Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin |
Data : | 2017-05-27 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 268 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 236 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 2km : | |
Lista nagrodzonych : | Podium |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARZ Paweł | 104 | 13-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :* | KOSZALIN-NACŁAW | M-30 | 00:00:02 | 00:06:38 | |
2 | BERG Thoralf | 105 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-40 | 00:00:02 | 00:06:56 | |
3 | POLAK Szymon | 246 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:02 | 00:06:59 | |
4 | ZABORSKI Ryszard | 321 | TKKF KOSZALIN ( ORKIESTRA WOJSKOWA KOSZALIN) | KOSZALIN | M-40 | 00:00:02 | 00:06:59 | |
5 | JAROSZ Wiesław | 163 | JW 1223/BLOG | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:07:02 | |
6 | SITOWSKI Marcin | 272 | FC RYSIEK | KOSZALIN | M-18 | 00:00:04 | 00:07:08 | |
7 | POHLMANN André | 245 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-30 | 00:00:03 | 00:07:09 | |
8 | RUDNIKOWSKI Maciej | 262 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M-40 | 00:00:03 | 00:07:12 | |
9 | ZELEK Jan | 325 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:04 | 00:07:21 | |
10 | STACHOWIAK Adrian | 276 | JW 3775 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:02 | 00:07:22 | |
11 | MOKSA Dariusz | 224 | SIANÓW | M-18 | 00:00:03 | 00:07:22 | ||
12 | BARTOSIŃSKI Bartłomiej | 365 | DECATHLON KOSZALIN | WARSZAWA | M-18 | 00:00:02 | 00:07:25 | |
13 | BURDA Robert | 117 | KOSPEL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:07:26 | |
14 | GRZESIK Eugeniusz | 351 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:03 | 00:07:26 | |
15 | MARCINIAK Maciej | 213 | TKKF LUKS TECHNIK | POŁCZYN ZDRÓJ | M-30 | 00:00:02 | 00:07:31 | |
16 | ZATORSKI Zbigniew | 322 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:05 | 00:07:33 | |
17 | KARCZ Artur | 171 | ORZEŁ MRZEŻYNO | MRZEŻYNO | M-30 | 00:00:05 | 00:07:34 | |
18 | BURMEISTER Burkhardt | 119 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-50 | 00:00:04 | 00:07:35 | |
19 | RYŚKIEWICZ Rafał | 267 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:02 | 00:07:36 | ||
20 | BARSCH Detlef | 102 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-50 | 00:00:04 | 00:07:36 | |
21 | STEGE Aleksander | 279 | SCHWEDTER HAUSEN | SCHWEDT | M-30 | 00:00:03 | 00:07:37 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
SZYMAŃSKI Łukasz | 292 | POBIEROWO | M-18 | DNF | 00:07:38 DNF | |||
23 | MORAWSKI Janusz | 346 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:04 | 00:07:40 | ||
24 | BEMOWICZ Tomasz | 345 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:04 | 00:07:41 | |
25 | MATYJASEK Zbigniew | 215 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:07:43 | |
26 | BIEDRZYCKI Adam | 108 | CW FANZA KOŁOBRZEG | STARY BOREK/KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:04 | 00:07:45 | |
ROSZAK Bartosz | 368 | KOŁOBRZEG | M-18 | DNF | 00:07:46 DNF | |||
KOWALCZYK Marek | 369 | CHARZYNO | M-18 | DNF | 00:07:46 DNF | |||
29 | ROKOSZ Radosław | 260 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:03 | 00:07:47 | |
30 | JAMNIAK Bartosz | 160 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-30 | 00:00:04 | 00:07:48 | |
31 | RUTKOWSKI Ryszard | 265 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-50 | 00:00:04 | 00:07:50 | |
32 | GÓRNY Norbert | 147 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | M-40 | 00:00:06 | 00:07:50 | |
33 | MELLER Paweł | 217 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:04 | 00:07:54 | ||
34 | ZWOLIŃSKI Jan | 329 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-40 | 00:00:03 | 00:07:55 | |
35 | ŚNIEŻKO Marcin | 334 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:07:55 | |
36 | SOBSTEL Krystian | 274 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:07:56 | ||
