VI ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2020 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 401
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 356
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 13.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.3km | 19.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Brzeziniak
13.3km
    
1GAWLIK Sławek 1005Dynafit Team PolandKRAKÓWM3000:00:0000:25:3200:53:51
2ŁAGUNA Kacper 1180WARSZAWAM3000:00:0800:25:3800:54:29
3KANIA Michał 1004adidas runners warsawJÓZEFÓWM2000:00:0200:26:0100:56:33
4KRUPA Paweł 1008Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM4000:00:0400:27:2500:57:29
5CZERWIAK Mateusz 1052KW KrakówKRAKÓWM3000:00:0400:26:5300:57:47
6TRACZ Łukasz 1320www.treningfizjoterapia/AquaRehRADYMNOM3000:00:0100:27:3000:58:12
7KURYŁOWICZ Michał 1159KRAKÓWM4000:00:0400:27:1600:58:29
8WĄCHAŁA Łukasz 1336GOŁKOWICEM2000:00:0500:28:2400:58:54
9DUDZIK Łukasz 1006Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0100:27:4300:59:04
10PAWŁOWSKI Arkadiusz 1246Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:28:3801:00:16
11JAGIEŁKA Mateusz 1101Jerzyk teamLESZNOM2000:00:1300:28:3001:00:24
12MIKOŁAJCZUK Grzegorz 1212Yulo Run Team SiedlceZBUCZYNM4000:00:0400:28:5801:00:27
13SMOLIK Bartosz 1289TuraszówkaKROSNOM2000:00:0200:28:4201:00:40
14JARMOLIŃSKI Piotr 1002MarcinŚwiercTeamMIERZYNM4000:00:0100:29:0801:01:31
15WĘGLIŃSKI Mikołaj 1341JAROCINM3000:00:3200:28:4101:01:31
16KOSTKA Janusz 1144Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0300:28:3901:01:42
17CELMER Piotr 1043CTS TRIWAWAWARSZAWAM4000:00:0300:28:5201:01:59
18BRENDZOWSKI Adam 1035Solina Team / runonline.pl TeamSOLINAM3000:00:0700:29:2701:02:19
19SKOTNICZNY Michał 1285Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0500:29:0801:02:22
20BEM Jakub 1395NH TEAMNOWA HUTAM2000:00:0000:29:0901:02:33
21WETHACZ Dariusz 1339Lokomotiv MajdanDOŁŻYCAM3000:00:0600:29:4401:02:49
22BRYL Marcin 1038adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:1300:30:0201:03:31
23DYMON Bartłomiej 1064Biegaj-ZapobiegajSZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:1600:29:5601:03:32
24MATYSIAK Tomasz 1204CTSWARSZAWAM4000:00:0300:28:5401:03:41
25WAŁDOWSKI Dominik 1329xRunnersGDAŃSKM4000:00:2200:30:0401:03:45
26BIGAS Jakub 1022LUBLINM3000:00:2800:30:1301:04:18
27LECKI Mateusz 1170Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM3000:00:2100:29:5701:04:25
28ŚWIĄDER Mirosław 1313Intel Runners/runpassion.pl teamKOLBUDYM5000:00:1000:30:1601:04:34
29ZIOBROWSKI Łukasz 1365BRZEGM4000:00:0500:30:2001:04:39
30WIĘCH Piotr 1382WOŁMINM3000:00:1800:30:1401:05:06
31ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 1369WM TriselfKRAKÓWM3000:01:2800:31:0701:05:06
32ZUBIK Michal 1368Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:3000:31:0101:05:53
