VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 579
Wystartowało : 497
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 470
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOCZWARA Tomasz 257RADOMYŚL WIELKIM401M 100:00:0300:49:1602:00:0903:04:4104:21:05.1004:21:08.15 5:0112,0
2MISIAK Bartosz 255Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM301M 200:00:0100:50:4302:05:2203:10:4904:29:17.6004:29:19.20+00:08:115:1011,6
3FARON Robert 253SALCO GARMIN TEAMZALESIEM402M 300:00:0100:50:0202:05:0703:13:4804:41:25.7504:41:27.40+00:20:195:2411,1
4SZUMLIŃSKI Piotr 703ATTIQ TEAMKRAKÓWM302M 400:00:0100:49:5802:06:5303:18:3704:45:31.8504:45:33.45+00:24:255:2910,9
5FLISIŃSKI Łukasz 355SOSNOWIECM303M 500:00:0200:49:5802:07:3803:23:0804:51:00.6504:51:03.10+00:29:545:3510,7
6KRUBA Marcin 486Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM304M 600:00:0000:51:0502:11:2803:24:5604:52:14.7504:52:14.75+00:31:065:3710,7
7KITA Michał 452pędzący w miejscuWROCŁAWM403M 700:00:0200:51:5802:10:2103:24:4304:52:58.9004:53:01.55+00:31:535:3810,6
8ŻORNIAK Mateusz 793Mega Fason Sieniawa / Stajnia BalonaSIENIAWAM305M 800:00:0300:50:2002:06:0503:19:5404:53:05.7504:53:08.80+00:32:005:3810,6
9ZDANOWSKI Łukasz 777SIEDLCEM201M 900:00:3000:52:1202:12:2703:29:3205:03:09.3005:03:40.10+00:42:315:4910,3
10GIŻA Grzegorz 367RADOMYŚL WIELKIM306M 1000:00:0701:00:2802:25:0003:40:1005:04:20.6505:04:28.10+00:43:195:5110,3
11KRZYSZTOŃ Marcin 490KRAŚNIK / LASYM307M 1100:00:0300:53:0502:14:1603:33:1105:07:14.6505:07:18.40+00:46:105:5410,2
12SOKOŁOWSKI Marek 263Alpin Sport Hoka One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM501M 1200:00:0200:53:0802:15:0303:35:3305:08:52.9005:08:55.05+00:47:465:5610,1
13KOREK Michał 471Harpagan Sosnowiec/ MarcinŚwiercTeamSOSNOWIECM308M 1300:00:0200:52:4102:12:5703:31:5605:12:07.3505:12:09.95+00:51:016:0010,0
14BRZANA Maciej 305FINISZ RymanówRÓWNEM309M 1400:00:0400:54:3802:17:3003:36:5305:15:54.0005:15:58.60+00:54:506:049,9
15BUJAŁA Michał 310Dabex-BoltWILKSZYNM3010M 1500:00:0200:49:5702:05:3903:25:1505:18:48.2005:18:50.35+00:57:426:079,8
16SZAPORÓW Łukasz 688Infinity-GymPROSZOWICEM3011M 1600:00:0300:54:3802:16:4803:38:3605:20:04.0005:20:07.20+00:58:596:099,7
17FLĄDRO Daniel 354WOKOWICEM404M 1700:00:0100:54:5202:19:3203:44:2205:30:57.9005:30:59.50+01:09:516:219,4
18ZARODKIEWICZ Dawid 773Naprzód Młociny/ #TZDWARSZAWAM3012M 1800:00:0300:53:0802:18:0603:44:3605:35:52.4505:35:56.15+01:14:486:279,3
19DUCKI Piotr 830POLKOWICEM3013M 1900:00:2600:59:1602:28:1903:54:3705:35:32.8005:35:59.75+01:14:516:279,3
20PSIUK Andrzej 633Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3014M 2000:00:0300:55:4002:21:5703:50:4705:36:54.7505:36:57.95+01:15:496:289,3
21ZARZYŃSKI Artur 774MPK WybieganieWARSZAWAM405M 2100:01:0300:59:5102:29:0803:52:1605:36:55.2005:37:58.65+01:16:506:289,3
22KĄKOL Michał 442RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.MIŃSK MAZOWIECKIM3015M 2200:00:0401:00:5202:32:1503:57:5705:39:41.4005:39:45.85+01:18:376:319,2
23SIUDEK Robert 653KRAKÓWM3016M 2300:00:0501:00:4902:32:3003:58:1605:41:04.8505:41:10.05+01:20:016:339,1
24KURZAWSKI Tomasz 502MIĄCZYNM3017M 2400:00:1801:00:0502:26:5703:54:5405:41:25.9005:41:44.60+01:20:366:339,1
25WIDUCH Jarek 734PEWEL ŚLEMIEŃSKAM3018M 2500:00:0401:00:5802:31:0903:58:0405:44:19.4005:44:24.35+01:23:166:379,1
26NOWAK Miroslaw 586KONSTANTYNOW LODZKIM406M 2600:00:0101:01:2802:35:2604:05:3305:44:34.0005:44:35.95+01:23:276:379,1
27KRZEMIŃSKI Marcin 489SPRINT GorzyceGORZYCEM407M 2700:00:0701:00:3602:34:2504:01:2205:45:08.4505:45:15.95+01:24:076:389,0
28CZERCHAWSKI Janusz 326SIEMIANICEM502M 2800:00:2601:01:5302:32:2604:00:3105:47:12.2005:47:38.85+01:26:306:409,0
29BRZĄKALSKI Krzysztof 808Team eAzymut.plPŁOCKM202M 2900:00:0500:54:3502:16:4203:49:3505:48:04.8505:48:10.20+01:27:026:419,0
30CZERWIŃSKI Michał 818OSP GotartowiceRYBNIKM3019M 3000:00:0200:59:0102:30:3304:02:3805:49:43.3505:49:45.65+01:28:376:438,9
31KWAŚNIEWSKI Maciej 510SZCZECINM3020M 3100:00:5601:00:0702:35:1804:04:1205:49:01.9005:49:58.05+01:28:496:428,9
32LATAK Michał 515JacekBiega Running TeamWARSZAWAM408M 3200:00:1501:01:5702:34:4704:04:5005:49:58.3005:50:13.35+01:29:056:438,9
33KOWALSKI Aleksander 805WOLA RADZISZOWSKAM203M 3300:00:3000:56:3902:24:5903:57:5305:51:11.3005:51:42.00+01:30:336:458,9
34ZAJĄC Filip 814CHORZÓWM409M 3400:00:0200:58:2802:29:0204:00:2905:54:54.1005:54:56.85+01:33:486:498,8
35SZATANIK Zbigniew 689UJSOŁYM503M 3500:00:0900:58:1402:31:5304:06:3805:57:00.6505:57:10.05+01:36:016:518,7
36STRYCHARSKI Krystian 680Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3021M 3600:00:0300:59:5602:37:0604:11:1605:57:25.3505:57:28.40+01:36:206:528,7
37JUSZCZAK Marcin 423RaceFighter GOSiR Dębę WielkieCEGŁÓWM3022M 3700:00:0401:00:5202:32:1704:03:0105:57:38.8005:57:43.40+01:36:356:528,7
38STUPUŁKOWSKI Piotr 802BIAŁYSTOKM3023M 3800:00:2301:00:0602:29:0504:04:5505:57:48.0505:58:11.20+01:37:036:528,7
39WRÓBLEWSKI Jacek 758Mazovia ProActiveCIECHANÓWM3024M 3900:00:1101:00:2302:32:0504:05:0105:58:15.2505:58:26.80+01:37:186:538,7
40BARUD Piotr 278Finisz RymanówRYMANÓWM3025M 4000:00:1401:01:4602:34:4704:04:5705:59:03.1005:59:18.00+01:38:096:548,7
41WILK Antoni 738KROSNOM4010M 4100:00:0401:01:0002:34:1004:14:1806:01:42.4506:01:46.75+01:40:386:578,6
42KNOPEK Adam 456Bieg po ZdrójJAWORZEM3026M 4200:00:1601:01:3802:34:4704:07:5706:03:46.9506:04:02.95+01:42:546:598,6
43JUREWICZ Kris 422Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4011M 4300:00:0201:00:5002:33:5204:08:5506:05:17.3506:05:20.00+01:44:117:018,5
44KUŹMA Krzysztof 508Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECM4012M 4400:00:3801:02:0502:34:4704:05:5806:04:55.6506:05:34.55+01:44:267:018,5
