XV MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM
XV MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data : 2017-05-27
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 268
Wystartowało : 241
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 8km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Podium
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
2km
Start_All
4km
Start_All
6km
Start_All
8km
      
1POLAK Szymon 246ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0200:06:5900:14:0900:21:2500:28:43
2BERG Thoralf 105SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-4000:00:0200:06:5600:14:0600:21:2500:28:45
3BEDNARZ Paweł 10413-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :*KOSZALIN-NACŁAWM-3000:00:0200:06:3800:13:5300:21:1900:29:01
4JAROSZ Wiesław 163JW 1223/BLOGKOSZALINM-4000:00:0300:07:0200:14:2400:21:5800:29:41
5ZABORSKI Ryszard 321TKKF KOSZALIN ( ORKIESTRA WOJSKOWA KOSZALIN)KOSZALINM-4000:00:0200:06:5900:14:1800:22:0200:29:53
6RUDNIKOWSKI Maciej 262BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM-4000:00:0300:07:1200:14:4400:22:2400:30:05
7MORAWSKI Janusz 346KOŁOBRZEGM-4000:00:0400:07:4000:15:2600:23:1500:30:53
8ZATORSKI Zbigniew 322KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-3000:00:0500:07:3300:15:1500:23:0800:30:55
9BURDA Robert 117KOSPELKOSZALINM-4000:00:0300:07:2600:15:1000:23:0500:31:01
10GRZESIK Eugeniusz 351TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:0300:07:2600:15:1100:23:0500:31:01
11POHLMANN André 245SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-3000:00:0300:07:0900:14:4900:22:5400:31:09
12STACHOWIAK Adrian 276JW 3775KOŁOBRZEGM-3000:00:0200:07:2200:15:0900:23:0800:31:16
13ZELEK Jan 325TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:0400:07:2100:15:0700:23:0900:31:20
14BEMOWICZ Tomasz 345KB WYGANKOŁOBRZEGM-4000:00:0400:07:4100:15:3200:23:2600:31:21
15KARCZ Artur 171ORZEŁ MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-3000:00:0500:07:3400:15:2400:23:2300:31:28
16SITOWSKI Marcin 272FC RYSIEKKOSZALINM-1800:00:0400:07:0800:15:0600:23:2000:31:54
17BURMEISTER Burkhardt 119SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-5000:00:0400:07:3500:15:3400:23:4800:32:10
18BIEDRZYCKI Adam 108CW FANZA KOŁOBRZEGSTARY BOREK/KOŁOBRZEGM-3000:00:0400:07:4500:15:4600:23:5800:32:19
19BARSCH Detlef 102SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-5000:00:0400:07:3600:15:3100:23:4800:32:20
20BARTOSIŃSKI Bartłomiej 365DECATHLON KOSZALINWARSZAWAM-1800:00:0200:07:2500:15:3000:24:0300:32:37
21RYŚKIEWICZ Rafał 267KOSZALINM-4000:00:0200:07:3600:15:4800:24:1300:32:49
22SOBSTEL Krystian 274KOSZALINM-3000:00:0700:07:5600:16:0600:24:2600:32:51
23STEGE Aleksander 279SCHWEDTER HAUSENSCHWEDTM-3000:00:0300:07:3700:15:4800:24:2100:32:54
