VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 579
Wystartowało : 497
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 470
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOCZWARA Tomasz 257RADOMYŚL WIELKIM401M 100:00:0300:49:1602:00:0903:04:4104:21:05.1004:21:08.15 5:0112,0
2FARON Robert 253SALCO GARMIN TEAMZALESIEM402M 300:00:0100:50:0202:05:0703:13:4804:41:25.7504:41:27.40+00:20:195:2411,1
3KITA Michał 452pędzący w miejscuWROCŁAWM403M 700:00:0200:51:5802:10:2103:24:4304:52:58.9004:53:01.55+00:31:535:3810,6
4FLĄDRO Daniel 354WOKOWICEM404M 1700:00:0100:54:5202:19:3203:44:2205:30:57.9005:30:59.50+01:09:516:219,4
5ZARZYŃSKI Artur 774MPK WybieganieWARSZAWAM405M 2100:01:0300:59:5102:29:0803:52:1605:36:55.2005:37:58.65+01:16:506:289,3
6NOWAK Miroslaw 586KONSTANTYNOW LODZKIM406M 2600:00:0101:01:2802:35:2604:05:3305:44:34.0005:44:35.95+01:23:276:379,1
7KRZEMIŃSKI Marcin 489SPRINT GorzyceGORZYCEM407M 2700:00:0701:00:3602:34:2504:01:2205:45:08.4505:45:15.95+01:24:076:389,0
8LATAK Michał 515JacekBiega Running TeamWARSZAWAM408M 3200:00:1501:01:5702:34:4704:04:5005:49:58.3005:50:13.35+01:29:056:438,9
9ZAJĄC Filip 814CHORZÓWM409M 3400:00:0200:58:2802:29:0204:00:2905:54:54.1005:54:56.85+01:33:486:498,8
10WILK Antoni 738KROSNOM4010M 4100:00:0401:01:0002:34:1004:14:1806:01:42.4506:01:46.75+01:40:386:578,6
11JUREWICZ Kris 422Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4011M 4300:00:0201:00:5002:33:5204:08:5506:05:17.3506:05:20.00+01:44:117:018,5
12KUŹMA Krzysztof 508Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECM4012M 4400:00:3801:02:0502:34:4704:05:5806:04:55.6506:05:34.55+01:44:267:018,5
13BISOWSKI Mariusz 293KOBYŁKAM4013M 4700:00:1201:01:0002:36:0604:12:2706:07:07.2506:07:19.40+01:46:117:038,5
14SZPINDA Sebastian 697BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4014M 4900:00:0401:01:1002:37:4704:17:0206:09:25.2506:09:29.25+01:48:217:068,4
15SZPUNAR Marek 698ŁAŃCUTM4015M 5000:01:0201:02:5702:36:5704:12:5606:10:45.6006:11:48.05+01:50:397:078,4
16GRYSZKO Artur 385WARSZAWAM4016M 5100:00:2601:01:1302:37:1804:14:0906:12:38.9506:13:05.35+01:51:577:098,4
17MAŁACHOWSKI Mariusz 549RundomskoRADOMSKOM4017M 5300:00:5201:04:1002:44:5304:22:4706:17:00.1006:17:52.50+01:56:447:158,3
18WÓJCIK Krzysztof 756Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4018M 5500:00:0901:04:4702:41:4504:19:1906:18:53.8006:19:03.45+01:57:557:178,2
19TAUZ Andrzej 712WARSZAWAM4019M 5600:00:2601:01:1202:34:5304:14:5106:18:54.7006:19:21.40+01:58:137:178,2
20JAGODZIŃSKI Robert 401Jagoda TeamOWIŃSKAM4020M 5700:00:2301:12:5402:57:0104:30:0606:19:58.7506:20:22.45+01:59:147:188,2
21ROCHOWIAK Zbysio 636Biegam bo Lubie😁GILOWICEM4021M 5800:00:2901:06:3102:50:0704:28:1306:20:49.6006:21:19.30+02:00:117:198,2