37 | UZNAŃSKI Ryszard | 306 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:02 | 00:07:57 | |
38 | WERNER Kamila | 311 | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:02 | 00:07:58 | ||
39 | KROCZYŃSKI Sławomir | 193 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:03 | 00:07:59 | ||
40 | CZAPLIŃSKI Jacek | 125 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:07:59 | ||
41 | KONKEL Agnieszka | 178 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:08:00 | ||
42 | STENDERA Maik | 280 | SCHWEDTER WASSERSPORT PCK E.V. | SCHWEDT | M-50 | 00:00:04 | 00:08:02 | |
43 | PROKOPIUK Jan | 251 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:08:03 | ||
44 | RAJNER Krzysztof | 254 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:08:05 | ||
45 | TCHÓRZEWSKI Marek | 297 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:07 | ||
46 | STEFANOWICZ Paweł | 338 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:08:13 | ||
47 | STRZELECKI Michał | 285 | PZSF | WARSZAWA | M-30 | 00:00:03 | 00:08:15 | |
48 | ŚWIETLIK Tomasz | 295 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:02 | 00:08:16 | ||
49 | SZABLA Ewelina | 287 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:08:20 | ||
50 | TOMCZAK Dominik | 300 | CSMW USTKA | SŁUPSK | M-40 | 00:00:06 | 00:08:20 | |
51 | ŁOPIŃSKI Piotr | 204 | DREZDENKO | M-30 | 00:00:05 | 00:08:21 | ||
52 | RACZYŃSKI Kazimierz | 253 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIE | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:08:21 | |
GOŃKA Krzysztof | 144 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | DNF | 00:08:22 DNF | ||
54 | CIUPA Marcin | 121 | H2DESIGN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:23 | |
55 | PĘKAŁA Piotr | 239 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:08:25 | |
56 | STĘPNIEWSKI Marcin | 283 | MARKOS RUNNING TEAM | SIEMIANICE | M-40 | 00:00:06 | 00:08:28 | |
57 | TOKARSKI Szymon | 299 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:16 | 00:08:28 | ||
58 | JASICZEK Darek | 165 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:08:29 | |
59 | FIŁONOWICZ Monika | 139 | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:05 | 00:08:31 | ||
60 | BEDNARCZYK Wojciech | 103 | RYMAŃ | M-30 | 00:00:08 | 00:08:32 | ||
61 | IWANIEC Dariusz | 159 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | 00:00:06 | 00:08:34 | |
62 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 337 | KOCHAM ASIE | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:08:34 | |
63 | OLCZAK Dawid | 228 | ŁÓDŹ | M-18 | 00:00:09 | 00:08:34 | ||
64 | CHOŁUJ Jarek | 120 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:36 | |
65 | KOWALCZYK Mariusz | 184 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:06 | 00:08:37 | |
66 | RUTKOWSKI Artur | 266 | RUTKOWSKI TEAM | KOSZALIN | M-18 | 00:00:02 | 00:08:39 | |
67 | MISZCZYK Jan | 223 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 00:00:10 | 00:08:40 | |
68 | JAROSZEWSKI Daniel | 164 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:13 | 00:08:40 | |
69 | KAMYK Piotr | 357 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:08:44 | ||
70 | OTTO Michał | 231 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:08:45 | ||
71 | DUDZIAK Piotr | 131 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:47 | |
72 | KSZCZANOWICZ Jacek | 195 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:11 | 00:08:48 | ||
73 | ŁABEJSZA Łukasz | 203 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:14 | 00:08:48 | |
74 | MAJCHRZAK Łukasz | 207 | CPSP USTKA | USTKA | M-18 | 00:00:03 | 00:08:50 | |
75 | MICERSKI Tomasz | 218 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:08:50 | |
76 | WALCZAK Rafał | 307 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:08:50 | ||
77 | TARAŚ Jakub | 296 | RYMAŃ | M-18 | 00:00:09 | 00:08:50 | ||
78 | MAJCHRZAK Dariusz | 208 | CPSP USTKA | USTKA | M-50 | 00:00:03 | 00:08:51 | |
