VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 579
Wystartowało : 497
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 470
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
   
1KOCZWARA Tomasz 257RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0300:49:16
2BUJAŁA Michał 310Dabex-BoltWILKSZYNM3000:00:0200:49:57
3SZUMLIŃSKI Piotr 703ATTIQ TEAMKRAKÓWM3000:00:0100:49:58
4FLISIŃSKI Łukasz 355SOSNOWIECM3000:00:0200:49:58
5FARON Robert 253SALCO GARMIN TEAMZALESIEM4000:00:0100:50:02
6ŻORNIAK Mateusz 793Mega Fason Sieniawa / Stajnia BalonaSIENIAWAM3000:00:0300:50:20
7MISIAK Bartosz 255Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM3000:00:0100:50:43
8KRUBA Marcin 486Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM3000:00:0000:51:05
9KITA Michał 452pędzący w miejscuWROCŁAWM4000:00:0200:51:58
10ZDANOWSKI Łukasz 777SIEDLCEM2000:00:3000:52:12
11KANTOR Martyna 256Buff Team PolandKRAKOWK3000:00:0300:52:39
12KOREK Michał 471Harpagan Sosnowiec/ MarcinŚwiercTeamSOSNOWIECM3000:00:0200:52:41
13KRZYSZTOŃ Marcin 490KRAŚNIK / LASYM3000:00:0300:53:05
14SOKOŁOWSKI Marek 263Alpin Sport Hoka One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0200:53:08
15ZARODKIEWICZ Dawid 773Naprzód Młociny/ #TZDWARSZAWAM3000:00:0300:53:08
Niesklasyfikowani
GOMOŁYSEK Kinga 258Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK30DNF00:54:31 DNF
17WILK Katarzyna 254PLEŚNAK3000:00:0100:54:33
18BRZĄKALSKI Krzysztof 808Team eAzymut.plPŁOCKM2000:00:0500:54:35
19SZAPORÓW Łukasz 688Infinity-GymPROSZOWICEM3000:00:0300:54:38
20BRZANA Maciej 305FINISZ RymanówRÓWNEM3000:00:0400:54:38
21FLĄDRO Daniel 354WOKOWICEM4000:00:0100:54:52
22PSIUK Andrzej 633Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0300:55:40
23KOWALSKI Aleksander 805WOLA RADZISZOWSKAM2000:00:3000:56:39
24GAWRON Marcin 364NOWY BOREKM3000:00:1200:56:56
25ZIELAK Darek 779WARSZAWAM4000:00:1500:56:56
26KAPAON Andrzej 433Cazzo Club Running TeamSTRACHOWKAM2000:00:0500:57:08
27NIEGOWSKI Robert 584STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM3000:00:1200:58:08
28SZATANIK Zbigniew 689UJSOŁYM5000:00:0900:58:14
29IWAN Malgorzata 398Maja TeamGDAŃSKK3000:00:2500:58:18
30ZAJĄC Filip 814CHORZÓWM4000:00:0200:58:28
31CZERWIŃSKI Michał 818OSP GotartowiceRYBNIKM3000:00:0200:59:01
32DUCKI Piotr 830POLKOWICEM3000:00:2600:59:16
33NIECZ Michał 583PIASECZNOM4000:00:4200:59:17
34ZARZYŃSKI Artur 774MPK WybieganieWARSZAWAM4000:01:0300:59:51
35JASŁOWSKA Justyna 262SCOTT TeamWARSZAWAK3000:00:0400:59:53
36STRYCHARSKI Krystian 680Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3000:00:0300:59:56
37SULIK Agnieszka 681Warsaw Masters TeamWARSZAWAK3000:00:1001:00:00
38NAGIEL Andrzej 575Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0601:00:05
39KURZAWSKI Tomasz 502MIĄCZYNM3000:00:1801:00:05
40STUPUŁKOWSKI Piotr 802BIAŁYSTOKM3000:00:2301:00:06
41KWAŚNIEWSKI Maciej 510SZCZECINM3000:00:5601:00:07
42KOPEĆ Arkadiusz 467Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:0601:00:15
43SZLACHTOWSKI Łukasz 692NOWY TARGM2000:00:2301:00:21
44WRÓBLEWSKI Jacek 758Mazovia ProActiveCIECHANÓWM3000:00:1101:00:23
45GIŻA Grzegorz 367RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0701:00:28
46SŁOWIŃSKI Marcin 663Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM4000:00:2301:00:35
47KRZEMIŃSKI Marcin 489SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:0701:00:36
48SIUDEK Robert 653KRAKÓWM3000:00:0501:00:49
49JUREWICZ Kris 422Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:00:0201:00:50
50ZALEWSKI Karol 772RaceFighter GOSIR Dębe WielkieJAKUBÓWM3000:00:0401:00:51
51KĄKOL Michał 442RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0401:00:52
52JUSZCZAK Marcin 423RaceFighter GOSiR Dębę WielkieCEGŁÓWM3000:00:0401:00:52
53WIDUCH Jarek 734PEWEL ŚLEMIEŃSKAM3000:00:0401:00:58
54DRAŃKO Piotr 337OTWOCKM3000:00:2801:00:59
55WILK Antoni 738KROSNOM4000:00:0401:01:00
56BISOWSKI Mariusz 293KOBYŁKAM4000:00:1201:01:00
57MAŚLAK Radomił 550Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM4000:00:1301:01:05
58JAROMIRSKA Elzbieta 260ENTRAMBASAGUASK3000:00:3101:01:05
