VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 489
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BAZUŁKA Aleksandra 1019KATOWICEK201K 100:00:0901:14:5402:43:48.0002:43:57.55 6:189,5
2MIKOŁAJCZYK Sandra 1252SilesiaRunnersClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK301K 200:00:0001:14:3002:48:30.2002:48:30.20+00:04:326:289,3
3DUL Karolina 1090Family Team / Ślęzak TeamJELENIA GÓRAK202K 300:00:0301:17:4802:52:39.6502:52:42.80+00:08:456:389,0
4WÓJCIK Agnieszka 1438MKB DreptakGLINIANKAK302K 400:00:0401:20:4203:02:00.8503:02:05.50+00:18:077:008,6
5ŚLIWOWSKA Justyna 1391KS StaszewscyŁÓDŹK203K 500:00:0501:20:1503:02:08.4503:02:13.45+00:18:157:008,6
6SZULTK Magdalena 1384BakalieWSzuwarachGDYNIAK204K 600:00:0201:21:3403:06:49.3003:06:51.80+00:22:547:118,4
7PIĄTEK Beata 1297treningfizjoterapia.pl/Ultra ŁańcutŁAŃCUTK303K 700:00:0101:31:1503:08:50.2503:08:52.05+00:24:547:158,3
8SZYBIAK Joanna 1385Agona W&MKRZYWCZAK401K 800:00:0501:23:4303:10:04.9503:10:10.65+00:26:137:188,2
9FICEK Karolina 1098Carphatian ChallengeSKAWICAK304K 900:00:0401:26:3703:11:31.8003:11:36.20+00:27:387:228,1
10STOPYRA Urszula 1370DEBNOK205K 1000:00:0401:30:0903:16:21.5003:16:25.70+00:32:287:337,9
11SOBCZYK Wioletta 1349Velux GnieznoWITKOWOK402K 1100:00:1901:28:4603:16:29.2503:16:48.30+00:32:507:337,9
12DRZAZGA Marta 1086ORT ŁomiankiŁOMIANKIK305K 1200:00:0501:24:2803:19:44.8503:19:50.00+00:35:527:407,8
13CHILICKA Marta 1057Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK306K 1300:00:0601:31:1903:21:18.9503:21:25.50+00:37:277:447,7
14KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1159Crossfitter Box ChelmCHELMK403K 1400:00:0301:29:4903:22:49.5503:22:52.75+00:38:557:487,7
15PRZYBYŁOWICZ Ramona 1003SIECIECHÓWK307K 1500:00:0101:30:1303:24:33.3003:24:35.20+00:40:377:527,6
16HŁASKO Ania 1139JÓZEFÓWK206K 1600:00:1501:35:1603:26:16.8003:26:32.65+00:42:357:567,6
17PESZEK Katarzyna 1293Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK404K 1700:00:1201:30:4303:26:36.6503:26:48.85+00:42:517:567,6
18ŚWIERC Barbara 1001BUFF FamilyLISOWICEK308K 1800:00:0301:28:4603:29:35.5503:29:38.80+00:45:418:037,4
19SZPOTON Monika 1383Adidas RunnersWARSZAWAK309K 1900:00:0801:30:4403:30:14.7003:30:22.80+00:46:258:057,4
20GOŁĘBIEWSKA Oliwia 1123PŁOCKK207K 2000:00:1501:32:2603:34:04.9503:34:20.20+00:50:228:147,3
21BERENT Alina 1023Nazwa firmyWARSZAWAK3010K 2100:00:0501:28:5503:34:45.8503:34:51.15+00:50:538:157,3
22NAZIM Agnieszka 1267Skawina BiegaSKAWINAK3011K 2200:00:1001:37:4603:35:46.5003:35:57.30+00:51:598:177,2
23SKROBEK Karolina 1343Vege RunnersRUDNIKIK3012K 2300:00:1801:32:5303:35:51.8003:36:09.90+00:52:128:187,2