45FIREK Adrian 353HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAM3027M 4500:00:1001:02:4202:39:0004:10:2406:05:28.6506:05:39.45+01:44:317:018,5
46ZALEWSKI Karol 772RaceFighter GOSIR Dębe WielkieJAKUBÓWM3028M 4600:00:0401:00:5102:32:1604:04:0406:07:01.8506:07:05.85+01:45:577:038,5
47BISOWSKI Mariusz 293KOBYŁKAM4013M 4700:00:1201:01:0002:36:0604:12:2706:07:07.2506:07:19.40+01:46:117:038,5
48GAWRON Marcin 364NOWY BOREKM3029M 4800:00:1200:56:5602:26:5804:05:0606:08:08.4006:08:20.95+01:47:127:048,5
49SZPINDA Sebastian 697BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4014M 4900:00:0401:01:1002:37:4704:17:0206:09:25.2506:09:29.25+01:48:217:068,4
50SZPUNAR Marek 698ŁAŃCUTM4015M 5000:01:0201:02:5702:36:5704:12:5606:10:45.6006:11:48.05+01:50:397:078,4
51GRYSZKO Artur 385WARSZAWAM4016M 5100:00:2601:01:1302:37:1804:14:0906:12:38.9506:13:05.35+01:51:577:098,4
52JĘDRASZCZYK Mateusz 70NOWY TARGM3030M 5200:00:0501:02:3802:37:0404:10:2106:16:30.0506:16:35.45+01:55:277:148,3
53MAŁACHOWSKI Mariusz 549RundomskoRADOMSKOM4017M 5300:00:5201:04:1002:44:5304:22:4706:17:00.1006:17:52.50+01:56:447:158,3
54GRONIECKI Mikołaj 380WARSZAWAM3031M 5400:00:1601:02:4902:39:4804:21:3506:17:57.4506:18:13.60+01:57:057:168,3
55WÓJCIK Krzysztof 756Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4018M 5500:00:0901:04:4702:41:4504:19:1906:18:53.8006:19:03.45+01:57:557:178,2
56TAUZ Andrzej 712WARSZAWAM4019M 5600:00:2601:01:1202:34:5304:14:5106:18:54.7006:19:21.40+01:58:137:178,2
57JAGODZIŃSKI Robert 401Jagoda TeamOWIŃSKAM4020M 5700:00:2301:12:5402:57:0104:30:0606:19:58.7506:20:22.45+01:59:147:188,2
58ROCHOWIAK Zbysio 636Biegam bo Lubie😁GILOWICEM4021M 5800:00:2901:06:3102:50:0704:28:1306:20:49.6006:21:19.30+02:00:117:198,2
59ZIELAK Darek 779WARSZAWAM4022M 5900:00:1500:56:5602:36:0404:16:4106:22:01.5506:22:16.55+02:01:087:208,2
60KAPŁOWSKI Jerzy 817WAŁBRZYCHM4023M 6000:00:3201:07:0002:45:5204:25:2706:21:55.6006:22:27.65+02:01:197:208,2
61WOJCIECHOWSKI Andrzej 749KB Maraton TurekTUREKM4024M 6100:00:2601:08:0902:50:1304:28:1906:22:01.9506:22:28.40+02:01:207:208,2
62JÓŹWIAK Rafał 420JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3032M 6200:00:2801:01:2802:39:3204:24:2106:23:05.8006:23:34.45+02:02:267:228,1
63NIECZ Michał 583PIASECZNOM4025M 6300:00:4200:59:1702:33:1404:17:0106:22:52.4506:23:34.60+02:02:267:218,1
64ŻOŁNACZ Maciej 792NOWE MIASTO NAD PILICĄM3033M 6400:00:1001:03:4902:36:0704:14:1606:23:28.6006:23:39.20+02:02:317:228,1
65JABŁOŃSKI Tomasz 399MARKLOWICEM4026M 6500:00:0701:04:3202:50:2404:31:1506:23:33.5006:23:40.55+02:02:327:228,1
66DZIADOWIEC Łukasz 346TYCHYM204M 6600:00:3601:04:3502:45:2504:27:1806:23:07.4006:23:44.05+02:02:357:228,1
67DRAŃKO Piotr 337OTWOCKM3034M 6700:00:2801:00:5902:37:2104:21:0706:23:19.1006:23:47.35+02:02:397:228,1
68SZCZUDRAWA Dariusz 691NOWA DĘBAM4027M 6800:00:0501:01:3102:31:5704:16:0306:24:00.1506:24:05.35+02:02:577:238,1
69PAJĄK Andrzej 598Biegam z ABSGARBÓWM4028M 6900:00:0901:05:0102:45:2804:27:1906:25:00.5506:25:10.20+02:04:027:248,1
70KUSZKA Michał 503STS Biegaton Mikołów - Sekcja GórskaMIKOŁÓWM3035M 7000:00:1001:05:0002:45:3304:29:3906:25:38.0506:25:48.75+02:04:407:248,1
71PIASEK Piotr 614TriUnlimited / ZHP OstrołękaOSTROŁĘKAM504M 7100:00:3901:02:5902:42:4304:23:1906:25:10.3006:25:49.65+02:04:417:248,1
72DZIWOKI Marek 348RYBNIKM4029M 7200:00:4201:01:5702:43:2004:27:3306:25:10.7506:25:53.00+02:04:447:248,1
73MACHNICKI Rafał 540RYKIM3036M 7300:00:0501:01:3202:41:0704:21:3906:26:08.3506:26:13.75+02:05:057:258,1
74ZIĘBA Tomek 785JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4030M 7400:00:1301:01:4502:43:3504:27:0006:26:30.0506:26:43.85+02:05:357:258,1
75KAPAON Andrzej 433Cazzo Club Running TeamSTRACHOWKAM205M 7500:00:0500:57:0802:27:4704:18:2106:26:46.0506:26:51.30+02:05:437:268,1
76KAMIŃSKI Marek 430POZNAŃM3037M 7600:01:0201:05:0102:39:3004:19:0506:25:48.9506:26:51.60+02:05:437:258,1
77LINEK Michał 524CZECHOWICE-DZIEDZICEM4031M 7700:00:1301:08:0002:53:4004:30:0006:26:38.7506:26:52.65+02:05:447:268,1
78KRUPA Grzegorz 488KB SobótkaSTZEGOMIANYM4032M 7800:00:2701:02:3902:43:1304:27:2306:27:12.5506:27:39.70+02:06:317:268,1
79RUSIN Krzysztof 646SZARÓWM4033M 7900:00:3501:03:5302:44:5504:26:4206:27:07.5006:27:42.70+02:06:347:268,1
80MAŚLAK Radomił 550Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM4034M 8000:00:1301:01:0502:41:2904:27:3506:31:01.5506:31:14.55+02:10:067:318,0
81MISZTAL Rafał 567Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4035M 8100:00:3501:03:5702:47:0304:33:1406:30:58.4506:31:34.00+02:10:257:318,0
82NIEGOWSKI Robert 584STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM3038M 8200:00:1200:58:0802:32:1704:23:0006:31:56.5506:32:09.25+02:11:017:328,0
83KŁOŚ Artur 815LUBLINM3039M 8300:00:1901:06:0302:42:2704:24:1106:31:52.8506:32:12.65+02:11:047:328,0
84DŁUGOŁĘCKI Konrad 334BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4036M 8400:00:2901:08:2902:48:1404:28:2506:32:00.0506:32:29.45+02:11:217:328,0
85KUTAJ Grzegorz 507WIELICZKAM4037M 8500:01:0601:07:0602:47:1704:33:0306:33:22.1506:34:28.75+02:13:207:337,9
86SZYBIAK Waldemar 704Agona W&MPRZEMYŚLM505M 8600:00:1701:07:2802:47:1104:32:0406:34:34.3006:34:51.45+02:13:437:357,9
87GNIADEK Tomasz 372Dabex-BoltKRAKÓWM4038M 8700:00:2401:04:5002:47:0104:31:5706:34:34.8006:34:58.85+02:13:507:357,9
88SŁOWIŃSKI Marcin 663Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM4039M 8800:00:2301:00:3502:32:4104:17:5606:34:35.8506:34:59.60+02:13:517:357,9
89WNUCZEK Lukasz 746Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3040M 8900:00:2201:03:1802:45:2204:35:0606:36:03.9506:36:26.30+02:15:187:377,9
90UBYCH Mariusz 722Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM3041M 9000:00:3601:06:0802:52:3404:35:4706:36:35.3006:37:12.05+02:16:037:377,9
