XV MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM
XV MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data : 2017-05-27
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 268
Wystartowało : 241
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Podium
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
2km
Start_All
4km
Start_All
6km
     
1BEDNARZ Paweł 10413-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :*KOSZALIN-NACŁAWM-3000:00:0200:06:3800:13:5300:21:19
2POLAK Szymon 246ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0200:06:5900:14:0900:21:25
3BERG Thoralf 105SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-4000:00:0200:06:5600:14:0600:21:25
4JAROSZ Wiesław 163JW 1223/BLOGKOSZALINM-4000:00:0300:07:0200:14:2400:21:58
5ZABORSKI Ryszard 321TKKF KOSZALIN ( ORKIESTRA WOJSKOWA KOSZALIN)KOSZALINM-4000:00:0200:06:5900:14:1800:22:02
6RUDNIKOWSKI Maciej 262BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM-4000:00:0300:07:1200:14:4400:22:24
7POHLMANN André 245SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-3000:00:0300:07:0900:14:4900:22:54
8BURDA Robert 117KOSPELKOSZALINM-4000:00:0300:07:2600:15:1000:23:05
9GRZESIK Eugeniusz 351TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:0300:07:2600:15:1100:23:05
10STACHOWIAK Adrian 276JW 3775KOŁOBRZEGM-3000:00:0200:07:2200:15:0900:23:08
11ZATORSKI Zbigniew 322KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-3000:00:0500:07:3300:15:1500:23:08
12ZELEK Jan 325TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:0400:07:2100:15:0700:23:09
13MORAWSKI Janusz 346KOŁOBRZEGM-4000:00:0400:07:4000:15:2600:23:15
14SITOWSKI Marcin 272FC RYSIEKKOSZALINM-1800:00:0400:07:0800:15:0600:23:20
15KARCZ Artur 171ORZEŁ MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-3000:00:0500:07:3400:15:2400:23:23
16BEMOWICZ Tomasz 345KB WYGANKOŁOBRZEGM-4000:00:0400:07:4100:15:3200:23:26
17BURMEISTER Burkhardt 119SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-5000:00:0400:07:3500:15:3400:23:48
18BARSCH Detlef 102SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-5000:00:0400:07:3600:15:3100:23:48
19BIEDRZYCKI Adam 108CW FANZA KOŁOBRZEGSTARY BOREK/KOŁOBRZEGM-3000:00:0400:07:4500:15:4600:23:58
20BARTOSIŃSKI Bartłomiej 365DECATHLON KOSZALINWARSZAWAM-1800:00:0200:07:2500:15:3000:24:03
21RYŚKIEWICZ Rafał 267KOSZALINM-4000:00:0200:07:3600:15:4800:24:13
22STEGE Aleksander 279SCHWEDTER HAUSENSCHWEDTM-3000:00:0300:07:3700:15:4800:24:21
23SOBSTEL Krystian 274KOSZALINM-3000:00:0700:07:5600:16:0600:24:26
24MOKSA Dariusz 224SIANÓWM-1800:00:0300:07:2200:15:3400:24:30
25KROCZYŃSKI Sławomir 193KOŁOBRZEGM-5000:00:0300:07:5900:16:1200:24:31
26ROKOSZ Radosław 260JW 1223KOSZALINM-3000:00:0300:07:4700:16:0100:24:33
27ZWOLIŃSKI Jan 329TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-4000:00:0300:07:5500:16:0800:24:36
