XII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM
XII Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-09-19
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 50 km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 80
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 32km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startuP1_Piecki
20km
P2_Solec
32km
     
1BELT Kacper 106SULNOWOM200:00:0000:48:3201:12:41
2SZTURO Rafał 9SISU-OWB ROWERTOUR.COMLUBICZM4SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:48:3201:12:47
3SZMYT Artur 26MERX TEAM WĄGROWIECBYDGOSZCZM3Merx Team Wągrowiec00:00:0000:48:3101:12:57
4ROGOWSKI Jacek 116KSR KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM5KSR KOŚCIERZYNA00:00:0000:48:3201:13:01
5SADURSKI Maciej 23SISU-OWB ROWERTOUR.COMTORUŃM3SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:49:0601:13:11
6TRZCIŃSKI Paweł 33CATENA WYSZKÓWWYSZKÓWM4Catena Wyszków00:00:0000:49:0601:13:15
7PAWLAK Radosław 117MROZBIKE TEAMBYDGOSZCZM4Mrozbike.pl00:00:0000:49:0501:13:18
Niesklasyfikowani
LEWICKI Łukasz 86SISU-OWB ROWERTOUR.COMBRODNICAM3SISU-OWB rowertour.comDNF00:50:52 DNF01:17:31 DNF
9FOŁTA Arkadiusz 88SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM3SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:51:1901:17:51
10BIELIŃSKI Bogumił 136CTBIKE.PLM400:00:0000:51:3001:17:55
11IDZIKOWSKI Mariusz 65WWW.H2OSHOP.PLBYDGOSZCZM4www.h2oshpo.pl00:00:0000:51:2001:17:58
12JARZĄBEK Tomasz 15EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMGÓRKIM5euro bike kaczmarek electric team00:00:0000:51:2901:18:01
13BIENIEK Miłosz 58BYDGOSKA GRUPA KOLARSKABYDGOSZCZM400:00:0000:52:5501:20:15
14MICHALSKI Dominik 83JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWAKORONOWOM300:00:0000:52:5401:20:17
15RUDZKI Mateusz 42RAJD NIETOPERZABYDGOSZCZM3może i powoli, ale za to byle jak00:01:3000:53:5701:21:01
16ŁASIŃSKI Paweł 40VISOTEC BRODNICABRODNICAM4VISOTEC Brodnica00:01:2500:54:0301:21:10
17BURAS Karol 115THULE TEAMCZARNKÓWM4Thule Team00:01:2600:54:0101:21:13
18LUTOBORSKI Adam 45SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM5SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:53:1501:21:58
19BELT Jarosław 109MTB ELDAR ŚWIECIESULNOWOM5Mtb Eldar Świecie00:02:1600:54:1401:22:09
20DZIEDZIC Grzegorz 59GRUDZIĄDZM300:01:2700:54:2401:22:24
21GRAŚ Daniel 69PCT BIKE TEAMWIELEŃM4PCT BIKE TEAM00:01:2500:54:2501:22:47
22SOBCZYŃSKI Michał 95BYDGOSZCZM300:01:3200:54:5701:23:09
23KOWSZEWICZ Szymon 35CSU RACING TEAM BYDGOSZCZNIWYM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:01:2800:54:4801:24:24
24RYGIEL Rafał 118BYDGOSZCZM3 00:00:0000:55:5001:24:39
25DORNIAK Sebastian 72BYDGOSZCZM400:00:0000:56:1701:25:29
26PIOTROWSKI Krzysztof 104AM SPORTS MUSZTARD TEAMBYDGOSZCZM4AM SPORTS musztard TEAM00:02:2000:58:1001:28:16
27FILIPIUK Tomasz 70SISU-OWB ROWERTOUR.COMINOWROCŁAWM4SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:57:4401:28:20
28GÓRSKA Marta 138BRAKGRUCZNOK2 00:00:3600:58:1301:28:41
29FILIPIAK Jacek 68PCT BIKE TEAMWIELEŃM3PCT BIKE TEAM00:01:2600:58:2101:28:59
30SULOWSKI Dariusz 67TORUŃM500:02:1700:59:1101:29:17
31DOBROWOLSKI Wojciech 107MROZBIKE. PLBYDGOSZCZM6Mrozbike.pl00:00:0000:57:1701:29:21
32KOWALEWSKI Wojciec 62BROWEROWYBYDGOSZCZM500:02:1800:59:0001:29:41
33ZUPA Wojciech 46SISU-OWB ROWETOUR.COMBYDGOSZCZM5SISU-OWB rowertour.com00:02:1700:59:1101:30:00
34SEKRECKI Adam 108ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM5Rowerowa Brzoza00:00:0000:58:1701:30:48
35FIDURSKI Wiesław 56MASTER ZŁOTÓWZŁOTÓWM6Master Złotów00:02:1600:59:3801:30:50
36LAMANEC Jan 79BYDGOSZCZM300:01:3000:59:4001:31:12