91WĘCŁAŚ Maciej 732GÓRA KALWARIAM4040M 9100:00:1301:04:4302:44:1604:27:4006:37:11.2006:37:24.20+02:16:167:387,9
92MIELNIK Grzegorz 562PRZEMYŚLM3042M 9200:00:0601:03:2202:43:3504:27:4906:37:34.0006:37:40.55+02:16:327:387,8
93REAUD Julien 635FRAPOL RAZEM!WARSZAWA (TARGÓWEK)M4041M 9300:01:0901:17:4803:08:3104:48:1106:36:48.9506:37:58.55+02:16:507:377,9
94PELA Dariusz 812TORUŃM3043M 9400:00:0001:04:4102:46:0604:31:0006:38:46.1506:38:46.15+02:17:387:407,8
95KAJA Gracjan 428BydGościeLIPKAM3044M 9500:00:3001:01:1902:40:1104:33:4706:38:24.1506:38:54.20+02:17:467:397,8
96BRZEZIŃSKI Andrzej 306RykowiskoNOWA BIAŁAM4042M 9600:00:0401:01:5702:45:5004:38:2406:38:55.6506:38:59.95+02:17:517:407,8
97PODSTAWNY Rafał 622Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3045M 9700:00:0701:04:5502:45:3404:32:0206:38:52.6506:39:00.20+02:17:527:407,8
98KOBAK Marcin 457CZARNAM4043M 9800:00:0801:10:2403:00:2204:42:0406:38:55.1506:39:03.75+02:17:557:407,8
99JOŃCZYK Rafał 419Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4044M 9900:00:1701:04:2502:47:1404:35:0306:39:25.7006:39:43.30+02:18:357:407,8
100KOPACZEWSKI Tomasz 466KRAKOWM506M 10000:00:3401:08:3002:55:0004:37:4306:39:27.4006:40:02.15+02:18:547:407,8
101TUSZYŃSKI Zygmunt 717PGE RUN ObrótRZESZÓWM3046M 10100:00:3001:06:1202:46:3304:35:3606:39:50.1006:40:20.60+02:19:127:417,8
102NAGIEL Andrzej 575Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4045M 10200:00:0601:00:0502:38:1204:27:3006:40:26.0006:40:32.80+02:19:247:427,8
103SZUBERT Marcin 700Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEM4046M 10300:00:2701:10:0702:56:0804:35:1806:40:17.7006:40:45.35+02:19:377:417,8
104JURCZAK Roman 801Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM601M 10400:00:0401:05:2202:51:3204:37:1506:41:19.6506:41:24.25+02:20:167:437,8
105BEDRYJ Mateusz 28242 Do SzczęściaMEŁNOM206M 10500:00:1401:04:1802:43:3004:28:3106:41:19.8006:41:33.95+02:20:257:437,8
106SUWEZDA Jacek 685CZĘSTOCHOWAM507M 10600:00:0004:35:1206:41:45.4006:41:45.40+02:20:377:437,8
107PARACKI Tomasz 606F3TeamSIERAKOWICEM207M 10700:00:2701:04:3602:42:5404:33:2206:41:41.2506:42:09.00+02:21:007:437,8
108PAJESTKA Wojciech 599Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4047M 10800:00:1001:07:4002:51:4004:37:1306:42:18.2506:42:28.70+02:21:207:447,8
109GUDOWSKI Krystian 388GOODRUNSANOKM3047M 10900:00:1001:07:3902:51:2904:35:4206:42:18.6006:42:28.90+02:21:207:447,8
110BUDZICH Wojciech 309TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4048M 11000:00:2301:04:5302:43:0804:31:1306:42:19.8006:42:43.55+02:21:357:447,8
111SOBCZAK Robert 664Wierzę w JezusaŁÓDŹM3048M 11100:00:1901:04:3902:47:1204:31:2206:42:25.3506:42:44.35+02:21:367:447,8
112SZLACHTOWSKI Łukasz 692NOWY TARGM208M 11200:00:2301:00:2102:39:4304:25:3906:45:26.7506:45:50.50+02:24:427:477,7
113KROCZYŃSKI Sławomir 485KB WyganKOŁOBRZEGM508M 11300:00:3101:05:1802:49:4604:41:4606:45:53.9006:46:25.85+02:25:177:487,7
114JĘDRKOWIAK Piotr 415PACZEWOM3049M 11400:00:2801:03:4802:42:5404:33:3506:46:21.4006:46:49.55+02:25:417:487,7
115SIWIEC Stanisław 655RZESZÓWM602M 11500:00:0301:05:0402:51:3204:37:1506:47:09.2006:47:12.75+02:26:047:497,7
116ROGALA Grzegorz 638BOGUCHWAŁAM4049M 11600:00:0801:04:4802:43:4104:37:1306:48:24.7506:48:33.05+02:27:247:517,6
117KONDZIOŁA Krzysztof 463Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3050M 11700:00:1601:06:2702:58:5904:47:0206:48:54.0006:49:10.75+02:28:027:517,6
118RADYK Jakub 634Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3051M 11800:00:1901:06:5102:52:0704:43:4106:51:01.9006:51:21.50+02:30:137:547,6
119KIEŁBASZEWSKI Jarosław 448RKB HajnówkaHAJNÓWKAM509M 11900:00:0401:08:5202:58:0104:43:2506:51:45.8006:51:50.55+02:30:427:557,6
120MESJASZ Marek 558Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3052M 12000:00:2701:04:3502:53:1004:46:1406:51:31.8506:51:59.55+02:30:517:547,6
121KOPACZ Piotr 465perfexRADOMYŚL WIELKIM4050M 12100:00:3801:05:0502:50:0004:42:0406:52:05.4006:52:44.15+02:31:367:557,6
122WIŚNIEWSKI Sławomir 740LBL BiłgorajBIŁGORAJM4051M 12200:00:3101:11:4403:04:3304:50:2306:52:30.7006:53:01.95+02:31:537:557,6
123DZIÓB Romuald 347Cracovia WieliczkaWIELICZKAM4052M 12300:00:1201:01:0802:36:5004:30:5706:53:13.0006:53:25.25+02:32:177:567,6
124SULIMA Grzegorz 682Grupa Biegowa 'Bez Granic'STRZEGOMM5010M 12400:00:1801:07:0802:50:2004:41:4806:54:07.5506:54:26.30+02:33:187:577,5
125WOŁOSZYN Ryszard 807BIELSKO-BIAŁAM5011M 12500:00:0901:12:3803:01:2304:48:2806:54:42.4006:54:52.35+02:33:447:587,5
126KAWALEC Krystian 441#MarcinSwiercTeamWARSZAWAM4053M 12600:00:1601:06:2202:54:1804:48:0906:55:13.2006:55:30.05+02:34:217:597,5
127TWARÓG Zbigniew 718Grupa Biegowa 'Bez granic'STRZEGOMM603M 12700:00:1901:07:5902:48:4804:37:4406:55:24.7006:55:44.00+02:34:357:597,5
128KUBERA Dawid 492alwaysinmotion.plTYCHYM3053M 12800:00:3801:08:3102:57:2004:47:4506:55:07.2006:55:46.10+02:34:377:597,5
129KARUŚ Waldemar 43814das im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4054M 12900:00:2301:12:4603:04:4904:54:2406:55:40.2506:56:03.35+02:34:557:597,5
130ZAWADZKI Piotr 776RykowiskoPŁOCKM3054M 13000:00:0301:10:3803:02:4704:51:5706:56:00.8006:56:04.55+02:34:568:007,5
131MIETŁA Mateusz 563KSS JPIIWRZĄSOWICEM4055M 13100:00:3801:12:2402:59:2004:47:4006:55:34.7006:56:12.80+02:35:047:597,5
132POLAK Jacek 623BiotonWARSZAWAM3055M 13200:01:0601:08:3802:50:2804:36:3306:55:23.1006:56:29.80+02:35:217:597,5
133MELLER Wojciech 557Drużyna WilkaDYWITYM4056M 13300:00:3201:12:3803:05:3204:55:2406:55:58.0006:56:30.75+02:35:227:597,5
134GRANDA Paweł 37821 daplot JarosławZARZECZEM3056M 13400:00:2301:12:4603:04:5104:54:3806:56:11.8006:56:35.40+02:35:278:007,5
135URBANEK Patryk 723MYSŁOWICEM209M 13500:00:0601:05:4202:45:3404:36:3506:56:46.5006:56:52.80+02:35:448:007,5
