VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 579
Wystartowało : 497
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 470
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MAGDA Katarzyna 542Run For FunRZESZÓWK401K 900:00:2301:08:4302:49:3604:29:2806:25:09.4006:25:32.45 7:248,1
2MAJEWSKA Joanna 543PGE RUN ObrótRZESZÓWK402K 1000:00:0701:01:0802:46:0004:29:4206:25:27.8506:25:35.70+00:00:037:248,1
3SALACHNA - NOWAK Magdalena 649Biegam z ABSLUBLINK403K 1200:00:0901:05:0102:46:0004:27:1906:27:10.8006:27:20.50+00:01:487:268,1
4SOKÓŁ Magdalena 666Eyeye PolskaBIAŁYSTOKK404K 1700:00:0801:11:0103:00:5504:47:0106:40:05.3506:40:13.95+00:14:417:417,8
5CZEKALSKA Dorota Korzep 325Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK405K 1800:00:0601:02:1402:50:2204:43:2506:44:32.2506:44:38.45+00:19:067:467,7
6GRZANECKA Mirosława 386ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK406K 2100:00:5601:11:1303:00:0504:43:5706:48:45.3006:49:41.70+00:24:097:517,6
7MELLER Joanna 556Drużyna WilkaDYWITYK407K 2300:00:3201:14:3403:05:3204:55:3106:54:54.4506:55:26.60+00:29:547:587,5
8CZAJA Alicja 321RodzeństwoLIMANOWAK408K 2400:00:1201:05:5302:52:5604:47:2106:55:26.5006:55:39.35+00:30:067:597,5
9URBANEK Małgorzata 806BIELSKO-BIAŁAK409K 2500:00:0901:12:3803:02:3004:48:2606:55:42.3506:55:52.20+00:30:197:597,5
10GNIADEK Gosia 371Dabex-BoltKRAKÓWK4010K 2700:00:2301:08:5302:59:5904:50:2006:57:22.1006:57:45.70+00:32:138:017,5
11BORUSZEWSKA Beata 301BYTOMK4011K 2900:00:0601:03:2102:59:4204:57:0207:06:41.7007:06:48.35+00:41:158:127,3
12KUŚ Gabriela 505KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK4012K 3200:01:0601:15:0703:10:5505:04:1107:13:00.3007:14:07.10+00:48:348:197,2
13KANDEFER Beata 431KB Athletic ZręcinKORCZYNAK4013K 3600:00:0201:02:2602:48:1204:53:2507:17:45.3507:17:47.95+00:52:158:257,1
14PAKULSKA Magdalena 600Blue Sky TravelPOZNAŃK4014K 3900:01:0101:14:5903:12:1705:09:2507:27:10.4007:28:12.30+01:02:398:357,0
15WALERJAN-RUSEK Agnieszka 724AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWK4015K 4000:00:1001:07:5203:03:1805:06:5107:29:04.9507:29:15.55+01:03:438:386,9
16WOLF Weronika 753Pozytywnie Zabiegi Sanok, 3PBOTSANOKK4016K 4200:00:3601:15:4503:17:4605:20:2907:32:59.5507:33:36.50+01:08:048:426,9
17RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 642Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK4017K 4400:01:1101:11:2303:09:5805:09:1707:32:40.0007:33:51.95+01:08:198:426,9
18MURZYN Krysia 572DKBLIPNIKK4018K 4500:00:2901:07:3503:02:5605:04:2907:33:33.6507:34:03.25+01:08:308:436,9
19ADAMCZYK Aneta 266LIMANOWAK4019K 4600:00:5801:16:3403:17:3005:16:3607:34:39.4507:35:38.20+01:10:058:446,9
20GARBOWSKA Monika 362Compañeros Asfalt TeamGLIWICEK4020K 4700:00:2201:14:2003:21:0005:31:3307:36:21.2007:36:43.75+01:11:118:466,8
21STANEK Marzena 670Wkurw_teamGÓRSKOK4021K 4800:00:4701:14:0103:14:4405:19:1707:36:56.8507:37:44.75+01:12:128:476,8
22ZADORA Dorota 767WADOWICEK4022K 5100:00:4401:16:5903:24:1705:25:5307:41:41.5007:42:25.95+01:16:538:526,8
23GROS Anna 381Skawina BiegaSKAWINAK4023K 5300:01:0801:16:3103:23:1605:21:4707:44:40.2007:45:48.35+01:20:158:566,7
24BRYSZEWSKA Marta 304ZGIERZK4024K 5500:00:5801:27:4803:38:0805:37:5707:51:53.5007:52:52.10+01:27:199:046,6
25KOTOMSKA Renata 477ALEKSANDRÓWKAK4025K 5800:00:4601:14:1003:19:3705:25:3507:56:31.6507:57:18.60+01:31:469:096,5
26DEC Anna 824OTK na relaxieGLIWICEK4026K 5900:00:0601:12:2603:14:1905:27:3907:57:35.8007:57:42.25+01:32:099:116,5
