XII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM
XII Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-09-19
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 50 km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 80
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuP1_Piecki
20km
P2_Solec
32km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SZTURO Rafał 9SISU-OWB ROWERTOUR.COMLUBICZM41M 2SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:48:3201:12:4701:59:48.4501:59:48.45 2:2325,0
2PAWLAK Radosław 117MROZBIKE TEAMBYDGOSZCZM42M 5Mrozbike.pl00:00:0000:49:0501:13:1802:00:45.8002:00:45.80+00:00:572:2424,8
3TRZCIŃSKI Paweł 33CATENA WYSZKÓWWYSZKÓWM43M 7Catena Wyszków00:00:0000:49:0601:13:1502:00:52.6502:00:52.65+00:01:042:2524,8
4BIELIŃSKI Bogumił 136CTBIKE.PLM44M 900:00:0000:51:3001:17:5502:08:57.2502:08:57.25+00:09:082:3423,3
5IDZIKOWSKI Mariusz 65WWW.H2OSHOP.PLBYDGOSZCZM45M 11www.h2oshpo.pl00:00:0000:51:2001:17:5802:11:01.9502:11:01.95+00:11:132:3722,9
6BURAS Karol 115THULE TEAMCZARNKÓWM46M 14Thule Team00:01:2600:54:0101:21:1302:17:28.2002:18:55.00+00:17:392:4421,8
7ŁASIŃSKI Paweł 40VISOTEC BRODNICABRODNICAM47M 15VISOTEC Brodnica00:01:2500:54:0301:21:1002:18:38.7002:20:04.55+00:18:502:4621,6
8BIENIEK Miłosz 58BYDGOSKA GRUPA KOLARSKABYDGOSZCZM48M 1700:00:0000:52:5501:20:1502:19:07.3002:19:07.30+00:19:182:4621,6
9GRAŚ Daniel 69PCT BIKE TEAMWIELEŃM49M 20PCT BIKE TEAM00:01:2500:54:2501:22:4702:20:07.6002:21:33.45+00:20:192:4821,4
10KOWSZEWICZ Szymon 35CSU RACING TEAM BYDGOSZCZNIWYM410M 21CSU Racing Team Bydgoszcz00:01:2800:54:4801:24:2402:20:17.1002:21:45.25+00:20:282:4821,4
11FILIPIUK Tomasz 70SISU-OWB ROWERTOUR.COMINOWROCŁAWM411M 24SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:57:4401:28:2002:26:49.5002:26:49.50+00:27:012:5620,4
12PIOTROWSKI Krzysztof 104AM SPORTS MUSZTARD TEAMBYDGOSZCZM412M 25AM SPORTS musztard TEAM00:02:2000:58:1001:28:1602:26:51.6502:29:12.35+00:27:032:5620,4
13KOWALSKI Krzysztof 111BYDGOSZCZM413M 2700:00:0000:52:5402:27:19.7502:27:19.75+00:27:312:5620,4
14DORNIAK Sebastian 72BYDGOSZCZM414M 2900:00:0000:56:1701:25:2902:28:50.8502:28:50.85+00:29:022:5820,2
15SZYKOWNY Marcin 55TARPOL TEAMBYDGOSZCZM415M 3600:01:2901:00:0101:31:2802:32:19.7502:33:49.05+00:32:313:0219,7
16BEJMA Sławek 47ŁOCHOWOM416M 3700:01:2801:00:0301:31:2702:33:49.6502:35:17.65+00:34:013:0419,5
17ŚWITAJ Waldemar 135M417M 4100:01:2701:00:2801:32:3102:37:24.6502:38:51.75+00:37:363:0819,1
18MIKA Oskar 17ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM418M 43Rowerowa Brzoza00:00:0000:59:0501:35:2202:39:56.5502:39:56.55+00:40:083:1118,8
19NABAKOWSKI Maciej 37CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM419M 44CSU Racing Team Bydgoszcz00:01:3401:02:2901:36:1002:42:02.7002:43:37.15+00:42:143:1418,5
20SMOLEŃ Sławomir 110KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIECHEŁMNOM420M 51Klub Kolarski Wda Świecie00:02:2201:03:1801:36:0002:46:37.9502:49:00.25+00:46:493:1918,0
21TULEJA Piotr 113GNIEZNOGNIEZNOM421M 5200:01:3401:02:1701:35:5002:47:18.9002:48:53.05+00:47:303:2017,9
22JĘDRZEJCZYK Norbert 30NEXTDBYDGOSZCZM422M 5900:02:2101:06:1301:40:5502:52:00.8502:54:22.80+00:52:123:2617,4
23NIEMCZYK Robert 105KAMIEŃ KRAJEŃSKIM423M 6500:01:3501:05:2401:42:1902:55:20.6002:56:56.25+00:55:323:3017,1
24SZATTEN Michał 66BYDGOSZCZM424M 6600:02:1901:05:2201:42:1702:57:23.4002:59:42.85+00:57:343:3216,9
25GARDYZA Jacek 29NAKŁO NAD NOTECIĄM425M 7100:02:5201:13:2001:56:4703:41:57.8003:44:50.00+01:42:094:2613,5
26GALLA Piotr 80MUROWANIECM426M 7300:02:5601:32:2802:25:1304:04:03.3504:07:00.00+02:04:144:5212,3
27CZAJKA Aleksander 50BYDGOSZCZM427M 7400:01:2901:41:2502:29:4604:04:24.4504:05:54.00+02:04:364:5312,3
Znaleziono 27 wynik(ów)