VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
     
1SZYMANOWSKA Monika 1308TUREKK4000:00:0000:49:1901:52:3002:47:04
2WOŹNICZKA Jolanta 1353SBRT WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:31:3301:08:0601:41:39
3TRACZ Paulina 1001SalcoGarminTeamJAROSŁAWK3000:00:0000:27:3100:58:3601:25:23
4KOWALCZYK Agnieszka 1003Duklanowski TeamLESZNOK3000:00:0100:29:4801:04:2401:35:14
5PIĄTEK Beata 1253www.treningfizjoterapia.pl/UltraŁańcutŁAŃCUTK3000:00:0300:33:2901:11:3801:45:18
6KORNOBIS Monika 1142Go Aptiv!MIECHÓWK2000:00:0400:31:0301:12:2601:47:50
7GROMALA Danuta 1085KW KrakówKRAKÓWK2000:00:0400:30:5201:06:4601:40:06
8PAPROCKA Urszula 1239Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0500:29:3201:02:2701:31:46
9BIENIECKA Anna 1400GLIWICEK4000:00:0500:33:2601:12:0901:46:39
10ZALEWSKA Anna 1358BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK4000:00:0600:32:1701:08:4301:41:50
11WARĘCKA Katarzyna 1007Pierdzące ZająceLESKOK2000:00:0900:34:3801:14:5001:51:51
12KOŁODZIEJSKA Marta 1134GDYNIAK3000:00:0900:32:5701:13:0101:49:34
13KIELIŃSKA Kamila 1124BOLSZEWOK3000:00:1100:49:2001:51:3402:42:28
14DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1065JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:1200:38:4701:28:1802:14:06
15PAWLIK Anna 1243Staris StaszówSTASZÓWK3000:00:1400:41:4401:32:4502:17:32
16LUBAŃSKA Alicja 1175SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK5000:00:1600:38:4201:26:0602:08:43
17DOBEK Halina 1389GORLICEK4000:00:1600:40:0201:25:1102:04:45
18WAŁDOWSKA Anna 1328xRunnersGDAŃSKK3000:00:2300:40:0301:25:5302:07:51
19CZARTORYSKA Sylwia 1050Następny KrokŁOMŻAK4000:00:2300:37:1501:17:2301:51:32
20KULITA Ela 1156Tak Lubie SandomierzSANDOMIERZK4000:00:2400:45:5401:43:0602:43:48
21SASAL Monika 1278Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:2600:39:1601:26:1902:12:00
22CUBER Aneta 1392POŁANIECK2000:00:2600:47:0201:50:1002:44:47
23ŁATKOWSKA Monika 1182Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWK4000:00:2700:44:0001:33:1702:16:19
24CZECHOWSKA Izabela 1051Ww TeamLUBLINK4000:00:2800:42:0201:39:1902:27:14
25GRZENIA Małgorzata 1088Centrum Medyczne Orto-Optymist LublinLUBLINK5000:00:2800:33:4901:11:2501:44:42
26BRUDEREK Anna 1037Runners Team JabłonnaJABŁONNAK4000:00:2800:43:5801:32:4902:16:18
27KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina 1132LUBLINK3000:00:2900:35:4601:16:0201:52:52
28SKUBISZ Aleksandra 1286AKTYWNY DYNÓWHARTAK2000:00:2900:35:3901:18:4901:55:51
29LASZCZYK Anna 1167WARSZAWAK3000:00:3000:38:3701:36:2402:22:08
30KAWALEC Anna 1120TYCZYNK3000:00:3200:40:2901:32:2802:13:55
31MAJSZCZYK Paulina 1193Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3000:00:3200:40:3601:32:1702:26:22
32JAWORSKA Agnieszka 1107WARSZAWAK4000:00:3300:52:5602:04:0002:56:26
33SOBOLEWSKA Aleksandra 1291KRAKÓWK3000:00:3300:42:3801:32:1502:18:27
34ZIMEK Dominika 1363RZESZÓWK3000:00:3400:46:3501:44:0602:32:35
35BIENIAS-OWCZARCZYK Paulina 1021OZORKÓWK2000:00:3400:36:4901:20:0001:59:22
36WAŁĘGA Monika 1330DĘBICAK3000:00:3500:44:2801:41:5902:30:08
37WĘGLIŃSKA Joanna 1340MKB DreptakMIŃSK MAZK4000:00:4100:46:4301:58:1202:46:12
38SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1280Radosne GrzybkiPOZNAŃK3000:00:4100:32:4701:09:1501:42:12
39SKELTON Sarah 1379Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:4100:37:2901:31:2902:11:55
40BURZ Jowita 1042RZESZÓWK4000:00:4300:53:3502:09:2503:09:57
41STRZESAK Patrycja 1303SZCZEPANOWICEK3000:00:4600:38:4201:23:5302:01:56
42KOWALCZYK Anna 1148DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK4000:00:4600:42:5801:36:5002:23:47