136TERLECKI Krzysztof 713Chełm BiegaCHEŁMM5012M 13600:00:3701:07:2302:57:4704:46:1006:56:41.1506:57:18.25+02:36:108:007,5
137PRELICH Tomasz 627Dabex-BoltKRAKÓWM3057M 13700:00:2301:08:5302:59:5604:50:2006:57:22.3006:57:45.95+02:36:378:017,5
138ŁĄCZKA Adam 534Mocno w PrawoPOZNAŃM2010M 13800:00:3401:06:0602:58:5504:49:1406:57:22.3006:57:56.45+02:36:488:017,5
139PAŃTAK Sławomir 60421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4057M 13900:00:2301:12:4503:04:5204:55:5006:58:13.4506:58:36.85+02:37:288:027,5
140GRYNFELDER Rafał 384skywalkproject.plWARSZAWAM4058M 14000:00:0501:05:0302:51:2704:44:3906:58:36.8506:58:41.90+02:37:338:037,5
141ŚWIĆ Miłosz 706Dzik KomandoŁÓDŹM3058M 14100:00:5001:05:3902:55:3704:52:4506:58:23.0506:59:13.70+02:38:058:027,5
142RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 644Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3059M 14200:01:1201:11:2103:00:3604:54:0406:58:14.5506:59:26.85+02:38:188:027,5
143MAKOWSKI Łukasz 545GORLICEM4059M 14300:00:3801:14:5302:59:2304:47:4207:00:02.3007:00:40.70+02:39:328:047,4
144FOLTA Sławomir 357Orange PolskaMIELECM5013M 14400:00:3501:07:0202:59:0204:53:3307:01:20.1007:01:56.05+02:40:478:067,4
145GALEWSKI Jacek 360Drużyna TVNWARSZAWAM3060M 14500:01:0101:11:3703:05:5704:58:1207:00:55.1507:01:56.85+02:40:488:057,4
146DRAUS Borys 338KRASNEM3061M 14600:01:1801:12:1703:07:2005:00:5707:01:22.8007:02:41.15+02:41:338:067,4
147KULCZYŃSKI Mariusz 498Schabowy RunnersLUBLINM3062M 14700:00:5801:08:0102:51:3204:37:1807:02:14.4507:03:12.60+02:42:048:077,4
148PRĘDKI Jerzy 628Wybiegamy w PrzyszłośćHERMANOWAM4060M 14800:00:3701:13:3703:03:4604:55:1507:02:41.6007:03:18.65+02:42:108:077,4
149KACPERSKI Olaf 425WARSZAWAM4061M 14900:00:3601:08:4203:00:1004:51:3707:02:49.3007:03:25.80+02:42:178:077,4
150SZUBRYCHT Bartosz 702Sekcja biegowa grupy piwnejKRAKÓWM3063M 15000:01:0801:12:1303:06:1704:57:4807:02:25.2507:03:34.20+02:42:268:077,4
151GOŚCIŃSKI Sławomir 375DOBRZEŃ MAŁYM3064M 15100:00:3401:09:4802:59:2504:59:0407:03:03.2507:03:37.25+02:42:298:087,4
152BIELOV Yuriy 831CHORZÓWM2011M 15200:00:5401:08:5202:48:2204:41:3307:03:46.5507:04:41.35+02:43:338:087,4
153JEDLIŃSKI Bartosz 414Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4062M 15300:00:5601:11:4703:11:1105:05:5607:03:50.9507:04:47.35+02:43:398:097,4
154KOPEĆ Arkadiusz 467Wolbrom TeamWOLBROMM4063M 15400:00:0601:00:1502:45:2504:48:1507:05:15.7507:05:22.70+02:44:148:107,3
155PALUCH Andrzej 601MIELECM4064M 15500:00:2001:03:0102:53:2304:53:0707:06:57.7007:07:17.75+02:46:098:127,3
156ROSPOND Piotr 640TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5014M 15600:00:1401:10:2103:04:3704:55:2807:07:14.3507:07:28.80+02:46:208:127,3
157JĘKALSKI Tomasz 418TiMWARSZAWAM4065M 15700:00:2601:08:2903:01:0704:55:0307:08:59.6007:09:26.30+02:48:188:157,3
158KUBISZYN Sebastian 493LUBACZÓWM2012M 15800:00:0601:09:4902:59:0504:57:1707:09:20.4007:09:27.35+02:48:198:157,3
159NEPELSKI Krzysztof 582Dziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieLUBLINM3065M 15900:00:0601:09:4802:59:0504:57:1707:09:20.6507:09:27.45+02:48:198:157,3
160ŁABĘDZKI Mariusz 533Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM4066M 16000:01:0301:15:0803:09:4905:00:4707:08:33.1007:09:36.45+02:48:288:147,3
161WOŁOSZYN Czesław 809PIZUNYM5015M 16100:00:0901:15:0303:04:5804:56:5107:09:46.7507:09:56.40+02:48:488:157,3
162KACZOR Waldemar 829RZESZÓWM4067M 16200:00:4001:04:2602:50:5304:51:3007:09:53.5507:10:34.30+02:49:268:167,3
163JÓŹWIAK Artur 421MOGILNO TEAMWTÓREKM4068M 16300:00:2501:04:5802:55:1404:53:0407:11:00.6007:11:25.85+02:50:178:177,2
164BERNAŚ Dariusz 284BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4069M 16400:00:3001:11:4403:08:1505:06:1707:13:30.2507:14:00.25+02:52:528:207,2
165ZUBOWSKI Piotr 786WARSZAWAM4070M 16500:01:1201:18:2003:17:3505:03:4107:12:49.4007:14:01.75+02:52:538:197,2
166KORYTEK Piotr 474Witkowo BiegaWITKOWOM4071M 16600:00:4401:11:3703:06:1705:06:1907:13:25.2007:14:09.90+02:53:018:207,2
167LENKIEWICZ Artur 519BIAŁYSTOKM3066M 16700:00:2301:02:4402:54:1304:57:3307:14:47.1007:15:11.05+02:54:028:217,2
168JĘDRZEJCZYK Konrad 417KRASNEM2013M 16800:01:1701:12:1703:06:4405:02:0107:14:02.8507:15:20.65+02:54:128:207,2
169BOHDANOWICZ Krystian 299wkurw_teamŁÓDŹM3067M 16900:00:1901:06:4903:00:4604:56:2907:15:09.4507:15:28.55+02:54:208:227,2
170GŁOWACKI Krzysztof 370wkurw_teamŁÓDŹM3068M 17000:00:1801:06:4803:00:4404:56:3207:15:11.1507:15:29.35+02:54:218:227,2
171KŁOSOK Adam 453Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4072M 17100:00:0601:04:3302:56:3704:53:3207:16:01.9507:16:08.80+02:55:008:237,2
172GIBAŁA Marcin 365Fundacja AuxiliumMIELECM4073M 17200:00:1201:10:1503:02:2605:04:5107:16:39.9507:16:52.60+02:55:448:237,1
173KUKLA Marcin 496Rysik RunnersWARSZAWAM5016M 17300:00:2201:07:5103:04:3005:01:3607:16:49.8007:17:11.90+02:56:038:247,1
174MOJEK Michał 570Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM3069M 17400:00:2501:09:4603:01:1005:01:1607:17:52.3507:18:17.65+02:57:098:257,1
175SŁABOŃ Mariusz 661KIWK-a biegaWOLBROMM4074M 17500:00:1001:06:3403:02:4705:01:2907:18:15.3007:18:25.85+02:57:178:257,1
176WRÓBEL Stanisław 757wkurw_teamCZARNKÓWM2014M 17600:00:1501:01:3102:41:1804:34:0207:20:09.5507:20:24.60+02:59:168:277,1
177GRONCZEWSKI Artur 379FMW RunnersWARSZAWAM4075M 17700:00:1401:10:1903:04:2104:58:5107:20:13.5507:20:28.00+02:59:198:277,1
178MROZEK Grzegorz 571GASZOWICEM4076M 17800:00:4201:09:5003:00:5005:04:3607:20:20.5007:21:02.50+02:59:548:287,1
179TUROSZ Zbigniew 716LEŻAJSKM604M 17900:00:1501:08:0203:00:4704:57:5407:21:35.4007:21:50.75+03:00:428:297,1
180KRUPA Grzegorz 487ANWIL TeamWŁOCŁAWEKM4077M 18000:00:3001:09:2902:58:5604:52:2807:21:46.8507:22:17.50+03:01:098:297,1
181KOWALCZYK Grzegorz 478nieSŁOMCZYNM4078M 18100:00:5601:16:3703:07:1505:05:4007:22:21.0007:23:17.95+03:02:098:307,1