59MAJEWSKA Joanna 543PGE RUN ObrótRZESZÓWK4000:00:0701:01:08
60DZIÓB Romuald 347Cracovia WieliczkaWIELICZKAM4000:00:1201:01:08
61SZPINDA Sebastian 697BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0401:01:10
62TAUZ Andrzej 712WARSZAWAM4000:00:2601:01:12
63GRYSZKO Artur 385WARSZAWAM4000:00:2601:01:13
64KAJA Gracjan 428BydGościeLIPKAM3000:00:3001:01:19
65NOWAK Miroslaw 586KONSTANTYNOW LODZKIM4000:00:0101:01:28
66JÓŹWIAK Rafał 420JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:2801:01:28
67SZCZUDRAWA Dariusz 691NOWA DĘBAM4000:00:0501:01:31
68WRÓBEL Stanisław 757wkurw_teamCZARNKÓWM2000:00:1501:01:31
69MACHNICKI Rafał 540RYKIM3000:00:0501:01:32
70KNOPEK Adam 456Bieg po ZdrójJAWORZEM3000:00:1601:01:38
WITEK Łukasz 742Bieg po zdrójJAWORZEM40DNF01:01:40 DNF
72WOJCIECHOWSKA Maria 748JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:1401:01:44
73ZIĘBA Tomek 785JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1301:01:45
74BARUD Piotr 278Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:1401:01:46
75CZERCHAWSKI Janusz 326SIEMIANICEM5000:00:2601:01:53
76BRZEZIŃSKI Andrzej 306RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0401:01:57
77LATAK Michał 515JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1501:01:57
78DZIWOKI Marek 348RYBNIKM4000:00:4201:01:57
79KUŹMA Krzysztof 508Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECM4000:00:3801:02:05
80CZEKALSKA Dorota Korzep 325Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK4000:00:0601:02:14
FILIPEK Wojciech 813Optim TravelRZESZÓWM50DNF01:02:15 DNF
82KANDEFER Beata 431KB Athletic ZręcinKORCZYNAK4000:00:0201:02:26
83JĘDRASZCZYK Mateusz 70NOWY TARGM3000:00:0501:02:38
84KRUPA Grzegorz 488KB SobótkaSTZEGOMIANYM4000:00:2701:02:39
85FIREK Adrian 353HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAM3000:00:1001:02:42
86LENKIEWICZ Artur 519BIAŁYSTOKM3000:00:2301:02:44
87GRONIECKI Mikołaj 380WARSZAWAM3000:00:1601:02:49
88SZPUNAR Marek 698ŁAŃCUTM4000:01:0201:02:57
89PIASEK Piotr 614TriUnlimited / ZHP OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:3901:02:59
90PALUCH Andrzej 601MIELECM4000:00:2001:03:01
91WIECZOREK Agata 735TeBeG Runners TeamTARNOBRZEGK3000:00:0501:03:17
92WNUCZEK Lukasz 746Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:2201:03:18
93BORUSZEWSKA Beata 301BYTOMK4000:00:0601:03:21
94MIELNIK Grzegorz 562PRZEMYŚLM3000:00:0601:03:22
95JĘDRKOWIAK Piotr 415PACZEWOM3000:00:2801:03:48
96ŻOŁNACZ Maciej 792NOWE MIASTO NAD PILICĄM3000:00:1001:03:49
97RUSIN Krzysztof 646SZARÓWM4000:00:3501:03:53
98MISZTAL Rafał 567Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4000:00:3501:03:57
99KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 439Racefighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK3000:00:0501:04:10
100MAŁACHOWSKI Mariusz 549RundomskoRADOMSKOM4000:00:5201:04:10
101BEDRYJ Mateusz 28242 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:1401:04:18
102JOŃCZYK Rafał 419Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1701:04:25
103KACZOR Waldemar 829RZESZÓWM4000:00:4001:04:26
104BINEK Mariusz 292KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:3701:04:27
105JABŁOŃSKI Tomasz 399MARKLOWICEM4000:00:0701:04:32
106KŁOSOK Adam 453Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4000:00:0601:04:33
107BEREZOWSKI Waldemar 283PGE RUN ObrótRZESZÓWM4000:00:3101:04:33
108MESJASZ Marek 558Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3000:00:2701:04:35
109DZIADOWIEC Joanna 345TYCHYK2000:00:3601:04:35
110DZIADOWIEC Łukasz 346TYCHYM2000:00:3601:04:35
111PARACKI Tomasz 606F3TeamSIERAKOWICEM2000:00:2701:04:36
112SOBCZAK Robert 664Wierzę w JezusaŁÓDŹM3000:00:1901:04:39
113PELA Dariusz 812TORUŃM3000:00:0001:04:41
114WĘCŁAŚ Maciej 732GÓRA KALWARIAM4000:00:1301:04:43
115WÓJCIK Krzysztof 756Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4000:00:0901:04:47
116ROGALA Grzegorz 638BOGUCHWAŁAM4000:00:0801:04:48
117GNIADEK Tomasz 372Dabex-BoltKRAKÓWM4000:00:2401:04:50
118BRZOZOWSKI Łukasz 308Bike Equipa SandomierzSTALOWA WOLAM3000:00:1801:04:53
119BUDZICH Wojciech 309TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4000:00:2301:04:53
