VII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 193
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 33
Ukończyło : 139
Na trasie : 6
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
   
1BADOWSKI Aleksander 4Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM3000:00:0100:53:15
2CHOROŚ Piotr 26Stay InsaneNIEMCEM3000:00:0500:54:57
Niesklasyfikowani
FICEK Roman 41Carphatian ChallengeSKAWICAM30DNF00:54:57 DNF
4SEDLAK Michał 152GIERASZOWICEM4000:00:0100:54:59
5DYBEK Paweł 2Salomon Suunto TeamMIELECM4000:00:0200:54:59
6KRUŻEL Rafał 88RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4000:00:0200:54:59
7ŁACIAK Marcin 96Mesmerik RunnersWARSZAWAM4000:00:0300:56:26
8WIERNUSZ Krzysztof 10Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0200:56:28
9WYSOKIŃSKI Konrad 185mesmPIASECZNOM4000:00:0300:56:28
10JARMOLIŃSKI Piotr 65Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0300:56:38
MADEJSKI Sławomir 101Speleoklub Świętokrzyski KielceRADKOWICEM30DNF00:57:32 DNF
12PASZKOWSKI Piotr 127wkurw_teamSZCZECINM3000:00:0400:57:33
13KOPEL Andrzej 817 #7TRTPKRAKÓWM3000:00:0200:57:50
14PAWŁOWSKI Arkadiusz 129Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:58:18
15PLISZKA Bartosz 136OLA TEAMOSTROŁĘKAM4000:00:0200:58:20
16ŚCIESZKA Wojciech 813 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0200:58:21
17KOPEL Rafał 67JASIONKAM3000:00:0200:59:14
18DOMISZEWSKA Maria 3MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEK5000:00:0300:59:25
GÓRYŃSKI Rafał 13OTK RzeźnikMIŃSK MAZOWIECKIM20DNF00:59:27 DNF
20DEJAS Tomasz 32MYSŁOWICEM4000:00:0000:59:32
21WOLSKI Piotr 181ŁubudubuGRUDZIĄDZM3000:00:0701:00:04
22BANASZYNSKI Damian 146READINGM3000:00:0401:00:07
23WETHACZ Dariusz 200A25 Sanok/Lokomotiv MajdanCISNAM3000:00:0301:00:09
24KOMISARCZYK Anna 7SZCZECINK3000:00:0401:00:15
25SUM Lukasz 165LONDYNM2000:00:0601:00:15
26MARZEC Grzegorz 107Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0301:00:17
27DĄBROWICZ Jakub 30KOMORNIKIM3000:00:0201:00:19
28KMAK Sławek 76papikiGRYBÓWM4000:00:0301:00:20
29CHOJNACKI Wiktor 25LUTOWISKAM3000:00:0501:01:03
30KRAWCZAK Paulina 5Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0501:01:22
MYŚLIWIEC Robert 117WILD & FREERZESZÓWM30DNF01:02:09 DNF
32PLUTA Daniel 137TEAM PLUTTPIASTÓWM3000:00:0501:02:12
33CEBULA Leszek 23KRAKÓWM4000:00:0501:02:13
34WALACIK Adam 173WARSZAWAM2000:00:1201:02:14
35GRONDYS Paweł 54WROCŁAWM3000:00:0301:02:20
36UCHEREK Mateusz 171SEA STAR PREMIUMŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:00:0501:02:48
37GAWLEWICZ Tomasz 363Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0801:03:04
38GAWLEWICZ Krystyna 264Gawełki Team/Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3000:00:0901:03:05