24NOWICKA Katarzyna 1272JAWORZNOK208K 2400:00:2601:35:4803:36:34.4503:37:00.80+00:53:038:197,2
25BARAŃSKA Monika 1014KRAKÓWK501K 2500:00:4501:39:1503:36:41.4003:37:26.75+00:53:298:207,2
26MACIOSZEK Katarzyna 1233FlorkiWARSZAWAK3013K 2600:00:1101:37:2103:37:24.2503:37:35.45+00:53:378:217,2
27MACIOSZEK Krystyna 1234ZIELONA GÓRAK3014K 2700:00:3501:50:0603:37:56.1503:38:32.00+00:54:348:227,2
28SZCZĘSNA Edyta 1380Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE - DZIEDZICEK3015K 2800:00:2401:35:3103:38:30.6503:38:54.95+00:54:578:247,1
29SOŁTYSIAK Marta 1357ŁÓDŹK3016K 2900:00:4901:29:1803:40:11.2503:41:00.55+00:57:038:287,1
30LESNIAK-POPIEL Marta 1214POZYTYWNIE Zabiegami SanokSANOKK405K 3000:00:1701:37:5203:43:41.1503:43:58.65+01:00:018:367,0
31DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 1082Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3017K 3100:00:1701:39:4103:43:41.5503:43:58.80+01:00:018:367,0
32PSZENICZNA Joanna 1315Vege RunnersWARSZAWAK209K 3200:00:4901:41:2503:44:07.6003:44:57.50+01:00:598:377,0
33STEFANIUK Marzena 1367WARSZAWAK3018K 3300:00:0901:38:0703:45:02.3003:45:12.00+01:01:148:396,9
34WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 1430KOŁOBRZEGK502K 3400:00:2201:35:0503:45:52.4003:46:14.85+01:02:178:416,9
35BIENIAS Paulina 1028OZORKÓWK2010K 3500:00:1501:40:3903:46:38.4503:46:54.30+01:02:568:436,9
36MATUSIK-SKALSKA Renata 1243Żuki w błocieDZIEWKIK406K 3600:00:0401:38:5903:46:59.5503:47:04.10+01:03:068:436,9
37WIERZBICKA Joanna 175BOGUCHWAŁAK407K 3700:00:0701:38:0303:48:06.1503:48:13.35+01:04:158:466,8
38PELA Olga 1292Sky-TransŁUBIANKAK3019K 3800:00:1401:43:0903:48:40.9503:48:55.70+01:04:588:476,8
39KOŁODZIEJCZYK Marta 1173Łęczna BiegaŁĘCZNAK408K 3900:00:2301:39:4303:51:13.1003:51:36.90+01:07:398:536,7
40JAKUBOWSKA Małgorzata 1143PAWŁOWICEK3020K 4000:00:2101:41:1103:51:28.9003:51:50.10+01:07:528:546,7
41DUDA Justyna 1088LUBARTÓWK3021K 4100:00:1401:47:4403:51:46.9503:52:01.75+01:08:048:546,7
42BARAN Paulina 1012Rącze RaciczkiPIASECZNOK2011K 4200:00:1001:43:0303:52:35.5503:52:45.60+01:08:488:566,7
43ŁUSZCZYC Anna 1229wkurw_teamRZESZÓWK3022K 4300:00:2501:45:5003:52:23.5003:52:49.10+01:08:518:566,7
44TRĄBCZYŃSKA Marta 1401WARSZAWAK3023K 4400:00:3401:39:3303:54:39.5003:55:13.90+01:11:169:016,6
45WAŁĘGA Monika 1411DĘBICAK3024K 4500:00:1101:45:0803:58:03.5503:58:14.75+01:14:179:096,6
46HERMANOWICZ Aneta 1138PZU Sport TeamMALBORKK3025K 4600:00:0801:44:0803:59:02.4503:59:11.15+01:15:139:116,5
47BRZEZIŃSKA Agnieszka 1046Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEK409K 4700:00:3401:40:2603:59:51.8504:00:25.85+01:16:289:136,5
48WRÓBLEWSKA Weronika 1442Biegusiem.plPUŁAWYK3026K 4800:00:0301:43:3204:00:25.2504:00:29.20+01:16:319:146,5