43WIERCHOŁA Joanna 1343LUBLINK6000:00:4700:46:3901:49:1502:39:16
44RODZEŃ Katarzyna 1272LUBINK3000:00:4800:43:3401:37:1902:24:30
45KROCZEK Liliana 1149BPRT GliwiceGLIWICEK4000:00:4800:46:2501:44:2902:32:16
46BURACZYŃSKA Sandra 1387Dawcy ZdrowiaWROCŁAWK2000:00:4800:39:5201:31:0202:18:24
47MARCINEK Marta 1197Droga do UltraŁÓDŹK3000:00:4900:40:3401:35:2702:18:48
48RÓLKA Mariola 1274BP Running TeamGLIWICEK4000:00:4900:38:5801:19:5001:53:54
49MARUT Kaśka 1198BP Running Team GliwiceGLIWICEK4000:00:5000:44:0401:38:1002:22:14
50STARZECKA Joanna 1297JAROSŁAWK4000:00:5300:44:2301:33:5802:17:42
51TRUSZCZYŃSKA Joanna 1321GDYNIAK5000:00:5300:46:3301:41:5302:26:39
52ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 1364Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEK4000:00:5400:49:0702:00:1402:56:04
53SKOREK MASZOTA Weronika 1283Padł na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5400:49:2401:48:3702:39:15
54BOZA Beata 1034Padł Na Ryj TeamGDYNIAK4000:00:5500:46:2701:41:5302:26:23
55MOSKWA Monika 1214CZUDECK2000:00:5900:37:1501:19:0901:55:41
56KOPEĆ Marta 1138Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:01:0000:37:2801:20:1201:58:46
57JASIŃSKA Natalia 1105ExtremEWolfSZCZECINK3000:01:0100:50:4901:49:0802:38:34
58PORĘBSKA Dorota 1259Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:01:0100:40:4101:31:0702:12:24
59ŚPIEWAK Karolina 1312Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:01:0100:50:5101:52:3902:43:33
60GRABOWSKA Anna 1372‚‚ Maratończyk'' DębicaDĘBICAK5000:01:0100:55:3202:16:1003:19:15
61SKORUPKA Anna 1284NOWE IGANIEK4000:01:0200:55:3401:59:3702:59:26
62JAKUBOWSKA Anna 1103ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEK5000:01:0200:40:0501:27:0502:07:22
63KITOWSKA Anna 1126Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:01:0600:35:4301:17:4501:55:46
64ŁUSZCZYC Anna 1186RZESZÓWK3000:01:0800:44:3301:35:1302:16:03
65SOBURA Magdalena 1292Woźniak Running TeamKIELCEK4000:01:0800:43:1701:32:3402:16:48
66MAMCZYŃSKA Grażyna 1196KATOWICEK5000:01:0900:54:1801:57:0402:47:38
67BEDNARSKA Joanna 1018Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK4000:01:0900:43:1501:32:3302:17:29
68ŚWISTAK Karolina 1304KRAKOWK4000:01:1100:43:3501:44:0802:29:20
69HABRAT Dorota 1090Habrat TeamKROSNOK4000:01:1100:38:0201:23:5402:05:30
70ZIÓŁKOWSKA Bożena 1366Bieguny WALBAKROSNOK4000:01:1200:41:4401:34:4002:23:14
71MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 1189ZBROSŁAWICEK4000:01:1400:42:4801:43:2702:31:50
72OŻÓG Dorota 1232CHEŁMK4000:01:1600:54:0002:05:2503:02:28
73OŻÓG Iwona 1233CHEŁMK4000:01:1600:54:0302:05:2603:02:52
74PIOTROWSKA Anna 1255Spartanie dzieciomNADARZYNK5000:01:1700:41:0201:32:4202:19:36
75STRASSBERGER Katarzyna 1302GLIWICEK5000:01:2100:59:0002:14:4403:09:10
76KOT Wiktoria 1145RZESZÓWK2000:01:2100:52:0701:54:2902:51:42
77PĘDOWSKA Bożena 1249GLIWICEK5000:01:2200:58:5902:14:5803:08:54
78PASZKIEL Alicja 1242WARSZAWAK2000:01:2200:49:2601:44:1102:55:11
79WANDEL Agnieszka 1332Face Nordic Walking TeamPOZNAŃK4000:01:2401:01:0902:31:1503:32:48
80WALKOWSKA Justyna 1327Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4000:01:2500:43:1801:38:1502:23:13
81GENDERA Ewa 1078Night RunnersPOZNAŃK4000:01:2501:01:0802:31:1503:32:48
82WEBER Agata 1337JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4000:01:2500:40:1401:29:0902:10:19
83PALCZEWSKA Milena 1237JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:01:2500:39:1001:28:0602:11:36
84ŁAGOŃSKA Monika 1178Jelenia Plast Sport TeamJEŻÓW SUDECKIK4000:01:2600:41:2601:31:2702:11:49