24KROCZYŃSKI Sławomir 193KOŁOBRZEGM-5000:00:0300:07:5900:16:1200:24:3100:33:00
25ZWOLIŃSKI Jan 329TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-4000:00:0300:07:5500:16:0800:24:3600:33:06
26ROKOSZ Radosław 260JW 1223KOSZALINM-3000:00:0300:07:4700:16:0100:24:3300:33:17
27GÓRNY Norbert 147FORMA ROSNOWOROSNOWOM-4000:00:0600:07:5000:16:0400:24:4000:33:19
28RAJNER Krzysztof 254KOSZALINM-3000:00:0700:08:0500:16:2600:24:5500:33:34
29MOKSA Dariusz 224SIANÓWM-1800:00:0300:07:2200:15:3400:24:3000:33:52
30STENDERA Maik 280SCHWEDTER WASSERSPORT PCK E.V.SCHWEDTM-5000:00:0400:08:0200:16:3100:25:1000:33:54
31KONKEL Agnieszka 178KOSZALINK-3000:00:0500:08:0000:16:2400:25:1000:34:07
32ŚNIEŻKO Marcin 334TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0600:07:5500:16:2400:25:1100:34:07
33TCHÓRZEWSKI Marek 297KOSZALINM-4000:00:0500:08:0700:16:3400:25:1900:34:10
34WERNER Kamila 311SZCZECINEKK-3000:00:0200:07:5800:16:3300:25:2100:34:21
35MARCINIAK Maciej 213TKKF LUKS TECHNIKPOŁCZYN ZDRÓJM-3000:00:0200:07:3100:16:0800:25:1200:34:28
36MATYJASEK Zbigniew 215TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0300:07:4300:16:1700:25:2000:34:28
37UZNAŃSKI Ryszard 306KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-4000:00:0200:07:5700:16:2500:25:2400:34:29
38STRZELECKI Michał 285PZSFWARSZAWAM-3000:00:0300:08:1500:16:5400:25:4100:34:36
Niesklasyfikowani
GOŃKA Krzysztof 144DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-18DNF00:08:22 DNF00:17:25 DNF00:28:44 DNF00:34:37 DNF
40JASICZEK Darek 165CSSP KOSZALINKOSZALINM-4000:00:1000:08:2900:17:0300:25:4500:34:40
41PĘKAŁA Piotr 239ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0700:08:2500:17:0800:25:5500:34:51
42CZAPLIŃSKI Jacek 125KOSZALINM-3000:00:0600:07:5900:16:3600:25:3200:34:55
43TOKARSKI Szymon 299KOSZALINM-4000:00:1600:08:2800:17:0700:25:5800:35:00
44CHOŁUJ Jarek 120ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:08:3600:17:1200:26:1000:35:08
45STĘPNIEWSKI Marcin 283MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-4000:00:0600:08:2800:17:1000:26:0200:35:14
46IWANIEC Dariusz 159TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4000:00:0600:08:3400:17:1600:26:1400:35:19
47MODRZEJEWSKI Mateusz 337KOCHAM ASIEKOSZALINM-3000:00:0700:08:3400:17:1500:26:1900:35:31
48SZABLA Ewelina 287KOSZALINK-3000:00:0500:08:2000:17:1100:26:1900:35:33
49RUTKOWSKI Ryszard 265RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-5000:00:0400:07:5000:16:4400:26:1000:35:41
50JAMNIAK Bartosz 160MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-3000:00:0400:07:4800:16:4700:26:1700:35:50
51RACZYŃSKI Kazimierz 253ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIEKOSZALINM-4000:00:0700:08:2100:17:1600:26:3000:35:50