49WACŁAWEK Marta 1409Power TrainingPIASTÓWK3027K 4900:00:0601:46:3104:01:16.7504:01:23.05+01:17:259:166,5
50TALIK Monika 1393ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK4010K 5000:00:1001:48:0804:01:40.0004:01:50.65+01:17:539:176,5
51WIŚNIEWSKA Iwona 1425Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAK3028K 5100:00:1201:44:1104:02:00.7004:02:13.10+01:18:159:186,4
52KOSEL Iwona 1181IŁŻAK4011K 5200:00:4601:52:1304:03:44.5004:04:31.35+01:20:339:226,4
53WÓJCIK Magdalena 1436KARCZEWK3029K 5300:00:0901:44:3904:05:42.7504:05:52.00+01:21:549:276,3
54CIOSEK Małgorzata 1063WARSZAWAK4012K 5400:00:1301:46:3004:05:59.1004:06:12.65+01:22:159:276,3
55KAWALEC Anna 1162RZESZÓWK3030K 5500:00:0801:55:4004:06:40.5004:06:48.85+01:22:519:296,3
56KUŹMA Dorota 1206Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECK4013K 5600:00:1501:45:1004:06:49.5004:07:05.05+01:23:079:296,3
57MAJSZCZYK Paulina 1236Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3031K 5700:00:1501:48:2104:06:49.5004:07:05.15+01:23:079:296,3
58DUDEK Kamila 1479Power TrainingPIASECZNOK3032K 5800:00:5501:51:4504:07:38.4504:08:33.45+01:24:359:316,3
59PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata 1302WARSZAWAK4014K 5900:00:1901:45:3804:09:21.3004:09:40.95+01:25:439:356,3
60TUCHOWSKA Anna 1402SOSNOWIECK3033K 6000:00:2801:47:5304:11:40.8504:12:09.35+01:28:119:406,2
61SZCZEŚNIAK Agnieszka 1379SB SOBOLEWARSZAWAK4015K 6100:00:1301:52:0704:13:17.9504:13:30.95+01:29:339:446,2
62JAROCKA Małgorzata 1147Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAK4016K 6200:00:4601:54:1904:12:53.1004:13:39.85+01:29:429:436,2
63GORECKA Aleksandra 1125Biegusiem.plMARKUSZÓWK2012K 6300:00:1801:46:3704:13:37.1504:13:55.15+01:29:579:456,2
64BRZOZOWSKA Paulina 1049Bike Equipa SandomierzSTALOWA WOLAK3034K 6400:00:1301:56:3304:15:30.8004:15:44.75+01:31:479:496,1
65KRZEMIŃSKA Agata 1196Bike Equipa SandomierzSANDOMIERZK503K 6500:00:1401:56:3204:15:33.6004:15:47.85+01:31:509:496,1
66JĘDREJ Emilia 1149WARSZAWAK4017K 6600:00:1401:50:1504:15:56.2504:16:10.45+01:32:129:506,1
67SOBCZAK Justyna 1475KB WyszkówWYSZKÓWK3035K 6700:00:4501:51:5604:15:29.4504:16:15.15+01:32:179:496,1
68PROCHOWSKA Beata 1310OLSZTYNK4018K 6800:00:2001:45:3304:17:28.5004:17:48.75+01:33:519:546,1
69KSIĄŻEK-WOŁYNIEC Magdalena 1199ŚWIDNIKK3036K 6900:00:1301:56:3804:19:28.3004:19:42.00+01:35:449:586,0
70SOSZYŃSKA Gosia 1358CzłapaczeWARSZAWAK504K 7000:00:3801:52:5104:19:08.3504:19:47.05+01:35:499:586,0
71PAWLAK Ewa 1288EwarMed/ StreetRunRadom/VegeRunnersRADOMK4019K 7100:00:3101:58:4104:20:26.5504:20:57.55+01:37:0010:016,0
72RADYK Joanna 1320Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3037K 7200:00:0601:53:3804:22:11.4504:22:17.95+01:38:2010:056,0
