VIII ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2022
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2022
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 171
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 171
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WETHACZ Dariusz 1046ON RUNNING POLSKACISNAM301M 12022-01-29 08:01:0400:55:26.80 5:3210,8
2JAKUBIK Marcin 1071MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEM302M 22022-01-29 08:01:0400:55:42.50+00:00:165:3410,8
3GAZDOWICZ Michał 1188PRZYSIETNICAM303M 32022-01-29 08:01:0400:56:38.70+00:01:125:3910,6
4MICHAŁ Targosz 1042#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWM401M 42022-01-29 08:01:0400:58:56.10+00:03:295:5310,2
5BRENDZOWSKI Adam 1161SOLINA TEAMSOLINAM304M 52022-01-29 08:01:0601:00:23.35+00:04:596:029,9
6SZYBIAK Maciej 1108PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM201M 62022-01-29 08:01:0401:02:35.20+00:07:086:159,6
7MLAŚ Ireneusz 1168IPA PRZEMYŚLFREDROPOLM305M 72022-01-29 08:01:1101:02:32.50+00:07:126:159,6
8ZAWADZKI Marcin 1147SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM306M 82022-01-29 08:01:0401:03:14.45+00:07:486:199,5
9SOKOŁOWSKI Wojciech 1065WARSZAWAM307M 92022-01-29 08:01:1201:04:51.55+00:09:326:299,3
10FEDAK Bohdan 1175SKITUROWE BIESZCZADYZAGÓRZM402M 102022-01-29 08:01:0801:06:21.45+00:10:596:389,0
11KRZEMINSKI Marcin 1167LUBLINM403M 112022-01-29 08:01:0501:06:25.45+00:10:596:389,0
12KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 1117RZESZÓWRZESZÓWK401K 12022-01-29 08:01:0501:07:09.30+00:11:436:428,9
13GAŁUSZKA Tomasz 1092SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM404M 122022-01-29 08:01:1001:07:14.45+00:11:536:438,9
14WETHACZ Mateusz 2320CISNAM308M 132022-01-29 08:01:1001:07:30.25+00:12:096:458,9
15KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 1152ROCKY BALBOAPOLAŃCZYKM405M 142022-01-29 08:01:0501:08:31.40+00:13:066:518,8
16KEDZIOR Maciej 1009ZACZERNIEM406M 152022-01-29 08:01:0901:08:37.90+00:13:166:518,7
17BAŁUCKI Artur 1079NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM407M 162022-01-29 08:01:0601:08:54.35+00:13:296:538,7
18CAPINSKI Paweł 1148RZESZÓWM408M 172022-01-29 08:01:0601:09:18.80+00:13:546:558,7
19TAJAK Bartłomiej 1119STRZESZYNM309M 182022-01-29 08:01:1301:09:19.85+00:14:026:558,7
20TOKARSKI Dominik 1101WARSZAWAM3010M 192022-01-29 08:01:0901:10:21.75+00:15:007:028,5
21WOJDYŁO Jakub 1043LIBIĄŻM409M 202022-01-29 08:01:0601:11:10.60+00:15:467:078,4
22BIESZCZAD Magdalena 1179TRESERTEAMJASŁOK301K 22022-01-29 08:01:0501:11:31.80+00:16:057:098,4
23ROGOWSKI Tomasz 1133ŻOŁYŃSKA GRUPA BIEGOWA "ZOŚKA"ŻOŁYNIAM3011M 212022-01-29 08:01:0701:11:35.75+00:16:127:098,4
24SZNAJDER Joanna 1039G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEK402K 32022-01-29 08:01:0701:12:25.05+00:17:017:148,3
