VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 489
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TRACZ Łukasz 1400www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehRADYMNOM301M 100:00:0001:06:4402:26:12.5502:26:12.95 5:3710,7
2KUJAWSKI Bartosz 1202Grupetto GorliceGORLICEM201M 200:00:0101:06:2402:28:08.3502:28:10.05+00:01:575:4110,5
3SUDACKI Sebastian 1373CZUDECM202M 300:00:0901:07:4702:34:24.3502:34:33.75+00:08:205:5610,1
4ZYGMUNT Tomasz 1466GIEDLAROWAM203M 400:00:0201:08:2402:34:31.5002:34:34.00+00:08:215:5610,1
5BOKACZ Piotr 1037USTKAM204M 500:00:1001:08:5602:38:49.0502:38:59.55+00:12:466:069,8
6WILMONT Krzysztof 1423Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w UstceSŁUPSKM302M 600:00:1101:12:4502:39:43.3002:39:54.70+00:13:416:089,8
7SNARSKI Bogdan 1347AlbatrosyWARSZAWAM401M 700:00:0201:11:4602:39:59.5002:40:01.50+00:13:486:099,8
8WIĘCH Piotr 736WOŁOMINM303M 800:00:0401:11:4602:40:35.2002:40:39.45+00:14:266:109,7
9GIERULA Piotr 1116Old Scholl Trail RunningRZESZÓWM304M 900:00:0601:13:0902:40:40.1002:40:46.35+00:14:336:109,7
10WĘGLIŃSKI Mikołaj 1417JAROCINM305M 1000:00:1601:09:3302:40:53.0502:41:09.60+00:14:566:119,7
11WEGLINSKI Sebastian 1416Mkb DreptakMINSK MAZM306M 1100:00:0101:09:3202:42:12.3002:42:13.70+00:16:006:149,6
12CYTAWA Adrian 1068Łęczna BiegaŁĘCZNAM205M 1200:00:0601:11:4402:46:01.9002:46:08.10+00:19:556:239,4
13URBAŃCZYK Marcin 1405SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM206M 1300:00:0401:13:4802:46:44.4502:46:48.50+00:20:356:249,4
14MAZURKIEWICZ Bartłomiej 1246Zaporowy Maraton TeamSANOKM207M 1400:00:0101:14:2002:48:53.5002:48:54.85+00:22:416:299,2
15CYRANKIEWICZ Patryk 1067lubelskibiegacz.pl TEAMSTRZYŻEWICEM208M 1500:00:0201:12:5802:49:32.1502:49:34.55+00:23:216:319,2
16STEPANIUK Adam 1368Chełm Biega/Biegamy Dzisiaj?WIERZBICA-OSIEDLEM402M 1600:00:1001:16:4502:49:38.3502:49:49.15+00:23:366:319,2
17GLAB Krzysztof 1118ngb klobuck / vege runnersKŁOBUCKM501M 1700:00:0201:13:0302:50:37.8002:50:40.70+00:24:276:339,1
18PRZYWARA Piotr 1314Mtu Aero Engines PolskaBUDY GŁOGOWSKIEM307M 1800:00:0201:15:1302:51:13.5502:51:15.95+00:25:036:359,1
19ZABORNIAK Paweł 1449KresowianieKOWALÓWKAM308M 1900:00:0301:17:3102:53:56.0002:53:59.80+00:27:466:419,0
20STEC Tomasz 1364DzikiTimRZESZÓWM309M 2000:00:0401:18:0402:54:05.2002:54:09.90+00:27:566:419,0
21BOROWSKI Roman 1041SANOKM403M 2100:00:0201:17:1902:54:40.0502:54:42.15+00:28:296:438,9
22BEKAS Marcin 1022Runonline.plKRAKÓWM404M 2200:00:3801:19:0802:54:43.2002:55:21.80+00:29:086:438,9
23MISZTAL Kamil 1255GLIWICEM3010M 2300:00:0801:21:0202:55:40.0502:55:49.00+00:29:366:458,9
24PIETRAS Ryszard 1298Biegam z ABSLUBLINM405M 2400:00:1201:16:5102:56:05.7502:56:18.05+00:30:056:468,9
25FRITZ Wojciech 1103BIEG PO ZDRÓJBIELSKO-BIAŁAM406M 2500:00:3501:21:2502:56:30.1002:57:05.20+00:30:526:478,8
26GÓRECKI Rafał 1127LESZNOM407M 2600:00:0201:19:4502:59:54.9002:59:57.40+00:33:446:558,7
27ZAJĄC Grzegorz 1451ŁĘCZNAM408M 2700:00:1101:17:3903:01:51.9503:02:03.85+00:35:506:598,6
28RUSZNICA Tomasz 1327RZESZÓWM3011M 2800:00:0301:19:5803:04:37.8003:04:41.10+00:38:287:068,4
29KULIGA Sławomir 1203Posmakuj Run TeamKROSNOM3012M 2900:00:0501:20:1903:05:46.5003:05:51.55+00:39:387:088,4
30MOSIO Grzegorz 1257GRĘBOSZÓWM409M 3000:00:3401:25:0803:05:18.2503:05:52.95+00:39:407:078,4
31ŁOBODOWSKI Marcin 1223Racefighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM3013M 3100:00:0501:17:2303:06:32.3503:06:38.30+00:40:257:108,4
32DZIEDZIC Krzysztof 1092KRAKÓWM4010M 3200:00:0701:21:5903:06:42.6503:06:49.65+00:40:367:108,4
33BAKALARZ Emil 1008Bakalie W SzuwarachWROCŁAWM3014M 3300:00:0201:21:3603:06:49.3003:06:52.10+00:40:397:118,3
