VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 579
Wystartowało : 497
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 470
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MISIAK Bartosz 255Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM301M 200:00:0100:50:4302:05:2203:10:4904:29:17.6004:29:19.20 5:1011,6
2SZUMLIŃSKI Piotr 703ATTIQ TEAMKRAKÓWM302M 400:00:0100:49:5802:06:5303:18:3704:45:31.8504:45:33.45+00:16:145:2910,9
3FLISIŃSKI Łukasz 355SOSNOWIECM303M 500:00:0200:49:5802:07:3803:23:0804:51:00.6504:51:03.10+00:21:435:3510,7
4KRUBA Marcin 486Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WIELKIM304M 600:00:0000:51:0502:11:2803:24:5604:52:14.7504:52:14.75+00:22:555:3710,7
5ŻORNIAK Mateusz 793Mega Fason Sieniawa / Stajnia BalonaSIENIAWAM305M 800:00:0300:50:2002:06:0503:19:5404:53:05.7504:53:08.80+00:23:495:3810,6
6GIŻA Grzegorz 367RADOMYŚL WIELKIM306M 1000:00:0701:00:2802:25:0003:40:1005:04:20.6505:04:28.10+00:35:085:5110,3
7KRZYSZTOŃ Marcin 490KRAŚNIK / LASYM307M 1100:00:0300:53:0502:14:1603:33:1105:07:14.6505:07:18.40+00:37:595:5410,2
8KOREK Michał 471Harpagan Sosnowiec/ MarcinŚwiercTeamSOSNOWIECM308M 1300:00:0200:52:4102:12:5703:31:5605:12:07.3505:12:09.95+00:42:506:0010,0
9BRZANA Maciej 305FINISZ RymanówRÓWNEM309M 1400:00:0400:54:3802:17:3003:36:5305:15:54.0005:15:58.60+00:46:396:049,9
10BUJAŁA Michał 310Dabex-BoltWILKSZYNM3010M 1500:00:0200:49:5702:05:3903:25:1505:18:48.2005:18:50.35+00:49:316:079,8
11SZAPORÓW Łukasz 688Infinity-GymPROSZOWICEM3011M 1600:00:0300:54:3802:16:4803:38:3605:20:04.0005:20:07.20+00:50:486:099,7
12ZARODKIEWICZ Dawid 773Naprzód Młociny/ #TZDWARSZAWAM3012M 1800:00:0300:53:0802:18:0603:44:3605:35:52.4505:35:56.15+01:06:366:279,3
13DUCKI Piotr 830POLKOWICEM3013M 1900:00:2600:59:1602:28:1903:54:3705:35:32.8005:35:59.75+01:06:406:279,3
14PSIUK Andrzej 633Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3014M 2000:00:0300:55:4002:21:5703:50:4705:36:54.7505:36:57.95+01:07:386:289,3
15KĄKOL Michał 442RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.MIŃSK MAZOWIECKIM3015M 2200:00:0401:00:5202:32:1503:57:5705:39:41.4005:39:45.85+01:10:266:319,2
16SIUDEK Robert 653KRAKÓWM3016M 2300:00:0501:00:4902:32:3003:58:1605:41:04.8505:41:10.05+01:11:506:339,1
17KURZAWSKI Tomasz 502MIĄCZYNM3017M 2400:00:1801:00:0502:26:5703:54:5405:41:25.9005:41:44.60+01:12:256:339,1
18WIDUCH Jarek 734PEWEL ŚLEMIEŃSKAM3018M 2500:00:0401:00:5802:31:0903:58:0405:44:19.4005:44:24.35+01:15:056:379,1
19CZERWIŃSKI Michał 818OSP GotartowiceRYBNIKM3019M 3000:00:0200:59:0102:30:3304:02:3805:49:43.3505:49:45.65+01:20:266:438,9
20KWAŚNIEWSKI Maciej 510SZCZECINM3020M 3100:00:5601:00:0702:35:1804:04:1205:49:01.9005:49:58.05+01:20:386:428,9
