VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 274
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 272
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
17km
Czas
brutto
17km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ADAMCZYK Martyna 1601Alpin Sport Hoka One One TeamSZYDŁOWIECK201K 100:00:0201:34:50.3501:34:52.40 5:3410,8
2WARĘCKA Katarzyna 1844LESKOK202K 200:00:2002:03:46.3502:04:06.75+00:29:147:168,2
3SOCHA Aleksandra 1814WARSZAWAK301K 300:00:3602:03:56.6502:04:32.65+00:29:407:178,2
4GRABARCZYK Ilona 1671LESZNOK302K 400:00:1102:10:57.6502:11:09.30+00:36:167:427,8
5SOLIŃSKA Magdalena 1816JANKOWICEK303K 500:00:3602:10:40.7002:11:17.20+00:36:247:417,8
6CYRULIK Justyna 1627KW SakwaHERBYK203K 600:00:1502:11:26.3002:11:41.30+00:36:487:437,8
7MATŁOSZ Jolanta 1752brakGBISKAK304K 700:00:1202:11:51.7502:12:04.60+00:37:127:457,7
8WIDMOWSKA-MACIEJEWSKA Joanna 1894WBUNK305K 800:00:5002:16:09.1002:16:59.30+00:42:068:007,5
9SASAL Monika 1797Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK401K 900:01:0102:16:03.6002:17:05.45+00:42:138:007,5
10SOBÓTKO Judyta 1812POZNAŃK204K 1000:00:2802:16:57.9502:17:26.80+00:42:348:037,4
11KUBALA Alicja 1724KALISZK402K 1100:00:5502:17:09.3002:18:04.90+00:43:128:047,4
12ZAJĄC Marzena 1863ŁĘCZNAK403K 1200:00:1802:18:30.9502:18:49.65+00:43:578:087,4
13SZABAT Katarzyna 1825PUŁAWYK205K 1300:01:1602:20:32.7502:21:48.95+00:46:568:167,3
14SZMIST Jadwiga 1832KB Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAK306K 1400:00:3502:21:35.4502:22:10.85+00:47:188:197,2
15WINIARSKA-BISZCZAN Anna 1850Biegamy dzisiaj?/CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEK404K 1500:01:0502:21:08.3502:22:13.75+00:47:218:187,2
16KUŹNIAK Martyna 1729WARSZAWAK405K 1600:00:3302:23:21.3502:23:55.10+00:49:028:267,1
17APANOWICZ Angelika 1886EKO BiegiWARSZAWAK406K 1700:00:5202:23:06.6002:23:58.65+00:49:068:257,1
18SKUPIEŃ Iza 1807ALBATROSYWARSZAWAK307K 1800:01:1202:22:53.1002:24:05.25+00:49:128:247,1
19SOCHA Justyna 1813WARSZAWAK206K 1900:00:3502:23:30.5502:24:06.25+00:49:138:267,1
20WÓJCIK Sylwia 1861Nie wiem, nie interesuje mnie toKRAKÓWK207K 2000:00:4902:23:58.8002:24:48.60+00:49:568:287,1
21KOSIOROWSKA Edyta 1895KRAKÓWK208K 2100:00:3302:24:16.6502:24:49.90+00:49:578:297,1
22RYBIŃSKA Anna 1791RZESZÓWK308K 2200:01:1802:23:59.4002:25:18.25+00:50:258:287,1
23GWÓŹDŹ Katarzyna 1678WARSZAWAK309K 2300:00:3002:24:49.1002:25:19.80+00:50:278:317,0
24ŻMIJEWSKA Dominika 1870WYRZYSKK3010K 2400:01:1302:25:58.8002:27:12.25+00:52:198:357,0
25PSYKAŁA Katarzyna 1782PGE RUN ObrótRZESZÓWK407K 2500:00:3102:26:44.3002:27:15.85+00:52:238:377,0
26FĄFARA Agnieszka 1653ŁÓDŹK408K 2600:01:2302:25:56.8502:27:20.10+00:52:278:357,0
27GAWLE Katarzyna 1662ZAWIERZBIEK409K 2700:00:2402:29:27.0002:29:51.65+00:54:598:476,8
28WĘGLINSKA Joanna 1846Mkb DreptakMINSK MAZK4010K 2800:00:2102:31:15.9502:31:37.10+00:56:448:536,7
