VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2020-10-10 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 67 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_1 4.2km | Lap_2 8.4km | Lap_3 12.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 73 | PAKOŚĆ | K35-39 | 00:25:27 | 00:51:29 | 01:17:43 | ||||
2 | ROSAK Marcin | 1 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 00:26:49 | 00:54:16 | 01:21:56 | |||
3 | BOGACKI Sławek | 4 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | M45-49 | 00:27:05 | 00:54:41 | 01:22:36 | |||
4 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 3 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M40-44 | 00:27:15 | 00:54:50 | 01:22:45 | |||
5 | CZERSKI Krzysztof | 13 | ŁÓDŹ | M40-44 | 00:28:27 | 00:56:37 | 01:24:23 | ||||
6 | MACKIEWICZ Dariusz | 23 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M45-49 | 00:28:38 | 00:56:52 | 01:25:10 | |||
7 | WETOSZKA Piotr | 5 | TKKF KRZNA | BIAŁA PODLASKA | M18-34 | 00:28:22 | 00:56:47 | 01:25:24 | |||
8 | HAŁAS Marcin | 8 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 00:28:59 | 00:57:25 | 01:25:52 | ||||
9 | MIELECKA Agnieszka | 90 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-54 | 00:28:38 | 00:57:05 | 01:26:17 | |||
10 | WILCZEK Krzysztof | 17 | CIDRY LATAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 00:29:44 | 00:58:17 | 01:26:37 | |||
11 | KOŁODZIEJ Joanna | 65 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 00:28:27 | 00:57:38 | 01:26:48 | |||
12 | OLESZCZUK Teresa | 67 | BARLINEK TO MNIE RUSZA | BARLINEK | K55-59 | 00:29:02 | 00:58:34 | 01:28:26 | |||
13 | ŻACZEK Władysław | 44 | ANDRESPOL | M55-59 | 00:29:44 | 00:59:29 | 01:28:39 | ||||
14 | KLUCZYŃSKI Remigiusz | 27 | KIJKOWY KLUB SPORTOWY | PAMIĄTKOWO | M50-54 | 00:29:57 | 00:59:12 | 01:28:40 | |||
15 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 2 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:30:23 | 01:00:07 | 01:28:46 | |||
16 | BORKOWSKI Dariusz | 35 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:30:10 | 01:00:17 | 01:29:38 | |||
17 | LASKOWSKI Mirosław | 33 | LKS MILANÓW | KOMARÓWKA PODLASKA | M50-54 | 00:30:18 | 01:00:26 | 01:29:42 | |||
18 | PARZYBUT Jan | 48 | POSTEP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:30:19 | 01:00:10 | 01:29:51 | |||
19 | SKIERA Krzysztof | 15 | ŁĄCZĄ NAS PASJE | BYDGOSZCZ | M40-44 | 00:29:47 | 00:59:19 | 01:29:53 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
KOP Wiesław | 47 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:30:37 DNF | 01:00:24 DNF | 01:29:53 DNF | ||||
21 | SZYMAŃSKI Jacek | 29 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | SKÓRKA | M50-54 | 00:30:38 | 01:00:33 | 01:29:54 | |||
22 | LIPIŃSKI Karol | 14 | POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN | SZCZECIN | M40-44 | 00:29:57 | 00:59:52 | 01:30:02 | |||
23 | ZYCH Witold | 31 | ROGI | M50-54 | 00:30:22 | 01:00:36 | 01:30:03 | ||||
24 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 46 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M55-59 | 00:30:26 | 01:00:29 | 01:30:34 | |||
25 | MĄDRY Grzegorz | 52 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-64 | 00:30:07 | 01:00:28 | 01:31:11 | |||
26 | CIESIELSKI Jan | 18 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M45-49 | 00:30:19 | 01:00:48 | 01:31:36 | |||
27 | RAKOWIECKI Zbigniew | 50 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M55-59 | 00:30:24 | 01:00:51 | 01:31:38 | |||
28 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 10 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M35-39 | 00:30:44 | 01:01:46 | 01:33:08 | |||
29 | SZCZUDLIK Małgorzata | 76 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:30:51 | 01:02:08 | 01:33:49 | |||
30 | CYRUS Bogdan | 28 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:30:40 | 01:01:43 | 01:34:12 | |||
31 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 37 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 00:32:04 | 01:03:23 | 01:34:23 | |||
32 | BIEGAŃSKI Jakub | 21 | NORDIC WALKING KIEKRZ | SUCHY LAS | M45-49 | 00:31:16 | 01:02:33 | 01:35:01 | |||