79 | PUŚCIAN Krzysztof | 252 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M-40 | 00:00:04 | 00:08:52 | |
80 | NOWAK Adam | 227 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:04 | 00:08:53 | ||
81 | TESKA Bartosz | 298 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:12 | 00:08:53 | |
82 | PIECHOTA Robert | 240 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:08:54 | ||
83 | JANKOWSKI Jakub | 161 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:06 | 00:08:56 | ||
84 | DEMBICKI Daniel | 128 | NOWE BIELICE | M-40 | 00:00:08 | 00:08:57 | ||
85 | ZAWADA Andrzej | 323 | ZSP1 SŁUPSK | WODNICA | M-50 | 00:00:19 | 00:08:59 | |
86 | PIĘTKO Joanna | 241 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:08 | 00:09:00 | |
87 | STRZELECKI Zbigniew | 286 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M-60 | 00:00:08 | 00:09:01 | |
88 | NIEMCZUK Darek | 364 | JAMNO | M-50 | 00:00:09 | 00:09:01 | ||
89 | KRAWCZYK Tomasz | 191 | BIESIEKIERZ | M-30 | 00:00:05 | 00:09:03 | ||
90 | LAMPKOWSKI Krzysztof | 349 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:06 | 00:09:03 | ||
91 | MICHALCZYK Mariusz | 219 | JW 1223 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:09:03 | |
92 | BURKIET Marek | 118 | JW 1223 | ROSNOWO | M-40 | 00:00:10 | 00:09:03 | |
93 | GAWEŁ Zbigniew | 348 | SŁUPSK | SŁUPSK | M-60 | 00:00:07 | 00:09:04 | |
94 | KUKIEŁA Tomasz | 196 | WIELBICIELE KAROLINY I MATYLDY K. | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:04 | |
95 | CHODOR Martyna | 331 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:08 | 00:09:07 | |
96 | RUSINEK Artur | 264 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:08 | 00:09:07 | ||
97 | ZDROWIECKI Artur | 324 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:09:07 | ||
98 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 148 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:11 | 00:09:07 | ||
99 | WICHER Krzysztof | 313 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:09:08 | |
100 | ROGALSKI Roberto | 333 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:08 | 00:09:08 | |
101 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 111 | WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN,ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:09:09 | |
102 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 194 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:09 | 00:09:09 | |
103 | STAWISZYŃSKI Jarosław | 278 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:09 | |
104 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 209 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:03 | 00:09:10 | ||
105 | GAJEK Artur | 141 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-40 | 00:00:09 | 00:09:10 | |
106 | HAMALA Marcin | 152 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:09:11 | ||
107 | KACZMAREK Łukasz | 168 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:09:11 | |
108 | CZAPLICKI Paweł | 124 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:04 | 00:09:12 | |
109 | FAJGIER Tomasz | 135 | MANOWO | M-40 | 00:00:06 | 00:09:13 | ||
110 | RUDZIŃSKI Bronisław | 263 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:09 | 00:09:13 | ||
111 | RASZPLA Radosław | 255 | BBL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:09:14 | |
112 | ALABA Jerzy | 101 | KB10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-50 | 00:00:10 | 00:09:15 | |
113 | OSOBNIAK Ryszard | 230 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:08 | 00:09:16 | |
114 | CHODOR Izabela | 332 | TKKF KOSZALIN | GORZEBĄDŹ | K-30 | 00:00:09 | 00:09:16 | |
115 | RETERSKI Damian | 258 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:09 | 00:09:16 | ||
116 | BIL Adrian | 109 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:09:17 | ||
117 | WYBRANIEC Karolina | 320 | SŁUPSK | K-18 | 00:00:07 | 00:09:18 | ||
118 | RÓG Michał | 261 | JW 1223 | STARE BIELICE | M-30 | 00:00:08 | 00:09:18 | |