120PODSTAWNY Rafał 622Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0701:04:55
121JÓŹWIAK Artur 421MOGILNO TEAMWTÓREKM4000:00:2501:04:58
122KUSZKA Michał 503STS Biegaton Mikołów - Sekcja GórskaMIKOŁÓWM3000:00:1001:05:00
123PAJĄK Andrzej 598Biegam z ABSGARBÓWM4000:00:0901:05:01
124SALACHNA - NOWAK Magdalena 649Biegam z ABSLUBLINK4000:00:0901:05:01
125KAMIŃSKI Marek 430POZNAŃM3000:01:0201:05:01
126GRYNFELDER Rafał 384skywalkproject.plWARSZAWAM4000:00:0501:05:03
127SIWIEC Stanisław 655RZESZÓWM6000:00:0301:05:04
128KOPACZ Piotr 465perfexRADOMYŚL WIELKIM4000:00:3801:05:05
129KROCZYŃSKI Sławomir 485KB WyganKOŁOBRZEGM5000:00:3101:05:18
130SKÓRA Anastazja 659Sobas TeamWROCŁAWK2000:00:2101:05:20
131KIEŁTYKA Agnieszka 449RYKIK3000:00:2801:05:20
132JURCZAK Roman 801Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM6000:00:0401:05:22
133KACHNIARZ Magdalena 424WALLISELLENK3000:00:2201:05:26
134KWIATKOWSKI Kajetan 512Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:2101:05:34
135TAMBORSKA Agata 711Dzik KomandoŁÓDŹK3000:00:5001:05:37
136ŚWIĆ Miłosz 706Dzik KomandoŁÓDŹM3000:00:5001:05:39
137URBANEK Patryk 723MYSŁOWICEM2000:00:0601:05:42
138MALECKA-LEŃ Patrycja 546SantanderRunnersTeamRZESZÓWK3000:00:0501:05:48
139CZAJA Alicja 321RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:1201:05:53
140KŁOŚ Artur 815LUBLINM3000:00:1901:06:03
141ŁĄCZKA Adam 534Mocno w PrawoPOZNAŃM2000:00:3401:06:06
142KANIEWSKI Paweł 432MOCNO W PRAWO TEAMOTWOCK WIELKIM2000:00:3301:06:07
143SOKALSKI Grzegorz 300KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:3301:06:08
144UBYCH Mariusz 722Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM3000:00:3601:06:08
145GRUSZCZYNSKI Mateusz 382POZNANM3000:00:3301:06:09
146TUSZYŃSKI Zygmunt 717PGE RUN ObrótRZESZÓWM3000:00:3001:06:12
147KAWALEC Krystian 441#MarcinSwiercTeamWARSZAWAM4000:00:1601:06:22
148KONDZIOŁA Krzysztof 463Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:1601:06:27
149ROCHOWIAK Zbysio 636Biegam bo Lubie😁GILOWICEM4000:00:2901:06:31
150SŁABOŃ Mariusz 661KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:1001:06:34
151FIGIEL Bartosz 350DĄBROWA GÓRNICZAM3000:01:0701:06:39
152GŁOWACKI Krzysztof 370wkurw_teamŁÓDŹM3000:00:1801:06:48
153KARPACZ Katarzyna 437BIAŁYSTOKK5000:00:0801:06:49
154BOHDANOWICZ Krystian 299wkurw_teamŁÓDŹM3000:00:1901:06:49
155SZCZEPANIAK Angelika 690wkurw_teamRĄBIEŃK3000:00:1901:06:50
156RADYK Jakub 634Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:1901:06:51
157SZAFRAŃSKA Aleksandra 687wkurw_teamPIASTÓWK2000:00:3201:07:00
158KAPŁOWSKI Jerzy 817WAŁBRZYCHM4000:00:3201:07:00
159FOLTA Sławomir 357Orange PolskaMIELECM5000:00:3501:07:02
160KUTAJ Grzegorz 507WIELICZKAM4000:01:0601:07:06
161SULIMA Grzegorz 682Grupa Biegowa 'Bez Granic'STRZEGOMM5000:00:1801:07:08
162TERLECKI Krzysztof 713Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:3701:07:23
163KUŚMIERCZYK Piotr 506Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM4000:00:5301:07:24
164MIELCZAREK Daniel 561Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM4000:00:5201:07:25
165SZYBIAK Waldemar 704Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:1701:07:28
166MURZYN Krysia 572DKBLIPNIKK4000:00:2901:07:35
167GUDOWSKI Krystian 388GOODRUNSANOKM3000:00:1001:07:39
168PAJESTKA Wojciech 599Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:1001:07:40
KONIECZNY Mariusz 464ŁAŃCUTM50DNF01:07:40 DNF
170TYMOSZUK Michał 720wkurw_teamBIAŁA PODLASKAM4000:00:0701:07:49
171KUKLA Marcin 496Rysik RunnersWARSZAWAM5000:00:2201:07:51
172WALERJAN-RUSEK Agnieszka 724AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWK4000:00:1001:07:52
173CHILIŃSKI Karol 800BIAŁYSTOKM3000:00:2401:07:57
174TWARÓG Zbigniew 718Grupa Biegowa 'Bez granic'STRZEGOMM6000:00:1901:07:59
175LINEK Michał 524CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:1301:08:00
176BOGUCKI Michał 297PSZCZYNAM4000:00:1301:08:01
177KULCZYŃSKI Mariusz 498Schabowy RunnersLUBLINM3000:00:5801:08:01
178TUROSZ Zbigniew 716LEŻAJSKM6000:00:1501:08:02
179WOJCIECHOWSKI Andrzej 749KB Maraton TurekTUREKM4000:00:2601:08:09
