VII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 193
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 33
Ukończyło : 139
Na trasie : 6
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1CHOROŚ Piotr 26Stay InsaneNIEMCEM301M 300:00:0500:54:5702:16:5203:37:3906:11:3507:51:5509:57:15.9509:57:21.45 6:389,0
2PAWŁOWSKI Arkadiusz 129Rock&RunWARSZAWAM302M 400:00:0300:58:1802:32:5704:10:3406:51:3608:31:3610:34:19.7510:34:22.95+00:37:017:028,5
3KOPEL Rafał 67JASIONKAM303M 800:00:0200:59:1402:31:5204:05:1607:04:0508:52:4611:21:03.6511:21:06.45+01:23:457:347,9
4GRONDYS Paweł 54WROCŁAWM304M 1300:00:0301:02:2002:52:5604:37:1207:28:1409:15:4411:38:55.7511:38:59.50+01:41:387:457,7
5DĄBROWICZ Jakub 30KOMORNIKIM305M 1500:00:0201:00:1902:38:1304:16:4807:26:2609:16:1311:43:23.3511:43:25.85+01:46:047:487,7
6KOPEL Andrzej 817 #7TRTPKRAKÓWM306M 1600:00:0200:57:5002:37:2404:17:0307:28:2409:25:3411:43:49.8511:43:52.75+01:46:317:497,7
7PLUTA Daniel 137TEAM PLUTTPIASTÓWM307M 2000:00:0501:02:1202:37:1204:16:1507:28:5709:36:2912:13:13.7512:13:19.35+02:15:578:087,4
8ROWIŃSKI Michał 151LUBAWAM308M 2200:00:0501:03:1102:44:3004:31:0407:50:5809:46:4612:25:33.8512:25:39.25+02:28:178:177,2
9WETHACZ Dariusz 200A25 Sanok/Lokomotiv MajdanCISNAM309M 2500:00:0301:00:0902:37:3204:22:5708:19:0610:13:1212:35:32.8012:35:36.50+02:38:158:237,1
10BANASZYNSKI Damian 146READINGM3010M 2600:00:0401:00:0702:37:3204:18:3407:51:0709:55:4812:37:32.3512:37:37.15+02:40:158:257,1
11WOLSKI Piotr 181ŁubudubuGRUDZIĄDZM3011M 3000:00:0701:00:0402:41:5404:23:4707:44:1210:04:5412:54:30.5012:54:38.00+02:57:168:367,0
12HANKUS Łukasz 57ŻYWIECM3012M 3700:00:0701:05:0302:50:5804:49:0308:11:4910:27:5513:17:54.3513:18:01.40+03:20:398:516,8
13RECZEK Sebastian 44KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3013M 3800:00:0801:15:0003:08:4205:15:1408:49:4610:53:0213:28:22.5513:28:31.50+03:31:108:586,7
14RODAK Zbigniew 149Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMM3014M 4000:00:0701:08:5702:59:2905:00:0508:34:0710:53:4413:49:38.7513:49:46.25+03:52:249:136,5
15MARUCHA Tomasz 106Drużyna ŻKRASNYSTAWM3015M 4400:00:1601:06:0502:58:3004:52:3908:32:5410:56:1314:06:58.7514:07:15.35+04:09:539:246,4
16NOGALSKI Wojciech 118LIBERTÓWM3016M 4600:00:0001:14:5003:13:5205:13:4708:51:4811:10:3014:12:33.1014:12:33.10+04:15:119:286,3
17SNARSKI Piotr 157Adidas RunnersWARSZAWAM3017M 5000:00:1301:08:5102:55:3804:48:5808:38:1711:09:2614:21:39.0514:21:53.00+04:24:319:346,3
18CHOJNACKI Wiktor 25LUTOWISKAM3018M 5100:00:0501:01:0302:42:4004:28:4908:11:2210:48:2014:32:06.9014:32:12.40+04:34:509:416,2
19ZIEMBA Michal 189ZiomkiRZESZÓWM3019M 5500:00:1001:07:4603:05:3305:09:3808:49:2411:29:1014:42:05.6514:42:16.55+04:44:559:486,1
19MERKWA Wojciech 108ZiomkiWARSZAWAM3019M 5500:00:1101:07:4403:05:3205:09:3408:49:2911:29:0414:42:05.2014:42:16.55+04:44:559:486,1
21BIESZCZAD Mateusz 18Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3021M 5800:00:0501:05:0602:50:0004:42:3208:33:0211:11:1514:48:14.1514:48:20.10+04:50:589:526,1
22GWIZDAK Bartosz 55Pije Bimber Non StopBOGUCHWALAM3022M 6100:00:1701:10:2803:12:4605:21:3809:08:4511:39:2614:52:59.4014:53:17.15+04:55:559:556,0
23PASZKOWSKI Piotr 127wkurw_teamSZCZECINM3023M 7000:00:0400:57:3302:38:0604:37:0308:38:1511:27:4815:04:57.8515:05:02.45+05:07:4110:036,0
24KIELAR Maciej 75Silnia!TOPOROWICEEM3024M 7100:00:1801:14:5003:23:0105:29:2909:16:5911:49:0315:06:02.6015:06:20.70+05:08:5910:046,0
25KOSIN Paweł 83Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3025M 7300:00:1701:16:1803:25:0505:28:5209:13:4411:50:4715:07:16.4515:07:33.90+05:10:1210:046,0
26ŁAGÓD Łukasz 97WIGOPAPOWO BISKUPIEM3026M 7400:00:1001:06:0603:04:5405:07:1409:10:2211:46:3615:08:55.0015:09:05.10+05:11:4310:055,9
27MILEWSKI Mateusz 112wkurw_teamMROZYM3027M 7600:00:0401:09:5303:11:4605:11:5908:53:2011:32:5415:17:59.0015:18:03.40+05:20:4110:115,9
