VII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 193
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 33
Ukończyło : 139
Na trasie : 6
Pełne wyniki dla 38km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
     
1SEDLAK Michał 152GIERASZOWICEM4000:00:0100:54:5902:16:5503:32:37
2CHOROŚ Piotr 26Stay InsaneNIEMCEM3000:00:0500:54:5702:16:5203:37:39
Niesklasyfikowani
FICEK Roman 41Carphatian ChallengeSKAWICAM30DNF00:54:57 DNF02:16:54 DNF03:38:43 DNF
4DYBEK Paweł 2Salomon Suunto TeamMIELECM4000:00:0200:54:5902:20:1803:42:25
5KRUŻEL Rafał 88RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4000:00:0200:54:5902:18:3803:48:09
6WIERNUSZ Krzysztof 10Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0200:56:2802:22:3803:51:17
7BADOWSKI Aleksander 4Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM3000:00:0100:53:1502:20:4303:56:08
8ŚCIESZKA Wojciech 813 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0200:58:2102:26:5703:59:22
9WYSOKIŃSKI Konrad 185mesmPIASECZNOM4000:00:0300:56:2802:28:4504:05:14
10KOPEL Rafał 67JASIONKAM3000:00:0200:59:1402:31:5204:05:16
11DEJAS Tomasz 32MYSŁOWICEM4000:00:0000:59:3204:10:13
12ŁACIAK Marcin 96Mesmerik RunnersWARSZAWAM4000:00:0300:56:2602:28:4504:10:20
13PAWŁOWSKI Arkadiusz 129Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0300:58:1802:32:5704:10:34
14PLISZKA Bartosz 136OLA TEAMOSTROŁĘKAM4000:00:0200:58:2002:32:1504:10:40
15JARMOLIŃSKI Piotr 65Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0300:56:3802:28:4404:16:00
16PLUTA Daniel 137TEAM PLUTTPIASTÓWM3000:00:0501:02:1202:37:1204:16:15
17DOMISZEWSKA Maria 3MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEK5000:00:0300:59:2502:37:3504:16:25
18MARZEC Grzegorz 107Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0301:00:1702:37:2104:16:34
19DĄBROWICZ Jakub 30KOMORNIKIM3000:00:0201:00:1902:38:1304:16:48
20KOPEL Andrzej 817 #7TRTPKRAKÓWM3000:00:0200:57:5002:37:2404:17:03
21BANASZYNSKI Damian 146READINGM3000:00:0401:00:0702:37:3204:18:34
22KRAWCZAK Paulina 5Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0501:01:2202:41:0204:19:10
23SNARSKI Dariusz 156KATOWICEM4000:00:1301:05:0302:47:1704:21:28
24KOMISARCZYK Anna 7SZCZECINK3000:00:0401:00:1502:42:4104:21:30
25MIKA Tomasz 111Labosport TeamWARSZAWAM4000:00:0201:03:1102:42:5004:21:37
26WETHACZ Dariusz 200A25 Sanok/Lokomotiv MajdanCISNAM3000:00:0301:00:0902:37:3204:22:57
27WOLSKI Piotr 181ŁubudubuGRUDZIĄDZM3000:00:0701:00:0402:41:5404:23:47
28CHOJNACKI Wiktor 25LUTOWISKAM3000:00:0501:01:0302:42:4004:28:49
29WALACIK Adam 173WARSZAWAM2000:00:1201:02:1402:42:5604:28:57
30CEBULA Leszek 23KRAKÓWM4000:00:0501:02:1302:44:2504:29:49
31OLESKI Arkadiusz 121WKB FRAJDAWITONIAM4000:00:0701:03:3602:44:2504:29:50