34MUCHA Łukasz 1262Duszpasterstwo Akademickie RadomRADOMM209M 3400:00:0301:20:1703:06:58.9503:07:02.25+00:40:497:118,3
35SZYBKOWSKI Marcin 1386DzikiTimRZESZÓWM3015M 3500:00:0601:22:2003:08:07.9003:08:14.60+00:42:017:148,3
36DADEJ Grzegorz 1075KS Masters Jordan KrakówKRAKÓWM4011M 3600:00:1201:20:2803:08:36.4503:08:49.05+00:42:367:158,3
37POLKOWSKI Piotr 1307Rącze RaciczkiWARSZAWAM3016M 3700:00:1001:26:1103:09:08.7503:09:19.10+00:43:067:168,2
38MACIEJEWSKI Daniel 1232Pro-gresLUBLINM3017M 3800:00:0601:21:5803:09:19.9503:09:26.75+00:43:137:168,2
39KOPEĆ Paweł 1178Rzeszowskie Gazele i GepartyMAJDAN KRÓLEWSKIM3018M 3900:00:1501:23:2203:09:43.6503:09:59.50+00:43:467:178,2
40JAKUBOWSKI Bartłomiej 1144PAWŁOWICEM3019M 4000:00:2001:24:1903:09:51.4503:10:11.45+00:43:587:188,2
41PODLEŚ Robert 1305WARSZAWAM502M 4100:00:0201:24:0803:10:25.3003:10:28.00+00:44:157:198,2
42GARUS Łukasz 1110RADZIONKÓWM3020M 4200:00:0701:23:4303:10:33.0503:10:40.45+00:44:277:198,2
43SĄSIADEK Grzegorz 1333SZCZUCINM2010M 4300:00:2301:23:0103:11:18.3003:11:41.60+00:45:287:218,2
44TOKARZ Adrian 1396Dzikie MustangiPASZCZYNAM3021M 4400:00:1701:24:1503:11:52.6503:12:10.20+00:45:577:228,1
45KOLACHA Patryk 1171IMIELINM2011M 4500:00:0201:23:2203:14:18.0003:14:20.80+00:48:077:288,0
46CZECH Mateusz 1478MałosolniNOWA SÓLM2012M 4600:00:2901:25:4003:13:51.5003:14:20.95+00:48:087:278,0
47MATERNA Roman 1240SPAR PolskaTYCZYNM503M 4700:00:0601:22:3203:15:01.6503:15:08.15+00:48:557:308,0
48GUZIK Łukasz 1134Go Aptiv!ŁYSOKANIEM3022M 4800:00:1901:21:3903:14:53.1003:15:12.45+00:48:597:298,0
49SOBIERAJ Kamil 1351Wkurw_teamMAŁOGOSZCZM2013M 4900:00:1001:24:3203:16:22.4003:16:32.40+00:50:197:337,9
50KOMOSIŃSKI Łukasz 1175WARSZAWAM3023M 5000:00:0301:26:1903:16:42.2503:16:46.20+00:50:337:337,9
51PECIO Mariusz 1291SGSPWARSZAWAM4012M 5100:00:0901:30:3703:16:38.2503:16:47.40+00:50:347:337,9
52GŁUSZKO Przemysław 1121SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMPOLAŃCZYKM3024M 5200:00:0101:23:0803:17:10.1003:17:11.60+00:50:587:357,9
53FURMAGA Przemyslaw 1104POWER TRAININGWARSZAWAM4013M 5300:00:0201:26:5403:19:07.9003:19:10.20+00:52:577:397,8
54ORGAN Michał 1278RZESZÓWM3025M 5400:00:0701:23:3203:19:22.1503:19:29.15+00:53:167:407,8
55SIKORA Jacek 153WYŻNEM3026M 5500:00:0701:28:0503:19:22.7503:19:30.05+00:53:177:407,8
56SZCZUREK Mateusz 1381Anpoleko Running TeamIWONICZM3027M 5600:00:3201:35:5203:19:13.0003:19:45.55+00:53:327:397,8
57LEKSY Robert 1213Trajlowe biegi duchoweWARSZAWAM4014M 5700:00:3401:31:1803:19:39.4503:20:14.40+00:54:017:407,8
58PIŁAT Jakub 1300Multimedia Runners PuławyGÓRA PUŁAWSKAM3028M 5800:00:3001:35:4103:19:45.9003:20:16.55+00:54:037:417,8
59TUCHOWSKI Janusz 1403DĘBICAM4015M 5900:00:1901:23:2803:20:36.4503:20:56.30+00:54:437:427,8
60MACHTAŁOWICZ Szymon 1230ŁÓDŹM3029M 6000:00:0901:29:0003:20:55.7503:21:04.90+00:54:517:437,8
61JACHIMOWSKI Jarosław 1142Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3030M 6100:00:0101:25:3703:21:58.4503:22:00.35+00:55:477:467,7
62ŚLIWIŃSKI Andrzej 1390MIECHÓWM601M 6200:00:0301:27:5503:22:06.6503:22:09.85+00:55:567:467,7
63LUBACZEWSKI Krzysztof 1220Anpoleko Runing TeamCZARNA GÓRNAM2014M 6300:00:3201:27:0303:21:59.7003:22:32.40+00:56:197:467,7
64ZAWADZKI Piotr 1458KRZEPICEM3031M 6400:00:0701:28:4303:22:27.5503:22:35.45+00:56:227:477,7
65KOBYLIŃSKI Mariusz 1170SST Lubcza/DzikiTimWOLA ZGŁOBIEŃSKAM3032M 6500:00:0701:28:5003:23:01.2503:23:08.50+00:56:557:487,7
66PAWLIK Robert 1289STASZÓWM3033M 6600:00:0701:25:1603:23:05.8503:23:13.75+00:57:007:487,7
67NEMŚ Arkadiusz 1268BBL Staszów/STARiSSTASZÓWM4016M 6700:00:0701:25:2903:23:06.2503:23:14.05+00:57:017:487,7
68BŁASZCZAK Jarosław 1033Go Aptiv!KRAKOWM4017M 6800:01:3701:28:2603:22:02.4503:23:39.55+00:57:267:467,7