180JAROSZ Dominika 408KRAKÓWK2000:00:2201:08:14
181CZOSKA Patryk 327WARSZAWAM2000:00:2801:08:26
182KOCHANIEC Waldemar 459TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0201:08:26
183JĘKALSKI Tomasz 418TiMWARSZAWAM4000:00:2601:08:29
184DŁUGOŁĘCKI Konrad 334BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4000:00:2901:08:29
185KOPACZEWSKI Tomasz 466KRAKOWM5000:00:3401:08:30
186KUBERA Dawid 492alwaysinmotion.plTYCHYM3000:00:3801:08:31
187BOCHENEK Michał 296Infinity-GYMPROSZOWICEM3000:00:0901:08:32
188MATYSIAK Daniel 553KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIBUGAJM3000:00:3701:08:33
189KOZAK Filip 479NGB KłobuckKŁOBUCKM4000:00:2901:08:36
190POLAK Jacek 623BiotonWARSZAWAM3000:01:0601:08:38
191KACPERSKI Olaf 425WARSZAWAM4000:00:3601:08:42
192MAGDA Katarzyna 542Run For FunRZESZÓWK4000:00:2301:08:43
193ZAKRZEWSKI Szymon 187ŁAPYM3000:00:2901:08:45
194KIEŁBASZEWSKI Jarosław 448RKB HajnówkaHAJNÓWKAM5000:00:0401:08:52
195BIELOV Yuriy 831CHORZÓWM2000:00:5401:08:52
196GNIADEK Gosia 371Dabex-BoltKRAKÓWK4000:00:2301:08:53
197PRELICH Tomasz 627Dabex-BoltKRAKÓWM3000:00:2301:08:53
198KARANOS Tadeusz 434RKB HajnówkaHAJNÓWKAM6000:00:0401:08:54
199ŻMUDKA Bartek 789RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZAMRYBNIKM4000:00:5301:09:01
200WYSOCKI Tomasz 763OchajoRun&FriendsRYBNIKM4000:00:5301:09:03
201BACZEWSKA Klaudia 272Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK2000:00:0701:09:07
202KARGUL Zbigniew 436OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:4901:09:08
203WALKOWSKI Tomasz 796Jacek Biega Running TeamNOWA IWICZNAM5000:00:1701:09:24
204ZIELIŃSKA Iwona 781WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK5000:00:3101:09:28
205KRUPA Grzegorz 487ANWIL TeamWŁOCŁAWEKM4000:00:3001:09:29
206LENART-KŁOŚ Katarzyna 518LUBLINK3000:00:1901:09:38
207BOGUTA Monika 298LUBLINK3000:00:5801:09:42
208MOJEK Michał 570Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM3000:00:2501:09:46
209NEPELSKI Krzysztof 582Dziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieLUBLINM3000:00:0601:09:48
210GOŚCIŃSKI Sławomir 375DOBRZEŃ MAŁYM3000:00:3401:09:48
211KUBISZYN Sebastian 493LUBACZÓWM2000:00:0601:09:49
212MROZEK Grzegorz 571GASZOWICEM4000:00:4201:09:50
213STEMPLEWSKI Łukasz 675GNIEZNOM3000:01:1701:09:57
214WICZKOWSKI Gabriel 733ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM5000:00:3101:10:06
215SZUBERT Marcin 700Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEM4000:00:2701:10:07
216WŁODARCZYK Łukasz 745SOCHACZEWM4000:00:2601:10:09
217BŁĄDEK Piotr 294PROSWIMKAMIEŃM3000:01:0101:10:13
218GIBAŁA Marcin 365Fundacja AuxiliumMIELECM4000:00:1201:10:15
219GRONCZEWSKI Artur 379FMW RunnersWARSZAWAM4000:00:1401:10:19
220ROSPOND Piotr 640TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5000:00:1401:10:21
221KOBAK Marcin 457CZARNAM4000:00:0801:10:24
222ZAWADZKI Piotr 776RykowiskoPŁOCKM3000:00:0301:10:38
223KOLASIŃSKI Dariusz 461JAROCINM2000:01:1301:10:48
224SOKÓŁ Magdalena 666Eyeye PolskaBIAŁYSTOKK4000:00:0801:11:01
225GRYGO Krzysztof 383Akademia Sportu MedykŁOMŻAM5000:00:1301:11:13
226GRZANECKA Mirosława 386ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK4000:00:5601:11:13
227WALUŚKIEWICZ Artur 725WROCŁAWM5000:00:1701:11:21
228KURCZAB Justyna 501LIMANOWAK3000:00:5801:11:21
229RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 644Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:01:1201:11:21
230RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 642Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK4000:01:1101:11:23
231WITEK Wojciech 743TARNÓWM3000:00:1301:11:26
232NECZAJ-RACZYŃSKA Anna 798ŁĘCZNAK4000:00:1701:11:30
233DUBIŃSKI Jarosław 340BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:4101:11:30
234RACZYŃSKI Czesław 799ŁĘCZNAM4000:00:1701:11:31
235PAWŁOWSKA Elżbieta 610Nowy Styl Group Running TeamJEDLICZEK3000:00:4201:11:34
236PRZYKUCKI Robert 632No Excuses TeamGNIEZNOM4000:00:4501:11:36
237KASPRZAK Maciej 440ATR/ Wkurw_teamGNIEZNOM2000:00:4501:11:36
238KORYTEK Piotr 474Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:4401:11:37