32ROWIŃSKI Michał 151LUBAWAM3000:00:0501:03:1102:44:3004:31:04
33WALASIK Jarosław 174JAWORZNOM4000:00:1001:05:4402:46:4704:31:51
MADEJSKI Sławomir 101Speleoklub Świętokrzyski KielceRADKOWICEM30DNF00:57:32 DNF02:43:00 DNF04:36:54 DNF
35PASZKOWSKI Piotr 127wkurw_teamSZCZECINM3000:00:0400:57:3302:38:0604:37:03
36GRONDYS Paweł 54WROCŁAWM3000:00:0301:02:2002:52:5604:37:12
37SUM Lukasz 165LONDYNM2000:00:0601:00:1502:44:3704:37:28
38FELUCH Krzysztof 39Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0601:08:2602:55:4004:37:57
39SZCZYPEK Mariusz 194M4000:00:1201:06:2202:51:3804:38:11
40KOŁDER Tomasz 78CIESZYNM4000:00:0601:08:5702:59:2304:38:23
41PIETLUSZENKO Darek 133JÓZEFOSŁAWM4000:00:1601:05:4102:49:5804:40:01
42BIESZCZAD Mateusz 18Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0501:05:0602:50:0004:42:32
DZIRBA Tomasz 37Stay InsaneNIEMCEM30DNF01:09:38 DNF02:58:34 DNF04:44:31 DNF
MYŚLIWIEC Robert 117WILD & FREERZESZÓWM30DNF01:02:09 DNF02:52:10 DNF04:47:37 DNF
45GAWLEWICZ Tomasz 363Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0801:03:0402:53:0704:47:40
46GAWLEWICZ Krystyna 264Gawełki Team/Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3000:00:0901:03:0502:53:0704:47:47
47STAŃCZAK Szymon 160Laski Wino i KasynoSKOCZÓWM4000:00:0601:05:0402:50:5904:48:52
48SNARSKI Piotr 157Adidas RunnersWARSZAWAM3000:00:1301:08:5102:55:3804:48:58
49HANKUS Łukasz 57ŻYWIECM3000:00:0701:05:0302:50:5804:49:03
50STEPAK Włodzimierz 162RUDZICAM5000:00:1001:05:4402:51:4104:49:12
51KMAK Sławek 76papikiGRYBÓWM4000:00:0301:00:2002:50:0704:49:54
52PRZYPOLSKI Paweł 144Im-Possible TeamWARSZAWAM4000:00:0901:09:1403:00:4804:51:44
53PRZEPIÓRKA Barbara 143WARSZAWAK3000:00:0901:10:0803:00:5404:52:15
54MARUCHA Tomasz 106Drużyna ŻKRASNYSTAWM3000:00:1601:06:0502:58:3004:52:39
GÓRYŃSKI Rafał 13OTK RzeźnikMIŃSK MAZOWIECKIM20DNF00:59:27 DNF02:39:14 DNF04:55:46 DNF
56RODAK Zbigniew 149Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMM3000:00:0701:08:5702:59:2905:00:05
57GWIZDAK Justyna 56wkurw_teamRZESZÓWK3000:00:1801:08:4403:04:4605:01:20
58BANASIK Grzegorz 195SBG PODBIEGKIELCEM4000:00:1701:08:2903:00:3505:01:48
59KOWALSKI Maciej 86BLACKPOOLM4000:00:1901:09:1303:03:5805:06:55
60FROŁOW Jakub 45WARSZAWAM4000:00:2601:05:2902:59:1605:07:08
61WIERZBICKI Tomasz 176BOGUCHWAŁAM4000:00:1801:10:2903:05:4005:07:13
62ŁAGÓD Łukasz 97WIGOPAPOWO BISKUPIEM3000:00:1001:06:0603:04:5405:07:14
63MERKWA Wojciech 108ZiomkiWARSZAWAM3000:00:1101:07:4403:05:3205:09:34
63ZIEMBA Michal 189ZiomkiRZESZÓWM3000:00:1001:07:4603:05:3305:09:38
65KRASIŃSKI Wojciech 87TRI4Fun Triathlon Team PiasecznoLIPSKOM3000:00:1001:07:3603:04:5405:10:51
66UCHEREK Mateusz 171SEA STAR PREMIUMŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:00:0501:02:4802:52:1105:10:52