25SZNAJDER Rafał 1134G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM4010M 222022-01-29 08:01:0701:13:02.80+00:17:387:188,2
26CIERPIAŁ Adriana 1021STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURYBLACHOWNIAK302K 42022-01-29 08:01:0801:13:42.20+00:18:197:228,1
27FRANCISZEK Rościński 1008SAMOTNY WILKSANOKM501M 232022-01-29 08:01:0701:14:02.70+00:18:397:248,1
28GOLONKA Dawid 1014JASŁOM202M 242022-01-29 08:01:0701:14:33.40+00:19:097:278,0
29GĄSZCZYK Grzegorz 1058NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4011M 252022-01-29 08:01:0601:15:06.10+00:19:427:308,0
30ŁACNY Sebastian 1149JW 2771BRZESZCZEM3012M 262022-01-29 08:01:0701:16:05.75+00:20:427:367,9
31GODYŃ Michał 1146KRZESZOWICEM3013M 272022-01-29 08:01:0801:16:05.70+00:20:427:367,9
32RATAJ Barbara 1030JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK303K 52022-01-29 08:01:0401:16:37.70+00:21:117:397,8
33ROJECKI Mateusz 1172NIE JESTEŚMY Z WARSZAWYWARSZAWAM3014M 282022-01-29 08:01:3301:16:16.40+00:21:187:377,9
34KASPERZEC Joanna 1034JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK403K 62022-01-29 08:01:0401:17:00.35+00:21:347:427,8
35GRASELA Ernest 1159JASIELSKIE PIORUNYJASŁOM4012M 292022-01-29 08:01:1301:17:03.00+00:21:457:427,8
36PODOLAK Zbigniew 1087PRZEMYŚLM601M 302022-01-29 08:01:1201:17:14.65+00:21:557:437,8
37KOSTKA Robert 1006TEAM ZALEWSKISANOKM4013M 312022-01-29 08:01:0601:17:24.30+00:21:597:447,8
38LEWICKI Wojciech 1170WŻW RzeszówRZESZÓWM3015M 322022-01-29 08:01:2101:17:40.75+00:22:307:467,7
39KRZAN Tomasz 2266PRZEWORSKM4014M 332022-01-29 08:01:3001:17:36.45+00:22:357:457,7
40CICHOŃ Sabina 1061STARA WIEŚK304K 72022-01-29 08:01:1301:18:15.30+00:22:577:497,7
41BIELECKA Beata 1116TGB/MORSY SPOD MŁYNATOMASZÓW LUBELSKIK404K 82022-01-29 08:01:0701:18:30.10+00:23:067:517,6
42WERESINSKI Michał 1083STUBNOM3016M 342022-01-29 08:01:2101:18:16.70+00:23:077:497,7
43UJMA Stanisław 1164PRZEWORSKM602M 352022-01-29 08:01:0601:18:55.60+00:23:317:537,6
44SOBOL Ludwik 1191OTK RzeźnikKOMAŃCZAM502M 362022-01-29 08:01:0601:19:16.60+00:23:527:557,6
45MARKOWICZ Dawid 1120STRZESZYNM203M 372022-01-29 08:01:1401:19:21.65+00:24:057:567,6
46NIEMIEC Grzegorz 1144GRUPA BIEGOWA ZARSZYNPOSADA ZARSZYŃSKAM4015M 382022-01-29 08:01:1001:19:39.45+00:24:187:577,5
47ZATORSKI Paweł 1013NIGHT DRINKERSZGIERZM4016M 392022-01-29 08:01:1201:19:40.00+00:24:217:587,5
48MALINOWSKI Marcin 1189M3017M 402022-01-29 08:01:1601:19:48.85+00:24:337:587,5
49KOPEĆ Mariusz 1126KRAKÓWM3018M 412022-01-29 08:01:1001:20:19.15+00:24:598:017,5
50CHUDA Kamila 2076WARSZAWAK201K 92022-01-29 08:01:1101:20:21.95+00:25:028:027,5
51CHMIEL Damian 2075WARSZAWAM204M 422022-01-29 08:01:1101:20:22.30+00:25:028:027,5
52KASPRZYK Mikołaj 1155RADOMM205M 432022-01-29 08:01:1801:20:17.35+00:25:058:017,5
53KOWALSKA Agnieszka 1186Komandos TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIK202K 102022-01-29 08:01:0501:20:56.45+00:25:318:057,4