27JĘDRZEJCZAK Anna 1150KB JaworznoJAWORZNOK4027K 6000:01:0701:16:4603:19:4705:26:5207:56:57.7507:58:05.10+01:32:329:106,5
28NECZAJ-RACZYŃSKA Anna 798ŁĘCZNAK4028K 6100:00:1701:11:3003:12:2705:32:3408:00:18.6008:00:36.45+01:35:049:146,5
29ROGALA Katarzyna 637WALIMK4029K 6800:00:3901:15:3903:25:2805:35:5208:04:38.1008:05:17.75+01:39:459:196,4
30JAGODZIŃSKA Aleksandra 400Jagoda TeamOWIŃSKAK4030K 7500:00:2201:12:5603:21:0205:32:2508:06:02.9508:06:25.50+01:40:539:206,4
31SPALIŃSKA Kamila 669Spartanie DzieciomWARSZAWAK4031K 7700:00:1001:16:1303:33:0605:50:5208:09:56.1008:10:06.30+01:44:339:256,4
32RÓŻYCKA Elżbieta 811Sokół ZagórzZAGÓRZK4032K 8000:00:2001:20:2603:28:3505:33:1408:12:31.6008:12:52.50+01:47:209:286,3
33JANCZY Agnieszka 404LIMANOWAK4033K 8100:00:5901:16:3303:20:5505:27:0608:12:11.2008:13:10.60+01:47:389:276,3
34KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 513Tigers TeamŁÓDŹK4034K 8200:00:1901:17:2503:34:2705:46:4708:15:36.9508:15:56.45+01:50:249:316,3
35PIGAN Anna 618BBL - JarosławSZÓWSKOK4035K 8300:00:2601:15:5803:25:1305:44:3008:20:54.6008:21:21.45+01:55:499:376,2
36BAR Aleksandra 274Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4036K 8500:00:1201:19:4703:38:4705:52:1408:25:22.8008:25:35.55+02:00:039:436,2
37KUSZTAL Justyna 504Eskadra KrakówKRAKOWK4037K 8700:00:3401:18:5703:47:3605:57:0108:28:34.7008:29:09.20+02:03:369:466,1
38SZUBERT Agnieszka 701Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEK4038K 8800:01:0001:19:3703:32:1105:44:1408:28:14.2508:29:14.75+02:03:429:466,1
39KROCZYŃSKA Kinga 484KOŁOBRZEGK4039K 8900:01:0001:19:3703:32:0905:44:1108:28:14.1008:29:14.85+02:03:429:466,1
40ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 536Infinity-GymPROSZOWICEK4040K 9000:00:2901:18:5903:37:1105:49:3208:29:03.1508:29:32.60+02:04:009:476,1
41TALAJKO Dorota 710WARSZAWAK4041K 9500:00:2201:21:2303:37:3905:52:5408:33:56.6508:34:19.15+02:08:469:536,1
42SZMUC Anna 694Myszków BiegaMYSZKÓWK4042K 9900:00:2401:21:5103:42:3005:56:3908:43:17.4508:43:41.95+02:18:0910:036,0
43JAWORSKA Katarzyna 412WARSZAWAK4043K 10000:00:5601:19:2703:32:5205:46:5208:43:33.8008:44:29.85+02:18:5710:046,0
44SIKORSKA Agnieszka 816EkobiegiWARSZAWAK4044K 10100:00:5101:23:5203:41:0806:00:0608:43:44.8008:44:36.40+02:19:0310:046,0
45ŁYŻWA Iwona 538wkurw_teamKIELCEK4045K 10400:00:4701:23:3403:45:2406:04:2208:45:50.1508:46:37.60+02:21:0510:065,9
46SOŁKIEWICZ Marta 668wkurw_teamKIELCEK4046K 10500:00:4701:23:3903:45:5306:04:1908:45:51.1008:46:38.15+02:21:0510:065,9
47RYBAK Monika 647OTWOCKK4047K 10600:00:4001:20:4103:41:1208:45:59.9508:46:40.05+02:21:0710:065,9
48BICKA Anna 825WARSZAWAK4048K 10800:01:0401:31:1903:50:5206:03:4808:49:33.6008:50:38.55+02:25:0610:115,9
49MŁODECKA Sylwia 820WARSZAWAK4049K 10900:01:0401:31:2003:50:5106:03:4508:49:33.7508:50:38.70+02:25:0610:115,9
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
50MOCZADŁO Maria 568spcTORUŃK4050K 11200:01:1101:24:2703:46:3906:08:5609:04:54.5509:06:06.15+02:40:3310:285,7
51NAPIÓRKOWSKA Ingrid 579Boat City TeamDĄBRÓWKA WIELKAK4051K 11400:00:0501:16:2203:42:2006:09:0909:11:44.6509:11:50.35+02:46:1710:365,7
Niesklasyfikowani
SZPINDA Marta 696BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJK40DNF01:24:33 DNF03:47:44 DNF DNF DNF DNF--
TYMBOROWSKA -WIEDRO Małgorzata 719wkurw_teamZAGNAŃSKK40DNF01:26:11 DNF03:48:13 DNF DNF DNF DNF--
KOCZAJ Anna 460PISZK40DNF01:32:07 DNF03:58:21 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 54 wynik(ów)