119 | KOWALCZYK Piotr | 183 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:09:18 | ||
120 | JANUSZEWSKI Jacek | 162 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:10 | 00:09:18 | |
121 | WYGANOWSKI Andrzej | 344 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-70+ | 00:00:03 | 00:09:19 | |
122 | STERNKIKER Heike | 282 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | K-40 | 00:00:05 | 00:09:19 | |
123 | STERNKIKER Mario | 281 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | M-40 | 00:00:05 | 00:09:19 | |
124 | MIECZKOWSKI Michał | 220 | KTC KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:06 | 00:09:19 | |
125 | KOSECKA Katarzyna | 180 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:03 | 00:09:20 | |
126 | KAMIŃSKI Tomasz | 170 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:04 | 00:09:20 | |
127 | KAZIMIEROWICZ Radosław | 173 | VTT KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:22 | |
128 | CZERWIŃSKI Daniel | 126 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:24 | |
129 | KRASIŃSKI Witold | 187 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:09:25 | ||
130 | GREMBLEWSKI Dariusz | 356 | RYMAŃ | M-40 | 00:00:09 | 00:09:25 | ||
131 | WOSZTYL Alicja | 319 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:10 | 00:09:25 | ||
132 | BUBNOWICZ Sławomir | 327 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:09:27 | ||
133 | WILKOWSKI Krzysztof | 316 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:12 | 00:09:27 | ||
134 | SZYMAŃSKI Piotr | 293 | ROSNOWO | M-40 | 00:00:16 | 00:09:27 | ||
135 | MALESZA-HOUSIN Joanna | 210 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:08 | 00:09:28 | |
136 | POLAK Monika | 247 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:11 | 00:09:28 | ||
137 | TUCKI Marek | 303 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:16 | 00:09:29 | ||
138 | WOLAŃSKI Mariusz | 317 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:08 | 00:09:30 | ||
139 | KOMODA Mariusz | 177 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:09:32 | ||
140 | HRYCAJ Tomasz | 157 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:10 | 00:09:35 | ||
141 | WOŁOWIEC Przemek | 318 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:09:36 | ||
142 | ZIÓŁKOWSKA Małgorzata | 328 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:09:37 | ||
143 | KOWALSKI Roman | 185 | KOSPEL | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:09:37 | |
144 | JUSZCZAK Krzysztof | 166 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:23 | 00:09:37 | ||
KOWALSKI Michał | 355 | NOWE BIELICE | M-18 | DNF | 00:09:37 DNF | |||
146 | BRZOSTKO Przemysław | 130 | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:11 | 00:09:39 | ||
147 | KOTLIŃSKI Krzysztof | 182 | GETRUCK | KOSZALIN | M-50 | 00:00:05 | 00:09:40 | |
148 | KARNICKI Zygmunt | 172 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:06 | 00:09:40 | |
149 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 186 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:20 | 00:09:40 | |
150 | HAŁAJKO Magdalena | 150 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:10 | 00:09:41 | ||
151 | SZULTKA Mariusz | 290 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:17 | 00:09:48 | ||
152 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 134 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:16 | 00:09:49 | ||
153 | HAŁKA Ola | 151 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:06 | 00:09:51 | ||
154 | RETERSKI Przemysław | 257 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:09:51 | ||
155 | KUPREWICZ Grzegorz | 198 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:13 | 00:09:53 | |
156 | KOŁODZIEJ Jakub | 176 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:13 | 00:09:55 | ||
157 | BERNACKI Adam | 106 | EB BERNACKI | KOSZALIN | M-40 | 00:00:11 | 00:09:57 | |
158 | KUSZYŃSKI Dariusz | 197 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:16 | 00:09:57 | ||