69LEWANDOWSKI Przemysław 12166*9=42RZESZÓWM3034M 6900:00:0201:24:3903:23:48.0503:23:50.15+00:57:377:507,7
70MOŻEJKO Dawid 1258DZIK KOMANDOŁÓDŹM3035M 7000:00:1901:33:5003:23:37.4003:23:56.85+00:57:437:497,7
71PRZYBYŁOWICZ Marek 1313SIECIECHÓWM4018M 7100:00:0201:30:1103:24:33.0503:24:35.10+00:58:227:527,6
72ZYGMUNT Paweł 1465GIEDLAROWAM4019M 7200:00:0401:28:5103:24:54.4503:24:59.10+00:58:467:527,6
73LASOTA Arkadiusz 1209SOSNOWIECM4020M 7300:00:2001:31:3403:25:15.7003:25:36.40+00:59:237:537,6
74MAREK Sławomir 1238ZAWOJAM3036M 7400:00:1801:28:4603:25:27.5003:25:45.70+00:59:327:547,6
75WIEWIÓRA Krzysztof 1421KRAKÓWM3037M 7500:00:3001:35:4203:25:21.5503:25:51.60+00:59:387:537,6
76BARDAN Michał 1015Żelazo nie klękaWARSZAWAM3038M 7600:00:1301:29:4003:26:07.1503:26:20.85+01:00:077:557,6
77KRZYSZTOŃ Piotr 1198GMP Lasy-KraśnikLASYM4021M 7700:00:2301:28:4103:26:03.7003:26:27.30+01:00:147:557,6
78MERESTA Konrad 1248ŁĘCZNAM3039M 7800:00:1201:30:3203:27:35.3003:27:47.50+01:01:347:597,5
79ZAWADZKI Grzegorz 1456Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3040M 7900:00:2901:30:5103:28:15.3503:28:44.85+01:02:318:007,5
80ANUSZKIEWICZ Grzegorz 1482SULEJÓWEKM4022M 8000:00:0701:30:0103:28:46.7503:28:54.05+01:02:418:017,5
81SOBCZYŃSKI Paweł 1350KSBWARSZAWAM3041M 8100:00:3601:31:2603:28:52.9503:29:29.80+01:03:168:027,5
82BARAN Zenon 1013RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM504M 8200:00:3801:36:4703:29:01.5003:29:40.40+01:03:278:027,5
83CHLIPAŁA Marek 1058JASTRZĘBIE-ZDRÓJM2015M 8300:00:0901:30:0803:30:36.5003:30:45.95+01:04:338:067,4
84PURSKI Konrad 1318POZNAŃM4023M 8400:00:0401:33:5703:30:42.8003:30:47.30+01:04:348:067,4
85WRĘCZYCKI Mirosław 1440KATOWICEM505M 8500:00:1801:32:2203:30:30.5003:30:49.30+01:04:368:057,4
86FRANKOWSKI Piotr 1101WARSZAWAM4024M 8600:00:3701:32:5703:30:12.6503:30:49.80+01:04:368:057,4
87WYCZÓŁKOWSKI Grzegorz 1444JÓZEFOSŁAWM4025M 8700:00:1401:31:4303:30:45.9503:31:00.70+01:04:478:067,4
88OŻÓG Paweł 597MEDYNIAM3042M 8800:00:2401:27:5903:30:46.5503:31:10.55+01:04:578:067,4
89LIANA Tomasz 1218KLĘCZANYM2016M 8900:00:2601:29:5203:31:17.6003:31:44.15+01:05:318:077,4
90GÓRECKI Krzysztof 1128PIASECZNOM4026M 9000:00:1001:31:1103:32:18.8503:32:29.40+01:06:168:097,3
91LEWCZUK Norbert 1217Biegacze pomagaczeŁOSICEM3043M 9100:00:3101:34:5703:31:58.4003:32:29.80+01:06:168:097,4
92KASINSKI Rafal 1160FormedBIELSKO BIAŁAM4027M 9200:00:3401:31:0803:32:23.5503:32:57.85+01:06:448:107,3
93GOTFRYD Karol 1126Anpoleko Running TeamKROSNOM2017M 9300:00:3301:35:5603:32:52.1503:33:25.75+01:07:128:117,3
94KONOWAŁEK Bartek 1176Łęczna Biega/Fizjo-SportŁĘCZNAM3044M 9400:00:2201:35:5203:33:18.3503:33:41.25+01:07:288:127,3
95BARSKI Łukasz 1017JÓZEFOSŁAWM3045M 9500:00:3001:25:2403:33:46.3003:34:16.75+01:08:038:137,3
96HANUS Michał 391BIEG PO ZDRÓJ JaworzeJAWORZEM4028M 9600:00:3301:36:0203:33:43.5003:34:17.20+01:08:048:137,3
97ŁOPATOWSKI Michał 1225KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓWKRAKÓWM3046M 9700:00:1501:42:2803:34:26.8003:34:41.90+01:08:288:147,3
98STUDZIŃSKI Rafał 1372Anpoleko Running TeamKROSNOM2018M 9800:00:3201:35:5103:34:16.3003:34:48.85+01:08:358:147,3
99WINKLER Marcin 1424GralniaSOMPOLNOM4029M 9900:00:3001:38:4103:34:20.4003:34:51.25+01:08:388:147,3
100WASZKIEWICZ Mateusz 1413MałosolniNOWA SÓLM3047M 10000:00:2801:28:3803:35:41.9503:36:10.75+01:09:578:177,2
101SZCZEPANEK Sylwester 1376SIEDLISKAM3048M 10100:00:0301:35:4003:37:12.6003:37:15.90+01:11:028:217,2
102CHOJACKI Mikołaj 1480WARSZAWAM4030M 10200:00:2901:27:5203:36:52.3003:37:21.70+01:11:088:207,2
103NIEDŹWIEDŹ Tomasz 1269ŚWIDNIKM3049M 10300:00:0601:32:1003:38:21.2503:38:28.05+01:12:158:237,1
104ŻUK Marcin 1468WARSZAWAM4031M 10400:00:1301:37:3303:38:24.4003:38:37.40+01:12:248:247,1