182BĘBENISTA Błażej 286ŁÓDŹM3070M 18200:00:3701:13:1303:03:5405:02:4607:22:43.7007:23:21.45+03:02:138:307,0
183WASIEWICZ Adam 729trenerbiegania.plWARSZAWAM3071M 18300:00:3801:14:2703:10:4405:12:0107:22:57.1507:23:35.80+03:02:278:317,0
184WŁODARCZYK Łukasz 745SOCHACZEWM4079M 18400:00:2601:10:0903:00:5305:05:2307:23:12.1507:23:38.25+03:02:308:317,0
185WITOWSKI Łukasz 744GDYNIAM3072M 18500:00:3101:12:0603:07:1405:08:5207:23:07.6007:23:38.85+03:02:308:317,0
186DUKATA Grzegorz 341MGGWCHUDÓWM4080M 18600:00:1301:13:0603:09:5305:06:4707:23:27.8507:23:41.45+03:02:338:317,0
187PIASNY Paweł 615GLIWICEM4081M 18700:00:1301:13:0703:09:5305:06:4707:23:28.1507:23:41.75+03:02:338:317,0
188KOCHANIEC Waldemar 459TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4082M 18800:01:0201:08:2603:00:2605:00:3607:24:03.1007:25:05.55+03:03:578:327,0
189BINEK Mariusz 292KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4083M 18900:00:3701:04:2702:50:1604:50:5707:25:07.1007:25:44.45+03:04:368:337,0
190LISOWSKI Michał 529KIELCEM2015M 19000:00:5701:15:1203:03:5405:01:1707:24:52.7507:25:49.80+03:04:418:337,0
191BOGUCKI Michał 297PSZCZYNAM4084M 19100:00:1301:08:0103:09:2005:10:2107:25:58.1007:26:11.70+03:05:038:347,0
192ŻOŁDAK Przemysław 791Piątkowo na BiegowoWITKOWOM4085M 19200:01:0201:14:5803:12:1705:09:2507:27:09.5007:28:12.05+03:07:038:357,0
193BEREZOWSKI Waldemar 283PGE RUN ObrótRZESZÓWM4086M 19300:00:3101:04:3302:52:4904:58:2107:27:44.1007:28:15.45+03:07:078:367,0
194SZMUC Jacek 693Myszków BiegaMYSZKÓWM4087M 19400:00:2401:17:3803:15:1405:09:2507:28:02.2507:28:27.20+03:07:198:367,0
195POLLAK Jan 624POZNANM4088M 19500:00:5901:18:1803:23:3105:21:3807:28:16.4507:29:16.00+03:08:078:377,0
196WICZKOWSKI Gabriel 733ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM5017M 19600:00:3101:10:0603:06:1205:05:5107:29:22.9007:29:54.15+03:08:468:386,9
197KALKA Jan 429SWIETOCHLOWICEM3073M 19700:01:1001:12:4803:05:4205:07:2607:30:01.6507:31:12.55+03:10:048:396,9
198KUCHARCZYK Robert 494Silesia Runners ClubCHORZÓWM4089M 19800:01:1001:12:4803:05:4305:08:1107:30:02.3507:31:12.65+03:10:048:396,9
199KOZAK Filip 479NGB KłobuckKŁOBUCKM4090M 19900:00:2901:08:3603:05:0305:09:2807:30:44.4007:31:13.85+03:10:058:406,9
200GAJDA Mateusz 359Skawina BiegaSKAWINAM3074M 20000:01:0701:15:2203:10:4505:10:1407:31:01.9007:32:09.65+03:11:018:406,9
201FOĆ Grzegorz 356ZALASEWOM4091M 20100:00:4604:59:3207:32:06.5007:32:53.00+03:11:448:416,9
202MATUSIAK Arkadiusz 551ŁÓDŹM4092M 20200:00:2701:15:0603:12:1805:11:4907:32:51.3507:33:18.60+03:12:108:426,9
203WITEK Wojciech 743TARNÓWM3075M 20300:00:1301:11:2603:06:4505:12:4007:34:21.3507:34:34.70+03:13:268:446,9
204DUBIŃSKI Jarosław 340BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4093M 20400:00:4101:11:3003:09:0005:16:3607:34:48.6007:35:29.95+03:14:218:446,9
205PAWLAK Bartosz 609JABŁONNAM4094M 20500:00:5701:15:1003:16:4005:18:4607:35:15.9507:36:13.70+03:15:058:456,9
206JAMBOR Michał 403Bractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamWARSZAWAM4095M 20600:00:5801:15:1003:16:4005:18:4607:35:15.3007:36:13.85+03:15:058:456,9
207FIGIEL Bartosz 350DĄBROWA GÓRNICZAM3076M 20700:01:0701:06:3903:10:4705:18:3807:35:07.5507:36:14.95+03:15:068:456,9
208PĘKALA Rafał 611JEDLIŃSKM3077M 20800:00:5601:17:3303:11:4805:13:3207:35:28.2507:36:24.30+03:15:168:456,9
209STĘPIEŃ Wojciech 678Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4096M 20900:00:2201:14:1903:21:0205:31:1207:36:21.2507:36:44.00+03:15:358:466,8
210BŁĄDEK Piotr 294PROSWIMKAMIEŃM3078M 21000:01:0101:10:1303:10:4805:16:5707:37:24.6007:38:25.85+03:17:178:476,8
211BRZOZOWSKI Łukasz 308Bike Equipa SandomierzSTALOWA WOLAM3079M 21100:00:1801:04:5302:45:3904:35:1507:38:12.1507:38:30.90+03:17:228:486,8
212BOCHENEK Michał 296Infinity-GYMPROSZOWICEM3080M 21200:00:0901:08:3203:03:3005:12:2607:38:53.4007:39:03.25+03:17:558:496,8
213BEBEN Robert 280OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4097M 21300:00:5301:15:3403:26:0405:26:0007:38:24.5507:39:18.50+03:18:108:486,8
213MATRACKI Sebastian 1241ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3081M 21300:00:5201:15:3603:25:5905:22:3107:38:25.8507:39:18.50+03:18:108:486,8
215KARGUL Zbigniew 436OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4098M 21500:00:4901:09:0803:01:2305:14:0707:38:29.0007:39:18.60+03:18:108:496,8
216MIELCZAREK Daniel 561Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM4099M 21600:00:5201:07:2503:03:0305:11:5507:38:29.6007:39:22.25+03:18:148:496,8
217KUŚMIERCZYK Piotr 506Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM40100M 21700:00:5301:07:2403:03:0205:11:5407:38:28.9007:39:22.45+03:18:148:496,8
218NAWROCKI Wojciech 581LEBORKM40101M 21800:00:0701:13:5303:04:3505:10:1007:39:15.4007:39:23.35+03:18:158:496,8
219HOJDA Mariusz 395Hojda.netWARSZAWAM40102M 21900:00:1801:17:4303:14:1105:19:5107:39:05.6007:39:23.65+03:18:158:496,8
220SOKALSKI Grzegorz 300KONSTANCIN-JEZIORNAM40103M 22000:00:3301:06:0803:15:3505:23:1607:39:27.3507:40:00.55+03:18:528:506,8
221PRZYGODA Michał 631MALINIEM3082M 22100:01:0401:13:2403:10:1505:09:0307:40:36.5007:41:40.60+03:20:328:516,8
222PAŁUBSKI Andrzej 602TECHGIS TEAmCZAJOWICEM40104M 22200:00:5501:16:2203:19:2605:20:4107:41:06.9507:42:02.05+03:20:538:526,8
223MATYSIAK Daniel 553KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIBUGAJM3083M 22300:00:3701:08:3303:00:5004:55:1107:41:43.5507:42:21.10+03:21:128:526,8
224KOSMĘDA Piotr Michał 476WARSZAWAM40105M 22400:00:4401:16:5803:19:1605:25:4707:41:41.8507:42:26.25+03:21:188:526,8
225ŻMUDKA Bartek 789RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZAMRYBNIKM40106M 22500:00:5301:09:0103:09:4405:13:0107:42:41.2507:43:34.35+03:22:268:536,7
