VII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 193
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 33
Ukończyło : 139
Na trasie : 6
Pełne wyniki dla 26km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1CHOROŚ Piotr 26Stay InsaneNIEMCEM3000:00:0500:54:5702:16:52
Niesklasyfikowani
FICEK Roman 41Carphatian ChallengeSKAWICAM30DNF00:54:57 DNF02:16:54 DNF
3SEDLAK Michał 152GIERASZOWICEM4000:00:0100:54:5902:16:55
4KRUŻEL Rafał 88RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4000:00:0200:54:5902:18:38
5DYBEK Paweł 2Salomon Suunto TeamMIELECM4000:00:0200:54:5902:20:18
6BADOWSKI Aleksander 4Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM3000:00:0100:53:1502:20:43
7WIERNUSZ Krzysztof 10Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0200:56:2802:22:38
8ŚCIESZKA Wojciech 813 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0200:58:2102:26:57
9JARMOLIŃSKI Piotr 65Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0300:56:3802:28:44
10WYSOKIŃSKI Konrad 185mesmPIASECZNOM4000:00:0300:56:2802:28:45
11ŁACIAK Marcin 96Mesmerik RunnersWARSZAWAM4000:00:0300:56:2602:28:45
12KOPEL Rafał 67JASIONKAM3000:00:0200:59:1402:31:52
13PLISZKA Bartosz 136OLA TEAMOSTROŁĘKAM4000:00:0200:58:2002:32:15
14PAWŁOWSKI Arkadiusz 129Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:58:1802:32:57
15PLUTA Daniel 137TEAM PLUTTPIASTÓWM3000:00:0501:02:1202:37:12
16MARZEC Grzegorz 107Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0301:00:1702:37:21
17KOPEL Andrzej 817 #7TRTPKRAKÓWM3000:00:0200:57:5002:37:24
18WETHACZ Dariusz 200A25 Sanok/Lokomotiv MajdanCISNAM3000:00:0301:00:0902:37:32
19BANASZYNSKI Damian 146READINGM3000:00:0401:00:0702:37:32
20DOMISZEWSKA Maria 3MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEK5000:00:0300:59:2502:37:35
21PASZKOWSKI Piotr 127wkurw_teamSZCZECINM3000:00:0400:57:3302:38:06
22DĄBROWICZ Jakub 30KOMORNIKIM3000:00:0201:00:1902:38:13
GÓRYŃSKI Rafał 13OTK RzeźnikMIŃSK MAZOWIECKIM20DNF00:59:27 DNF02:39:14 DNF
24KRAWCZAK Paulina 5Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0501:01:2202:41:02
25WOLSKI Piotr 181ŁubudubuGRUDZIĄDZM3000:00:0701:00:0402:41:54
26CHOJNACKI Wiktor 25LUTOWISKAM3000:00:0501:01:0302:42:40
27KOMISARCZYK Anna 7SZCZECINK3000:00:0401:00:1502:42:41
28MIKA Tomasz 111Labosport TeamWARSZAWAM4000:00:0201:03:1102:42:50
29WALACIK Adam 173WARSZAWAM2000:00:1201:02:1402:42:56
MADEJSKI Sławomir 101Speleoklub Świętokrzyski KielceRADKOWICEM30DNF00:57:32 DNF02:43:00 DNF
31CEBULA Leszek 23KRAKÓWM4000:00:0501:02:1302:44:25
32OLESKI Arkadiusz 121WKB FRAJDAWITONIAM4000:00:0701:03:3602:44:25
33ROWIŃSKI Michał 151LUBAWAM3000:00:0501:03:1102:44:30
34SUM Lukasz 165LONDYNM2000:00:0601:00:1502:44:37
35WALASIK Jarosław 174JAWORZNOM4000:00:1001:05:4402:46:47
36SNARSKI Dariusz 156KATOWICEM4000:00:1301:05:0302:47:17
37PIETLUSZENKO Darek 133JÓZEFOSŁAWM4000:00:1601:05:4102:49:58
38BIESZCZAD Mateusz 18Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0501:05:0602:50:00
39KMAK Sławek 76papikiGRYBÓWM4000:00:0301:00:2002:50:07
40HANKUS Łukasz 57ŻYWIECM3000:00:0701:05:0302:50:58
