VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 274
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 272
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
17km
Czas
brutto
17km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KUBIAK Tomasz 1897laryzębatka.comRZESZÓWM301M 100:00:0401:23:40.1001:23:44.25 4:5512,2
2CZYŻKOWSKI Paweł 1635MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM302M 200:00:0101:30:07.8501:30:09.70+00:06:255:1811,3
3GIRZYŃSKI Damian 1900Alpin SportJASTRZĘBIE ZDRÓJM303M 300:00:0101:30:52.7001:30:54.00+00:07:095:2011,2
4IWAN Paweł 1887Maja TeamGDAŃSKM304M 600:00:2501:36:38.0501:37:03.75+00:13:195:4110,6
5KOWALIK Marcin 1713PGE RUN ObrótRZESZÓWM305M 700:00:0701:37:26.1001:37:33.55+00:13:495:4310,5
6ZAWADZKI Marcin 1902Szczwany Trzmiel TeamSIEDUSKAM306M 800:00:1101:37:50.5501:38:01.65+00:14:175:4510,4
7LIPA Tomasz 1734LW Bogdanka S.A.LUBLINM307M 1300:00:1101:45:22.9001:45:34.45+00:21:506:119,7
8SKWARA Dariusz 1808Skwara TeamRZESZÓWM308M 1400:00:1101:47:53.9501:48:05.35+00:24:216:209,5
9RESZKA Marek 1878LUBLINM309M 1500:00:3401:47:43.4001:48:18.35+00:24:346:209,5
10SKWARA Marek 1809Fundacja Szansa 21RZESZÓWM3010M 2000:00:1101:51:44.7001:51:56.45+00:28:126:349,1
11KORZONEK Karol 1710Sprint GorzyceGORZYCEM3011M 2200:00:0701:56:25.7001:56:32.95+00:32:486:508,8
12KOZIARSKI Piotr 1715PO LINIEWARSZAWA/WESOŁAM3012M 2300:00:5901:55:34.3001:56:34.20+00:32:496:478,8
13GRZEJSZCZYK Łukasz 1676ŚNIADKA DRUGAM3013M 2400:01:0301:57:14.4001:58:17.75+00:34:336:538,7
14CHLEBIŃSKI Maciej 1623Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3014M 2500:00:4001:57:37.9501:58:18.20+00:34:336:558,7
15ŁĘPA Marcin 1740DĘBICAM3015M 2700:00:0702:01:12.4502:01:20.40+00:37:367:078,4
16ŁOPATOWSKI Tomasz 1741ZAKWAS Running Team KrakówKRAKÓWM3016M 3000:00:3902:01:02.7002:01:41.95+00:37:577:078,4
17KWIECIEŃ Paweł 1730RZESZÓWM3017M 3300:00:5702:02:11.0002:03:08.35+00:39:247:118,3
18GRYCZKA Andrzej 1675WARSZAWAM3018M 3700:00:5802:03:54.2002:04:52.35+00:41:087:178,2
19ZYBERT Mateusz 1869Dabex-BoltŁÓDŹM3019M 4000:00:2602:06:33.4002:06:59.40+00:43:157:268,1
20WĄDRZYK Dariusz 1845ŻYWIECM3020M 4100:00:5602:06:22.9502:07:19.25+00:43:357:268,1
21TOTKO Piotr 1839DĘBICAM3021M 4300:00:2502:07:13.0002:07:38.10+00:43:537:298,0
22ŁUSZCZYC Krzysztof 1742wkurw_teamRZESZÓWM3022M 4500:00:5402:08:11.6502:09:06.45+00:45:227:328,0
23KUSTRA Marek 1728BSMT gymPUŁAWYM3023M 5300:01:1602:10:17.0002:11:33.40+00:47:497:397,8
24PASZKO Wojciech 1767CHEŁMM3024M 5700:01:0402:12:22.9002:13:27.70+00:49:437:477,7
25MALINOWSKI Wojciech 1745WROCŁAWM3025M 5800:01:0002:12:44.5002:13:44.80+00:50:007:487,7
26PABIAN Arkadiusz 1762SZCZECINEKM3026M 6000:01:0102:13:42.2502:14:43.25+00:50:597:517,6
27KLIMKOWSKI Mateusz 1702KRAKÓWM3027M 6400:00:5702:16:07.0002:17:04.25+00:53:208:007,5