226WYSOCKI Tomasz 763OchajoRun&FriendsRYBNIKM40107M 22600:00:5301:09:0303:09:4605:13:0507:42:42.9507:43:36.10+03:22:278:536,7
227WILK Krzysztof 737KATOWICEM40108M 22700:00:3101:13:0903:13:5605:18:0407:43:21.2507:43:53.00+03:22:448:546,7
228STEMPLEWSKI Łukasz 675GNIEZNOM3084M 22800:01:1701:09:5703:01:0504:57:3007:42:55.4507:44:12.95+03:23:048:546,7
229KWIATKOWSKI Kajetan 512Kuce z BronksuGDAŃSKM3085M 22900:00:2101:05:3403:02:3905:19:0307:44:07.5007:44:29.05+03:23:208:556,7
230TROJNAR Damian 715Ks JanuszeŁAŃCUTM3086M 23000:01:0101:14:0003:24:2305:32:0707:43:30.7007:44:32.65+03:23:248:546,7
231NOLL Dariusz 585TriUnlimitedOSTROŁĘKAM40109M 23100:00:3201:14:2603:11:5305:13:2107:44:36.4007:45:09.35+03:24:018:566,7
232ZAURSKI Piotr 775OSTROŁĘKAM40110M 23200:00:3301:18:0803:11:5005:13:0607:44:36.1507:45:09.40+03:24:018:566,7
233MICHALSKI Jarosław 559Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3087M 23300:00:3001:11:4703:10:3505:16:5607:44:55.2507:45:25.40+03:24:178:566,7
234LIS Arkadiusz 528NogiZetreWARSZAWAM3088M 23400:01:0901:18:4003:17:0405:20:0707:44:21.8007:45:31.00+03:24:228:556,7
234BRZEZIŃSKI Cezary 307ZGIERZM5018M 23400:00:0901:13:2603:11:4505:13:5307:45:21.8007:45:31.00+03:24:228:566,7
236DOMINIK Mariusz 1083BUT BiłgorajBIŁGORAJM40111M 23600:00:3001:11:4203:06:2405:19:1107:45:01.4007:45:31.55+03:24:238:566,7
237SIWEK Wojciech 6545 Batalion Strzelców PodhalańskichPRZEMYŚLM2016M 23700:00:2701:14:0003:12:4105:19:5907:45:44.3507:46:12.10+03:25:038:576,7
238IDZIOR Tomasz 397BRZEZINYM2017M 23800:00:2201:12:1703:18:5405:26:0407:46:04.7007:46:27.25+03:25:198:576,7
239OLEJNIK Marcin 59012TriWARSZAWAM3089M 23900:01:0301:19:1003:14:5705:18:2307:45:29.2007:46:32.25+03:25:248:576,7
240PIĄTEK Rafał 616Obleśni biegaczeKRAKÓWM3090M 24000:00:2701:13:5703:12:4105:20:0007:46:32.1507:46:59.55+03:25:518:586,7
241LESIAK Filip 520Skawina BiegaSKAWINAM40112M 24100:01:0801:15:2503:11:0105:14:1207:46:13.2007:47:21.65+03:26:138:576,7
242KANIEWSKI Paweł 432MOCNO W PRAWO TEAMOTWOCK WIELKIM2018M 24200:00:3301:06:0703:02:3205:18:5007:46:52.3007:47:25.75+03:26:178:586,7
243DUBIJ Albert 339Białystok Biega TeamOGRODNICZKIM40113M 24300:01:1901:15:4903:18:5305:20:4707:48:33.0507:49:52.35+03:28:449:006,7
244STEUER Sylwester 677Białystok Biega TeamBIAŁYSTOKM3091M 24400:01:1901:17:0103:17:5805:20:0707:48:33.1007:49:52.50+03:28:449:006,7
245JAKIMIUK Marek 402Natural EPO MultisportMALESZEM40114M 24500:00:0901:21:4303:25:5605:24:2207:50:04.4007:50:13.40+03:29:059:026,6
246KULAKOWSKI Piotr 497CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM605M 24600:01:0601:16:2203:19:0005:22:2107:49:11.0007:50:17.45+03:29:099:016,6
247WALUŚKIEWICZ Artur 725WROCŁAWM5019M 24700:00:1701:11:2102:52:4005:05:4807:50:34.0007:50:51.60+03:29:439:026,6
248KUFERA Dariusz 495FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM40115M 24800:01:0801:17:5103:15:4205:22:1007:49:44.7007:50:53.40+03:29:459:026,6
249ABULEWICZ Wojciech 265Trening Studio 17WROCŁAWM5020M 24900:00:4801:21:3603:32:3005:37:1907:50:59.4507:51:48.20+03:30:409:036,6
250TYMOSZUK Michał 720wkurw_teamBIAŁA PODLASKAM40116M 25000:00:0701:07:4903:08:0005:27:5907:51:47.2507:51:55.05+03:30:469:046,6
251KRASOWSKI Mateusz 481LEŻAJSKM3092M 25100:01:0101:14:0003:24:2405:32:1907:50:57.6007:51:59.50+03:30:519:036,6
252KRASOWSKI Łukasz 482PROSWIMRZESZÓWM3093M 25200:01:0201:14:2603:24:2305:32:1807:50:57.3007:51:59.65+03:30:519:036,6
253ZGLIŃSKI Bartłomiej 778wkurw_team ToruńTORUŃM3094M 25300:00:4701:15:2703:16:0605:21:5407:51:29.3007:52:17.25+03:31:099:046,6
253SAMBORSKI Bartosz 651Wkurw_teamWARSZAWAM40117M 25300:01:0801:15:0503:15:4505:19:4507:51:09.1507:52:17.25+03:31:099:036,6
255MADAJ Paweł 541Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃM40118M 25500:01:0501:13:0003:10:5605:23:0207:51:17.2007:52:22.70+03:31:149:036,6
256PUZIO Waldemar 804Maratończyk DębicaDĘBICAM606M 25600:00:5201:15:5303:21:0005:35:2407:52:00.2507:52:52.60+03:31:449:046,6
257ROŻKO Krzysztof 6414RożkiBRWINÓWM40119M 25700:00:5601:19:2903:24:3905:29:1007:52:48.9007:53:45.50+03:32:379:056,6
258OSTROWSKI Paweł 596REHMEDICA.PLKRZESZOWICEM3095M 25800:01:0401:14:3703:11:2305:19:1507:53:41.4507:54:46.40+03:33:389:066,6
259GRUSZCZYNSKI Mateusz 382POZNANM3096M 25900:00:3301:06:0903:06:0405:18:5507:55:00.5007:55:34.25+03:34:269:086,6
260STEPANCZENKO Rafał 676BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3097M 26000:01:1901:15:5303:17:5705:26:4407:54:32.4507:55:51.80+03:34:439:076,6
261MĄCZKA Bronisław 823OTK na relaxieGLIWICEM607M 26100:00:0601:12:2503:14:1805:27:4007:57:35.9507:57:42.40+03:36:349:116,5
262PRZYKUCKI Robert 632No Excuses TeamGNIEZNOM40120M 26200:00:4501:11:3603:09:2705:18:2507:57:10.2507:57:55.40+03:36:479:106,5
263KASPRZAK Maciej 440ATR/ Wkurw_teamGNIEZNOM2019M 26300:00:4501:11:3603:07:0705:18:2507:57:10.0507:57:55.75+03:36:479:106,5
264MĄKA Wojciech 555TriWawaGRANICAM40121M 26400:00:4801:16:0703:12:5805:27:1107:57:24.6007:58:13.40+03:37:059:106,5
265KARANOS Tadeusz 434RKB HajnówkaHAJNÓWKAM608M 26500:00:0401:08:5403:08:4505:27:4007:58:58.4507:59:03.35+03:37:559:126,5
266WALKOWSKI Tomasz 796Jacek Biega Running TeamNOWA IWICZNAM5021M 26600:00:1701:09:2403:15:3105:22:5907:59:09.2007:59:26.85+03:38:189:126,5
267ZIEMSKI Maciej 783VegerunnersPOZNAŃM3098M 26700:01:0001:18:1803:23:2905:28:3907:58:33.2007:59:33.50+03:38:259:126,5
268SYPNIOWSKI Szymon 686Daniel Wosik Tervel TeamKRAKÓWM3099M 26800:00:2801:14:4303:18:4405:27:3307:59:56.7008:00:24.85+03:39:169:136,5
269RACZYŃSKI Czesław 799ŁĘCZNAM40122M 26900:00:1701:11:3103:12:2705:32:3508:00:18.4008:00:36.15+03:39:289:146,5
270RÓŻYCKI Konrad 643WARSZAWAM5022M 27000:00:1101:16:0903:26:2605:34:4508:00:31.3008:00:43.05+03:39:349:146,5
271HUSZCZA Paweł 396WARSZAWAM30100M 27100:01:1501:12:5803:10:2705:24:1107:59:32.9508:00:47.95+03:39:399:136,5
