VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 579
Wystartowało : 497
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 470
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 26km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1KOCZWARA Tomasz 257RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0300:49:1602:00:09
2FARON Robert 253SALCO GARMIN TEAMZALESIEM4000:00:0100:50:0202:05:07
3MISIAK Bartosz 255Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM3000:00:0100:50:4302:05:22
4BUJAŁA Michał 310Dabex-BoltWILKSZYNM3000:00:0200:49:5702:05:39
5ŻORNIAK Mateusz 793Mega Fason Sieniawa / Stajnia BalonaSIENIAWAM3000:00:0300:50:2002:06:05
6SZUMLIŃSKI Piotr 703ATTIQ TEAMKRAKÓWM3000:00:0100:49:5802:06:53
7FLISIŃSKI Łukasz 355SOSNOWIECM3000:00:0200:49:5802:07:38
8KITA Michał 452pędzący w miejscuWROCŁAWM4000:00:0200:51:5802:10:21
9KRUBA Marcin 486Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM3000:00:0000:51:0502:11:28
10ZDANOWSKI Łukasz 777SIEDLCEM2000:00:3000:52:1202:12:27
11KANTOR Martyna 256Buff Team PolandKRAKOWK3000:00:0300:52:3902:12:55
12KOREK Michał 471Harpagan Sosnowiec/ MarcinŚwiercTeamSOSNOWIECM3000:00:0200:52:4102:12:57
13KRZYSZTOŃ Marcin 490KRAŚNIK / LASYM3000:00:0300:53:0502:14:16
14SOKOŁOWSKI Marek 263Alpin Sport Hoka One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0200:53:0802:15:03
15BRZĄKALSKI Krzysztof 808Team eAzymut.plPŁOCKM2000:00:0500:54:3502:16:42
16SZAPORÓW Łukasz 688Infinity-GymPROSZOWICEM3000:00:0300:54:3802:16:48
17BRZANA Maciej 305FINISZ RymanówRÓWNEM3000:00:0400:54:3802:17:30
18ZARODKIEWICZ Dawid 773Naprzód Młociny/ #TZDWARSZAWAM3000:00:0300:53:0802:18:06
19WILK Katarzyna 254PLEŚNAK3000:00:0100:54:3302:18:57
20FLĄDRO Daniel 354WOKOWICEM4000:00:0100:54:5202:19:32
21PSIUK Andrzej 633Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0300:55:4002:21:57
Niesklasyfikowani
GOMOŁYSEK Kinga 258Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK30DNF00:54:31 DNF02:23:01 DNF
23KOWALSKI Aleksander 805WOLA RADZISZOWSKAM2000:00:3000:56:3902:24:59
24GIŻA Grzegorz 367RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0701:00:2802:25:00
25IWAN Malgorzata 398Maja TeamGDAŃSKK3000:00:2500:58:1802:26:14
26KURZAWSKI Tomasz 502MIĄCZYNM3000:00:1801:00:0502:26:57
27GAWRON Marcin 364NOWY BOREKM3000:00:1200:56:5602:26:58
28KAPAON Andrzej 433Cazzo Club Running TeamSTRACHOWKAM2000:00:0500:57:0802:27:47
29DUCKI Piotr 830POLKOWICEM3000:00:2600:59:1602:28:19
30ZAJĄC Filip 814CHORZÓWM4000:00:0200:58:2802:29:02
31STUPUŁKOWSKI Piotr 802BIAŁYSTOKM3000:00:2301:00:0602:29:05
32ZARZYŃSKI Artur 774MPK WybieganieWARSZAWAM4000:01:0300:59:5102:29:08
33CZERWIŃSKI Michał 818OSP GotartowiceRYBNIKM3000:00:0200:59:0102:30:33
34WIDUCH Jarek 734PEWEL ŚLEMIEŃSKAM3000:00:0401:00:5802:31:09
35SZATANIK Zbigniew 689UJSOŁYM5000:00:0900:58:1402:31:53
36SZCZUDRAWA Dariusz 691NOWA DĘBAM4000:00:0501:01:3102:31:57
37WRÓBLEWSKI Jacek 758Mazovia ProActiveCIECHANÓWM3000:00:1101:00:2302:32:05
38KĄKOL Michał 442RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0401:00:5202:32:15
39ZALEWSKI Karol 772RaceFighter GOSIR Dębe WielkieJAKUBÓWM3000:00:0401:00:5102:32:16
40JUSZCZAK Marcin 423RaceFighter GOSiR Dębę WielkieCEGŁÓWM3000:00:0401:00:5202:32:17
41NIEGOWSKI Robert 584STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM3000:00:1200:58:0802:32:17
42CZERCHAWSKI Janusz 326SIEMIANICEM5000:00:2601:01:5302:32:26
43SIUDEK Robert 653KRAKÓWM3000:00:0501:00:4902:32:30
44SŁOWIŃSKI Marcin 663Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM4000:00:2301:00:3502:32:41
45NIECZ Michał 583PIASECZNOM4000:00:4200:59:1702:33:14
46JUREWICZ Kris 422Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:00:0201:00:5002:33:52
47WILK Antoni 738KROSNOM4000:00:0401:01:0002:34:10
48KRZEMIŃSKI Marcin 489SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:0701:00:3602:34:25
49BARUD Piotr 278Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:1401:01:4602:34:47
50LATAK Michał 515JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1501:01:5702:34:47
51KNOPEK Adam 456Bieg po ZdrójJAWORZEM3000:00:1601:01:3802:34:47
52KUŹMA Krzysztof 508Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECM4000:00:3801:02:0502:34:47
53TAUZ Andrzej 712WARSZAWAM4000:00:2601:01:1202:34:53
54KWAŚNIEWSKI Maciej 510SZCZECINM3000:00:5601:00:0702:35:18
55NOWAK Miroslaw 586KONSTANTYNOW LODZKIM4000:00:0101:01:2802:35:26
56ZIELAK Darek 779WARSZAWAM4000:00:1500:56:5602:36:04
57BISOWSKI Mariusz 293KOBYŁKAM4000:00:1201:01:0002:36:06
58ŻOŁNACZ Maciej 792NOWE MIASTO NAD PILICĄM3000:00:1001:03:4902:36:07
59DZIÓB Romuald 347Cracovia WieliczkaWIELICZKAM4000:00:1201:01:0802:36:50