39MIKA Tomasz 111Labosport TeamWARSZAWAM4000:00:0201:03:11
40ROWIŃSKI Michał 151LUBAWAM3000:00:0501:03:11
41OLESKI Arkadiusz 121WKB FRAJDAWITONIAM4000:00:0701:03:36
MIELOCH Tamara 110PODKOWA LEŚNAK40DNF01:04:12 DNF
43HANKUS Łukasz 57ŻYWIECM3000:00:0701:05:03
44SNARSKI Dariusz 156KATOWICEM4000:00:1301:05:03
45STAŃCZAK Szymon 160Laski Wino i KasynoSKOCZÓWM4000:00:0601:05:04
46BIESZCZAD Mateusz 18Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0501:05:06
47FROŁOW Jakub 45WARSZAWAM4000:00:2601:05:29
48PIETLUSZENKO Darek 133JÓZEFOSŁAWM4000:00:1601:05:41
49WALASIK Jarosław 174JAWORZNOM4000:00:1001:05:44
50STEPAK Włodzimierz 162RUDZICAM5000:00:1001:05:44
51MARUCHA Tomasz 106Drużyna ŻKRASNYSTAWM3000:00:1601:06:05
52ŁAGÓD Łukasz 97WIGOPAPOWO BISKUPIEM3000:00:1001:06:06
53SZCZYPEK Mariusz 194M4000:00:1201:06:22
54KRASIŃSKI Wojciech 87TRI4Fun Triathlon Team PiasecznoLIPSKOM3000:00:1001:07:36
55GĄSIOROWSKI Jacek 49Drużyna SzpikuWROCŁAWM4000:00:0701:07:43
56MERKWA Wojciech 108ZiomkiWARSZAWAM3000:00:1101:07:44
57ROKITA Andrzej 150ŚRODA ŚLĄSKAM5000:00:0701:07:45
58ZIEMBA Michal 189ZiomkiRZESZÓWM3000:00:1001:07:46
59FELUCH Krzysztof 39Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0601:08:26
60BANASIK Grzegorz 195SBG PODBIEGKIELCEM4000:00:1701:08:29
61JOSZCZAK Michał 71GDAŃSKM4000:00:1801:08:41
62GWIZDAK Justyna 56wkurw_teamRZESZÓWK3000:00:1801:08:44
63MOSKAŁA Remigiusz 115WARSZAWAM3000:00:0801:08:46
64SKRABURSKI Piotr 155GDAŃSKM4000:00:1801:08:48
65SNARSKI Piotr 157Adidas RunnersWARSZAWAM3000:00:1301:08:51
66KOŁDER Tomasz 78CIESZYNM4000:00:0601:08:57
67RODAK Zbigniew 149Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMM3000:00:0701:08:57
68KAZIMIERZ Rafał 74NOAWROCŁAWM3000:00:0401:08:58
DONIEC Sebastian 36www.adwokatdoniec.plJASŁOM40DNF01:08:58 DNF
70PETRYNA Jagoda 130NOAWROCŁAWK3000:00:0401:08:59
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
71LEWANDOWSKI Paweł 93RZESZÓWM4000:00:0901:09:11
72KOWALSKI Maciej 86BLACKPOOLM4000:00:1901:09:13
73PRZYPOLSKI Paweł 144Im-Possible TeamWARSZAWAM4000:00:0901:09:14
74DZIUBALA Karolina 9Ultra Para - biegamy w górachWARSZAWAK2000:00:0601:09:15
75PRÜFER Paweł 142KOSIECZYNM4000:00:1101:09:18
76SZAREK Rafał 166KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM4000:00:1901:09:23
DZIRBA Tomasz 37Stay InsaneNIEMCEM30DNF01:09:38 DNF
78MILEWSKI Mateusz 112wkurw_teamMROZYM3000:00:0401:09:53
79POTRZESZCZ Grzegorz 140GADKAM4000:00:3701:09:56
80POTRZESZCZ Tomasz 141GADKAM4000:00:3201:10:00
81PRZEPIÓRKA Barbara 143WARSZAWAK3000:00:0901:10:08
82PUCHACZ Piotr 1316MPK WybieganieWARSZAWAM4000:00:0501:10:13
83MALISZEWSKI Jacek 104Smashing PąpkinsWARSZAWAM4000:00:0401:10:14
