VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
     
1SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4000:00:00
2JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM4000:00:0100:29:0801:01:3101:30:36
3MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM4000:00:0300:28:5401:03:4101:34:38
4CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM4000:00:0300:28:5201:01:5901:31:33
5LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4000:00:0400:32:0401:08:4101:40:30
6KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM4000:00:0400:27:1600:58:2901:26:50
7KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM4000:00:0400:27:2500:57:2901:23:45
8MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM4000:00:0400:28:5801:00:2701:29:50
9ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4000:00:0500:30:2001:04:3901:36:45
10ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:0600:31:4401:05:5801:36:15
11MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4000:00:0700:37:4501:28:2902:12:28
12KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4000:00:0800:32:4601:10:2901:43:17
13KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0900:31:4001:08:0801:42:24
14SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4000:00:0900:31:3901:07:4501:39:40
15WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4000:00:1000:37:4801:21:3102:04:34
16DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4000:00:1000:36:5501:17:5201:54:03
17PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4000:00:1300:33:5301:11:4301:45:46
18BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:1300:30:0201:03:3101:32:16
19GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4000:00:1300:32:5801:09:5501:41:49
20GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4000:00:1500:31:5401:07:5201:39:50
21DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:1600:29:5601:03:3201:34:31
22DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4000:00:1700:34:3401:14:4901:52:47
23STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4000:00:1900:31:0401:05:5801:36:38
24SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:2200:35:4001:17:0501:53:03
25BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4000:00:2200:37:0201:18:3201:54:12
26WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM4000:00:2200:30:0401:03:4501:34:49
27ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4000:00:2300:36:1301:17:1101:56:16
28GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4000:00:2700:35:0401:14:2101:47:37
29ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4000:00:2900:43:5801:33:3102:16:18
30ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:3000:31:0101:05:5301:36:20
31MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4000:00:3100:36:3301:16:1001:51:53
32POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4000:00:3100:35:1001:15:3301:50:31
33PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4000:00:3200:36:3201:19:4701:58:04
34KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4000:00:3300:44:3501:41:5902:30:11
35KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4000:00:3300:35:3301:17:2001:54:09
36BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4000:00:3400:46:4101:41:0702:32:33
37WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4000:00:3500:35:5801:18:3101:59:11
38MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4000:00:3700:45:0301:50:3002:40:53
39MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4000:00:3700:47:2201:49:5202:47:32
40GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4000:00:3900:38:4701:22:1602:04:05
41PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4000:00:3900:31:4701:10:3401:41:49
42RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:36:2101:21:2601:59:29
43ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:34:1801:12:4101:44:29
44SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4000:00:4300:34:2401:14:1901:47:27
45MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4000:00:4400:37:4101:19:1101:57:06
46RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4000:00:4600:35:1201:16:5201:54:46
47POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4000:00:4900:45:3801:37:5302:23:14
48JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2001:34:1602:18:52
49KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2101:34:1602:18:50
50MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4000:00:5300:49:0802:00:1502:56:05
51GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4000:00:5400:46:2901:41:5302:23:55
52KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4000:01:0400:41:1601:36:1902:17:35
53BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4000:01:0500:52:5802:02:0603:03:10
54KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0700:41:5501:31:4602:19:18
55ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4000:01:0700:40:0901:24:3202:02:21
56LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4000:01:1200:53:0502:04:0502:54:46
57JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4000:01:1200:40:4201:27:5902:06:09
58HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4000:01:1200:38:1901:26:2402:08:32
59WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4000:01:1500:35:5601:18:4501:53:55
60ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4000:01:1500:52:2702:15:2103:09:01
61JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4000:01:1800:42:4402:15:0003:03:49
62BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4000:01:2000:49:0201:50:5302:41:31
63BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4000:01:2100:48:5901:50:5302:41:28
64TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4000:01:2400:38:1501:19:3801:58:14
65ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4000:01:2600:41:2401:31:2702:11:47
66GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4000:01:2600:41:5301:33:3002:15:50
67GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4000:01:2800:39:2901:22:2701:58:49
68MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3200:42:3701:38:5202:19:13
69KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4000:01:3300:42:3601:39:1402:19:10
70NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3300:42:3501:38:5102:19:11
71MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4000:01:3800:51:5902:07:2103:01:33
72JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4000:01:3900:50:1601:49:0802:41:44
73URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4000:01:4100:42:0401:29:3802:14:40
74KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4000:01:4100:45:2701:38:4102:21:57
75BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4000:01:4200:45:2501:37:5502:26:11
76KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4000:01:4800:42:4401:31:5502:12:19
77PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:01:4800:36:5201:17:3001:54:40
78PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4000:01:5000:46:3301:42:4602:33:47
79PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:5200:49:2001:56:0002:47:26
80WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4000:01:5500:46:4701:50:0102:39:37
81GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4000:01:5600:46:4301:49:5902:39:35
82HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4000:02:0200:35:4901:15:1401:48:56
83BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4000:02:0400:36:4401:15:0101:47:21
84KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4000:02:0500:45:4401:42:3402:29:23
85ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4000:02:0500:45:4001:42:3202:29:22
86MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4000:02:0800:46:0201:46:1602:31:54
87NOWACKI Roman 1223KUTNOM4000:02:1100:42:2201:42:5302:28:44
88BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4000:02:1300:40:4901:27:4002:07:10
89ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4000:02:1300:40:4701:27:4102:07:09
90KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4000:02:1500:43:4801:31:4002:14:12
91KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4000:02:1600:47:2201:42:5102:37:15
92CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:02:2300:43:5401:33:4902:15:25
93RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4000:07:3600:35:5901:17:5601:52:43
Znaleziono 93 wynik(ów)