21STRYCHARSKI Krystian 680Trailowe Biegi Duchowe TBDWARSZAWAM3021M 3600:00:0300:59:5602:37:0604:11:1605:57:25.3505:57:28.40+01:28:096:528,7
22JUSZCZAK Marcin 423RaceFighter GOSiR Dębę WielkieCEGŁÓWM3022M 3700:00:0401:00:5202:32:1704:03:0105:57:38.8005:57:43.40+01:28:246:528,7
23STUPUŁKOWSKI Piotr 802BIAŁYSTOKM3023M 3800:00:2301:00:0602:29:0504:04:5505:57:48.0505:58:11.20+01:28:526:528,7
24WRÓBLEWSKI Jacek 758Mazovia ProActiveCIECHANÓWM3024M 3900:00:1101:00:2302:32:0504:05:0105:58:15.2505:58:26.80+01:29:076:538,7
25BARUD Piotr 278Finisz RymanówRYMANÓWM3025M 4000:00:1401:01:4602:34:4704:04:5705:59:03.1005:59:18.00+01:29:586:548,7
26KNOPEK Adam 456Bieg po ZdrójJAWORZEM3026M 4200:00:1601:01:3802:34:4704:07:5706:03:46.9506:04:02.95+01:34:436:598,6
27FIREK Adrian 353HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAM3027M 4500:00:1001:02:4202:39:0004:10:2406:05:28.6506:05:39.45+01:36:207:018,5
28ZALEWSKI Karol 772RaceFighter GOSIR Dębe WielkieJAKUBÓWM3028M 4600:00:0401:00:5102:32:1604:04:0406:07:01.8506:07:05.85+01:37:467:038,5
29GAWRON Marcin 364NOWY BOREKM3029M 4800:00:1200:56:5602:26:5804:05:0606:08:08.4006:08:20.95+01:39:017:048,5
30JĘDRASZCZYK Mateusz 70NOWY TARGM3030M 5200:00:0501:02:3802:37:0404:10:2106:16:30.0506:16:35.45+01:47:167:148,3
31GRONIECKI Mikołaj 380WARSZAWAM3031M 5400:00:1601:02:4902:39:4804:21:3506:17:57.4506:18:13.60+01:48:547:168,3
32JÓŹWIAK Rafał 420JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3032M 6200:00:2801:01:2802:39:3204:24:2106:23:05.8006:23:34.45+01:54:157:228,1
33ŻOŁNACZ Maciej 792NOWE MIASTO NAD PILICĄM3033M 6400:00:1001:03:4902:36:0704:14:1606:23:28.6006:23:39.20+01:54:207:228,1
34DRAŃKO Piotr 337OTWOCKM3034M 6700:00:2801:00:5902:37:2104:21:0706:23:19.1006:23:47.35+01:54:287:228,1
35KUSZKA Michał 503STS Biegaton Mikołów - Sekcja GórskaMIKOŁÓWM3035M 7000:00:1001:05:0002:45:3304:29:3906:25:38.0506:25:48.75+01:56:297:248,1
36MACHNICKI Rafał 540RYKIM3036M 7300:00:0501:01:3202:41:0704:21:3906:26:08.3506:26:13.75+01:56:547:258,1
37KAMIŃSKI Marek 430POZNAŃM3037M 7600:01:0201:05:0102:39:3004:19:0506:25:48.9506:26:51.60+01:57:327:258,1
38NIEGOWSKI Robert 584STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM3038M 8200:00:1200:58:0802:32:1704:23:0006:31:56.5506:32:09.25+02:02:507:328,0
39KŁOŚ Artur 815LUBLINM3039M 8300:00:1901:06:0302:42:2704:24:1106:31:52.8506:32:12.65+02:02:537:328,0
40WNUCZEK Lukasz 746Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3040M 8900:00:2201:03:1802:45:2204:35:0606:36:03.9506:36:26.30+02:07:077:377,9
41UBYCH Mariusz 722Fizjo Plus ActiveŁÓDŹM3041M 9000:00:3601:06:0802:52:3404:35:4706:36:35.3006:37:12.05+02:07:527:377,9
42MIELNIK Grzegorz 562PRZEMYŚLM3042M 9200:00:0601:03:2202:43:3504:27:4906:37:34.0006:37:40.55+02:08:217:387,8