84LIGĘZA Paweł 94BIELSKO-BIAŁAM3000:00:1301:10:16
85JAMA Rafał 63WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4000:00:1801:10:27
86GWIZDAK Bartosz 55Pije Bimber Non StopBOGUCHWALAM3000:00:1701:10:28
87WIERZBICKI Tomasz 176BOGUCHWAŁAM4000:00:1801:10:29
PISKORZ Ireneusz 135KODEŃM30DNF01:10:40 DNF
89BUCA Rafał 21SOPOTM5000:00:2001:11:21
KAPICA Dominik 72ZAGRODYM20DNF01:11:27 DNF
91FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 53WROCŁAWK4000:00:0301:11:30
92ŻYCIŃSKI Paweł 192Badbull Runnig TeamKRAKÓWM4000:00:1401:11:51
93PAWLAK Maciej 1283TeamKonin/MPEC KoninKONINM4000:00:1701:11:51
94URACZ Łukasz 172Harpagan SosnowiecCZELADŹM4000:00:2101:11:52
95JAGODZIŃSKI Paweł 62Vikmed 3Team KoninKONINM4000:00:1701:11:53
96GAJDA Michał 46KBWyszkówWYSZKÓWM3000:00:0701:11:55
97SOFUŁ Tomasz 159WARSZAWAM4000:00:1301:12:02
98DADAŚ Janusz 29Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0601:12:23
99WOJCIECHOWSKA Justyna 180KĘTRZYNK3000:00:1101:12:54
100DOBRZYŃSKA Weronika 34Maraton1984OLSZTYNK3000:00:1001:12:56
101DOBRZYŃSKI Henryk 35Maraton1984GDAŃSKM5000:00:1001:12:57
102FERENC Adrian 40Powiatowa Akademia Sportu i Rekracji w PiszuPISZM2000:00:2001:13:10
103KOWALCZYK Marcin 84IWINYM3000:00:0901:13:15
PIASECKA Monika 131WARSZAWAK40DNF01:13:19 DNF
105WOŁOSOWICZ Natalia 182wkurw_teamBIAŁA PODLASKAK4000:00:0601:13:26
106MAŃKOWSKI Krzysztof 105RMF4RT GladiatorsOLSZTYNM3000:00:0401:13:37
107JASKULSKI Kazimierz 69GrudziądzGRUDZIĄDZM5000:00:0801:13:42
108JASKULSKA Mirela 68GrudziądzGRUDZIĄDZK5000:00:0801:13:42
109KORBUT Radosław 82CROSSFITMGWSIEDLCEM3000:00:1701:14:03
110DĄBROWSKA Katarzyna 31Panorama Obiekty SportowePIASECZNOK3000:00:1701:14:03
111CHRZĄŚCIK Anna 27Płomyk OlkuszKRZESZOWICEK4000:00:0901:14:28
WRUK Remigiusz 183BBL OpoleOPOLEM40DNF01:14:36 DNF
113FILIPCZAK Łukasz 43Oknoplast Running TeamKRAKÓWM3000:00:1501:14:38
114SZEWCZYK Michał 167BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM3000:00:1401:14:39
115KONOPKA Bartosz 79Trójka/BiegamBoLubięKRAKÓWM4000:00:0401:14:44
116NOGALSKI Wojciech 118LIBERTÓWM3000:00:0001:14:50
117KIELAR Maciej 75Silnia!TOPOROWICEEM3000:00:1801:14:50
118RECZEK Sebastian 44KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0801:15:00
119MICKIEWICZ Adam 109Bazalt-GraczeGRACZEM5000:00:1501:15:11
120RADWAŃSKA Justyna 145ŁÓDŹK3000:00:1601:15:11
121KSIĘŻAK Bartosz 89Beauty Sport TeamŁÓDŹM4000:00:1701:15:17
122BIAŁEK Rafał 17POZNAŃM4000:00:1601:15:26
123SUDER Michał 163BezNapinyWARSZAWAM4000:00:0701:15:32
124KRAWCZYK Daniel 196SOLECM2000:00:1701:15:39
125BANASIK Bartosz Wojciech 12Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3000:00:0901:15:52
126REINERT Aleksandra 148PSZCZYNAK4000:00:1301:16:00
