VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
   
1GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM3000:00:0000:25:32
2ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM3000:00:0800:25:38
3CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM3000:00:0400:26:53
4TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM3000:00:0100:27:30
5DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0100:27:43
6PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:28:38
7WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3000:00:3200:28:41
8SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0500:29:08
9BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM3000:00:0700:29:27
10WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM3000:00:0600:29:44
11LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:2100:29:57
12BIGAS Jakub 1022LUBLINM3000:00:2800:30:13
13WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3000:00:1800:30:14
14ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3000:00:0000:30:23
15GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3000:00:0500:30:49
16ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3000:01:2800:31:07
17TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3000:02:1000:32:27
18RAJS Michał 1270KRAKÓWM3000:01:1100:32:41
19HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3000:01:5600:33:15
20ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3000:00:4700:33:41
21DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3000:00:3400:34:01
22OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3000:00:2200:34:20
23KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:1400:34:22
24ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:5900:35:02
25WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3000:00:0800:35:07
26GARUS Łukasz 1075BYTOMM3000:00:3100:35:08
27LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3000:02:1000:35:08
28FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3000:00:4300:35:27
29SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3000:00:3000:35:29
30BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3000:00:0500:35:50
31GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3000:00:5700:36:02
32WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3000:00:3000:36:06
33CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:1100:36:08
34CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3000:01:0000:36:37
35GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3000:02:0000:37:24
36POSPIECH Michał 1260LESZNOM3000:01:4300:37:29
37HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3000:01:2300:37:40
38MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:01:0900:38:10
39CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:01:4500:38:18
40PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3000:02:2200:38:22
41ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3000:01:1900:38:40
42SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3000:01:2400:38:41
43KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3000:02:0100:39:36
44NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3000:01:5200:39:40
45RAK Cezary 1377KARCIEWM3000:00:3000:39:41
46MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3000:01:3500:39:47
47BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3000:00:2900:39:54
48ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3000:02:1500:40:24
49PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3000:01:3700:40:25
50SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:3700:40:34
51GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3000:01:3600:40:40
52BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3000:00:3700:41:24
53SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0300:41:40
54TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3000:01:2700:41:54
55WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:01:1700:42:00
56DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3000:02:0600:42:09
57SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3000:01:5500:42:23
58SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3000:01:0400:42:47
59NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1200:42:48
60MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3000:02:2100:42:50
61KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3000:00:3800:43:32
62WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3000:01:0900:43:32
63ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3000:01:1200:43:41
64KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3000:00:3600:43:45
65DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3000:02:1500:43:47
66DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3000:01:5600:45:22
67ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3000:01:5700:45:37
68JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4000:46:08
69PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3000:00:3800:46:11
70KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:01:0900:46:16
71ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3000:01:0800:46:23
72TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3000:01:4800:46:31
73MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:01:5700:46:37
74WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4100:46:42
75WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3000:00:5600:47:30
76MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3000:01:0500:48:03
77UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3000:01:0500:48:04
78DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:01:1000:49:07
79WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3000:02:0000:49:59
80WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1300:50:52
81GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3000:01:4300:52:03
Znaleziono 81 wynik(ów)