VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
     
1GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM3000:00:0000:25:3200:53:5101:19:39
2ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3000:00:0000:30:2301:06:3101:39:52
3DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0100:27:4300:59:0401:27:55
4TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM3000:00:0100:27:3000:58:1201:25:16
5PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:28:3801:00:1601:27:52
6CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM3000:00:0400:26:5300:57:4701:25:18
7BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3000:00:0500:35:5001:23:1902:04:59
8SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0500:29:0801:02:2201:33:12
9GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3000:00:0500:30:4901:12:4501:47:49
10WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM3000:00:0600:29:4401:02:4901:34:07
11BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM3000:00:0700:29:2701:02:1901:31:33
12WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3000:00:0800:35:0701:12:5101:46:15
13ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM3000:00:0800:25:3800:54:2901:21:13
14CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:1100:36:0801:20:3502:02:34
15KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:1400:34:2201:12:1401:45:50
16WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3000:00:1800:30:1401:05:0601:36:16
17LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:2100:29:5701:04:2501:34:41
18OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3000:00:2200:34:2001:13:3601:47:18
19BIGAS Jakub 1022LUBLINM3000:00:2800:30:1301:04:1801:34:26
20BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3000:00:2900:39:5401:27:5502:11:20
21WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3000:00:3000:36:0601:18:4701:55:22
22SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3000:00:3000:35:2901:15:1301:51:37
23RAK Cezary 1377KARCIEWM3000:00:3000:39:4101:32:1702:26:24
24GARUS Łukasz 1075BYTOMM3000:00:3100:35:0801:15:0301:52:18
25WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3000:00:3200:28:4101:01:3101:32:07
26DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3000:00:3400:34:0101:15:2901:51:21
27KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3000:00:3600:43:4501:50:2102:43:33
28BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3000:00:3700:41:2401:40:1302:27:15
29PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3000:00:3800:46:1101:58:0702:47:36
30KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3000:00:3800:43:3201:39:4302:33:30
31JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4000:46:0801:59:1602:45:57
32WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4100:46:4201:59:1402:45:55
33FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3000:00:4300:35:2701:16:5101:53:18
34ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3000:00:4700:33:4101:11:2501:46:45
35WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3000:00:5600:47:3002:07:5102:55:04
36GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3000:00:5700:36:0201:14:1901:51:38
37ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:5900:35:0201:15:0001:50:29
38CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3000:01:0000:36:3701:15:1901:46:41
39SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0300:41:4001:30:3302:14:53
40SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3000:01:0400:42:4701:31:3002:14:05
41UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3000:01:0500:48:0401:44:0102:31:14
42MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3000:01:0500:48:0301:43:5102:26:33
43ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3000:01:0800:46:2301:42:1502:28:03
44MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:01:0900:38:1001:20:5001:59:43
45WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3000:01:0900:43:3201:32:5802:12:01
46KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:01:0900:46:1601:32:5802:12:01
47DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:01:1000:49:0701:40:5702:27:06
48RAJS Michał 1270KRAKÓWM3000:01:1100:32:4101:10:4001:43:35
49ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3000:01:1200:43:4101:44:0702:29:20
50NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1200:42:4801:39:1502:22:24
51WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1300:50:5201:51:1002:48:02
52WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:01:1700:42:0002:15:0403:03:50
53ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3000:01:1900:38:4001:31:0602:14:27
54HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3000:01:2300:37:4001:18:4401:53:50
55SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3000:01:2400:38:4101:20:0501:57:37
56TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3000:01:2700:41:5401:33:3202:16:07
57ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3000:01:2800:31:0701:05:0601:35:51
58MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3000:01:3500:39:4701:24:0502:05:17
59GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3000:01:3600:40:4001:34:5902:15:56
60PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3000:01:3700:40:2501:32:0802:23:51
61SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:3700:40:3401:29:3402:09:24
62POSPIECH Michał 1260LESZNOM3000:01:4300:37:2901:18:5501:56:36
63GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3000:01:4300:52:0301:50:4202:44:54
64CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:01:4500:38:1801:21:4202:02:56
65TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3000:01:4800:46:3101:42:4902:33:40
66NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3000:01:5200:39:4001:23:3702:03:13
67SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3000:01:5500:42:2301:31:0702:14:45
68DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3000:01:5600:45:2201:41:3602:26:45
69HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3000:01:5600:33:1501:06:5001:38:27
70ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3000:01:5700:45:3701:46:5202:34:49
71MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:01:5700:46:3701:43:1202:33:32
72GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3000:02:0000:37:2401:23:2302:05:34
73WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3000:02:0000:49:5902:00:0402:52:59
74KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3000:02:0100:39:3601:23:2002:05:10
75DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3000:02:0600:42:0901:29:5602:09:31
76TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3000:02:1000:32:2701:09:2201:45:20
77LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3000:02:1000:35:0801:11:4001:43:09
78ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3000:02:1500:40:2401:21:0501:57:20
79DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3000:02:1500:43:4701:31:4002:14:13
80MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3000:02:2100:42:5001:29:4502:10:48
81PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3000:02:2200:38:2201:24:5302:06:34
Znaleziono 81 wynik(ów)