VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 274
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 272
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BISZCZAN Rafał 1613Biegamy dzisiaj?/ CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEM4000:00:00
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
2OPAŁA Beata 1761Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAK3000:00:00
3WRÓBEL Bartłomiej 1884CISNAM4000:00:00
4KIPER Maciej 1700JAROSLAWSKI BIEGACZJAROSŁAWM4000:00:01
5CZYŻKOWSKI Paweł 1635MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:01
6GIRZYŃSKI Damian 1900Alpin SportJASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:01
7TROJAK Agnieszka 1840Rajsport ActiveSIERADZK3000:00:02
8SZMIST Szymon 1831KB Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAM4000:00:02
9BRÓG Wojciech 1602OLKUSZM4000:00:02
10KASZUBA Ryszard 1699Klub Sportowy PRESTIGERZESZÓWM6000:00:02
11FOLTA Jan 1655Orkiestra Dęta 'Lutnia' BasZARSZYNM5000:00:02
12ADAMCZYK Martyna 1601Alpin Sport Hoka One One TeamSZYDŁOWIECK2000:00:02
13ZIEMBA Paulina 1867RZESZÓWK3000:00:03
14SZCZOT Andrzej 1891KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:03
15RAKSZAWA Krzysztof 1893Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:03
16JUREWICZ Piort 1901Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM1800:00:03
17NAPIÓRKOWSKI Michał 1756Boat City TeamŁÓDŹM4000:00:04
18JANICKA Aleksandra 1686PARZĘCZEWK3000:00:04
19KONATOWSKA Joanna 1896ŁÓDŹK4000:00:04
20KUBIAK Tomasz 1897laryzębatka.comRZESZÓWM3000:00:04
21NOWOMIEJSKI Marcin 1759Biegacz CegłówMINSK MAZOWIECKIM4000:00:05
22GANCARSKI Marcin 1659Nowy Styl Group Running TeamLUBLAM3000:00:05
23MARTOWICZ Justyna 1749SANOKK2000:00:05
24JANKOWSKI Michał 1687TRAWNIKIM4000:00:05
25RACHWALSKI Tomasz 1785ŻEGLCEM4000:00:05
26HADUCH Jerzy 1679Sanok i OkolicePISAROWCEM6000:00:06
27WYWROT Sławomir 1875DYBAWKAM2000:00:06
28KORZONEK Karol 1710Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:07
29ŁĘPA Marcin 1740DĘBICAM3000:00:07
30DRĄŻEK Sławomir 1645FAJSŁAWICEM4000:00:07
31KOWALIK Marcin 1713PGE RUN ObrótRZESZÓWM3000:00:07
32WOŹNIAK Janusz 1859PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:09
33WOŹNIAK Lidia 1860PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK5000:00:09
34PERLAN Robert 1771Dystans LesznoLESZNOM4000:00:10
35SKWARA Dariusz 1808Skwara TeamRZESZÓWM3000:00:11
36SKWARA Marek 1809Fundacja Szansa 21RZESZÓWM3000:00:11
37KARDASZ Marek 1698Solina TeamPOLAŃCZYKM4000:00:11