41STAŃCZAK Szymon 160Laski Wino i KasynoSKOCZÓWM4000:00:0601:05:0402:50:59
42SZCZYPEK Mariusz 194M4000:00:1201:06:2202:51:38
43STEPAK Włodzimierz 162RUDZICAM5000:00:1001:05:4402:51:41
MYŚLIWIEC Robert 117WILD & FREERZESZÓWM30DNF01:02:09 DNF02:52:10 DNF
45UCHEREK Mateusz 171SEA STAR PREMIUMŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:00:0501:02:4802:52:11
46GRONDYS Paweł 54WROCŁAWM3000:00:0301:02:2002:52:56
47GAWLEWICZ Tomasz 363Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0801:03:0402:53:07
48GAWLEWICZ Krystyna 264Gawełki Team/Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3000:00:0901:03:0502:53:07
49SNARSKI Piotr 157Adidas RunnersWARSZAWAM3000:00:1301:08:5102:55:38
50FELUCH Krzysztof 39Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0601:08:2602:55:40
51MARUCHA Tomasz 106Drużyna ŻKRASNYSTAWM3000:00:1601:06:0502:58:30
DZIRBA Tomasz 37Stay InsaneNIEMCEM30DNF01:09:38 DNF02:58:34 DNF
53FROŁOW Jakub 45WARSZAWAM4000:00:2601:05:2902:59:16
54KOŁDER Tomasz 78CIESZYNM4000:00:0601:08:5702:59:23
55RODAK Zbigniew 149Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMM3000:00:0701:08:5702:59:29
56BANASIK Grzegorz 195SBG PODBIEGKIELCEM4000:00:1701:08:2903:00:35
57PRZYPOLSKI Paweł 144Im-Possible TeamWARSZAWAM4000:00:0901:09:1403:00:48
58PRZEPIÓRKA Barbara 143WARSZAWAK3000:00:0901:10:0803:00:54
59SZAREK Rafał 166KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM4000:00:1901:09:2303:01:07
60KOWALSKI Maciej 86BLACKPOOLM4000:00:1901:09:1303:03:58
61PETRYNA Jagoda 130NOAWROCŁAWK3000:00:0401:08:5903:04:14
62KAZIMIERZ Rafał 74NOAWROCŁAWM3000:00:0401:08:5803:04:14
63GWIZDAK Justyna 56wkurw_teamRZESZÓWK3000:00:1801:08:4403:04:46
64ŁAGÓD Łukasz 97WIGOPAPOWO BISKUPIEM3000:00:1001:06:0603:04:54
65KRASIŃSKI Wojciech 87TRI4Fun Triathlon Team PiasecznoLIPSKOM3000:00:1001:07:3603:04:54
66MERKWA Wojciech 108ZiomkiWARSZAWAM3000:00:1101:07:4403:05:32
66ZIEMBA Michal 189ZiomkiRZESZÓWM3000:00:1001:07:4603:05:33
68WIERZBICKI Tomasz 176BOGUCHWAŁAM4000:00:1801:10:2903:05:40
69GĄSIOROWSKI Jacek 49Drużyna SzpikuWROCŁAWM4000:00:0701:07:4303:08:39
70RECZEK Sebastian 44KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0801:15:0003:08:42
71PRÜFER Paweł 142KOSIECZYNM4000:00:1101:09:1803:08:43
72POTRZESZCZ Grzegorz 140GADKAM4000:00:3701:09:5603:09:13
73POTRZESZCZ Tomasz 141GADKAM4000:00:3201:10:0003:09:19
74ROKITA Andrzej 150ŚRODA ŚLĄSKAM5000:00:0701:07:4503:09:43
75MILEWSKI Mateusz 112wkurw_teamMROZYM3000:00:0401:09:5303:11:46
76URACZ Łukasz 172Harpagan SosnowiecCZELADŹM4000:00:2101:11:5203:12:38
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
77LEWANDOWSKI Paweł 93RZESZÓWM4000:00:0901:09:1103:12:43
78JAMA Rafał 63WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4000:00:1801:10:2703:12:45
79GWIZDAK Bartosz 55Pije Bimber Non StopBOGUCHWALAM3000:00:1701:10:2803:12:46
80SKRABURSKI Piotr 155GDAŃSKM4000:00:1801:08:4803:12:50
81JOSZCZAK Michał 71GDAŃSKM4000:00:1801:08:4103:12:53
82DOBRZYŃSKA Weronika 34Maraton1984OLSZTYNK3000:00:1001:12:5603:13:39
83WOJCIECHOWSKA Justyna 180KĘTRZYNK3000:00:1101:12:5403:13:39