73ZIELAK Aldona 1462WARSZAWAK4020K 7300:00:3301:54:2304:22:02.4504:22:35.60+01:38:3810:046,0
74BILCZEWSKA Basia 1030KRAKÓWK3038K 7400:00:2901:58:3304:22:20.2004:22:49.75+01:38:5210:055,9
75OSIECKA-POLLER Aleksandra 1279Trainig LabWARSZAWAK3039K 7500:00:3802:02:4904:22:24.3004:23:02.60+01:39:0510:055,9
76URBAŃSKA Paulina 1406WARSZAWAK3040K 7600:00:3802:02:5004:22:24.5504:23:02.95+01:39:0510:055,9
77WITOWSKA Aleksandra 1428Deloitte Adventure TeamWARSZAWAK2013K 7700:00:0601:52:3704:23:09.4504:23:15.95+01:39:1810:075,9
78FOLTA Katarzyna 1099MIELECK2014K 7800:00:2301:54:0404:22:53.5004:23:17.10+01:39:1910:065,9
79KOTULA Klaudia 1187MIELECK2015K 7900:00:2301:54:1404:22:54.8004:23:17.95+01:39:2010:065,9
80DRZAZGA Katarzyna 1084WARSZAWAK3041K 8000:00:2601:55:4304:23:06.2004:23:32.30+01:39:3410:075,9
81POLAŃSKA Agnieszka 1306WARSZAWAK3042K 8100:00:3401:51:1004:23:27.2504:24:01.65+01:40:0410:075,9
82WOJTASIK Joanna 1432WARSZAWAK3043K 8200:00:4401:52:1204:24:01.3504:24:45.35+01:40:4710:095,9
83MIERCZYK Agnieszka 1251WARSZAWAK3044K 8300:00:3101:57:2304:25:06.8004:25:37.80+01:41:4010:115,9
84KUKLA Elzbieta 1725PwC Running TeamWARSZAWAK505K 8400:00:2001:57:1404:26:03.2504:26:23.85+01:42:2610:135,9
85ZAWADZKA Agnieszka 1455Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3045K 8500:00:2801:56:4804:26:01.8004:26:30.60+01:42:3310:135,9
86MEBENGA Joanna 1247Boat City TeamLODZK3046K 8600:00:5001:44:4604:25:43.1004:26:34.05+01:42:3610:135,9
87MIŁOŃ Aleksandra 1253RZESZÓWK2016K 8700:00:2301:50:0304:27:07.5504:27:31.35+01:43:3310:165,8
88GOLEŃ Justyna 1665Monkeys'TeamKRAŚNIKK3047K 8800:00:4201:56:4504:27:58.1004:28:40.75+01:44:4310:185,8
89BINEK Katarzyna 1481Night RunnersPOZNAŃK3048K 8900:00:2501:58:3304:28:24.1504:28:49.65+01:44:5210:195,8
90KOWALEWSKA Kinga 1470WARSZAWAK3049K 9000:00:2201:59:2204:29:06.3504:29:28.75+01:45:3110:215,8
91SADŁOWSKA Magda 1330Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAK3050K 9100:00:1301:57:4004:30:46.5004:31:00.20+01:47:0210:245,8
92SIKORSKA Agnieszka 1336WARSZAWAK3051K 9200:00:3802:02:4004:30:22.7004:31:01.40+01:47:0310:235,8
93NOLL-ZAURSKA Malgorzata 1270DZBENINK4021K 9300:00:5002:00:1704:34:10.6004:35:01.00+01:51:0310:325,7
94MORAWSKA Anna 1256WARSZAWAK601K 9400:00:0901:59:2804:35:12.8504:35:22.60+01:51:2510:355,7
95JUSZCZYK Małgorzata 1152NIEPOŁOMICEK4022K 9500:00:3601:58:2504:34:46.8004:35:23.25+01:51:2510:345,7
96FURMAN Agnieszka 1105OchajoRun & FriendsKRAKÓWK3052K 9600:00:4302:03:4004:34:43.7004:35:27.00+01:51:2910:345,7
97MACHTAŁOWICZ Beata 1231ŁÓDŹK3053K 9700:00:2002:01:1004:37:07.4504:37:27.70+01:53:3010:395,6
98MATUSIAK Anna 1242ŁÓDŹK506K 9800:00:0501:59:4604:37:34.2504:37:39.70+01:53:4210:405,6