22ZIELAK Darek 779WARSZAWAM4022M 5900:00:1500:56:5602:36:0404:16:4106:22:01.5506:22:16.55+02:01:087:208,2
23KAPŁOWSKI Jerzy 817WAŁBRZYCHM4023M 6000:00:3201:07:0002:45:5204:25:2706:21:55.6006:22:27.65+02:01:197:208,2
24WOJCIECHOWSKI Andrzej 749KB Maraton TurekTUREKM4024M 6100:00:2601:08:0902:50:1304:28:1906:22:01.9506:22:28.40+02:01:207:208,2
25NIECZ Michał 583PIASECZNOM4025M 6300:00:4200:59:1702:33:1404:17:0106:22:52.4506:23:34.60+02:02:267:218,1
26JABŁOŃSKI Tomasz 399MARKLOWICEM4026M 6500:00:0701:04:3202:50:2404:31:1506:23:33.5006:23:40.55+02:02:327:228,1
27SZCZUDRAWA Dariusz 691NOWA DĘBAM4027M 6800:00:0501:01:3102:31:5704:16:0306:24:00.1506:24:05.35+02:02:577:238,1
28PAJĄK Andrzej 598Biegam z ABSGARBÓWM4028M 6900:00:0901:05:0102:45:2804:27:1906:25:00.5506:25:10.20+02:04:027:248,1
29DZIWOKI Marek 348RYBNIKM4029M 7200:00:4201:01:5702:43:2004:27:3306:25:10.7506:25:53.00+02:04:447:248,1
30ZIĘBA Tomek 785JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4030M 7400:00:1301:01:4502:43:3504:27:0006:26:30.0506:26:43.85+02:05:357:258,1
31LINEK Michał 524CZECHOWICE-DZIEDZICEM4031M 7700:00:1301:08:0002:53:4004:30:0006:26:38.7506:26:52.65+02:05:447:268,1
32KRUPA Grzegorz 488KB SobótkaSTZEGOMIANYM4032M 7800:00:2701:02:3902:43:1304:27:2306:27:12.5506:27:39.70+02:06:317:268,1
33RUSIN Krzysztof 646SZARÓWM4033M 7900:00:3501:03:5302:44:5504:26:4206:27:07.5006:27:42.70+02:06:347:268,1
34MAŚLAK Radomił 550Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM4034M 8000:00:1301:01:0502:41:2904:27:3506:31:01.5506:31:14.55+02:10:067:318,0
35MISZTAL Rafał 567Los Pantalones RojosCHRZANÓWM4035M 8100:00:3501:03:5702:47:0304:33:1406:30:58.4506:31:34.00+02:10:257:318,0
36DŁUGOŁĘCKI Konrad 334BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4036M 8400:00:2901:08:2902:48:1404:28:2506:32:00.0506:32:29.45+02:11:217:328,0
37KUTAJ Grzegorz 507WIELICZKAM4037M 8500:01:0601:07:0602:47:1704:33:0306:33:22.1506:34:28.75+02:13:207:337,9
38GNIADEK Tomasz 372Dabex-BoltKRAKÓWM4038M 8700:00:2401:04:5002:47:0104:31:5706:34:34.8006:34:58.85+02:13:507:357,9
39SŁOWIŃSKI Marcin 663Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAM4039M 8800:00:2301:00:3502:32:4104:17:5606:34:35.8506:34:59.60+02:13:517:357,9
40WĘCŁAŚ Maciej 732GÓRA KALWARIAM4040M 9100:00:1301:04:4302:44:1604:27:4006:37:11.2006:37:24.20+02:16:167:387,9
41REAUD Julien 635FRAPOL RAZEM!WARSZAWA (TARGÓWEK)M4041M 9300:01:0901:17:4803:08:3104:48:1106:36:48.9506:37:58.55+02:16:507:377,9
42BRZEZIŃSKI Andrzej 306RykowiskoNOWA BIAŁAM4042M 9600:00:0401:01:5702:45:5004:38:2406:38:55.6506:38:59.95+02:17:517:407,8
43KOBAK Marcin 457CZARNAM4043M 9800:00:0801:10:2403:00:2204:42:0406:38:55.1506:39:03.75+02:17:557:407,8
