VII HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 579
Wystartowało : 497
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 470
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SOKOŁOWSKI Marek 263Alpin Sport Hoka One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM501M 1200:00:0200:53:0802:15:0303:35:3305:08:52.9005:08:55.05 5:5610,1
2CZERCHAWSKI Janusz 326SIEMIANICEM502M 2800:00:2601:01:5302:32:2604:00:3105:47:12.2005:47:38.85+00:38:436:409,0
3SZATANIK Zbigniew 689UJSOŁYM503M 3500:00:0900:58:1402:31:5304:06:3805:57:00.6505:57:10.05+00:48:156:518,7
4PIASEK Piotr 614TriUnlimited / ZHP OstrołękaOSTROŁĘKAM504M 7100:00:3901:02:5902:42:4304:23:1906:25:10.3006:25:49.65+01:16:547:248,1
5SZYBIAK Waldemar 704Agona W&MPRZEMYŚLM505M 8600:00:1701:07:2802:47:1104:32:0406:34:34.3006:34:51.45+01:25:567:357,9
6KOPACZEWSKI Tomasz 466KRAKOWM506M 10000:00:3401:08:3002:55:0004:37:4306:39:27.4006:40:02.15+01:31:077:407,8
7SUWEZDA Jacek 685CZĘSTOCHOWAM507M 10600:00:0004:35:1206:41:45.4006:41:45.40+01:32:507:437,8
8KROCZYŃSKI Sławomir 485KB WyganKOŁOBRZEGM508M 11300:00:3101:05:1802:49:4604:41:4606:45:53.9006:46:25.85+01:37:307:487,7
9KIEŁBASZEWSKI Jarosław 448RKB HajnówkaHAJNÓWKAM509M 11900:00:0401:08:5202:58:0104:43:2506:51:45.8006:51:50.55+01:42:557:557,6
10SULIMA Grzegorz 682Grupa Biegowa 'Bez Granic'STRZEGOMM5010M 12400:00:1801:07:0802:50:2004:41:4806:54:07.5506:54:26.30+01:45:317:577,5
11WOŁOSZYN Ryszard 807BIELSKO-BIAŁAM5011M 12500:00:0901:12:3803:01:2304:48:2806:54:42.4006:54:52.35+01:45:577:587,5
12TERLECKI Krzysztof 713Chełm BiegaCHEŁMM5012M 13600:00:3701:07:2302:57:4704:46:1006:56:41.1506:57:18.25+01:48:238:007,5
13FOLTA Sławomir 357Orange PolskaMIELECM5013M 14400:00:3501:07:0202:59:0204:53:3307:01:20.1007:01:56.05+01:53:018:067,4
14ROSPOND Piotr 640TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5014M 15600:00:1401:10:2103:04:3704:55:2807:07:14.3507:07:28.80+01:58:338:127,3
15WOŁOSZYN Czesław 809PIZUNYM5015M 16100:00:0901:15:0303:04:5804:56:5107:09:46.7507:09:56.40+02:01:018:157,3
16KUKLA Marcin 496Rysik RunnersWARSZAWAM5016M 17300:00:2201:07:5103:04:3005:01:3607:16:49.8007:17:11.90+02:08:168:247,1
17WICZKOWSKI Gabriel 733ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM5017M 19600:00:3101:10:0603:06:1205:05:5107:29:22.9007:29:54.15+02:20:598:386,9
18BRZEZIŃSKI Cezary 307ZGIERZM5018M 23400:00:0901:13:2603:11:4505:13:5307:45:21.8007:45:31.00+02:36:358:566,7
19WALUŚKIEWICZ Artur 725WROCŁAWM5019M 24700:00:1701:11:2102:52:4005:05:4807:50:34.0007:50:51.60+02:41:569:026,6
20ABULEWICZ Wojciech 265Trening Studio 17WROCŁAWM5020M 24900:00:4801:21:3603:32:3005:37:1907:50:59.4507:51:48.20+02:42:539:036,6
21WALKOWSKI Tomasz 796Jacek Biega Running TeamNOWA IWICZNAM5021M 26600:00:1701:09:2403:15:3105:22:5907:59:09.2007:59:26.85+02:50:319:126,5