239GALEWSKI Jacek 360Drużyna TVNWARSZAWAM3000:01:0101:11:37
240BIESZCZAD Ilona 290WOJASZÓWKAK3000:00:4301:11:39
241DOMINIK Mariusz 1083BUT BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:3001:11:42
242BERNAŚ Dariusz 284BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:3001:11:44
243WIŚNIEWSKI Sławomir 740LBL BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:3101:11:44
244KWAPIEŃ Karolina 509Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK3000:00:1301:11:47
245MICHALSKI Jarosław 559Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:3001:11:47
246JEDLIŃSKI Bartosz 414Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:5601:11:47
247ŚLĄCZKA Arkadiusz 705Finisz RymanówKROSNOM3000:00:4801:11:59
248CZECHOWSKI Konrad 324Kopalnia MocyWARSZAWAM3000:00:0301:12:05
249WITOWSKI Łukasz 744GDYNIAM3000:00:3101:12:06
250SZUBRYCHT Bartosz 702Sekcja biegowa grupy piwnejKRAKÓWM3000:01:0801:12:13
251IDZIOR Tomasz 397BRZEZINYM2000:00:2201:12:17
252JĘDRZEJCZYK Konrad 417KRASNEM2000:01:1701:12:17
253DRAUS Borys 338KRASNEM3000:01:1801:12:17
254NAMIOTA Urszula 576Maratończyk DębicaDĘBICAK5000:00:4701:12:22
255MIETŁA Mateusz 563KSS JPIIWRZĄSOWICEM4000:00:3801:12:24
256MĄCZKA Bronisław 823OTK na relaxieGLIWICEM6000:00:0601:12:25
257DEC Anna 824OTK na relaxieGLIWICEK4000:00:0601:12:26
258SOKOŁOWSKA Agnieszka 665STARACHOWICEK3000:00:5101:12:31
259WOŁOSZYN Ryszard 807BIELSKO-BIAŁAM5000:00:0901:12:38
260URBANEK Małgorzata 806BIELSKO-BIAŁAK4000:00:0901:12:38
261MELLER Wojciech 557Drużyna WilkaDYWITYM4000:00:3201:12:38
262PAŃTAK Sławomir 60421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:2301:12:45
263KARUŚ Waldemar 43814das im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:00:2301:12:46
264GRANDA Paweł 37821 daplot JarosławZARZECZEM3000:00:2301:12:46
265KALKA Jan 429SWIETOCHLOWICEM3000:01:1001:12:48
266KUCHARCZYK Robert 494Silesia Runners ClubCHORZÓWM4000:01:1001:12:48
267DABROWSKA Agnieszka 330Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3000:00:1201:12:49
268SIWIŃSKI Jerzy 656Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:0801:12:54
269JAGODZIŃSKI Robert 401Jagoda TeamOWIŃSKAM4000:00:2301:12:54
270DOMAGAŁA Mariusz 336TuptuśOtwockKARCZEWM3000:00:3801:12:55
271JAGODZIŃSKA Aleksandra 400Jagoda TeamOWIŃSKAK4000:00:2201:12:56
272HUSZCZA Paweł 396WARSZAWAM3000:01:1501:12:58
273MADAJ Paweł 541Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃM4000:01:0501:13:00
274BARCZEWSKA Agnieszka 797FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3000:00:1501:13:01
275DUKATA Grzegorz 341MGGWCHUDÓWM4000:00:1301:13:06
276PIASNY Paweł 615GLIWICEM4000:00:1301:13:07
277WILK Krzysztof 737KATOWICEM4000:00:3101:13:09
278TOCZEWSKA Anna 714JacekBiega Runnig TeamWARSZAWAK5000:00:5001:13:11
279BĘBENISTA Błażej 286ŁÓDŹM3000:00:3701:13:13
280SZNAJDER Jarosław 695DOBCZYCEM4000:00:1301:13:23
281PRZYGODA Michał 631MALINIEM3000:01:0401:13:24
282LEWANDOWSKA-KRAKOWIAK Ewa 522Stargard Ja się Nie ŚcigamSTARGARDK2000:01:0301:13:25
283BRZEZIŃSKI Cezary 307ZGIERZM5000:00:0901:13:26
284ZAJĄC Paweł 770Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM3000:00:4101:13:26
285PRĘDKI Jerzy 628Wybiegamy w PrzyszłośćHERMANOWAM4000:00:3701:13:37
286CZYŻEWSKA Mariola 329Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0801:13:44
287KOZŁOWSKA Joanna 480Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0801:13:44
288CHOJNACKA Marta 316LUBINK3000:00:1901:13:52
289NAWROCKI Wojciech 581LEBORKM4000:00:0701:13:53
290LEGENC Łukasz 516wedrujzoczkami.plKRAKÓWM2000:01:2001:13:53
291PIĄTEK Rafał 616Obleśni biegaczeKRAKÓWM3000:00:2701:13:57
WĄTROBA Piotr 731Kopalnia MocyTARNOBRZEGM30DNF01:13:57 DNF
293KADECKI Marek 427KARGOSZYNM4000:00:2501:13:58
294SIWEK Wojciech 6545 Batalion Strzelców PodhalańskichPRZEMYŚLM2000:00:2701:14:00
295TROJNAR Damian 715Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:01:0101:14:00
296KRASOWSKI Mateusz 481LEŻAJSKM3000:01:0101:14:00
297STANEK Marzena 670Wkurw_teamGÓRSKOK4000:00:4701:14:01
298BĘBENISTA Roman 287Gonie brataGDAŃSKM3000:00:3701:14:03
299KOTOMSKA Renata 477ALEKSANDRÓWKAK4000:00:4601:14:10