37MARCINIAK Paweł 2785-320 BYDGOSZCZM300:01:3000:59:5901:31:21
38BEJMA Sławek 47ŁOCHOWOM400:01:2801:00:0301:31:27
39SZYKOWNY Marcin 55TARPOL TEAMBYDGOSZCZM400:01:2901:00:0101:31:28
40BANACH Marcin 533GRAVITYBYDGOSZCZM33Gravity00:01:3201:00:2201:31:39
41NOWACKA Małgorzata 75ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZK3Rowerowa Brzoza00:00:0001:00:3001:31:56
42ŚWITAJ Waldemar 135M400:01:2701:00:2801:32:31
43SOBIECHOWSKI Andrzej 21BYDGOSZCZM300:01:3301:00:3601:32:34
44KAMIŃSKA Agnieszka 98SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZK4SISU-OWB rowertour.com00:00:0001:02:2001:34:23
45MOSKAŁA Dariusz 71WWW.TRAININGEXPLORER.APPTORUŃM500:02:2101:02:5201:34:35
46KŁOS Łukasz 60CHEŁMNOM300:01:3201:02:0001:34:51
47MIKA Oskar 17ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:00:0000:59:0501:35:22
48ROHDE Piotr 74EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1EMDEK BYDGOSZCZ00:00:3601:02:0201:35:24
49SŁOMKA Maciej 39MOŻE I POWOLI, ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM3może i powoli, ale za to byle jak00:01:3201:02:2001:35:28
50TULEJA Piotr 113GNIEZNOGNIEZNOM400:01:3401:02:1701:35:50
51SMOLEŃ Sławomir 110KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIECHEŁMNOM4Klub Kolarski Wda Świecie00:02:2201:03:1801:36:00
52NABAKOWSKI Maciej 37CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:01:3401:02:2901:36:10
53KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 633GRAVITYBYDGOSZCZM33Gravity00:01:3101:01:4001:36:42
54DOBROWOLSKI Grzegorz 20MUROWANIECM300:01:2801:04:1901:37:17
55OLSZEWSKI Piotr 52BYDGOSZCZM300:01:3001:01:5801:37:29
56KUREK Dariusz 82SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM5SISU-OWB rowertour.com00:02:1701:02:3701:37:41
57TUCHOLSKI Krzysztof 8NIEMCZM3 00:01:2501:04:3301:39:54
58NOWICKI Leszek 41BIKE PASJA RACING TEAMINOWROCLAWM600:02:2701:06:0601:40:16
59SANTUS Piotr 43LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ,BIKEBOYSNOWA WIEŚ WIELKAM500:02:1801:06:1401:40:20
60CHUDZYŃSKI Karol 99SISU-OWB ROWERTOUR.COMSZUBINM5SISU-OWB rowertour.com00:02:1601:04:4201:40:53
61JĘDRZEJCZYK Norbert 30NEXTDBYDGOSZCZM400:02:2101:06:1301:40:55
62SZULC Dariusz 24BYDGOSZCZM500:02:1801:05:4901:41:31
63KRYGER Łukasz 114BYDGOSZCZM300:02:2101:06:4101:41:56
64ŻUCHELKOWSKI Rafał 112MTB DLA OPORNYCHBYDGOSZCZM300:02:2001:06:4001:42:01
65SZKUTA Jarosław 137100% Witaminy CBYDGOSZCZM300:01:3101:04:1301:42:10
66SZATTEN Michał 66BYDGOSZCZM400:02:1901:05:2201:42:17
67NIEMCZYK Robert 105KAMIEŃ KRAJEŃSKIM400:01:3501:05:2401:42:19
68PODKÓWKA Tomasz 78BYDGOSZCZM300:02:3001:08:0401:44:30
69PAWLEWICZ Bartosz 77BYDGOSZCZM300:02:3101:08:0301:44:44
70ŚWITALSKI Łukasz 81BYDGOSZCZM300:01:2901:05:2701:45:04
71NABAKOWSKA Elżbieta 38CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4CSU Racing Team Bydgoszcz00:01:3401:08:4301:46:43
72BRZOZOWSKI Marcin 92BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM3BRZOZA TRI REAM00:01:3601:10:5401:51:04
73GALLA Maciej 103MUROWANIECM100:02:5901:02:4501:51:35
74GARDYZA Jacek 29NAKŁO NAD NOTECIĄM400:02:5201:13:2001:56:47
75CHOJNACKI Romuald 36CHEŁMNOM500:02:2001:18:0302:09:43
76GALLA Piotr 80MUROWANIECM400:02:5601:32:2802:25:13
77CZAJKA Aleksander 50BYDGOSZCZM400:01:2901:41:2502:29:46
78KOWALSKI Krzysztof 111BYDGOSZCZM400:00:0000:52:54
79ROHDE Łukasz 73ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM1Rowerowa Brzoza00:00:36
80WIELGOSZ Jakub 139EMDEK BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM1 00:00:3701:02:51
81LEWANDOWSKI Michał 89GRUDZIĄDZM500:02:1801:03:01
LEWANDOWSKI Andrzej 61POTULICEM6DNF01:06:35 DNF DNF
Znaleziono 82 wynik(ów)