44JOŃCZYK Rafał 419Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM4044M 9900:00:1701:04:2502:47:1404:35:0306:39:25.7006:39:43.30+02:18:357:407,8
45NAGIEL Andrzej 575Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4045M 10200:00:0601:00:0502:38:1204:27:3006:40:26.0006:40:32.80+02:19:247:427,8
46SZUBERT Marcin 700Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEM4046M 10300:00:2701:10:0702:56:0804:35:1806:40:17.7006:40:45.35+02:19:377:417,8
47PAJESTKA Wojciech 599Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4047M 10800:00:1001:07:4002:51:4004:37:1306:42:18.2506:42:28.70+02:21:207:447,8
48BUDZICH Wojciech 309TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4048M 11000:00:2301:04:5302:43:0804:31:1306:42:19.8006:42:43.55+02:21:357:447,8
49ROGALA Grzegorz 638BOGUCHWAŁAM4049M 11600:00:0801:04:4802:43:4104:37:1306:48:24.7506:48:33.05+02:27:247:517,6
50KOPACZ Piotr 465perfexRADOMYŚL WIELKIM4050M 12100:00:3801:05:0502:50:0004:42:0406:52:05.4006:52:44.15+02:31:367:557,6
51WIŚNIEWSKI Sławomir 740LBL BiłgorajBIŁGORAJM4051M 12200:00:3101:11:4403:04:3304:50:2306:52:30.7006:53:01.95+02:31:537:557,6
52DZIÓB Romuald 347Cracovia WieliczkaWIELICZKAM4052M 12300:00:1201:01:0802:36:5004:30:5706:53:13.0006:53:25.25+02:32:177:567,6
53KAWALEC Krystian 441#MarcinSwiercTeamWARSZAWAM4053M 12600:00:1601:06:2202:54:1804:48:0906:55:13.2006:55:30.05+02:34:217:597,5
54KARUŚ Waldemar 43814das im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4054M 12900:00:2301:12:4603:04:4904:54:2406:55:40.2506:56:03.35+02:34:557:597,5
55MIETŁA Mateusz 563KSS JPIIWRZĄSOWICEM4055M 13100:00:3801:12:2402:59:2004:47:4006:55:34.7006:56:12.80+02:35:047:597,5
56MELLER Wojciech 557Drużyna WilkaDYWITYM4056M 13300:00:3201:12:3803:05:3204:55:2406:55:58.0006:56:30.75+02:35:227:597,5
57PAŃTAK Sławomir 60421daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4057M 13900:00:2301:12:4503:04:5204:55:5006:58:13.4506:58:36.85+02:37:288:027,5
58GRYNFELDER Rafał 384skywalkproject.plWARSZAWAM4058M 14000:00:0501:05:0302:51:2704:44:3906:58:36.8506:58:41.90+02:37:338:037,5
59MAKOWSKI Łukasz 545GORLICEM4059M 14300:00:3801:14:5302:59:2304:47:4207:00:02.3007:00:40.70+02:39:328:047,4
60PRĘDKI Jerzy 628Wybiegamy w PrzyszłośćHERMANOWAM4060M 14800:00:3701:13:3703:03:4604:55:1507:02:41.6007:03:18.65+02:42:108:077,4
61KACPERSKI Olaf 425WARSZAWAM4061M 14900:00:3601:08:4203:00:1004:51:3707:02:49.3007:03:25.80+02:42:178:077,4
62JEDLIŃSKI Bartosz 414Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4062M 15300:00:5601:11:4703:11:1105:05:5607:03:50.9507:04:47.35+02:43:398:097,4
63KOPEĆ Arkadiusz 467Wolbrom TeamWOLBROMM4063M 15400:00:0601:00:1502:45:2504:48:1507:05:15.7507:05:22.70+02:44:148:107,3
64PALUCH Andrzej 601MIELECM4064M 15500:00:2001:03:0102:53:2304:53:0707:06:57.7007:07:17.75+02:46:098:127,3