29WOŹNIAK Lidia 1860PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK501K 2900:00:0902:32:00.1502:32:09.65+00:57:178:566,7
30MASZKOWSKA Anna 1750LUBLINK4011K 3000:01:1902:31:04.8502:32:24.55+00:57:328:536,8
31SKROCKA Monika 1805WŁOCŁAWEKK3011K 3100:00:3102:32:20.1502:32:51.15+00:57:588:576,7
32MAROŃ Marta 1748ŁÓDŹK3012K 3200:00:1902:33:31.3002:33:51.20+00:58:589:016,6
33ZASŁAWSKA Katarzyna 1866Zakochaj się w bieganiuWROCŁAWK502K 3300:01:0002:33:12.7502:34:12.75+00:59:209:006,7
34WIŚNIEWSKA Małgorzata 1852JABŁONNAK4012K 3400:00:3002:34:07.3502:34:38.10+00:59:459:046,6
35JARMUDA Justyna 1689Jarmudka TeamPOZNAŃK3013K 3500:00:2102:35:10.9502:35:32.30+01:00:399:076,6
36ZARZYŃSKA Monika 1865WARSZAWAK4013K 3600:01:1602:35:05.5502:36:21.90+01:01:299:076,6
37GUTOWSKA Ewelina 1677TARNOBRZEGK3014K 3700:01:1202:35:14.0502:36:26.95+01:01:349:076,6
38PAWEŁCZUK Katarzyna 1768ZABIERZÓWK3015K 3800:01:0702:35:25.2002:36:32.35+01:01:399:086,6
39RYŻYŃSKA Agnieszka 1792Chełm BiegaCHEŁMK4014K 3900:01:1802:35:22.4502:36:41.00+01:01:489:086,6
40HOŁUB Agata 1680Jarosławski BiegaczJAROSŁAWK503K 4000:00:4202:36:29.6502:37:12.10+01:02:199:126,5
41GÓRECKA Katarzyna 1667LKS OLYMP BŁONIELESZNOK4015K 4100:00:1102:37:34.4002:37:45.80+01:02:539:166,5
42LEPIARZ Beata 1732KRAKÓWK4016K 4200:01:1002:36:41.6502:37:52.05+01:02:599:136,5
43DĘGA Lidia 1641NOWY STAWK3016K 4300:00:3202:37:19.7002:37:52.15+01:02:599:156,5
44PENCONEK Agata 1770WARSZAWAK3017K 4400:01:2202:36:41.3002:38:03.65+01:03:119:136,5
45BĄK Magdalena 1612SANOKK209K 4500:01:0602:37:29.2502:38:35.55+01:03:439:156,5
46MAŁOWIEJSKA Alicja 1746ZGIERZK3018K 4600:00:5802:38:00.2002:38:58.80+01:04:069:176,5
47DONIEC Katarzyna 1644JASŁOK4017K 4700:00:2202:38:40.2002:39:02.30+01:04:099:206,4
48RODZEŃ Katarzyna 1786BKMMLUBINK3019K 4800:00:5002:38:13.0002:39:03.70+01:04:119:186,4
49GOZDECKA Marzena 1666Crossfitter Box ChelmCHELMK3020K 4900:01:0402:38:26.6002:39:31.20+01:04:389:196,4
50KLUZ Marta 1705RZESZOWK4018K 5000:01:1202:39:30.6002:40:43.45+01:05:519:236,4
51SZELĄG Iwona 1829GLIWICEK3021K 5100:01:0102:40:16.3502:41:17.45+01:06:259:256,4
52ENGEL-ABULEWICZ Elżbieta 1652Trening Studio 17WROCŁAWK504K 5200:01:0602:40:27.6502:41:33.95+01:06:419:266,4
53DZIAMENTSYEVA Viyaleta 1648JacekBiega Running TeamWARSZAWAK2010K 5300:00:2702:41:48.8002:42:16.10+01:07:239:316,3
54MAZUR-RUDNICKA Marlena 1753WARSZAWAK3022K 5400:01:1302:41:32.4002:42:46.25+01:07:539:306,3
55DZIURZYŃSKA Ulka 1649KRAKÓWK4019K 5500:00:1502:44:13.1002:44:28.85+01:09:369:396,2
56PĘKALSKA Anna 1773NIEPORĘTK4020K 5600:00:5302:43:48.9002:44:41.95+01:09:499:386,2
57GAPINSKA Dorota 1660WARSAWK3023K 5700:01:1302:43:59.4502:45:13.20+01:10:209:386,2
58PALUCH Marzena 1764VAN BERDEMIELECK4021K 5800:00:2002:45:58.3502:46:18.95+01:11:269:456,1
59BOGUCKA Martyna 1616JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4022K 5900:00:3802:45:44.9502:46:23.35+01:11:309:456,2