52STEFANOWICZ Paweł 338KOSZALINM-4000:00:1000:08:1300:17:1200:26:3200:35:50
53MELLER Paweł 217KOSZALINM-5000:00:0400:07:5400:16:5200:26:2400:36:03
54FIŁONOWICZ Monika 139SZCZECINEKK-3000:00:0500:08:3100:17:2200:26:3500:36:09
55TOMCZAK Dominik 300CSMW USTKASŁUPSKM-4000:00:0600:08:2000:17:1700:26:4000:36:10
56ŁOPIŃSKI Piotr 204DREZDENKOM-3000:00:0500:08:2100:17:2200:26:4600:36:20
57KUKIEŁA Tomasz 196WIELBICIELE KAROLINY I MATYLDY K.KOSZALINM-3000:00:1100:09:0400:17:5900:27:0200:36:21
58CHODOR Martyna 331TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0800:09:0700:18:0800:27:1600:36:33
59STRZELECKI Zbigniew 286KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-6000:00:0800:09:0100:18:0800:27:3000:36:47
60MAJCHRZAK Łukasz 207CPSP USTKAUSTKAM-1800:00:0300:08:5000:17:4600:27:0700:36:49
61ŚWIETLIK Tomasz 295KOSZALINM-5000:00:0200:08:1600:17:2400:26:5900:36:50
62PUŚCIAN Krzysztof 252GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4000:00:0400:08:5200:17:5600:27:2000:36:52
63KSZCZANOWICZ Jacek 195KOŁOBRZEGM-4000:00:1100:08:4800:17:4200:27:0600:36:52
64PROKOPIUK Jan 251KOSZALINM-4000:00:0300:08:0300:17:2100:26:5500:36:53
65MAJCHRZAK Dariusz 208CPSP USTKAUSTKAM-5000:00:0300:08:5100:17:4800:27:0900:36:54
66TESKA Bartosz 298TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:1200:08:5300:17:5900:27:3200:37:15
67DUDZIAK Piotr 131KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:08:4700:18:0700:27:3900:37:16
68KRZEWIŃSKA Małgorzata 194TKKF KOSZALINKOSZALINK-5000:00:0900:09:0900:18:3300:27:5900:37:29
69NIEMCZUK Darek 364JAMNOM-5000:00:0900:09:0100:18:0700:27:4100:37:31
70MICERSKI Tomasz 218TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0700:08:5000:18:1000:27:4600:37:32
71MICHALCZYK Mariusz 219JW 1223KOSZALINM-4000:00:1000:09:0300:18:1500:27:5300:37:34
72PIĘTKO Joanna 241ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-4000:00:0800:09:0000:18:2300:27:5400:37:35
73CIUPA Marcin 121H2DESIGNKOSZALINM-4000:00:0500:08:2300:17:3300:27:3000:37:36
74WILKOWSKI Krzysztof 316KOSZALINM-3000:00:1200:09:2700:18:4500:27:5600:37:41
75ŁABEJSZA Łukasz 203WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3000:00:1400:08:4800:17:3700:26:4600:37:46
76KOSECKA Katarzyna 180KB WYGANKOŁOBRZEGK-3000:00:0300:09:2000:18:5000:28:2000:37:53
77WYGANOWSKI Andrzej 344KB WYGANKOŁOBRZEGM-70+00:00:0300:09:1900:18:5000:28:2000:37:53
78OLCZAK Dawid 228ŁÓDŹM-1800:00:0900:08:3400:17:4800:27:3800:37:54
79SZYMAŃSKI Piotr 293ROSNOWOM-4000:00:1600:09:2700:18:4400:28:1700:37:55
80HAMALA Marcin 152KOSZALINM-3000:00:0700:09:1100:18:2700:28:0100:37:56
81ALABA Jerzy 101KB10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-5000:00:1000:09:1500:18:2600:27:5500:37:59
82OTTO Michał 231KOSZALINM-3000:00:0600:08:4500:18:1300:28:0300:38:07