38LIPA Tomasz 1734LW Bogdanka S.A.LUBLINM3000:00:11
39GRABARCZYK Ilona 1671LESZNOK3000:00:11
40GÓRECKA Katarzyna 1667LKS OLYMP BŁONIELESZNOK4000:00:11
41ZAWADZKI Marcin 1902Szczwany Trzmiel TeamSIEDUSKAM3000:00:11
42MATŁOSZ Jolanta 1752brakGBISKAK3000:00:12
43DZIURZYŃSKA Ulka 1649KRAKÓWK4000:00:15
44CYRULIK Justyna 1627KW SakwaHERBYK2000:00:15
45BANASIAK Marcin 1607DKB (Dekabryści)WARSZAWAM4000:00:16
46SZYBIAK Maciej 1834Agona W&MKRZYWCZAM1800:00:16
47FILIPEK Dominik 1654PURFLEETM2000:00:17
48KOZAK Kamil 1714SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM2000:00:17
49ZAJĄC Marzena 1863ŁĘCZNAK4000:00:18
50HREBENIUK Gabriel 1682MałosolniKIEŁCZM2000:00:19
51ŁAPIAK Magdalena 1739WARSZAWAK3000:00:19
52MAROŃ Marta 1748ŁÓDŹK3000:00:19
53PALUCH Marzena 1764VAN BERDEMIELECK4000:00:20
54WARĘCKA Katarzyna 1844LESKOK2000:00:20
55FURS Teodor 1656Pierdzące zająceCISNAM4000:00:20
56WYCISŁOWSKI Krzysztof 1876MIŃSK MAZOWIECKIM6000:00:20
57JARMUDA Justyna 1689Jarmudka TeamPOZNAŃK3000:00:21
58JARMUDA Marcin 1690Jarmudka TeamPOZNAŃM4000:00:21
59WĘGLINSKA Joanna 1846Mkb DreptakMINSK MAZK4000:00:21
60CHMIEL Daria 1624WARSZAWAK4000:00:22
61DONIEC Katarzyna 1644JASŁOK4000:00:22
62WOŁYNIEC Paweł 1856Biegacze Specjalnej TroskiŚWIDNIKM3000:00:24
63GAWLE Mirosław 1661ZAWIERZBIEM4000:00:24
64GAWLE Katarzyna 1662ZAWIERZBIEK4000:00:24
65PANEK Piotr 1766Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:25
66SERAFIN Monika 1798ŻYRAKÓWK4000:00:25
67TOTKO Piotr 1839DĘBICAM3000:00:25
68BUFF Tomasz 1620DĘBICAM4000:00:25
69KOZIOŁ Przemysław 1892PASZCZYNAM2000:00:25
70IWAN Paweł 1887Maja TeamGDAŃSKM3000:00:25
71JÓŹWIK Michał 1877LUBLINM2000:00:25
72ZYBERT Mateusz 1869Dabex-BoltŁÓDŹM3000:00:26
73DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1648JacekBiega Running TeamWARSZAWAK2000:00:27
74GÓRKA Jolanta 1669SUCHA BESKIDZKAK4000:00:28
75GÓRKA Bogusław 1668SUCHA BESKIDZKAM4000:00:28
76DADAŚ Elżbieta 1636Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:28
77SOBÓTKO Judyta 1812POZNAŃK2000:00:28
78ŁABUZ Paweł 1738PAVLO TEAMRZESZÓWM4000:00:28
79WIŚNIEWSKA Małgorzata 1852JABŁONNAK4000:00:30
80GWÓŹDŹ Katarzyna 1678WARSZAWAK3000:00:30
81SKROCKA Monika 1805WŁOCŁAWEKK3000:00:31
82MIKSZA Kaol 1754Crossfitter Box ChelmCHELMM5000:00:31
83MIKSZA Aneta 1755CHEŁMK4000:00:31
84PSYKAŁA Katarzyna 1782PGE RUN ObrótRZESZÓWK4000:00:31
85SZCZERBICKA Katarzyna 1827LUTOWISKAK3000:00:32
86STEFAŃSKI Robert 1820WARSZAWAM4000:00:32
87DĘGA Lidia 1641NOWY STAWK3000:00:32