28GÓRNY Norbert 147FORMA ROSNOWOROSNOWOM-4000:00:0600:07:5000:16:0400:24:40
29RAJNER Krzysztof 254KOSZALINM-3000:00:0700:08:0500:16:2600:24:55
30STENDERA Maik 280SCHWEDTER WASSERSPORT PCK E.V.SCHWEDTM-5000:00:0400:08:0200:16:3100:25:10
31KONKEL Agnieszka 178KOSZALINK-3000:00:0500:08:0000:16:2400:25:10
32ŚNIEŻKO Marcin 334TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0600:07:5500:16:2400:25:11
33MARCINIAK Maciej 213TKKF LUKS TECHNIKPOŁCZYN ZDRÓJM-3000:00:0200:07:3100:16:0800:25:12
34TCHÓRZEWSKI Marek 297KOSZALINM-4000:00:0500:08:0700:16:3400:25:19
35MATYJASEK Zbigniew 215TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0300:07:4300:16:1700:25:20
36WERNER Kamila 311SZCZECINEKK-3000:00:0200:07:5800:16:3300:25:21
37UZNAŃSKI Ryszard 306KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-4000:00:0200:07:5700:16:2500:25:24
38CZAPLIŃSKI Jacek 125KOSZALINM-3000:00:0600:07:5900:16:3600:25:32
39STRZELECKI Michał 285PZSFWARSZAWAM-3000:00:0300:08:1500:16:5400:25:41
40JASICZEK Darek 165CSSP KOSZALINKOSZALINM-4000:00:1000:08:2900:17:0300:25:45
41PĘKAŁA Piotr 239ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0700:08:2500:17:0800:25:55
42TOKARSKI Szymon 299KOSZALINM-4000:00:1600:08:2800:17:0700:25:58
43STĘPNIEWSKI Marcin 283MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-4000:00:0600:08:2800:17:1000:26:02
44RUTKOWSKI Ryszard 265RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-5000:00:0400:07:5000:16:4400:26:10
45CHOŁUJ Jarek 120ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:08:3600:17:1200:26:10
46IWANIEC Dariusz 159TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4000:00:0600:08:3400:17:1600:26:14
47JAMNIAK Bartosz 160MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-3000:00:0400:07:4800:16:4700:26:17
48SZABLA Ewelina 287KOSZALINK-3000:00:0500:08:2000:17:1100:26:19
49MODRZEJEWSKI Mateusz 337KOCHAM ASIEKOSZALINM-3000:00:0700:08:3400:17:1500:26:19
50MELLER Paweł 217KOSZALINM-5000:00:0400:07:5400:16:5200:26:24
51RACZYŃSKI Kazimierz 253ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIEKOSZALINM-4000:00:0700:08:2100:17:1600:26:30
52STEFANOWICZ Paweł 338KOSZALINM-4000:00:1000:08:1300:17:1200:26:32
53FIŁONOWICZ Monika 139SZCZECINEKK-3000:00:0500:08:3100:17:2200:26:35
54TOMCZAK Dominik 300CSMW USTKASŁUPSKM-4000:00:0600:08:2000:17:1700:26:40
55ŁOPIŃSKI Piotr 204DREZDENKOM-3000:00:0500:08:2100:17:2200:26:46
56ŁABEJSZA Łukasz 203WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3000:00:1400:08:4800:17:3700:26:46
57PROKOPIUK Jan 251KOSZALINM-4000:00:0300:08:0300:17:2100:26:55
58ŚWIETLIK Tomasz 295KOSZALINM-5000:00:0200:08:1600:17:2400:26:59
59KUKIEŁA Tomasz 196WIELBICIELE KAROLINY I MATYLDY K.KOSZALINM-3000:00:1100:09:0400:17:5900:27:02
60KSZCZANOWICZ Jacek 195KOŁOBRZEGM-4000:00:1100:08:4800:17:4200:27:06
61MAJCHRZAK Łukasz 207CPSP USTKAUSTKAM-1800:00:0300:08:5000:17:4600:27:07
