VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 579
Wystartowało : 497
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 470
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 38km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
     
1KOCZWARA Tomasz 257RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0300:49:1602:00:0903:04:41
2MISIAK Bartosz 255Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM3000:00:0100:50:4302:05:2203:10:49
3FARON Robert 253SALCO GARMIN TEAMZALESIEM4000:00:0100:50:0202:05:0703:13:48
4SZUMLIŃSKI Piotr 703ATTIQ TEAMKRAKÓWM3000:00:0100:49:5802:06:5303:18:37
5ŻORNIAK Mateusz 793Mega Fason Sieniawa / Stajnia BalonaSIENIAWAM3000:00:0300:50:2002:06:0503:19:54
6FLISIŃSKI Łukasz 355SOSNOWIECM3000:00:0200:49:5802:07:3803:23:08
7KITA Michał 452pędzący w miejscuWROCŁAWM4000:00:0200:51:5802:10:2103:24:43
8KRUBA Marcin 486Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM3000:00:0000:51:0502:11:2803:24:56
9BUJAŁA Michał 310Dabex-BoltWILKSZYNM3000:00:0200:49:5702:05:3903:25:15
10KANTOR Martyna 256Buff Team PolandKRAKOWK3000:00:0300:52:3902:12:5503:28:43
11ZDANOWSKI Łukasz 777SIEDLCEM2000:00:3000:52:1202:12:2703:29:32
12KOREK Michał 471Harpagan Sosnowiec/ MarcinŚwiercTeamSOSNOWIECM3000:00:0200:52:4102:12:5703:31:56
13KRZYSZTOŃ Marcin 490KRAŚNIK / LASYM3000:00:0300:53:0502:14:1603:33:11
14SOKOŁOWSKI Marek 263Alpin Sport Hoka One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0200:53:0802:15:0303:35:33
15BRZANA Maciej 305FINISZ RymanówRÓWNEM3000:00:0400:54:3802:17:3003:36:53
16WILK Katarzyna 254PLEŚNAK3000:00:0100:54:3302:18:5703:37:30
17SZAPORÓW Łukasz 688Infinity-GymPROSZOWICEM3000:00:0300:54:3802:16:4803:38:36
18GIŻA Grzegorz 367RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0701:00:2802:25:0003:40:10
19FLĄDRO Daniel 354WOKOWICEM4000:00:0100:54:5202:19:3203:44:22
20ZARODKIEWICZ Dawid 773Naprzód Młociny/ #TZDWARSZAWAM3000:00:0300:53:0802:18:0603:44:36
21BRZĄKALSKI Krzysztof 808Team eAzymut.plPŁOCKM2000:00:0500:54:3502:16:4203:49:35
22IWAN Malgorzata 398Maja TeamGDAŃSKK3000:00:2500:58:1802:26:1403:49:40
23PSIUK Andrzej 633Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0300:55:4002:21:5703:50:47
Niesklasyfikowani
GOMOŁYSEK Kinga 258Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK30DNF00:54:31 DNF02:23:01 DNF03:50:47 DNF
25ZARZYŃSKI Artur 774MPK WybieganieWARSZAWAM4000:01:0300:59:5102:29:0803:52:16
26DUCKI Piotr 830POLKOWICEM3000:00:2600:59:1602:28:1903:54:37
27KURZAWSKI Tomasz 502MIĄCZYNM3000:00:1801:00:0502:26:5703:54:54
28KOWALSKI Aleksander 805WOLA RADZISZOWSKAM2000:00:3000:56:3902:24:5903:57:53
29KĄKOL Michał 442RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0401:00:5202:32:1503:57:57
30WIDUCH Jarek 734PEWEL ŚLEMIEŃSKAM3000:00:0401:00:5802:31:0903:58:04
31SIUDEK Robert 653KRAKÓWM3000:00:0501:00:4902:32:3003:58:16
32ZAJĄC Filip 814CHORZÓWM4000:00:0200:58:2802:29:0204:00:29
33CZERCHAWSKI Janusz 326SIEMIANICEM5000:00:2601:01:5302:32:2604:00:31
34KRZEMIŃSKI Marcin 489SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:0701:00:3602:34:2504:01:22
35CZERWIŃSKI Michał 818OSP GotartowiceRYBNIKM3000:00:0200:59:0102:30:3304:02:38
36JUSZCZAK Marcin 423RaceFighter GOSiR Dębę WielkieCEGŁÓWM3000:00:0401:00:5202:32:1704:03:01
37ZALEWSKI Karol 772RaceFighter GOSIR Dębe WielkieJAKUBÓWM3000:00:0401:00:5102:32:1604:04:04
38KWAŚNIEWSKI Maciej 510SZCZECINM3000:00:5601:00:0702:35:1804:04:12
39LATAK Michał 515JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1501:01:5702:34:4704:04:50
40STUPUŁKOWSKI Piotr 802BIAŁYSTOKM3000:00:2301:00:0602:29:0504:04:55
41BARUD Piotr 278Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:1401:01:4602:34:4704:04:57
42WRÓBLEWSKI Jacek 758Mazovia ProActiveCIECHANÓWM3000:00:1101:00:2302:32:0504:05:01
43GAWRON Marcin 364NOWY BOREKM3000:00:1200:56:5602:26:5804:05:06
44NOWAK Miroslaw 586KONSTANTYNOW LODZKIM4000:00:0101:01:2802:35:2604:05:33
45KUŹMA Krzysztof 508Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECM4000:00:3801:02:0502:34:4704:05:58
46SZATANIK Zbigniew 689UJSOŁYM5000:00:0900:58:1402:31:5304:06:38
47KNOPEK Adam 456Bieg po ZdrójJAWORZEM3000:00:1601:01:3802:34:4704:07:57
48JUREWICZ Kris 422Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:00:0201:00:5002:33:5204:08:55
49WOJCIECHOWSKA Maria 748JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:1401:01:4402:37:2704:09:18
50JĘDRASZCZYK Mateusz 70NOWY TARGM3000:00:0501:02:3802:37:0404:10:21
51FIREK Adrian 353HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAM3000:00:1001:02:4202:39:0004:10:24
52STRYCHARSKI Krystian 680Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3000:00:0300:59:5602:37:0604:11:16
53BISOWSKI Mariusz 293KOBYŁKAM4000:00:1201:01:0002:36:0604:12:27
54SZPUNAR Marek 698ŁAŃCUTM4000:01:0201:02:5702:36:5704:12:56
55JAROMIRSKA Elzbieta 260ENTRAMBASAGUASK3000:00:3101:01:0502:39:0304:14:02
56GRYSZKO Artur 385WARSZAWAM4000:00:2601:01:1302:37:1804:14:09
57ŻOŁNACZ Maciej 792NOWE MIASTO NAD PILICĄM3000:00:1001:03:4902:36:0704:14:16
58WILK Antoni 738KROSNOM4000:00:0401:01:0002:34:1004:14:18