84NOGALSKI Wojciech 118LIBERTÓWM3000:00:0001:14:5003:13:52
85DZIUBALA Karolina 9Ultra Para - biegamy w górachWARSZAWAK2000:00:0601:09:1503:14:11
86MOSKAŁA Remigiusz 115WARSZAWAM3000:00:0801:08:4603:15:24
87KOWALCZYK Marcin 84IWINYM3000:00:0901:13:1503:15:29
88FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 53WROCŁAWK4000:00:0301:11:3003:15:32
PISKORZ Ireneusz 135KODEŃM30DNF01:10:40 DNF03:15:39 DNF
90MALISZEWSKI Jacek 104Smashing PąpkinsWARSZAWAM4000:00:0401:10:1403:15:55
91PUCHACZ Piotr 1316MPK WybieganieWARSZAWAM4000:00:0501:10:1303:15:56
92KONOPKA Bartosz 79Trójka/BiegamBoLubięKRAKÓWM4000:00:0401:14:4403:16:01
DONIEC Sebastian 36www.adwokatdoniec.plJASŁOM40DNF01:08:58 DNF03:16:18 DNF
94BANASIK Bartosz Wojciech 12Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3000:00:0901:15:5203:17:42
95SUDER Michał 163BezNapinyWARSZAWAM4000:00:0701:15:3203:17:57
96BIAŁEK Rafał 17POZNAŃM4000:00:1601:15:2603:18:10
97ŻYCIŃSKI Paweł 192Badbull Runnig TeamKRAKÓWM4000:00:1401:11:5103:18:17
98DADAŚ Janusz 29Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0601:12:2303:18:29
99PAWLAK Maciej 1283TeamKonin/MPEC KoninKONINM4000:00:1701:11:5103:19:56
100MAJEWICZ Grzegorz 102MIECHÓWM4000:00:0501:18:3903:19:58
101PORĘBA Eugeniusz 139MIECHÓWM5000:00:0301:18:4003:20:00
102CHRZĄŚCIK Anna 27Płomyk OlkuszKRZESZOWICEK4000:00:0901:14:2803:20:03
103JAGODZIŃSKI Paweł 62Vikmed 3Team KoninKONINM4000:00:1701:11:5303:20:12
104REINERT Aleksandra 148PSZCZYNAK4000:00:1301:16:0003:20:14
105JASKULSKI Kazimierz 69GrudziądzGRUDZIĄDZM5000:00:0801:13:4203:20:52
106JASKULSKA Mirela 68GrudziądzGRUDZIĄDZK5000:00:0801:13:4203:20:52
107DOBRZYŃSKI Henryk 35Maraton1984GDAŃSKM5000:00:1001:12:5703:21:22
108KRAWCZYK Daniel 196SOLECM2000:00:1701:15:3903:22:34
109KIELAR Maciej 75Silnia!TOPOROWICEEM3000:00:1801:14:5003:23:01
110SOFUŁ Tomasz 159WARSZAWAM4000:00:1301:12:0203:23:12
111CIECIELĄG Piotr 28wkurw_teamPIASECZNOM4000:00:1401:16:1503:23:12
112GAJDA Michał 46KBWyszkówWYSZKÓWM3000:00:0701:11:5503:23:16
113DĄBROWSKA Katarzyna 31Panorama Obiekty SportowePIASECZNOK3000:00:1701:14:0303:24:35
114MAŃKOWSKI Krzysztof 105RMF4RT GladiatorsOLSZTYNM3000:00:0401:13:3703:24:52
115KOSIN Paweł 83Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:1701:16:1803:25:05
116KORBUT Radosław 82CROSSFITMGWSIEDLCEM3000:00:1701:14:0303:25:59
PIASECKA Monika 131WARSZAWAK40DNF01:13:19 DNF03:26:17 DNF
118SULEWSKI Maciej 164Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4000:00:0501:19:3903:26:28
119LIGĘZA Paweł 94BIELSKO-BIAŁAM3000:00:1301:10:1603:27:02
120FERENC Adrian 40Powiatowa Akademia Sportu i Rekracji w PiszuPISZM2000:00:2001:13:1003:27:05
121RADWAŃSKA Justyna 145ŁÓDŹK3000:00:1601:15:1103:29:54
122KSIĘŻAK Bartosz 89Beauty Sport TeamŁÓDŹM4000:00:1701:15:1703:29:56
123FILIPCZAK Łukasz 43Oknoplast Running TeamKRAKÓWM3000:00:1501:14:3803:29:59
KAPICA Dominik 72ZAGRODYM20DNF01:11:27 DNF03:30:06 DNF
125SZEWCZYK Michał 167BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM3000:00:1401:14:3903:30:10
126MICKIEWICZ Adam 109Bazalt-GraczeGRACZEM5000:00:1501:15:1103:34:17