127ZYCH Michal 190Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWAM3000:00:0801:16:02
128CIECIELĄG Piotr 28wkurw_teamPIASECZNOM4000:00:1401:16:15
129KOSIN Paweł 83Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:1701:16:18
130WSZELAK Tomasz 184ŁubudubuGRUDZIADZM4000:00:0801:18:17
130PACUSZKA Krzysztof 124ŁubudubuTORUŃM4000:00:0801:18:17
132MAJEWICZ Grzegorz 102MIECHÓWM4000:00:0501:18:39
133PORĘBA Eugeniusz 139MIECHÓWM5000:00:0301:18:40
134ŁUCHNIAK Kuba 98LODZM2000:00:2201:18:40
135LESZCZYŃSKI Rafał 92United RunnersBEŁCHATÓWM2000:00:2101:18:41
136KOKOT Roman 77WKURW_TEAMDYNÓWM4000:00:2001:19:13
137GĄSECKI Daniel 48Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:1901:19:14
138SULEWSKI Maciej 164Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4000:00:0501:19:39
CENDROWSKI Mariusz 24WKURW_TEAMKIELCEM40DNF01:19:44 DNF
OLESZEK Magdalena 122#czeladzbiegaCZELADŹK30DNF01:20:26 DNF
LIK Michał 95RYBNIKM30DNF01:20:31 DNF
NADULSKI Piotr 193GoodSpacePIŁAM40DNF01:20:56 DNF
143JANISZEWSKI Jakub 64SPCTORUŃM4000:00:1501:21:34
144PODLASZEWSKI Jacek 138SPCTORUŃM4000:00:1401:21:37
DOBRZYŃSKA Małgorzata 33SPCTORUNK50DNF01:21:40 DNF
146GINTER Grzegorz 50AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM3000:00:1101:21:59
147BĘDŹKOWSKI Marek 16Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0401:22:27
148INGLANT Zbigniew 60Run log comCHORZÓWM5000:00:1201:22:28
KOWALIK Marcin 85WARSZAWAM30DNF01:22:38 DNF
KOPEĆ Karol 80WARSZAWAM40DNF01:22:39 DNF
151BODZEK Bartłomiej 20TARNÓWM3000:00:1101:22:46
MACEWICZ Maciej 100Tri4fun Team PiasecznoLIPSKOM30DNF01:22:46 DNF
BUJARSKI Michał 22WARSZAWAM30DNF01:22:52 DNF
154ODOLCZYK Jerzy 120WARSZAWAM5000:00:2501:24:20
155IRZYK Robert 61GILOWICEM3000:00:1101:24:39
156BAC Żaneta 11PYSKOWICEK3000:00:1101:24:40
157MALESA Radosław 103LESZKOWICE BIEGAJĄOSTRÓWEKM4000:00:1201:25:38
158BĄK Michał 14wkurw_teamKIELCEM3000:00:1601:25:38
TALMA Paweł 169LUBARTÓWM40DNF01:25:38 DNF
IGNACZEWSKA Maja 59PRZEMYŚLK30DNF01:26:13 DNF
161KAWA Barbara 73Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:00:2101:27:22
162OPALIŃSKI Michał 123Maratończyk DębicaPUSTYNIAM3000:00:2001:27:24
163MODZELEWSKA Karolina 114SPCTORUŃK3000:00:1401:27:32
WŁODARCZYK Teresa 179SPCTORUŃK50DNF01:27:32 DNF
BŁASIŃSKA Żaneta 19spcCIECHOCINEKK40DNF01:27:37 DNF
DQJARZEMBOWSKI Tomasz 66Wybiegani TeamPLEWISKAM30DQ01:28:40 DQ
DQSOBCZAK Mikołaj 158WYBIEGANI TEAMSKÓRZEWOM40DQ01:29:04 DQ
168PAŁUSZNA Anna 126Wikoss Sport TeamCZELADŹK3000:00:2001:29:42
MUCHA Tomasz 116MWJANÓWLUBELSKIM40DNF01:31:25 DNF
REDA Sławomir 147KBP PASJA WarszawaWARSZAWAM60DNF01:32:44 DNF
JASIŃSKA Magdalena 67WARSZAWAK40DNF01:32:45 DNF
172MISZTA Barbara 113Biegam bo lubię Zabki TeamZABKIK4000:00:0008:23:04
Znaleziono 172 wynik(ów)