XI OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data : 2022-04-09
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 42
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 42
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.6km | 21.1km | 31.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Sztafeta Kobieca | MIX60+ | Sztafeta Męska | Sztafeta Mieszana
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MRodzaj sztafetyŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2
10.6km
Laps_4
21.1km
Laps_6
31.7km
Czas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SZYMSKA Małgorzata
WOJTOWICZ Tomasz
WILUSZ Erwina
NIEPOKÓJ Radosław
20LUKI TEAM POLSKA 3SIEDLCESztafeta Mieszana1K 1MIX101:14:1302:22:1103:31:3704:36:44.71 6:339,1
2KOWACZ Agata
POLAK Łukasz
HOCZEK Aneta
BIBKO Martin
17CZARNE KONIEWAŁBRZYCH I OKOLICESztafeta Mieszana2K 3MIX01:17:1902:31:5803:49:1405:01:08.38+00:24:237:088,4
3CHYRA Janusz
KUŁAKOWSKA Halina
WOJTAL Marta
WIŚNIEWSKI Sławomir
19PÓŁNOC - POŁUDNIE 2022OLKUSZSztafeta Mieszana3M 4MIX01:13:0602:32:3403:49:1905:02:49.36+00:26:047:108,4
4JĘDRASIAK Renata
JUREK Adam
SIWIAK Piotr
KURCZABA Agnieszka
21KGHM METRACO POLKOWICELUBINSztafeta Mieszana4K 4MIX201:20:0102:32:5203:48:0205:03:35.81+00:26:517:118,3
5LUDWICZAK Dariusz
ŚWIERCZ Ewa
PALIWODA Katarzyna
MAŚLANKA Jacek
24EKSPEDYCJA NORDIC TEAM IIISZCZECINSztafeta Mieszana5M 5MIX101:12:5902:30:2503:57:0005:08:31.74+00:31:477:188,2
6BOGACKI Sławek
ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna
CIESIELSKA Renata
CIESIELSKI Jan
12TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Mieszana6M 10MIX01:13:3202:40:2704:06:5605:23:38.19+00:46:537:407,8
7LEBIODA Alicja
WERBOWICZ Piotr
ŁUCZKO Joanna
STASIAK Przemysław
10SPEED SKI_1SZCZECINSztafeta Mieszana7K 7MIX101:27:1202:43:2804:05:5605:28:04.38+00:51:197:467,7
8KACPRZAK Sławek
WOŹNA Halina
JASNOS Tomasz
TRZECIAK Edyta
15LZS JUSTYNÓW IIIJUSTYNÓWSztafeta Mieszana8M 13MIX01:09:5102:48:4604:24:2205:43:27.04+01:06:428:087,4
9SAKOWICZ Dorota
MROWIEC Piotr
RODAK Anna
SAKOWICZ Marcin
14LZS JUSTYNÓW IIJUSTYNÓWSztafeta Mieszana9K 11MIX01:24:0202:54:3004:24:4205:45:06.18+01:08:218:107,3
10CEMPA Wojciech
SKRZYPIK Renata
WOŹNIAK Hanna
ŁĘCKI Jan
18WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIASztafeta Mieszana10K 12MIX01:26:4202:53:4104:20:0905:45:55.77+01:09:118:117,3
11MISIAK Maciej
SZULC Helena
KRZYWOŃ Paweł
WALUKIEWICZ Magdalena
9SPEED SKI_2SZCZECINSztafeta Mieszana11M 14MIX01:25:3302:55:2804:17:1605:46:29.53+01:09:448:127,3
12RUDAWSKI Maciej
KRUGIOŁKA Renata
KRUGIOŁKA Marzena
GRZEGORZ Krugiołka
16AKTYWNIE W PNIEWACH/MARSZ PO ZDROWIEPNIEWYSztafeta Mieszana12M 15MIX01:22:5503:10:2504:34:1705:51:10.00+01:14:258:197,2
13GOWOREK Krzysztof
SZEWCZAK Iwona
SZEWCZAK Jacek
MAZURCZAK Grażyna
22NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta Mieszana13M 16MIX01:23:1702:54:0004:33:2806:01:01.13+01:24:168:337,0
14MĘŻEŃSKA Małgorzata
WESNER Harald
DANOWSKA Alicja
ŁUKASIK Michał
45TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Mieszana14M 17MIX01:39:1503:11:1004:46:0806:05:41.74+01:28:578:396,9
15DEJDA Piotr
POLKOWSKA Katarzyna
POLKOWSKA Andrzej
ZACHARCZUK Zofia
23KLUB SPORTOWY NOWISIEDLCESztafeta Mieszana15M 18MIX01:38:5103:14:0104:48:5606:18:06.96+01:41:228:576,7
Znaleziono 15 wynik(ów)