22RÓŻYCKI Konrad 643WARSZAWAM5022M 27000:00:1101:16:0903:26:2605:34:4508:00:31.3008:00:43.05+02:51:489:146,5
23OSIEKOWICZ Tomasz 595DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5023M 28800:00:0901:21:4303:31:4705:44:0108:10:03.1508:10:12.20+03:01:179:256,4
24BIAŁECKI Zbigniew 288ŁÓDŹM5024M 29400:00:1901:17:2403:34:3205:46:4608:15:36.8508:15:56.45+03:07:019:316,3
25WARZYCHA Krzysztof 727MAXeLBYTOMM5025M 29600:01:0201:23:3503:31:5105:43:4008:18:58.4508:20:01.40+03:11:069:356,3
26KĘPKA Andrzej 444Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5026M 29900:00:2701:15:5703:25:0905:44:1108:20:54.5008:21:21.55+03:12:269:376,2
27DAWID Mirosław 331KLUCZBORKM5027M 30100:00:2001:14:5003:18:4405:41:1308:23:20.8508:23:41.20+03:14:469:406,2
28GOCYLA Dariusz 373DARZYBóRUNNER-skaPOZNAŃM5028M 30200:00:2901:17:1903:28:0005:50:0108:24:18.5008:24:48.20+03:15:539:416,2
29GRYGO Krzysztof 383Akademia Sportu MedykŁOMŻAM5029M 30500:00:1301:11:1303:18:5305:36:5908:27:57.9508:28:11.60+03:19:169:466,1
30DOMAGAŁA Jerzy 335RZESZÓWM5030M 31000:00:1501:17:0403:29:5205:43:0008:30:53.6008:31:09.35+03:22:149:496,1
31KĄKOL Dariusz 443KAMIONKAM5031M 31700:00:4201:15:0803:35:4405:52:4408:33:35.8508:34:18.10+03:25:239:526,1
32JASIŃSKI Mikołaj 409UKA WarszawaWARSZAWAM5032M 31800:00:1701:20:3003:27:4905:47:2408:35:54.1008:36:11.45+03:27:169:556,0
33PLOK Krzysztof 620Team PlokPOLKOWICEM5033M 31900:00:1601:16:1303:28:1605:47:0308:36:35.0508:36:51.90+03:27:569:566,0
34WYSOKIŃSKI Jerzy 764Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5034M 32200:00:4601:28:1703:50:3306:06:1608:37:42.8008:38:29.55+03:29:349:576,0
35KRAUZE Tomasz 483GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5035M 32400:00:5601:27:1103:50:3205:57:0608:38:17.6008:39:14.55+03:30:199:586,0
36SIWIŃSKI Jerzy 656Drużyna WilkaOLSZTYNM5036M 33100:00:0801:12:5403:19:4205:46:2908:42:45.5508:42:54.15+03:33:5910:036,0
37CICHOCKI Mariusz 318Suunto Run TeamRADOMSKOM5037M 33300:01:0901:23:1003:36:0705:52:2008:42:39.6508:43:48.95+03:34:5310:036,0
38ŻALIŃSKI Zbigniew 787KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM5038M 33400:01:0701:16:4603:19:4705:46:4408:43:18.2508:44:25.35+03:35:3010:036,0
39ŁOKAS Andrzej 535BĘDZINM5039M 33800:01:1101:22:4403:40:5805:56:2008:44:25.8508:45:37.45+03:36:4210:055,9
40WARWAS Paweł 726WIKOSS SPORT TEAMSOSNOWIECM5040M 34000:00:0001:16:4103:38:2205:54:4008:47:14.1508:47:14.15+03:38:1910:085,9
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
41NOWAK Jarosław 587spcTORUŃM5041M 35200:01:1101:24:2603:46:3709:04:54.7509:06:05.95+03:57:1010:285,7
Niesklasyfikowani
FILIPEK Wojciech 813Optim TravelRZESZÓWM50DNF01:02:15 DNF02:43:03 DNF04:38:19 DNF DNF DNF--
KONIECZNY Mariusz 464ŁAŃCUTM50DNF01:07:40 DNF03:05:46 DNF DNF DNF DNF--
ARTEMIUK Eugeniusz 271Hajnówka BiegaHAJNÓWKAM50DNF01:32:07 DNF03:58:38 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)