60KOZIOŁ Natalia 1716KRAKÓWK3024K 6000:01:1002:45:13.6002:46:23.75+01:11:319:436,2
61BLICHARZ Agata 1614Chełm biegaCHEŁMK4023K 6100:01:1802:47:18.1502:48:36.80+01:13:449:506,1
62KIPER Elżbieta 1701JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK3025K 6200:00:4202:48:31.5002:49:13.75+01:14:219:546,1
63DALKE Jowita 1637ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK3026K 6300:00:5202:49:11.6002:50:04.05+01:15:119:576,0
64WIŚNIEWSKA Kornelia 1851Zabiegane DwieGDAŃSK OSOWAK4024K 6400:00:5202:49:11.3502:50:04.20+01:15:119:576,0
65PIOTROWSKA Marta 1776ŁÓDŹK2011K 6500:00:3902:49:38.8502:50:18.65+01:15:269:586,0
66HRYSZKO Anna 1683Crossfitter BoxSTRUPIN MAŁYK3027K 6600:01:0402:49:24.6002:50:28.75+01:15:369:576,0
67WROŃSKA Sandra 1862Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDK2012K 6700:01:0302:49:41.0502:50:44.40+01:15:529:586,0
68KSIĘŻAK Jolanta 1723WARSZAWAK4025K 6800:00:4002:50:09.7502:50:50.50+01:15:5810:006,0
69TROJAK Agnieszka 1840Rajsport ActiveSIERADZK3028K 6900:00:0202:52:39.3002:52:41.45+01:17:4910:095,9
70LISOWSKA Izabela 1735ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK4026K 7000:00:5002:52:07.9502:52:58.80+01:18:0610:075,9
71ZIEMBA Paulina 1867RZESZÓWK3029K 7100:00:0302:54:17.9502:54:21.00+01:19:2810:155,9
72DOBOSZ Aneta 1643Wściekłe Pięści WężaWARSZAWAK3030K 7200:01:1402:55:42.6002:56:57.30+01:22:0410:205,8
73BORAWSKA Emilia 1617NEGAPŁOMŻAK3031K 7300:00:5102:58:02.0502:58:53.85+01:24:0110:285,7
74GÓRKA Jolanta 1669SUCHA BESKIDZKAK4027K 7400:00:2802:58:36.6002:59:05.40+01:24:1310:305,7
75OLSZANKA Anna 1760OTWOCK BIEGAOTWOCKK4028K 7500:00:3802:58:35.2002:59:13.65+01:24:2110:305,7
76SERAFIN Monika 1798ŻYRAKÓWK4029K 7600:00:2503:00:50.4003:01:16.25+01:26:2310:385,6
77CZAPLA Mariola 1629Studio GTS KatowiceRUDA ŚLĄSKAK3032K 7700:01:0003:00:54.3003:01:55.20+01:27:0210:385,6
78JAROSZ Agnieszka 1692Treningi personalne Tobiasz WitekSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4030K 7800:01:0003:00:55.4003:01:56.00+01:27:0310:385,6
79NIZIK Magdalena 1757VegedogWARSZAWAK4031K 7900:02:1903:00:11.3503:02:31.30+01:27:3810:365,7
80SZCZERBICKA Katarzyna 1827LUTOWISKAK3033K 8000:00:3203:02:13.3003:02:45.75+01:27:5310:435,6
81JANICKA Aleksandra 1686PARZĘCZEWK3034K 8100:00:0403:03:35.3503:03:39.35+01:28:4610:475,6
82WILK Izabela 1847SEKCJA-PIASKIPIASKIK4032K 8200:01:0603:03:53.1003:04:59.25+01:30:0610:495,5
83GMITER Agnieszka 1664GTSWARSZAWAK4033K 8300:01:1703:05:19.9503:06:37.20+01:31:4410:545,5
84MARTOWICZ Justyna 1749SANOKK2013K 8400:00:0503:06:34.0503:06:39.95+01:31:4710:585,5
85SULEWSKA Kasia 1823Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK4034K 8500:00:4703:06:03.6003:06:51.55+01:31:5910:565,5
86ŁAPIAK Magdalena 1739WARSZAWAK3035K 8600:00:1903:07:15.5003:07:35.30+01:32:4211:005,4
87ZADROŻNA Ania 1450OTREBUSYK4035K 8700:00:4303:06:53.3503:07:36.90+01:32:4410:595,5
