VIII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2022 - 20KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2022
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 298
Wystartowało : 261
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 261
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBrzeziniak
9km
Czas
netto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BADOWSKI Aleksander 2138MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAM301M 22022-01-29 07:07:2000:50:1701:48:51.50 4:4312,7
2ŻUCHOWSKI Daniel 2238THE BEZ TEAM POLANDKRAKÓWM302M 32022-01-29 07:07:2100:50:4501:49:28.50+00:00:374:4512,6
3KOZIOŁ Kamil 2109G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM303M 92022-01-29 07:07:2200:56:5902:00:45.55+00:11:555:1511,4
4WOLSKI Marcin 2086KŁODZKOM304M 102022-01-29 07:07:2400:57:4002:01:06.20+00:12:185:1511,4
5WISZ Piotr 2157SDTEAMKRAKOWM305M 132022-01-29 07:07:2201:00:3102:08:09.75+00:19:205:3410,8
6NAJDYHOR Marek 2037BIAŁA PODLASKAM306M 212022-01-29 07:07:3401:04:0402:11:28.35+00:22:505:4210,5
7NIERADA Marcin 2207KATOWICEM307M 222022-01-29 07:07:3001:02:5702:12:08.15+00:23:265:4410,4
8GŁUSZKO Przemysław 2284TEAM ULTRA-BIES/ SOLINA TEAMBEREZKAM308M 232022-01-29 07:07:2301:01:1502:12:45.45+00:23:565:4610,4
9WRÓBEL Kamil 2020KOŃSKIEM309M 252022-01-29 07:07:2102:13:37.90+00:24:475:4810,3
10ZMUDZIEJEWSKI Jakub 22114TRI TEAMKRAKÓWM3010M 272022-01-29 07:07:2701:03:4402:14:25.75+00:25:415:5010,3
11BEŚKA Michał 2097SPRINT GORZYCEGORZYCEM3011M 282022-01-29 07:07:2501:01:1802:16:02.75+00:27:155:5410,1
12WALECKI Jarek 2145STOPKA PILAWAPILAWAM3012M 292022-01-29 07:07:4401:03:5502:15:46.10+00:27:175:5410,2
13FEDAN Łukasz 2009LASZKIM3013M 312022-01-29 07:07:4001:02:5502:18:23.70+00:29:526:0110,0
14ROKOSZ Rafał 2228JAROSŁAWM3014M 352022-01-29 07:07:4501:06:3102:21:59.45+00:33:326:109,7
15DZIOREK Tomasz 2220SPRINT GORZYCEMOTYCZE PODUCHOWNEM3015M 372022-01-29 07:07:2301:06:4202:22:30.35+00:33:426:119,7
16BACZKURA Damian 2081SANTANDER RUNNERS TEAMLUBLINM3016M 382022-01-29 07:08:1501:06:1902:21:43.15+00:33:466:099,7
17PSIUCH Bartosz 2268WM TRISELFKRAKOWM3017M 392022-01-29 07:07:2601:05:5702:22:45.05+00:33:596:129,7
18BICHAJŁO Maciej 2227MUNINAM3018M 402022-01-29 07:07:4401:06:3002:23:26.85+00:34:586:149,6
19TABĘDZKI Bartłomiej 2050PIASTÓWM3019M 422022-01-29 07:07:5601:07:1202:23:37.30+00:35:216:149,6
20DUDEK Paweł 2118RUCH IZBICAKRASNYSTAWM3020M 442022-01-29 07:08:1801:08:3702:24:43.25+00:36:496:179,5