54WRÓBEL Bartłomiej 1156CISNA GÓRĄCISNAM4017M 442022-01-29 08:01:0501:21:01.30+00:25:368:067,4
55JANAS Marian 1096BŁYSKAWICABALIGRÓDM603M 452022-01-29 08:01:0701:21:16.30+00:25:528:077,4
56BAŁDAK Jolanta 10913T BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK203K 112022-01-29 08:01:0701:21:18.60+00:25:558:077,4
57LEŃCZUK Andrzej 1165JASŁOM503M 462022-01-29 08:01:1101:21:31.25+00:26:128:097,4
58KURCEWICZ Kamila 1128WROCŁAWK305K 1201:21:51.95+00:26:218:117,3
59POLOZYNSKI Andrzej 1011WARSZAWAM4018M 472022-01-29 08:01:1201:21:41.65+00:26:238:107,3
60WOŹNIAK Janusz 1016PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM504M 482022-01-29 08:01:1001:21:47.35+00:26:278:107,3
61DUDEK Arkadiusz 1094HUMNISKAM505M 492022-01-29 08:01:1401:22:07.85+00:26:518:127,3
62DRABIK Paweł 2267PRZEWORSKPRZEWORSKM4019M 502022-01-29 08:01:2801:21:54.80+00:26:528:117,3
63TUROWSKI Tomasz 1089LUBLINM4020M 512022-01-29 08:01:1501:22:09.70+00:26:548:127,3
64NAWROCKI Jan 1136ORELECM3019M 522022-01-29 08:01:1001:22:15.40+00:26:558:137,3
65DRZEWIECKI Jakub 1135LUBLINM3020M 532022-01-29 08:01:2401:23:20.20+00:28:138:207,2
66PIETRZAK Rafal 1174RYBNOM3021M 542022-01-29 08:01:1401:23:57.65+00:28:408:237,1
67SOKOŁOWSKI Jerzy 1066MOHER SKI TEAMŁAŃCUTM604M 552022-01-29 08:01:1101:24:39.10+00:29:198:277,1
68KORNET Grzegorz 1103#NOLIMITSLUBLINM4021M 562022-01-29 08:01:1401:24:38.90+00:29:228:277,1
69OSIADŁY Bartosz 1184OLCHOWAM4022M 572022-01-29 08:01:0501:24:57.00+00:29:318:297,1
70OLESINSKA Agnieszka 1024JASIEŃK405K 132022-01-29 08:01:1301:24:48.85+00:29:318:287,1
71NEWMAN Marta 1026TURZAMIENIEK501K 142022-01-29 08:01:1501:25:05.10+00:29:498:307,1
72KANIA Józef 1097STRÓŻEM506M 582022-01-29 08:01:0501:26:03.20+00:30:378:367,0
73WOJDYŁO Piotr 1111IMIELINM4023M 592022-01-29 08:01:1701:25:55.50+00:30:418:357,0
74MAZUR Sebastian 1055KOLBUSZOWAM3022M 602022-01-29 08:01:1301:26:04.75+00:30:478:367,0
75BRZEZIŃSKI Bartłomiej 1176SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM4024M 612022-01-29 08:01:0901:26:37.15+00:31:158:396,9
76CHLEBIŃSKI Maciej 1130RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM3023M 622022-01-29 08:01:1801:26:44.60+00:31:318:406,9
77KWIASOWSKA Aleksandra 1150KATOWICEK306K 152022-01-29 08:01:3601:26:29.50+00:31:358:386,9
78LEBODA Katarzyna 1166WILD DOGS TEAMKATOWICEK307K 162022-01-29 08:01:3501:26:30.75+00:31:358:396,9
79SKUPIEŃ Izabela 1173ALBATROSYWARSZAWAK406K 172022-01-29 08:01:1201:27:55.30+00:32:368:476,8
80GARCZYŃSKA Ania 1005KATOWICEK407K 182022-01-29 08:01:2101:28:15.25+00:33:058:496,8
81KUSZ Andrzej 1099WARSZAWAM4025M 632022-01-29 08:01:2201:28:17.20+00:33:088:496,8
82KOMAŃSKI Rafał 1143GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM4026M 642022-01-29 08:01:1001:28:47.20+00:33:268:526,8