43PELA Dariusz 812TORUŃM3043M 9400:00:0001:04:4102:46:0604:31:0006:38:46.1506:38:46.15+02:09:267:407,8
44KAJA Gracjan 428BydGościeLIPKAM3044M 9500:00:3001:01:1902:40:1104:33:4706:38:24.1506:38:54.20+02:09:357:397,8
45PODSTAWNY Rafał 622Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3045M 9700:00:0701:04:5502:45:3404:32:0206:38:52.6506:39:00.20+02:09:417:407,8
46TUSZYŃSKI Zygmunt 717PGE RUN ObrótRZESZÓWM3046M 10100:00:3001:06:1202:46:3304:35:3606:39:50.1006:40:20.60+02:11:017:417,8
47GUDOWSKI Krystian 388GOODRUNSANOKM3047M 10900:00:1001:07:3902:51:2904:35:4206:42:18.6006:42:28.90+02:13:097:447,8
48SOBCZAK Robert 664Wierzę w JezusaŁÓDŹM3048M 11100:00:1901:04:3902:47:1204:31:2206:42:25.3506:42:44.35+02:13:257:447,8
49JĘDRKOWIAK Piotr 415PACZEWOM3049M 11400:00:2801:03:4802:42:5404:33:3506:46:21.4006:46:49.55+02:17:307:487,7
50KONDZIOŁA Krzysztof 463Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3050M 11700:00:1601:06:2702:58:5904:47:0206:48:54.0006:49:10.75+02:19:517:517,6
51RADYK Jakub 634Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3051M 11800:00:1901:06:5102:52:0704:43:4106:51:01.9006:51:21.50+02:22:027:547,6
52MESJASZ Marek 558Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM3052M 12000:00:2701:04:3502:53:1004:46:1406:51:31.8506:51:59.55+02:22:407:547,6
53KUBERA Dawid 492alwaysinmotion.plTYCHYM3053M 12800:00:3801:08:3102:57:2004:47:4506:55:07.2006:55:46.10+02:26:267:597,5
54ZAWADZKI Piotr 776RykowiskoPŁOCKM3054M 13000:00:0301:10:3803:02:4704:51:5706:56:00.8006:56:04.55+02:26:458:007,5
55POLAK Jacek 623BiotonWARSZAWAM3055M 13200:01:0601:08:3802:50:2804:36:3306:55:23.1006:56:29.80+02:27:107:597,5
56GRANDA Paweł 37821 daplot JarosławZARZECZEM3056M 13400:00:2301:12:4603:04:5104:54:3806:56:11.8006:56:35.40+02:27:168:007,5
57PRELICH Tomasz 627Dabex-BoltKRAKÓWM3057M 13700:00:2301:08:5302:59:5604:50:2006:57:22.3006:57:45.95+02:28:268:017,5
58ŚWIĆ Miłosz 706Dzik KomandoŁÓDŹM3058M 14100:00:5001:05:3902:55:3704:52:4506:58:23.0506:59:13.70+02:29:548:027,5
59RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 644Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3059M 14200:01:1201:11:2103:00:3604:54:0406:58:14.5506:59:26.85+02:30:078:027,5
60GALEWSKI Jacek 360Drużyna TVNWARSZAWAM3060M 14500:01:0101:11:3703:05:5704:58:1207:00:55.1507:01:56.85+02:32:378:057,4
61DRAUS Borys 338KRASNEM3061M 14600:01:1801:12:1703:07:2005:00:5707:01:22.8007:02:41.15+02:33:218:067,4
62KULCZYŃSKI Mariusz 498Schabowy RunnersLUBLINM3062M 14700:00:5801:08:0102:51:3204:37:1807:02:14.4507:03:12.60+02:33:538:077,4
63SZUBRYCHT Bartosz 702Sekcja biegowa grupy piwnejKRAKÓWM3063M 15000:01:0801:12:1303:06:1704:57:4807:02:25.2507:03:34.20+02:34:158:077,4
64GOŚCIŃSKI Sławomir 375DOBRZEŃ MAŁYM3064M 15100:00:3401:09:4802:59:2504:59:0407:03:03.2507:03:37.25+02:34:188:087,4