33ZALEWSKI Bartłomiej 1359BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:0600:31:4401:05:58
34STEPANIUK Adam 1301Chełm BiegaWIERZBICA - OSIEDLEM4000:00:1900:31:0401:05:58
35ŁOBODOWSKI Marcin 1184RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3000:00:0000:30:2301:06:31
36HEJNAR Jakub 1093SZCZEPAŃCOWAM3000:01:5600:33:1501:06:50
37SZCZOT Andrzej 1384WROCŁAWM4000:00:0900:31:3901:07:45
38GÓRAK Grzegorz 1082Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWM4000:00:1500:31:5401:07:52
39KRUPA Grzegorz 1383KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0900:31:4001:08:08
40LATOSZEK Rafał 1168CTSWARSZAWAM4000:00:0400:32:0401:08:41
41TATARA Mateusz 1317RUN-GKRAKÓWM3000:02:1000:32:2701:09:22
42GARDZIEL Jerzy 1396JULIANÓWM4000:00:1300:32:5801:09:55
43KARDASZ Marek 1118Solina TeamPOLAŃCZYKM4000:00:0800:32:4601:10:29
44PRÜFER Paweł 1263KOSIECZYNM4000:00:3900:31:4701:10:34
45RAJS Michał 1270KRAKÓWM3000:01:1100:32:4101:10:40
46BOJDO Kamil 1028Stop zwolnieniom z wfuDEBNOM2000:01:0500:33:2001:11:11
47ORGAN Michał 1374KRAŚNIKM3000:00:4700:33:4101:11:25
48ŚLIWIŃSKI Andrzej 1311MIECHÓWM6000:00:0500:33:0001:11:34
49LEWANDOWSKI Janusz 1173Biegam dla Kuby i HaniSANOKM3000:02:1000:35:0801:11:40
50PAWLIK Robert 1244STASZÓWM4000:00:1300:33:5301:11:43
51KALBARCZYK Wojciech 1113Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:1400:34:2201:12:14
52SAŁEK Mateusz 1276Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2000:00:1300:34:2301:12:16
53ŁASTOWIECKI Radosław 1181KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:34:1801:12:41
54GIERZ Bartłomiej 1079Go Aptiv!KRAKÓWM3000:00:0500:30:4901:12:45
55WOŁOSZYN Artur 1352RZESZÓWM3000:00:0800:35:0701:12:51
56OSZYWA Damian 1231DAMCZI RUNKIELCEM3000:00:2200:34:2001:13:36
57SOLAREWICZ Tomasz 1293KLISINOM4000:00:4300:34:2401:14:19
58GACEK Michał 1073BOREK SZLACHECKIM3000:00:5700:36:0201:14:19
59GĄSECKI Daniel 1386AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4000:00:2700:35:0401:14:21
60ROZMIAREK Sebastian 1273SKRZYNKIM2000:01:5300:35:0301:14:35
61JAGIEŁKA Krzysztof 1100Jerzyk TeamLESZNOM5000:00:3100:34:5601:14:47
62DROZDOWICZ Michal 1057WARSZAWAM4000:00:1700:34:3401:14:49
63ISKRA Grzegorz 1390KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:5900:35:0201:15:00
64BORYCKI Artur 1033TGRDABROWA TARNOWSKAM4000:02:0400:36:4401:15:01
65SZNAJDER Jarosław 1306DOBCZYCEM5000:00:1800:33:4001:15:02
66GARUS Łukasz 1075BYTOMM3000:00:3100:35:0801:15:03
67SIEŃKO Łukasz 1281DYNÓWM3000:00:3000:35:2901:15:13
68HENKELMANN Daniel 1094Vege RunnersWARSZAWAM4000:02:0200:35:4901:15:14
69CIEPIELA Patryk 1047NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3000:01:0000:36:3701:15:19
70MUCHA Łukasz 1216Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM2000:00:3500:35:0701:15:28
71DWERNICKI Wiktor 1062ZAGÓRZM3000:00:3400:34:0101:15:29