59TAUZ Andrzej 712WARSZAWAM4000:00:2601:01:1202:34:5304:14:51
60SZCZUDRAWA Dariusz 691NOWA DĘBAM4000:00:0501:01:3102:31:5704:16:03
61ZIELAK Darek 779WARSZAWAM4000:00:1500:56:5602:36:0404:16:41
62NIECZ Michał 583PIASECZNOM4000:00:4200:59:1702:33:1404:17:01
63SZPINDA Sebastian 697BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0401:01:1002:37:4704:17:02
64SŁOWIŃSKI Marcin 663Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM4000:00:2301:00:3502:32:4104:17:56
65KAPAON Andrzej 433Cazzo Club Running TeamSTRACHOWKAM2000:00:0500:57:0802:27:4704:18:21
66KAMIŃSKI Marek 430POZNAŃM3000:01:0201:05:0102:39:3004:19:05
67WÓJCIK Krzysztof 756Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4000:00:0901:04:4702:41:4504:19:19
68SZAFRAŃSKA Aleksandra 687wkurw_teamPIASTÓWK2000:00:3201:07:0002:45:5704:20:22
69DRAŃKO Piotr 337OTWOCKM3000:00:2801:00:5902:37:2104:21:07
70JASŁOWSKA Justyna 262SCOTT TeamWARSZAWAK3000:00:0400:59:5302:37:5504:21:34
71GRONIECKI Mikołaj 380WARSZAWAM3000:00:1601:02:4902:39:4804:21:35
72MACHNICKI Rafał 540RYKIM3000:00:0501:01:3202:41:0704:21:39
73SULIK Agnieszka 681Warsaw Masters TeamWARSZAWAK3000:00:1001:00:0002:39:2004:21:53
74MAŁACHOWSKI Mariusz 549RundomskoRADOMSKOM4000:00:5201:04:1002:44:5304:22:47
75NIEGOWSKI Robert 584STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM3000:00:1200:58:0802:32:1704:23:00
76PIASEK Piotr 614TriUnlimited / ZHP OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:3901:02:5902:42:4304:23:19
77KŁOŚ Artur 815LUBLINM3000:00:1901:06:0302:42:2704:24:11
78JÓŹWIAK Rafał 420JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:2801:01:2802:39:3204:24:21
79WIECZOREK Agata 735TeBeG Runners TeamTARNOBRZEGK3000:00:0501:03:1702:44:0604:24:48
80KAPŁOWSKI Jerzy 817WAŁBRZYCHM4000:00:3201:07:0002:45:5204:25:27
81SZLACHTOWSKI Łukasz 692NOWY TARGM2000:00:2301:00:2102:39:4304:25:39
82RUSIN Krzysztof 646SZARÓWM4000:00:3501:03:5302:44:5504:26:42
83ZIĘBA Tomek 785JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1301:01:4502:43:3504:27:00
84DZIADOWIEC Joanna 345TYCHYK2000:00:3601:04:3502:46:3904:27:15
85DZIADOWIEC Łukasz 346TYCHYM2000:00:3601:04:3502:45:2504:27:18
86PAJĄK Andrzej 598Biegam z ABSGARBÓWM4000:00:0901:05:0102:45:2804:27:19
87SALACHNA - NOWAK Magdalena 649Biegam z ABSLUBLINK4000:00:0901:05:0102:46:0004:27:19
88KRUPA Grzegorz 488KB SobótkaSTZEGOMIANYM4000:00:2701:02:3902:43:1304:27:23
89KIEŁTYKA Agnieszka 449RYKIK3000:00:2801:05:2002:45:4404:27:23
90NAGIEL Andrzej 575Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0601:00:0502:38:1204:27:30
91DZIWOKI Marek 348RYBNIKM4000:00:4201:01:5702:43:2004:27:33
92MAŚLAK Radomił 550Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM4000:00:1301:01:0502:41:2904:27:35
93WĘCŁAŚ Maciej 732GÓRA KALWARIAM4000:00:1301:04:4302:44:1604:27:40
94MIELNIK Grzegorz 562PRZEMYŚLM3000:00:0601:03:2202:43:3504:27:49
95ROCHOWIAK Zbysio 636Biegam bo Lubie😁GILOWICEM4000:00:2901:06:3102:50:0704:28:13
96WOJCIECHOWSKI Andrzej 749KB Maraton TurekTUREKM4000:00:2601:08:0902:50:1304:28:19
97DŁUGOŁĘCKI Konrad 334BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4000:00:2901:08:2902:48:1404:28:25
98BEDRYJ Mateusz 28242 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:1401:04:1802:43:3004:28:31
99MAGDA Katarzyna 542Run For FunRZESZÓWK4000:00:2301:08:4302:49:3604:29:28
100KUSZKA Michał 503STS Biegaton Mikołów - Sekcja GórskaMIKOŁÓWM3000:00:1001:05:0002:45:3304:29:39
101MAJEWSKA Joanna 543PGE RUN ObrótRZESZÓWK4000:00:0701:01:0802:46:0004:29:42
102LINEK Michał 524CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:1301:08:0002:53:4004:30:00
103JAGODZIŃSKI Robert 401Jagoda TeamOWIŃSKAM4000:00:2301:12:5402:57:0104:30:06
104DZIÓB Romuald 347Cracovia WieliczkaWIELICZKAM4000:00:1201:01:0802:36:5004:30:57
105PELA Dariusz 812TORUŃM3000:00:0001:04:4102:46:0604:31:00
106SKÓRA Anastazja 659Sobas TeamWROCŁAWK2000:00:2101:05:2002:47:5704:31:07
107BUDZICH Wojciech 309TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4000:00:2301:04:5302:43:0804:31:13
108JABŁOŃSKI Tomasz 399MARKLOWICEM4000:00:0701:04:3202:50:2404:31:15
109SOBCZAK Robert 664Wierzę w JezusaŁÓDŹM3000:00:1901:04:3902:47:1204:31:22
110GNIADEK Tomasz 372Dabex-BoltKRAKÓWM4000:00:2401:04:5002:47:0104:31:57
111PODSTAWNY Rafał 622Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0701:04:5502:45:3404:32:02
112SZYBIAK Waldemar 704Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:1701:07:2802:47:1104:32:04
113KUTAJ Grzegorz 507WIELICZKAM4000:01:0601:07:0602:47:1704:33:03
114MISZTAL Rafał 567Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4000:00:3501:03:5702:47:0304:33:14
115PARACKI Tomasz 606F3TeamSIERAKOWICEM2000:00:2701:04:3602:42:5404:33:22
116JĘDRKOWIAK Piotr 415PACZEWOM3000:00:2801:03:4802:42:5404:33:35
117KAJA Gracjan 428BydGościeLIPKAM3000:00:3001:01:1902:40:1104:33:47
118WRÓBEL Stanisław 757wkurw_teamCZARNKÓWM2000:00:1501:01:3102:41:1804:34:02
119JOŃCZYK Rafał 419Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4000:00:1701:04:2502:47:1404:35:03
120WNUCZEK Lukasz 746Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:2201:03:1802:45:2204:35:06
121KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 439Racefighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK3000:00:0501:04:1002:48:2104:35:08
122BRZOZOWSKI Łukasz 308Bike Equipa SandomierzSTALOWA WOLAM3000:00:1801:04:5302:45:3904:35:15
123SZUBERT Marcin 700Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEM4000:00:2701:10:0702:56:0804:35:18
124TUSZYŃSKI Zygmunt 717PGE RUN ObrótRZESZÓWM3000:00:3001:06:1202:46:3304:35:36
125GUDOWSKI Krystian 388GOODRUNSANOKM3000:00:1001:07:3902:51:2904:35:42
126UBYCH Mariusz 722Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM3000:00:3601:06:0802:52:3404:35:47
127POLAK Jacek 623BiotonWARSZAWAM3000:01:0601:08:3802:50:2804:36:33
128URBANEK Patryk 723MYSŁOWICEM2000:00:0601:05:4202:45:3404:36:35
129ROGALA Grzegorz 638BOGUCHWAŁAM4000:00:0801:04:4802:43:4104:37:13
130PAJESTKA Wojciech 599Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:1001:07:4002:51:4004:37:13
131SIWIEC Stanisław 655RZESZÓWM6000:00:0301:05:0402:51:3204:37:15
132JURCZAK Roman 801Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM6000:00:0401:05:2202:51:3204:37:15
133KULCZYŃSKI Mariusz 498Schabowy RunnersLUBLINM3000:00:5801:08:0102:51:3204:37:18
134KOPACZEWSKI Tomasz 466KRAKOWM5000:00:3401:08:3002:55:0004:37:43
135TWARÓG Zbigniew 718Grupa Biegowa 'Bez granic'STRZEGOMM6000:00:1901:07:5902:48:4804:37:44
136LENART-KŁOŚ Katarzyna 518LUBLINK3000:00:1901:09:3802:57:0304:38:08
FILIPEK Wojciech 813Optim TravelRZESZÓWM50DNF01:02:15 DNF02:43:03 DNF04:38:19 DNF
138BRZEZIŃSKI Andrzej 306RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0401:01:5702:45:5004:38:24
139KACHNIARZ Magdalena 424WALLISELLENK3000:00:2201:05:2602:51:3504:40:57
140BIELOV Yuriy 831CHORZÓWM2000:00:5401:08:5202:48:2204:41:33
141KROCZYŃSKI Sławomir 485KB WyganKOŁOBRZEGM5000:00:3101:05:1802:49:4604:41:46
142SULIMA Grzegorz 682Grupa Biegowa 'Bez Granic'STRZEGOMM5000:00:1801:07:0802:50:2004:41:48
143KOBAK Marcin 457CZARNAM4000:00:0801:10:2403:00:2204:42:04
144KOPACZ Piotr 465perfexRADOMYŚL WIELKIM4000:00:3801:05:0502:50:0004:42:04
145KIEŁBASZEWSKI Jarosław 448RKB HajnówkaHAJNÓWKAM5000:00:0401:08:5202:58:0104:43:25
146CZEKALSKA Dorota Korzep 325Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK4000:00:0601:02:1402:50:2204:43:25
147RADYK Jakub 634Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:1901:06:5102:52:0704:43:41
148GRZANECKA Mirosława 386ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK4000:00:5601:11:1303:00:0504:43:57
149GRYNFELDER Rafał 384skywalkproject.plWARSZAWAM4000:00:0501:05:0302:51:2704:44:39
150JAROSZ Dominika 408KRAKÓWK2000:00:2201:08:1402:59:0904:45:19
151TERLECKI Krzysztof 713Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:3701:07:2302:57:4704:46:10
152MESJASZ Marek 558Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3000:00:2701:04:3502:53:1004:46:14
153TAMBORSKA Agata 711Dzik KomandoŁÓDŹK3000:00:5001:05:3702:49:5004:46:57
154SOKÓŁ Magdalena 666Eyeye PolskaBIAŁYSTOKK4000:00:0801:11:0103:00:5504:47:01
155KONDZIOŁA Krzysztof 463Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:1601:06:2702:58:5904:47:02
156CZAJA Alicja 321RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:1201:05:5302:52:5604:47:21
157MIETŁA Mateusz 563KSS JPIIWRZĄSOWICEM4000:00:3801:12:2402:59:2004:47:40
158MAKOWSKI Łukasz 545GORLICEM4000:00:3801:14:5302:59:2304:47:42
159KUBERA Dawid 492alwaysinmotion.plTYCHYM3000:00:3801:08:3102:57:2004:47:45
160KAWALEC Krystian 441#MarcinSwiercTeamWARSZAWAM4000:00:1601:06:2202:54:1804:48:09
161REAUD Julien 635FRAPOL RAZEM!WARSZAWA (TARGÓWEK)M4000:01:0901:17:4803:08:3104:48:11
162KOPEĆ Arkadiusz 467Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:0601:00:1502:45:2504:48:15
163URBANEK Małgorzata 806BIELSKO-BIAŁAK4000:00:0901:12:3803:02:3004:48:26
164WOŁOSZYN Ryszard 807BIELSKO-BIAŁAM5000:00:0901:12:3803:01:2304:48:28
165ŁĄCZKA Adam 534Mocno w PrawoPOZNAŃM2000:00:3401:06:0602:58:5504:49:14
166GNIADEK Gosia 371Dabex-BoltKRAKÓWK4000:00:2301:08:5302:59:5904:50:20
167PRELICH Tomasz 627Dabex-BoltKRAKÓWM3000:00:2301:08:5302:59:5604:50:20
168WIŚNIEWSKI Sławomir 740LBL BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:3101:11:4403:04:3304:50:23
169BINEK Mariusz 292KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:3701:04:2702:50:1604:50:57
170KACZOR Waldemar 829RZESZÓWM4000:00:4001:04:2602:50:5304:51:30
171KACPERSKI Olaf 425WARSZAWAM4000:00:3601:08:4203:00:1004:51:37
172ZAWADZKI Piotr 776RykowiskoPŁOCKM3000:00:0301:10:3803:02:4704:51:57
173KRUPA Grzegorz 487ANWIL TeamWŁOCŁAWEKM4000:00:3001:09:2902:58:5604:52:28
174ŚWIĆ Miłosz 706Dzik KomandoŁÓDŹM3000:00:5001:05:3902:55:3704:52:45
175JÓŹWIAK Artur 421MOGILNO TEAMWTÓREKM4000:00:2501:04:5802:55:1404:53:04
176PALUCH Andrzej 601MIELECM4000:00:2001:03:0102:53:2304:53:07
177KANDEFER Beata 431KB Athletic ZręcinKORCZYNAK4000:00:0201:02:2602:48:1204:53:25
178KŁOSOK Adam 453Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4000:00:0601:04:3302:56:3704:53:32
179FOLTA Sławomir 357Orange PolskaMIELECM5000:00:3501:07:0202:59:0204:53:33
180ZIELIŃSKA Iwona 781WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK5000:00:3101:09:2802:58:5904:53:46
181RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 644Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:01:1201:11:2103:00:3604:54:04
182KARUŚ Waldemar 43814das im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:00:2301:12:4603:04:4904:54:24
183GRANDA Paweł 37821 daplot JarosławZARZECZEM3000:00:2301:12:4603:04:5104:54:38
184JĘKALSKI Tomasz 418TiMWARSZAWAM4000:00:2601:08:2903:01:0704:55:03
185MATYSIAK Daniel 553KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIBUGAJM3000:00:3701:08:3303:00:5004:55:11
186PRĘDKI Jerzy 628Wybiegamy w PrzyszłośćHERMANOWAM4000:00:3701:13:3703:03:4604:55:15
187MELLER Wojciech 557Drużyna WilkaDYWITYM4000:00:3201:12:3803:05:3204:55:24
188ROSPOND Piotr 640TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5000:00:1401:10:2103:04:3704:55:28
189MELLER Joanna 556Drużyna WilkaDYWITYK4000:00:3201:14:3403:05:3204:55:31
190PAŃTAK Sławomir 60421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:2301:12:4503:04:5204:55:50
191BOHDANOWICZ Krystian 299wkurw_teamŁÓDŹM3000:00:1901:06:4903:00:4604:56:29
192GŁOWACKI Krzysztof 370wkurw_teamŁÓDŹM3000:00:1801:06:4803:00:4404:56:32
193SZCZEPANIAK Angelika 690wkurw_teamRĄBIEŃK3000:00:1901:06:5003:00:4604:56:32
194CHOJNACKA Marta 316LUBINK3000:00:1901:13:5203:07:4104:56:45
195WOŁOSZYN Czesław 809PIZUNYM5000:00:0901:15:0303:04:5804:56:51
196BORUSZEWSKA Beata 301BYTOMK4000:00:0601:03:2102:59:4204:57:02
197KUBISZYN Sebastian 493LUBACZÓWM2000:00:0601:09:4902:59:0504:57:17
198NEPELSKI Krzysztof 582Dziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieLUBLINM3000:00:0601:09:4802:59:0504:57:17
199STEMPLEWSKI Łukasz 675GNIEZNOM3000:01:1701:09:5703:01:0504:57:30
200LENKIEWICZ Artur 519BIAŁYSTOKM3000:00:2301:02:4402:54:1304:57:33
201KURCZAB Justyna 501LIMANOWAK3000:00:5801:11:2103:05:5804:57:43
202SZUBRYCHT Bartosz 702Sekcja biegowa grupy piwnejKRAKÓWM3000:01:0801:12:1303:06:1704:57:48
203TUROSZ Zbigniew 716LEŻAJSKM6000:00:1501:08:0203:00:4704:57:54
204GALEWSKI Jacek 360Drużyna TVNWARSZAWAM3000:01:0101:11:3703:05:5704:58:12
205BEREZOWSKI Waldemar 283PGE RUN ObrótRZESZÓWM4000:00:3101:04:3302:52:4904:58:21
206GRONCZEWSKI Artur 379FMW RunnersWARSZAWAM4000:00:1401:10:1903:04:2104:58:51
207GOŚCIŃSKI Sławomir 375DOBRZEŃ MAŁYM3000:00:3401:09:4802:59:2504:59:04
208KOCHANIEC Waldemar 459TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:0201:08:2603:00:2605:00:36
209ŁABĘDZKI Mariusz 533Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM4000:01:0301:15:0803:09:4905:00:47
210DRAUS Borys 338KRASNEM3000:01:1801:12:1703:07:2005:00:57
211MOJEK Michał 570Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM3000:00:2501:09:4603:01:1005:01:16
212LISOWSKI Michał 529KIELCEM2000:00:5701:15:1203:03:5405:01:17
213SŁABOŃ Mariusz 661KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:1001:06:3403:02:4705:01:29
214KUKLA Marcin 496Rysik RunnersWARSZAWAM5000:00:2201:07:5103:04:3005:01:36
215JĘDRZEJCZYK Konrad 417KRASNEM2000:01:1701:12:1703:06:4405:02:01
216KARPACZ Katarzyna 437BIAŁYSTOKK5000:00:0801:06:4903:02:4005:02:42
217BĘBENISTA Błażej 286ŁÓDŹM3000:00:3701:13:1303:03:5405:02:46
218ZUBOWSKI Piotr 786WARSZAWAM4000:01:1201:18:2003:17:3505:03:41
219KUŚ Gabriela 505KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK4000:01:0601:15:0703:10:5505:04:11
220LEWANDOWSKA-KRAKOWIAK Ewa 522Stargard Ja się Nie ŚcigamSTARGARDK2000:01:0301:13:2503:11:2805:04:25
221MURZYN Krysia 572DKBLIPNIKK4000:00:2901:07:3503:02:5605:04:29
222MROZEK Grzegorz 571GASZOWICEM4000:00:4201:09:5003:00:5005:04:36
223GIBAŁA Marcin 365Fundacja AuxiliumMIELECM4000:00:1201:10:1503:02:2605:04:51
224WŁODARCZYK Łukasz 745SOCHACZEWM4000:00:2601:10:0903:00:5305:05:23
225KOWALCZYK Grzegorz 478nieSŁOMCZYNM4000:00:5601:16:3703:07:1505:05:40
226WALUŚKIEWICZ Artur 725WROCŁAWM5000:00:1701:11:2102:52:4005:05:48
227WICZKOWSKI Gabriel 733ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM5000:00:3101:10:0603:06:1205:05:51
228JEDLIŃSKI Bartosz 414Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:5601:11:4703:11:1105:05:56
229BERNAŚ Dariusz 284BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:3001:11:4403:08:1505:06:17
230KORYTEK Piotr 474Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:4401:11:3703:06:1705:06:19
231DUKATA Grzegorz 341MGGWCHUDÓWM4000:00:1301:13:0603:09:5305:06:47
232PIASNY Paweł 615GLIWICEM4000:00:1301:13:0703:09:5305:06:47
233WALERJAN-RUSEK Agnieszka 724AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWK4000:00:1001:07:5203:03:1805:06:51
234KALKA Jan 429SWIETOCHLOWICEM3000:01:1001:12:4803:05:4205:07:26
235KUCHARCZYK Robert 494Silesia Runners ClubCHORZÓWM4000:01:1001:12:4803:05:4305:08:11
236WITOWSKI Łukasz 744GDYNIAM3000:00:3101:12:0603:07:1405:08:52
237PRZYGODA Michał 631MALINIEM3000:01:0401:13:2403:10:1505:09:03
238RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 642Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK4000:01:1101:11:2303:09:5805:09:17
239SZMUC Jacek 693Myszków BiegaMYSZKÓWM4000:00:2401:17:3803:15:1405:09:25
240PAKULSKA Magdalena 600Blue Sky TravelPOZNAŃK4000:01:0101:14:5903:12:1705:09:25