83ZDROWIECKI Artur 324KOSZALINM-3000:00:1000:09:0700:18:3100:28:1300:38:12
84BURKIET Marek 118JW 1223ROSNOWOM-4000:00:1000:09:0300:18:1600:27:5500:38:13
85JANKOWSKI Jakub 161KOŁOBRZEGM-4000:00:0600:08:5600:18:2600:28:1200:38:16
86KRAWCZYK Tomasz 191BIESIEKIERZM-3000:00:0500:09:0300:18:2400:28:0600:38:20
87CHODOR Izabela 332TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-3000:00:0900:09:1600:18:4100:28:1600:38:21
88DEMBICKI Daniel 128NOWE BIELICEM-4000:00:0800:08:5700:18:2500:28:2000:38:24
89GAWEŁ Zbigniew 348SŁUPSKSŁUPSKM-6000:00:0700:09:0400:18:3500:28:1700:38:28
90CZAPLICKI Paweł 124TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0400:09:1200:18:4800:28:2900:38:29
91RUSINEK Artur 264KOSZALINM-3000:00:0800:09:0700:18:4100:28:3400:38:30
92JAROSZEWSKI Daniel 164ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3000:00:1300:08:4000:18:0200:28:0500:38:35
93WICHER Krzysztof 313ADWOKATURAKOSZALINM-3000:00:0700:09:0800:18:4400:28:3900:38:38
94WOSZTYL Alicja 319KOSZALINK-3000:00:1000:09:2500:19:0800:28:4800:38:40
95KAMYK Piotr 357KOSZALINM-3000:00:0600:08:4400:18:1300:28:1200:38:42
96BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 111WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN,ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0500:09:0900:18:4500:28:3800:38:45
97MAKSYMOWICZ Kornelia 209KOŁOBRZEGK-3000:00:0300:09:1000:18:4900:28:4100:38:49
98GAJEK Artur 141KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4000:00:0900:09:1000:18:3900:28:2900:38:49
99MISZCZYK Jan 223ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-1800:00:1000:08:4000:18:1300:28:1200:38:52
100NOWAK Adam 227KOSZALINM-1800:00:0400:08:5300:18:3600:28:3100:38:53
101WOŁOWIEC Przemek 318KOSZALINM-3000:00:0600:09:3600:19:1700:29:0400:39:05
102ZIÓŁKOWSKA Małgorzata 328KOSZALINK-3000:00:0500:09:3700:19:1700:29:0500:39:06
103BIL Adrian 109KOSZALINM-3000:00:0900:09:1700:19:0100:29:0300:39:06
104ZAWADA Andrzej 323ZSP1 SŁUPSKWODNICAM-5000:00:1900:08:5900:18:1600:28:1300:39:08
105BEDNARCZYK Wojciech 103RYMAŃM-3000:00:0800:08:3200:18:0900:28:2400:39:10
106PIECHOTA Robert 240KOSZALINM-4000:00:0500:08:5400:18:3600:29:0000:39:15
107OSOBNIAK Ryszard 230ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-6000:00:0800:09:1600:18:5500:28:5900:39:17
108MIECZKOWSKI Michał 220KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-5000:00:0600:09:1900:19:1300:29:1900:39:22
109WYBRANIEC Karolina 320SŁUPSKK-1800:00:0700:09:1800:19:0400:29:1300:39:25
110STAWISZYŃSKI Jarosław 278FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3000:00:1100:09:0900:18:5300:29:0100:39:39
111RUTKOWSKI Artur 266RUTKOWSKI TEAMKOSZALINM-1800:00:0200:08:3900:18:2700:29:1000:39:48