159 | KACZMAREK Zbigniew | 169 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:11 | 00:10:01 | ||
160 | SZUDY Stanisław | 288 | BIAŁOGARD | M-50 | 00:00:13 | 00:10:01 | ||
161 | SZULC Anna | 289 | SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT | K-30 | 00:00:05 | 00:10:02 | |
162 | BUDZIŃSKI Paweł | 116 | KONIKOWO | M-30 | 00:00:09 | 00:10:02 | ||
163 | PILŻYS Malwina | 243 | RECZ | K-30 | 00:00:10 | 00:10:02 | ||
164 | BOŚ Grzegorz | 114 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:12 | 00:10:04 | ||
165 | POTRZEBOWSKI Marek | 249 | DEAF PZG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | 00:10:07 | |
166 | SEEWALD Jan | 270 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:15 | 00:10:08 | ||
167 | MASTALERZ Konrad | 214 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 00:00:08 | 00:10:09 | |
168 | BINDAS Jakub | 359 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:17 | 00:10:09 | ||
169 | KAZIMIERCZAK Leszek | 341 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:14 | 00:10:10 | |
170 | GRAJ Joanna | 149 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:11 | 00:10:14 | ||
171 | POTRZEBOWSKA Agata | 248 | DEAF PZG | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:07 | 00:10:17 | |
172 | FLEŚMAN Eliza | 367 | DECATHLON KOSZALIN | POZNAŃ | K-18 | 00:00:04 | 00:10:19 | |
173 | HOŁÓWKA Tomasz | 366 | DECATHLON KOSZALIN | GDAŃSK | M-18 | 00:00:04 | 00:10:19 | |
174 | PAWELEC Marta | 233 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:07 | 00:10:19 | ||
175 | DIAKOWICZ Magdalena | 129 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:07 | 00:10:19 | ||
176 | MRUGALSKI Stanisław | 225 | MIASTKO | M-50 | 00:00:22 | 00:10:20 | ||
177 | GÓRA Roman | 145 | BRAK | KOSZALIN | M-50 | 00:00:11 | 00:10:22 | |
178 | BASIAK Krystian | 362 | M-30 | 00:00:12 | 00:10:24 | |||
178 | HRYCIÓW Paweł | 158 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:11 | 00:10:25 | |
180 | WIERZBICKI Kacper | 353 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:12 | 00:10:25 | ||
181 | ŻMUDA Monika | 330 | CW FANZA KOŁOBRZEG | SARBIA/KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:13 | 00:10:26 | |
182 | LASKOWSKI Grzegorz | 199 | PARNOWO | M-30 | 00:00:15 | 00:10:26 | ||
183 | KURŁOWICZ Krzysztof | 350 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:10:27 | ||
184 | GRONOWSKI Cezary | 352 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:15 | 00:10:27 | ||
185 | KASPROWICZ Katarzyna | 347 | KL BAŁTYK KOSZALIN | KOSZALIN | K-18 | 00:00:13 | 00:10:30 | |
186 | BOROWIEC Mariusz | 112 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:19 | 00:10:30 | ||
187 | KOSECKI Tomasz | 181 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:10:31 | ||
188 | ZIELIŃSKI Jarosław | 326 | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:10 | 00:10:32 | ||
189 | TOMICKA Małgorzata | 301 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:10:37 | |
190 | FALGOWSKI Paweł | 136 | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:13 | 00:10:37 | ||
191 | DACZKOWSKA Ewelina | 358 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:12 | 00:10:39 | ||
192 | CYRKLEWICZ Weronika | 122 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:16 | 00:10:40 | ||
193 | SZULTKA Sylwia | 291 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:16 | 00:10:40 | ||
194 | PAWLAK Ewelina | 235 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:16 | 00:10:40 | ||
195 | UZNAŃSKA Agata | 305 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K-50 | 00:00:12 | 00:10:41 | |
196 | LUPA Marene | 40 | SC SCHORFHEIDE | SCHORFHEIDE | K-40 | 00:00:11 | 00:10:43 | |
197 | LUPA Erik | 202 | SC SCHORFHEIDE | SCHWEDT | M-40 | 00:00:11 | 00:10:43 | |
198 | WIĘCEK Sebastian | 314 | RYMAŃ | M-18 | 00:00:09 | 00:10:46 | ||
199 | BORYS Justyna | 340 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:10 | 00:10:48 | ||
200 | RAPSIEWICZ Łukasz | 335 | ZWARTOWO | M-30 | 00:00:13 | 00:10:49 | ||