105WÓJCIK Julian 1439SZWLA STARGARDSTARGARDM602M 10500:00:5001:40:1503:38:06.9003:38:57.45+01:12:448:237,2
106SOCJUSZ Maciej 1356WARSZAWAM3050M 10600:00:1201:32:2103:38:50.2503:39:02.65+01:12:498:257,1
107ZAWROTNIAK Paweł 1459KRAKÓWM2019M 10700:00:4001:38:4703:38:40.3003:39:20.45+01:13:078:247,1
108ZAWROTNIAK Arkadiusz 1460LWÓWEK ŚLĄSKIM2020M 10800:00:4001:38:4703:38:40.0003:39:20.60+01:13:078:247,1
109ISKRA Grzegorz 1141KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3051M 10900:00:1001:37:3803:39:25.0503:39:35.10+01:13:228:267,1
110KUBICKI Franciszek 1200KONSTANCIN-JEZIORNAM3052M 11000:00:0501:28:5403:39:32.4003:39:38.05+01:13:258:267,1
111KĘDZIOR Paweł 1164MaratńczykDĘBICAM4032M 11100:00:1901:28:3403:39:19.6003:39:38.65+01:13:258:267,1
112KORCZYNSKI Piotr 1180Adidas Runners WarsawWARSZAWAM506M 11200:00:1201:37:2903:39:35.9503:39:48.40+01:13:358:267,1
113SKALSKI Jarosław 1338DZIEWKIM4033M 11300:00:0401:33:0303:39:51.7503:39:56.40+01:13:438:277,1
114KACZKOWSKI Jakub 1153Go Aptiv!KRAKÓWM2021M 11400:00:1201:23:1503:40:15.6003:40:27.70+01:14:148:287,1
115FALKOWSKI Piotr 1500KS Pegaz PiasecznoWARSZAWAM507M 11500:00:2401:39:1703:40:42.1503:41:07.05+01:14:548:297,1
116WOJTOWICZ Daniel 1434USTRZYKI DOLNEM4034M 11600:00:1101:35:2303:41:06.3003:41:17.50+01:15:048:307,1
117DYREK Adam 1091SKAWINAM3053M 11700:00:1201:35:3003:41:09.7503:41:22.15+01:15:098:307,1
118OPAŁA Krzysztof 1277Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM4035M 11800:00:3501:39:2703:41:59.0003:42:34.65+01:16:218:327,0
119WALANUS Mariusz 1410Athlete BoxPRZEWORSKM4036M 11900:00:0801:30:1003:42:35.9503:42:44.10+01:16:318:337,0
120KOZŁOWSKI Maciej 1191Dzikie BobryKIELCEM3054M 12000:00:1101:33:5903:42:44.0503:42:55.75+01:16:428:347,0
121SKOWROŃSKI Maciej 1342LUBLINM4037M 12100:00:1401:32:2903:43:05.8503:43:20.30+01:17:078:347,0
122UBYSZ Marek 1404JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4038M 12200:00:3201:44:5103:43:27.1503:43:59.65+01:17:468:357,0
123DĄBROWSKI Mateusz 1078WASILKÓWM2022M 12300:00:4001:39:2303:43:43.1503:44:23.65+01:18:108:367,0
124CIOSEK Robert 1062Dobreboxy.plWARSZAWAM4039M 12400:00:1201:40:4703:44:40.8003:44:53.60+01:18:408:386,9
125BIENIARZ Sebastian 1026CHMIELNIKM2023M 12500:00:4801:44:1603:44:23.2503:45:11.40+01:18:588:377,0
126SKIBIŃSKI Mariusz 1339WARSZAWAM4040M 12600:00:1101:37:2903:45:11.2003:45:23.10+01:19:108:396,9
127GUT Marcin 1133ŁAŃCUTM3055M 12700:00:2401:38:4503:47:09.5003:47:33.90+01:21:208:446,9
128ŁOKIETEK Michał 1224MałosolniNOWA SÓLM3056M 12800:00:3001:42:5703:47:09.3003:47:39.40+01:21:268:446,9
129SZMYTKOWSKI Krzysztof 1382Mia san miaLEGIONOWOM4041M 12900:00:1801:37:2503:47:44.0003:48:02.50+01:21:498:456,9
130MAŁEK Wojciech 1472ZARSZYNM4042M 13000:00:0701:38:5403:48:32.3003:48:40.10+01:22:278:476,8
131GAJEWSKI Sebastian 1107Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDM3057M 13100:00:2201:44:0303:48:31.0503:48:53.55+01:22:408:476,8
132ROBERT Skobel 1325Szakal BiegaRADOMM4043M 13200:00:1201:40:5703:48:45.5503:48:57.65+01:22:448:476,8
133WIECZOREK Patryk 1419POTOKM2024M 13300:00:0001:24:4003:49:25.3503:49:25.35+01:23:128:496,8
134ZABŁOTNY Kamil 1448SPIZGANI NA KŁEPEŚREMM2025M 13400:00:1101:33:5103:49:17.7003:49:28.85+01:23:158:496,8
135SOBCZAK Zbigniew 1348Mazurski WilkKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M3058M 13500:00:0701:36:4803:49:36.9503:49:44.50+01:23:318:496,8
136KOŁODZIEJCZYK Maciej 1174Fizjo-SportŁĘCZNAM4044M 13600:00:2401:39:4903:51:13.1503:51:37.15+01:25:248:536,7
137BLACHA Jarosław 1032BIŁGORAJM3059M 13700:00:1501:36:5303:52:11.4503:52:26.65+01:26:138:556,7
138RDZANEK Damian 1323OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3060M 13800:00:3401:38:4503:52:06.5503:52:40.75+01:26:278:556,7