241ŻOŁDAK Przemysław 791Piątkowo na BiegowoWITKOWOM4000:01:0201:14:5803:12:1705:09:25
242KOZAK Filip 479NGB KłobuckKŁOBUCKM4000:00:2901:08:3603:05:0305:09:28
243SUŁKOWSKA Lidia 683LIMANOWAK3000:00:5901:16:3003:20:0805:09:29
244NAWROCKI Wojciech 581LEBORKM4000:00:0701:13:5303:04:3505:10:10
245GAJDA Mateusz 359Skawina BiegaSKAWINAM3000:01:0701:15:2203:10:4505:10:14
246BOGUCKI Michał 297PSZCZYNAM4000:00:1301:08:0103:09:2005:10:21
247MATUSIAK Arkadiusz 551ŁÓDŹM4000:00:2701:15:0603:12:1805:11:49
248KUŚMIERCZYK Piotr 506Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM4000:00:5301:07:2403:03:0205:11:54
249MIELCZAREK Daniel 561Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM4000:00:5201:07:2503:03:0305:11:55
250WASIEWICZ Adam 729trenerbiegania.plWARSZAWAM3000:00:3801:14:2703:10:4405:12:01
251WASIEWICZ Jolanta 730MEEWARSZAWAK3000:00:3801:14:3103:10:5805:12:02
252BOCHENEK Michał 296Infinity-GYMPROSZOWICEM3000:00:0901:08:3203:03:3005:12:26
253WITEK Wojciech 743TARNÓWM3000:00:1301:11:2603:06:4505:12:40
254ŻMUDKA Bartek 789RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZAMRYBNIKM4000:00:5301:09:0103:09:4405:13:01
255WYSOCKI Tomasz 763OchajoRun&FriendsRYBNIKM4000:00:5301:09:0303:09:4605:13:05
256ZAURSKI Piotr 775OSTROŁĘKAM4000:00:3301:18:0803:11:5005:13:06
257NOLL Dariusz 585TriUnlimitedOSTROŁĘKAM4000:00:3201:14:2603:11:5305:13:21
258PĘKALA Rafał 611JEDLIŃSKM3000:00:5601:17:3303:11:4805:13:32
259BRZEZIŃSKI Cezary 307ZGIERZM5000:00:0901:13:2603:11:4505:13:53
260KARGUL Zbigniew 436OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:4901:09:0803:01:2305:14:07
261LESIAK Filip 520Skawina BiegaSKAWINAM4000:01:0801:15:2503:11:0105:14:12
262BOGUTA Monika 298LUBLINK3000:00:5801:09:4203:09:3305:14:50
263BACZEWSKA Klaudia 272Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK2000:00:0701:09:0703:08:2705:15:31
264MALECKA-LEŃ Patrycja 546SantanderRunnersTeamRZESZÓWK3000:00:0501:05:4803:16:0105:16:31
265DUBIŃSKI Jarosław 340BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4000:00:4101:11:3003:09:0005:16:36
266ADAMCZYK Aneta 266LIMANOWAK4000:00:5801:16:3403:17:3005:16:36
267MICHALSKI Jarosław 559Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:3001:11:4703:10:3505:16:56
268BŁĄDEK Piotr 294PROSWIMKAMIEŃM3000:01:0101:10:1303:10:4805:16:57
269WILK Krzysztof 737KATOWICEM4000:00:3101:13:0903:13:5605:18:04
270OLEJNIK Marcin 59012TriWARSZAWAM3000:01:0301:19:1003:14:5705:18:23
271PRZYKUCKI Robert 632No Excuses TeamGNIEZNOM4000:00:4501:11:3603:09:2705:18:25
272KASPRZAK Maciej 440ATR/ Wkurw_teamGNIEZNOM2000:00:4501:11:3603:07:0705:18:25
273FIGIEL Bartosz 350DĄBROWA GÓRNICZAM3000:01:0701:06:3903:10:4705:18:38
274PAWLAK Bartosz 609JABŁONNAM4000:00:5701:15:1003:16:4005:18:46
275JAMBOR Michał 403Bractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamWARSZAWAM4000:00:5801:15:1003:16:4005:18:46
276KANIEWSKI Paweł 432MOCNO W PRAWO TEAMOTWOCK WIELKIM2000:00:3301:06:0703:02:3205:18:50
277GRUSZCZYNSKI Mateusz 382POZNANM3000:00:3301:06:0903:06:0405:18:55
278KWIATKOWSKI Kajetan 512Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:2101:05:3403:02:3905:19:03
279DOMINIK Mariusz 1083BUT BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:3001:11:4203:06:2405:19:11
280OSTROWSKI Paweł 596REHMEDICA.PLKRZESZOWICEM3000:01:0401:14:3703:11:2305:19:15
281STANEK Marzena 670Wkurw_teamGÓRSKOK4000:00:4701:14:0103:14:4405:19:17
282SAMBORSKI Bartosz 651Wkurw_teamWARSZAWAM4000:01:0801:15:0503:15:4505:19:45
283HOJDA Mariusz 395Hojda.netWARSZAWAM4000:00:1801:17:4303:14:1105:19:51
284SIWEK Wojciech 6545 Batalion Strzelców PodhalańskichPRZEMYŚLM2000:00:2701:14:0003:12:4105:19:59
285PIĄTEK Rafał 616Obleśni biegaczeKRAKÓWM3000:00:2701:13:5703:12:4105:20:00
286LIS Arkadiusz 528NogiZetreWARSZAWAM3000:01:0901:18:4003:17:0405:20:07
287STEUER Sylwester 677Białystok Biega TeamBIAŁYSTOKM3000:01:1901:17:0103:17:5805:20:07
288KORCZYC Anna 468IndywidualnieLWÓWEK ŚLĄSKIK2000:00:3601:15:4403:17:4505:20:28
289WOLF Weronika 753Pozytywnie Zabiegi Sanok, 3PBOTSANOKK4000:00:3601:15:4503:17:4605:20:29
290PAŁUBSKI Andrzej 602TECHGIS TEAmCZAJOWICEM4000:00:5501:16:2203:19:2605:20:41
291DUBIJ Albert 339Białystok Biega TeamOGRODNICZKIM4000:01:1901:15:4903:18:5305:20:47
292POLLAK Jan 624POZNANM4000:00:5901:18:1803:23:3105:21:38
293GROS Anna 381Skawina BiegaSKAWINAK4000:01:0801:16:3103:23:1605:21:47
294ZGLIŃSKI Bartłomiej 778wkurw_team ToruńTORUŃM3000:00:4701:15:2703:16:0605:21:54
295KOLASIŃSKI Dariusz 461JAROCINM2000:01:1301:10:4803:10:1005:21:56
296KUFERA Dariusz 495FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM4000:01:0801:17:5103:15:4205:22:10
297KULAKOWSKI Piotr 497CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:01:0601:16:2203:19:0005:22:21
298MATRACKI Sebastian 1241ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:5201:15:3603:25:5905:22:31
299WALKOWSKI Tomasz 796Jacek Biega Running TeamNOWA IWICZNAM5000:00:1701:09:2403:15:3105:22:59
300MADAJ Paweł 541Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃM4000:01:0501:13:0003:10:5605:23:02
301DĘBSKA Marta 333Zielonebieganie.plPOLANYK2000:00:4601:17:1403:20:2305:23:08