60SZPUNAR Marek 698ŁAŃCUTM4000:01:0201:02:5702:36:57
61JĘDRASZCZYK Mateusz 70NOWY TARGM3000:00:0501:02:3802:37:04
62STRYCHARSKI Krystian 680Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3000:00:0300:59:5602:37:06
63GRYSZKO Artur 385WARSZAWAM4000:00:2601:01:1302:37:18
64DRAŃKO Piotr 337OTWOCKM3000:00:2801:00:5902:37:21
65WOJCIECHOWSKA Maria 748JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:1401:01:4402:37:27
WITEK Łukasz 742Bieg po zdrójJAWORZEM40DNF01:01:40 DNF02:37:42 DNF
67SZPINDA Sebastian 697BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0401:01:1002:37:47
68JASŁOWSKA Justyna 262SCOTT TeamWARSZAWAK3000:00:0400:59:5302:37:55
69NAGIEL Andrzej 575Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0601:00:0502:38:12
70FIREK Adrian 353HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAM3000:00:1001:02:4202:39:00
71JAROMIRSKA Elzbieta 260ENTRAMBASAGUASK3000:00:3101:01:0502:39:03
72SULIK Agnieszka 681Warsaw Masters TeamWARSZAWAK3000:00:1001:00:0002:39:20
73KAMIŃSKI Marek 430POZNAŃM3000:01:0201:05:0102:39:30
74JÓŹWIAK Rafał 420JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:2801:01:2802:39:32
75SZLACHTOWSKI Łukasz 692NOWY TARGM2000:00:2301:00:2102:39:43
76GRONIECKI Mikołaj 380WARSZAWAM3000:00:1601:02:4902:39:48
77KAJA Gracjan 428BydGościeLIPKAM3000:00:3001:01:1902:40:11
78MACHNICKI Rafał 540RYKIM3000:00:0501:01:3202:41:07
79WRÓBEL Stanisław 757wkurw_teamCZARNKÓWM2000:00:1501:01:3102:41:18
80MAŚLAK Radomił 550Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM4000:00:1301:01:0502:41:29
81WÓJCIK Krzysztof 756Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4000:00:0901:04:4702:41:45
82KŁOŚ Artur 815LUBLINM3000:00:1901:06:0302:42:27
83PIASEK Piotr 614TriUnlimited / ZHP OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:3901:02:5902:42:43
84PARACKI Tomasz 606F3TeamSIERAKOWICEM2000:00:2701:04:3602:42:54
85JĘDRKOWIAK Piotr 415PACZEWOM3000:00:2801:03:4802:42:54
FILIPEK Wojciech 813Optim TravelRZESZÓWM50DNF01:02:15 DNF02:43:03 DNF
87BUDZICH Wojciech 309TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4000:00:2301:04:5302:43:08
88KRUPA Grzegorz 488KB SobótkaSTZEGOMIANYM4000:00:2701:02:3902:43:13
89DZIWOKI Marek 348RYBNIKM4000:00:4201:01:5702:43:20
90BEDRYJ Mateusz 28242 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:1401:04:1802:43:30
91MIELNIK Grzegorz 562PRZEMYŚLM3000:00:0601:03:2202:43:35
92ZIĘBA Tomek 785JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1301:01:4502:43:35
93ROGALA Grzegorz 638BOGUCHWAŁAM4000:00:0801:04:4802:43:41
94WIECZOREK Agata 735TeBeG Runners TeamTARNOBRZEGK3000:00:0501:03:1702:44:06
95WĘCŁAŚ Maciej 732GÓRA KALWARIAM4000:00:1301:04:4302:44:16
96MAŁACHOWSKI Mariusz 549RundomskoRADOMSKOM4000:00:5201:04:1002:44:53
97RUSIN Krzysztof 646SZARÓWM4000:00:3501:03:5302:44:55
98WNUCZEK Lukasz 746Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:2201:03:1802:45:22
99KOPEĆ Arkadiusz 467Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:0601:00:1502:45:25
100DZIADOWIEC Łukasz 346TYCHYM2000:00:3601:04:3502:45:25
101PAJĄK Andrzej 598Biegam z ABSGARBÓWM4000:00:0901:05:0102:45:28
102KUSZKA Michał 503STS Biegaton Mikołów - Sekcja GórskaMIKOŁÓWM3000:00:1001:05:0002:45:33
103URBANEK Patryk 723MYSŁOWICEM2000:00:0601:05:4202:45:34
104PODSTAWNY Rafał 622Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0701:04:5502:45:34
105BRZOZOWSKI Łukasz 308Bike Equipa SandomierzSTALOWA WOLAM3000:00:1801:04:5302:45:39
106KIEŁTYKA Agnieszka 449RYKIK3000:00:2801:05:2002:45:44
107BRZEZIŃSKI Andrzej 306RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0401:01:5702:45:50
108KAPŁOWSKI Jerzy 817WAŁBRZYCHM4000:00:3201:07:0002:45:52
109SZAFRAŃSKA Aleksandra 687wkurw_teamPIASTÓWK2000:00:3201:07:0002:45:57
110MAJEWSKA Joanna 543PGE RUN ObrótRZESZÓWK4000:00:0701:01:0802:46:00
111SALACHNA - NOWAK Magdalena 649Biegam z ABSLUBLINK4000:00:0901:05:0102:46:00
112PELA Dariusz 812TORUŃM3000:00:0001:04:4102:46:06
113TUSZYŃSKI Zygmunt 717PGE RUN ObrótRZESZÓWM3000:00:3001:06:1202:46:33
114DZIADOWIEC Joanna 345TYCHYK2000:00:3601:04:3502:46:39
115GNIADEK Tomasz 372Dabex-BoltKRAKÓWM4000:00:2401:04:5002:47:01
116MISZTAL Rafał 567Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4000:00:3501:03:5702:47:03
117SZYBIAK Waldemar 704Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:1701:07:2802:47:11
118SOBCZAK Robert 664Wierzę w JezusaŁÓDŹM3000:00:1901:04:3902:47:12
119JOŃCZYK Rafał 419Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1701:04:2502:47:14
120KUTAJ Grzegorz 507WIELICZKAM4000:01:0601:07:0602:47:17
121SKÓRA Anastazja 659Sobas TeamWROCŁAWK2000:00:2101:05:2002:47:57