65NEPELSKI Krzysztof 582Dziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieLUBLINM3065M 15900:00:0601:09:4802:59:0504:57:1707:09:20.6507:09:27.45+02:40:088:157,3
66LENKIEWICZ Artur 519BIAŁYSTOKM3066M 16700:00:2301:02:4402:54:1304:57:3307:14:47.1007:15:11.05+02:45:518:217,2
67BOHDANOWICZ Krystian 299wkurw_teamŁÓDŹM3067M 16900:00:1901:06:4903:00:4604:56:2907:15:09.4507:15:28.55+02:46:098:227,2
68GŁOWACKI Krzysztof 370wkurw_teamŁÓDŹM3068M 17000:00:1801:06:4803:00:4404:56:3207:15:11.1507:15:29.35+02:46:108:227,2
69MOJEK Michał 570Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM3069M 17400:00:2501:09:4603:01:1005:01:1607:17:52.3507:18:17.65+02:48:588:257,1
70BĘBENISTA Błażej 286ŁÓDŹM3070M 18200:00:3701:13:1303:03:5405:02:4607:22:43.7007:23:21.45+02:54:028:307,0
71WASIEWICZ Adam 729trenerbiegania.plWARSZAWAM3071M 18300:00:3801:14:2703:10:4405:12:0107:22:57.1507:23:35.80+02:54:168:317,0
72WITOWSKI Łukasz 744GDYNIAM3072M 18500:00:3101:12:0603:07:1405:08:5207:23:07.6007:23:38.85+02:54:198:317,0
73KALKA Jan 429SWIETOCHLOWICEM3073M 19700:01:1001:12:4803:05:4205:07:2607:30:01.6507:31:12.55+03:01:538:396,9
74GAJDA Mateusz 359Skawina BiegaSKAWINAM3074M 20000:01:0701:15:2203:10:4505:10:1407:31:01.9007:32:09.65+03:02:508:406,9
75WITEK Wojciech 743TARNÓWM3075M 20300:00:1301:11:2603:06:4505:12:4007:34:21.3507:34:34.70+03:05:158:446,9
76FIGIEL Bartosz 350DĄBROWA GÓRNICZAM3076M 20700:01:0701:06:3903:10:4705:18:3807:35:07.5507:36:14.95+03:06:558:456,9
77PĘKALA Rafał 611JEDLIŃSKM3077M 20800:00:5601:17:3303:11:4805:13:3207:35:28.2507:36:24.30+03:07:058:456,9
78BŁĄDEK Piotr 294PROSWIMKAMIEŃM3078M 21000:01:0101:10:1303:10:4805:16:5707:37:24.6007:38:25.85+03:09:068:476,8
79BRZOZOWSKI Łukasz 308Bike Equipa SandomierzSTALOWA WOLAM3079M 21100:00:1801:04:5302:45:3904:35:1507:38:12.1507:38:30.90+03:09:118:486,8
80BOCHENEK Michał 296Infinity-GYMPROSZOWICEM3080M 21200:00:0901:08:3203:03:3005:12:2607:38:53.4007:39:03.25+03:09:448:496,8
81MATRACKI Sebastian 1241ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3081M 21300:00:5201:15:3603:25:5905:22:3107:38:25.8507:39:18.50+03:09:598:486,8
82PRZYGODA Michał 631MALINIEM3082M 22100:01:0401:13:2403:10:1505:09:0307:40:36.5007:41:40.60+03:12:218:516,8
83MATYSIAK Daniel 553KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIBUGAJM3083M 22300:00:3701:08:3303:00:5004:55:1107:41:43.5507:42:21.10+03:13:018:526,8
84STEMPLEWSKI Łukasz 675GNIEZNOM3084M 22800:01:1701:09:5703:01:0504:57:3007:42:55.4507:44:12.95+03:14:538:546,7
85KWIATKOWSKI Kajetan 512Kuce z BronksuGDAŃSKM3085M 22900:00:2101:05:3403:02:3905:19:0307:44:07.5007:44:29.05+03:15:098:556,7
86TROJNAR Damian 715Ks JanuszeŁAŃCUTM3086M 23000:01:0101:14:0003:24:2305:32:0707:43:30.7007:44:32.65+03:15:138:546,7