67MILEWSKI Mateusz 112wkurw_teamMROZYM3000:00:0401:09:5303:11:4605:11:59
68POTRZESZCZ Grzegorz 140GADKAM4000:00:3701:09:5603:09:1305:12:02
69POTRZESZCZ Tomasz 141GADKAM4000:00:3201:10:0003:09:1905:12:08
70DZIUBALA Karolina 9Ultra Para - biegamy w górachWARSZAWAK2000:00:0601:09:1503:14:1105:12:57
71SZAREK Rafał 166KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM4000:00:1901:09:2303:01:0705:13:34
72NOGALSKI Wojciech 118LIBERTÓWM3000:00:0001:14:5003:13:5205:13:47
73RECZEK Sebastian 44KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0801:15:0003:08:4205:15:14
74URACZ Łukasz 172Harpagan SosnowiecCZELADŹM4000:00:2101:11:5203:12:3805:17:20
75FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 53WROCŁAWK4000:00:0301:11:3003:15:3205:17:39
76PRÜFER Paweł 142KOSIECZYNM4000:00:1101:09:1803:08:4305:17:54
77KONOPKA Bartosz 79Trójka/BiegamBoLubięKRAKÓWM4000:00:0401:14:4403:16:0105:18:28
78KAZIMIERZ Rafał 74NOAWROCŁAWM3000:00:0401:08:5803:04:1405:18:28
79PETRYNA Jagoda 130NOAWROCŁAWK3000:00:0401:08:5903:04:1405:18:29
80PORĘBA Eugeniusz 139MIECHÓWM5000:00:0301:18:4003:20:0005:18:33
81MAJEWICZ Grzegorz 102MIECHÓWM4000:00:0501:18:3903:19:5805:18:35
82WOJCIECHOWSKA Justyna 180KĘTRZYNK3000:00:1101:12:5403:13:3905:18:55
83DOBRZYŃSKA Weronika 34Maraton1984OLSZTYNK3000:00:1001:12:5603:13:3905:18:56
84SKRABURSKI Piotr 155GDAŃSKM4000:00:1801:08:4803:12:5005:19:28
85JOSZCZAK Michał 71GDAŃSKM4000:00:1801:08:4103:12:5305:19:46
86MALISZEWSKI Jacek 104Smashing PąpkinsWARSZAWAM4000:00:0401:10:1403:15:5505:20:10
87PUCHACZ Piotr 1316MPK WybieganieWARSZAWAM4000:00:0501:10:1303:15:5605:20:15
88ROKITA Andrzej 150ŚRODA ŚLĄSKAM5000:00:0701:07:4503:09:4305:21:24
89MOSKAŁA Remigiusz 115WARSZAWAM3000:00:0801:08:4603:15:2405:21:37
90GWIZDAK Bartosz 55Pije Bimber Non StopBOGUCHWALAM3000:00:1701:10:2803:12:4605:21:38
91JAMA Rafał 63WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4000:00:1801:10:2703:12:4505:21:38
92GĄSIOROWSKI Jacek 49Drużyna SzpikuWROCŁAWM4000:00:0701:07:4303:08:3905:21:47
93BIAŁEK Rafał 17POZNAŃM4000:00:1601:15:2603:18:1005:27:21
94KOWALCZYK Marcin 84IWINYM3000:00:0901:13:1503:15:2905:27:39
95CHRZĄŚCIK Anna 27Płomyk OlkuszKRZESZOWICEK4000:00:0901:14:2803:20:0305:28:34
96KOSIN Paweł 83Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:1701:16:1803:25:0505:28:52
97SUDER Michał 163BezNapinyWARSZAWAM4000:00:0701:15:3203:17:5705:29:07
98KIELAR Maciej 75Silnia!TOPOROWICEEM3000:00:1801:14:5003:23:0105:29:29
99BANASIK Bartosz Wojciech 12Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3000:00:0901:15:5203:17:4205:31:43
100DADAŚ Janusz 29Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0601:12:2303:18:2905:31:51
101MAŃKOWSKI Krzysztof 105RMF4RT GladiatorsOLSZTYNM3000:00:0401:13:3703:24:5205:33:31