122KANDEFER Beata 431KB Athletic ZręcinKORCZYNAK4000:00:0201:02:2602:48:12
123DŁUGOŁĘCKI Konrad 334BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4000:00:2901:08:2902:48:14
124KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 439Racefighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK3000:00:0501:04:1002:48:21
125BIELOV Yuriy 831CHORZÓWM2000:00:5401:08:5202:48:22
126TWARÓG Zbigniew 718Grupa Biegowa 'Bez granic'STRZEGOMM6000:00:1901:07:5902:48:48
127MAGDA Katarzyna 542Run For FunRZESZÓWK4000:00:2301:08:4302:49:36
128KROCZYŃSKI Sławomir 485KB WyganKOŁOBRZEGM5000:00:3101:05:1802:49:46
129TAMBORSKA Agata 711Dzik KomandoŁÓDŹK3000:00:5001:05:3702:49:50
130KOPACZ Piotr 465perfexRADOMYŚL WIELKIM4000:00:3801:05:0502:50:00
131ROCHOWIAK Zbysio 636Biegam bo Lubie😁GILOWICEM4000:00:2901:06:3102:50:07
132WOJCIECHOWSKI Andrzej 749KB Maraton TurekTUREKM4000:00:2601:08:0902:50:13
133BINEK Mariusz 292KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:3701:04:2702:50:16
134SULIMA Grzegorz 682Grupa Biegowa 'Bez Granic'STRZEGOMM5000:00:1801:07:0802:50:20
135CZEKALSKA Dorota Korzep 325Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK4000:00:0601:02:1402:50:22
136JABŁOŃSKI Tomasz 399MARKLOWICEM4000:00:0701:04:3202:50:24
137POLAK Jacek 623BiotonWARSZAWAM3000:01:0601:08:3802:50:28
138KACZOR Waldemar 829RZESZÓWM4000:00:4001:04:2602:50:53
139GRYNFELDER Rafał 384skywalkproject.plWARSZAWAM4000:00:0501:05:0302:51:27
140GUDOWSKI Krystian 388GOODRUNSANOKM3000:00:1001:07:3902:51:29
141SIWIEC Stanisław 655RZESZÓWM6000:00:0301:05:0402:51:32
142JURCZAK Roman 801Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM6000:00:0401:05:2202:51:32
143KULCZYŃSKI Mariusz 498Schabowy RunnersLUBLINM3000:00:5801:08:0102:51:32
144KACHNIARZ Magdalena 424WALLISELLENK3000:00:2201:05:2602:51:35
145PAJESTKA Wojciech 599Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:1001:07:4002:51:40
146RADYK Jakub 634Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:1901:06:5102:52:07
147UBYCH Mariusz 722Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM3000:00:3601:06:0802:52:34
148WALUŚKIEWICZ Artur 725WROCŁAWM5000:00:1701:11:2102:52:40
149BEREZOWSKI Waldemar 283PGE RUN ObrótRZESZÓWM4000:00:3101:04:3302:52:49
150CZAJA Alicja 321RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:1201:05:5302:52:56
151MESJASZ Marek 558Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3000:00:2701:04:3502:53:10
152PALUCH Andrzej 601MIELECM4000:00:2001:03:0102:53:23
153LINEK Michał 524CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:1301:08:0002:53:40
154LENKIEWICZ Artur 519BIAŁYSTOKM3000:00:2301:02:4402:54:13
155KAWALEC Krystian 441#MarcinSwiercTeamWARSZAWAM4000:00:1601:06:2202:54:18
156KOPACZEWSKI Tomasz 466KRAKOWM5000:00:3401:08:3002:55:00
157JÓŹWIAK Artur 421MOGILNO TEAMWTÓREKM4000:00:2501:04:5802:55:14
158ŚWIĆ Miłosz 706Dzik KomandoŁÓDŹM3000:00:5001:05:3902:55:37
159SZUBERT Marcin 700Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEM4000:00:2701:10:0702:56:08
160KŁOSOK Adam 453Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4000:00:0601:04:3302:56:37
161JAGODZIŃSKI Robert 401Jagoda TeamOWIŃSKAM4000:00:2301:12:5402:57:01
162LENART-KŁOŚ Katarzyna 518LUBLINK3000:00:1901:09:3802:57:03
163KUBERA Dawid 492alwaysinmotion.plTYCHYM3000:00:3801:08:3102:57:20
164TERLECKI Krzysztof 713Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:3701:07:2302:57:47
165KIEŁBASZEWSKI Jarosław 448RKB HajnówkaHAJNÓWKAM5000:00:0401:08:5202:58:01
166ŁĄCZKA Adam 534Mocno w PrawoPOZNAŃM2000:00:3401:06:0602:58:55
167KRUPA Grzegorz 487ANWIL TeamWŁOCŁAWEKM4000:00:3001:09:2902:58:56
168KONDZIOŁA Krzysztof 463Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:1601:06:2702:58:59
169ZIELIŃSKA Iwona 781WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK5000:00:3101:09:2802:58:59
170FOLTA Sławomir 357Orange PolskaMIELECM5000:00:3501:07:0202:59:02
171KUBISZYN Sebastian 493LUBACZÓWM2000:00:0601:09:4902:59:05
172NEPELSKI Krzysztof 582Dziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieLUBLINM3000:00:0601:09:4802:59:05
173JAROSZ Dominika 408KRAKÓWK2000:00:2201:08:1402:59:09
174MIETŁA Mateusz 563KSS JPIIWRZĄSOWICEM4000:00:3801:12:2402:59:20
175MAKOWSKI Łukasz 545GORLICEM4000:00:3801:14:5302:59:23
176GOŚCIŃSKI Sławomir 375DOBRZEŃ MAŁYM3000:00:3401:09:4802:59:25
177BORUSZEWSKA Beata 301BYTOMK4000:00:0601:03:2102:59:42
178PRELICH Tomasz 627Dabex-BoltKRAKÓWM3000:00:2301:08:5302:59:56
179GNIADEK Gosia 371Dabex-BoltKRAKÓWK4000:00:2301:08:5302:59:59
180GRZANECKA Mirosława 386ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK4000:00:5601:11:1303:00:05