112TARAŚ Jakub 296RYMAŃM-1800:00:0900:08:5000:18:2200:28:4800:39:51
113GRABOWSKA-LESISZ Aneta 148KOSZALINK-3000:00:1100:09:0700:19:0500:29:2900:40:01
114LAMPKOWSKI Krzysztof 349KOSZALINM-5000:00:0600:09:0300:18:5700:29:1500:40:03
115STERNKIKER Heike 282SCHWEDTER HASENSCHWEDTK-4000:00:0500:09:1900:19:1300:29:3700:40:13
116STERNKIKER Mario 281SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-4000:00:0500:09:1900:19:1300:29:3700:40:13
117KOZŁOWIECKI Waldemar 186TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:2000:09:4000:19:4100:29:5600:40:17
118RUDZIŃSKI Bronisław 263KOSZALINM-6000:00:0900:09:1300:19:1400:29:4900:40:24
119WALCZAK Rafał 307KOSZALINM-4000:00:0800:08:5000:18:4800:29:2700:40:33
120KUSZYŃSKI Dariusz 197KOSZALINM-3000:00:1600:09:5700:19:5400:30:0900:40:34
121TUCKI Marek 303KOSZALINM-4000:00:1600:09:2900:19:1900:29:5000:40:35
122KACZMAREK Łukasz 168WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3000:00:1500:09:1100:19:1800:29:5400:40:36
123RETERSKI Damian 258KOSZALINM-1800:00:0900:09:1600:19:1700:29:4300:40:37
124SZULTKA Mariusz 290KOSZALINM-3000:00:1700:09:4800:19:4700:30:0400:40:42
125RASZPLA Radosław 255BBLKOSZALINM-4000:00:1000:09:1400:18:4800:29:3700:40:43
126JANUSZEWSKI Jacek 16217 WOG KOSZALINKOSZALINM-5000:00:1000:09:1800:19:2100:29:5100:40:43
127DZIĘBOWSKI Mariusz 134KOSZALINM-3000:00:1600:09:4900:19:4700:30:0500:40:43
128RÓG Michał 261JW 1223STARE BIELICEM-3000:00:0800:09:1800:19:0400:29:3800:40:45
129POLAK Monika 247KOSZALINK-4000:00:1100:09:2800:19:5000:30:2000:40:54
130WOLAŃSKI Mariusz 317KOŁOBRZEGM-5000:00:0800:09:3000:19:3300:30:1400:41:02
KOWALSKI Michał 355NOWE BIELICEM-18DNF00:09:37 DNF00:19:54 DNF00:30:29 DNF00:41:03 DNF
132HRYCAJ Tomasz 157KOŁOBRZEGM-3000:00:1000:09:3500:19:4700:30:1600:41:05
133MALESZA-HOUSIN Joanna 210ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-4000:00:0800:09:2800:19:3600:30:1100:41:06
134CZERWIŃSKI Daniel 126NIEZRZESZONYKOSZALINM-3000:00:1100:09:2400:19:3600:30:2400:41:06
135KACZMAREK Zbigniew 169KOSZALINM-6000:00:1100:10:0100:20:1000:30:4000:41:07
136FAJGIER Tomasz 135MANOWOM-4000:00:0600:09:1300:19:1900:30:1300:41:08
137HAŁAJKO Magdalena 150KOSZALINK-3000:00:1000:09:4100:19:5300:30:1200:41:09
138SZUDY Stanisław 288BIAŁOGARDM-5000:00:1300:10:0100:20:2200:30:5400:41:25
139ROGALSKI Roberto 333TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0800:09:0800:19:2500:30:1000:41:39
140BOROWIEC Mariusz 112KOŁOBRZEGM-4000:00:1900:10:3000:20:4900:31:1700:41:51
141KOMODA Mariusz 177KOSZALINM-4000:00:0500:09:3200:19:5300:30:4600:41:55
142KOSECKI Tomasz 181KOSZALINM-3000:00:1500:10:3100:20:4600:31:1300:41:55
143KAMIŃSKI Tomasz 170JW 1223KOSZALINM-3000:00:0400:09:2000:19:3300:30:3400:41:58
144BERNACKI Adam 106EB BERNACKIKOSZALINM-4000:00:1100:09:5700:20:2300:31:0500:42:02