139ADACH Dariusz 1004Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4045M 13900:00:1001:40:3403:52:34.4003:52:44.70+01:26:318:566,7
140RYBAŁTOWSKI Jakub 1328TarchośfiryWARSZAWAM2026M 14000:00:2501:41:4203:52:50.7003:53:16.05+01:27:038:576,7
141CZARNECKI Piotr 1071WARSZAWAM3061M 14100:00:2601:40:2503:52:49.8503:53:16.10+01:27:038:576,7
142SKRUTEK Adam 1344WIEDENM3062M 14200:00:1301:40:5003:53:06.0503:53:19.70+01:27:068:576,7
143DUDKO Mikalai 1089JacekBiega Running TeamWARSAWM3063M 14300:00:1601:43:0903:54:29.7003:54:45.85+01:28:329:016,7
144KLAWIKOWSKI Mateusz 1165JacekBiega Running TeamWARSZAWAM2027M 14400:00:3401:37:1803:54:12.9503:54:47.90+01:28:349:006,7
145DANKIEWICZ Henryk 1076Biegamy dla zdrowiaBIAŁYSTOKM508M 14500:00:2301:39:4003:54:36.9503:54:59.95+01:28:479:016,6
146POZDRAWIAM Mariusz 1309Biegamy dla ZdrowiaŁOMŻAM603M 14600:00:2301:39:4303:54:36.6503:55:00.35+01:28:479:016,6
147BIEGAJ Jacek 1024Biegam z ABSLUBLINM4046M 14700:00:1101:41:4203:54:49.6503:55:01.35+01:28:489:016,6
148KIDA Andrzej 445LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM4047M 14800:00:0501:44:4603:55:52.4003:55:57.65+01:29:449:046,6
149WIŚNIEWSKI Rafał 1427ŁÓDŹM3064M 14900:00:2401:38:4203:55:47.4003:56:12.35+01:29:599:046,6
150HRYSZKO Robert 1140Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM509M 15000:00:1301:36:0903:56:46.2003:57:00.05+01:30:479:066,6
151KOSTRUBIEC Tomasz 1186SZCZEBRZESZYNM4048M 15100:00:2101:36:3703:56:51.5503:57:13.15+01:31:009:066,6
152GWOŹDZIOWSKI Marcin 1135TARNOBRZEGM4049M 15200:00:1501:40:4303:57:22.1503:57:37.20+01:31:249:076,6
153KOBIAŁKA Irek 1169DĘBICAM4050M 15300:00:1201:45:4303:58:02.1503:58:15.05+01:32:029:096,6
154BRENKUS Piotr 1043BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM3065M 15400:00:3401:47:5903:57:42.8003:58:17.55+01:32:049:086,6
155DERCZYŃSKI Marcin 1483ŁÓDŹM5010M 15500:00:4401:44:3603:57:36.4003:58:21.20+01:32:089:086,6
156LUSIO Marcin 1222JAWORZEM4051M 15600:00:3301:48:0003:57:53.0003:58:26.80+01:32:139:086,6
157SZYMCZAK Zbigniew 1388BIEGAB BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM5011M 15700:00:4201:42:1403:58:18.3503:59:00.75+01:32:479:096,5
158WŁODYKA Sławomir 1429PGE Run ObrótSTRZYŻÓWM3066M 15800:00:4101:42:1303:58:25.3003:59:06.40+01:32:539:106,5
159BURY Marek 1053KATOWICEM4052M 15900:00:1601:47:3103:59:26.1003:59:42.75+01:33:299:126,5
160BRZEZIŃSKI Sergiusz 1048Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEM4053M 16000:00:3301:40:2603:59:52.2004:00:25.65+01:34:129:136,5
161CZEKALSKI Mariusz 1073608129873BIALOBIELM4054M 16100:00:4201:46:4903:59:50.0504:00:32.15+01:34:199:136,5
162TOMCZAK Zbigniew 1399Altom GnieznoGNIEZNOM604M 16200:01:3001:49:4203:59:08.9004:00:39.20+01:34:269:116,5
163JAKUBOWSKI Daniel 1145Centrum Animacji Społecznej CaritasZABAJKAM4055M 16300:00:2501:39:0104:00:15.1004:00:40.85+01:34:279:146,5
164MACKO Mariusz 1235Morsy OstrołękaBIAŁOBIELM4056M 16400:00:3901:44:0904:00:36.3004:01:16.20+01:35:039:156,5
165ZIĘBA Bogumił 1463InovaticaŁÓDŹM4057M 16500:00:1601:41:1204:01:03.9504:01:20.90+01:35:079:166,5
166BASIAK Michał 1018Hardcorowe WychylylybymyJÓZEFÓWM2028M 16600:00:1501:38:1304:01:33.6504:01:49.60+01:35:369:176,5
167WANDAS Grzegorz 1477WIELICZKAM4058M 16700:00:0801:40:4804:01:47.1504:01:55.65+01:35:429:176,5
168KOWALSKI Mateusz 1189WARSZAWAM2029M 16800:00:3901:40:1504:01:20.6504:01:59.65+01:35:469:166,5
169GAUDEN Piotr 1112SPC/KM UMK ToruńTORUŃM4059M 16900:00:2001:46:1904:03:06.0004:03:26.55+01:37:139:216,4
170TOMASZEWSKI Marek 1398WALLISELLENM3067M 17000:00:4401:44:0504:03:20.8504:04:05.75+01:37:529:216,4
171GOLAS Marcin 1122eXileGDYNIAM4060M 17100:00:3701:43:4704:03:39.5004:04:16.95+01:38:049:226,4