61MAJCHRZAK Dariusz 208CPSP USTKAUSTKAM-5000:00:0300:08:5100:17:4800:27:09
63CHODOR Martyna 331TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0800:09:0700:18:0800:27:16
64PUŚCIAN Krzysztof 252GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4000:00:0400:08:5200:17:5600:27:20
65CIUPA Marcin 121H2DESIGNKOSZALINM-4000:00:0500:08:2300:17:3300:27:30
66STRZELECKI Zbigniew 286KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-6000:00:0800:09:0100:18:0800:27:30
67TESKA Bartosz 298TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:1200:08:5300:17:5900:27:32
68OLCZAK Dawid 228ŁÓDŹM-1800:00:0900:08:3400:17:4800:27:38
69DUDZIAK Piotr 131KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:08:4700:18:0700:27:39
70NIEMCZUK Darek 364JAMNOM-5000:00:0900:09:0100:18:0700:27:41
71MICERSKI Tomasz 218TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0700:08:5000:18:1000:27:46
72MICHALCZYK Mariusz 219JW 1223KOSZALINM-4000:00:1000:09:0300:18:1500:27:53
73PIĘTKO Joanna 241ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-4000:00:0800:09:0000:18:2300:27:54
74BURKIET Marek 118JW 1223ROSNOWOM-4000:00:1000:09:0300:18:1600:27:55
75ALABA Jerzy 101KB10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-5000:00:1000:09:1500:18:2600:27:55
76WILKOWSKI Krzysztof 316KOSZALINM-3000:00:1200:09:2700:18:4500:27:56
77KRZEWIŃSKA Małgorzata 194TKKF KOSZALINKOSZALINK-5000:00:0900:09:0900:18:3300:27:59
78HAMALA Marcin 152KOSZALINM-3000:00:0700:09:1100:18:2700:28:01
79OTTO Michał 231KOSZALINM-3000:00:0600:08:4500:18:1300:28:03
80JAROSZEWSKI Daniel 164ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3000:00:1300:08:4000:18:0200:28:05
81KRAWCZYK Tomasz 191BIESIEKIERZM-3000:00:0500:09:0300:18:2400:28:06
82JANKOWSKI Jakub 161KOŁOBRZEGM-4000:00:0600:08:5600:18:2600:28:12
83KAMYK Piotr 357KOSZALINM-3000:00:0600:08:4400:18:1300:28:12
84MISZCZYK Jan 223ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-1800:00:1000:08:4000:18:1300:28:12
85ZDROWIECKI Artur 324KOSZALINM-3000:00:1000:09:0700:18:3100:28:13
86ZAWADA Andrzej 323ZSP1 SŁUPSKWODNICAM-5000:00:1900:08:5900:18:1600:28:13
87CHODOR Izabela 332TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-3000:00:0900:09:1600:18:4100:28:16
88GAWEŁ Zbigniew 348SŁUPSKSŁUPSKM-6000:00:0700:09:0400:18:3500:28:17
89SZYMAŃSKI Piotr 293ROSNOWOM-4000:00:1600:09:2700:18:4400:28:17
90KOSECKA Katarzyna 180KB WYGANKOŁOBRZEGK-3000:00:0300:09:2000:18:5000:28:20
91WYGANOWSKI Andrzej 344KB WYGANKOŁOBRZEGM-70+00:00:0300:09:1900:18:5000:28:20
92DEMBICKI Daniel 128NOWE BIELICEM-4000:00:0800:08:5700:18:2500:28:20
93BEDNARCZYK Wojciech 103RYMAŃM-3000:00:0800:08:3200:18:0900:28:24
94CZAPLICKI Paweł 124TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0400:09:1200:18:4800:28:29
95GAJEK Artur 141KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4000:00:0900:09:1000:18:3900:28:29