33 | MAŚLANKA Iwona | 87 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | 00:31:03 | 01:02:31 | 01:35:05 | |||
34 | EFEMBERG Joanna | 82 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | SZCZECIN | K45-49 | 00:31:41 | 01:03:28 | 01:35:17 | |||
35 | WENDT Jarosław | 30 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | M50-54 | 00:31:36 | 01:03:59 | 01:37:14 | |||
36 | PŁACZEK Filip | 7 | BARLINEK TO MNIE RUSZA | BARLINEK | M18-34 | 00:32:34 | 01:04:23 | 01:38:19 | |||
37 | KOZŁOWSKA Karolina | 74 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K35-39 | 00:31:45 | 01:04:40 | 01:38:34 | |||
38 | KRAWCZYK Jakub | 11 | MORSY KROSNO | IWONICZ | M35-39 | 00:33:00 | 01:05:47 | 01:38:44 | |||
39 | TOMCZYK Edward | 59 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M70+ | 00:32:42 | 01:05:51 | 01:38:58 | |||
40 | LASOTA Karolina | 71 | JUSTYNÓW | K18-34 | 00:34:02 | 01:06:35 | 01:39:15 | ||||
41 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 64 | K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | KOSZALIN | M70+ | 00:33:50 | 01:06:59 | 01:39:18 | |||
42 | BRYLIŃSKI Piotr | 16 | NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M45-49 | 00:34:05 | 01:06:43 | 01:39:26 | |||
43 | CZMOCH Marian | 58 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | M65-69 | 00:33:04 | 01:06:07 | 01:39:36 | |||
44 | WÓJCIK Barbara | 102 | NORDIC WALKING POLAND | KRZCZONÓW | K60-64 | 00:32:31 | 01:05:36 | 01:39:45 | |||
45 | MODZELEWSKA Agnieszka | 75 | OPALENICA | K40-44 | 00:33:08 | 01:06:25 | 01:39:51 | ||||
46 | LASOTA Dorota | 95 | JUSTYNÓW | K50-54 | 00:32:54 | 01:06:15 | 01:40:05 | ||||
47 | MARONDEL Katarzyna | 69 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | K18-34 | 00:32:58 | 01:06:28 | 01:40:10 | |||
48 | JÓŹWIAK Marianna | 68 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:33:55 | 01:07:20 | 01:40:15 | |||
49 | MARCHEWKA Andrzej | 54 | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | PRECZÓW | M60-64 | 00:33:01 | 01:06:27 | 01:40:46 | |||
50 | OLECH Marcin | 22 | GDAŃSK | M45-49 | 00:33:35 | 01:07:24 | 01:40:50 | ||||
51 | RUSINOWICZ Andrzej | 62 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:34:10 | 01:07:20 | 01:40:52 | |||
52 | LAJTER Jerzy | 61 | 4 RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M70+ | 00:34:20 | 01:07:47 | 01:40:54 | |||
53 | JAMRÓZ Mariola | 94 | KIELCE | K50-54 | 00:33:13 | 01:06:39 | 01:41:20 | ||||
54 | GAUDEN Piotr | 19 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M45-49 | 00:34:11 | 01:07:44 | 01:42:18 | |||
55 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 12 | OPALENICA | M35-39 | 00:34:20 | 01:08:55 | 01:44:32 | ||||
DYWELSKI Marek | 36 | BRAK | KOSZALIN | M55-59 | 00:34:36 DNF | 01:09:18 DNF | 01:45:05 DNF | ||||
57 | STANKOWSKA Marzena | 85 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K45-49 | 00:34:32 | 01:09:39 | 01:45:15 | |||
58 | DUDEK Agnieszka | 88 | MARSZ PO ZDROWIE | GRANOWO | K45-49 | 00:35:30 | 01:11:06 | 01:47:48 | |||
59 | BILIK Wojciech | 26 | SAMOTNI WĘDROWCY | KROSNO | M50-54 | 00:35:45 | 01:12:22 | 01:50:04 | |||
60 | WIJAS Anna | 70 | Z KIJAMI PRZEZ ŻYCIE/ Z NOGAMI W CHMURACH | ŁÓDŹ | K18-34 | 00:37:56 | 01:14:40 | 01:50:54 | |||
61 | BERSZTOLC Agnieszka | 98 | NOWI SIEDLCE | SUTNO | K55-59 | 00:36:26 | 01:13:57 | 01:51:17 | |||
62 | WŁODARCZYK Małgorzata | 91 | PRECZÓW | K50-54 | 00:36:59 | 01:14:30 | 01:51:54 | ||||
63 | ŁOZIŃSKA Wioletta | 93 | POŁCZYN-ZDRÓJ | K50-54 | 00:37:10 | 01:14:38 | 01:53:46 | ||||
64 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 63 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:38:19 | 01:16:38 | 01:54:28 | |||
65 | GEBSKA Ela | 100 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K60-64 | 00:37:36 | 01:16:48 | 01:58:24 | |||
66 | WĄTROBA Sebastian | 24 | BEL MARE RESORT NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M45-49 | 00:39:33 | 01:19:53 | 02:00:50 | |||
67 | MÓRAWSKI Sławomir | 45 | TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M55-59 | 00:44:09 | 01:29:30 | 02:14:58 |
Znaleziono 67 wynik(ów)