72POGORZELSKI Mariusz 1376OTWOCKM4000:00:3100:35:1001:15:33
73BASIAK Michał 1016JÓZEFÓWM2000:00:3000:35:1401:15:37
74MATUSZ Tadeusz 1201ROKIETNICAM4000:00:3100:36:3301:16:10
75FEDAN Łukasz 1070LASZKIM3000:00:4300:35:2701:16:51
76RUSZCZYK Marek 1275GLIWICEM4000:00:4600:35:1201:16:52
77SŁABOŃ Mariusz 1287KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:2200:35:4001:17:05
78ILAVSKY Igor 1097VYSOKE TATRYM4000:00:2300:36:1301:17:11
79KĘPISTY Marek 1123CopyNETKIELCEM4000:00:3300:35:3301:17:20
80PLUTA Sebastian 1256Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:01:4800:36:5201:17:30
81TRZCIELIŃSKI Roman 1322PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:2700:35:3001:17:39
82LIANA Tomasz 1174ZAGÓRZANYM2000:01:2200:37:4901:17:39
83DRĄŻEK Sławomir 1378FAJSŁAWICEM4000:00:1000:36:5501:17:52
84RADZIKOWSKI Krzysztof 1269SIEDLCEM4000:07:3600:35:5901:17:56
85WILK Mariusz 1346Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM4000:00:3500:35:5801:18:31
86BARTOSIEWICZ Adam 1014OCR PolskaGRYFINOM4000:00:2200:37:0201:18:32
87HALUCH Lukasz 1092Poker to nie hazardNIECHOBRZM3000:01:2300:37:4001:18:44
88WITKOWSKI Witold 1348BYTOMM4000:01:1500:35:5601:18:45
89WYSKIEL Dominik 1356Aktywny DynowDYNOWM3000:00:3000:36:0601:18:47
90POSPIECH Michał 1260LESZNOM3000:01:4300:37:2901:18:55
91MĄKA Wojciech 1209TriWawaGRANICAM4000:00:4400:37:4101:19:11
92MAZANEK Michał 1205KRAKÓWM2000:01:2700:36:5301:19:15
93KORNAGA Kamil 1140KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM2000:01:3500:36:4501:19:35
94TOMASZEWSKI Marcin 1381BYDGOSZCZM4000:01:2400:38:1501:19:38
95PRUSZKOWSKI Mariusz 1264Chełm Biega/Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4000:00:3200:36:3201:19:47
96WILAMOWSKI Daniel 1344DZIAŁDOWOM2000:01:2800:35:2901:19:55
97SOBCZAK Zbigniew 1290Mazurski WilkKRAKÓWM3000:01:2400:38:4101:20:05
98CHLIPAŁA Marek 1045JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:1100:36:0801:20:35
99KUSTROŃ Adam 1161pulexKROSNOM5000:01:4000:38:0301:20:36
100MATUSZAK Jakub 1202NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:01:0900:38:1001:20:50
101NOWAKOWSKI Wiesław 1226-PRZEMYŚLM6000:00:1000:36:2801:21:01
102ŚCIBOR Adrian 1309BRZOZÓWM3000:02:1500:40:2401:21:05
103RADOMIŃSKI Tomasz 1267KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4200:36:2101:21:26
104WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1350Ultra ŁańcutŁAŃCUTM4000:00:1000:37:4801:21:31
105CHLEBIŃSKI Maciej 1044Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:01:4500:38:1801:21:42
106GOLBIAK Wojciech 1080MIĘDZYRZEC PODLASKIM4000:00:3900:38:4701:22:16
107GALEWSKI Jacek 1074Drużyna TVNWARSZAWAM4000:01:2800:39:2901:22:27
108RAPACZ Marcin 1271Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:2700:39:1101:22:30
109ŁAWROWSKI Adolf 1373TARNOBRZEGM6000:00:4100:37:5701:23:18
