XI OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data : 2022-04-09
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 42
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 42
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10.6km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.6km | 21.1km | 31.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Sztafeta Kobieca | MIX60+ | Sztafeta Męska | Sztafeta Mieszana
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaRodzaj sztafetyŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2
10.6km
     
1KACPRZAK Sławek
WOŹNA Halina
JASNOS Tomasz
TRZECIAK Edyta
15LZS JUSTYNÓW IIIJUSTYNÓWSztafeta MieszanaMIX01:09:51
2DELĄG Jakub
MARCZAK Krzysztof
OSIŃSKI Michał
WOŁOSZKA Artur
4LUKI TEAM POLSKA 2SIEDLCESztafeta MęskaM101:10:39
3CYRUS Bogdan
MARCZAK Tomasz
ROMANOWSKI Daniel
STILLER Karol
1BOB - KAMTEAMSTRZEBIŃSztafeta MęskaM101:11:13
4FRĘCKOWIAK Roman
CHOJNACKI Paweł
NAKONIECZNY Grzegorz
BRZOZOWSKI Piotr
8EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECI ISZCZECINSztafeta MęskaM01:11:27
5LUDWICZAK Dariusz
ŚWIERCZ Ewa
PALIWODA Katarzyna
MAŚLANKA Jacek
24EKSPEDYCJA NORDIC TEAM IIISZCZECINSztafeta MieszanaMIX101:12:59
6CHYRA Janusz
KUŁAKOWSKA Halina
WOJTAL Marta
WIŚNIEWSKI Sławomir
19PÓŁNOC - POŁUDNIE 2022OLKUSZSztafeta MieszanaMIX01:13:06
7BOGACKI Sławek
ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna
CIESIELSKA Renata
CIESIELSKI Jan
12TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta MieszanaMIX01:13:32
8SZYMSKA Małgorzata
WOJTOWICZ Tomasz
WILUSZ Erwina
NIEPOKÓJ Radosław
20LUKI TEAM POLSKA 3SIEDLCESztafeta MieszanaMIX101:14:13
9GUDZIO Maciej
WALCZAK Grzegorz
WALCZAK Paweł
KROMSKI Paweł
3NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 2KIEKRZSztafeta MęskaM201:15:22
10KARPIENIA Ewa
ABRAMOWICZ Małgorzata
OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela
KĘDZIERSKA Karolina
38EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IISZCZECINSztafeta KobiecaK101:15:34
11MOTYL Anna
WÓJCIK Barbara
KRAWĘTEK Agnieszka
KRAJEWSKA Hanna
35LUKI TEAM POLSKA 1SIEDLCESztafeta KobiecaK01:16:07
12KOWACZ Agata
POLAK Łukasz
HOCZEK Aneta
BIBKO Martin
17CZARNE KONIEWAŁBRZYCH I OKOLICESztafeta MieszanaMIX01:17:19
13REJOWSKA Agnieszka
PREKURAT Marzanna
GUTOWSKA Magda
SOBICZEWSKA Ewa
37NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta KobiecaK101:18:59
14JĘDRASIAK Renata
JUREK Adam
SIWIAK Piotr
KURCZABA Agnieszka
21KGHM METRACO POLKOWICELUBINSztafeta MieszanaMIX201:20:01
15OLSZEWSKI Ryszard
KOŁPAK Irena
LEWANDOWSKA Jadwiga
KOŁPAK Jan
41LKS ZANTYR ISZTUMMIX60+MIX60+201:21:29
16MANDZIUK Anna
MANDZIUK Magdalena
MANDZIUK Teresa
WYSOCKA Magdalena
25TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKASztafeta KobiecaK101:22:10
17REJMAK Marek
NIETUPSKI Dariusz
NIETUPSKI Krzysztof
STRYCZYŃSKI Piotr
5WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIASztafeta MęskaM01:22:19
18RUDAWSKI Maciej
KRUGIOŁKA Renata
KRUGIOŁKA Marzena
GRZEGORZ Krugiołka
16AKTYWNIE W PNIEWACH/MARSZ PO ZDROWIEPNIEWYSztafeta MieszanaMIX01:22:55
19GOWOREK Krzysztof
SZEWCZAK Iwona
SZEWCZAK Jacek
MAZURCZAK Grażyna
22NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta MieszanaMIX01:23:17
20CZEKRYSZEW Andrzej
SZEPCZYŃSKI Kamil