272KORNOSZ Pawel 472Cordigo familyWARSZAWAM40123M 27200:00:1801:16:2303:21:1705:29:5908:01:07.2508:01:25.30+03:40:179:156,5
273KUBALA Sylwester 491KALISZM40124M 27300:00:5601:15:3803:21:5705:27:3108:00:41.0508:01:37.45+03:40:299:146,5
274JANKOWSKI Rafał 406Koło BiegaKOŁOM30101M 27400:00:0401:16:5303:23:5805:37:0608:01:39.1008:01:43.40+03:40:359:156,5
275PAWLAK Jarosław 1287Koło BiegaKOŁOM30102M 27500:00:0301:16:5403:23:5905:34:1508:01:41.0508:01:44.60+03:40:369:156,5
276CHOJECKI Mateusz 315PLESZEWM2020M 27600:00:5401:22:5603:32:2005:36:1108:00:50.2008:01:45.05+03:40:369:146,5
277SKUBIS Grzegorz 660TYCHYM30103M 27700:00:2201:16:2603:18:0505:27:3908:02:48.8508:03:11.30+03:42:039:176,5
278LEGENC Łukasz 516wedrujzoczkami.plKRAKÓWM2021M 27800:01:2001:13:5303:16:2305:34:1008:02:45.6508:04:06.15+03:42:589:176,5
279ZAJĄC Paweł 770Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM30104M 27900:00:4101:13:2603:19:5505:28:5208:03:59.3008:04:40.60+03:43:329:186,4
280WOJDA Dariusz 751Dzikie DzikiJÓZEFÓWM40125M 28000:00:1601:16:3303:23:3005:40:1708:05:16.7508:05:33.30+03:44:259:196,4
281CHILIŃSKI Karol 800BIAŁYSTOKM30105M 28100:00:2401:07:5703:11:5205:26:2308:06:02.0008:06:26.55+03:45:189:206,4
282DOMAGAŁA Mariusz 336TuptuśOtwockKARCZEWM30106M 28200:00:3801:12:5503:24:5505:47:0408:06:47.8508:07:26.75+03:46:189:216,4
283MICHALSKI Mateusz 560Bieg po zdrójJAWORZEM30107M 28300:00:1601:21:3103:30:4705:36:5208:08:01.5508:08:17.85+03:47:099:236,4
284KOLASIŃSKI Dariusz 461JAROCINM2022M 28400:01:1301:10:4803:10:1005:21:5608:07:32.7008:08:46.55+03:47:389:226,4
285NARTOWSKI Jan 580MORT!WARSZAWAM609M 28500:00:3501:17:0303:26:1005:35:4208:08:55.3508:09:30.85+03:48:229:246,4
286WIŚNIEWSKI Robert 741Wiśnia TeamWARSZAWAM40126M 28600:01:0101:14:1503:18:5605:37:0008:08:37.2008:09:38.85+03:48:309:236,4
287MALINOWSKI Adrian 547#czeladzbiegaBĘDZINM40127M 28700:00:4901:18:5203:30:2805:36:5208:09:13.7508:10:03.55+03:48:559:246,4
288OSIEKOWICZ Tomasz 595DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5023M 28800:00:0901:21:4303:31:4705:44:0108:10:03.1508:10:12.20+03:49:049:256,4
289BARTEL Robert 275Stare Babice BiegająLIPKÓWM40128M 28900:00:1101:16:1503:22:5905:44:4108:10:11.5008:10:23.45+03:49:159:256,4
290KADECKI Marek 427KARGOSZYNM40129M 29000:00:2501:13:5803:19:3305:37:2908:10:52.5508:11:18.25+03:50:109:266,4
291RÓŻYCKI Ryszard 810Sokół ZagórzZAGÓRZM6010M 29100:00:2001:20:2703:28:3605:33:1408:12:31.5508:12:52.45+03:51:449:286,3
292SANECKI Robert 652Sprint GorzyceGORZYCEM40130M 29200:00:0701:15:3803:25:3805:38:5708:14:16.9508:14:24.90+03:53:169:306,3
293CZECHOWSKI Konrad 324Kopalnia MocyWARSZAWAM30108M 29300:00:0301:12:0503:22:2105:41:0908:14:28.9008:14:32.15+03:53:249:306,3
294BIAŁECKI Zbigniew 288ŁÓDŹM5024M 29400:00:1901:17:2403:34:3205:46:4608:15:36.8508:15:56.45+03:54:489:316,3
295SKIBA Maciej 658SPORTOWE DZBANYWAŁBRZYCHM2023M 29500:00:4601:17:0903:18:0805:24:2408:16:53.7008:17:39.80+03:56:319:336,3
296WARZYCHA Krzysztof 727MAXeLBYTOMM5025M 29600:01:0201:23:3503:31:5105:43:4008:18:58.4508:20:01.40+03:58:539:356,3
297LUC Adam 530Biegusiem.plRYKIM40131M 29700:00:4301:26:1403:36:3905:44:2908:19:22.4508:20:06.05+03:58:579:366,2
298WARZYCHA Dawid 728PKP IntercityBYTOMM2024M 29800:01:0301:23:3703:31:5105:43:4308:20:10.8008:21:13.85+04:00:059:376,2
299KĘPKA Andrzej 444Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5026M 29900:00:2701:15:5703:25:0905:44:1108:20:54.5008:21:21.55+04:00:139:376,2
300BRENER Maciej 302Kuźnia TriathlonuJAZGARZEWSZCZYZNAM30109M 30000:00:4701:22:2703:36:3705:52:2708:22:39.7008:23:27.60+04:02:199:406,2
301DAWID Mirosław 331KLUCZBORKM5027M 30100:00:2001:14:5003:18:4405:41:1308:23:20.8508:23:41.20+04:02:339:406,2
302GOCYLA Dariusz 373DARZYBóRUNNER-skaPOZNAŃM5028M 30200:00:2901:17:1903:28:0005:50:0108:24:18.5008:24:48.20+04:03:409:416,2
303ŚWIETLIK Paweł 708PIASECZNO /ŁBISKAM30110M 30300:00:1401:17:5803:26:4805:44:3408:24:46.4008:25:01.10+04:03:529:426,2
304ANDRZEJEWSKI Maciej 269WARSZAWAM30111M 30400:00:1601:15:1603:25:3605:49:5408:27:51.7008:28:08.55+04:07:009:466,1
305GRYGO Krzysztof 383Akademia Sportu MedykŁOMŻAM5029M 30500:00:1301:11:1303:18:5305:36:5908:27:57.9508:28:11.60+04:07:039:466,1
306BRZENCZEK Michał 821OTK na relaxieGLIWICEM40132M 30600:00:0601:17:4403:36:4005:53:5008:28:25.1508:28:31.30+04:07:239:466,1
307MATYSEK Ireneusz 552KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZM6011M 30700:00:4401:19:4103:29:0505:49:1308:27:54.0008:28:38.85+04:07:309:466,1
308MYGA Michał 573HEARTLESSKATOWICEM30112M 30800:01:2001:19:1103:28:3805:36:1908:28:24.5508:29:45.35+04:08:379:466,1
309STROIŃSKI Maciej 679BIAŁYSTOKM30113M 30900:00:4301:21:3003:33:1005:44:1108:29:27.0008:30:10.00+04:09:019:476,1
310DOMAGAŁA Jerzy 335RZESZÓWM5030M 31000:00:1501:17:0403:29:5205:43:0008:30:53.6008:31:09.35+04:10:019:496,1
311JASIOROWSKI Michał 410MOGIELNICAM30114M 31100:00:5401:17:0303:28:0305:52:5408:31:56.6008:32:51.10+04:11:429:506,1
312MISZALSKI Henryk 566SUŁKÒWM30115M 31200:00:5501:25:5703:37:4005:54:5008:32:13.6508:33:08.95+04:12:009:516,1
313WYRĄBKIEWICZ Janusz 760NO LIMITSCIECHOCINEKM6012M 31300:00:3601:28:3603:48:3605:50:2508:32:41.6008:33:18.25+04:12:109:516,1
314WOŁOWIEC Wojciech 755Biegam SamBRATKOWICEM40133M 31400:00:4701:15:1303:16:2405:42:1708:33:21.8508:34:09.05+04:13:009:526,1
315NAMIOTA Maciej 578DĘBICAM30116M 31500:00:5501:17:3403:29:5605:52:0408:33:20.0508:34:15.80+04:13:079:526,1
316NAMIOTA Marek 577DębicaDĘBICAM6013M 31600:00:5501:17:3403:28:1805:52:0708:33:21.8008:34:17.25+04:13:099:526,1
317KĄKOL Dariusz 443KAMIONKAM5031M 31700:00:4201:15:0803:35:4405:52:4408:33:35.8508:34:18.10+04:13:099:526,1
318JASIŃSKI Mikołaj 409UKA WarszawaWARSZAWAM5032M 31800:00:1701:20:3003:27:4905:47:2408:35:54.1008:36:11.45+04:15:039:556,0