88SZCZERBICKI Michał 1828LUTOWISKAM4000:00:32
89OSTROWSKI Paweł 1873RZESZÓWM3000:00:32
90BARTYŃSKI Wojciech 1610PGE RUN ObrótBŁAŻOWAM4000:00:32
91MADEJ Hubert 1744TARNOBRZEGM3000:00:33
92KORCZYŃSKA - MADEJ Ewa 1709TARNOBRZEGK3000:00:33
93ADAMCZAK Wiesław 1604Biegaj Bez KońcaMIELECM5000:00:33
94KUŹNIAK Martyna 1729WARSZAWAK4000:00:33
95KOSIOROWSKA Edyta 1895KRAKÓWK2000:00:33
96RORAT Artur 1787Chełm BiegaCHEŁMM2000:00:34
97ZALEWSKA-NOLL Katarzyna 1864TriUnlimiedOSTROŁĘKAK4000:00:34
98DAWIDCZYK-ZAURSKA Ewa 1640TriunlimitedOSTROŁĘKAK4000:00:34
99RESZKA Marek 1878LUBLINM3000:00:34
100ZAURSKI Marcin 1885OSTROŁĘCKAM6000:00:34
101SZMIST Jadwiga 1832KB Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAK3000:00:35
102OSTAPIŃSKI Jacek 1890WARSZAWAM3000:00:35
103SOCHA Justyna 1813WARSZAWAK2000:00:35
104- - 1694-K3000:00:35
105SOCHA Aleksandra 1814WARSZAWAK3000:00:36
106SOLIŃSKA Magdalena 1816JANKOWICEK3000:00:36
107KRÓLIK Rafał 1720OSM PiątnicaNOWOGRÓDM3000:00:36
108RUSIN Łukasz 1789ChełmCHEŁMM3000:00:37
109BOGUCKA Martyna 1616JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4000:00:38
110PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 1874WARSZAWAM4000:00:38
111OLSZANKA Anna 1760OTWOCK BIEGAOTWOCKK4000:00:38
112PIOTROWSKA Marta 1776ŁÓDŹK2000:00:39
113KALINOWSKI Krzysztof 1696ŁÓDŹM3000:00:39
114ŁOPATOWSKI Tomasz 1741ZAKWAS Running Team KrakówKRAKÓWM3000:00:39
115KSIĘŻAK Jolanta 1723WARSZAWAK4000:00:40
116KLIŚ Dominika 1704BIELSKO BIALAK3000:00:40
117DULIK-KOPERA Paulina 1647CZERMINK3000:00:40
118KOPERA Bartosz 1708CZERMINM4000:00:40
119CHLEBIŃSKI Maciej 1623Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:40
120GROCHOWSKI Karol 1673Ćmy baroweŁĘCZNAM3000:00:41
121JEZIOREK Jozi 1693ŁAPCZYCAM4000:00:41
122HOŁUB Wacław 1681Jarosławski BiegaczJAROSŁAWM5000:00:41
123KIPER Elżbieta 1701JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK3000:00:42
124UNIOWSKI Tomasz 1842Ćmy baroweLUBLINM3000:00:42
125HOŁUB Agata 1680Jarosławski BiegaczJAROSŁAWK5000:00:42
126ZADROŻNA Ania 1450OTREBUSYK4000:00:43
127PODGAJNY Zbyszek 1777PRUSZKÓWM4000:00:44
128CZASAK Grzegorz 1632Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:44
129KROLIK Roman 1719KORONOWOM4000:00:44
130JABŁONKA Radosław 1685DZIADY OCRWYSZKÓWM4000:00:45
131JAREMEK Izabela 1868ZAMOŚĆK3000:00:46
132JAREMEK Wojtek 1688ZAMOŚĆM3000:00:46
133CZARNECKA Marta 1631KNURÓWK3000:00:46
134BARANOWSKI Łukasz 1608WARSZAWAM3000:00:46
135SULEWSKA Kasia 1823Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK4000:00:47