145KOWALSKI Roman 185KOSPELKOSZALINM-3000:00:1000:09:3700:19:5700:30:4800:42:04
146KOTLIŃSKI Krzysztof 182GETRUCKKOSZALINM-5000:00:0500:09:4000:19:5900:30:4200:42:06
147KOŁODZIEJ Jakub 176KOSZALINM-3000:00:1300:09:5500:20:0700:31:0100:42:13
148BUBNOWICZ Sławomir 327KOSZALINM-4000:00:1000:09:2700:19:4900:30:5500:42:25
149JUSZCZAK Krzysztof 166KOSZALINM-6000:00:2300:09:3700:20:0800:31:0600:42:27
150BOŚ Grzegorz 114SŁUPSKM-3000:00:1200:10:0400:20:2700:31:1900:42:30
151KRASIŃSKI Witold 187KOSZALINM-4000:00:0800:09:2500:19:3900:30:5500:42:37
152KOWALCZYK Mariusz 184ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0600:08:3700:18:4200:30:1800:42:44
153GRAJ Joanna 149KOSZALINK-1800:00:1100:10:1400:20:5700:31:4400:42:45
154GÓRA Roman 145BRAKKOSZALINM-5000:00:1100:10:2200:21:0700:31:5700:42:46
155KAZIMIEROWICZ Radosław 173VTT KOSZALINKOSZALINM-3000:00:1100:09:2200:19:4400:31:1300:42:46
156MASTALERZ Konrad 214DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-1800:00:0800:10:0900:20:2900:31:1900:42:52
157MRUGALSKI Stanisław 225MIASTKOM-5000:00:2200:10:2000:20:5900:31:4700:42:52
158KUPREWICZ Grzegorz 198JW 1223KOSZALINM-3000:00:1300:09:5300:20:1500:31:3300:43:01
159RAPSIEWICZ Łukasz 335ZWARTOWOM-3000:00:1300:10:4900:21:4200:32:3100:43:05
160KARNICKI Zygmunt 172TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:0600:09:4000:20:2200:31:3900:43:07
161KOWALCZYK Piotr 183KOSZALINM-3000:00:0900:09:1800:20:1100:31:3100:43:07
162RETERSKI Przemysław 257KOSZALINM-4000:00:0900:09:5100:20:2800:32:0700:43:12
163KAZIMIERCZAK Leszek 341CSSP KOSZALINKOSZALINM-3000:00:1400:10:1000:20:5800:32:0800:43:16
164POTRZEBOWSKA Agata 248DEAF PZGBYDGOSZCZK-3000:00:0700:10:1700:20:5200:32:0700:43:20
165GRONOWSKI Cezary 352KOSZALINM-4000:00:1500:10:2700:20:5100:31:5200:43:22
166SEEWALD Jan 270KOSZALINM-4000:00:1500:10:0800:20:2500:31:3300:43:23
167MACIĄŻEK Jarosław 205KOŁOBRZEGM-3000:00:1400:11:1900:22:0100:32:4800:43:35
168MACIĄŻEK Renata 206KOŁOBRZEGK-3000:00:1400:11:0600:22:0200:32:4800:43:36
169SZULC Anna 289SCHWEDTER HASENSCHWEDTK-3000:00:0500:10:0200:21:1400:32:2800:43:42
170KASPROWICZ Katarzyna 347KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINK-1800:00:1300:10:3000:21:1900:32:3700:43:45
171BRZOSTKO Przemysław 130BIAŁOGARDM-3000:00:1100:09:3900:20:3900:32:1000:43:47
172PILŻYS Malwina 243RECZK-3000:00:1000:10:0200:20:4600:32:1700:44:00
173TOMICKA Małgorzata 301BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0900:10:3700:21:3100:32:4100:44:01
174CYRKLEWICZ Weronika 122KOSZALINK-3000:00:1600:10:4000:21:5000:33:1500:44:29
175SZARY Szymon 132KOSZALINM-3000:00:0900:10:5100:21:5200:32:5700:44:31
176UZNAŃSKA Agata 305KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-5000:00:1200:10:4100:21:5000:33:0800:44:38