110BOJDA Paweł 1027BOGUCHWAŁAM3000:00:0500:35:5001:23:19
111KONIEC Mariusz 1137Bonfire BonanzaKRAKÓWM3000:02:0100:39:3601:23:20
112GRZYBOWSKI Artur 1089Bonfire BonanzaWIELICZKAM3000:02:0000:37:2401:23:23
113NOWAK Piotr 1224SOSNOWIECM3000:01:5200:39:4001:23:37
114MACIEJEWSKI Karol 1188LUBLINM3000:01:3500:39:4701:24:05
115RADWAN Andrzej 1394NH TEAMKRAKÓWM5000:01:0200:39:5901:24:16
116ŁABUZ Paweł 1177OVB ALLFINANZ R. Chudziak-MazurRZESZÓWM4000:01:0700:40:0901:24:32
117ZUBA Rafał 1367Black RiverNOWY SĄCZM2000:01:2100:38:4601:24:39
118PASEK Wojciech 1241Wojsko PolskieGLUSZYCAM3000:02:2200:38:2201:24:53
119HABRAT Maciej 1091Habrat TeamKROSNOM4000:01:1200:38:1901:26:24
120JAKUBOWSKI Wiesław 1104ATP AugustówPIJAWNE POLSKIEM5000:01:0300:40:0301:27:04
121MACH Aleksander 1187AtlanticKRAKÓWM5000:02:1200:41:3401:27:10
122ORZECHOWSKI Marek 1229Tak Lubię SandomierzSANDOMIERZM5000:00:2400:40:1001:27:35
123BIEDROŃ Artur 1020EP-Heart-TEAMWARSZAWAM4000:02:1300:40:4901:27:40
124ZAMORSKI Zbigniew 1360Biegiem RadomRADOMM4000:02:1300:40:4701:27:41
125BIGAS Grzegorz 1023WARSZAWAM3000:00:2900:39:5401:27:55
126JURYŚ Sławomir 1112JSystemKROSNOM4000:01:1200:40:4201:27:59
127MAŁACHOWSKI Sebastian 1194KRAKÓWM4000:00:0700:37:4501:28:29
128PĘKALA Jarek 1252ZABRZEM5000:01:4700:40:2701:29:16
129SZADKOWSKI Paweł 1385Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:3700:40:3401:29:34
130URBANEK Sylwester 1324WARSZAWAM4000:01:4100:42:0401:29:38
131TOKARZ Marcin 1393LIBERTÓWM5000:00:2500:39:5401:29:39
132MAJEWICZ Damian 1190STĘSZEWM3000:02:2100:42:5001:29:45
133POLANOWSKI Paweł 1258Eagels of GalaxyKRAKÓWM5000:01:5000:41:5801:29:52
134DEMSKI Arkadiusz 1056RZESZÓWM3000:02:0600:42:0901:29:56
135POKRYWKA Stefan 1380CISNAM6000:00:0200:40:1501:30:22
136SZEPIELAK Dawid 1305Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0300:41:4001:30:33
137DZIUBAŁA Radek 1066Jerzyk TeamŚWIĘCIECHOWAM5000:00:3200:41:1901:30:49
138KRYSIAK Krzysztof 1152TriWawaWARSZAWAM5000:00:4500:41:5201:30:49
139ŚLĄCZKA Arkadiusz 1310Finisz RymanówMIEJSCE PIASTOWEM3000:01:1900:38:4001:31:06
140SAWULSKI Bartosz 1279RokWARSZAWAM3000:01:5500:42:2301:31:07
141ŁAGOŃSKI Maciej 1179Jelenia Plast Sport teamJEŻÓW SUDECKIM4000:01:2600:41:2401:31:27
142SZTANDERA Grzegorz 1307PIEKOSZÓWM3000:01:0400:42:4701:31:30
143BUGAŁA Robert 1041SOLID HOUSELUBLINM5000:00:3100:40:1801:31:38
144GREGOROWICZ Dariusz 1084ZAMOSCM5000:01:1300:43:1601:31:38
145KUS Slawomir 1160WARSZAWAM4000:02:1500:43:4801:31:40
146DZIURUŃ Paweł 1067JÓZEFOSŁAWM3000:02:1500:43:4701:31:40
147KITOWSKI Bartosz 1127Głogovia 1925 Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0700:41:5501:31:46
148KOWALCZYK Piotr 1146ŁAŃCUTM4000:01:4800:42:4401:31:55
149PSZCZOŁA Maciej 1265LUBLINM3000:01:3700:40:2501:32:08
150RAK Cezary 1377KARCIEWM3000:00:3000:39:4101:32:17
151WOŹNY Łukasz 1354RZESZÓWM3000:01:0900:43:3201:32:58