96NOWAK Adam 227KOSZALINM-1800:00:0400:08:5300:18:3600:28:31
97RUSINEK Artur 264KOSZALINM-3000:00:0800:09:0700:18:4100:28:34
98BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 111WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN,ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0500:09:0900:18:4500:28:38
99WICHER Krzysztof 313ADWOKATURAKOSZALINM-3000:00:0700:09:0800:18:4400:28:39
100MAKSYMOWICZ Kornelia 209KOŁOBRZEGK-3000:00:0300:09:1000:18:4900:28:41
Niesklasyfikowani
GOŃKA Krzysztof 144DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-18DNF00:08:22 DNF00:17:25 DNF00:28:44 DNF
102TARAŚ Jakub 296RYMAŃM-1800:00:0900:08:5000:18:2200:28:48
103WOSZTYL Alicja 319KOSZALINK-3000:00:1000:09:2500:19:0800:28:48
104OSOBNIAK Ryszard 230ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-6000:00:0800:09:1600:18:5500:28:59
105PIECHOTA Robert 240KOSZALINM-4000:00:0500:08:5400:18:3600:29:00
106STAWISZYŃSKI Jarosław 278FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3000:00:1100:09:0900:18:5300:29:01
107BIL Adrian 109KOSZALINM-3000:00:0900:09:1700:19:0100:29:03
108WOŁOWIEC Przemek 318KOSZALINM-3000:00:0600:09:3600:19:1700:29:04
109ZIÓŁKOWSKA Małgorzata 328KOSZALINK-3000:00:0500:09:3700:19:1700:29:05
110RUTKOWSKI Artur 266RUTKOWSKI TEAMKOSZALINM-1800:00:0200:08:3900:18:2700:29:10
111WYBRANIEC Karolina 320SŁUPSKK-1800:00:0700:09:1800:19:0400:29:13
112LAMPKOWSKI Krzysztof 349KOSZALINM-5000:00:0600:09:0300:18:5700:29:15
113MIECZKOWSKI Michał 220KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-5000:00:0600:09:1900:19:1300:29:19
114WALCZAK Rafał 307KOSZALINM-4000:00:0800:08:5000:18:4800:29:27
115GRABOWSKA-LESISZ Aneta 148KOSZALINK-3000:00:1100:09:0700:19:0500:29:29
116STERNKIKER Heike 282SCHWEDTER HASENSCHWEDTK-4000:00:0500:09:1900:19:1300:29:37
117STERNKIKER Mario 281SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-4000:00:0500:09:1900:19:1300:29:37
118RASZPLA Radosław 255BBLKOSZALINM-4000:00:1000:09:1400:18:4800:29:37
119RÓG Michał 261JW 1223STARE BIELICEM-3000:00:0800:09:1800:19:0400:29:38
120RETERSKI Damian 258KOSZALINM-1800:00:0900:09:1600:19:1700:29:43
121RUDZIŃSKI Bronisław 263KOSZALINM-6000:00:0900:09:1300:19:1400:29:49
122TUCKI Marek 303KOSZALINM-4000:00:1600:09:2900:19:1900:29:50
123JANUSZEWSKI Jacek 16217 WOG KOSZALINKOSZALINM-5000:00:1000:09:1800:19:2100:29:51
124KACZMAREK Łukasz 168WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3000:00:1500:09:1100:19:1800:29:54
125KOZŁOWIECKI Waldemar 186TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:2000:09:4000:19:4100:29:56
126SZULTKA Mariusz 290KOSZALINM-3000:00:1700:09:4800:19:4700:30:04
127DZIĘBOWSKI Mariusz 134KOSZALINM-3000:00:1600:09:4900:19:4700:30:05
128KUSZYŃSKI Dariusz 197KOSZALINM-3000:00:1600:09:5700:19:5400:30:09
129ROGALSKI Roberto 333TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0800:09:0800:19:2500:30:10