WRUK Remigiusz 183BBL OpoleOPOLEM40DNF01:14:36 DNF03:34:21 DNF
128KOKOT Roman 77WKURW_TEAMDYNÓWM4000:00:2001:19:1303:35:58
129BUCA Rafał 21SOPOTM5000:00:2001:11:2103:35:58
130GĄSECKI Daniel 48Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:1901:19:1403:36:00
131WOŁOSOWICZ Natalia 182wkurw_teamBIAŁA PODLASKAK4000:00:0601:13:2603:36:13
132PACUSZKA Krzysztof 124ŁubudubuTORUŃM4000:00:0801:18:1703:36:43
132WSZELAK Tomasz 184ŁubudubuGRUDZIADZM4000:00:0801:18:1703:36:45
134BĘDŹKOWSKI Marek 16Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0401:22:2703:37:23
135ODOLCZYK Jerzy 120WARSZAWAM5000:00:2501:24:2003:38:35
136INGLANT Zbigniew 60Run log comCHORZÓWM5000:00:1201:22:2803:39:38
CENDROWSKI Mariusz 24WKURW_TEAMKIELCEM40DNF01:19:44 DNF03:40:40 DNF
138BODZEK Bartłomiej 20TARNÓWM3000:00:1101:22:4603:40:54
139ŁUCHNIAK Kuba 98LODZM2000:00:2201:18:4003:40:59
140LESZCZYŃSKI Rafał 92United RunnersBEŁCHATÓWM2000:00:2101:18:4103:41:01
MACEWICZ Maciej 100Tri4fun Team PiasecznoLIPSKOM30DNF01:22:46 DNF03:41:43 DNF
142GINTER Grzegorz 50AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM3000:00:1101:21:5903:41:56
LIK Michał 95RYBNIKM30DNF01:20:31 DNF03:42:33 DNF
144JANISZEWSKI Jakub 64SPCTORUŃM4000:00:1501:21:3403:43:04
145ZYCH Michal 190Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWAM3000:00:0801:16:0203:47:35
NADULSKI Piotr 193GoodSpacePIŁAM40DNF01:20:56 DNF03:51:35 DNF
147KAWA Barbara 73Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:00:2101:27:2203:51:53
148OPALIŃSKI Michał 123Maratończyk DębicaPUSTYNIAM3000:00:2001:27:2403:51:54
149PAŁUSZNA Anna 126Wikoss Sport TeamCZELADŹK3000:00:2001:29:4203:52:40
150BĄK Michał 14wkurw_teamKIELCEM3000:00:1601:25:3803:52:49
DQJARZEMBOWSKI Tomasz 66Wybiegani TeamPLEWISKAM30DQ01:28:40 DQ03:57:04 DQ
152PODLASZEWSKI Jacek 138SPCTORUŃM4000:00:1401:21:3703:57:07
DQSOBCZAK Mikołaj 158WYBIEGANI TEAMSKÓRZEWOM40DQ01:29:04 DQ03:57:08 DQ
DOBRZYŃSKA Małgorzata 33SPCTORUNK50DNF01:21:40 DNF03:57:10 DNF
155MALESA Radosław 103LESZKOWICE BIEGAJĄOSTRÓWEKM4000:00:1201:25:3803:57:13
TALMA Paweł 169LUBARTÓWM40DNF01:25:38 DNF03:57:13 DNF
OLESZEK Magdalena 122#czeladzbiegaCZELADŹK30DNF01:20:26 DNF03:57:47 DNF
158BAC Żaneta 11PYSKOWICEK3000:00:1101:24:4004:00:39
159IRZYK Robert 61GILOWICEM3000:00:1101:24:3904:00:40
WŁODARCZYK Teresa 179SPCTORUŃK50DNF01:27:32 DNF04:01:02 DNF
161MODZELEWSKA Karolina 114SPCTORUŃK3000:00:1401:27:3204:01:05
BŁASIŃSKA Żaneta 19spcCIECHOCINEKK40DNF01:27:37 DNF04:01:06 DNF
KOPEĆ Karol 80WARSZAWAM40DNF01:22:39 DNF04:02:49 DNF
KOWALIK Marcin 85WARSZAWAM30DNF01:22:38 DNF04:02:50 DNF
BUJARSKI Michał 22WARSZAWAM30DNF01:22:52 DNF04:02:53 DNF
IGNACZEWSKA Maja 59PRZEMYŚLK30DNF01:26:13 DNF04:05:38 DNF
JASIŃSKA Magdalena 67WARSZAWAK40DNF01:32:45 DNF04:06:56 DNF
REDA Sławomir 147KBP PASJA WarszawaWARSZAWAM60DNF01:32:44 DNF04:07:28 DNF
169MISZTA Barbara 113Biegam bo lubię Zabki TeamZABKIK4000:00:0008:23:04
170DEJAS Tomasz 32MYSŁOWICEM4000:00:0000:59:32
MUCHA Tomasz 116MWJANÓWLUBELSKIM40DNF01:31:25 DNF DNF
MIELOCH Tamara 110PODKOWA LEŚNAK40DNF01:04:12 DNF DNF
Znaleziono 172 wynik(ów)