83CZECH Agata 1035BASZKÓWKAK308K 192022-01-29 08:01:1401:29:17.30+00:34:008:556,7
84SKRUTEK Adam 1062GUTENSTEINM3024M 652022-01-29 08:01:2201:30:02.35+00:34:539:006,7
85FOLTA Jan 1139GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM507M 662022-01-29 08:01:0801:30:54.40+00:35:319:056,6
86GUCWA Mirosław 1037LET'S GO WILDKRASNEM4027M 672022-01-29 08:01:0801:31:40.30+00:36:189:106,5
87DYLĄG Katarzyna 1171GGBBIECZK408K 202022-01-29 08:01:1001:32:18.90+00:36:589:136,5
88HOLIK Iwona 1163GGBBIECZK409K 212022-01-29 08:01:1001:32:19.45+00:36:599:136,5
89MAZUR Krystian 1050KOLBUSZOWAM4028M 682022-01-29 08:01:1601:32:14.90+00:37:009:136,5
90PAWLUS Marek 1060WROCŁAWM3025M 692022-01-29 08:01:1501:32:17.50+00:37:029:136,5
91ZAJCHOWSKA Ewelina 1122BAJDYK4010K 222022-01-29 08:01:0901:32:33.80+00:37:129:156,5
92KISZA Anna 1056WROCŁAWK309K 232022-01-29 08:01:0801:32:37.05+00:37:149:156,5
93GRYNIENKO Paweł 1057JAROSZÓWM3026M 702022-01-29 08:01:0801:32:38.75+00:37:169:156,5
94KARDYŚ Paweł 1051DOMATKÓWM3027M 712022-01-29 08:01:1501:32:33.45+00:37:189:156,5
95SZPURA Kamila 1145NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3010K 242022-01-29 08:01:1501:32:38.50+00:37:229:156,5
96JAŁOSZEWSKI Mateusz 1121KUŹNICAM3028M 722022-01-29 08:01:0901:32:52.00+00:37:309:176,5
97BROŻYNA Magda 1018WARSZAWAK4011K 252022-01-29 08:01:1301:32:52.80+00:37:359:176,5
98GRALEC Dariusz 1193ALEKSANDRÓWM4029M 732022-01-29 08:01:2001:34:07.25+00:38:569:246,4
99CIEŚLA Łukasz 1131ŻOLYNSKA GRUPA BIEGOWA "ZOSKA"ŻOŁYNIAM3029M 742022-01-29 08:01:0701:35:27.70+00:40:049:326,3
100DYJAK Agnieszka 1059ORŁYK204K 262022-01-29 08:01:1701:35:27.85+00:40:139:326,3
101NOWACZEK Ewa 1114#NOLIMITSLUBLINK3011K 272022-01-29 08:01:1301:36:06.35+00:40:489:366,2
102BEMBNISTA Aleksandra 1190GDAŃSKK4012K 282022-01-29 08:01:1901:36:12.80+00:41:009:376,2
103FRANKOWSKA Joanna 1069SKITUROWE BIESZCZADYCISNAK4013K 292022-01-29 08:01:1101:36:24.75+00:41:059:386,2
104GAŁUSZKA Mariusz 1180SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM4030M 752022-01-29 08:01:1101:36:25.10+00:41:059:386,2
105SIUCIAK Robert 1129WARSZAWAM508M 762022-01-29 08:01:2201:36:21.80+00:41:139:386,2
106DZIADOSZ Katarzyna 1181PODIUMBRZOZÓWK4014K 302022-01-29 08:01:1301:36:42.15+00:41:249:406,2
107ANDRASZ Paweł 1001PRZEMYŚLM206M 772022-01-29 08:01:1101:36:54.10+00:41:349:416,2
108DROZD Piotr 1127POLAŃCZYKM3030M 782022-01-29 08:01:1101:36:54.00+00:41:349:416,2
109KUSZ Małgorzata 1085WARSZAWAK3012K 312022-01-29 08:01:2101:37:22.55+00:42:139:446,2
110FOLTA Anita 1138GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNK502K 322022-01-29 08:01:0801:38:14.10+00:42:519:496,1
111KARDASZ Jacek 1082ZAMOŚĆM4031M 792022-01-29 08:01:1801:38:06.50+00:42:539:486,1
112"GENY" PASTWA Grzegorz 1169BUSKO ZDRÓJM3031M 802022-01-29 08:01:0601:40:14.20+00:44:4910:016,0