177LASKOWSKI Grzegorz 199PARNOWOM-3000:00:1500:10:2600:21:1600:32:4300:44:41
178SZULTKA Sylwia 291KOSZALINK-3000:00:1600:10:4000:21:5000:33:1700:45:00
179PAWLAK Ewelina 235KOSZALINK-3000:00:1600:10:4000:21:5000:33:1700:45:00
180HAŁKA Ola 151KOSZALINK-1800:00:0600:09:5100:20:4600:32:4800:45:05
181DACZKOWSKA Ewelina 358KOSZALINK-1800:00:1200:10:3900:21:5100:33:2700:45:05
182PAWLIK Bożena 236ŚWIDWINK-4000:00:0800:10:5500:22:0800:33:3500:45:09
183RASZPLA Ilona 256CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4000:00:1300:11:0500:22:2100:34:0300:45:17
184HRYCIÓW Paweł 158BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-3000:00:1100:10:2500:21:0300:33:2400:45:44
185WIERZBICKI Kacper 353KOSZALINM-1800:00:1200:10:2500:21:0400:33:2400:45:44
186BASIAK Krystian 362M-3000:00:1200:10:2400:21:0200:33:2300:45:44
187ŻMUDA Monika 330CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA/KOŁOBRZEGK-4000:00:1300:10:2600:21:2900:33:4600:45:47
188DIAKOWICZ Magdalena 129KOSZALINK-3000:00:0700:10:1900:21:5500:33:5800:45:49
189BORYS Justyna 340KOSZALINK-3000:00:1000:10:4800:22:1700:33:5600:45:49
190PAWELEC Marta 233KOSZALINK-3000:00:0700:10:1900:21:5500:33:5800:45:50
191LUPA Marene 40SC SCHORFHEIDESCHORFHEIDEK-4000:00:1100:10:4300:21:5900:33:4400:45:52
192LUPA Erik 202SC SCHORFHEIDESCHWEDTM-4000:00:1100:10:4300:21:5900:33:4300:45:52
193FLEŚMAN Eliza 367DECATHLON KOSZALINPOZNAŃK-1800:00:0400:10:1900:22:0700:33:4700:46:02
194DĄBROWSKA Agnieszka 339RUN DMBKOSZALINK-3000:00:1300:10:5300:22:1200:34:0800:46:11
195GRABIŃSKA Emilia 354SIANÓWK-3000:00:1200:10:5400:22:1300:34:0900:46:12
196MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 212KOSZALINK-1800:00:1400:11:1500:22:3400:34:0600:46:15
197BITTNER Łukasz 110TEAM PAPRY 20BYTOMM-4000:00:1300:10:4900:22:0600:33:5700:46:20
198POTRZEBOWSKI Marek 249DEAF PZGBYDGOSZCZM-3000:00:0700:10:0700:21:0800:33:2900:46:29
199WIKTOROWICZ Małgorzata 315CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4000:00:1300:11:0500:22:2100:34:1100:46:49
200BUDZIŃSKI Paweł 116KONIKOWOM-3000:00:0900:10:0200:21:0400:33:0100:46:52
201MALINOWSKA Agnieszka 211CIOTECZKI.PLKOSZALINK-3000:00:1400:11:0400:22:2900:34:4300:47:29
202MAZUREK Barbara 216BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0900:10:5200:22:3000:34:5200:47:31
203PIETRZAK Mariola 242BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-5000:00:0900:10:5200:22:3000:34:5200:47:49
204PAWŁOWSKA Urszula 237SKWIERZYNKAK-3000:00:1800:11:3400:23:1400:35:2600:47:57
205KACZMAREK Agnieszka 336KOSZALINK-4000:00:0900:10:5000:23:1300:35:5200:47:59
206PAULIŃSKI Jan 363JAMNOM-6000:00:0900:10:5000:23:1300:35:5100:47:59
207NAPIERAŁA Marcin 226SKWIERZYNKAM-3000:00:1700:11:3500:23:1600:35:2800:48:02