102DĄBROWSKA Katarzyna 31Panorama Obiekty SportowePIASECZNOK3000:00:1701:14:0303:24:3505:34:37
PISKORZ Ireneusz 135KODEŃM30DNF01:10:40 DNF03:15:39 DNF05:35:09 DNF
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
104LEWANDOWSKI Paweł 93RZESZÓWM4000:00:0901:09:1103:12:4305:36:19
105REINERT Aleksandra 148PSZCZYNAK4000:00:1301:16:0003:20:1405:36:43
106PAWLAK Maciej 1283TeamKonin/MPEC KoninKONINM4000:00:1701:11:5103:19:5605:37:31
107DOBRZYŃSKI Henryk 35Maraton1984GDAŃSKM5000:00:1001:12:5703:21:2205:38:16
108JASKULSKI Kazimierz 69GrudziądzGRUDZIĄDZM5000:00:0801:13:4203:20:5205:38:29
109JASKULSKA Mirela 68GrudziądzGRUDZIĄDZK5000:00:0801:13:4203:20:5205:38:30
DONIEC Sebastian 36www.adwokatdoniec.plJASŁOM40DNF01:08:58 DNF03:16:18 DNF05:38:39 DNF
111KORBUT Radosław 82CROSSFITMGWSIEDLCEM3000:00:1701:14:0303:25:5905:40:08
112CIECIELĄG Piotr 28wkurw_teamPIASECZNOM4000:00:1401:16:1503:23:1205:40:09
113ŻYCIŃSKI Paweł 192Badbull Runnig TeamKRAKÓWM4000:00:1401:11:5103:18:1705:40:15
114GAJDA Michał 46KBWyszkówWYSZKÓWM3000:00:0701:11:5503:23:1605:40:37
115SULEWSKI Maciej 164Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4000:00:0501:19:3903:26:2805:40:38
116KSIĘŻAK Bartosz 89Beauty Sport TeamŁÓDŹM4000:00:1701:15:1703:29:5605:47:47
117RADWAŃSKA Justyna 145ŁÓDŹK3000:00:1601:15:1103:29:5405:47:48
PIASECKA Monika 131WARSZAWAK40DNF01:13:19 DNF03:26:17 DNF05:48:02 DNF
119JAGODZIŃSKI Paweł 62Vikmed 3Team KoninKONINM4000:00:1701:11:5303:20:1205:49:25
120KRAWCZYK Daniel 196SOLECM2000:00:1701:15:3903:22:3405:50:02
121ODOLCZYK Jerzy 120WARSZAWAM5000:00:2501:24:2003:38:3505:50:20
122SOFUŁ Tomasz 159WARSZAWAM4000:00:1301:12:0203:23:1205:50:53
123FILIPCZAK Łukasz 43Oknoplast Running TeamKRAKÓWM3000:00:1501:14:3803:29:5905:53:58
124SZEWCZYK Michał 167BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM3000:00:1401:14:3903:30:1005:54:01
125GĄSECKI Daniel 48Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:1901:19:1403:36:0005:55:22
126KOKOT Roman 77WKURW_TEAMDYNÓWM4000:00:2001:19:1303:35:5805:55:27
KAPICA Dominik 72ZAGRODYM20DNF01:11:27 DNF03:30:06 DNF05:55:35 DNF
128BODZEK Bartłomiej 20TARNÓWM3000:00:1101:22:4603:40:5405:56:21
129FERENC Adrian 40Powiatowa Akademia Sportu i Rekracji w PiszuPISZM2000:00:2001:13:1003:27:0505:56:39
130JANISZEWSKI Jakub 64SPCTORUŃM4000:00:1501:21:3403:43:0405:56:57
131GINTER Grzegorz 50AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM3000:00:1101:21:5903:41:5605:59:36
132PACUSZKA Krzysztof 124ŁubudubuTORUŃM4000:00:0801:18:1703:36:4306:00:04
132WSZELAK Tomasz 184ŁubudubuGRUDZIADZM4000:00:0801:18:1703:36:4506:00:07
134MICKIEWICZ Adam 109Bazalt-GraczeGRACZEM5000:00:1501:15:1103:34:1706:01:36
135BĘDŹKOWSKI Marek 16Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0401:22:2703:37:2306:02:22