136KOTŁOWSKI Rafał 1712Event StudioLUBLINM4000:00:47
137DVORSCAK Milan 1904PRESOVM5000:00:48
138FLASKA Zdenek 1905KOSZMCEM4000:00:48
139WÓJCIK Sylwia 1861Nie wiem, nie interesuje mnie toKRAKÓWK2000:00:49
140TADROWSKI Tomasz 1835INOWROCŁAWM4000:00:49
141KURP Bartłomiej 1727KIELCEM2000:00:49
142ŁYŻWA Paweł 539wkurw_teamKIELCEM4000:00:49
143STACHOWSKI Jakub 1818Nie wiem, nie interesuje mnie toKRAKÓWM2000:00:50
144LISOWSKA Izabela 1735ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:50
145RODZEŃ Katarzyna 1786BKMMLUBINK3000:00:50
146WIDMOWSKA-MACIEJEWSKA Joanna 1894WBUNK3000:00:50
147HEJMAN Maciej 1898Wkurw TeamKIELCEM4000:00:50
148BORAWSKA Emilia 1617NEGAPŁOMŻAK3000:00:51
149KACZMARCZYK Paweł 1695NEGAPKANIEM4000:00:51
150MARCIN Misiek 1899Wkurw TeamKIELCEM5000:00:51
151PANCZENKO Kamil 1765wkurw_teamLUBLINM2000:00:52
152WIŚNIEWSKA Kornelia 1851Zabiegane DwieGDAŃSK OSOWAK4000:00:52
153DALKE Jowita 1637ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK3000:00:52
154APANOWICZ Angelika 1886EKO BiegiWARSZAWAK4000:00:52
155PĘKALSKA Anna 1773NIEPORĘTK4000:00:53
156FURMAN Michał 1106OchajoRun & FriendsKRAKÓWM3000:00:53
157ŁUSZCZYC Krzysztof 1742wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:54
158OSTASZEWSKI Marcin 1883Paciak.plWARSZAWAM3000:00:54
159KUBALA Alicja 1724KALISZK4000:00:55
160WĄDRZYK Dariusz 1845ŻYWIECM3000:00:56
161KRZYŻANOWSKI-ZAJĄC Tomasz 1722DKB (Dekabryści)WARSZAWAM4000:00:57
162SITEK Arkadiusz 1801WARSZAWAM4000:00:57
163KLIMKOWSKI Mateusz 1702KRAKÓWM3000:00:57
164KWIECIEŃ Paweł 1730RZESZÓWM3000:00:57
165GRYCZKA Andrzej 1675WARSZAWAM3000:00:58
166MAŁOWIEJSKA Alicja 1746ZGIERZK3000:00:58
167STASZAK Marcin 1819Witkowo BiegaTARNOWO PODGÓRNEM4000:00:58
168ELMIŚ Krzysztof 1651także tegoSZAMOTUŁYM3000:00:59
169CICHECKI Michał 1626DKB (Dekabryści)WARSZAWAM4000:00:59
170KOZIARSKI Piotr 1715PO LINIEWARSZAWA/WESOŁAM3000:00:59
171SZPREJDA Paulina 1833POZNAŃK3000:01:00
172CZAPLA Mariola 1629Studio GTS KatowiceRUDA ŚLĄSKAK3000:01:00
173PRUSKI Zbigniew 1781LUBLINIECM4000:01:00
174MALINOWSKI Wojciech 1745WROCŁAWM3000:01:00
175ZASŁAWSKA Katarzyna 1866Zakochaj się w bieganiuWROCŁAWK5000:01:00
176JAROSZ Agnieszka 1692Treningi personalne Tobiasz WitekSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:01:00
177PABIAN Arkadiusz 1762SZCZECINEKM3000:01:01
178SZELĄG Iwona 1829GLIWICEK3000:01:01
179SIPIERA Tomasz 1800GIEBUŁTÓWM4000:01:01
180SASAL Monika 1797Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:01:01