152KĘDZIOR Michał 1122Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:01:0900:46:1601:32:58
153GAWLE Mirosław 1076Maratończyk DębicaŻYRAKÓWM4000:01:2600:41:5301:33:30
154ŁATKOWSKI Łukasz 1183Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWM4000:00:2900:43:5801:33:31
155TOTKO Piotr 1319Maratończyk DębicaDĘBICAM3000:01:2700:41:5401:33:32
156CIUPA Wojciech 1049Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:02:2300:43:5401:33:49
157FUS Jacek 1072RZESZOWM6000:00:1000:40:5201:33:54
158CZYŻYKIEWICZ Piotr 1053Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM5000:00:1700:41:5801:34:05
159JODŁOWSKI Andrzej 1110Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2001:34:16
160KASPROWICZ Piotr 1119Fun&RunCZUDECM4000:00:5200:43:2101:34:16
161GRYNIENKO Paweł 1087WROCŁAWM3000:01:3600:40:4001:34:59
162KŁODZIŃSKI Klaudiusz 1129UltramękiTARNÓWM4000:01:0400:41:1601:36:19
163BECHTA Damian 1017Adidas Runners WarsawBIAŁA PODLASKAM2000:01:1400:40:3401:36:27
164POL Rob 1371Noćne WołkiSTRZYŻÓWM4000:00:4900:45:3801:37:53
165BOROŃ Krzysztof 1031KRAKÓWM4000:01:4200:45:2501:37:55
166FOLTA Jan 1071Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM5000:01:3400:42:4301:38:16
167KOSOWSKI Tomasz 1143Stare TrampyKRAKÓWM4000:01:4100:45:2701:38:41
168NIEMIEC Grzegorz 1222Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3300:42:3501:38:51
169MAŁEK Wojciech 1195Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNM4000:01:3200:42:3701:38:52
170KOMANSKI Rafał 1135Zarszyńska Grupa BiegowaZARSZYNM4000:01:3300:42:3601:39:14
171NAKONIECZNY Jacek 1391Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1200:42:4801:39:15
172KUTKOWSKI Jan 1162Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM3000:00:3800:43:3201:39:43
173BOROWSKI Robert 1032MRĄGOWOM3000:00:3700:41:2401:40:13
174DUMA Konrad 1061STALOWA WOLAM2000:01:5400:47:1501:40:46
175DĄBRÓWKA Radosław 1054Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:01:1000:49:0701:40:57
176BLAZOWSKI Wojciech 1024RZESZOWM4000:00:3400:46:4101:41:07
177DUDA Rafał 1060Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM3000:01:5600:45:2201:41:36
178GRUCHAŁA Robert 1086Padł na Ryj TeamGDYNIAM4000:00:5400:46:2901:41:53
179KOBIAŁKA Irek 1130DĘBICAM4000:00:3300:44:3501:41:59
180ŁUSZCZYC Krzysztof 1185RZESZÓWM3000:01:0800:46:2301:42:15
181ŚWIĘCH Adam 1314ZABIEŻKIM4000:02:0500:45:4001:42:32
182KORAB Grzegorz 1139OTWOCKM4000:02:0500:45:4401:42:34
183PANEK Piotr 1238DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4000:01:5000:46:3301:42:46
184TOKARZ Adrian 1318Dzikie MustangiBRZEŹNICAM3000:01:4800:46:3101:42:49
185KLIMCZAK Paweł 1128WARSZAWAM4000:02:1600:47:2201:42:51
186NOWACKI Roman 1223KUTNOM4000:02:1100:42:2201:42:53
187MĄDRO Mateusz 1208DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:01:5700:46:3701:43:12