300WIŚNIEWSKI Robert 741Wiśnia TeamWARSZAWAM4000:01:0101:14:15
301STĘPIEŃ Wojciech 678Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:00:2201:14:19
302GARBOWSKA Monika 362Compañeros Asfalt TeamGLIWICEK4000:00:2201:14:20
303NOLL Dariusz 585TriUnlimitedOSTROŁĘKAM4000:00:3201:14:26
304KRASOWSKI Łukasz 482PROSWIMRZESZÓWM3000:01:0201:14:26
305WASIEWICZ Adam 729trenerbiegania.plWARSZAWAM3000:00:3801:14:27
306WASIEWICZ Jolanta 730MEEWARSZAWAK3000:00:3801:14:31
307MELLER Joanna 556Drużyna WilkaDYWITYK4000:00:3201:14:34
308OSTROWSKI Paweł 596REHMEDICA.PLKRZESZOWICEM3000:01:0401:14:37
309SYPNIOWSKI Szymon 686Daniel Wosik Tervel TeamKRAKÓWM3000:00:2801:14:43
310CZUBA Paweł 328Bieganie zBliżaPOLSKAM4000:00:5101:14:44
311DAWID Mirosław 331KLUCZBORKM5000:00:2001:14:50
312MAKOWSKI Łukasz 545GORLICEM4000:00:3801:14:53
313ŻOŁDAK Przemysław 791Piątkowo na BiegowoWITKOWOM4000:01:0201:14:58
314PAKULSKA Magdalena 600Blue Sky TravelPOZNAŃK4000:01:0101:14:59
315WOŁOSZYN Czesław 809PIZUNYM5000:00:0901:15:03
316SAMBORSKI Bartosz 651Wkurw_teamWARSZAWAM4000:01:0801:15:05
317MATUSIAK Arkadiusz 551ŁÓDŹM4000:00:2701:15:06
318KUŚ Gabriela 505KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK4000:01:0601:15:07
319KĄKOL Dariusz 443KAMIONKAM5000:00:4201:15:08
320ŁABĘDZKI Mariusz 533Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM4000:01:0301:15:08
321GRZEGORZEWSKA Aneta 387BRODYK3000:00:4401:15:10
322PAWLAK Bartosz 609JABŁONNAM4000:00:5701:15:10
323JAMBOR Michał 403Bractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamWARSZAWAM4000:00:5801:15:10
324LISOWSKI Michał 529KIELCEM2000:00:5701:15:12
325WOŁOWIEC Wojciech 755Biegam SamBRATKOWICEM4000:00:4701:15:13
326ANDRZEJEWSKI Maciej 269WARSZAWAM3000:00:1601:15:16
327GAJDA Mateusz 359Skawina BiegaSKAWINAM3000:01:0701:15:22
328LESIAK Filip 520Skawina BiegaSKAWINAM4000:01:0801:15:25
329ZGLIŃSKI Bartłomiej 778wkurw_team ToruńTORUŃM3000:00:4701:15:27
330GODLEWSKI Paweł 803BIAŁYSTOKM3000:00:2401:15:29
331WYRWAŁ Sebastian 761WARSZAWAM3000:00:2401:15:33
332SŁOWIK Justyna 662OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:5401:15:33
332BEBEN Robert 280OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4000:00:5301:15:34
334WYRWAŁ Krzysztof 762RADZYMINM4000:00:2401:15:35
335MATRACKI Sebastian 1241ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:5201:15:36
336RORAT Lena 639Chełm BiegaCHEŁMK3000:00:5001:15:37
337SANECKI Robert 652Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0701:15:38
338KUBALA Sylwester 491KALISZM4000:00:5601:15:38
339ROGALA Katarzyna 637WALIMK4000:00:3901:15:39
340KORCZYC Anna 468IndywidualnieLWÓWEK ŚLĄSKIK2000:00:3601:15:44
341WOLF Weronika 753Pozytywnie Zabiegi Sanok, 3PBOTSANOKK4000:00:3601:15:45
342KOBIERSKI Szymon 458RUDA ŚLĄSKAM4000:00:4301:15:45
343DUBIJ Albert 339Białystok Biega TeamOGRODNICZKIM4000:01:1901:15:49
344JĘDRZAK Przemysław 416wybiegani team25BM4000:00:4501:15:51
345PUZIO Waldemar 804Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:00:5201:15:53
346STEPANCZENKO Rafał 676BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3000:01:1901:15:53
347KĘPKA Andrzej 444Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:2701:15:57
348PIGAN Anna 618BBL - JarosławSZÓWSKOK4000:00:2601:15:58
349ZIELIŃSKI Jacek 782Biegnij z ProServicePIASTÓWM4000:00:1201:16:07
350MĄKA Wojciech 555TriWawaGRANICAM4000:00:4801:16:07
351RÓŻYCKI Konrad 643WARSZAWAM5000:00:1101:16:09
352SPALIŃSKA Kamila 669Spartanie DzieciomWARSZAWAK4000:00:1001:16:13
353PLOK Krzysztof 620Team PlokPOLKOWICEM5000:00:1601:16:13
GRAJEWSKI Artur 377WARSZAWAM30DNF01:16:14 DNF
355BARTEL Robert 275Stare Babice BiegająLIPKÓWM4000:00:1101:16:15
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
356NAPIÓRKOWSKA Ingrid 579Boat City TeamDĄBRÓWKA WIELKAK4000:00:0501:16:22
357PAŁUBSKI Andrzej 602TECHGIS TEAmCZAJOWICEM4000:00:5501:16:22
358KULAKOWSKI Piotr 497CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:01:0601:16:22
359KORNOSZ Pawel 472Cordigo familyWARSZAWAM4000:00:1801:16:23
360FRANCZAK Karolina 358BoatcityGAŁKÓW DUŻYK2000:00:0401:16:24
361SKUBIS Grzegorz 660TYCHYM3000:00:2201:16:26