172ŚCIESZKA Mateusz 1389SUCHA BESKIDZKAM3068M 17200:00:2201:50:1104:04:15.6504:04:38.35+01:38:259:236,4
173SZCZEPANIAK Robert 1377wkurw_teamGOLINAM2030M 17300:00:3101:55:1904:04:55.7504:05:26.75+01:39:139:256,4
174JASTRZEMBSKI Piotr 411ZGIERZM4061M 17400:00:4301:43:3904:06:19.6004:07:03.30+01:40:509:286,3
175MIEDZINSKI Piotr 1250MSD Running ClubŁOMIANKI DOLNEM5012M 17500:00:0701:41:0004:07:02.8004:07:10.40+01:40:579:306,3
176SIONKOWSKI Maciej 1337Crossfitter Box ChełmCHEŁMM4062M 17600:00:0401:44:5404:07:52.5504:07:57.40+01:41:449:326,3
177PODEDWORNY Artur 1303LUTOMIERSKM4063M 17700:00:2701:49:1904:08:13.2504:08:40.75+01:42:279:326,3
178GAWRYSZEWSKI Michał 1113GRANICAM4064M 17800:00:2601:46:2704:08:46.7004:09:13.15+01:43:009:346,3
179NOWAK Piotr 1271RADZYMINM3069M 17900:00:2701:40:2504:09:00.2504:09:27.25+01:43:149:346,3
180STANEK Krzysztof 1359GÓRSKOM4065M 18000:00:3701:45:3504:09:47.1504:10:24.50+01:44:119:366,2
181BUK Kamil 1052RZESZÓWM3070M 18100:00:4501:50:2404:10:10.3504:10:55.70+01:44:429:376,2
182BREWCZAK Maciej 1044WARSZAWAM3071M 18200:00:4501:50:3404:10:10.0004:10:55.75+01:44:429:376,2
183MANDZIUK Mateusz 1237KrosSki Remsport / Tomaszów LubelskiTOMASZÓW LUBELSKIM2031M 18300:00:1601:41:3804:11:13.7004:11:30.25+01:45:179:396,2
184KUCZBORSKI Jarosław 1201Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4066M 18400:00:3001:39:0604:11:03.7004:11:33.90+01:45:209:396,2
184KRAIŃSKI Piotr 1042CZELADŹM4066M 18400:00:0801:48:1104:11:25.1004:11:33.90+01:45:209:406,2
186HAŁASA Piotr 1136TOMASZÓW LUB.M4068M 18600:00:1601:41:5504:11:30.6004:11:47.20+01:45:349:406,2
187OPALIŃSKI Tomasz 1276Drużyna WilkaOSTRÓDAM5013M 18700:00:1801:51:2604:11:44.4004:12:02.95+01:45:509:406,2
188KACZMARCZYK Mariusz 1154REXERSIEMIANOWICE ŚLĄSKIAM5014M 18800:01:1001:51:3204:10:52.5504:12:03.15+01:45:509:386,2
189WYSZYŃSKI Artur 1474USKISOSNOWIECM3072M 18900:00:2901:47:3904:11:40.4504:12:09.70+01:45:569:406,2
190SAJ Sławomir 1331TRI UnlimitedOSTROŁĘKAM5015M 19000:00:1901:44:5804:12:35.5504:12:55.50+01:46:429:426,2
191SOBULSKI Karol 1355SB SOBOLEPIASECZNOM4069M 19100:00:1201:52:2004:13:17.8504:13:30.75+01:47:179:446,2
192CEGLARZ Jacek 1056BLAZE RUNNERSKIELNAROWAM3073M 19200:00:4401:49:5104:14:31.1504:15:16.00+01:49:039:476,1
193BAGIŃSKI Arkadiusz 1007TVN MediaPIASTÓWM3074M 19300:00:4701:54:0104:15:01.4504:15:48.75+01:49:359:486,1
194NOWICKI Jarosław 1273CZECHÓWM4070M 19400:00:3301:44:4504:15:22.7504:15:56.15+01:49:439:496,1
195SOBCZAK Daniel 1476KB WyszkówWYSZKÓWM3075M 19500:00:4601:51:4804:15:28.8004:16:15.35+01:50:029:496,1
196BEDNARCZYK Dariusz 1021OSP Świdnik DużyŚWIDNIK DUŻY PIERWSZYM3076M 19600:00:0004:16:48.0004:16:48.00+01:50:359:526,1
197AMBO Rafal 1006R.AMBO DRUGA CREWOLSZTYNM2032M 19700:00:2001:45:3104:17:27.8504:17:48.30+01:51:359:546,1
198ŁUCZAK Janusz 1226ŁÓDŹM5016M 19800:00:2801:48:4204:17:52.5504:18:21.05+01:52:089:556,0
199TENDAJ Daniel 1395ŁOMIANKIM5017M 19900:00:4801:52:2404:17:56.3004:18:44.70+01:52:319:556,0
200BOCEK Sławomir 1034WatahaBOGUCHWAŁAM4071M 20000:00:1701:46:0904:19:23.5004:19:40.80+01:53:279:586,0
201BORCZ Marcin 1471WATAHAKAŃCZUGAM3077M 20100:00:1801:46:0904:19:22.8004:19:41.40+01:53:289:586,0
202KASKA Krzysztof 1161LEGIONOWOM5018M 20200:00:2101:46:1904:20:34.1504:20:55.30+01:54:4210:016,0
203KOSNOWSKI Andrzej 1183WARSZAWAM2033M 20300:00:3101:42:3104:20:30.3504:21:02.20+01:54:4910:016,0
204ŚWIĘCH Adam 1392ZABIEŻKIM4072M 20400:00:5001:51:5604:20:17.8504:21:08.25+01:54:5510:006,0
205GÓRSKI Tomasz 1130MATKA BIEGNIE Z TYŁUDUCHNICEM4073M 20500:00:3201:48:2204:20:38.1504:21:10.40+01:54:5710:016,0
206GÓRSKI Łukasz 1129MATKA BIEGNIE Z TYŁUWROCŁAWM3078M 20600:00:3201:48:2204:20:37.6004:21:10.45+01:54:5710:016,0
