WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2021-06-06
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 138
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 138
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ORKWISZEWSKA Oli 152SCARPA TEAM POLSKABIERUŃK1 (18-35)00:00:00
2KIDOŃ Anna 37ORAWARUNLIPNICA MAŁAK1 (18-35)00:00:00
3JASTER Anna 118WARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
4BIESZCZAD Patrycja 44FIT&SPORTBIELSKO BIAŁAK2 (36-49)00:00:00
5SOBIŁO Ewa 150RZESZÓWK1 (18-35)00:00:00
6PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK2 (36-49)00:00:00
7GRABSKA Ewa 100SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWK1 (18-35)00:00:00
8STRASZKO Monika 126WROCŁAWK2 (36-49)00:00:00
9HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina 122RYDUŁTOWYK1 (18-35)00:00:00
10GĄSIENICA-ROJ Anna 154TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK2 (36-49)00:00:00
11GACEK Alicja 156GŁUSZEC TEAMNOWY TARGK2 (36-49)00:00:00
12KOCHANOWSKA Michalina 31STAWIGUDAK2 (36-49)00:00:00
13PAWLIKOWSKA Anna 132WROCŁAWK2 (36-49)00:00:00
14SROKA Małgorzata 140WEGRZCE WIELKIEK2 (36-49)00:00:00
15MYŚLIWIEC Monika 9POWOLI DO CELUBRZESZCZEK1 (18-35)00:00:00
16ŁABĘCKA Agata 74KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
17KORZENIOWSKA Małgorzata 58METLIFE RUNWARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
18CHRULSKA Joanna 106AUGUSTÓWK1 (18-35)00:00:00
19WOJDAK Anna 63PIASTÓWK2 (36-49)00:00:00
20GACH-MICHALSKA Justyna 73RZEZAWAK2 (36-49)00:00:00
21KNAPCZYK-KANIA Gabriela 45BIEŃKÓWKA TEAMBIEŃKÓWKAK2 (36-49)00:00:00
22SZEJKA Katarzyna 75JÓZEFÓWK2 (36-49)00:00:00
23KATOLIK Jolanta 12RACIBÓRZK2 (36-49)00:00:00
24KOSIŃSKA Asia 34WARSZAWAK1 (18-35)00:00:00
25GĘBALSKA Agnieszka 29WARSZAWAK1 (18-35)00:00:00
26LEŚNIAK Agnieszka 138OŚWIĘCIMK2 (36-49)00:00:00
27KUKLA Katarzyna 163KRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
28STAWOWCZYK Marzena 39ZABRZEK1 (18-35)00:00:00
29STAWIŃSKA Agata 171JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYK1 (18-35)00:00:00
30MALISZEWSKA Marta 111KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK2 (36-49)00:00:00
31BAKA Ilona 93BEFIT24TEAMDĄBRÓWKAK1 (18-35)00:00:00
32ŻYCHOWICZ Magdalena 92MIECHÓWK1 (18-35)00:00:00
33CYBULSKA Monika 64JÓZEFÓWK2 (36-49)00:00:00
34PRZYBYŁA Magdalena 123RYDUŁTOWYK1 (18-35)00:00:00
35HUDOMIĘT Dorota 174RABA WYŻNAK1 (18-35)00:00:00
36GUZIAK Irena 153OBIDOWA GŁUSZECCZARNY DUNAJECK3 (50+)00:00:00
37DUDA Bogusia 145RABA WYŻNAK2 (36-49)00:00:00
38MAŁECKA Marta 137OŚWIĘCIMK2 (36-49)00:00:00
39PASZKOWSKA Barbara 110SUWAŁKIK2 (36-49)00:00:00
40KOPIEC Estera 10POWOLIDOCELUBRZESZCZEK2 (36-49)00:00:00
41BAJOŁEK Aleksandra 28KRAKÓWK3 (50+)00:00:00
42TOBER Natalia 177WARSZAWAK1 (18-35)00:00:00
43IWANIEC Ewa 66WARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
44IWULSKA Joanna 72SZARÓWK2 (36-49)00:00:00
45SŁOMSKA Kamila 5CHRZANÓWK1 (18-35)00:00:00
46SZYIŃSKA Alicja 120WROCŁAWK2 (36-49)00:00:00
47SADLOK Anna 129JAWISZOWICEK2 (36-49)00:00:00
48ŁAGOSZ Ewelina 19BRZEZINKAK2 (36-49)00:00:00
49BROMBEREK Maja 83MUROWANA GOŚLINAK1 (18-35)00:00:00
50HOŁUJ Barbara 21KRAKÓWK3 (50+)00:00:00
51RUDNICKA Agata 59WARSZAWAK3 (50+)00:00:00
52MYTIAI Oksana 104POWOLI DO CELUWOLAK2 (36-49)00:00:00
53SUCHECKA Małgorzata 139OŚWIĘCIMK2 (36-49)00:00:00
54DOROBISZ Magdalena 57#DIABLAK120SOSNOWIECK2 (36-49)00:00:00
55WITECKA Agnieszka 76BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
56WIERUSZEWSKA Agata 166WARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
57BINCZYCKA Katarzyna 127BĘBŁOK1 (18-35)00:00:00
58ZGODA Karolina 131JERZMANOWICEK1 (18-35)00:00:00
59ZGODA Martyna 134BĘBŁOK1 (18-35)00:00:00
60BIGA Małgorzata 33OSTRĘŻNICAK1 (18-35)00:00:00
61HANDY Samanta 11POWOLI DO CELUKĘTYK1 (18-35)00:00:00
62KUKLA Agata 16POWOLI DO CELUBRZESZCZEK2 (36-49)00:00:00
63FRONCKIEWICZ Ewelina 168DROGOMYŚLK2 (36-49)00:00:00
64DZIERŻANOWSKA Beata 102OPOLEK3 (50+)00:00:00
65SZEWCZYK Gabriel 169DROGOMYŚLK2 (36-49)00:00:00
Znaleziono 65 wynik(ów)