87MICHALSKI Jarosław 559Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3087M 23300:00:3001:11:4703:10:3505:16:5607:44:55.2507:45:25.40+03:16:068:566,7
88LIS Arkadiusz 528NogiZetreWARSZAWAM3088M 23400:01:0901:18:4003:17:0405:20:0707:44:21.8007:45:31.00+03:16:118:556,7
89OLEJNIK Marcin 59012TriWARSZAWAM3089M 23900:01:0301:19:1003:14:5705:18:2307:45:29.2007:46:32.25+03:17:138:576,7
90PIĄTEK Rafał 616Obleśni biegaczeKRAKÓWM3090M 24000:00:2701:13:5703:12:4105:20:0007:46:32.1507:46:59.55+03:17:408:586,7
91STEUER Sylwester 677Białystok Biega TeamBIAŁYSTOKM3091M 24400:01:1901:17:0103:17:5805:20:0707:48:33.1007:49:52.50+03:20:339:006,7
92KRASOWSKI Mateusz 481LEŻAJSKM3092M 25100:01:0101:14:0003:24:2405:32:1907:50:57.6007:51:59.50+03:22:409:036,6
93KRASOWSKI Łukasz 482PROSWIMRZESZÓWM3093M 25200:01:0201:14:2603:24:2305:32:1807:50:57.3007:51:59.65+03:22:409:036,6
94ZGLIŃSKI Bartłomiej 778wkurw_team ToruńTORUŃM3094M 25300:00:4701:15:2703:16:0605:21:5407:51:29.3007:52:17.25+03:22:589:046,6
95OSTROWSKI Paweł 596REHMEDICA.PLKRZESZOWICEM3095M 25800:01:0401:14:3703:11:2305:19:1507:53:41.4507:54:46.40+03:25:279:066,6
96GRUSZCZYNSKI Mateusz 382POZNANM3096M 25900:00:3301:06:0903:06:0405:18:5507:55:00.5007:55:34.25+03:26:159:086,6
97STEPANCZENKO Rafał 676BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3097M 26000:01:1901:15:5303:17:5705:26:4407:54:32.4507:55:51.80+03:26:329:076,6
98ZIEMSKI Maciej 783VegerunnersPOZNAŃM3098M 26700:01:0001:18:1803:23:2905:28:3907:58:33.2007:59:33.50+03:30:149:126,5
99SYPNIOWSKI Szymon 686Daniel Wosik Tervel TeamKRAKÓWM3099M 26800:00:2801:14:4303:18:4405:27:3307:59:56.7008:00:24.85+03:31:059:136,5
100HUSZCZA Paweł 396WARSZAWAM30100M 27100:01:1501:12:5803:10:2705:24:1107:59:32.9508:00:47.95+03:31:289:136,5
101JANKOWSKI Rafał 406Koło BiegaKOŁOM30101M 27400:00:0401:16:5303:23:5805:37:0608:01:39.1008:01:43.40+03:32:249:156,5
102PAWLAK Jarosław 1287Koło BiegaKOŁOM30102M 27500:00:0301:16:5403:23:5905:34:1508:01:41.0508:01:44.60+03:32:259:156,5
103SKUBIS Grzegorz 660TYCHYM30103M 27700:00:2201:16:2603:18:0505:27:3908:02:48.8508:03:11.30+03:33:529:176,5
104ZAJĄC Paweł 770Cross Heroes - OGIEŃ!KRAKÓWM30104M 27900:00:4101:13:2603:19:5505:28:5208:03:59.3008:04:40.60+03:35:219:186,4
105CHILIŃSKI Karol 800BIAŁYSTOKM30105M 28100:00:2401:07:5703:11:5205:26:2308:06:02.0008:06:26.55+03:37:079:206,4
106DOMAGAŁA Mariusz 336TuptuśOtwockKARCZEWM30106M 28200:00:3801:12:5503:24:5505:47:0408:06:47.8508:07:26.75+03:38:079:216,4
107MICHALSKI Mateusz 560Bieg po zdrójJAWORZEM30107M 28300:00:1601:21:3103:30:4705:36:5208:08:01.5508:08:17.85+03:38:589:236,4
108CZECHOWSKI Konrad 324Kopalnia MocyWARSZAWAM30108M 29300:00:0301:12:0503:22:2105:41:0908:14:28.9008:14:32.15+03:45:129:306,3