130MALESZA-HOUSIN Joanna 210ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-4000:00:0800:09:2800:19:3600:30:11
131HAŁAJKO Magdalena 150KOSZALINK-3000:00:1000:09:4100:19:5300:30:12
132FAJGIER Tomasz 135MANOWOM-4000:00:0600:09:1300:19:1900:30:13
133WOLAŃSKI Mariusz 317KOŁOBRZEGM-5000:00:0800:09:3000:19:3300:30:14
134HRYCAJ Tomasz 157KOŁOBRZEGM-3000:00:1000:09:3500:19:4700:30:16
135KOWALCZYK Mariusz 184ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0600:08:3700:18:4200:30:18
136POLAK Monika 247KOSZALINK-4000:00:1100:09:2800:19:5000:30:20
137CZERWIŃSKI Daniel 126NIEZRZESZONYKOSZALINM-3000:00:1100:09:2400:19:3600:30:24
KOWALSKI Michał 355NOWE BIELICEM-18DNF00:09:37 DNF00:19:54 DNF00:30:29 DNF
139KAMIŃSKI Tomasz 170JW 1223KOSZALINM-3000:00:0400:09:2000:19:3300:30:34
140KACZMAREK Zbigniew 169KOSZALINM-6000:00:1100:10:0100:20:1000:30:40
141KOTLIŃSKI Krzysztof 182GETRUCKKOSZALINM-5000:00:0500:09:4000:19:5900:30:42
142KOMODA Mariusz 177KOSZALINM-4000:00:0500:09:3200:19:5300:30:46
143KOWALSKI Roman 185KOSPELKOSZALINM-3000:00:1000:09:3700:19:5700:30:48
144SZUDY Stanisław 288BIAŁOGARDM-5000:00:1300:10:0100:20:2200:30:54
145KRASIŃSKI Witold 187KOSZALINM-4000:00:0800:09:2500:19:3900:30:55
146BUBNOWICZ Sławomir 327KOSZALINM-4000:00:1000:09:2700:19:4900:30:55
147KOŁODZIEJ Jakub 176KOSZALINM-3000:00:1300:09:5500:20:0700:31:01
148BERNACKI Adam 106EB BERNACKIKOSZALINM-4000:00:1100:09:5700:20:2300:31:05
149JUSZCZAK Krzysztof 166KOSZALINM-6000:00:2300:09:3700:20:0800:31:06
150KAZIMIEROWICZ Radosław 173VTT KOSZALINKOSZALINM-3000:00:1100:09:2200:19:4400:31:13
151KOSECKI Tomasz 181KOSZALINM-3000:00:1500:10:3100:20:4600:31:13
152BOROWIEC Mariusz 112KOŁOBRZEGM-4000:00:1900:10:3000:20:4900:31:17
153MASTALERZ Konrad 214DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-1800:00:0800:10:0900:20:2900:31:19
154BOŚ Grzegorz 114SŁUPSKM-3000:00:1200:10:0400:20:2700:31:19
155KOWALCZYK Piotr 183KOSZALINM-3000:00:0900:09:1800:20:1100:31:31
156KUPREWICZ Grzegorz 198JW 1223KOSZALINM-3000:00:1300:09:5300:20:1500:31:33
157SEEWALD Jan 270KOSZALINM-4000:00:1500:10:0800:20:2500:31:33
158KARNICKI Zygmunt 172TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:0600:09:4000:20:2200:31:39
159GRAJ Joanna 149KOSZALINK-1800:00:1100:10:1400:20:5700:31:44
160MRUGALSKI Stanisław 225MIASTKOM-5000:00:2200:10:2000:20:5900:31:47
161GRONOWSKI Cezary 352KOSZALINM-4000:00:1500:10:2700:20:5100:31:52
162GÓRA Roman 145BRAKKOSZALINM-5000:00:1100:10:2200:21:0700:31:57
163POTRZEBOWSKA Agata 248DEAF PZGBYDGOSZCZK-3000:00:0700:10:1700:20:5200:32:07
164RETERSKI Przemysław 257KOSZALINM-4000:00:0900:09:5100:20:2800:32:07
165KAZIMIERCZAK Leszek 341CSSP KOSZALINKOSZALINM-3000:00:1400:10:1000:20:5800:32:08
166BRZOSTKO Przemysław 130BIAŁOGARDM-3000:00:1100:09:3900:20:3900:32:10
167PILŻYS Malwina 243RECZK-3000:00:1000:10:0200:20:4600:32:17