88DADAŚ Elżbieta 1636Night Runners GliwiceGLIWICEK4036K 8800:00:2803:07:08.3503:07:37.15+01:32:4411:005,5
89KOSTULSKA Olga 1711TORUŃK3036K 8900:01:1603:07:14.4503:08:30.65+01:33:3811:005,4
90KONATOWSKA Joanna 1896ŁÓDŹK4037K 9000:00:0403:09:19.7503:09:23.75+01:34:3111:085,4
91WILKOS Edyta 1848UCHANIEK3037K 9100:01:1303:10:57.5503:12:11.45+01:37:1911:145,3
92SZYMAŃSKA Anna 1881BYDGOSZCZK4038K 9200:01:0403:11:21.4503:12:26.15+01:37:3311:155,3
93POGORZELSKA Bogusia 1778PEPŁOWOK4039K 9300:01:0403:11:36.1003:12:40.20+01:37:4711:165,3
94MIKSZA Aneta 1755CHEŁMK4040K 9400:00:3103:14:01.8003:14:33.05+01:39:4011:245,3
95SZPREJDA Paulina 1833POZNAŃK3038K 9500:01:0003:14:13.3503:15:13.95+01:40:2111:255,3
96ZALEWSKA-NOLL Katarzyna 1864TriUnlimiedOSTROŁĘKAK4041K 9600:00:3403:16:39.5003:17:13.85+01:42:2111:345,2
97DAWIDCZYK-ZAURSKA Ewa 1640TriunlimitedOSTROŁĘKAK4042K 9700:00:3403:16:43.8003:17:18.70+01:42:2611:345,2
98CHMIEL Daria 1624WARSZAWAK4043K 9800:00:2203:18:26.3003:18:49.05+01:43:5611:405,1
99JAREMEK Izabela 1868ZAMOŚĆK3039K 9900:00:4603:25:26.9003:26:13.75+01:51:2112:055,0
100DULIK-KOPERA Paulina 1647CZERMINK3040K 10000:00:4003:25:56.6503:26:37.05+01:51:4412:065,0
101KLIŚ Dominika 1704BIELSKO BIALAK3041K 10100:00:4003:25:57.4503:26:37.45+01:51:4512:065,0
102SKOWROŃSKA Olga 1802OTRĘBUSYK3042K 10200:01:2203:35:08.4503:36:30.60+02:01:3812:394,7
103IWANECKA Sylwia 1684Panda&KuleczkaKATOWICEK4044K 10300:01:0703:38:23.1503:39:30.60+02:04:3812:504,7
104GAJEWSKA Angelika 1657Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK3043K 10400:01:0303:39:59.1003:41:02.95+02:06:1012:564,6
105WOJEWODA-ŁABĘDZKA Magdalena 1855Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK4045K 10500:01:0403:39:58.8503:41:03.20+02:06:1012:564,6
106CZARNECKA Marta 1631KNURÓWK3044K 10600:00:4603:42:40.9003:43:27.20+02:08:3413:054,6
107ZAJĄC Klaudia 1880GRODKÓWK3045K 10700:01:1603:44:55.6003:46:12.30+02:11:1913:134,5
108SZCZEPANEK Ewelina 1826Potrenujemy?DĘBLINK3046K 10800:01:0503:48:04.5003:49:10.00+02:14:1713:254,5
109BARCZAK Sylwia 1609Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINK3047K 10900:01:2103:51:45.8503:53:07.45+02:18:1513:384,4
110KRAWCZYK Klaudia 1718GRODKÓWK2014K 11000:01:1503:51:54.6003:53:10.20+02:18:1713:384,4
111NOWIŃSKA Agata 1879OPOLEK3048K 11100:01:1603:52:21.3503:53:37.40+02:18:4513:404,4
112EBERT Agata 1650BĘDZINK505K 11200:01:1103:54:02.3003:55:13.70+02:20:2113:464,4
113- - 1694-K3049K 11300:00:3503:56:40.6003:57:15.80+02:22:2313:554,3
114KORCZYŃSKA - MADEJ Ewa 1709TARNOBRZEGK3050K 11400:00:3303:58:06.2503:58:39.65+02:23:4714:004,3
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
115OPAŁA Beata 1761Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAK3051K 11500:00:0005:38:46.5505:38:46.55+04:03:5419:553,0
Niesklasyfikowani
GAWRON Gabriela 1663RooksTeamNOWY BOREKK30DNF DNF DNF--
MÓL Ewa 1259LIMANOWAK40DNF DNF DNF--
Znaleziono 117 wynik(ów)