181CZAPLA Piotr 1630STUDIO GTS KATOWICERUDA ŚLĄSKAM3000:01:01
182TOMAKA Bartlomiej 1838Tomale TeamRZESZOWM3000:01:02
183GAJEWSKA Angelika 1657Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK3000:01:03
184GRZEJSZCZYK Łukasz 1676ŚNIADKA DRUGAM3000:01:03
185WROŃSKA Sandra 1862Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDK2000:01:03
186GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 1903ZŁOTNOM4000:01:03
187PASZKO Wojciech 1767CHEŁMM3000:01:04
188WOJEWODA-ŁABĘDZKA Magdalena 1855Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK4000:01:04
189ŻOŁNA Jakub 1871Fulfill dreams team PszczynaTYCHYM2000:01:04
190POGORZELSKA Bogusia 1778PEPŁOWOK4000:01:04
191HRYSZKO Anna 1683Crossfitter BoxSTRUPIN MAŁYK3000:01:04
192GOZDECKA Marzena 1666Crossfitter Box ChelmCHELMK3000:01:04
193SZYMAŃSKA Anna 1881BYDGOSZCZK4000:01:04
194APANASIEWICZ Bartosz 1882BYDGOSZCZM4000:01:04
195WOSK Jacek 1857Lost in Sport/B s WRYKIM5000:01:05
196WINIARSKA-BISZCZAN Anna 1850Biegamy dzisiaj?/CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEK4000:01:05
197KLINIKOWSKI Jacek 1703KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM5000:01:05
198SZCZEPANEK Ewelina 1826Potrenujemy?DĘBLINK3000:01:05
199KOŁTUNICKI Krzysztof 1889WARSZAWAM4000:01:05
200BĄK Magdalena 1612SANOKK2000:01:06
201WILK Izabela 1847SEKCJA-PIASKIPIASKIK4000:01:06
202KRUSZYŃSKI Tomasz 1721Crossfitter Box ChełmPOKRÓWKAM4000:01:06
203DUDZIAK Dariusz 1646Crossfiter Box ChełmPOKRÓWKAM4000:01:06
204ENGEL-ABULEWICZ Elżbieta 1652Trening Studio 17WROCŁAWK5000:01:06
205PAWEŁCZUK Katarzyna 1768ZABIERZÓWK3000:01:07
206SAJNÓG Marek 1796Panda & KuleczkaKATOWICEM4000:01:07
207IWANECKA Sylwia 1684Panda&KuleczkaKATOWICEK4000:01:07
208SUŁEK Cezary 1824JAWORZNOM5000:01:07
209GRUBE Bartosz 1674BigYellowFoot Adventure Team / Drunk WarriorsGDYNIAM3000:01:08
210SKRUTEK Jan 1806GOPR Bieszczady stan poza służbowyWROCŁAWM6000:01:09
211LEŃ Jakub 1731RZESZÓWM3000:01:09
212POKRZYWKA Stefan 1888CISNAM6000:01:09
213PUZIO Wiesław 1783SUCHY LASM5000:01:10
214LEPIARZ Beata 1732KRAKÓWK4000:01:10
215KOZIOŁ Natalia 1716KRAKÓWK3000:01:10
216BARYGA Mateusz 1611BUSKO ZDRÓJM3000:01:11
217EBERT Agata 1650BĘDZINK5000:01:11
218KULCZYCKI Łukasz 1726Atlas Running TeamŁÓDŹM3000:01:11
219GUTOWSKA Ewelina 1677TARNOBRZEGK3000:01:12
220CZERNIK Piotr 1634TARNOBRZEGM4000:01:12
221BAŁAGA Marcin 1606KRAKÓWM4000:01:12
222KOCHAN Grzegorz 1707KRAKÓWM3000:01:12
223SKUPIEŃ Iza 1807ALBATROSYWARSZAWAK3000:01:12
