VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
Przed Skrzyżowaniem
19.4km
     
1LEN Mariusz 1171WARSZAWAM5000:00:0002:54:14
2GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM3000:00:0000:25:3200:53:5101:19:39
3ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3000:00:0000:30:2301:06:3101:39:52
4SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4000:00:00
5BEM Jakub 1395NH TEAMNOWA HUTAM2000:00:0000:29:0901:02:3301:35:16
6DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0100:27:4300:59:0401:27:55
7JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM4000:00:0100:29:0801:01:3101:30:36
8TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM3000:00:0100:27:3000:58:1201:25:16
9KANIA Michał 1004adidas runners warsawJÓZEFÓWM2000:00:0200:26:0100:56:3301:23:05
10SMOLIK Bartosz 1289TuraszówkaKROSNOM2000:00:0200:28:4201:00:4001:29:35
11POKRYWKA Stefan 1380CISNAM6000:00:0200:40:1501:30:2202:18:21
12PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:28:3801:00:1601:27:52
13MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM4000:00:0300:28:5401:03:4101:34:38
14CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM4000:00:0300:28:5201:01:5901:31:33
15KOSTKA Janusz 1144Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0300:28:3901:01:4201:31:18
16LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4000:00:0400:32:0401:08:4101:40:30
17CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM3000:00:0400:26:5300:57:4701:25:18
18KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM4000:00:0400:27:1600:58:2901:26:50
19KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM4000:00:0400:27:2500:57:2901:23:45
20MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM4000:00:0400:28:5801:00:2701:29:50
21ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4000:00:0500:30:2001:04:3901:36:45
22BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3000:00:0500:35:5001:23:1902:04:59
23SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0500:29:0801:02:2201:33:12
24ŚLIWIŃSKI Andrzej 1311MIECHÓWM6000:00:0500:33:0001:11:3401:45:04
25GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3000:00:0500:30:4901:12:4501:47:49
26WĄCHAŁA Łukasz 1336GOŁKOWICEM2000:00:0500:28:2400:58:5401:25:21
27ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:0600:31:4401:05:5801:36:15
28WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM3000:00:0600:29:4401:02:4901:34:07
29MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4000:00:0700:37:4501:28:2902:12:28
30BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM3000:00:0700:29:2701:02:1901:31:33
31WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3000:00:0800:35:0701:12:5101:46:15
32ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM3000:00:0800:25:3800:54:2901:21:13
33KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4000:00:0800:32:4601:10:2901:43:17
34KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0900:31:4001:08:0801:42:24
35SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4000:00:0900:31:3901:07:4501:39:40
36FUS Jacek 1072RZESZOWM6000:00:1000:40:5201:33:5402:22:28
37NOWAKOWSKI Wiesław 1226-PRZEMYŚLM6000:00:1000:36:2801:21:0101:59:23
38ŚWIĄDER Mirosław 1313Intel Runners/runpassion.pl teamKOLBUDYM5000:00:1000:30:1601:04:3401:36:14
39WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4000:00:1000:37:4801:21:3102:04:34
40DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4000:00:1000:36:5501:17:5201:54:03
41CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:1100:36:0801:20:3502:02:34
42PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4000:00:1300:33:5301:11:4301:45:46
43BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:1300:30:0201:03:3101:32:16
44JAGIEŁKA Mateusz 1101Jerzyk teamLESZNOM2000:00:1300:28:3001:00:2401:29:22
45SAŁEK Mateusz 1276Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2000:00:1300:34:2301:12:1601:45:05
46GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4000:00:1300:32:5801:09:5501:41:49
47KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:1400:34:2201:12:1401:45:50
48GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4000:00:1500:31:5401:07:5201:39:50
49DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:1600:29:5601:03:3201:34:31
50DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4000:00:1700:34:3401:14:4901:52:47
51CZYŻYKIEWICZ Piotr 1053Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM5000:00:1700:41:5801:34:0502:19:19
52SZNAJDER Jarosław 1306DOBCZYCEM5000:00:1800:33:4001:15:0201:51:58
53WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3000:00:1800:30:1401:05:0601:36:16
54STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4000:00:1900:31:0401:05:5801:36:38
55LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:2100:29:5701:04:2501:34:41
56SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:2200:35:4001:17:0501:53:03
57BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4000:00:2200:37:0201:18:3201:54:12
58WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM4000:00:2200:30:0401:03:4501:34:49
59OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3000:00:2200:34:2001:13:3601:47:18
60ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4000:00:2300:36:1301:17:1101:56:16
61ORZECHOWSKI Marek 1229Tak Lubię SandomierzSANDOMIERZM5000:00:2400:40:1001:27:3502:09:45
62TOKARZ Marcin 1393LIBERTÓWM5000:00:2500:39:5401:29:3902:10:02
63RAPACZ Marcin 1271Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:2700:39:1101:22:3002:00:09
64TRZCIELIŃSKI Roman 1322PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:2700:35:3001:17:3901:53:45
65GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4000:00:2700:35:0401:14:2101:47:37
66BIGAS Jakub 1022LUBLINM3000:00:2800:30:1301:04:1801:34:26
67BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3000:00:2900:39:5401:27:5502:11:20
68ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4000:00:2900:43:5801:33:3102:16:18
69ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:3000:31:0101:05:5301:36:20
70BASIAK Michał 1016JÓZEFÓWM2000:00:3000:35:1401:15:3701:50:27
71WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3000:00:3000:36:0601:18:4701:55:22
72SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3000:00:3000:35:2901:15:1301:51:37
73RAK Cezary 1377KARCIEWM3000:00:3000:39:4101:32:1702:26:24
74JAGIEŁKA Krzysztof 1100Jerzyk TeamLESZNOM5000:00:3100:34:5601:14:4701:48:05
75GARUS Łukasz 1075BYTOMM3000:00:3100:35:0801:15:0301:52:18
76BUGAŁA Robert 1041SOLID HOUSELUBLINM5000:00:3100:40:1801:31:3802:12:47
77MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4000:00:3100:36:3301:16:1001:51:53
78POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4000:00:3100:35:1001:15:3301:50:31
79DZIUBAŁA Radek 1066Jerzyk TeamŚWIĘCIECHOWAM5000:00:3200:41:1901:30:4902:13:49
80WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3000:00:3200:28:4101:01:3101:32:07
81PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4000:00:3200:36:3201:19:4701:58:04
82KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4000:00:3300:44:3501:41:5902:30:11
83KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4000:00:3300:35:3301:17:2001:54:09
84BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4000:00:3400:46:4101:41:0702:32:33
85DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3000:00:3400:34:0101:15:2901:51:21
86MUCHA Łukasz 1216Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM2000:00:3500:35:0701:15:2801:54:20
87WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4000:00:3500:35:5801:18:3101:59:11
88KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3000:00:3600:43:4501:50:2102:43:33
89MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4000:00:3700:45:0301:50:3002:40:53
90MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4000:00:3700:47:2201:49:5202:47:32
91BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3000:00:3700:41:2401:40:1302:27:15
92PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3000:00:3800:46:1101:58:0702:47:36
93KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3000:00:3800:43:3201:39:4302:33:30
94GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4000:00:3900:38:4701:22:1602:04:05
95PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4000:00:3900:31:4701:10:3401:41:49
96JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4000:46:0801:59:1602:45:57
97WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4100:46:4201:59:1402:45:55
98ŁAWROWSKI Adolf 1373TARNOBRZEGM6000:00:4100:37:5701:23:1802:03:49
99RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:36:2101:21:2601:59:29
100ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:34:1801:12:4101:44:29
101FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3000:00:4300:35:2701:16:5101:53:18
102SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4000:00:4300:34:2401:14:1901:47:27
103PARADOWSKI Paweł 1240RZESZÓWM5000:00:4400:53:3302:09:2403:09:55
104MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4000:00:4400:37:4101:19:1101:57:06
105KRYSIAK Jakub 1151TriWawaWARSZAWAM2000:00:4400:42:4301:45:4602:43:46
106KRYSIAK Krzysztof 1152TriWawaWARSZAWAM5000:00:4500:41:5201:30:4902:14:55
107RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4000:00:4600:35:1201:16:5201:54:46
108ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3000:00:4700:33:4101:11:2501:46:45
109POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4000:00:4900:45:3801:37:5302:23:14
110JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2001:34:1602:18:52
111KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2101:34:1602:18:50
112MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4000:00:5300:49:0802:00:1502:56:05
113GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4000:00:5400:46:2901:41:5302:23:55
114WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3000:00:5600:47:3002:07:5102:55:04
115GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3000:00:5700:36:0201:14:1901:51:38
116ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:5900:35:0201:15:0001:50:29
117CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3000:01:0000:36:3701:15:1901:46:41
118RADWAN Andrzej 1394NH TEAMKRAKÓWM5000:01:0200:39:5901:24:1602:02:51
119JAKUBOWSKI Wiesław 1104ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEM5000:01:0300:40:0301:27:0402:07:22
120SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0300:41:4001:30:3302:14:53
121KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4000:01:0400:41:1601:36:1902:17:35
122SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3000:01:0400:42:4701:31:3002:14:05
123UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3000:01:0500:48:0401:44:0102:31:14
124BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4000:01:0500:52:5802:02:0603:03:10
125BOJDO Kamil 1028Stop zwolnieniom z wfuDEBNOM2000:01:0500:33:2001:11:1101:43:47
126MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3000:01:0500:48:0301:43:5102:26:33
127KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0700:41:5501:31:4602:19:18
128ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4000:01:0700:40:0901:24:3202:02:21
129ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3000:01:0800:46:2301:42:1502:28:03
130MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:01:0900:38:1001:20:5001:59:43
131WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3000:01:0900:43:3201:32:5802:12:01
132KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:01:0900:46:1601:32:5802:12:01
133ADAMCZAK Wiesław 1009Biegaj Bez KońcaMIELECM6000:01:1000:49:0801:51:5702:41:35
134DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:01:1000:49:0701:40:5702:27:06
135RAJS Michał 1270KRAKÓWM3000:01:1100:32:4101:10:4001:43:35
136LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4000:01:1200:53:0502:04:0502:54:46
137JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4000:01:1200:40:4201:27:5902:06:09
138ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3000:01:1200:43:4101:44:0702:29:20
139HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4000:01:1200:38:1901:26:2402:08:32
140NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1200:42:4801:39:1502:22:24
141WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1300:50:5201:51:1002:48:02
142GREGOROWICZ Dariusz 1084ZAMOSCM5000:01:1300:43:1601:31:3802:15:20
143BECHTA Damian 1017Adidas Runners WarsawBIAŁA PODLASKAM2000:01:1400:40:3401:36:2702:18:24
144WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4000:01:1500:35:5601:18:4501:53:55
145ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4000:01:1500:52:2702:15:2103:09:01
146WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:01:1700:42:0002:15:0403:03:50
147JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4000:01:1800:42:4402:15:0003:03:49
148ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3000:01:1900:38:4001:31:0602:14:27
149BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4000:01:2000:49:0201:50:5302:41:31
150BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4000:01:2100:48:5901:50:5302:41:28
151KRYSZTOFIAK Dawid 1153WARSZAWAM2000:01:2100:49:3101:43:3402:54:58
152ZUBA Rafał 1367Black RiverNOWY SĄCZM2000:01:2100:38:4601:24:3902:02:48
153PĘDOWSKI Wojciech 1250GLIWICEM5000:01:2200:58:0402:14:4703:09:36
154LIANA Tomasz 1174ZAGÓRZANYM2000:01:2200:37:4901:17:3901:52:43
155HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3000:01:2300:37:4001:18:4401:53:50
156SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3000:01:2400:38:4101:20:0501:57:37
157TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4000:01:2400:38:1501:19:3801:58:14
158ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4000:01:2600:41:2401:31:2702:11:47
159GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4000:01:2600:41:5301:33:3002:15:50
160TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3000:01:2700:41:5401:33:3202:16:07
161MAZANEK Michał 1205KRAKÓWM2000:01:2700:36:5301:19:1501:57:49
162GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4000:01:2800:39:2901:22:2701:58:49
163ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3000:01:2800:31:0701:05:0601:35:51
164WILAMOWSKI Daniel 1344DZIAŁDOWOM2000:01:2800:35:2901:19:5501:57:38
165MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3200:42:3701:38:5202:19:13
166KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4000:01:3300:42:3601:39:1402:19:10
167KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1115Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:01:3300:52:0802:00:5302:49:42
168NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3300:42:3501:38:5102:19:11
169FOLTA Jan 1071Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM5000:01:3400:42:4301:38:1602:29:12
170KORNAGA Kamil 1140KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM2000:01:3500:36:4501:19:3502:00:17
171MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3000:01:3500:39:4701:24:0502:05:17
172GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3000:01:3600:40:4001:34:5902:15:56
173PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3000:01:3700:40:2501:32:0802:23:51
174SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:3700:40:3401:29:3402:09:24
175MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4000:01:3800:51:5902:07:2103:01:33
176JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4000:01:3900:50:1601:49:0802:41:44
177KUSTROŃ Adam 1161pulexKROSNOM5000:01:4000:38:0301:20:3602:02:54
178URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4000:01:4100:42:0401:29:3802:14:40
179KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4000:01:4100:45:2701:38:4102:21:57
180BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4000:01:4200:45:2501:37:5502:26:11
181POSPIECH Michał 1260LESZNOM3000:01:4300:37:2901:18:5501:56:36
182GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3000:01:4300:52:0301:50:4202:44:54
183CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:01:4500:38:1801:21:4202:02:56
184PĘKALA Jarek 1252ZABRZEM5000:01:4700:40:2701:29:1602:12:21
185KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4000:01:4800:42:4401:31:5502:12:19
186TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3000:01:4800:46:3101:42:4902:33:40
187PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:01:4800:36:5201:17:3001:54:40
188POLANOWSKI Paweł 1258Eagels of GalaxyKRAKÓWM5000:01:5000:41:5801:29:5202:16:07
189PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4000:01:5000:46:3301:42:4602:33:47
190PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:5200:49:2001:56:0002:47:26
191NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3000:01:5200:39:4001:23:3702:03:13
192ROZMIAREK Sebastian 1273SKRZYNKIM2000:01:5300:35:0301:14:3501:54:55
193DUMA Konrad 1061STALOWA WOLAM2000:01:5400:47:1501:40:4602:27:25
194WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4000:01:5500:46:4701:50:0102:39:37
195SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3000:01:5500:42:2301:31:0702:14:45
196GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4000:01:5600:46:4301:49:5902:39:35
197DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3000:01:5600:45:2201:41:3602:26:45
198HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3000:01:5600:33:1501:06:5001:38:27
199ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3000:01:5700:45:3701:46:5202:34:49
200MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:01:5700:46:3701:43:1202:33:32
201GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3000:02:0000:37:2401:23:2302:05:34
202WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3000:02:0000:49:5902:00:0402:52:59
203KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3000:02:0100:39:3601:23:2002:05:10
204HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4000:02:0200:35:4901:15:1401:48:56
205KORNIŁOW Piotr 1141WARSZAWAM5000:02:0300:47:5901:47:1402:39:49
206BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4000:02:0400:36:4401:15:0101:47:21
207KALINOWSKI Janusz 1114ŁÓDŹM6000:02:0400:53:1901:56:1302:49:38
208KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4000:02:0500:45:4401:42:3402:29:23
209ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4000:02:0500:45:4001:42:3202:29:22
210DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3000:02:0600:42:0901:29:5602:09:31
211MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4000:02:0800:46:0201:46:1602:31:54
212TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3000:02:1000:32:2701:09:2201:45:20
213LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3000:02:1000:35:0801:11:4001:43:09
214NOWACKI Roman 1223KUTNOM4000:02:1100:42:2201:42:5302:28:44
215MACH Aleksander 1187AtlanticKRAKÓWM5000:02:1200:41:3401:27:1002:03:10
216BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4000:02:1300:40:4901:27:4002:07:10
217ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4000:02:1300:40:4701:27:4102:07:09
218BRODECKI Adam 1036WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2000:02:1500:53:2302:15:0103:12:34
219ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3000:02:1500:40:2401:21:0501:57:20
220KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4000:02:1500:43:4801:31:4002:14:12
221DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3000:02:1500:43:4701:31:4002:14:13
222KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4000:02:1600:47:2201:42:5102:37:15
223MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3000:02:2100:42:5001:29:4502:10:48
224PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3000:02:2200:38:2201:24:5302:06:34
225CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:02:2300:43:5401:33:4902:15:25
226RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4000:07:3600:35:5901:17:5601:52:43
Znaleziono 226 wynik(ów)