113RADYK Aleksandra 1110PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK205K 332022-01-29 08:01:1101:41:32.25+00:46:1310:095,9
114KRZYŻANOWSKI Tomasz 1064DĘBICAM4032M 812022-01-29 08:01:1301:41:47.45+00:46:2910:105,9
115ŁYGAS Grzegorz 1112ABM GREIFFENBERGER POLSKALUBLINM207M 822022-01-29 08:01:0901:41:53.20+00:46:3110:115,9
116GALEK Michal 1109TRAWNIKIM3032M 832022-01-29 08:01:0701:41:56.40+00:46:3210:115,9
117MICHNO Agata 1151NOWA HUTA TEAMKRAKÓW (KRAKÓW-NOWA HUTA)K206K 342022-01-29 08:01:0701:42:01.95+00:46:3810:125,9
118STEC Andrzej 1132WAŁCZM509M 842022-01-29 08:01:1801:42:12.70+00:46:5910:135,9
119WÒJTOWICZ Katarzyna 1038TARNOWK4015K 352022-01-29 08:01:1001:42:21.75+00:47:0110:145,9
120STASZEL -ŁATAS Tomasz 1086TARNÓWM3033M 852022-01-29 08:01:0901:42:22.65+00:47:0110:145,9
121SOWA Sara 1075NH TEAMKRAKÓWK207K 362022-01-29 08:01:0801:42:24.15+00:47:0110:145,9
122SMEREKA Wojciech 1153MUNINAM3034M 862022-01-29 08:01:1701:42:26.25+00:47:1210:145,9
123GALUS Jacek 1090TARNOWM5010M 872022-01-29 08:01:1601:42:27.30+00:47:1210:145,9
124LATAWSKA Adela 1183TARNOWIECK503K 372022-01-29 08:01:1201:42:34.45+00:47:1610:155,8
125GRABOWSKA Paulina 1032KŁODZKOK3013K 382022-01-29 08:01:2001:42:27.30+00:47:1610:145,9
126KOPEĆ Paweł 1048BLIND FURY WEARLUBLINM4033M 882022-01-29 08:01:1901:43:36.50+00:48:2510:215,8
127SZWED Karolina 1080SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWK3014K 392022-01-29 08:01:0601:44:01.65+00:48:3710:245,8
128GÓRKA Jolanta 1015SUCHA BESKIDZKAK4016K 4001:44:09.25+00:48:3910:245,8
129CELER Kinga 1078NH TEAMKRAKÓWK3015K 412022-01-29 08:01:1501:44:23.90+00:49:0810:265,7
130GAJDZIK Monika 1077FITSMILE SPORT & PERFORMANCEWISŁAK4017K 422022-01-29 08:01:1301:44:38.10+00:49:2010:275,7
131DZIEWA Magdalena 1040LUBLINK601K 432022-01-29 08:01:1301:44:54.15+00:49:3610:295,7
132KLUZ Robert 1154RZESZÓWM5011M 892022-01-29 08:01:0701:45:03.90+00:49:4010:305,7
133WRÓBEL Barbara 1157CISNA GÓRĄCISNAK208K 442022-01-29 08:01:0601:45:11.20+00:49:4610:315,7
134MACHOWSKI Jakub 1178RZESZÓWM4034M 902022-01-29 08:01:1901:45:18.60+00:50:0610:315,7
135BIENIARZ Ilona 1142WROCŁAWK3016K 452022-01-29 08:01:1501:45:31.25+00:50:1510:335,7
136KRASICKI Adam 1185Komandos TeamM3035M 912022-01-29 08:01:0501:45:42.60+00:50:1710:345,7
137KULA Milena 1123LUBLINK3017K 462022-01-29 08:01:1401:46:12.25+00:50:5510:375,6
138PARA Aleksandra 1052PODIUMNOWA DĘBAK3018K 472022-01-29 08:01:1301:46:49.20+00:51:3110:405,6
139RÓŻYCKI Paweł 1160SIEDLCEM4035M 922022-01-29 08:01:1901:46:45.20+00:51:3410:405,6
140KUTA Anna 1036PUŁAWYK4018K 482022-01-29 08:01:2101:46:43.45+00:51:3410:405,6
141NAWROT Waldek 2119J U V E R U NKRAKÓWM4036M 932022-01-29 08:01:2601:47:12.50+00:52:0810:435,6
142NAWROT Magdalena 2124J U V E R U NKRAKÓWK4019K 492022-01-29 08:01:2801:47:14.75+00:52:1210:435,6
143GEMZIK Agata 2125J U V E R U NKRAKÓWK3019K 502022-01-29 08:01:2601:47:17.35+00:52:1210:435,6