99KOSNO Weronika 1182Night Runners PoznańPOZNAŃK3054K 9900:00:2702:01:0604:38:02.3504:38:30.15+01:54:3210:415,6
100TOMAKA Agnieszka 1397RZESZÓWK3055K 10000:00:0801:59:5104:39:20.7504:39:28.95+01:55:3110:445,6
101WARCHOCKA Ewelina 1412LUBLINK3056K 10100:00:4301:59:0204:39:14.2004:39:57.80+01:56:0010:445,6
102WICZKOWSKA Jolanta 1418WŁOCŁAWEKK4023K 10200:00:0902:00:0904:40:40.7004:40:50.00+01:56:5210:475,6
103PYDYN Regina 1319ZŁOTÓWK507K 10300:00:3901:59:4504:40:19.9504:40:59.85+01:57:0210:465,6
104MULKA Urszula 1263LĘDZINYK3057K 10400:00:2302:08:5804:40:54.7004:41:18.20+01:57:2010:485,6
105GĘBICKA Agata 1115Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK3058K 10500:00:2402:01:1604:43:28.3504:43:52.90+01:59:5510:545,5
106STEFANIUK Agnieszka 1366Stargard Ja Sie Nie ŚcigamSTARGATDK3059K 10600:00:2402:01:0804:43:30.3004:43:54.35+01:59:5610:545,5
107KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 1168Unlimited Triathlon TeamKRAKÓWK508K 10700:00:1302:05:1104:43:53.2004:44:07.05+02:00:0910:555,5
108SŁUPIŃSKA Ewa 1346KRAKÓWK3060K 10800:00:1402:05:2004:43:52.7504:44:07.20+02:00:0910:555,5
109SKOWROŃSKA Agnieszka 1340TRZEBNICAK4024K 10900:00:2002:03:1904:44:26.1504:44:46.55+02:00:4910:565,5
110SKOWROŃSKA Milena 1341JacekBiega Running TeamBRUSSELSK3061K 11000:00:2702:06:2504:44:40.1004:45:08.00+02:01:1010:565,5
111DZIEDZIC Joanna 1093KRAKÓWK3062K 11100:00:3702:05:5304:44:50.4004:45:27.55+02:01:3010:575,5
112WIŚNIEWSKA Katarzyna 1426Wiśnia TeamWARSZAWAK4025K 11200:00:1002:04:1804:46:53.7004:47:04.05+02:03:0611:025,4
113PAWLIK Anna 1290Ostróda RunnersOSTRÓDAK4026K 11300:00:4402:04:0204:47:15.8504:48:00.10+02:04:0211:025,4
114WEBER Agata 1415JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4027K 11400:00:2802:09:4704:48:03.0504:48:31.05+02:04:3311:045,4
115KOŁACIŃSKA Ewelina 1172Leśne SzychyWARSZAWAK4028K 11500:00:5102:04:5604:48:29.3504:49:20.60+02:05:2311:055,4
116STECYK Natalia 1365Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAK3063K 11600:00:3501:56:4804:49:08.0504:49:43.05+02:05:4511:075,4
117SERKIES Magdalena 1334Boat City TeamŁÓDŹK3064K 11700:00:3102:04:3604:49:56.6004:50:28.55+02:06:3111:095,4
118WALKOWSKA Justyna 1469Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4029K 11800:00:2702:05:2404:53:29.8504:53:57.20+02:09:5911:175,3
119BURAK Ewelina 1622KRAŚNIKK3065K 11900:00:4202:00:5104:54:13.5004:54:56.25+02:10:5811:195,3
120SZEWCZYK Katarzyna 1830Monkeys' TeamKRAŚNIKK4030K 12000:00:4202:00:4904:54:13.9004:54:56.65+02:10:5911:195,3
121BIENIARZ Agata 1027CHMIELNIKK509K 12100:00:4702:07:3504:54:49.1504:55:36.90+02:11:3911:205,3
122MILER Lidia 564Zabierzów BiegaZABIERZÓWK3066K 12200:00:4302:09:0204:55:00.7004:55:43.95+02:11:4611:205,3