181KACPERSKI Olaf 425WARSZAWAM4000:00:3601:08:4203:00:10
182KOBAK Marcin 457CZARNAM4000:00:0801:10:2403:00:22
183KOCHANIEC Waldemar 459TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0201:08:2603:00:26
184RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 644Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:01:1201:11:2103:00:36
185GŁOWACKI Krzysztof 370wkurw_teamŁÓDŹM3000:00:1801:06:4803:00:44
186SZCZEPANIAK Angelika 690wkurw_teamRĄBIEŃK3000:00:1901:06:5003:00:46
187BOHDANOWICZ Krystian 299wkurw_teamŁÓDŹM3000:00:1901:06:4903:00:46
188TUROSZ Zbigniew 716LEŻAJSKM6000:00:1501:08:0203:00:47
189MATYSIAK Daniel 553KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIBUGAJM3000:00:3701:08:3303:00:50
190MROZEK Grzegorz 571GASZOWICEM4000:00:4201:09:5003:00:50
191WŁODARCZYK Łukasz 745SOCHACZEWM4000:00:2601:10:0903:00:53
192SOKÓŁ Magdalena 666Eyeye PolskaBIAŁYSTOKK4000:00:0801:11:0103:00:55
193STEMPLEWSKI Łukasz 675GNIEZNOM3000:01:1701:09:5703:01:05
194JĘKALSKI Tomasz 418TiMWARSZAWAM4000:00:2601:08:2903:01:07
195MOJEK Michał 570Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM3000:00:2501:09:4603:01:10
196WOŁOSZYN Ryszard 807BIELSKO-BIAŁAM5000:00:0901:12:3803:01:23
197KARGUL Zbigniew 436OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:4901:09:0803:01:23
198GIBAŁA Marcin 365Fundacja AuxiliumMIELECM4000:00:1201:10:1503:02:26
199URBANEK Małgorzata 806BIELSKO-BIAŁAK4000:00:0901:12:3803:02:30
200KANIEWSKI Paweł 432MOCNO W PRAWO TEAMOTWOCK WIELKIM2000:00:3301:06:0703:02:32
201KWIATKOWSKI Kajetan 512Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:2101:05:3403:02:39
202KARPACZ Katarzyna 437BIAŁYSTOKK5000:00:0801:06:4903:02:40
203ZAWADZKI Piotr 776RykowiskoPŁOCKM3000:00:0301:10:3803:02:47
204SŁABOŃ Mariusz 661KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:1001:06:3403:02:47
205MURZYN Krysia 572DKBLIPNIKK4000:00:2901:07:3503:02:56
206KUŚMIERCZYK Piotr 506Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM4000:00:5301:07:2403:03:02
207MIELCZAREK Daniel 561Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM4000:00:5201:07:2503:03:03
208WALERJAN-RUSEK Agnieszka 724AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWK4000:00:1001:07:5203:03:18
209BOCHENEK Michał 296Infinity-GYMPROSZOWICEM3000:00:0901:08:3203:03:30
210PRĘDKI Jerzy 628Wybiegamy w PrzyszłośćHERMANOWAM4000:00:3701:13:3703:03:46
211BĘBENISTA Błażej 286ŁÓDŹM3000:00:3701:13:1303:03:54
212LISOWSKI Michał 529KIELCEM2000:00:5701:15:1203:03:54
213GRONCZEWSKI Artur 379FMW RunnersWARSZAWAM4000:00:1401:10:1903:04:21
214KUKLA Marcin 496Rysik RunnersWARSZAWAM5000:00:2201:07:5103:04:30
215WIŚNIEWSKI Sławomir 740LBL BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:3101:11:4403:04:33
216NAWROCKI Wojciech 581LEBORKM4000:00:0701:13:5303:04:35
217ROSPOND Piotr 640TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5000:00:1401:10:2103:04:37
218KARUŚ Waldemar 43814das im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:00:2301:12:4603:04:49
219GRANDA Paweł 37821 daplot JarosławZARZECZEM3000:00:2301:12:4603:04:51
220PAŃTAK Sławomir 60421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:2301:12:4503:04:52
221WOŁOSZYN Czesław 809PIZUNYM5000:00:0901:15:0303:04:58
222KOZAK Filip 479NGB KłobuckKŁOBUCKM4000:00:2901:08:3603:05:03
223MELLER Joanna 556Drużyna WilkaDYWITYK4000:00:3201:14:3403:05:32
224MELLER Wojciech 557Drużyna WilkaDYWITYM4000:00:3201:12:3803:05:32
225KALKA Jan 429SWIETOCHLOWICEM3000:01:1001:12:4803:05:42
226KUCHARCZYK Robert 494Silesia Runners ClubCHORZÓWM4000:01:1001:12:4803:05:43
KONIECZNY Mariusz 464ŁAŃCUTM50DNF01:07:40 DNF03:05:46 DNF
228GALEWSKI Jacek 360Drużyna TVNWARSZAWAM3000:01:0101:11:3703:05:57
229KURCZAB Justyna 501LIMANOWAK3000:00:5801:11:2103:05:58
230GRUSZCZYNSKI Mateusz 382POZNANM3000:00:3301:06:0903:06:04
231WICZKOWSKI Gabriel 733ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM5000:00:3101:10:0603:06:12
232KORYTEK Piotr 474Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:4401:11:3703:06:17
233SZUBRYCHT Bartosz 702Sekcja biegowa grupy piwnejKRAKÓWM3000:01:0801:12:1303:06:17
234DOMINIK Mariusz 1083BUT BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:3001:11:4203:06:24
235JĘDRZEJCZYK Konrad 417KRASNEM2000:01:1701:12:1703:06:44
236WITEK Wojciech 743TARNÓWM3000:00:1301:11:2603:06:45
237KASPRZAK Maciej 440ATR/ Wkurw_teamGNIEZNOM2000:00:4501:11:3603:07:07
238WITOWSKI Łukasz 744GDYNIAM3000:00:3101:12:0603:07:14
239KOWALCZYK Grzegorz 478nieSŁOMCZYNM4000:00:5601:16:3703:07:15
240DRAUS Borys 338KRASNEM3000:01:1801:12:1703:07:20
241CHOJNACKA Marta 316LUBINK3000:00:1901:13:5203:07:41