28KRASIŃSKI Wojciech 87TRI4Fun Triathlon Team PiasecznoLIPSKOM3028M 7700:00:1001:07:3603:04:5405:10:5108:59:1211:55:5215:18:08.3515:18:18.95+05:20:5710:125,9
29UCHEREK Mateusz 171SEA STAR PREMIUMŚWIĘTOCHŁOWICEM3029M 8000:00:0501:02:4802:52:1105:10:5208:52:4711:53:0815:27:52.8515:27:58.75+05:30:3710:185,8
30BANASIK Bartosz Wojciech 12Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3030M 8100:00:0901:15:5203:17:4205:31:4309:21:1411:58:2715:28:29.7515:28:39.25+05:31:1710:195,8
31FILIPCZAK Łukasz 43Oknoplast Running TeamKRAKÓWM3031M 8400:00:1501:14:3803:29:5905:53:5809:52:2612:31:2415:34:04.5015:34:19.80+05:36:5810:225,8
32BODZEK Bartłomiej 20TARNÓWM3032M 8500:00:1101:22:4603:40:5405:56:2109:52:3212:24:3915:34:09.7015:34:21.45+05:37:0010:225,8
33MOSKAŁA Remigiusz 115WARSZAWAM3033M 8600:00:0801:08:4603:15:2405:21:3709:07:3411:48:3415:34:43.0015:34:51.90+05:37:3010:235,8
34KAZIMIERZ Rafał 74NOAWROCŁAWM3034M 8700:00:0401:08:5803:04:1405:18:2809:16:4611:59:0015:36:57.9015:37:02.30+05:39:4010:245,8
35GINTER Grzegorz 50AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM3035M 8800:00:1101:21:5903:41:5605:59:3610:01:4112:35:2015:40:02.3015:40:14.25+05:42:5210:265,7
36MAŃKOWSKI Krzysztof 105RMF4RT GladiatorsOLSZTYNM3036M 9000:00:0401:13:3703:24:5205:33:3109:36:0212:11:0415:45:52.8515:45:56.85+05:48:3510:305,7
37GAJDA Michał 46KBWyszkówWYSZKÓWM3037M 9200:00:0701:11:5503:23:1605:40:3709:50:1212:31:5315:54:22.4015:54:29.45+05:57:0810:365,7
38KORBUT Radosław 82CROSSFITMGWSIEDLCEM3038M 9400:00:1701:14:0303:25:5905:40:0809:44:2012:29:4015:56:05.1515:56:22.65+05:59:0110:375,6
39ZYCH Michal 190Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWAM3039M 10100:00:0801:16:0203:47:3506:14:3110:09:5612:51:0016:22:04.3016:22:12.45+06:24:5110:545,5
40KOWALCZYK Marcin 84IWINYM3040M 10600:00:0901:13:1503:15:2905:27:3909:48:1412:35:3116:43:12.4516:43:22.35+06:46:0011:085,4
41SZEWCZYK Michał 167BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM3041M 10700:00:1401:14:3903:30:1005:54:0110:02:1213:05:5616:44:52.0516:45:06.45+06:47:4511:095,4
42OPALIŃSKI Michał 123Maratończyk DębicaPUSTYNIAM3042M 10900:00:2001:27:2403:51:5406:13:1610:33:5813:26:3916:55:27.7516:55:48.55+06:58:2711:165,3
43IRZYK Robert 61GILOWICEM3043M 11000:00:1101:24:3904:00:4006:34:1310:22:3213:28:1816:56:28.7516:56:40.45+06:59:1911:175,3
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
44BĄK Michał 14wkurw_teamKIELCEM3044M 11400:00:1601:25:3803:52:4906:12:4210:17:5513:18:5417:16:32.9017:16:49.45+07:19:2811:315,2
45BADOWSKI Aleksander 4Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM3045M 11800:00:0100:53:1502:20:4303:56:08+00:18:256:129,7
46LIGĘZA Paweł 94BIELSKO-BIAŁAM3046M 12000:00:1301:10:1603:27:0206:03:53+02:26:229:346,3
Niesklasyfikowani
DQJARZEMBOWSKI Tomasz 66Wybiegani TeamPLEWISKAM30DQ01:28:40 DQ03:57:04 DQ06:36:57 DQ DQ DQ09:31:13.90 DQ DQ0:009,5
FICEK Roman 41Carphatian ChallengeSKAWICAM30DNF00:54:57 DNF02:16:54 DNF03:38:43 DNF06:34:03 DNF DNF DNF DNF--
DZIRBA Tomasz 37Stay InsaneNIEMCEM30DNF01:09:38 DNF02:58:34 DNF04:44:31 DNF08:05:28 DNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Marcin 85WARSZAWAM30DNF01:22:38 DNF04:02:50 DNF06:30:41 DNF11:10:16 DNF DNF DNF DNF--
MADEJSKI Sławomir 101Speleoklub Świętokrzyski KielceRADKOWICEM30DNF00:57:32 DNF02:43:00 DNF04:36:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
MYŚLIWIEC Robert 117WILD & FREERZESZÓWM30DNF01:02:09 DNF02:52:10 DNF04:47:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
PISKORZ Ireneusz 135KODEŃM30DNF01:10:40 DNF03:15:39 DNF05:35:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACEWICZ Maciej 100Tri4fun Team PiasecznoLIPSKOM30DNF01:22:46 DNF03:41:43 DNF06:21:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
LIK Michał 95RYBNIKM30DNF01:20:31 DNF03:42:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUJARSKI Michał 22WARSZAWAM30DNF01:22:52 DNF04:02:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 56 wynik(ów)