21OSZYWA Damian 2245DAMCZI RUNKIELCEM3021M 482022-01-29 07:07:3101:08:0602:26:00.05+00:37:196:209,5
22REPEĆ Jarosław 2116AHOJ PRZYGODO LUBLINLUBLINM3022M 492022-01-29 07:08:1701:08:1902:25:15.20+00:37:206:189,5
23BARADZIEJ Bartek 2272NOTOTENIATYCHYM3023M 522022-01-29 07:08:1901:10:1302:28:00.80+00:40:076:269,3
24POLSKI Adrian 2066SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM3024M 552022-01-29 07:07:5901:11:2202:30:01.45+00:41:496:319,2
25KORZONEK Karol 2029SPRINT GORZYCEGORZYCEM3025M 5701:07:2502:31:05.35+00:42:126:349,1
26MALISZEWSKI Bartłomiej 2229#NOLIMITSŁĘCZNAM3026M 622022-01-29 07:07:3301:09:5002:31:43.95+00:43:056:359,1
27PĘTALA Leszek 2139LUBLINM3027M 652022-01-29 07:07:4401:09:3602:32:17.30+00:43:496:379,1
28KRAWCZUK Mateusz 2132OPOLEM3028M 672022-01-29 07:07:2101:08:1202:33:03.90+00:44:126:399,0
29MONTEWKA Łukasz 2188WARSZAWAM3029M 692022-01-29 07:07:5901:18:1402:33:08.80+00:44:566:399,0
30HOŁODY Łukasz 2179NH TEAMKRAKÓWM3030M 712022-01-29 07:08:2401:12:4002:33:05.50+00:45:186:399,0
31MAZANEK Michał 2204KRAKÓWM3031M 722022-01-29 07:07:2801:10:2402:34:22.35+00:45:386:428,9
32BARANSKI Jarek 4085RADOMM3032M 732022-01-29 07:08:0901:15:0802:33:46.25+00:45:436:419,0
33TABAK Adrian 2122WARSZAWAM3033M 752022-01-29 07:07:3901:09:2102:34:17.05+00:45:446:428,9
33WOJCIECHOWSKI Maciej 2237STG WARSZAWAWARSZAWAM3033M 752022-01-29 07:08:0801:15:0902:33:47.50+00:45:446:419,0
35MAKUCH Marcin 2218WARSZAWAM3035M 782022-01-29 07:08:1301:13:5902:34:09.10+00:46:096:429,0
36JODELUK Jevgenij 2236MIG ŚLIMAKIVILNIUSM3036M 792022-01-29 07:08:1301:09:0302:34:35.65+00:46:376:438,9
37ROKOSZ Lukas 1105JAROSLAWM3037M 822022-01-29 07:07:4601:11:0602:36:50.15+00:48:246:498,8
38BOGUSZ Paweł 2041SANTANDER RUNNERS TEAMLUBLINM3038M 852022-01-29 07:08:1601:10:2302:36:56.20+00:49:006:498,8
39ŚCIBOR Adrian 2005PRZYSIETNICAM3039M 902022-01-29 07:07:2502:39:18.25+00:50:316:558,7
40BURNETKO Michał 2274HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWM3040M 922022-01-29 07:07:3601:10:0102:41:09.25+00:52:337:008,6
41BOGACZYK Łukasz 2285ODRZYKOŃM3041M 952022-01-29 07:07:2401:14:1602:42:15.20+00:53:277:038,5
42TARNAWSKI Sławomir 2233DYNÓWM3042M 1022022-01-29 07:07:4101:12:2102:43:06.45+00:54:357:058,5
43PIOTROWSKI Przemysław 2158NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3043M 1032022-01-29 07:08:2401:15:1202:42:29.25+00:54:417:038,5
44LEŚ Michał 2232DZIKIE ŻBIKISANOKM3044M 1042022-01-29 07:07:2501:21:3802:43:42.50+00:54:557:078,4
45PODKUL Konrad 2021KROSCIENKO WYZNEM3045M 1072022-01-29 07:07:2801:14:1702:46:09.20+00:57:257:138,3