242TYMOSZUK Michał 720wkurw_teamBIAŁA PODLASKAM4000:00:0701:07:4903:08:00
243BERNAŚ Dariusz 284BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:3001:11:4403:08:15
244BACZEWSKA Klaudia 272Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK2000:00:0701:09:0703:08:27
245REAUD Julien 635FRAPOL RAZEM!WARSZAWA (TARGÓWEK)M4000:01:0901:17:4803:08:31
246KARANOS Tadeusz 434RKB HajnówkaHAJNÓWKAM6000:00:0401:08:5403:08:45
247DUBIŃSKI Jarosław 340BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:4101:11:3003:09:00
248BOGUCKI Michał 297PSZCZYNAM4000:00:1301:08:0103:09:20
249PRZYKUCKI Robert 632No Excuses TeamGNIEZNOM4000:00:4501:11:3603:09:27
250BOGUTA Monika 298LUBLINK3000:00:5801:09:4203:09:33
251ŻMUDKA Bartek 789RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZAMRYBNIKM4000:00:5301:09:0103:09:44
252WYSOCKI Tomasz 763OchajoRun&FriendsRYBNIKM4000:00:5301:09:0303:09:46
253ŁABĘDZKI Mariusz 533Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM4000:01:0301:15:0803:09:49
254DUKATA Grzegorz 341MGGWCHUDÓWM4000:00:1301:13:0603:09:53
255PIASNY Paweł 615GLIWICEM4000:00:1301:13:0703:09:53
256RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 642Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK4000:01:1101:11:2303:09:58
257KOLASIŃSKI Dariusz 461JAROCINM2000:01:1301:10:4803:10:10
258PRZYGODA Michał 631MALINIEM3000:01:0401:13:2403:10:15
259HUSZCZA Paweł 396WARSZAWAM3000:01:1501:12:5803:10:27
260MICHALSKI Jarosław 559Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:3001:11:4703:10:35
261WASIEWICZ Adam 729trenerbiegania.plWARSZAWAM3000:00:3801:14:2703:10:44
262GAJDA Mateusz 359Skawina BiegaSKAWINAM3000:01:0701:15:2203:10:45
263FIGIEL Bartosz 350DĄBROWA GÓRNICZAM3000:01:0701:06:3903:10:47
264BŁĄDEK Piotr 294PROSWIMKAMIEŃM3000:01:0101:10:1303:10:48
265KUŚ Gabriela 505KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK4000:01:0601:15:0703:10:55
266MADAJ Paweł 541Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃM4000:01:0501:13:0003:10:56
267WASIEWICZ Jolanta 730MEEWARSZAWAK3000:00:3801:14:3103:10:58
268LESIAK Filip 520Skawina BiegaSKAWINAM4000:01:0801:15:2503:11:01
269JEDLIŃSKI Bartosz 414Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:5601:11:4703:11:11
270OSTROWSKI Paweł 596REHMEDICA.PLKRZESZOWICEM3000:01:0401:14:3703:11:23
271LEWANDOWSKA-KRAKOWIAK Ewa 522Stargard Ja się Nie ŚcigamSTARGARDK2000:01:0301:13:2503:11:28
272BRZEZIŃSKI Cezary 307ZGIERZM5000:00:0901:13:2603:11:45
273PĘKALA Rafał 611JEDLIŃSKM3000:00:5601:17:3303:11:48
274ZAURSKI Piotr 775OSTROŁĘKAM4000:00:3301:18:0803:11:50
275CHILIŃSKI Karol 800BIAŁYSTOKM3000:00:2401:07:5703:11:52
276NOLL Dariusz 585TriUnlimitedOSTROŁĘKAM4000:00:3201:14:2603:11:53
277PAKULSKA Magdalena 600Blue Sky TravelPOZNAŃK4000:01:0101:14:5903:12:17
278ŻOŁDAK Przemysław 791Piątkowo na BiegowoWITKOWOM4000:01:0201:14:5803:12:17
279MATUSIAK Arkadiusz 551ŁÓDŹM4000:00:2701:15:0603:12:18
280RACZYŃSKI Czesław 799ŁĘCZNAM4000:00:1701:11:3103:12:27
281NECZAJ-RACZYŃSKA Anna 798ŁĘCZNAK4000:00:1701:11:3003:12:27
282SIWEK Wojciech 6545 Batalion Strzelców PodhalańskichPRZEMYŚLM2000:00:2701:14:0003:12:41
283PIĄTEK Rafał 616Obleśni biegaczeKRAKÓWM3000:00:2701:13:5703:12:41
284MĄKA Wojciech 555TriWawaGRANICAM4000:00:4801:16:0703:12:58
285ZAKRZEWSKI Szymon 187ŁAPYM3000:00:2901:08:4503:13:47
286WILK Krzysztof 737KATOWICEM4000:00:3101:13:0903:13:56
287HOJDA Mariusz 395Hojda.netWARSZAWAM4000:00:1801:17:4303:14:11
288MĄCZKA Bronisław 823OTK na relaxieGLIWICEM6000:00:0601:12:2503:14:18
289DEC Anna 824OTK na relaxieGLIWICEK4000:00:0601:12:2603:14:19
290STANEK Marzena 670Wkurw_teamGÓRSKOK4000:00:4701:14:0103:14:44
291OLEJNIK Marcin 59012TriWARSZAWAM3000:01:0301:19:1003:14:57
292SZMUC Jacek 693Myszków BiegaMYSZKÓWM4000:00:2401:17:3803:15:14
293WALKOWSKI Tomasz 796Jacek Biega Running TeamNOWA IWICZNAM5000:00:1701:09:2403:15:31
294SOKALSKI Grzegorz 300KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:3301:06:0803:15:35
295KUFERA Dariusz 495FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM4000:01:0801:17:5103:15:42
296SAMBORSKI Bartosz 651Wkurw_teamWARSZAWAM4000:01:0801:15:0503:15:45
297MALECKA-LEŃ Patrycja 546SantanderRunnersTeamRZESZÓWK3000:00:0501:05:4803:16:01
298ZGLIŃSKI Bartłomiej 778wkurw_team ToruńTORUŃM3000:00:4701:15:2703:16:06
299LEGENC Łukasz 516wedrujzoczkami.plKRAKÓWM2000:01:2001:13:5303:16:23
300WOŁOWIEC Wojciech 755Biegam SamBRATKOWICEM4000:00:4701:15:1303:16:24
301PAWLAK Bartosz 609JABŁONNAM4000:00:5701:15:1003:16:40
302JAMBOR Michał 403Bractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamWARSZAWAM4000:00:5801:15:1003:16:40
303LIS Arkadiusz 528NogiZetreWARSZAWAM3000:01:0901:18:4003:17:04