319PLOK Krzysztof 620Team PlokPOLKOWICEM5033M 31900:00:1601:16:1303:28:1605:47:0308:36:35.0508:36:51.90+04:15:439:566,0
320JĘDRZAK Przemysław 416wybiegani team25BM40134M 32000:00:4501:15:5103:25:4105:45:1608:36:17.8008:37:03.15+04:15:559:556,0
321BĘBENISTA Roman 287Gonie brataGDAŃSKM30117M 32100:00:3701:14:0303:23:2105:49:5808:36:35.8508:37:13.35+04:16:059:566,0
322WYSOKIŃSKI Jerzy 764Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5034M 32200:00:4601:28:1703:50:3306:06:1608:37:42.8008:38:29.55+04:17:219:576,0
323PAŁYS Rafał 603CHORZÓWM2025M 32300:01:1601:22:3603:32:2305:49:0508:37:45.7008:39:02.35+04:17:549:576,0
324KRAUZE Tomasz 483GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5035M 32400:00:5601:27:1103:50:3205:57:0608:38:17.6008:39:14.55+04:18:069:586,0
325WYRWAŁ Sebastian 761WARSZAWAM30118M 32500:00:2401:15:3303:32:1705:55:2908:40:09.9008:40:34.60+04:19:2610:006,0
326WYRWAŁ Krzysztof 762RADZYMINM40135M 32600:00:2401:15:3503:32:1705:55:2808:40:10.3008:40:34.80+04:19:2610:006,0
327JANOTA Marcin 407CREADISKRAKÓWM30119M 32700:00:2201:18:3803:27:1005:52:3508:40:29.4508:40:51.55+04:19:4310:006,0
328CEBULA Paweł 312CREADISKRAKÓWM30120M 32800:00:2101:18:2103:27:1205:52:3608:40:29.9008:40:51.70+04:19:4310:006,0
329GŁOGOWSKI Marcin 369Pszczółkowski TeamWARSZAWAM40136M 32900:01:1401:27:5203:41:1005:54:5408:39:38.4008:40:53.10+04:19:449:596,0
330SZNAJDER Jarosław 695DOBCZYCEM40137M 33000:00:1301:13:2303:17:5605:32:1008:42:13.3008:42:26.55+04:21:1810:026,0
331SIWIŃSKI Jerzy 656Drużyna WilkaOLSZTYNM5036M 33100:00:0801:12:5403:19:4205:46:2908:42:45.5508:42:54.15+04:21:4610:036,0
332ORNACKI Łukasz 594CHRZANÓWM30121M 33200:00:3501:17:2503:44:5908:43:08.3008:43:43.90+04:22:3510:036,0
333CICHOCKI Mariusz 318Suunto Run TeamRADOMSKOM5037M 33300:01:0901:23:1003:36:0705:52:2008:42:39.6508:43:48.95+04:22:4010:036,0
334ŻALIŃSKI Zbigniew 787KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM5038M 33400:01:0701:16:4603:19:4705:46:4408:43:18.2508:44:25.35+04:23:1710:036,0
335JAWORSKI Łukasz 413WARSZAWAM40138M 33500:00:5501:19:2803:30:2605:43:0108:43:34.1508:44:29.85+04:23:2110:046,0
336CZUBA Paweł 328Bieganie zBliżaPOLSKAM40139M 33600:00:5101:14:4403:22:1005:53:1808:43:50.8508:44:42.15+04:23:3410:046,0
337KIDA Marek 447NOWE CHECHLOM30122M 33700:01:0601:23:2203:41:4105:56:5408:43:38.0008:44:44.70+04:23:3610:046,0
338ŁOKAS Andrzej 535BĘDZINM5039M 33800:01:1101:22:4403:40:5805:56:2008:44:25.8508:45:37.45+04:24:2910:055,9
339ŚLĄCZKA Arkadiusz 705Finisz RymanówKROSNOM30123M 33900:00:4801:11:5903:18:1205:50:1008:46:00.9508:46:49.50+04:25:4110:065,9
340WARWAS Paweł 726WIKOSS SPORT TEAMSOSNOWIECM5040M 34000:00:0001:16:4103:38:2205:54:4008:47:14.1508:47:14.15+04:26:0610:085,9
341KOSIERKIEWICZ Grzegorz 475KaroleKIELCEM40140M 34100:00:3501:23:3303:48:3408:46:54.4508:47:30.30+04:26:2210:075,9
342WODNICKI Rafał 747BIAŁA PODLASKAM40141M 34200:01:0901:20:2903:36:4908:46:27.1508:47:36.75+04:26:2810:075,9
343KAUCKI Ireneusz 828WARSZAWAM40142M 34300:01:1701:18:0703:51:5606:09:0608:48:04.4508:49:22.40+04:28:1410:095,9
344ZAKRZEWSKI Szymon 187ŁAPYM30124M 34400:00:2901:08:4503:13:4705:50:1108:51:08.9508:51:38.35+04:30:3010:125,9
345GODLEWSKI Paweł 803BIAŁYSTOKM30125M 34500:00:2401:15:2903:26:1505:57:4708:51:24.7508:51:49.55+04:30:4110:135,9
346BEREJ Adrian 826GROCHOWCEM30126M 34600:00:0001:24:0503:33:2305:55:5808:52:06.6008:52:06.60+04:30:5810:135,9
347BARYZA Robert 279CIECHOCINEKM40143M 34700:01:1101:24:2703:46:4008:51:10.5508:52:22.35+04:31:1410:125,9
348ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 707W pogoni za duchemSOSNOWIECM40144M 34800:00:4001:17:5503:38:4305:56:5408:52:59.9508:53:40.70+04:32:3210:155,9
349CZARNECKI Bartosz 323KNURÓWM30127M 34900:00:4601:39:2503:53:3506:05:4108:54:48.3008:55:34.50+04:34:2610:175,8
350ŻEBRACKI Wojtek 191PRUDNIKM30128M 35000:00:3401:21:2803:46:0106:09:2708:57:11.4508:57:46.05+04:36:3710:195,8
351KOBIERSKI Szymon 458RUDA ŚLĄSKAM40145M 35100:00:4301:15:4503:28:4005:57:3208:58:36.3008:59:19.45+04:38:1110:215,8
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
352NOWAK Jarosław 587spcTORUŃM5041M 35200:01:1101:24:2603:46:3709:04:54.7509:06:05.95+04:44:5710:285,7
353BILSKI Marek 291VegedogWARSZAWAM40146M 35300:02:2201:27:3703:56:5009:13:53.7009:16:16.40+04:55:0810:395,6
354CZOSKA Patryk 327WARSZAWAM2026M 35400:00:2801:08:2603:27:59+01:28:157:597,5
355ZIELIŃSKI Jacek 782Biegnij z ProServicePIASTÓWM40147M 35500:00:1201:16:0703:46:12+01:46:118:426,9
356GOSZCZYNSKI Piotr 374CZĘSTOCHOWAM40148M 35600:01:0701:20:0203:47:01+01:47:558:436,9
357PIASEK Paweł 613TriUnlimited / ZHP OstrolękaOSTROŁĘKAM2027M 35700:00:43   
Niesklasyfikowani
WITEK Łukasz 742Bieg po zdrójJAWORZEM40DNF01:01:40 DNF02:37:42 DNF DNF DNF DNF--
FILIPEK Wojciech 813Optim TravelRZESZÓWM50DNF01:02:15 DNF02:43:03 DNF04:38:19 DNF DNF DNF--
ZABŁOCKI Wojtek 765ŁÓDŹM40DNF01:16:42 DNF03:17:36 DNF05:27:39 DNF DNF DNF--
KIJEWICZ Michał 451NogiZetreWARSZAWAM30DNF01:18:41 DNF03:30:04 DNF05:54:58 DNF DNF DNF--
FABIŃSKI Marcin 349GRUDZIĄDZM40DNF01:19:01 DNF03:40:17 DNF06:08:47 DNF DNF DNF--
KONIECZNY Mariusz 464ŁAŃCUTM50DNF01:07:40 DNF03:05:46 DNF DNF DNF DNF--
GRAJEWSKI Artur 377WARSZAWAM30DNF01:16:14 DNF03:40:10 DNF DNF DNF DNF--
WZOREK Zbigniew 186ZAGNAŃSKM40DNF01:25:25 DNF03:42:00 DNF DNF DNF DNF--
WĄTROBA Piotr 731Kopalnia MocyTARNOBRZEGM30DNF01:13:57 DNF03:42:03 DNF DNF DNF DNF--
GRABIEC Kamil 376OLSZOWAM20DNF01:18:57 DNF03:47:38 DNF DNF DNF DNF--
GWÓŹDŹ Kamil 389WARSZAWAM30DNF01:21:59 DNF03:50:03 DNF DNF DNF DNF--
MAJONEZ Artur 827UltraCieniasyWARSZAWAM30DNF01:18:08 DNF03:51:56 DNF DNF DNF DNF--
ARTEMIUK Eugeniusz 271Hajnówka BiegaHAJNÓWKAM50DNF01:32:07 DNF03:58:38 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 370 wynik(ów)