207KORDYS Krzysztof 470Zabierzow BiegaZABIERZOWM3079M 20700:00:4101:47:4804:20:38.3504:21:19.90+01:55:0610:016,0
208SAWICKI Piotr 1332POWER TRAININGWARSZAWAM3080M 20800:00:0301:52:3704:21:44.7004:21:48.00+01:55:3510:046,0
209CZAJKOWSKI Tomasz 1069WARSZAWAM4074M 20900:00:1801:49:2004:21:43.2504:22:02.10+01:55:4910:046,0
210KAŁOWSKI Irek 1156WARSZAWAM4075M 21000:00:2201:46:2604:21:56.1004:22:18.30+01:56:0510:046,0
211PODLASIŃSKI Wojciech 1304Wkurw_TeamPRUSZKÓWM3081M 21100:00:2101:49:2204:22:15.6004:22:36.80+01:56:2310:055,9
212ZIĄBKA Jakub 1461Boat City TeamWARSZAWAM3082M 21200:00:5001:44:4404:22:27.7504:23:18.60+01:57:0510:055,9
213BUTKIEWICZ Mateusz 1055MałosolniNOWA SÓLM2034M 21300:00:1801:56:0304:23:01.6504:23:20.05+01:57:0710:075,9
214DRZAZGA Tomasz 1085WARSZAWAM3083M 21400:00:2601:55:4404:23:05.4504:23:32.40+01:57:1910:075,9
215WOJTASIK Adam 1433WARSZAWAM3084M 21500:00:4401:52:1504:24:00.5004:24:45.40+01:58:3210:095,9
216KOŃKA Mariusz 1177CHOJNÓWM4076M 21600:00:1701:52:5804:26:21.5504:26:39.10+02:00:2610:145,9
217BOROWSKI Piotr 1040OTWOCKM3085M 21700:00:5201:52:2104:26:15.2004:27:07.55+02:00:5410:145,9
218KORAB Grzegorz 1179OTWOCKM4077M 21800:00:5201:51:5504:26:21.7504:27:13.80+02:01:0010:145,9
219MIŁOŃ Mariusz 1254RZESZÓWM3086M 21900:00:2401:49:3504:27:06.9004:27:31.25+02:01:1810:165,8
220BITNER Krystian 1031IWANOWICE MAŁEM3087M 22000:00:1201:52:3004:27:47.8004:28:00.70+02:01:4710:185,8
221STAŃCZYK Mateusz 1361WARSZAWAM3088M 22100:00:4401:53:3404:28:06.6504:28:51.35+02:02:3810:185,8
222STASZCZUK Jarosław 1363WATAHABRZEGM4078M 22200:00:3902:00:3704:28:18.9004:28:58.50+02:02:4510:195,8
223SZYMCZAK Wojciech 1387Mocno w Prawo TeamGŁUCHOWOM4079M 22300:00:2101:59:2004:29:06.1004:29:27.90+02:03:1410:215,8
224WACHOWSKI Piotr 1408KORONOWOM4080M 22400:00:1902:01:4604:31:04.3504:31:24.05+02:05:1110:255,8
225BOREK Paweł 1038KRAKÓWM2035M 22500:00:2001:52:5304:31:16.8504:31:37.25+02:05:2410:265,8
226RĄCZKA Mateusz 1322KOLBUSZOWAM3089M 22600:00:2601:50:0404:31:15.6504:31:42.40+02:05:2910:265,8
227SZANIAWA Marcin 1375OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4081M 22700:00:1602:01:1804:31:29.2504:31:46.05+02:05:3310:265,7
228GRANDE Piotr 1131Drunk WarriorsGDYNIAM3090M 22800:00:4102:01:4704:31:09.6004:31:51.15+02:05:3810:255,8
229STASIŃSKI Paweł 1362Sokólska Grupa BiegowaSZUDZIAŁOWOM3091M 22900:00:4101:44:1804:31:13.7504:31:55.10+02:05:4210:255,8
230HANASIEWICZ Paweł 1137PRZEMYŚLM2036M 23000:00:2001:53:1204:31:36.4004:31:57.15+02:05:4410:265,7
231STAŃCZUK Wojciech 1360Grupa Biegowa CHTMOWARSZAWAM4082M 23100:00:3401:55:0404:31:36.3504:32:10.65+02:05:5710:265,7
232KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1158Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5019M 23200:00:3901:53:4504:31:41.9004:32:21.40+02:06:0810:275,7
233BĄK Bogdan 1020DĘBNOM4083M 23300:00:3401:58:1204:32:46.5504:33:21.30+02:07:0810:295,7
234ZAURSKI Pawel 1454TriUnlimitedDZBENINM4084M 23400:00:5002:00:1504:34:10.9004:35:01.10+02:08:4810:325,7
235ADAMIAK Rafał 1005WARSZAWAM3092M 23500:00:3201:54:4204:35:17.6004:35:50.15+02:09:3710:355,7
236MUCHA Jarek 1261xOTWOCKM5020M 23600:00:1401:51:0004:36:14.0504:36:28.95+02:10:1610:375,6
237NASTAZIAK Andrzej 1266KOBYŁKAM5021M 23700:00:4001:52:3704:36:27.3504:37:07.90+02:10:5410:375,6
238KRONIŁOW Piotr 1499WARSZAWAM4085M 23800:00:4802:01:3004:36:53.8504:37:42.45+02:11:2910:395,6
239CHRÓŚCIAK Paweł 1060TOMICEM3093M 23900:00:3201:57:0504:39:03.6004:39:35.95+02:13:2310:435,6
240WRÓBLEWSKI Borys 1443WARSZAWAM3094M 24000:00:4901:51:5704:40:02.2004:40:51.80+02:14:3810:465,6
241WILK Rafał 1422SEKCJA PIASKIPIASKIM4086M 24100:00:2602:01:3304:40:42.8004:41:08.90+02:14:5510:475,6