304ADAMCZYK Aneta 266LIMANOWAK4000:00:5801:16:3403:17:30
305SOKOŁOWSKA Agnieszka 665STARACHOWICEK3000:00:5101:12:3103:17:34
306ZUBOWSKI Piotr 786WARSZAWAM4000:01:1201:18:2003:17:35
ZABŁOCKI Wojtek 765ŁÓDŹM40DNF01:16:42 DNF03:17:36 DNF
308PAWŁOWSKA Elżbieta 610Nowy Styl Group Running TeamJEDLICZEK3000:00:4201:11:3403:17:44
309KORCZYC Anna 468IndywidualnieLWÓWEK ŚLĄSKIK2000:00:3601:15:4403:17:45
310BIESZCZAD Ilona 290WOJASZÓWKAK3000:00:4301:11:3903:17:45
311WOLF Weronika 753Pozytywnie Zabiegi Sanok, 3PBOTSANOKK4000:00:3601:15:4503:17:46
312SZNAJDER Jarosław 695DOBCZYCEM4000:00:1301:13:2303:17:56
313STEPANCZENKO Rafał 676BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3000:01:1901:15:5303:17:57
314STEUER Sylwester 677Białystok Biega TeamBIAŁYSTOKM3000:01:1901:17:0103:17:58
315SKUBIS Grzegorz 660TYCHYM3000:00:2201:16:2603:18:05
316SKIBA Maciej 658SPORTOWE DZBANYWAŁBRZYCHM2000:00:4601:17:0903:18:08
317ŚLĄCZKA Arkadiusz 705Finisz RymanówKROSNOM3000:00:4801:11:5903:18:12
318TOCZEWSKA Anna 714JacekBiega Runnig TeamWARSZAWAK5000:00:5001:13:1103:18:14
319CZYŻEWSKA Mariola 329Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0801:13:4403:18:31
320KOZŁOWSKA Joanna 480Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0801:13:4403:18:31
321DAWID Mirosław 331KLUCZBORKM5000:00:2001:14:5003:18:44
322SYPNIOWSKI Szymon 686Daniel Wosik Tervel TeamKRAKÓWM3000:00:2801:14:4303:18:44
323GRYGO Krzysztof 383Akademia Sportu MedykŁOMŻAM5000:00:1301:11:1303:18:53
324DUBIJ Albert 339Białystok Biega TeamOGRODNICZKIM4000:01:1901:15:4903:18:53
325IDZIOR Tomasz 397BRZEZINYM2000:00:2201:12:1703:18:54
326WIŚNIEWSKI Robert 741Wiśnia TeamWARSZAWAM4000:01:0101:14:1503:18:56
327KULAKOWSKI Piotr 497CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:01:0601:16:2203:19:00
328BARCZEWSKA Agnieszka 797FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3000:00:1501:13:0103:19:10
329KOSMĘDA Piotr Michał 476WARSZAWAM4000:00:4401:16:5803:19:16
330PAŁUBSKI Andrzej 602TECHGIS TEAmCZAJOWICEM4000:00:5501:16:2203:19:26
331KADECKI Marek 427KARGOSZYNM4000:00:2501:13:5803:19:33
332KOTOMSKA Renata 477ALEKSANDRÓWKAK4000:00:4601:14:1003:19:37
333SIWIŃSKI Jerzy 656Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:0801:12:5403:19:42
334JĘDRZEJCZAK Anna 1150KB JaworznoJAWORZNOK4000:01:0701:16:4603:19:47
335ŻALIŃSKI Zbigniew 787KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM5000:01:0701:16:4603:19:47
336ZAJĄC Paweł 770Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM3000:00:4101:13:2603:19:55
337SUŁKOWSKA Lidia 683LIMANOWAK3000:00:5901:16:3003:20:08
338DABROWSKA Agnieszka 330Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3000:00:1201:12:4903:20:09
339DĘBSKA Marta 333Zielonebieganie.plPOLANYK2000:00:4601:17:1403:20:23
340JANCZY Agnieszka 404LIMANOWAK4000:00:5901:16:3303:20:55
341GARBOWSKA Monika 362Compañeros Asfalt TeamGLIWICEK4000:00:2201:14:2003:21:00
342PUZIO Waldemar 804Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:00:5201:15:5303:21:00
343STĘPIEŃ Wojciech 678Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:00:2201:14:1903:21:02
344JAGODZIŃSKA Aleksandra 400Jagoda TeamOWIŃSKAK4000:00:2201:12:5603:21:02
345NAMIOTA Urszula 576Maratończyk DębicaDĘBICAK5000:00:4701:12:2203:21:05
346GRZEGORZEWSKA Aneta 387BRODYK3000:00:4401:15:1003:21:14
347KORNOSZ Pawel 472Cordigo familyWARSZAWAM4000:00:1801:16:2303:21:17
348RORAT Lena 639Chełm BiegaCHEŁMK3000:00:5001:15:3703:21:47
349STANISZEWSKA Joanna 671SPCTORUŃK3000:01:1101:16:3903:21:52
350KUBALA Sylwester 491KALISZM4000:00:5601:15:3803:21:57
351CZUBA Paweł 328Bieganie zBliżaPOLSKAM4000:00:5101:14:4403:22:10
352CZECHOWSKI Konrad 324Kopalnia MocyWARSZAWAM3000:00:0301:12:0503:22:21
353BARTEL Robert 275Stare Babice BiegająLIPKÓWM4000:00:1101:16:1503:22:59
354GROS Anna 381Skawina BiegaSKAWINAK4000:01:0801:16:3103:23:16
355BĘBENISTA Roman 287Gonie brataGDAŃSKM3000:00:3701:14:0303:23:21
356SKELTON Sarah 657Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:2101:18:0403:23:28
357AMBROZIAK Anna 267RZEKUŃK2000:00:1601:16:3403:23:29
358ZIEMSKI Maciej 783VegerunnersPOZNAŃM3000:01:0001:18:1803:23:29
359WOJDA Dariusz 751Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:1601:16:3303:23:30
360POLLAK Jan 624POZNANM4000:00:5901:18:1803:23:31
361JANKOWSKI Rafał 406Koło BiegaKOŁOM3000:00:0401:16:5303:23:58
362PAWLAK Jarosław 1287Koło BiegaKOŁOM3000:00:0301:16:5403:23:59
363ZADORA Dorota 767WADOWICEK4000:00:4401:16:5903:24:17
364TROJNAR Damian 715Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:01:0101:14:0003:24:23
365KRASOWSKI Łukasz 482PROSWIMRZESZÓWM3000:01:0201:14:2603:24:23