362SUŁKOWSKA Lidia 683LIMANOWAK3000:00:5901:16:30
363GROS Anna 381Skawina BiegaSKAWINAK4000:01:0801:16:31
364WOJDA Dariusz 751Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:1601:16:33
365JANCZY Agnieszka 404LIMANOWAK4000:00:5901:16:33
366AMBROZIAK Anna 267RZEKUŃK2000:00:1601:16:34
367ADAMCZYK Aneta 266LIMANOWAK4000:00:5801:16:34
368KOWALCZYK Grzegorz 478nieSŁOMCZYNM4000:00:5601:16:37
369STANISZEWSKA Joanna 671SPCTORUŃK3000:01:1101:16:39
370WARWAS Paweł 726WIKOSS SPORT TEAMSOSNOWIECM5000:00:0001:16:41
ZABŁOCKI Wojtek 765ŁÓDŹM40DNF01:16:42 DNF
372JĘDRZEJCZAK Anna 1150KB JaworznoJAWORZNOK4000:01:0701:16:46
373ŻALIŃSKI Zbigniew 787KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM5000:01:0701:16:46
374ZIELIŃSKA Beata 780PIASTÓWK3000:00:1001:16:52
375JANKOWSKI Rafał 406Koło BiegaKOŁOM3000:00:0401:16:53
376PAWLAK Jarosław 1287Koło BiegaKOŁOM3000:00:0301:16:54
377KOSMĘDA Piotr Michał 476WARSZAWAM4000:00:4401:16:58
378ZADORA Dorota 767WADOWICEK4000:00:4401:16:59
379STEUER Sylwester 677Białystok Biega TeamBIAŁYSTOKM3000:01:1901:17:01
380NARTOWSKI Jan 580MORT!WARSZAWAM6000:00:3501:17:03
381PROMIŃSKA Karolina 629WARSZAWAK3000:00:5401:17:03
382JASIOROWSKI Michał 410MOGIELNICAM3000:00:5401:17:03
383DOMAGAŁA Jerzy 335RZESZÓWM5000:00:1501:17:04
384SKIBA Maciej 658SPORTOWE DZBANYWAŁBRZYCHM2000:00:4601:17:09
385DĘBSKA Marta 333Zielonebieganie.plPOLANYK2000:00:4601:17:14
386GOCYLA Dariusz 373DARZYBóRUNNER-skaPOZNAŃM5000:00:2901:17:19
387BIAŁECKI Zbigniew 288ŁÓDŹM5000:00:1901:17:24
387KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 513Tigers TeamŁÓDŹK4000:00:1901:17:25
389ORNACKI Łukasz 594CHRZANÓWM3000:00:3501:17:25
390PĘKALA Rafał 611JEDLIŃSKM3000:00:5601:17:33
391NAMIOTA Maciej 578DĘBICAM3000:00:5501:17:34
392NAMIOTA Marek 577DębicaDĘBICAM6000:00:5501:17:34
393SZMUC Jacek 693Myszków BiegaMYSZKÓWM4000:00:2401:17:38
394HOJDA Mariusz 395Hojda.netWARSZAWAM4000:00:1801:17:43
395BRZENCZEK Michał 821OTK na relaxieGLIWICEM4000:00:0601:17:44
396MĄCZKA Krystyna 822OTK na relaxieGLIWICEK6000:00:0501:17:45
397REAUD Julien 635FRAPOL RAZEM!WARSZAWA (TARGÓWEK)M4000:01:0901:17:48
398KUFERA Dariusz 495FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM4000:01:0801:17:51
399ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 707W pogoni za duchemSOSNOWIECM4000:00:4001:17:55
400ŚWIETLIK Paweł 708PIASECZNO /ŁBISKAM3000:00:1401:17:58
401SKELTON Sarah 657Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:2101:18:04
402PAWLAK Ewelina 608PIASECZNOK3000:00:1401:18:07
403KAUCKI Ireneusz 828WARSZAWAM4000:01:1701:18:07
404ZAURSKI Piotr 775OSTROŁĘKAM4000:00:3301:18:08
MAJONEZ Artur 827UltraCieniasyWARSZAWAM30DNF01:18:08 DNF
406POLLAK Jan 624POZNANM4000:00:5901:18:18
407ZIEMSKI Maciej 783VegerunnersPOZNAŃM3000:01:0001:18:18
408ZUBOWSKI Piotr 786WARSZAWAM4000:01:1201:18:20
409CEBULA Paweł 312CREADISKRAKÓWM3000:00:2101:18:21
410JANOTA Marcin 407CREADISKRAKÓWM3000:00:2201:18:38
411LIS Arkadiusz 528NogiZetreWARSZAWAM3000:01:0901:18:40
KIJEWICZ Michał 451NogiZetreWARSZAWAM30DNF01:18:41 DNF
413MALINOWSKI Adrian 547#czeladzbiegaBĘDZINM4000:00:4901:18:52
414HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 392Night Runners GliwiceCHORZÓWK3000:00:4901:18:54
415KUSZTAL Justyna 504Eskadra KrakówKRAKOWK4000:00:3401:18:57
GRABIEC Kamil 376OLSZOWAM20DNF01:18:57 DNF
417ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 536Infinity-GymPROSZOWICEK4000:00:2901:18:59
FABIŃSKI Marcin 349GRUDZIĄDZM40DNF01:19:01 DNF
419LEWANDOWSKA Emilia 523GRUDZIĄDZK3000:00:1901:19:03
420LIPIŃSKA Kinga 527GRUDZIĄDZK3000:00:2001:19:05
421OLEJNIK Marcin 59012TriWARSZAWAM3000:01:0301:19:10
422MYGA Anna 574HeartlessKATOWICEK3000:01:2101:19:10
423MYGA Michał 573HEARTLESSKATOWICEM3000:01:2001:19:11
424JAWORSKA Katarzyna 412WARSZAWAK4000:00:5601:19:27
424JAWORSKI Łukasz 413WARSZAWAM4000:00:5501:19:28
426ROŻKO Krzysztof 6414RożkiBRWINÓWM4000:00:5601:19:29
427SZUBERT Agnieszka 701Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEK4000:01:0001:19:37
428KROCZYŃSKA Kinga 484KOŁOBRZEGK4000:01:0001:19:37
429MATYSEK Ireneusz 552KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZM6000:00:4401:19:41