109BRENER Maciej 302Kuźnia TriathlonuJAZGARZEWSZCZYZNAM30109M 30000:00:4701:22:2703:36:3705:52:2708:22:39.7008:23:27.60+03:54:089:406,2
110ŚWIETLIK Paweł 708PIASECZNO /ŁBISKAM30110M 30300:00:1401:17:5803:26:4805:44:3408:24:46.4008:25:01.10+03:55:419:426,2
111ANDRZEJEWSKI Maciej 269WARSZAWAM30111M 30400:00:1601:15:1603:25:3605:49:5408:27:51.7008:28:08.55+03:58:499:466,1
112MYGA Michał 573HEARTLESSKATOWICEM30112M 30800:01:2001:19:1103:28:3805:36:1908:28:24.5508:29:45.35+04:00:269:466,1
113STROIŃSKI Maciej 679BIAŁYSTOKM30113M 30900:00:4301:21:3003:33:1005:44:1108:29:27.0008:30:10.00+04:00:509:476,1
114JASIOROWSKI Michał 410MOGIELNICAM30114M 31100:00:5401:17:0303:28:0305:52:5408:31:56.6008:32:51.10+04:03:319:506,1
115MISZALSKI Henryk 566SUŁKÒWM30115M 31200:00:5501:25:5703:37:4005:54:5008:32:13.6508:33:08.95+04:03:499:516,1
116NAMIOTA Maciej 578DĘBICAM30116M 31500:00:5501:17:3403:29:5605:52:0408:33:20.0508:34:15.80+04:04:569:526,1
117BĘBENISTA Roman 287Gonie brataGDAŃSKM30117M 32100:00:3701:14:0303:23:2105:49:5808:36:35.8508:37:13.35+04:07:549:566,0
118WYRWAŁ Sebastian 761WARSZAWAM30118M 32500:00:2401:15:3303:32:1705:55:2908:40:09.9008:40:34.60+04:11:1510:006,0
119JANOTA Marcin 407CREADISKRAKÓWM30119M 32700:00:2201:18:3803:27:1005:52:3508:40:29.4508:40:51.55+04:11:3210:006,0
120CEBULA Paweł 312CREADISKRAKÓWM30120M 32800:00:2101:18:2103:27:1205:52:3608:40:29.9008:40:51.70+04:11:3210:006,0
121ORNACKI Łukasz 594CHRZANÓWM30121M 33200:00:3501:17:2503:44:5908:43:08.3008:43:43.90+04:14:2410:036,0
122KIDA Marek 447NOWE CHECHLOM30122M 33700:01:0601:23:2203:41:4105:56:5408:43:38.0008:44:44.70+04:15:2510:046,0
123ŚLĄCZKA Arkadiusz 705Finisz RymanówKROSNOM30123M 33900:00:4801:11:5903:18:1205:50:1008:46:00.9508:46:49.50+04:17:3010:065,9
124ZAKRZEWSKI Szymon 187ŁAPYM30124M 34400:00:2901:08:4503:13:4705:50:1108:51:08.9508:51:38.35+04:22:1910:125,9
125GODLEWSKI Paweł 803BIAŁYSTOKM30125M 34500:00:2401:15:2903:26:1505:57:4708:51:24.7508:51:49.55+04:22:3010:135,9
126BEREJ Adrian 826GROCHOWCEM30126M 34600:00:0001:24:0503:33:2305:55:5808:52:06.6008:52:06.60+04:22:4710:135,9
127CZARNECKI Bartosz 323KNURÓWM30127M 34900:00:4601:39:2503:53:3506:05:4108:54:48.3008:55:34.50+04:26:1510:175,8
128ŻEBRACKI Wojtek 191PRUDNIKM30128M 35000:00:3401:21:2803:46:0106:09:2708:57:11.4508:57:46.05+04:28:2610:195,8
Niesklasyfikowani
KIJEWICZ Michał 451NogiZetreWARSZAWAM30DNF01:18:41 DNF03:30:04 DNF05:54:58 DNF DNF DNF--
GRAJEWSKI Artur 377WARSZAWAM30DNF01:16:14 DNF03:40:10 DNF DNF DNF DNF--
WĄTROBA Piotr 731Kopalnia MocyTARNOBRZEGM30DNF01:13:57 DNF03:42:03 DNF DNF DNF DNF--
GWÓŹDŹ Kamil 389WARSZAWAM30DNF01:21:59 DNF03:50:03 DNF DNF DNF DNF--
MAJONEZ Artur 827UltraCieniasyWARSZAWAM30DNF01:18:08 DNF03:51:56 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 133 wynik(ów)