224WILKOS Marcin 1849UCHANIEM4000:01:12
225KLUZ Marta 1705RZESZOWK4000:01:12
226PÓŁTORNIAK Daniel 1780KRAKÓWM3000:01:13
227WILKOS Edyta 1848UCHANIEK3000:01:13
228ŻMIJEWSKA Dominika 1870WYRZYSKK3000:01:13
229GAPINSKA Dorota 1660WARSAWK3000:01:13
230MAZUR-RUDNICKA Marlena 1753WARSZAWAK3000:01:13
231KLUZ Wojciech 1706RZESZÓWM4000:01:13
232DASZUK Dariusz 1638UCHANIEM4000:01:14
233RUDNICKI Piotr 1788WARSZAWAM3000:01:14
234DOBOSZ Piotr 1642Wściekłe Pięści WężaWARSZAWAM3000:01:14
235DOBOSZ Aneta 1643Wściekłe Pięści WężaWARSZAWAK3000:01:14
236BALCER Marcin 1009SUCHA BESKIDZKAM3000:01:14
237KRAWCZYK Klaudia 1718GRODKÓWK2000:01:15
238CZAPLA Andrzej 1628CHELMM6000:01:15
239PYKA Grzegorz 1784KESSEL-LOM3000:01:15
240SZABAT Katarzyna 1825PUŁAWYK2000:01:16
241KUSTRA Marek 1728BSMT gymPUŁAWYM3000:01:16
242KOSTULSKA Olga 1711TORUŃK3000:01:16
243NOWIŃSKA Agata 1879OPOLEK3000:01:16
244ZAJĄC Klaudia 1880GRODKÓWK3000:01:16
245ZARZYŃSKA Monika 1865WARSZAWAK4000:01:16
246GRANOS Sławomir 1672Lafiryndy i GamonieŁÓDŹM4000:01:17
247GAJEWSKI Paweł 1658Lafiryndy i GamonieŁÓDŹM5000:01:17
248BAKA Marcin 1605GTSGRODZISK MAZOWIECKIM5000:01:17
249GMITER Agnieszka 1664GTSWARSZAWAK4000:01:17
250LEŚNIEWSKI Tomek 1733Lafiryndy i GamonieŁÓDŹM4000:01:17
251RYBIŃSKA Anna 1791RZESZÓWK3000:01:18
252BLICHARZ Agata 1614Chełm biegaCHEŁMK4000:01:18
253RYŻYŃSKA Agnieszka 1792Chełm BiegaCHEŁMK4000:01:18
254SAGANOWSKI Adam 1795AZS GdańskGDAŃSKM4000:01:19
255MASZKOWSKI Rafał 1751LUBLINM4000:01:19
256MASZKOWSKA Anna 1750LUBLINK4000:01:19
257RYŻYŃSKI Tomasz 1793Chełm BiegaCHEŁMM4000:01:19
258PAWLAK Wojciech 1769CIEPLEWOM4000:01:19
259WOŹNIAK Marcin 1858RZESZÓWM3000:01:20
260ŻYREK Jarosław 1872PRZYBIERNÓWM3000:01:20
261POLANOWSKI Paweł 1779Eagels of Galaxy & Biegamy z Trenerem OlkiemKRAKÓWM5000:01:21
262BARCZAK Sylwia 1609Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINK3000:01:21
263PIECH Adam 1774Poranny PatrolKRAKÓWM4000:01:21
264LUBAS Grzegorz 1737Leśni OlimpijczycyZAWIERCIEM4000:01:22
265SMACZYŃSKI Artur 1810DĄBROWA GÓRNICZAM4000:01:22
266PENCONEK Agata 1770WARSZAWAK3000:01:22
267SKOWROŃSKA Olga 1802OTRĘBUSYK3000:01:22
268SKOWROŃSKI Dominik 1803OTRĘBUSYM3000:01:22
269FĄFARA Agnieszka 1653ŁÓDŹK4000:01:23
270KALINOWSKI Janusz 1697ŁÓDŹM6000:01:23
271NIZIK Magdalena 1757VegedogWARSZAWAK4000:02:19
272PINKOWSKI Dariusz 1775KPP LubliniecLUBLINIECM4000:02:26
Niesklasyfikowani
MÓL Ewa 1259LIMANOWAK40DNF
GAWRON Gabriela 1663RooksTeamNOWY BOREKK30DNF
Znaleziono 274 wynik(ów)