VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 489
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZYBIAK Joanna 1385Agona W&MKRZYWCZAK401K 800:00:0501:23:4303:10:04.9503:10:10.65 7:188,2
2SOBCZYK Wioletta 1349Velux GnieznoWITKOWOK402K 1100:00:1901:28:4603:16:29.2503:16:48.30+00:06:377:337,9
3KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1159Crossfitter Box ChelmCHELMK403K 1400:00:0301:29:4903:22:49.5503:22:52.75+00:12:427:487,7
4PESZEK Katarzyna 1293Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK404K 1700:00:1201:30:4303:26:36.6503:26:48.85+00:16:387:567,6
5LESNIAK-POPIEL Marta 1214POZYTYWNIE Zabiegami SanokSANOKK405K 3000:00:1701:37:5203:43:41.1503:43:58.65+00:33:488:367,0
6MATUSIK-SKALSKA Renata 1243Żuki w błocieDZIEWKIK406K 3600:00:0401:38:5903:46:59.5503:47:04.10+00:36:538:436,9
7WIERZBICKA Joanna 175BOGUCHWAŁAK407K 3700:00:0701:38:0303:48:06.1503:48:13.35+00:38:028:466,8
8KOŁODZIEJCZYK Marta 1173Łęczna BiegaŁĘCZNAK408K 3900:00:2301:39:4303:51:13.1003:51:36.90+00:41:268:536,7
9BRZEZIŃSKA Agnieszka 1046Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEK409K 4700:00:3401:40:2603:59:51.8504:00:25.85+00:50:159:136,5
10TALIK Monika 1393ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK4010K 5000:00:1001:48:0804:01:40.0004:01:50.65+00:51:409:176,5
11KOSEL Iwona 1181IŁŻAK4011K 5200:00:4601:52:1304:03:44.5004:04:31.35+00:54:209:226,4
12CIOSEK Małgorzata 1063WARSZAWAK4012K 5400:00:1301:46:3004:05:59.1004:06:12.65+00:56:029:276,3
13KUŹMA Dorota 1206Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECK4013K 5600:00:1501:45:1004:06:49.5004:07:05.05+00:56:549:296,3
14PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata 1302WARSZAWAK4014K 5900:00:1901:45:3804:09:21.3004:09:40.95+00:59:309:356,3
15SZCZEŚNIAK Agnieszka 1379SB SOBOLEWARSZAWAK4015K 6100:00:1301:52:0704:13:17.9504:13:30.95+01:03:209:446,2
16JAROCKA Małgorzata 1147Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAK4016K 6200:00:4601:54:1904:12:53.1004:13:39.85+01:03:299:436,2
17JĘDREJ Emilia 1149WARSZAWAK4017K 6600:00:1401:50:1504:15:56.2504:16:10.45+01:05:599:506,1
18PROCHOWSKA Beata 1310OLSZTYNK4018K 6800:00:2001:45:3304:17:28.5004:17:48.75+01:07:389:546,1
19PAWLAK Ewa 1288EwarMed/ StreetRunRadom/VegeRunnersRADOMK4019K 7100:00:3101:58:4104:20:26.5504:20:57.55+01:10:4610:016,0
20ZIELAK Aldona 1462WARSZAWAK4020K 7300:00:3301:54:2304:22:02.4504:22:35.60+01:12:2410:046,0
21NOLL-ZAURSKA Malgorzata 1270DZBENINK4021K 9300:00:5002:00:1704:34:10.6004:35:01.00+01:24:5010:325,7
22JUSZCZYK Małgorzata 1152NIEPOŁOMICEK4022K 9500:00:3601:58:2504:34:46.8004:35:23.25+01:25:1210:345,7
23WICZKOWSKA Jolanta 1418WŁOCŁAWEKK4023K 10200:00:0902:00:0904:40:40.7004:40:50.00+01:30:3910:475,6
24SKOWROŃSKA Agnieszka 1340TRZEBNICAK4024K 10900:00:2002:03:1904:44:26.1504:44:46.55+01:34:3510:565,5
25WIŚNIEWSKA Katarzyna 1426Wiśnia TeamWARSZAWAK4025K 11200:00:1002:04:1804:46:53.7004:47:04.05+01:36:5311:025,4
26PAWLIK Anna 1290Ostróda RunnersOSTRÓDAK4026K 11300:00:4402:04:0204:47:15.8504:48:00.10+01:37:4911:025,4
27WEBER Agata 1415JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4027K 11400:00:2802:09:4704:48:03.0504:48:31.05+01:38:2011:045,4
28KOŁACIŃSKA Ewelina 1172Leśne SzychyWARSZAWAK4028K 11500:00:5102:04:5604:48:29.3504:49:20.60+01:39:0911:055,4
29WALKOWSKA Justyna 1469Jacekbiega Running TeamNOWA IWICZNAK4029K 11800:00:2702:05:2404:53:29.8504:53:57.20+01:43:4611:175,3
30SZEWCZYK Katarzyna 1830Monkeys' TeamKRAŚNIKK4030K 12000:00:4202:00:4904:54:13.9004:54:56.65+01:44:4611:195,3
31WYSMOLIŃSKA Barbara 1446OSIELSKOK4031K 12400:00:1602:08:5904:55:31.8004:55:48.35+01:45:3711:225,3
32MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 1260wkurw_teamWĘGRÓWK4032K 12700:00:2902:16:3304:59:31.1505:00:00.25+01:49:4911:315,2
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
33GŁOWACKA Aleksandra 1119Młody vs StaryLEGIONOWOK4033K 13200:00:1702:15:4505:04:22.2005:04:39.60+01:54:2811:425,1
34KOSTARSKA Bożena 1184WARSZAWAK4034K 13300:00:3702:17:0405:14:03.6005:14:40.65+02:04:3012:045,0
35PĘKALA Anna 1296ZABRZEK4035K 13500:00:1802:18:0905:19:19.2505:19:37.95+02:09:2712:164,9
36BURZ Jowita 1054wkurw_teamRZESZÓWK4036K 13900:00:3102:11:5805:22:36.3005:23:08.00+02:12:5712:244,8
37OŻÓG Dorota 1281CHEŁMK4037K 14200:00:3602:26:4605:52:37.6505:53:13.95+02:43:0313:334,4
38OŻÓG Iwona 1280CHEŁMK4038K 14300:00:3602:26:4605:52:38.5505:53:15.15+02:43:0413:334,4
39DOMARADZKA Małgorzata 1081DUBLINK4039K 14400:00:0602:26:3305:54:58.9505:55:05.25+02:44:5413:394,4
40GOŁĘBSKA Jolanta 1124WĘGLINIECK4040K 14600:00:0502:27:1506:40:38.2006:40:44.10+03:30:3315:243,9
Znaleziono 40 wynik(ów)