65JĘKALSKI Tomasz 418TiMWARSZAWAM4065M 15700:00:2601:08:2903:01:0704:55:0307:08:59.6007:09:26.30+02:48:188:157,3
66ŁABĘDZKI Mariusz 533Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM4066M 16000:01:0301:15:0803:09:4905:00:4707:08:33.1007:09:36.45+02:48:288:147,3
67KACZOR Waldemar 829RZESZÓWM4067M 16200:00:4001:04:2602:50:5304:51:3007:09:53.5507:10:34.30+02:49:268:167,3
68JÓŹWIAK Artur 421MOGILNO TEAMWTÓREKM4068M 16300:00:2501:04:5802:55:1404:53:0407:11:00.6007:11:25.85+02:50:178:177,2
69BERNAŚ Dariusz 284BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4069M 16400:00:3001:11:4403:08:1505:06:1707:13:30.2507:14:00.25+02:52:528:207,2
70ZUBOWSKI Piotr 786WARSZAWAM4070M 16500:01:1201:18:2003:17:3505:03:4107:12:49.4007:14:01.75+02:52:538:197,2
71KORYTEK Piotr 474Witkowo BiegaWITKOWOM4071M 16600:00:4401:11:3703:06:1705:06:1907:13:25.2007:14:09.90+02:53:018:207,2
72KŁOSOK Adam 453Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4072M 17100:00:0601:04:3302:56:3704:53:3207:16:01.9507:16:08.80+02:55:008:237,2
73GIBAŁA Marcin 365Fundacja AuxiliumMIELECM4073M 17200:00:1201:10:1503:02:2605:04:5107:16:39.9507:16:52.60+02:55:448:237,1
74SŁABOŃ Mariusz 661KIWK-a biegaWOLBROMM4074M 17500:00:1001:06:3403:02:4705:01:2907:18:15.3007:18:25.85+02:57:178:257,1
75GRONCZEWSKI Artur 379FMW RunnersWARSZAWAM4075M 17700:00:1401:10:1903:04:2104:58:5107:20:13.5507:20:28.00+02:59:198:277,1
76MROZEK Grzegorz 571GASZOWICEM4076M 17800:00:4201:09:5003:00:5005:04:3607:20:20.5007:21:02.50+02:59:548:287,1
77KRUPA Grzegorz 487ANWIL TeamWŁOCŁAWEKM4077M 18000:00:3001:09:2902:58:5604:52:2807:21:46.8507:22:17.50+03:01:098:297,1
78KOWALCZYK Grzegorz 478nieSŁOMCZYNM4078M 18100:00:5601:16:3703:07:1505:05:4007:22:21.0007:23:17.95+03:02:098:307,1
79WŁODARCZYK Łukasz 745SOCHACZEWM4079M 18400:00:2601:10:0903:00:5305:05:2307:23:12.1507:23:38.25+03:02:308:317,0
80DUKATA Grzegorz 341MGGWCHUDÓWM4080M 18600:00:1301:13:0603:09:5305:06:4707:23:27.8507:23:41.45+03:02:338:317,0
81PIASNY Paweł 615GLIWICEM4081M 18700:00:1301:13:0703:09:5305:06:4707:23:28.1507:23:41.75+03:02:338:317,0
82KOCHANIEC Waldemar 459TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4082M 18800:01:0201:08:2603:00:2605:00:3607:24:03.1007:25:05.55+03:03:578:327,0
83BINEK Mariusz 292KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4083M 18900:00:3701:04:2702:50:1604:50:5707:25:07.1007:25:44.45+03:04:368:337,0
84BOGUCKI Michał 297PSZCZYNAM4084M 19100:00:1301:08:0103:09:2005:10:2107:25:58.1007:26:11.70+03:05:038:347,0
85ŻOŁDAK Przemysław 791Piątkowo na BiegowoWITKOWOM4085M 19200:01:0201:14:5803:12:1705:09:2507:27:09.5007:28:12.05+03:07:038:357,0
86BEREZOWSKI Waldemar 283PGE RUN ObrótRZESZÓWM4086M 19300:00:3101:04:3302:52:4904:58:2107:27:44.1007:28:15.45+03:07:078:367,0