46SOWA Bogusław 2231RZESZÓWM3046M 1092022-01-29 07:07:4001:15:4502:48:52.80+01:00:207:208,2
47NIECKARZ Marek 2280KAPIBARA STUDIOLUBLINM3047M 1132022-01-29 07:08:1601:21:4002:48:26.05+01:00:307:198,2
48FIGIEL Michał 2117AHOJ PRZYGODOLUBLINM3048M 1152022-01-29 07:08:1701:17:5602:49:14.70+01:01:197:218,2
49MAZEK Łukasz 2203STOPKA PILAWAPILAWAM3049M 1162022-01-29 07:07:4601:15:1302:50:02.75+01:01:377:238,1
50WINKOWSKI Marek 2172SZCZECINEKM3050M 1202022-01-29 07:08:1801:24:3702:52:06.60+01:04:137:288,0
51CISZEWSKI Bartłomiej 2103BIAŁA PODLASKAM3051M 1222022-01-29 07:08:2101:22:3302:52:56.40+01:05:067:318,0
52PADO Michał 2198BIESZCZADZKA WATAHA MTB RZEPEDZRZEPEDZM3052M 1232022-01-29 07:07:2201:21:3702:54:27.30+01:05:377:357,9
53NESTOROWICZ Maksymilian 2170BIESZCZADZKA WATAHA MTBRZEPEDŹM3053M 1242022-01-29 07:07:2401:21:3802:54:28.25+01:05:407:357,9
54RYNIAK Jakub 2013TARNAWA DOLNAM3054M 1252022-01-29 07:07:5801:16:5402:54:15.90+01:06:017:347,9
55PRZYBYLSKI Damian 2177PODIUMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3055M 1382022-01-29 07:08:1001:23:5902:59:10.10+01:11:087:477,7
56MIERZWA Szymon 2197RZESZÓWM3056M 1412022-01-29 07:08:2901:28:2403:02:32.80+01:14:507:567,6
57KOWALIK Kamil 2251CROSSFIT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM3057M 1422022-01-29 07:08:1101:26:0403:03:09.45+01:15:087:577,5
58MIERZWA Szymon 2069KOPALNIA MOCYTRZEŚŃM3058M 1482022-01-29 07:07:5201:29:2803:09:44.95+01:21:258:147,3
59NAKONIECZNY Jacek 2151SII RUNNING TEAMLUBLINM3059M 1512022-01-29 07:08:1601:29:3903:10:10.50+01:22:158:167,3
60MROCZKOWSKI Piotr 2060MOTO MROKOLUBLINM3060M 1542022-01-29 07:07:4401:31:4103:15:24.55+01:26:568:297,1
61DONART Michał 2208TUREKM3061M 1592022-01-29 07:07:3601:35:2303:19:07.95+01:30:328:396,9
62ADAMOWICZ Przemysław 2219FALENTY NOWEM3062M 1602022-01-29 07:07:5901:36:1203:18:57.95+01:30:458:396,9
63KACZMARSKI Michal 2262RADOMM3063M 1612022-01-29 07:07:4301:34:0603:20:06.70+01:31:378:426,9
64WASIEWICZ Michał 2213CHORZÓWM3064M 1642022-01-29 07:08:3901:34:2603:23:55.70+01:36:228:516,8
65DOBRUT Krzysztof 2254MIG ŚLIMAKIKRAKÓWM3065M 1652022-01-29 07:08:4401:32:0103:23:55.80+01:36:288:516,8
66ŁAZIUK Marcin 2143WARSZAWAM3066M 1702022-01-29 07:08:2001:27:3503:28:33.65+01:40:419:046,6
67LAMPARSKI Łukasz 2185UNIQA RUNING TEAMWARSZAWAM3067M 1782022-01-29 07:07:5101:38:1003:38:07.35+01:49:469:296,3
68GÓRA Paweł 2062WARSZAWAM3068M 1842022-01-29 07:07:3501:58:1304:10:14.25+02:21:3710:525,5
Znaleziono 68 wynik(ów)