302SOKALSKI Grzegorz 300KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:3301:06:0803:15:3505:23:16
303HUSZCZA Paweł 396WARSZAWAM3000:01:1501:12:5803:10:2705:24:11
304JAKIMIUK Marek 402Natural EPO MultisportMALESZEM4000:00:0901:21:4303:25:5605:24:22
305SKIBA Maciej 658SPORTOWE DZBANYWAŁBRZYCHM2000:00:4601:17:0903:18:0805:24:24
306KOTOMSKA Renata 477ALEKSANDRÓWKAK4000:00:4601:14:1003:19:3705:25:35
307KOSMĘDA Piotr Michał 476WARSZAWAM4000:00:4401:16:5803:19:1605:25:47
308ZADORA Dorota 767WADOWICEK4000:00:4401:16:5903:24:1705:25:53
309SŁOWIK Justyna 662OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:5401:15:3303:25:5405:25:59
309BEBEN Robert 280OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4000:00:5301:15:3403:26:0405:26:00
311IDZIOR Tomasz 397BRZEZINYM2000:00:2201:12:1703:18:5405:26:04
312CHILIŃSKI Karol 800BIAŁYSTOKM3000:00:2401:07:5703:11:5205:26:23
313STEPANCZENKO Rafał 676BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3000:01:1901:15:5303:17:5705:26:44
314JĘDRZEJCZAK Anna 1150KB JaworznoJAWORZNOK4000:01:0701:16:4603:19:4705:26:52
315JANCZY Agnieszka 404LIMANOWAK4000:00:5901:16:3303:20:5505:27:06
316MĄKA Wojciech 555TriWawaGRANICAM4000:00:4801:16:0703:12:5805:27:11
317TOCZEWSKA Anna 714JacekBiega Runnig TeamWARSZAWAK5000:00:5001:13:1103:18:1405:27:21
318NAMIOTA Urszula 576Maratończyk DębicaDĘBICAK5000:00:4701:12:2203:21:0505:27:23
319KUBALA Sylwester 491KALISZM4000:00:5601:15:3803:21:5705:27:31
320SYPNIOWSKI Szymon 686Daniel Wosik Tervel TeamKRAKÓWM3000:00:2801:14:4303:18:4405:27:33
321DEC Anna 824OTK na relaxieGLIWICEK4000:00:0601:12:2603:14:1905:27:39
322SKUBIS Grzegorz 660TYCHYM3000:00:2201:16:2603:18:0505:27:39
ZABŁOCKI Wojtek 765ŁÓDŹM40DNF01:16:42 DNF03:17:36 DNF05:27:39 DNF
324KARANOS Tadeusz 434RKB HajnówkaHAJNÓWKAM6000:00:0401:08:5403:08:4505:27:40
325MĄCZKA Bronisław 823OTK na relaxieGLIWICEM6000:00:0601:12:2503:14:1805:27:40
326TYMOSZUK Michał 720wkurw_teamBIAŁA PODLASKAM4000:00:0701:07:4903:08:0005:27:59
327BIESZCZAD Ilona 290WOJASZÓWKAK3000:00:4301:11:3903:17:4505:28:10
328STANISZEWSKA Joanna 671SPCTORUŃK3000:01:1101:16:3903:21:5205:28:26
329ZIEMSKI Maciej 783VegerunnersPOZNAŃM3000:01:0001:18:1803:23:2905:28:39
330CZYŻEWSKA Mariola 329Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0801:13:4403:18:3105:28:52
331ZAJĄC Paweł 770Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM3000:00:4101:13:2603:19:5505:28:52
332KOZŁOWSKA Joanna 480Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0801:13:4403:18:3105:28:53
333ROŻKO Krzysztof 6414RożkiBRWINÓWM4000:00:5601:19:2903:24:3905:29:10
334SOKOŁOWSKA Agnieszka 665STARACHOWICEK3000:00:5101:12:3103:17:3405:29:16
335KORNOSZ Pawel 472Cordigo familyWARSZAWAM4000:00:1801:16:2303:21:1705:29:59
336STĘPIEŃ Wojciech 678Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4000:00:2201:14:1903:21:0205:31:12
337BARCZEWSKA Agnieszka 797FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3000:00:1501:13:0103:19:1005:31:13
338GARBOWSKA Monika 362Compañeros Asfalt TeamGLIWICEK4000:00:2201:14:2003:21:0005:31:33
339GRZEGORZEWSKA Aneta 387BRODYK3000:00:4401:15:1003:21:1405:31:50
340TROJNAR Damian 715Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:01:0101:14:0003:24:2305:32:07
341SZNAJDER Jarosław 695DOBCZYCEM4000:00:1301:13:2303:17:5605:32:10
342KRASOWSKI Łukasz 482PROSWIMRZESZÓWM3000:01:0201:14:2603:24:2305:32:18
343KRASOWSKI Mateusz 481LEŻAJSKM3000:01:0101:14:0003:24:2405:32:19
344JAGODZIŃSKA Aleksandra 400Jagoda TeamOWIŃSKAK4000:00:2201:12:5603:21:0205:32:25
345NECZAJ-RACZYŃSKA Anna 798ŁĘCZNAK4000:00:1701:11:3003:12:2705:32:34
346RACZYŃSKI Czesław 799ŁĘCZNAM4000:00:1701:11:3103:12:2705:32:35
347RÓŻYCKI Ryszard 810Sokół ZagórzZAGÓRZM6000:00:2001:20:2703:28:3605:33:14
348RÓŻYCKA Elżbieta 811Sokół ZagórzZAGÓRZK4000:00:2001:20:2603:28:3505:33:14
349LEGENC Łukasz 516wedrujzoczkami.plKRAKÓWM2000:01:2001:13:5303:16:2305:34:10
350PAWLAK Jarosław 1287Koło BiegaKOŁOM3000:00:0301:16:5403:23:5905:34:15
351RÓŻYCKI Konrad 643WARSZAWAM5000:00:1101:16:0903:26:2605:34:45
352PUZIO Waldemar 804Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:00:5201:15:5303:21:0005:35:24
353NARTOWSKI Jan 580MORT!WARSZAWAM6000:00:3501:17:0303:26:1005:35:42
354ROGALA Katarzyna 637WALIMK4000:00:3901:15:3903:25:2805:35:52
355PAWŁOWSKA Elżbieta 610Nowy Styl Group Running TeamJEDLICZEK3000:00:4201:11:3403:17:4405:35:57
356CHOJECKI Mateusz 315PLESZEWM2000:00:5401:22:5603:32:2005:36:11
357DABROWSKA Agnieszka 330Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3000:00:1201:12:4903:20:0905:36:13
358KWAPIEŃ Karolina 509Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK3000:00:1301:11:4703:25:2605:36:14
359ZIELIŃSKA Beata 780PIASTÓWK3000:00:1001:16:5203:27:2405:36:19
360MYGA Michał 573HEARTLESSKATOWICEM3000:01:2001:19:1103:28:3805:36:19
361MYGA Anna 574HeartlessKATOWICEK3000:01:2101:19:1003:28:2805:36:22
362MICHALSKI Mateusz 560Bieg po zdrójJAWORZEM3000:00:1601:21:3103:30:4705:36:52
363MALINOWSKI Adrian 547#czeladzbiegaBĘDZINM4000:00:4901:18:5203:30:2805:36:52
364GRYGO Krzysztof 383Akademia Sportu MedykŁOMŻAM5000:00:1301:11:1303:18:5305:36:59