188KRYSZTOFIAK Dawid 1153WARSZAWAM2000:01:2100:49:3101:43:34
189MERESTA Konrad 1211LW BogdankaŁĘCZNAM3000:01:0500:48:0301:43:51
190UNIOWSKI Tomasz 1323Ćmy baroweLUBLINM3000:01:0500:48:0401:44:01
191ŚWISTAK Mateusz 1316PIASTÓWM3000:01:1200:43:4101:44:07
192KRYSIAK Jakub 1151TriWawaWARSZAWAM2000:00:4400:42:4301:45:46
193MASZKOWSKI Rafał 1200LUBLINM4000:02:0800:46:0201:46:16
194ZAWADZKI Piotr 1361WARSZAWAM3000:01:5700:45:3701:46:52
195KORNIŁOW Piotr 1141WARSZAWAM5000:02:0300:47:5901:47:14
196JEZIOREK Jozi 1108ŁAPCZYCAM4000:01:3900:50:1601:49:08
197MYŚLIŃSKI Tomasz 1218Biegusiem.plWIELOGÓRAM4000:00:3700:47:2201:49:52
198GORAJEK Michał 1081Ala&LilaNOWY KRĘPIECM4000:01:5600:46:4301:49:59
199WINIARCZYK Łukasz 1347Klub#smartrunLUBLINM4000:01:5500:46:4701:50:01
200KULESZYŃSKI Jacek 1155Pentathlon SzczecinekSZCZZECINEKM3000:00:3600:43:4501:50:21
201MATUSZCZYK Adrian 1203SZCZEPANEKM4000:00:3700:45:0301:50:30
202GENDERA Narcyz 1077GOSTYŃM3000:01:4300:52:0301:50:42
203BALON Marcin 1011B&B RunnersKROSNOM4000:01:2000:49:0201:50:53
204BIDNIK Jakub 1019B&B RunnersKROSNOM4000:01:2100:48:5901:50:53
205WÓJCIK Łukasz 1355Sii Running TeamLUBLINM3000:01:1300:50:5201:51:10
206ADAMCZAK Wiesław 1009Biegaj Bez KońcaMIELECM6000:01:1000:49:0801:51:57
207PIECH Adam 1254Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:5200:49:2001:56:00
208KALINOWSKI Janusz 1114ŁÓDŹM6000:02:0400:53:1901:56:13
209PACUŁA Krzysztof 1236PRZEMYŚLM3000:00:3800:46:1101:58:07
210WĘGLIŃSKI Sebuś 1342MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4100:46:4201:59:14
211JABŁOŃSKI Karol 1099KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4000:46:0801:59:16
212WYSOKIŃSKI Tomasz 1357Bonfire BonanzaKRAKOWM3000:02:0000:49:5902:00:04
213MYŚLIWIEC Wojciech 1219Fun&RunPRZEDMIEŚCIE CZUDECKIEM4000:00:5300:49:0802:00:15
214KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1115Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:01:3300:52:0802:00:53
215BAREŁA Andrzej 1013FifarafaSTALOWA WOLAM4000:01:0500:52:5802:02:06
216LAZAROWICZ Piotr 1169Wkurw_teamKROSNOM4000:01:1200:53:0502:04:05
217MĄKOSA Konrad 1210WARSZAWAM4000:01:3800:51:5902:07:21
218WELOŃCZYK Bartosz 1338Zuchwały ZającWARSZAWAM3000:00:5600:47:3002:07:51
219PARADOWSKI Paweł 1240RZESZÓWM5000:00:4400:53:3302:09:24
220PĘDOWSKI Wojciech 1250GLIWICEM5000:01:2200:58:0402:14:47
221JABŁONKA Radosław 1098DZIADY OCRWYSZKÓWM4000:01:1800:42:4402:15:00
222BRODECKI Adam 1036WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2000:02:1500:53:2302:15:01
223WISZNIEWSKI Karol 1388AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:01:1700:42:0002:15:04
224ZDROJEWSKI Andrzej 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOKM4000:01:1500:52:2702:15:21
225LEN Mariusz 1171WARSZAWAM5000:00:0002:54:14
226SAMEK Artur 1277BOCHNIAM4000:00:00
Znaleziono 226 wynik(ów)