366KRASOWSKI Mateusz 481LEŻAJSKM3000:01:0101:14:0003:24:24
367ROŻKO Krzysztof 6414RożkiBRWINÓWM4000:00:5601:19:2903:24:39
368DOMAGAŁA Mariusz 336TuptuśOtwockKARCZEWM3000:00:3801:12:5503:24:55
369KĘPKA Andrzej 444Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:2701:15:5703:25:09
370PIGAN Anna 618BBL - JarosławSZÓWSKOK4000:00:2601:15:5803:25:13
371KWAPIEŃ Karolina 509Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK3000:00:1301:11:4703:25:26
372ROGALA Katarzyna 637WALIMK4000:00:3901:15:3903:25:28
373ANDRZEJEWSKI Maciej 269WARSZAWAM3000:00:1601:15:1603:25:36
374SANECKI Robert 652Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0701:15:3803:25:38
375JĘDRZAK Przemysław 416wybiegani team25BM4000:00:4501:15:5103:25:41
376SŁOWIK Justyna 662OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:5401:15:3303:25:54
377JAKIMIUK Marek 402Natural EPO MultisportMALESZEM4000:00:0901:21:4303:25:56
378MATRACKI Sebastian 1241ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:5201:15:3603:25:59
378BEBEN Robert 280OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4000:00:5301:15:3403:26:04
380NARTOWSKI Jan 580MORT!WARSZAWAM6000:00:3501:17:0303:26:10
381GODLEWSKI Paweł 803BIAŁYSTOKM3000:00:2401:15:2903:26:15
382RÓŻYCKI Konrad 643WARSZAWAM5000:00:1101:16:0903:26:26
383ŚWIETLIK Paweł 708PIASECZNO /ŁBISKAM3000:00:1401:17:5803:26:48
384JANOTA Marcin 407CREADISKRAKÓWM3000:00:2201:18:3803:27:10
385CEBULA Paweł 312CREADISKRAKÓWM3000:00:2101:18:2103:27:12
386ZIELIŃSKA Beata 780PIASTÓWK3000:00:1001:16:5203:27:24
387JASIŃSKI Mikołaj 409UKA WarszawaWARSZAWAM5000:00:1701:20:3003:27:49
388CZOSKA Patryk 327WARSZAWAM2000:00:2801:08:2603:27:59
389GOCYLA Dariusz 373DARZYBóRUNNER-skaPOZNAŃM5000:00:2901:17:1903:28:00
390PROMIŃSKA Karolina 629WARSZAWAK3000:00:5401:17:0303:28:03
391JASIOROWSKI Michał 410MOGIELNICAM3000:00:5401:17:0303:28:03
392PLOK Krzysztof 620Team PlokPOLKOWICEM5000:00:1601:16:1303:28:16
393NAMIOTA Marek 577DębicaDĘBICAM6000:00:5501:17:3403:28:18
394MYGA Anna 574HeartlessKATOWICEK3000:01:2101:19:1003:28:28
395RÓŻYCKA Elżbieta 811Sokół ZagórzZAGÓRZK4000:00:2001:20:2603:28:35
396RÓŻYCKI Ryszard 810Sokół ZagórzZAGÓRZM6000:00:2001:20:2703:28:36
397MYGA Michał 573HEARTLESSKATOWICEM3000:01:2001:19:1103:28:38
398KOBIERSKI Szymon 458RUDA ŚLĄSKAM4000:00:4301:15:4503:28:40
399MATYSEK Ireneusz 552KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZM6000:00:4401:19:4103:29:05
400DOMAGAŁA Jerzy 335RZESZÓWM5000:00:1501:17:0403:29:52
401NAMIOTA Maciej 578DĘBICAM3000:00:5501:17:3403:29:56
KIJEWICZ Michał 451NogiZetreWARSZAWAM30DNF01:18:41 DNF03:30:04 DNF
403JAWORSKI Łukasz 413WARSZAWAM4000:00:5501:19:2803:30:26
404MALINOWSKI Adrian 547#czeladzbiegaBĘDZINM4000:00:4901:18:5203:30:28
405MICHALSKI Mateusz 560Bieg po zdrójJAWORZEM3000:00:1601:21:3103:30:47
406ŻOŁĄDEK Anna 790OTWOCKK3000:00:3801:20:0703:30:53
407HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 392Night Runners GliwiceCHORZÓWK3000:00:4901:18:5403:31:37
408OSIEKOWICZ Tomasz 595DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5000:00:0901:21:4303:31:47
409WARZYCHA Krzysztof 727MAXeLBYTOMM5000:01:0201:23:3503:31:51
410WARZYCHA Dawid 728PKP IntercityBYTOMM2000:01:0301:23:3703:31:51
411KROCZYŃSKA Kinga 484KOŁOBRZEGK4000:01:0001:19:3703:32:09
412SZUBERT Agnieszka 701Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEK4000:01:0001:19:3703:32:11
413WYRWAŁ Krzysztof 762RADZYMINM4000:00:2401:15:3503:32:17
414WYRWAŁ Sebastian 761WARSZAWAM3000:00:2401:15:3303:32:17
415CHOJECKI Mateusz 315PLESZEWM2000:00:5401:22:5603:32:20
416PAŁYS Rafał 603CHORZÓWM2000:01:1601:22:3603:32:23
417STEC Iwona 674LUBLINK3000:00:5701:22:4703:32:24
418ABULEWICZ Wojciech 265Trening Studio 17WROCŁAWM5000:00:4801:21:3603:32:30
419ŻYCIŃSKA Magdalena 795Badbull Running TeamKRAKÓWK5000:00:4801:20:3803:32:32
420JAWORSKA Katarzyna 412WARSZAWAK4000:00:5601:19:2703:32:52
421SPALIŃSKA Kamila 669Spartanie DzieciomWARSZAWAK4000:00:1001:16:1303:33:06
422STROIŃSKI Maciej 679BIAŁYSTOKM3000:00:4301:21:3003:33:10
423FILON Małgosia 352WARSZAWAK3000:00:4201:21:3103:33:13
424PAWLAK Ewelina 608PIASECZNOK3000:00:1401:18:0703:33:18
425BEREJ Adrian 826GROCHOWCEM3000:00:0001:24:0503:33:23
426KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 513Tigers TeamŁÓDŹK4000:00:1901:17:2503:34:27
426BIAŁECKI Zbigniew 288ŁÓDŹM5000:00:1901:17:2403:34:32
428KĄKOL Dariusz 443KAMIONKAM5000:00:4201:15:0803:35:44
429MAZURKIEWICZ Jolanta 554Bychawa Runner's/Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK3000:01:0201:23:4803:36:02
430CICHOCKI Mariusz 318Suunto Run TeamRADOMSKOM5000:01:0901:23:1003:36:07