87SZMUC Jacek 693Myszków BiegaMYSZKÓWM4087M 19400:00:2401:17:3803:15:1405:09:2507:28:02.2507:28:27.20+03:07:198:367,0
88POLLAK Jan 624POZNANM4088M 19500:00:5901:18:1803:23:3105:21:3807:28:16.4507:29:16.00+03:08:078:377,0
89KUCHARCZYK Robert 494Silesia Runners ClubCHORZÓWM4089M 19800:01:1001:12:4803:05:4305:08:1107:30:02.3507:31:12.65+03:10:048:396,9
90KOZAK Filip 479NGB KłobuckKŁOBUCKM4090M 19900:00:2901:08:3603:05:0305:09:2807:30:44.4007:31:13.85+03:10:058:406,9
91FOĆ Grzegorz 356ZALASEWOM4091M 20100:00:4604:59:3207:32:06.5007:32:53.00+03:11:448:416,9
92MATUSIAK Arkadiusz 551ŁÓDŹM4092M 20200:00:2701:15:0603:12:1805:11:4907:32:51.3507:33:18.60+03:12:108:426,9
93DUBIŃSKI Jarosław 340BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM4093M 20400:00:4101:11:3003:09:0005:16:3607:34:48.6007:35:29.95+03:14:218:446,9
94PAWLAK Bartosz 609JABŁONNAM4094M 20500:00:5701:15:1003:16:4005:18:4607:35:15.9507:36:13.70+03:15:058:456,9
95JAMBOR Michał 403Bractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamWARSZAWAM4095M 20600:00:5801:15:1003:16:4005:18:4607:35:15.3007:36:13.85+03:15:058:456,9
96STĘPIEŃ Wojciech 678Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM4096M 20900:00:2201:14:1903:21:0205:31:1207:36:21.2507:36:44.00+03:15:358:466,8
97BEBEN Robert 280OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4097M 21300:00:5301:15:3403:26:0405:26:0007:38:24.5507:39:18.50+03:18:108:486,8
98KARGUL Zbigniew 436OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4098M 21500:00:4901:09:0803:01:2305:14:0707:38:29.0007:39:18.60+03:18:108:496,8
99MIELCZAREK Daniel 561Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM4099M 21600:00:5201:07:2503:03:0305:11:5507:38:29.6007:39:22.25+03:18:148:496,8
100KUŚMIERCZYK Piotr 506Rozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM40100M 21700:00:5301:07:2403:03:0205:11:5407:38:28.9007:39:22.45+03:18:148:496,8
101NAWROCKI Wojciech 581LEBORKM40101M 21800:00:0701:13:5303:04:3505:10:1007:39:15.4007:39:23.35+03:18:158:496,8
102HOJDA Mariusz 395Hojda.netWARSZAWAM40102M 21900:00:1801:17:4303:14:1105:19:5107:39:05.6007:39:23.65+03:18:158:496,8
103SOKALSKI Grzegorz 300KONSTANCIN-JEZIORNAM40103M 22000:00:3301:06:0803:15:3505:23:1607:39:27.3507:40:00.55+03:18:528:506,8
104PAŁUBSKI Andrzej 602TECHGIS TEAmCZAJOWICEM40104M 22200:00:5501:16:2203:19:2605:20:4107:41:06.9507:42:02.05+03:20:538:526,8
105KOSMĘDA Piotr Michał 476WARSZAWAM40105M 22400:00:4401:16:5803:19:1605:25:4707:41:41.8507:42:26.25+03:21:188:526,8
106ŻMUDKA Bartek 789RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZAMRYBNIKM40106M 22500:00:5301:09:0103:09:4405:13:0107:42:41.2507:43:34.35+03:22:268:536,7