136INGLANT Zbigniew 60Run log comCHORZÓWM5000:00:1201:22:2803:39:3806:03:46
137LIGĘZA Paweł 94BIELSKO-BIAŁAM3000:00:1301:10:1603:27:0206:03:53
CENDROWSKI Mariusz 24WKURW_TEAMKIELCEM40DNF01:19:44 DNF03:40:40 DNF06:09:04 DNF
139BUCA Rafał 21SOPOTM5000:00:2001:11:2103:35:5806:12:14
140WOŁOSOWICZ Natalia 182wkurw_teamBIAŁA PODLASKAK4000:00:0601:13:2603:36:1306:12:30
141LESZCZYŃSKI Rafał 92United RunnersBEŁCHATÓWM2000:00:2101:18:4103:41:0106:12:38
142BĄK Michał 14wkurw_teamKIELCEM3000:00:1601:25:3803:52:4906:12:42
143MALESA Radosław 103LESZKOWICE BIEGAJĄOSTRÓWEKM4000:00:1201:25:3803:57:1306:12:47
144KAWA Barbara 73Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:00:2101:27:2203:51:5306:13:14
145OPALIŃSKI Michał 123Maratończyk DębicaPUSTYNIAM3000:00:2001:27:2403:51:5406:13:16
146PAŁUSZNA Anna 126Wikoss Sport TeamCZELADŹK3000:00:2001:29:4203:52:4006:13:31
147ŁUCHNIAK Kuba 98LODZM2000:00:2201:18:4003:40:5906:13:34
148ZYCH Michal 190Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWAM3000:00:0801:16:0203:47:3506:14:31
MACEWICZ Maciej 100Tri4fun Team PiasecznoLIPSKOM30DNF01:22:46 DNF03:41:43 DNF06:21:29 DNF
150MODZELEWSKA Karolina 114SPCTORUŃK3000:00:1401:27:3204:01:0506:29:06
WŁODARCZYK Teresa 179SPCTORUŃK50DNF01:27:32 DNF04:01:02 DNF06:29:06 DNF
REDA Sławomir 147KBP PASJA WarszawaWARSZAWAM60DNF01:32:44 DNF04:07:28 DNF06:30:08 DNF
JASIŃSKA Magdalena 67WARSZAWAK40DNF01:32:45 DNF04:06:56 DNF06:30:09 DNF
KOPEĆ Karol 80WARSZAWAM40DNF01:22:39 DNF04:02:49 DNF06:30:40 DNF
KOWALIK Marcin 85WARSZAWAM30DNF01:22:38 DNF04:02:50 DNF06:30:41 DNF
OLESZEK Magdalena 122#czeladzbiegaCZELADŹK30DNF01:20:26 DNF03:57:47 DNF06:30:46 DNF
157PODLASZEWSKI Jacek 138SPCTORUŃM4000:00:1401:21:3703:57:0706:30:53
DOBRZYŃSKA Małgorzata 33SPCTORUNK50DNF01:21:40 DNF03:57:10 DNF06:30:57 DNF
WRUK Remigiusz 183BBL OpoleOPOLEM40DNF01:14:36 DNF03:34:21 DNF06:31:01 DNF
160IRZYK Robert 61GILOWICEM3000:00:1101:24:3904:00:4006:34:13
161BAC Żaneta 11PYSKOWICEK3000:00:1101:24:4004:00:3906:34:14
DQSOBCZAK Mikołaj 158WYBIEGANI TEAMSKÓRZEWOM40DQ01:29:04 DQ03:57:08 DQ06:36:57 DQ
DQJARZEMBOWSKI Tomasz 66Wybiegani TeamPLEWISKAM30DQ01:28:40 DQ03:57:04 DQ06:36:57 DQ
164MISZTA Barbara 113Biegam bo lubię Zabki TeamZABKIK4000:00:0008:23:04
IGNACZEWSKA Maja 59PRZEMYŚLK30DNF01:26:13 DNF04:05:38 DNF DNF
BUJARSKI Michał 22WARSZAWAM30DNF01:22:52 DNF04:02:53 DNF DNF
BŁASIŃSKA Żaneta 19spcCIECHOCINEKK40DNF01:27:37 DNF04:01:06 DNF DNF
LIK Michał 95RYBNIKM30DNF01:20:31 DNF03:42:33 DNF DNF
MUCHA Tomasz 116MWJANÓWLUBELSKIM40DNF01:31:25 DNF DNF DNF
MIELOCH Tamara 110PODKOWA LEŚNAK40DNF01:04:12 DNF DNF DNF
TALMA Paweł 169LUBARTÓWM40DNF01:25:38 DNF03:57:13 DNF DNF
NADULSKI Piotr 193GoodSpacePIŁAM40DNF01:20:56 DNF03:51:35 DNF DNF
Znaleziono 172 wynik(ów)