VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
     
1TRACZ Paulina 1001SalcoGarminTeamJAROSŁAWK3000:00:0000:27:3100:58:3601:25:23
2KOWALCZYK Agnieszka 1003Duklanowski TeamLESZNOK3000:00:0100:29:4801:04:2401:35:14
3PIĄTEK Beata 1253www.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁAŃCUTK3000:00:0300:33:2901:11:3801:45:18
4PAPROCKA Urszula 1239Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0500:29:3201:02:2701:31:46
5KOŁODZIEJSKA Marta 1134GDYNIAK3000:00:0900:32:5701:13:0101:49:34
6KIELIŃSKA Kamila 1124BOLSZEWOK3000:00:1100:49:2001:51:3402:42:28
7DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1065JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:1200:38:4701:28:1802:14:06
8PAWLIK Anna 1243Staris StaszówSTASZÓWK3000:00:1400:41:4401:32:4502:17:32
9WAŁDOWSKA Anna 1328xRunnersGDAŃSKK3000:00:2300:40:0301:25:5302:07:51
10KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina 1132LUBLINK3000:00:2900:35:4601:16:0201:52:52
11LASZCZYK Anna 1167WARSZAWAK3000:00:3000:38:3701:36:2402:22:08
12KAWALEC Anna 1120TYCZYNK3000:00:3200:40:2901:32:2802:13:55
13MAJSZCZYK Paulina 1193Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3000:00:3200:40:3601:32:1702:26:22
14SOBOLEWSKA Aleksandra 1291KRAKÓWK3000:00:3300:42:3801:32:1502:18:27
15ZIMEK Dominika 1363RZESZÓWK3000:00:3400:46:3501:44:0602:32:35
16WAŁĘGA Monika 1330DĘBICAK3000:00:3500:44:2801:41:5902:30:08
17SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1280Radosne GrzybkiPOZNAŃK3000:00:4100:32:4701:09:1501:42:12
18SKELTON Sarah 1379Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:4100:37:2901:31:2902:11:55
19STRZESAK Patrycja 1303SZCZEPANOWICEK3000:00:4600:38:4201:23:5302:01:56
20RODZEŃ Katarzyna 1272LUBINK3000:00:4800:43:3401:37:1902:24:30
21MARCINEK Marta 1197Droga do UltraŁÓDŹK3000:00:4900:40:3401:35:2702:18:48
22JASIŃSKA Natalia 1105ExtremEWolfSZCZECINK3000:01:0100:50:4901:49:0802:38:34
23ŚPIEWAK Karolina 1312Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:01:0100:50:5101:52:3902:43:33
24ŁUSZCZYC Anna 1186RZESZÓWK3000:01:0800:44:3301:35:1302:16:03
25PALCZEWSKA Milena 1237JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:01:2500:39:1001:28:0602:11:36
26WARAS Barbara 1334KATOWICEK3000:01:3100:44:3801:39:3302:33:50
27KISZA-GRYNIENKO Anna 1125WROCŁAWK3000:01:3500:40:4001:35:0002:15:57
28KOLASA Anna 1133WARSZAWAK3000:01:3500:41:2001:27:5702:09:08
29JEŻEWSKA Angelika 1109WARSZAWAK3000:01:4100:53:3601:57:4702:53:31
30WASILEWSKA Małgorzata 1335WARSZAWAK3000:01:4100:53:3601:57:4802:53:31
31ŚWIGOŃ Aneta 1315KRAKÓWK3000:01:4600:41:3801:26:2302:05:26
32GRAD-KOWALCZYK Barbara 1083ŁAŃCUTK3000:01:4700:42:4501:31:5902:12:22
33LAMPART Dorota 1164Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:3401:45:3802:33:46
34PROKOPOWICZ Anna 1262GLIWICEK3000:01:4900:47:0001:43:0702:34:39
35NOWAK Wioletta 1225Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:3301:45:4102:33:42
36SOŁTYS Teresa 1294wkurw_teamSTALOWA WOLAK3000:01:5100:46:2701:49:1302:42:08
37BASAK Justyna 1015Wkurw_teamDWIKOZYK3000:01:5100:46:3201:49:1402:42:08
38MAZUR Mariola 1206Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:4101:42:4902:33:36
39LAMPART Marta 1165Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:3101:45:3602:33:43
40DUDA Iwona 1059Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK3000:01:5500:45:2101:41:3802:26:45
41PENCONEK Agata 1247WARSZAWAK3000:01:5800:45:5301:42:1002:28:15
42POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 1261DDCPUŁAWYK3000:02:0400:40:1501:31:1302:16:34
43PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 1248RZESZÓWK3000:02:0700:45:4301:38:1802:25:26
44PIASECZNA Liliana 1370RUN-GKRAKÓWK3000:02:1000:39:3401:20:5301:58:41
45KUROWSKA Monika 1158AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:5401:18:3201:57:32
46ZIĘCINA Sylwia 1362AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:2201:15:1801:51:54
47MUJTA Ewelina 1217LUBIEŃ KUJAWSKIK3000:02:1200:42:2301:42:5302:28:46
48KULPAN Agata 1157WARSZAWAK3000:02:1600:47:1901:42:5102:37:14
49SIKORSKA Agnieszka 1282WARSZAWAK3000:02:1700:47:4401:46:2002:34:30
Znaleziono 49 wynik(ów)