85PUZIO Anna 1266Maratończyk DębicaDĘBICAK6000:01:2700:50:2401:54:2002:47:00
86NASARZEWSKA Joanna 1221West Coast Runners CyprusBRZEZINYK4000:01:2900:48:3402:05:0602:58:16
87WARAS Barbara 1334KATOWICEK3000:01:3100:44:3801:39:3302:33:50
88BORKOWSKA Ewa 1030wkurw-teamZŁOTOWK6000:01:3201:00:0502:18:0903:26:09
89PAWŁOWSKA- LIS Maria 1245MarusiabiegaPLJANOWIECK4000:01:3300:52:0801:57:0602:47:00
90JASIUL Mariola 1106LEGIONOWOK4000:01:3300:56:1102:04:4903:04:09
91KISZA-GRYNIENKO Anna 1125WROCŁAWK3000:01:3500:40:4001:35:0002:15:57
92KOLASA Anna 1133WARSZAWAK3000:01:3500:41:2001:27:5702:09:08
93LASKA Anna 1166OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4000:01:3800:40:3501:28:0502:10:24
94KOWALCZYK Monika 1147KROSNOK4000:01:4000:38:0301:20:3602:02:54
95JEŻEWSKA Angelika 1109WARSZAWAK3000:01:4100:53:3601:57:4702:53:31
96WASILEWSKA Małgorzata 1335WARSZAWAK3000:01:4100:53:3601:57:4802:53:31
97WĄSOWSKA Jagoda 1441PegazPIASECZNOK5000:01:4300:52:1402:03:0802:52:13
98MAJEWSKA Sonia 1192GOSTYŃK2000:01:4400:52:0501:50:4102:45:30
99PABIAŃCZYK Małgorzata 1235KRAKÓWK4000:01:4600:48:2201:49:3802:46:55
100ŚWIGOŃ Aneta 1315KRAKÓWK3000:01:4600:41:3801:26:2302:05:26
101GRAD-KOWALCZYK Barbara 1083ŁAŃCUTK3000:01:4700:42:4501:31:5902:12:22
102PĘKALA Anna 1251Night RUNNERS ZabrzeZABRZEK4000:01:4700:43:5701:35:3202:21:46
103LAMPART Dorota 1164Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:3401:45:3802:33:46
104PROKOPOWICZ Anna 1262GLIWICEK3000:01:4900:47:0001:43:0702:34:39
105PLUTA Marta 1257Dzikie MustangiBRZEŹNICAK4000:01:4900:42:0501:30:2102:12:49
106NOWAK Wioletta 1225Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:4900:46:3301:45:4102:33:42
107SOŁTYS Teresa 1294wkurw_teamSTALOWA WOLAK3000:01:5100:46:2701:49:1302:42:08
108BASAK Justyna 1015Wkurw_teamDWIKOZYK3000:01:5100:46:3201:49:1402:42:08
109MAZUR Mariola 1206Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:4101:42:4902:33:36
110LAMPART Marta 1165Dzikie MustangiDĘBICAK3000:01:5300:46:3101:45:3602:33:43
111KAPUSTA Zuzanna 1116Dzikie MustangiLUBZINAK4000:01:5300:46:2701:42:4902:33:36
112DUDA Iwona 1059Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK3000:01:5500:45:2101:41:3802:26:45
113OBARSKA Małgorzata 328STARACHOWICEK5000:01:5700:54:4202:04:2303:00:44
114PENCONEK Agata 1247WARSZAWAK3000:01:5800:45:5301:42:1002:28:15
115BOREK Sabina 1029Bonfire BonanzaKRAKÓWK2000:02:0000:50:0102:00:0402:53:07
116URBANIAK Agnieszka 1325LEGIONOWOK4000:02:0300:53:4901:59:1202:56:31
117POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 1261DDCPUŁAWYK3000:02:0400:40:1501:31:1302:16:34
118FĄFARA Agnieszka 1069ŁÓDŹK4000:02:0600:53:1601:56:1402:49:32
119DEMKA Joanna 1055RZESZÓWK2000:02:0600:42:0801:29:5702:09:32
120PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 1248RZESZÓWK3000:02:0700:45:4301:38:1802:25:26
121MASZKOWSKA Anna 1199LUBLINK4000:02:0800:46:0101:46:1402:31:12
122PIASECZNA Liliana 1370RUN-GKRAKÓWK3000:02:1000:39:3401:20:5301:58:41
123KUROWSKA Monika 1158AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:5401:18:3201:57:32
124STACHURA Beata 1296AtlanticKRAKÓWK4000:02:1100:36:5301:18:3802:00:49
125ZIĘCINA Sylwia 1362AtlanticKRAKÓWK3000:02:1100:36:2201:15:1801:51:54
126MUJTA Ewelina 1217LUBIEŃ KUJAWSKIK3000:02:1200:42:2301:42:5302:28:46
127DZIURZYŃSKA Ulka 1068GoodCoachTeamKRAKÓWK4000:02:1400:53:4902:10:0503:04:58
128KULPAN Agata 1157WARSZAWAK3000:02:1600:47:1901:42:5102:37:14
129SOSZYŃSKA Gosia 1295CzłapaczeWARSZAWAK5000:02:1700:46:5901:40:0902:30:10
130SIKORSKA Agnieszka 1282WARSZAWAK3000:02:1700:47:4401:46:2002:34:30
Znaleziono 130 wynik(ów)