VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
     
1LEN Mariusz 1171WARSZAWAM5000:00:0002:54:14
2KOSTKA Janusz 1144Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0300:28:3901:01:4201:31:18
3ŚWIĄDER Mirosław 1313Intel Runners/runpassion.pl teamKOLBUDYM5000:00:1000:30:1601:04:3401:36:14
4CZYŻYKIEWICZ Piotr 1053Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM5000:00:1700:41:5801:34:0502:19:19
5SZNAJDER Jarosław 1306DOBCZYCEM5000:00:1800:33:4001:15:0201:51:58
6ORZECHOWSKI Marek 1229Tak Lubię SandomierzSANDOMIERZM5000:00:2400:40:1001:27:3502:09:45
7TOKARZ Marcin 1393LIBERTÓWM5000:00:2500:39:5401:29:3902:10:02
8RAPACZ Marcin 1271Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:2700:39:1101:22:3002:00:09
9JAGIEŁKA Krzysztof 1100Jerzyk TeamLESZNOM5000:00:3100:34:5601:14:4701:48:05
10BUGAŁA Robert 1041SOLID HOUSELUBLINM5000:00:3100:40:1801:31:3802:12:47
11DZIUBAŁA Radek 1066Jerzyk TeamŚWIĘCIECHOWAM5000:00:3200:41:1901:30:4902:13:49
12PARADOWSKI Paweł 1240RZESZÓWM5000:00:4400:53:3302:09:2403:09:55
13KRYSIAK Krzysztof 1152TriWawaWARSZAWAM5000:00:4500:41:5201:30:4902:14:55
14RADWAN Andrzej 1394NH TEAMKRAKÓWM5000:01:0200:39:5901:24:1602:02:51
15JAKUBOWSKI Wiesław 1104ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEM5000:01:0300:40:0301:27:0402:07:22
16GREGOROWICZ Dariusz 1084ZAMOSCM5000:01:1300:43:1601:31:3802:15:20
17PĘDOWSKI Wojciech 1250GLIWICEM5000:01:2200:58:0402:14:4703:09:36
18KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1115Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:01:3300:52:0802:00:5302:49:42
19FOLTA Jan 1071Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM5000:01:3400:42:4301:38:1602:29:12
20KUSTROŃ Adam 1161pulexKROSNOM5000:01:4000:38:0301:20:3602:02:54
21PĘKALA Jarek 1252ZABRZEM5000:01:4700:40:2701:29:1602:12:21
22POLANOWSKI Paweł 1258Eagels of GalaxyKRAKÓWM5000:01:5000:41:5801:29:5202:16:07
23KORNIŁOW Piotr 1141WARSZAWAM5000:02:0300:47:5901:47:1402:39:49
24MACH Aleksander 1187AtlanticKRAKÓWM5000:02:1200:41:3401:27:1002:03:10
Znaleziono 24 wynik(ów)