365WIŚNIEWSKI Robert 741Wiśnia TeamWARSZAWAM4000:01:0101:14:1503:18:5605:37:00
366JANKOWSKI Rafał 406Koło BiegaKOŁOM3000:00:0401:16:5303:23:5805:37:06
367ABULEWICZ Wojciech 265Trening Studio 17WROCŁAWM5000:00:4801:21:3603:32:3005:37:19
368KADECKI Marek 427KARGOSZYNM4000:00:2501:13:5803:19:3305:37:29
369SKELTON Sarah 657Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:2101:18:0403:23:2805:37:31
370ŻOŁĄDEK Anna 790OTWOCKK3000:00:3801:20:0703:30:5305:37:51
371BRYSZEWSKA Marta 304ZGIERZK4000:00:5801:27:4803:38:0805:37:57
372SANECKI Robert 652Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0701:15:3803:25:3805:38:57
373RORAT Lena 639Chełm BiegaCHEŁMK3000:00:5001:15:3703:21:4705:39:19
374AMBROZIAK Anna 267RZEKUŃK2000:00:1601:16:3403:23:2905:40:16
375WOJDA Dariusz 751Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:1601:16:3303:23:3005:40:17
376CZECHOWSKI Konrad 324Kopalnia MocyWARSZAWAM3000:00:0301:12:0503:22:2105:41:09
377DAWID Mirosław 331KLUCZBORKM5000:00:2001:14:5003:18:4405:41:13
378WOŁOWIEC Wojciech 755Biegam SamBRATKOWICEM4000:00:4701:15:1303:16:2405:42:17
379DOMAGAŁA Jerzy 335RZESZÓWM5000:00:1501:17:0403:29:5205:43:00
380JAWORSKI Łukasz 413WARSZAWAM4000:00:5501:19:2803:30:2605:43:01
381HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 392Night Runners GliwiceCHORZÓWK3000:00:4901:18:5403:31:3705:43:25
382WARZYCHA Krzysztof 727MAXeLBYTOMM5000:01:0201:23:3503:31:5105:43:40
383WARZYCHA Dawid 728PKP IntercityBYTOMM2000:01:0301:23:3703:31:5105:43:43
384OSIEKOWICZ Tomasz 595DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5000:00:0901:21:4303:31:4705:44:01
385KĘPKA Andrzej 444Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:2701:15:5703:25:0905:44:11
386STROIŃSKI Maciej 679BIAŁYSTOKM3000:00:4301:21:3003:33:1005:44:11
387KROCZYŃSKA Kinga 484KOŁOBRZEGK4000:01:0001:19:3703:32:0905:44:11
388SZUBERT Agnieszka 701Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEK4000:01:0001:19:3703:32:1105:44:14
389FILON Małgosia 352WARSZAWAK3000:00:4201:21:3103:33:1305:44:28
390LUC Adam 530Biegusiem.plRYKIM4000:00:4301:26:1403:36:3905:44:29
391PIGAN Anna 618BBL - JarosławSZÓWSKOK4000:00:2601:15:5803:25:1305:44:30
392ŚWIETLIK Paweł 708PIASECZNO /ŁBISKAM3000:00:1401:17:5803:26:4805:44:34
393ŻYCIŃSKA Magdalena 795Badbull Running TeamKRAKÓWK5000:00:4801:20:3803:32:3205:44:34
394BARTEL Robert 275Stare Babice BiegająLIPKÓWM4000:00:1101:16:1503:22:5905:44:41
395JĘDRZAK Przemysław 416wybiegani team25BM4000:00:4501:15:5103:25:4105:45:16
396SIWIŃSKI Jerzy 656Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:0801:12:5403:19:4205:46:29
397ŻALIŃSKI Zbigniew 787KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM5000:01:0701:16:4603:19:4705:46:44
398BIAŁECKI Zbigniew 288ŁÓDŹM5000:00:1901:17:2403:34:3205:46:46
398KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 513Tigers TeamŁÓDŹK4000:00:1901:17:2503:34:2705:46:47
400JAWORSKA Katarzyna 412WARSZAWAK4000:00:5601:19:2703:32:5205:46:52
401PLOK Krzysztof 620Team PlokPOLKOWICEM5000:00:1601:16:1303:28:1605:47:03
402DOMAGAŁA Mariusz 336TuptuśOtwockKARCZEWM3000:00:3801:12:5503:24:5505:47:04
403JASIŃSKI Mikołaj 409UKA WarszawaWARSZAWAM5000:00:1701:20:3003:27:4905:47:24
404PAŁYS Rafał 603CHORZÓWM2000:01:1601:22:3603:32:2305:49:05
405MATYSEK Ireneusz 552KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZM6000:00:4401:19:4103:29:0505:49:13
406ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 536Infinity-GymPROSZOWICEK4000:00:2901:18:5903:37:1105:49:32
407MAZURKIEWICZ Jolanta 554Bychawa Runner's/Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK3000:01:0201:23:4803:36:0205:49:52
408ANDRZEJEWSKI Maciej 269WARSZAWAM3000:00:1601:15:1603:25:3605:49:54
409BĘBENISTA Roman 287Gonie brataGDAŃSKM3000:00:3701:14:0303:23:2105:49:58
410GOCYLA Dariusz 373DARZYBóRUNNER-skaPOZNAŃM5000:00:2901:17:1903:28:0005:50:01
411ŚLĄCZKA Arkadiusz 705Finisz RymanówKROSNOM3000:00:4801:11:5903:18:1205:50:10
412ZAKRZEWSKI Szymon 187ŁAPYM3000:00:2901:08:4503:13:4705:50:11
413DĄBKOWSKA Dorota 332NO LIMITSTORUŃK5000:00:3701:28:3603:48:3605:50:24
414WYRĄBKIEWICZ Janusz 760NO LIMITSCIECHOCINEKM6000:00:3601:28:3603:48:3605:50:25
415SPALIŃSKA Kamila 669Spartanie DzieciomWARSZAWAK4000:00:1001:16:1303:33:0605:50:52
416NAMIOTA Maciej 578DĘBICAM3000:00:5501:17:3403:29:5605:52:04
417NAMIOTA Marek 577DębicaDĘBICAM6000:00:5501:17:3403:28:1805:52:07
418PAWLAK Ewelina 608PIASECZNOK3000:00:1401:18:0703:33:1805:52:10
419BAR Aleksandra 274Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:00:1201:19:4703:38:4705:52:14
420CICHOCKI Mariusz 318Suunto Run TeamRADOMSKOM5000:01:0901:23:1003:36:0705:52:20
421BRENER Maciej 302Kuźnia TriathlonuJAZGARZEWSZCZYZNAM3000:00:4701:22:2703:36:3705:52:27
422JANOTA Marcin 407CREADISKRAKÓWM3000:00:2201:18:3803:27:1005:52:35
423CEBULA Paweł 312CREADISKRAKÓWM3000:00:2101:18:2103:27:1205:52:36
424KĄKOL Dariusz 443KAMIONKAM5000:00:4201:15:0803:35:4405:52:44
425TALAJKO Dorota 710WARSZAWAK4000:00:2201:21:2303:37:3905:52:54
426JASIOROWSKI Michał 410MOGIELNICAM3000:00:5401:17:0303:28:0305:52:54
427PROMIŃSKA Karolina 629WARSZAWAK3000:00:5401:17:0303:28:0305:52:55