28TOMAKA Bartlomiej 1838Tomale TeamRZESZOWM3028M 6900:01:0202:17:50.8502:18:53.40+00:55:098:067,4
29ELMIŚ Krzysztof 1651także tegoSZAMOTUŁYM3029M 7000:00:5902:18:31.5502:19:31.25+00:55:478:087,4
30LEŃ Jakub 1731RZESZÓWM3030M 7100:01:0902:18:58.4002:20:08.20+00:56:238:107,3
31DOBOSZ Piotr 1642Wściekłe Pięści WężaWARSZAWAM3031M 7600:01:1402:20:38.9502:21:53.10+00:58:088:167,3
32RUSIN Łukasz 1789ChełmCHEŁMM3032M 7900:00:3702:22:10.5502:22:48.20+00:59:038:217,2
33CZAPLA Piotr 1630STUDIO GTS KATOWICERUDA ŚLĄSKAM3033M 8000:01:0102:23:49.0002:24:50.35+01:01:068:277,1
34SKOWROŃSKI Dominik 1803OTRĘBUSYM3034M 8200:01:2202:25:52.7502:27:15.10+01:03:308:347,0
35KRÓLIK Rafał 1720OSM PiątnicaNOWOGRÓDM3035M 8300:00:3602:27:52.7502:28:28.85+01:04:448:416,9
36RUDNICKI Piotr 1788WARSZAWAM3036M 8400:01:1402:27:23.0502:28:37.50+01:04:538:406,9
37GANCARSKI Marcin 1659Nowy Styl Group Running TeamLUBLAM3037M 8800:00:0502:30:46.2502:30:51.60+01:07:078:526,8
38OSTROWSKI Paweł 1873RZESZÓWM3038M 9000:00:3202:31:44.4002:32:17.00+01:08:328:556,7
39BARANOWSKI Łukasz 1608WARSZAWAM3039M 9400:00:4602:34:52.6002:35:38.65+01:11:549:066,6
40WOŁYNIEC Paweł 1856Biegacze Specjalnej TroskiŚWIDNIKM3040M 10800:00:2402:41:56.3002:42:20.50+01:18:369:316,3
41UNIOWSKI Tomasz 1842Ćmy baroweLUBLINM3041M 11100:00:4202:45:59.7502:46:42.70+01:22:589:456,1
42GROCHOWSKI Karol 1673Ćmy baroweŁĘCZNAM3042M 11200:00:4102:46:23.9002:47:05.75+01:23:219:476,1
43WOŹNIAK Marcin 1858RZESZÓWM3043M 11300:01:2002:47:02.7002:48:22.90+01:24:389:496,1
44BALCER Marcin 1009SUCHA BESKIDZKAM3044M 11500:01:1402:48:47.8002:50:02.05+01:26:179:556,0
45KALINOWSKI Krzysztof 1696ŁÓDŹM3045M 11600:00:3902:49:39.0502:50:18.55+01:26:349:586,0
46ŻYREK Jarosław 1872PRZYBIERNÓWM3046M 11700:01:2002:50:52.2002:52:13.00+01:28:2810:036,0
47OSTAPIŃSKI Jacek 1890WARSZAWAM3047M 11800:00:3502:52:02.1502:52:38.05+01:28:5310:075,9
48FURMAN Michał 1106OchajoRun & FriendsKRAKÓWM3048M 12300:00:5302:52:52.2002:53:45.75+01:30:0110:105,9
49OSTASZEWSKI Marcin 1883Paciak.plWARSZAWAM3049M 12400:00:5402:54:37.6002:55:31.65+01:31:4710:165,8
50KOCHAN Grzegorz 1707KRAKÓWM3050M 13500:01:1203:02:34.3503:03:46.95+01:40:0210:445,6
51PÓŁTORNIAK Daniel 1780KRAKÓWM3051M 13600:01:1303:02:33.7503:03:47.10+01:40:0210:445,6
52KULCZYCKI Łukasz 1726Atlas Running TeamŁÓDŹM3052M 13700:01:1103:03:23.0003:04:34.40+01:40:5010:475,6
53BARYGA Mateusz 1611BUSKO ZDRÓJM3053M 13800:01:1103:03:23.4503:04:34.65+01:40:5010:475,6
54PYKA Grzegorz 1784KESSEL-LOM3054M 14700:01:1503:16:03.5503:17:18.85+01:53:3411:315,2
55JAREMEK Wojtek 1688ZAMOŚĆM3055M 15100:00:4603:25:27.5003:26:14.00+02:02:2912:055,0
56GRUBE Bartosz 1674BigYellowFoot Adventure Team / Drunk WarriorsGDYNIAM3056M 15600:01:0803:52:29.8503:53:38.70+02:29:5413:404,4
57MADEJ Hubert 1744TARNOBRZEGM3057M 15700:00:3303:58:07.4003:58:40.45+02:34:5614:004,3
Znaleziono 57 wynik(ów)