201 | BITTNER Łukasz | 110 | TEAM PAPRY 20 | BYTOM | M-40 | 00:00:13 | 00:10:49 | |
202 | KACZMAREK Agnieszka | 336 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:09 | 00:10:50 | ||
203 | PAULIŃSKI Jan | 363 | JAMNO | M-60 | 00:00:09 | 00:10:50 | ||
204 | SZARY Szymon | 132 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:10:51 | ||
205 | MAZUREK Barbara | 216 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:10:52 | |
206 | PIETRZAK Mariola | 242 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:09 | 00:10:52 | |
207 | DĄBROWSKA Agnieszka | 339 | RUN DMB | KOSZALIN | K-30 | 00:00:13 | 00:10:53 | |
208 | GRABIŃSKA Emilia | 354 | SIANÓW | K-30 | 00:00:12 | 00:10:54 | ||
209 | URBAŃSKA Anetta | 304 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:12 | 00:10:54 | ||
210 | PAWLIK Bożena | 236 | ŚWIDWIN | K-40 | 00:00:08 | 00:10:55 | ||
211 | HELLER Zdzisław | 153 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | 00:00:15 | 00:11:03 | |
212 | KROCZYŃSKA Kinga | 192 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:07 | 00:11:04 | ||
213 | MALINOWSKA Agnieszka | 211 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-30 | 00:00:14 | 00:11:04 | |
214 | RASZPLA Ilona | 256 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-40 | 00:00:13 | 00:11:05 | |
215 | WIKTOROWICZ Małgorzata | 315 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-40 | 00:00:13 | 00:11:05 | |
216 | MISIAK Marzena | 222 | CHAŁUPY | K-40 | 00:00:11 | 00:11:06 | ||
217 | SAJ Agnieszka | 268 | ŚWIDWIN | K-18 | 00:00:11 | 00:11:06 | ||
218 | MACIĄŻEK Renata | 206 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:14 | 00:11:06 | ||
219 | BRZEZIŃSKI Łukasz | 115 | BIAŁOGARD | M-18 | 00:00:15 | 00:11:12 | ||
220 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 212 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:14 | 00:11:15 | ||
221 | FILIPOWICZ Marian | 138 | NIEZRZESZONY | WROCŁAW | M-70+ | 00:00:11 | 00:11:16 | |
222 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 140 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:14 | 00:11:16 | ||
223 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 294 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:11:19 | |
224 | MACIĄŻEK Jarosław | 205 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:14 | 00:11:19 | ||
225 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 302 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:14 | 00:11:23 | ||
226 | BIENIEK Daniel | 360 | BOBOLICE | M-18 | 00:00:17 | 00:11:27 | ||
227 | PAWŁOWSKA Urszula | 237 | SKWIERZYNKA | K-30 | 00:00:18 | 00:11:34 | ||
228 | NAPIERAŁA Marcin | 226 | SKWIERZYNKA | M-30 | 00:00:17 | 00:11:35 | ||
229 | SEEWALD Agnieszka | 271 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:15 | 00:11:39 | ||
230 | PAŃCZYK Justyna | 232 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:15 | 00:11:39 | ||
231 | BORSUK Dorota | 113 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:13 | 00:11:42 | ||
232 | STASZYŃSKA Marianna | 277 | BTC ORZEŁ BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K-60 | 00:00:12 | 00:11:55 | |
233 | DYMEK Piotr | 361 | BOBOLICE | M-18 | 00:00:17 | 00:12:01 | ||
234 | WENCŁAW-JUSZCZAK Marta | 309 | KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:12 | 00:12:03 | ||
235 | GARBACZ - ZATORSKA Milena | 142 | PSYCHOLOG-KG.PL | KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:12 | 00:12:03 | |
236 | GÓRNA Anna | 146 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | K-40 | 00:00:07 | 00:12:04 | |
237 | MIĘCZEWSKA Agnieszka | 221 | SŁUPSK | K-18 | 00:00:08 | 00:12:11 | ||
238 | KRAWCZUK-KIEŁB Anna | 190 | ŻYJ Z ENERGIĄ | WIEKOWO | K-40 | 00:00:14 | 00:12:59 | |
239 | PEŁKA Iwona | 238 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:15 | 00:13:28 | ||
240 | ĆWIKLIŃSKI Jakub | 127 | SOSNOWIEC | M-40 | 00:00:09 | 00:21:36 | ||
241 | PRACOWITY Tomasz | 250 | BERLIN | M-30 | 00:00:08 |
Znaleziono 241 wynik(ów)