428CZUBA Paweł 328Bieganie zBliżaPOLSKAM4000:00:5101:14:4403:22:1005:53:18
429MĄCZKA Krystyna 822OTK na relaxieGLIWICEK6000:00:0501:17:4503:36:4205:53:50
430BRZENCZEK Michał 821OTK na relaxieGLIWICEM4000:00:0601:17:4403:36:4005:53:50
431WARWAS Paweł 726WIKOSS SPORT TEAMSOSNOWIECM5000:00:0001:16:4103:38:2205:54:40
432MISZALSKI Henryk 566SUŁKÒWM3000:00:5501:25:5703:37:4005:54:50
433GŁOGOWSKI Marcin 369Pszczółkowski TeamWARSZAWAM4000:01:1401:27:5203:41:1005:54:54
KIJEWICZ Michał 451NogiZetreWARSZAWAM30DNF01:18:41 DNF03:30:04 DNF05:54:58 DNF
435WYRWAŁ Krzysztof 762RADZYMINM4000:00:2401:15:3503:32:1705:55:28
436WYRWAŁ Sebastian 761WARSZAWAM3000:00:2401:15:3303:32:1705:55:29
437BEREJ Adrian 826GROCHOWCEM3000:00:0001:24:0503:33:2305:55:58
438ŁOKAS Andrzej 535BĘDZINM5000:01:1101:22:4403:40:5805:56:20
439SZMUC Anna 694Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:2401:21:5103:42:3005:56:39
440ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 707W pogoni za duchemSOSNOWIECM4000:00:4001:17:5503:38:4305:56:54
441KIDA Marek 447NOWE CHECHLOM3000:01:0601:23:2203:41:4105:56:54
442KIDA Olga 446NOWE CHECHŁOK3000:01:0601:23:2603:41:4005:56:55
443KUSZTAL Justyna 504Eskadra KrakówKRAKOWK4000:00:3401:18:5703:47:3605:57:01
444KRAUZE Tomasz 483GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:5601:27:1103:50:3205:57:06
445KOBIERSKI Szymon 458RUDA ŚLĄSKAM4000:00:4301:15:4503:28:4005:57:32
446GODLEWSKI Paweł 803BIAŁYSTOKM3000:00:2401:15:2903:26:1505:57:47
447SZNEJFUS Beata 168Rozbiegany PiastówPRUSZKÓWK3000:00:3901:20:4203:41:1205:59:54
448PARYSZ Anna 607Stare Babice BiegajaBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:5601:27:4603:50:4006:00:03
449SIKORSKA Agnieszka 816EkobiegiWARSZAWAK4000:00:5101:23:5203:41:0806:00:06
450MŁODECKA Sylwia 820WARSZAWAK4000:01:0401:31:2003:50:5106:03:45
451BICKA Anna 825WARSZAWAK4000:01:0401:31:1903:50:5206:03:48
452SOŁKIEWICZ Marta 668wkurw_teamKIELCEK4000:00:4701:23:3903:45:5306:04:19
453ŁYŻWA Iwona 538wkurw_teamKIELCEK4000:00:4701:23:3403:45:2406:04:22
454BŁĘDKOWSKA Katarzyna 295OPOLEK3000:01:1601:20:3403:46:4506:05:08
455CZARNECKI Bartosz 323KNURÓWM3000:00:4601:39:2503:53:3506:05:41
456WYSOKIŃSKI Jerzy 764Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:4601:28:1703:50:3306:06:16
457ZACHARZYŃSKA Katarzyna 766Orange PolskaLUBLINK3000:00:4501:28:1803:50:3506:07:37
FABIŃSKI Marcin 349GRUDZIĄDZM40DNF01:19:01 DNF03:40:17 DNF06:08:47 DNF
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
459MOCZADŁO Maria 568spcTORUŃK4000:01:1101:24:2703:46:3906:08:56
460KAUCKI Ireneusz 828WARSZAWAM4000:01:1701:18:0703:51:5606:09:06
461NAPIÓRKOWSKA Ingrid 579Boat City TeamDĄBRÓWKA WIELKAK4000:00:0501:16:2203:42:2006:09:09
462KUŁAK Alicja 500LONDYNK3000:00:5301:25:0603:45:1806:09:12
463FRANCZAK Karolina 358BoatcityGAŁKÓW DUŻYK2000:00:0401:16:2403:42:2206:09:18
464ŻEBRACKI Wojtek 191PRUDNIKM3000:00:3401:21:2803:46:0106:09:27
CHYŻEWSKA Katarzyna 317OLSZTYNK30DNF01:32:10 DNF03:58:29 DNF06:27:31 DNF
466SUWEZDA Jacek 685CZĘSTOCHOWAM5000:00:0004:35:12
467ZIELIŃSKI Jacek 782Biegnij z ProServicePIASTÓWM4000:00:1201:16:0703:46:12
468LEWANDOWSKA Emilia 523GRUDZIĄDZK3000:00:1901:19:0303:44:22
469LIPIŃSKA Kinga 527GRUDZIĄDZK3000:00:2001:19:0503:44:22
470ORNACKA Magdalena 593KRAKOWK3000:00:2601:22:5903:47:45
471CZOSKA Patryk 327WARSZAWAM2000:00:2801:08:2603:27:59
472ORNACKI Łukasz 594CHRZANÓWM3000:00:3501:17:2503:44:59
473KOSIERKIEWICZ Grzegorz 475KaroleKIELCEM4000:00:3501:23:3303:48:34
474RYBAK Monika 647OTWOCKK4000:00:4001:20:4103:41:12
475PIASEK Paweł 613TriUnlimited / ZHP OstrolękaOSTROŁĘKAM2000:00:43
476FOĆ Grzegorz 356ZALASEWOM4000:00:4604:59:32
477STEC Iwona 674LUBLINK3000:00:5701:22:4703:32:24
478KORDOWSKA Katy 469LUBLINK3000:00:5801:22:5103:36:28
479GOSZCZYNSKI Piotr 374CZĘSTOCHOWAM4000:01:0701:20:0203:47:01
480WODNICKI Rafał 747BIAŁA PODLASKAM4000:01:0901:20:2903:36:49
481BARYZA Robert 279CIECHOCINEKM4000:01:1101:24:2703:46:40
482NOWAK Jarosław 587spcTORUŃM5000:01:1101:24:2603:46:37
483BILSKI Marek 291VegedogWARSZAWAM4000:02:2201:27:3703:56:50
WITEK Łukasz 742Bieg po zdrójJAWORZEM40DNF01:01:40 DNF02:37:42 DNF DNF
KONIECZNY Mariusz 464ŁAŃCUTM50DNF01:07:40 DNF03:05:46 DNF DNF
WZOREK Zbigniew 186ZAGNAŃSKM40DNF01:25:25 DNF03:42:00 DNF DNF
SZPINDA Marta 696BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJK40DNF01:24:33 DNF03:47:44 DNF DNF
WĄTROBA Piotr 731Kopalnia MocyTARNOBRZEGM30DNF01:13:57 DNF03:42:03 DNF DNF
ARTEMIUK Eugenia 270Hajnówka BiegaHAJNÓWKAK60DNF01:32:18 DNF03:58:59 DNF DNF
ARTEMIUK Eugeniusz 271Hajnówka BiegaHAJNÓWKAM50DNF01:32:07 DNF03:58:38 DNF DNF
GWÓŹDŹ Kamil 389WARSZAWAM30DNF01:21:59 DNF03:50:03 DNF DNF
GRAJEWSKI Artur 377WARSZAWAM30DNF01:16:14 DNF03:40:10 DNF DNF
TYMBOROWSKA -WIEDRO Małgorzata 719wkurw_teamZAGNAŃSKK40DNF01:26:11 DNF03:48:13 DNF DNF
KOCZAJ Anna 460PISZK40DNF01:32:07 DNF03:58:21 DNF DNF
MAJONEZ Artur 827UltraCieniasyWARSZAWAM30DNF01:18:08 DNF03:51:56 DNF DNF
GRABIEC Kamil 376OLSZOWAM20DNF01:18:57 DNF03:47:38 DNF DNF
ŻBIKOWSKA Małgorzata 788SPCTORUŃK50DNF01:29:55 DNF03:57:02 DNF DNF
Znaleziono 497 wynik(ów)