242PULKOWSKI Dariusz 1317Ostróda RunnersOSTRÓDAM5022M 24200:00:4302:04:1704:40:33.6004:41:17.45+02:15:0410:475,6
243WROŃSKI Julian 1441HIAB SPORTS TEAMSTARGARDM3095M 24300:00:2402:01:1004:43:29.1004:43:54.00+02:17:4110:545,5
244BRODECKI Adam 1045WATAHAłączy Nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM2037M 24400:00:3801:58:3304:43:19.5504:43:57.65+02:17:4410:535,5
245FREJ Marcin 1102Zabiegani.TVWARSZAWAM3096M 24500:00:1902:07:1204:43:43.2504:44:02.70+02:17:4910:545,5
246ZAKRZEWSKI Piotr 1452RZESZÓWM3097M 24600:00:3001:55:1404:45:14.3504:45:44.45+02:19:3110:585,5
247STOKOWSKI Maciej 1369Boat City TeamŁÓDŹM3098M 24700:00:3102:04:3804:49:57.1504:50:28.85+02:24:1511:095,4
248POSIM Tomasz 1308RYKIM3099M 24800:00:2501:52:2004:50:12.3504:50:37.35+02:24:2411:095,4
249SZCZEPOCKI Andrzej 1378Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4087M 24900:00:0001:59:1804:51:11.0004:51:11.00+02:24:5811:115,4
250ZAWADZKI Piotr 1457WARSZAWAM30100M 25000:00:4902:02:1004:51:09.1004:51:58.60+02:25:4511:115,4
251KĄCKI Piotr 1163WŁOCŁAWEKM5023M 25100:00:0901:52:2504:52:41.0504:52:50.30+02:26:3711:155,3
252KRAWCZYK Jakub 119442 do szczęściaKIELCEM2038M 25200:00:3501:54:0504:52:28.7004:53:04.35+02:26:5111:145,3
253GIL Wojciech 1117WarszawaWARSZAWAM4088M 25300:00:3801:53:0904:53:08.8504:53:47.75+02:27:3411:165,3
254LEDER Michał 1211Retkinia RunŁÓDŹM4089M 25400:00:1401:54:0704:55:17.9504:55:32.15+02:29:1911:215,3
255BIENIARZ Andrzej 1025CHMIELNIKM4090M 25500:00:4702:07:3504:54:49.4504:55:36.75+02:29:2311:205,3
256WYSMOLIŃSKI Piotr 1447OSIELSKOM4091M 25600:00:1502:08:5904:55:33.0504:55:48.85+02:29:3511:225,3
257LITWIN Tomasz 1219DĘBICAM4092M 25700:00:4002:17:0904:55:09.1504:55:49.15+02:29:3611:215,3
258RZECZKOWSKI Maciej 1329OTWOCKM5024M 25800:00:4102:13:1704:55:30.8504:56:12.70+02:29:5911:215,3
259KUŚMIERSKI Krzysztof 1204WARSZAWAM5025M 25900:00:4102:13:4304:56:17.5004:56:59.15+02:30:4611:235,3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
260MYŚLIŃSKI Tomasz 1264Biegusiem.plRADOMM4093M 26000:00:2402:03:4905:04:03.0005:04:27.55+02:38:1411:415,1
261GŁOWACKI Andrzej 1120Dowództwo Wojsk Obrony TerytprialnejLEGIONOWOM4094M 26100:00:1702:15:4705:04:22.1505:04:39.95+02:38:2711:425,1
262KUTKOWSKI Jan 1205Hyundai RadomRADOMM30101M 26200:00:2501:58:4105:05:44.9505:06:09.95+02:39:5711:455,1
263DĄBROWSKI Adrian 1079Power TrainingWARSZAWAM2039M 26300:00:0402:10:2905:10:27.3005:10:31.35+02:44:1811:565,0
264CHROMIK Krzysztof 1059WROCŁAWM30102M 26400:00:2201:59:2805:11:52.7005:12:15.00+02:46:0211:595,0
265KOSTARSKI Patryk 1185WARSZAWAM4095M 26500:00:3602:17:0305:14:03.9005:14:40.65+02:48:2712:045,0
266SIARA Marcin 1335Witkowo BiegaWITKOWOM30103M 26600:00:1902:09:2705:15:42.4005:16:02.10+02:49:4912:084,9
267PĘDOWSKI Wojciech 12951964GLIWICEM5026M 26700:00:5002:16:5905:20:14.7005:21:05.20+02:54:5212:194,9
268WYDERKA Bartosz 1445GLIWICEM5027M 26800:00:4902:16:5605:20:15.5005:21:05.30+02:54:5212:194,9
269PARADOWSKI Paweł 1283wkurw_teamRZESZÓWM5028M 26900:00:3102:11:5105:22:36.9505:23:08.05+02:56:5512:244,8
270BALCEWICZ Alfred 1010WARSZAWAM2040M 27000:00:4402:09:4905:26:37.6005:27:21.85+03:01:0812:334,8
271KLIŚ Tomasz 1167BIELSKO BIALAM30104M 27100:00:4002:38:3107:21:31.4507:22:11.75+04:55:5816:583,5
272REY Andrzej 1324WARSZAWAM4096M 27200:00:4702:48:4607:21:29.8007:22:17.65+04:56:0416:583,5
273MATUSZEWSKI Szymon 1245POZNANM30105M 27300:00:0001:47:59+00:41:148:596,7
Niesklasyfikowani
RAPACZ Marcin 1321Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM50DNF01:40:18 DNF DNF DNF--
BOGATKIEWICZ Maciej 1036FlorkiWARSZAWAM30DNF02:25:05 DNF DNF DNF--
KOZUBAŁA Paweł 1192ŻÓŁW ULTRAS TEAMWOŁOMINM30DNF02:53:49 DNF DNF DNF--
Znaleziono 276 wynik(ów)