168SZULC Anna 289SCHWEDTER HASENSCHWEDTK-3000:00:0500:10:0200:21:1400:32:28
169RAPSIEWICZ Łukasz 335ZWARTOWOM-3000:00:1300:10:4900:21:4200:32:31
170KASPROWICZ Katarzyna 347KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINK-1800:00:1300:10:3000:21:1900:32:37
171TOMICKA Małgorzata 301BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0900:10:3700:21:3100:32:41
172LASKOWSKI Grzegorz 199PARNOWOM-3000:00:1500:10:2600:21:1600:32:43
173HAŁKA Ola 151KOSZALINK-1800:00:0600:09:5100:20:4600:32:48
174MACIĄŻEK Jarosław 205KOŁOBRZEGM-3000:00:1400:11:1900:22:0100:32:48
175MACIĄŻEK Renata 206KOŁOBRZEGK-3000:00:1400:11:0600:22:0200:32:48
176SZARY Szymon 132KOSZALINM-3000:00:0900:10:5100:21:5200:32:57
177BUDZIŃSKI Paweł 116KONIKOWOM-3000:00:0900:10:0200:21:0400:33:01
178UZNAŃSKA Agata 305KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-5000:00:1200:10:4100:21:5000:33:08
179CYRKLEWICZ Weronika 122KOSZALINK-3000:00:1600:10:4000:21:5000:33:15
180SZULTKA Sylwia 291KOSZALINK-3000:00:1600:10:4000:21:5000:33:17
181PAWLAK Ewelina 235KOSZALINK-3000:00:1600:10:4000:21:5000:33:17
182BASIAK Krystian 362M-3000:00:1200:10:2400:21:0200:33:23
182HRYCIÓW Paweł 158BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-3000:00:1100:10:2500:21:0300:33:24
184WIERZBICKI Kacper 353KOSZALINM-1800:00:1200:10:2500:21:0400:33:24
185DACZKOWSKA Ewelina 358KOSZALINK-1800:00:1200:10:3900:21:5100:33:27
186POTRZEBOWSKI Marek 249DEAF PZGBYDGOSZCZM-3000:00:0700:10:0700:21:0800:33:29
187PAWLIK Bożena 236ŚWIDWINK-4000:00:0800:10:5500:22:0800:33:35
188LUPA Erik 202SC SCHORFHEIDESCHWEDTM-4000:00:1100:10:4300:21:5900:33:43
189LUPA Marene 40SC SCHORFHEIDESCHORFHEIDEK-4000:00:1100:10:4300:21:5900:33:44
190ŻMUDA Monika 330CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA/KOŁOBRZEGK-4000:00:1300:10:2600:21:2900:33:46
191FLEŚMAN Eliza 367DECATHLON KOSZALINPOZNAŃK-1800:00:0400:10:1900:22:0700:33:47
192BORYS Justyna 340KOSZALINK-3000:00:1000:10:4800:22:1700:33:56
193BITTNER Łukasz 110TEAM PAPRY 20BYTOMM-4000:00:1300:10:4900:22:0600:33:57
194PAWELEC Marta 233KOSZALINK-3000:00:0700:10:1900:21:5500:33:58
195DIAKOWICZ Magdalena 129KOSZALINK-3000:00:0700:10:1900:21:5500:33:58
196RASZPLA Ilona 256CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4000:00:1300:11:0500:22:2100:34:03
197MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 212KOSZALINK-1800:00:1400:11:1500:22:3400:34:06
198DĄBROWSKA Agnieszka 339RUN DMBKOSZALINK-3000:00:1300:10:5300:22:1200:34:08
199GRABIŃSKA Emilia 354SIANÓWK-3000:00:1200:10:5400:22:1300:34:09
200WIKTOROWICZ Małgorzata 315CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4000:00:1300:11:0500:22:2100:34:11
201MALINOWSKA Agnieszka 211CIOTECZKI.PLKOSZALINK-3000:00:1400:11:0400:22:2900:34:43
202MAZUREK Barbara 216BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0900:10:5200:22:3000:34:52