107WYSOCKI Tomasz 763OchajoRun&FriendsRYBNIKM40107M 22600:00:5301:09:0303:09:4605:13:0507:42:42.9507:43:36.10+03:22:278:536,7
108WILK Krzysztof 737KATOWICEM40108M 22700:00:3101:13:0903:13:5605:18:0407:43:21.2507:43:53.00+03:22:448:546,7
109NOLL Dariusz 585TriUnlimitedOSTROŁĘKAM40109M 23100:00:3201:14:2603:11:5305:13:2107:44:36.4007:45:09.35+03:24:018:566,7
110ZAURSKI Piotr 775OSTROŁĘKAM40110M 23200:00:3301:18:0803:11:5005:13:0607:44:36.1507:45:09.40+03:24:018:566,7
111DOMINIK Mariusz 1083BUT BiłgorajBIŁGORAJM40111M 23600:00:3001:11:4203:06:2405:19:1107:45:01.4007:45:31.55+03:24:238:566,7
112LESIAK Filip 520Skawina BiegaSKAWINAM40112M 24100:01:0801:15:2503:11:0105:14:1207:46:13.2007:47:21.65+03:26:138:576,7
113DUBIJ Albert 339Białystok Biega TeamOGRODNICZKIM40113M 24300:01:1901:15:4903:18:5305:20:4707:48:33.0507:49:52.35+03:28:449:006,7
114JAKIMIUK Marek 402Natural EPO MultisportMALESZEM40114M 24500:00:0901:21:4303:25:5605:24:2207:50:04.4007:50:13.40+03:29:059:026,6
115KUFERA Dariusz 495FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM40115M 24800:01:0801:17:5103:15:4205:22:1007:49:44.7007:50:53.40+03:29:459:026,6
116TYMOSZUK Michał 720wkurw_teamBIAŁA PODLASKAM40116M 25000:00:0701:07:4903:08:0005:27:5907:51:47.2507:51:55.05+03:30:469:046,6
117SAMBORSKI Bartosz 651Wkurw_teamWARSZAWAM40117M 25300:01:0801:15:0503:15:4505:19:4507:51:09.1507:52:17.25+03:31:099:036,6
118MADAJ Paweł 541Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃM40118M 25500:01:0501:13:0003:10:5605:23:0207:51:17.2007:52:22.70+03:31:149:036,6
119ROŻKO Krzysztof 6414RożkiBRWINÓWM40119M 25700:00:5601:19:2903:24:3905:29:1007:52:48.9007:53:45.50+03:32:379:056,6
120PRZYKUCKI Robert 632No Excuses TeamGNIEZNOM40120M 26200:00:4501:11:3603:09:2705:18:2507:57:10.2507:57:55.40+03:36:479:106,5
121MĄKA Wojciech 555TriWawaGRANICAM40121M 26400:00:4801:16:0703:12:5805:27:1107:57:24.6007:58:13.40+03:37:059:106,5
122RACZYŃSKI Czesław 799ŁĘCZNAM40122M 26900:00:1701:11:3103:12:2705:32:3508:00:18.4008:00:36.15+03:39:289:146,5
123KORNOSZ Pawel 472Cordigo familyWARSZAWAM40123M 27200:00:1801:16:2303:21:1705:29:5908:01:07.2508:01:25.30+03:40:179:156,5
124KUBALA Sylwester 491KALISZM40124M 27300:00:5601:15:3803:21:5705:27:3108:00:41.0508:01:37.45+03:40:299:146,5
125WOJDA Dariusz 751Dzikie DzikiJÓZEFÓWM40125M 28000:00:1601:16:3303:23:3005:40:1708:05:16.7508:05:33.30+03:44:259:196,4
126WIŚNIEWSKI Robert 741Wiśnia TeamWARSZAWAM40126M 28600:01:0101:14:1503:18:5605:37:0008:08:37.2008:09:38.85+03:48:309:236,4
127MALINOWSKI Adrian 547#czeladzbiegaBĘDZINM40127M 28700:00:4901:18:5203:30:2805:36:5208:09:13.7508:10:03.55+03:48:559:246,4
128BARTEL Robert 275Stare Babice BiegająLIPKÓWM40128M 28900:00:1101:16:1503:22:5905:44:4108:10:11.5008:10:23.45+03:49:159:256,4