144KUCZYŃSKA Agnieszka 1084BIAŁYSTOK BIEGA TEAMIGNATKIK4020K 512022-01-29 08:01:2501:47:38.30+00:52:3210:455,6
145STEĆ Marcin 1106LUBLINM3036M 942022-01-29 08:01:1001:47:55.15+00:52:3410:475,6
146SKROK Izabela 1124KLUB BIEGACZA ORANGEWARSZAWAK4021K 522022-01-29 08:01:2201:47:55.85+00:52:4610:475,6
147POPIELA-KAWA Sylwia 1182RYGLICEK3020K 532022-01-29 08:01:1601:48:14.80+00:53:0010:495,5
148OPALIŃSKI Paweł 1049RZESZÓWM4037M 952022-01-29 08:01:1801:48:13.70+00:53:0110:495,5
149WOŹNIAK Lidia 1017PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK504K 5401:49:43.45+00:54:1310:585,5
150DZIERZYPOLSKA Iwona 1053KLUCZBORKK4022K 552022-01-29 08:01:0901:49:38.10+00:54:1610:575,5
151SZADKOWSKA Justyna 1076GLIWICEK3021K 562022-01-29 08:01:0501:51:28.35+00:56:0211:085,4
152MAZUREK Łukasz 1107ŁĘCZNAM3037M 962022-01-29 08:01:0901:51:29.60+00:56:0711:085,4
153KORSZLA-MAZUREK Anna 1113ŁĘCZNAK4023K 572022-01-29 08:01:0801:51:30.50+00:56:0711:095,4
154CZAPLA Andrzej 1019CHEŁMM605M 972022-01-29 08:01:1001:52:22.55+00:57:0111:145,3
155LIPIŃSKI Łukasz 1074AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻAŁOMŻAM3038M 982022-01-29 08:01:1701:53:18.95+00:58:0511:195,3
156CHILIŃSKA Edyta 1072ŁOMŻAK3022K 582022-01-29 08:01:1701:53:20.80+00:58:0711:205,3
157ZAPALSKI Adam 1125KLUB BIEGACZA ORANGEWARSZAWAM3039M 992022-01-29 08:01:2201:53:22.05+00:58:1311:205,3
158CZUBA Jadwiga 1054LIGOTA ZAMECKAK3023K 592022-01-29 08:01:0901:54:29.10+00:59:0711:265,2
159GEMZIK Jacek 1098J U V E R U NKRAKÓWM4038M 1002022-01-29 08:01:2401:54:19.10+00:59:1211:255,2
160KILJAN Anna 1023OLSZTYNK3024K 6001:56:44.00+01:01:1411:405,1
161SKRZYPEK Daniel 1192GDYNIAM5012M 1012022-01-29 08:01:2501:59:01.70+01:03:5611:545,0
162FURMAN Agnieszka 1044OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWK3025K 612022-01-29 08:01:2301:59:10.90+01:04:0311:555,0
163FURMAN Michał 1045OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM3040M 1022022-01-29 08:01:2301:59:52.80+01:04:4511:595,0
164KOBOS Beata 1073NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3026K 622022-01-29 08:01:1502:00:28.10+01:05:1212:025,0
165SKOREK-MASZOTA Weronika 2012PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAK4024K 632022-01-29 08:01:1702:05:54.95+01:10:4112:354,8
166BOZA Beata 2033PADŁ NA RYJGDYNIAK4025K 642022-01-29 08:01:1802:05:54.15+01:10:4112:354,8
167CZERSKI Krzysztof 1033CHŁAPOWOM4039M 1032022-01-29 08:01:1602:06:12.45+01:10:5712:374,8
168TARGOŃSKA Marta 1004PADŁ NA RYJ TEAMGDAŃSKK4026K 652022-01-29 08:01:1902:08:59.85+01:13:4812:534,7
169OSIŃSKA Agata 1067MYŚLENICEK505K 662022-01-29 08:01:2002:21:11.60+01:26:0014:074,2
170SAKOWICZ Łukasz 1115BIAŁYSTOKM3041M 1042022-01-29 08:01:0902:52:07.85+01:56:4617:123,5
171BAŁDAK Piotr 1093BIAŁYSTOKM3042M 10502:52:22.95+01:56:5217:143,5
Znaleziono 171 wynik(ów)