431KORDOWSKA Katy 469LUBLINK3000:00:5801:22:5103:36:28
432BRENER Maciej 302Kuźnia TriathlonuJAZGARZEWSZCZYZNAM3000:00:4701:22:2703:36:37
433LUC Adam 530Biegusiem.plRYKIM4000:00:4301:26:1403:36:39
434BRZENCZEK Michał 821OTK na relaxieGLIWICEM4000:00:0601:17:4403:36:40
435MĄCZKA Krystyna 822OTK na relaxieGLIWICEK6000:00:0501:17:4503:36:42
436WODNICKI Rafał 747BIAŁA PODLASKAM4000:01:0901:20:2903:36:49
437ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 536Infinity-GymPROSZOWICEK4000:00:2901:18:5903:37:11
438TALAJKO Dorota 710WARSZAWAK4000:00:2201:21:2303:37:39
439MISZALSKI Henryk 566SUŁKÒWM3000:00:5501:25:5703:37:40
440BRYSZEWSKA Marta 304ZGIERZK4000:00:5801:27:4803:38:08
441WARWAS Paweł 726WIKOSS SPORT TEAMSOSNOWIECM5000:00:0001:16:4103:38:22
442ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 707W pogoni za duchemSOSNOWIECM4000:00:4001:17:5503:38:43
443BAR Aleksandra 274Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:00:1201:19:4703:38:47
GRAJEWSKI Artur 377WARSZAWAM30DNF01:16:14 DNF03:40:10 DNF
FABIŃSKI Marcin 349GRUDZIĄDZM40DNF01:19:01 DNF03:40:17 DNF
446ŁOKAS Andrzej 535BĘDZINM5000:01:1101:22:4403:40:58
447SIKORSKA Agnieszka 816EkobiegiWARSZAWAK4000:00:5101:23:5203:41:08
448GŁOGOWSKI Marcin 369Pszczółkowski TeamWARSZAWAM4000:01:1401:27:5203:41:10
449SZNEJFUS Beata 168Rozbiegany PiastówPRUSZKÓWK3000:00:3901:20:4203:41:12
450RYBAK Monika 647OTWOCKK4000:00:4001:20:4103:41:12
451KIDA Olga 446NOWE CHECHŁOK3000:01:0601:23:2603:41:40
452KIDA Marek 447NOWE CHECHLOM3000:01:0601:23:2203:41:41
WZOREK Zbigniew 186ZAGNAŃSKM40DNF01:25:25 DNF03:42:00 DNF
WĄTROBA Piotr 731Kopalnia MocyTARNOBRZEGM30DNF01:13:57 DNF03:42:03 DNF
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
455NAPIÓRKOWSKA Ingrid 579Boat City TeamDĄBRÓWKA WIELKAK4000:00:0501:16:2203:42:20
456FRANCZAK Karolina 358BoatcityGAŁKÓW DUŻYK2000:00:0401:16:2403:42:22
457SZMUC Anna 694Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:2401:21:5103:42:30
458LEWANDOWSKA Emilia 523GRUDZIĄDZK3000:00:1901:19:0303:44:22
459LIPIŃSKA Kinga 527GRUDZIĄDZK3000:00:2001:19:0503:44:22
460ORNACKI Łukasz 594CHRZANÓWM3000:00:3501:17:2503:44:59
461KUŁAK Alicja 500LONDYNK3000:00:5301:25:0603:45:18
462ŁYŻWA Iwona 538wkurw_teamKIELCEK4000:00:4701:23:3403:45:24
463SOŁKIEWICZ Marta 668wkurw_teamKIELCEK4000:00:4701:23:3903:45:53
464ŻEBRACKI Wojtek 191PRUDNIKM3000:00:3401:21:2803:46:01
465ZIELIŃSKI Jacek 782Biegnij z ProServicePIASTÓWM4000:00:1201:16:0703:46:12
466NOWAK Jarosław 587spcTORUŃM5000:01:1101:24:2603:46:37
467MOCZADŁO Maria 568spcTORUŃK4000:01:1101:24:2703:46:39
468BARYZA Robert 279CIECHOCINEKM4000:01:1101:24:2703:46:40
469BŁĘDKOWSKA Katarzyna 295OPOLEK3000:01:1601:20:3403:46:45
470GOSZCZYNSKI Piotr 374CZĘSTOCHOWAM4000:01:0701:20:0203:47:01
471KUSZTAL Justyna 504Eskadra KrakówKRAKOWK4000:00:3401:18:5703:47:36
GRABIEC Kamil 376OLSZOWAM20DNF01:18:57 DNF03:47:38 DNF
SZPINDA Marta 696BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJK40DNF01:24:33 DNF03:47:44 DNF
474ORNACKA Magdalena 593KRAKOWK3000:00:2601:22:5903:47:45
TYMBOROWSKA -WIEDRO Małgorzata 719wkurw_teamZAGNAŃSKK40DNF01:26:11 DNF03:48:13 DNF
476KOSIERKIEWICZ Grzegorz 475KaroleKIELCEM4000:00:3501:23:3303:48:34
477WYRĄBKIEWICZ Janusz 760NO LIMITSCIECHOCINEKM6000:00:3601:28:3603:48:36
478DĄBKOWSKA Dorota 332NO LIMITSTORUŃK5000:00:3701:28:3603:48:36
GWÓŹDŹ Kamil 389WARSZAWAM30DNF01:21:59 DNF03:50:03 DNF
480KRAUZE Tomasz 483GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:5601:27:1103:50:32
481WYSOKIŃSKI Jerzy 764Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:4601:28:1703:50:33
482ZACHARZYŃSKA Katarzyna 766Orange PolskaLUBLINK3000:00:4501:28:1803:50:35
483PARYSZ Anna 607Stare Babice BiegajaBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:5601:27:4603:50:40
484MŁODECKA Sylwia 820WARSZAWAK4000:01:0401:31:2003:50:51
485BICKA Anna 825WARSZAWAK4000:01:0401:31:1903:50:52
486KAUCKI Ireneusz 828WARSZAWAM4000:01:1701:18:0703:51:56
MAJONEZ Artur 827UltraCieniasyWARSZAWAM30DNF01:18:08 DNF03:51:56 DNF
488CZARNECKI Bartosz 323KNURÓWM3000:00:4601:39:2503:53:35
489BILSKI Marek 291VegedogWARSZAWAM4000:02:2201:27:3703:56:50
ŻBIKOWSKA Małgorzata 788SPCTORUŃK50DNF01:29:55 DNF03:57:02 DNF
KOCZAJ Anna 460PISZK40DNF01:32:07 DNF03:58:21 DNF
CHYŻEWSKA Katarzyna 317OLSZTYNK30DNF01:32:10 DNF03:58:29 DNF
ARTEMIUK Eugeniusz 271Hajnówka BiegaHAJNÓWKAM50DNF01:32:07 DNF03:58:38 DNF
ARTEMIUK Eugenia 270Hajnówka BiegaHAJNÓWKAK60DNF01:32:18 DNF03:58:59 DNF
495SUWEZDA Jacek 685CZĘSTOCHOWAM5000:00:0004:35:12
496PIASEK Paweł 613TriUnlimited / ZHP OstrolękaOSTROŁĘKAM2000:00:43
497FOĆ Grzegorz 356ZALASEWOM4000:00:4604:59:32
Znaleziono 497 wynik(ów)