129KADECKI Marek 427KARGOSZYNM40129M 29000:00:2501:13:5803:19:3305:37:2908:10:52.5508:11:18.25+03:50:109:266,4
130SANECKI Robert 652Sprint GorzyceGORZYCEM40130M 29200:00:0701:15:3803:25:3805:38:5708:14:16.9508:14:24.90+03:53:169:306,3
131LUC Adam 530Biegusiem.plRYKIM40131M 29700:00:4301:26:1403:36:3905:44:2908:19:22.4508:20:06.05+03:58:579:366,2
132BRZENCZEK Michał 821OTK na relaxieGLIWICEM40132M 30600:00:0601:17:4403:36:4005:53:5008:28:25.1508:28:31.30+04:07:239:466,1
133WOŁOWIEC Wojciech 755Biegam SamBRATKOWICEM40133M 31400:00:4701:15:1303:16:2405:42:1708:33:21.8508:34:09.05+04:13:009:526,1
134JĘDRZAK Przemysław 416wybiegani team25BM40134M 32000:00:4501:15:5103:25:4105:45:1608:36:17.8008:37:03.15+04:15:559:556,0
135WYRWAŁ Krzysztof 762RADZYMINM40135M 32600:00:2401:15:3503:32:1705:55:2808:40:10.3008:40:34.80+04:19:2610:006,0
136GŁOGOWSKI Marcin 369Pszczółkowski TeamWARSZAWAM40136M 32900:01:1401:27:5203:41:1005:54:5408:39:38.4008:40:53.10+04:19:449:596,0
137SZNAJDER Jarosław 695DOBCZYCEM40137M 33000:00:1301:13:2303:17:5605:32:1008:42:13.3008:42:26.55+04:21:1810:026,0
138JAWORSKI Łukasz 413WARSZAWAM40138M 33500:00:5501:19:2803:30:2605:43:0108:43:34.1508:44:29.85+04:23:2110:046,0
139CZUBA Paweł 328Bieganie zBliżaPOLSKAM40139M 33600:00:5101:14:4403:22:1005:53:1808:43:50.8508:44:42.15+04:23:3410:046,0
140KOSIERKIEWICZ Grzegorz 475KaroleKIELCEM40140M 34100:00:3501:23:3303:48:3408:46:54.4508:47:30.30+04:26:2210:075,9
141WODNICKI Rafał 747BIAŁA PODLASKAM40141M 34200:01:0901:20:2903:36:4908:46:27.1508:47:36.75+04:26:2810:075,9
142KAUCKI Ireneusz 828WARSZAWAM40142M 34300:01:1701:18:0703:51:5606:09:0608:48:04.4508:49:22.40+04:28:1410:095,9
143BARYZA Robert 279CIECHOCINEKM40143M 34700:01:1101:24:2703:46:4008:51:10.5508:52:22.35+04:31:1410:125,9
144ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 707W pogoni za duchemSOSNOWIECM40144M 34800:00:4001:17:5503:38:4305:56:5408:52:59.9508:53:40.70+04:32:3210:155,9
145KOBIERSKI Szymon 458RUDA ŚLĄSKAM40145M 35100:00:4301:15:4503:28:4005:57:3208:58:36.3008:59:19.45+04:38:1110:215,8
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
146BILSKI Marek 291VegedogWARSZAWAM40146M 35300:02:2201:27:3703:56:5009:13:53.7009:16:16.40+04:55:0810:395,6
147ZIELIŃSKI Jacek 782Biegnij z ProServicePIASTÓWM40147M 35500:00:1201:16:0703:46:12+01:46:118:426,9
148GOSZCZYNSKI Piotr 374CZĘSTOCHOWAM40148M 35600:01:0701:20:0203:47:01+01:47:558:436,9
Niesklasyfikowani
WITEK Łukasz 742Bieg po zdrójJAWORZEM40DNF01:01:40 DNF02:37:42 DNF DNF DNF DNF--
ZABŁOCKI Wojtek 765ŁÓDŹM40DNF01:16:42 DNF03:17:36 DNF05:27:39 DNF DNF DNF--
FABIŃSKI Marcin 349GRUDZIĄDZM40DNF01:19:01 DNF03:40:17 DNF06:08:47 DNF DNF DNF--
WZOREK Zbigniew 186ZAGNAŃSKM40DNF01:25:25 DNF03:42:00 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 152 wynik(ów)