VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
     
1SZYMANOWSKA Monika 1308TUREKK4000:00:0000:49:1901:52:3002:47:04
2WOŹNICZKA Jolanta 1353SBRT WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:31:3301:08:0601:41:39
3BIENIECKA Anna 1400GLIWICEK4000:00:0500:33:2601:12:0901:46:39
4ZALEWSKA Anna 1358BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK4000:00:0600:32:1701:08:4301:41:50
5DOBEK Halina 1389GORLICEK4000:00:1600:40:0201:25:1102:04:45
6CZARTORYSKA Sylwia 1050Następny KrokŁOMŻAK4000:00:2300:37:1501:17:2301:51:32
7KULITA Ela 1156Tak Lubie SandomierzSANDOMIERZK4000:00:2400:45:5401:43:0602:43:48
8SASAL Monika 1278Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:2600:39:1601:26:1902:12:00
9ŁATKOWSKA Monika 1182Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWK4000:00:2700:44:0001:33:1702:16:19
10CZECHOWSKA Izabela 1051Ww TeamLUBLINK4000:00:2800:42:0201:39:1902:27:14
11BRUDEREK Anna 1037Runners Team JabłonnaJABŁONNAK4000:00:2800:43:5801:32:4902:16:18
12JAWORSKA Agnieszka 1107WARSZAWAK4000:00:3300:52:5602:04:0002:56:26
13WĘGLIŃSKA Joanna 1340MKB DreptakMIŃSK MAZK4000:00:4100:46:4301:58:1202:46:12
14BURZ Jowita 1042RZESZÓWK4000:00:4300:53:3502:09:2503:09:57
15KOWALCZYK Anna 1148DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK4000:00:4600:42:5801:36:5002:23:47
16KROCZEK Liliana 1149BPRT GliwiceGLIWICEK4000:00:4800:46:2501:44:2902:32:16
17RÓLKA Mariola 1274BP Running TeamGLIWICEK4000:00:4900:38:5801:19:5001:53:54
18MARUT Kaśka 1198BP Running Team GliwiceGLIWICEK4000:00:5000:44:0401:38:1002:22:14
19STARZECKA Joanna 1297JAROSŁAWK4000:00:5300:44:2301:33:5802:17:42
20ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 1364Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEK4000:00:5400:49:0702:00:1402:56:04
21SKOREK MASZOTA Weronika 1283Padł na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5400:49:2401:48:3702:39:15
22BOZA Beata 1034Padł Na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5500:46:2701:41:5302:26:23
23PORĘBSKA Dorota 1259Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:01:0100:40:4101:31:0702:12:24
24SKORUPKA Anna 1284NOWE IGANIEK4000:01:0200:55:3401:59:3702:59:26
25KITOWSKA Anna 1126Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:01:0600:35:4301:17:4501:55:46
26SOBURA Magdalena 1292Woźniak Running TeamKIELCEK4000:01:0800:43:1701:32:3402:16:48
27BEDNARSKA Joanna 1018Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK4000:01:0900:43:1501:32:3302:17:29
28ŚWISTAK Karolina 1304KRAKOWK4000:01:1100:43:3501:44:0802:29:20
29HABRAT Dorota 1090Habrat TeamKROSNOK4000:01:1100:38:0201:23:5402:05:30
30ZIÓŁKOWSKA Bożena 1366Bieguny WALBAKROSNOK4000:01:1200:41:4401:34:4002:23:14
31MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1189ZBROSŁAWICEK4000:01:1400:42:4801:43:2702:31:50
32OŻÓG Dorota 1232CHEŁMK4000:01:1600:54:0002:05:2503:02:28
33OŻÓG Iwona 1233CHEŁMK4000:01:1600:54:0302:05:2603:02:52
34WANDEL Agnieszka 1332Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK4000:01:2401:01:0902:31:1503:32:48
35WALKOWSKA Justyna 1327Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4000:01:2500:43:1801:38:1502:23:13
36GENDERA Ewa 1078Night RunnersPOZNAŃK4000:01:2501:01:0802:31:1503:32:48
37WEBER Agata 1337JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4000:01:2500:40:1401:29:0902:10:19
38ŁAGOŃSKA Monika 1178Jelenia Plast Sport TeamJEŻÓW SUDECKIK4000:01:2600:41:2601:31:2702:11:49
39NASARZEWSKA Joanna 1221West Coast Runners CyprusBRZEZINYK4000:01:2900:48:3402:05:0602:58:16
40PAWŁOWSKA- LIS Maria 1245MarusiabiegaPLJANOWIECK4000:01:3300:52:0801:57:0602:47:00
41JASIUL Mariola 1106LEGIONOWOK4000:01:3300:56:1102:04:4903:04:09
42LASKA Anna 1166OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4000:01:3800:40:3501:28:0502:10:24
43KOWALCZYK Monika 1147KROSNOK4000:01:4000:38:0301:20:3602:02:54
44PABIAŃCZYK Małgorzata 1235KRAKÓWK4000:01:4600:48:2201:49:3802:46:55
45PĘKALA Anna 1251Night RUNNERS ZabrzeZABRZEK4000:01:4700:43:5701:35:3202:21:46
46PLUTA Marta 1257Dzikie MustangiBRZEŹNICAK4000:01:4900:42:0501:30:2102:12:49
47KAPUSTA Zuzanna 1116Dzikie MustangiLUBZINAK4000:01:5300:46:2701:42:4902:33:36
48URBANIAK Agnieszka 1325LEGIONOWOK4000:02:0300:53:4901:59:1202:56:31
49FĄFARA Agnieszka 1069ŁÓDŹK4000:02:0600:53:1601:56:1402:49:32
50MASZKOWSKA Anna 1199LUBLINK4000:02:0800:46:0101:46:1402:31:12
51STACHURA Beata 1296AtlanticKRAKÓWK4000:02:1100:36:5301:18:3802:00:49
52DZIURZYŃSKA Ulka 1068GoodCoachTeamKRAKÓWK4000:02:1400:53:4902:10:0503:04:58
Znaleziono 52 wynik(ów)