203PIETRZAK Mariola 242BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-5000:00:0900:10:5200:22:3000:34:52
204TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 302KOSZALINM-5000:00:1400:11:2300:23:1000:35:05
205WIĘCEK Sebastian 314RYMAŃM-1800:00:0900:10:4600:22:4200:35:08
206URBAŃSKA Anetta 304KOSZALINK-4000:00:1200:10:5400:22:4500:35:21
207ZIELIŃSKI Jarosław 326BIAŁOGARDM-4000:00:1000:10:3200:22:2800:35:24
208HELLER Zdzisław 153NIEZRZESZONYKOSZALINM-6000:00:1500:11:0300:23:0300:35:24
209PAWŁOWSKA Urszula 237SKWIERZYNKAK-3000:00:1800:11:3400:23:1400:35:26
210NAPIERAŁA Marcin 226SKWIERZYNKAM-3000:00:1700:11:3500:23:1600:35:28
211MISIAK Marzena 222CHAŁUPYK-4000:00:1100:11:0600:23:0300:35:31
212FALGOWSKI Paweł 136BIAŁOGARDM-3000:00:1300:10:3700:21:5200:35:31
213BINDAS Jakub 359KOSZALINM-1800:00:1700:10:0900:22:0700:35:34
214SEEWALD Agnieszka 271KOSZALINK-3000:00:1500:11:3900:23:2400:35:38
215PAŃCZYK Justyna 232KOSZALINK-3000:00:1500:11:3900:23:2400:35:39
216KROCZYŃSKA Kinga 192KOŁOBRZEGK-3000:00:0700:11:0400:23:1100:35:41
217HOŁÓWKA Tomasz 366DECATHLON KOSZALINGDAŃSKM-1800:00:0400:10:1900:22:4500:35:51
218PAULIŃSKI Jan 363JAMNOM-6000:00:0900:10:5000:23:1300:35:51
219KACZMAREK Agnieszka 336KOSZALINK-4000:00:0900:10:5000:23:1300:35:52
220FRASZKIEWICZ Jarosław 140KOSZALINM-4000:00:1400:11:1600:23:1000:35:58
221FILIPOWICZ Marian 138NIEZRZESZONYWROCŁAWM-70+00:00:1100:11:1600:23:2900:36:07
222BORSUK Dorota 113KOSZALINK-4000:00:1300:11:4200:23:5300:36:19
223SZYSZKOWSKI Tomasz 294ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0700:11:1900:23:3700:36:39
224SAJ Agnieszka 268ŚWIDWINK-1800:00:1100:11:0600:23:4200:37:26
225STASZYŃSKA Marianna 277BTC ORZEŁ BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-6000:00:1200:11:5500:24:3600:37:32
226KURŁOWICZ Krzysztof 350KOSZALINM-3000:00:0600:10:2700:23:5100:37:47
227BRZEZIŃSKI Łukasz 115BIAŁOGARDM-1800:00:1500:11:1200:24:1800:38:01
228GÓRNA Anna 146FORMA ROSNOWOROSNOWOK-4000:00:0700:12:0400:25:2800:38:50
229WENCŁAW-JUSZCZAK Marta 309KOŁOBRZEGK-4000:00:1200:12:0300:25:4200:39:33
230GARBACZ - ZATORSKA Milena 142PSYCHOLOG-KG.PLKOŁOBRZEGK-4000:00:1200:12:0300:25:4200:39:33
231PEŁKA Iwona 238KOSZALINK-4000:00:1500:13:2800:27:2600:41:31
232MIĘCZEWSKA Agnieszka 221SŁUPSKK-1800:00:0800:12:1100:26:3000:42:03
233BIENIEK Daniel 360BOBOLICEM-1800:00:1700:11:2700:27:2900:42:29
234DYMEK Piotr 361BOBOLICEM-1800:00:1700:12:0100:27:2900:42:29
235KRAWCZUK-KIEŁB Anna 190ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOK-4000:00:1400:12:5900:27:5400:43:29
236ĆWIKLIŃSKI Jakub 127SOSNOWIECM-4000:00:0900:21:3600:32:4300:43:46
237PRACOWITY Tomasz 250BERLINM-3000:00:08
238GREMBLEWSKI Dariusz 356RYMAŃM-4000:00:0900:09:25
SZYMAŃSKI Łukasz 292POBIEROWOM-18DNF00:07:38 DNF DNF DNF
ROSZAK Bartosz 368KOŁOBRZEGM-18DNF00:07:46 DNF DNF DNF
KOWALCZYK Marek 369CHARZYNOM-18DNF00:07:46 DNF DNF DNF
Znaleziono 241 wynik(ów)