430BAR Aleksandra 274Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:00:1201:19:47
431GOSZCZYNSKI Piotr 374CZĘSTOCHOWAM4000:01:0701:20:02
432ŻOŁĄDEK Anna 790OTWOCKK3000:00:3801:20:07
433RÓŻYCKA Elżbieta 811Sokół ZagórzZAGÓRZK4000:00:2001:20:26
434RÓŻYCKI Ryszard 810Sokół ZagórzZAGÓRZM6000:00:2001:20:27
435WODNICKI Rafał 747BIAŁA PODLASKAM4000:01:0901:20:29
436JASIŃSKI Mikołaj 409UKA WarszawaWARSZAWAM5000:00:1701:20:30
437BŁĘDKOWSKA Katarzyna 295OPOLEK3000:01:1601:20:34
438ŻYCIŃSKA Magdalena 795Badbull Running TeamKRAKÓWK5000:00:4801:20:38
439RYBAK Monika 647OTWOCKK4000:00:4001:20:41
440SZNEJFUS Beata 168Rozbiegany PiastówPRUSZKÓWK3000:00:3901:20:42
441TALAJKO Dorota 710WARSZAWAK4000:00:2201:21:23
442ŻEBRACKI Wojtek 191PRUDNIKM3000:00:3401:21:28
443STROIŃSKI Maciej 679BIAŁYSTOKM3000:00:4301:21:30
444MICHALSKI Mateusz 560Bieg po zdrójJAWORZEM3000:00:1601:21:31
445FILON Małgosia 352WARSZAWAK3000:00:4201:21:31
446ABULEWICZ Wojciech 265Trening Studio 17WROCŁAWM5000:00:4801:21:36
447JAKIMIUK Marek 402Natural EPO MultisportMALESZEM4000:00:0901:21:43
448OSIEKOWICZ Tomasz 595DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5000:00:0901:21:43
449SZMUC Anna 694Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:2401:21:51
GWÓŹDŹ Kamil 389WARSZAWAM30DNF01:21:59 DNF
451BRENER Maciej 302Kuźnia TriathlonuJAZGARZEWSZCZYZNAM3000:00:4701:22:27
452PAŁYS Rafał 603CHORZÓWM2000:01:1601:22:36
453ŁOKAS Andrzej 535BĘDZINM5000:01:1101:22:44
454STEC Iwona 674LUBLINK3000:00:5701:22:47
455KORDOWSKA Katy 469LUBLINK3000:00:5801:22:51
456CHOJECKI Mateusz 315PLESZEWM2000:00:5401:22:56
457ORNACKA Magdalena 593KRAKOWK3000:00:2601:22:59
458CICHOCKI Mariusz 318Suunto Run TeamRADOMSKOM5000:01:0901:23:10
459KIDA Marek 447NOWE CHECHLOM3000:01:0601:23:22
460KIDA Olga 446NOWE CHECHŁOK3000:01:0601:23:26
461KOSIERKIEWICZ Grzegorz 475KaroleKIELCEM4000:00:3501:23:33
462ŁYŻWA Iwona 538wkurw_teamKIELCEK4000:00:4701:23:34
463WARZYCHA Krzysztof 727MAXeLBYTOMM5000:01:0201:23:35
464WARZYCHA Dawid 728PKP IntercityBYTOMM2000:01:0301:23:37
465SOŁKIEWICZ Marta 668wkurw_teamKIELCEK4000:00:4701:23:39
466MAZURKIEWICZ Jolanta 554Bychawa Runner's/Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK3000:01:0201:23:48
467SIKORSKA Agnieszka 816EkobiegiWARSZAWAK4000:00:5101:23:52
468BEREJ Adrian 826GROCHOWCEM3000:00:0001:24:05
469NOWAK Jarosław 587spcTORUŃM5000:01:1101:24:26
470BARYZA Robert 279CIECHOCINEKM4000:01:1101:24:27
471MOCZADŁO Maria 568spcTORUŃK4000:01:1101:24:27
SZPINDA Marta 696BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJK40DNF01:24:33 DNF
473KUŁAK Alicja 500LONDYNK3000:00:5301:25:06
WZOREK Zbigniew 186ZAGNAŃSKM40DNF01:25:25 DNF
475MISZALSKI Henryk 566SUŁKÒWM3000:00:5501:25:57
TYMBOROWSKA -WIEDRO Małgorzata 719wkurw_teamZAGNAŃSKK40DNF01:26:11 DNF
477LUC Adam 530Biegusiem.plRYKIM4000:00:4301:26:14
478KRAUZE Tomasz 483GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:5601:27:11
479BILSKI Marek 291VegedogWARSZAWAM4000:02:2201:27:37
480PARYSZ Anna 607Stare Babice BiegajaBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:5601:27:46
481BRYSZEWSKA Marta 304ZGIERZK4000:00:5801:27:48
482GŁOGOWSKI Marcin 369Pszczółkowski TeamWARSZAWAM4000:01:1401:27:52
483WYSOKIŃSKI Jerzy 764Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:4601:28:17
484ZACHARZYŃSKA Katarzyna 766Orange PolskaLUBLINK3000:00:4501:28:18
485WYRĄBKIEWICZ Janusz 760NO LIMITSCIECHOCINEKM6000:00:3601:28:36
486DĄBKOWSKA Dorota 332NO LIMITSTORUŃK5000:00:3701:28:36
ŻBIKOWSKA Małgorzata 788SPCTORUŃK50DNF01:29:55 DNF
488BICKA Anna 825WARSZAWAK4000:01:0401:31:19
489MŁODECKA Sylwia 820WARSZAWAK4000:01:0401:31:20
ARTEMIUK Eugeniusz 271Hajnówka BiegaHAJNÓWKAM50DNF01:32:07 DNF
KOCZAJ Anna 460PISZK40DNF01:32:07 DNF
CHYŻEWSKA Katarzyna 317OLSZTYNK30DNF01:32:10 DNF
ARTEMIUK Eugenia 270Hajnówka BiegaHAJNÓWKAK60DNF01:32:18 DNF
494CZARNECKI Bartosz 323KNURÓWM3000:00:4601:39:25
495SUWEZDA Jacek 685CZĘSTOCHOWAM5000:00:0004:35:12
496FOĆ Grzegorz 356ZALASEWOM4000:00:4604:59:32
497PIASEK Paweł 613TriUnlimited / ZHP OstrolękaOSTROŁĘKAM2000:00:43
Znaleziono 497 wynik(ów)