PRACKI Zbigniew
JÓŹWIAK Łukasz
2SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSztafeta MęskaM101:23:40
21SAKOWICZ Dorota
MROWIEC Piotr
RODAK Anna
SAKOWICZ Marcin
14LZS JUSTYNÓW IIJUSTYNÓWSztafeta MieszanaMIX01:24:02
22MAZURCZAK Jakub
REJOWSKI Maurycy
REJOWSKI Krzysztof
SZEWCZAK Wojciech
7NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta MęskaM201:24:07
23KASZUBOWSKA Luiza
SZCZEPKOWSKA Beata
TARNOGRODZKA-OŻÓG Beata
ŻYGENDA Anna
34WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIASztafeta KobiecaK01:24:51
24SKONIECZNA Wioleta
WRZESIŃSKA Katarzyna
KOT Patrycja
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
26ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKINGŁÓDŹSztafeta KobiecaK101:25:04
25ADAMCZYK Aleksandra
ŚMIGIEL Magdalena
ŚRODA Katarzyna
DĄBROWSKA Romualda
36SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKASztafeta KobiecaK101:25:13
26IDZIKOWSKA-MARKOWSKA Marzena
TRZONEK-NITA Monika
ANIMUCKA Zofia
KLUCZAK Marzena
31FORMA NA PIĄTKĘ NORDIC WALKINGPABIANICESztafeta KobiecaK01:25:19
27MISIAK Maciej
SZULC Helena
KRZYWOŃ Paweł
WALUKIEWICZ Magdalena
9SPEED SKI_2SZCZECINSztafeta MieszanaMIX01:25:33
28KRUSZYNIAK Katarzyna
FRANKIEWICZ Ewa
GENDERKA Katarzyna
GOLUS Agnieszka
30FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICESztafeta KobiecaK01:25:58
29PIETRZAK Dorota
SZEREJKO Grażyna
EWERTOWSKA Ewa
NOWAK Agata
32NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 1KIEKRZSztafeta KobiecaK01:26:04
30CEMPA Wojciech
SKRZYPIK Renata
WOŹNIAK Hanna
ŁĘCKI Jan
18WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIASztafeta MieszanaMIX01:26:42
31LEBIODA Alicja
WERBOWICZ Piotr
ŁUCZKO Joanna
STASIAK Przemysław
10SPEED SKI_1SZCZECINSztafeta MieszanaMIX101:27:12
32NOWACZYK Tomasz
TOMCZAK Jarosław
MADAJ Robert
STACHOWIAK Tomasz
6STĘSZEW TEAMSTĘSZEWSztafeta MęskaM101:28:15
33LANGMESSER Regina
DMITRZAK Agnieszka
DMITRZAK Bożena
MALINOWSKA Monika
33LKS ZANTYR IIISZTUMSztafeta KobiecaK01:28:48
34MATULEWICZ Dorota
NIESPOREK Ewa
BACHANEK Katarzyna
SÓJKA Agnieszka
27TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta KobiecaK01:28:50
35MADER-WNĘK Ewa
KURZAWSKA Jolanta
HELWICH Stefan
GRYGOROWICZ Bogdan
43KGHM METRACO POLKOWICELUBINMIX60+MIX60+101:29:26
36BONKOWSKA Barbara
SZEPCZYŃSKA Joanna
PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia
PIEŃKOWSKA Urszula
29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSztafeta KobiecaK01:32:49
37STRZECHOWSKI Ryszard
BĄGARD Grażyna
LUBAŃSKI Tomasz
LUBAŃSKA Leokadia
39SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMIX60+MIX60+101:33:18
Niesklasyfikowani
DQJACH - SZAKIEL Emilia
WRÓBEL Anna
RAJCZYK Wiola
WOLSKA Joanna
28LZS JUSTYNÓW IJUSTYNÓWK1101:38:31 DQ
39DEJDA Piotr
POLKOWSKA Katarzyna
POLKOWSKA Andrzej
ZACHARCZUK Zofia
23KLUB SPORTOWY NOWISIEDLCESztafeta MieszanaMIX01:38:51
40MĘŻEŃSKA Małgorzata
WESNER Harald
DANOWSKA Alicja
ŁUKASIK Michał
45TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta MieszanaMIX01:39:15
DQMALINOWSKA Grażyna
TRYBA Zdzisław
POKOJSKA Maria
LEWANDOWSKI Roman
42LKS ZANTYR IISZTUMMIX60+MIX60+4101:43:05 DQ
42OWCZAREK H
ZAWISŁA Stanisław
CHOLEWKA Jolanta
TOMCZYK Edward
44MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃMIX60+MIX60+01:49:03
Znaleziono 42 wynik(ów)