123WOŹNIAK Aleksandra 1435WARSZAWAK3067K 12300:00:1402:07:4904:55:29.0504:55:44.00+02:11:4611:215,3
124WYSMOLIŃSKA Barbara 1446OSIELSKOK4031K 12400:00:1602:08:5904:55:31.8004:55:48.35+02:11:5011:225,3
125CZOSTEK Joanna 1074wkurw_teamPIASTOWK5010K 12500:00:1602:06:2604:56:00.9504:56:17.65+02:12:2011:235,3
126GAJOCHA Olga 1108Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK3068K 12600:00:3002:09:3304:59:29.2505:00:00.10+02:16:0211:315,2
127MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 1260wkurw_teamWĘGRÓWK4032K 12700:00:2902:16:3304:59:31.1505:00:00.25+02:16:0211:315,2
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
128PAWEŁAS Marta 1285WARSZAWAK3069K 12800:00:1302:01:1505:00:17.5505:00:30.60+02:16:3311:325,2
129DĄBROWSKA Edyta 1077PIASECZNOK3070K 12900:00:4101:52:3605:00:13.1505:00:54.95+02:16:5711:325,2
130ZALEWSKA Adrianna 1453Tri unlimited ZHP OstrołękaOSTROŁĘKAK2017K 13000:00:2902:05:5805:01:21.3505:01:50.80+02:17:5311:355,2
131KLIMCZAK Urszula 1166MILANÓWEKK2018K 13100:00:2802:05:5905:01:48.4005:02:16.80+02:18:1911:365,2
132GŁOWACKA Aleksandra 1119Młody vs StaryLEGIONOWOK4033K 13200:00:1702:15:4505:04:22.2005:04:39.60+02:20:4211:425,1
133KOSTARSKA Bożena 1184WARSZAWAK4034K 13300:00:3702:17:0405:14:03.6005:14:40.65+02:30:4312:045,0
134GĄSIOREK Kamila 1114WARSZAWAK3071K 13400:00:1802:07:1505:16:26.1505:16:44.95+02:32:4712:104,9
135PĘKALA Anna 1296ZABRZEK4035K 13500:00:1802:18:0905:19:19.2505:19:37.95+02:35:4012:164,9
136PROKOPOWICZ Anna 1311GLIWICEK3072K 13600:00:1802:18:1105:19:20.0505:19:38.45+02:35:4012:164,9
137STRASSBERGER Katarzyna 1371Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK5011K 13700:00:4902:16:5605:20:16.3505:21:05.35+02:37:0712:194,9
138PĘDOWSKA Bożena 1294indywidualnieGLIWICEK5012K 13800:00:5002:16:5705:20:15.4505:21:05.50+02:37:0712:194,9
139BURZ Jowita 1054wkurw_teamRZESZÓWK4036K 13900:00:3102:11:5805:22:36.3005:23:08.00+02:39:1012:244,8
140ŻALIŃSKA Teresa 1467Jaworzno RunnersJAWORZNOK5013K 14000:00:2302:09:2405:28:32.4505:28:55.95+02:44:5812:384,7
141KWIATKOWSKA Alicja 1207MAŁE LWYGDAŃSKK3073K 14100:00:3702:17:4005:28:48.6505:29:26.30+02:45:2812:384,7
142OŻÓG Dorota 1281CHEŁMK4037K 14200:00:3602:26:4605:52:37.6505:53:13.95+03:09:1613:334,4
143OŻÓG Iwona 1280CHEŁMK4038K 14300:00:3602:26:4605:52:38.5505:53:15.15+03:09:1713:334,4
144DOMARADZKA Małgorzata 1081DUBLINK4039K 14400:00:0602:26:3305:54:58.9505:55:05.25+03:11:0713:394,4
145BORKOWSKA Ewa 1039Wkurw-teamZŁOTOWK602K 14500:00:3702:38:1906:15:12.2006:15:49.85+03:31:5214:254,2
146GOŁĘBSKA Jolanta 1124WĘGLINIECK4040K 14600:00:0502:27:1506:40:38.2006:40:44.10+03:56:4615:243,9
Znaleziono 146 wynik(ów)