208HELLER Zdzisław 153NIEZRZESZONYKOSZALINM-6000:00:1500:11:0300:23:0300:35:2400:48:03
209MISIAK Marzena 222CHAŁUPYK-4000:00:1100:11:0600:23:0300:35:3100:48:05
210URBAŃSKA Anetta 304KOSZALINK-4000:00:1200:10:5400:22:4500:35:2100:48:08
211SEEWALD Agnieszka 271KOSZALINK-3000:00:1500:11:3900:23:2400:35:3800:48:08
212PAŃCZYK Justyna 232KOSZALINK-3000:00:1500:11:3900:23:2400:35:3900:48:09
213KROCZYŃSKA Kinga 192KOŁOBRZEGK-3000:00:0700:11:0400:23:1100:35:4100:48:20
214BORSUK Dorota 113KOSZALINK-4000:00:1300:11:4200:23:5300:36:1900:48:39
215FALGOWSKI Paweł 136BIAŁOGARDM-3000:00:1300:10:3700:21:5200:35:3100:48:45
216FILIPOWICZ Marian 138NIEZRZESZONYWROCŁAWM-70+00:00:1100:11:1600:23:2900:36:0700:48:50
217FRASZKIEWICZ Jarosław 140KOSZALINM-4000:00:1400:11:1600:23:1000:35:5800:49:08
218BINDAS Jakub 359KOSZALINM-1800:00:1700:10:0900:22:0700:35:3400:49:09
219HOŁÓWKA Tomasz 366DECATHLON KOSZALINGDAŃSKM-1800:00:0400:10:1900:22:4500:35:5100:49:13
220ZIELIŃSKI Jarosław 326BIAŁOGARDM-4000:00:1000:10:3200:22:2800:35:2400:49:50
221SZYSZKOWSKI Tomasz 294ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0700:11:1900:23:3700:36:3900:50:09
222STASZYŃSKA Marianna 277BTC ORZEŁ BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-6000:00:1200:11:5500:24:3600:37:3200:50:41
223BRZEZIŃSKI Łukasz 115BIAŁOGARDM-1800:00:1500:11:1200:24:1800:38:0100:51:45
224KURŁOWICZ Krzysztof 350KOSZALINM-3000:00:0600:10:2700:23:5100:37:4700:51:52
225GÓRNA Anna 146FORMA ROSNOWOROSNOWOK-4000:00:0700:12:0400:25:2800:38:5000:52:16
226SAJ Agnieszka 268ŚWIDWINK-1800:00:1100:11:0600:23:4200:37:2600:52:21
227WENCŁAW-JUSZCZAK Marta 309KOŁOBRZEGK-4000:00:1200:12:0300:25:4200:39:3300:53:42
228GARBACZ - ZATORSKA Milena 142PSYCHOLOG-KG.PLKOŁOBRZEGK-4000:00:1200:12:0300:25:4200:39:3300:53:42
229PEŁKA Iwona 238KOSZALINK-4000:00:1500:13:2800:27:2600:41:3100:55:25
230MIĘCZEWSKA Agnieszka 221SŁUPSKK-1800:00:0800:12:1100:26:3000:42:0300:58:31
231DYMEK Piotr 361BOBOLICEM-1800:00:1700:12:0100:27:2900:42:2900:58:54
232BIENIEK Daniel 360BOBOLICEM-1800:00:1700:11:2700:27:2900:42:2900:58:55
233KRAWCZUK-KIEŁB Anna 190ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOK-4000:00:1400:12:5900:27:5400:43:2900:59:16
234PRACOWITY Tomasz 250BERLINM-3000:00:08
235GREMBLEWSKI Dariusz 356RYMAŃM-4000:00:0900:09:25
236WIĘCEK Sebastian 314RYMAŃM-1800:00:0900:10:4600:22:4200:35:08
237ĆWIKLIŃSKI Jakub 127SOSNOWIECM-4000:00:0900:21:3600:32:4300:43:46
238TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 302KOSZALINM-5000:00:1400:11:2300:23:1000:35:05
SZYMAŃSKI Łukasz 292POBIEROWOM-18DNF00:07:38 DNF DNF DNF DNF
ROSZAK Bartosz 368KOŁOBRZEGM-18DNF00:07:46 DNF DNF DNF DNF
KOWALCZYK Marek 369CHARZYNOM-18DNF00:07:46 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 241 wynik(ów)