Organizator : | LKS Ostromecko |
Data : | 2015-10-11 |
Miejsce : | Ostromecko |
Dystans : | 7,5 km |
Zgłoszonych : | 238 |
Wystartowało : | 215 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 215 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K16 | M16 | Mieszkańcy gminy ogólna | Mieszkańcy gminy kobiety | kobiety open | Mieszkańcy gminy mężczyźni | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁUGOWSKI Tomasz | 216 | BIL | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
2 | GROTT Bartłomiej | 115 | RUN VOLEX | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
3 | ZAWADZKA Małgorzata | 126 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 00:00:00 | ||
4 | BUKOWSKI Krzysztof | 168 | bezklubowiec | INOWROCŁAW | M40 | 00:00:00 | |
5 | SYROCKI Michał | 91 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M20 | 00:00:00 | ||
6 | GANCKOWSKI Piotr | 68 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
7 | SOBOCIŃSKI Mateusz | 211 | Bodmar | OSTROMECKO | M20 | 00:00:00 | |
8 | BUŚ Szymon | 69 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 00:00:00 | |
9 | GÓRECKI Łukasz | 17 | Bydgoskie okonie | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
10 | GLUGLA Mariusz | 199 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 00:00:00 | |
11 | TUPTANOWSKI Przemysław | 142 | WELD-line Sport Team | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
12 | FAFIK Cezary | 207 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M40 | 00:00:00 | |
13 | SADURSKI Wiesław | 232 | OTOWICE | M50 | 00:00:00 | ||
14 | DZIEDZIC Marcin | 20 | UNISŁAW | M30 | 00:00:00 | ||
15 | WENDA Mateusz | 96 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | ||
16 | CHMURA Maciej | 148 | NOWY DWÓR | M16 | 00:00:00 | ||
17 | DEMBKOWSKI Ryszard | 208 | ttc torun | TORUŃ | M60 | 00:00:00 | |
18 | MOUVA Bniface | 222 | Machakos | M30 | 00:00:00 | ||
19 | KURS Jarosław | 150 | TKKF Kolejarz | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |
20 | TUCZYŃSKI Sylwester | 50 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |
21 | ŚCIBAK Wojciech | 90 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
22 | DOBRUCHOWSKA Emilia | 111 | TG. Sokół Gniewkowo | INOWROCŁAW UL. AL. NIEPODLEGŁOŚCI 24/39 | K40 | 00:00:00 | |
23 | SZTUBECKI Jacek | 16 | OSTROMECKO | M40 | 00:00:00 | ||
24 | HALINIAK Jakub | 42 | BRAK | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | 00:00:00 | |
25 | MACIEJEWSKI Mateusz | 2 | INOWROCŁAW | M20 | 00:00:00 | ||
26 | RUTKOWSKI Tomasz | 138 | LKS Ostromecko | STRZYŻAWA | M40 | 00:00:00 | |
27 | MITRĘGA Daria | 231 | Runners Team Jeżewo | ŚWIECIE | K20 | 00:00:00 | |
28 | HASS Adam | 146 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
29 | RÓŻAŃSKI Jakub | 184 | Grupa Trzymająca Wazę | TORUŃ | M20 | 00:00:00 | |
30 | STĘPIEŃ Bogdan | 9 | NOWY DWÓR | M30 | 00:00:00 | ||
31 | GRALAK Marcin | 48 | Niezrzeszony | INOWROCŁAW | M30 | 00:00:00 | |
32 | TUPAJKA Tomasz | 157 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
33 | KALISZEWSKI Wojciech | 189 | niezrzeszony | BIALE BŁOTA | M30 | 00:00:00 | |
34 | OLSZEWSKI Adam | 209 | kb lech rypin | NOWY KOBRZYNIEC | M50 | 00:00:00 | |
35 | BORZYSZKOWSKI Grzegorz | 43 | Stary Fordon | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
36 | KOCINIEWSKI Marcin | 76 | LKS Janowo | CZARŻE | M30 | 00:00:00 | |
37 | NOWICKI Błażej | 156 | GRUDZIADZ | M16 | 00:00:00 | ||
38 | BIELEC Wojciech | 166 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
39 | WYSOCKI Jerzy | 64 | brak | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |
40 | KLEMAŃSKI Marcin | 104 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 00:00:00 | |
41 | ANGIEL Władysław | 191 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | |
42 | SIKORA Antoni | 145 | ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 | GĄSAWA | M60 | 00:00:00 | |
43 | MAZUROWSKI Robert | 106 | IŁAWA | M30 | 00:00:00 | ||
44 | WISNIEWSKI Włodzimierz | 136 | TORUŃ | M50 | 00:00:00 | ||
45 | LUTOWSKI Wojciech | 230 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
46 | MAJEWSKI Paweł | 300 | Fordoniak | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
47 | KOTŁOWSKI Bartosz | 206 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 00:00:00 | |
48 | DERDOWSKI Michał | 119 | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | MIROTKI | M20 | 00:00:00 | |
49 | PALACZ Wioletta | 22 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
50 | KUBIAK Tomasz | 61 | T.G.SOKÓŁ Gniewkowo | INOWROCŁAW | M40 | 00:00:00 | |
51 | LEWICKI Krzysztof | 121 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
52 | PIETRZAK Tadeusz | 210 | Tkkf Orzeł Bydgoszcz | OSTROMECKO | M60 | 00:00:00 | |
53 | HALINIAK Filip | 41 | BRAK | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | 00:00:00 | |
54 | CHMURA Krzysztof | 147 | NOWY DWÓR | M40 | 00:00:00 | ||
55 | SZTUBECKI Rafał | 112 | LIPNO | M40 | 00:00:00 | ||
56 | KARBOWNIK Mateusz | 89 | Bogmar Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 00:00:00 | |
57 | RAUT Wiesław | 183 | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
58 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 1 | BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | 00:00:00 | |
59 | STARSZAK Paweł | 127 | DĄBROWACHEŁMIŃSKA | M30 | 00:00:00 | ||
60 | LIS Janusz | 135 | TKKF Chełmno | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:00 | |
61 | RĘPALSKA Izabela | 4 | BIAŁE BŁOTA | K30 | 00:00:00 | ||
62 | KURBIEL Aleksandra | 92 | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | ||
63 | KRANZ Magdalena | 129 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | |
64 | DYATLOWA Yulia | 214 | ICE-MAT TEAM OSTRÓW WLKP. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | K20 | 00:00:00 | |
65 | KUZIOŁA Sylwia | 203 | OSTROMECKO | K30 | 00:00:00 | ||
66 | PAŁCZYŃSKA Beata | 55 | BOLUMIN | K20 | 00:00:00 | ||
67 | NAPIERAŁA Leszek | 160 | ŁABISZYN | M40 | 00:00:00 | ||
68 | MIKUŁA Tomasz | 7 | RUN GORDON | RYNARZEWO | M30 | 00:00:00 | |
69 | MACIEJEWSKI Zbigniew | 33 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | INOWROCŁAW | M40 | 00:00:00 | |
70 | BRZEZINSKA Daniela | 39 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | ||
71 | DZIEDZIC Agnieszka | 21 | UNISŁAW | K30 | 00:00:00 | ||
72 | GORDON Roman | 108 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
73 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 80 | LKS Janowo | JANOWO | M20 | 00:00:00 | |
74 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 234 | CZEMLEWO | M20 | 00:00:00 | ||
75 | MICKIEWICZ Jan | 59 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:00 | |
76 | SZRAJDA Monika | 172 | OSÓWIEC | K30 | 00:00:00 | ||
77 | WILK Krzysztof | 233 | BOLUMINEK | M60 | 00:00:00 | ||
78 | SZTEJKA Jolanta | 62 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
79 | PERLIK Grzegorz | 65 | miałem szczęście... | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | |
80 | STAROŃ Monika | 101 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
81 | OWCZARSKI Krzysztof | 196 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
82 | UCIŃSKI Edward | 98 | TTKF instalator pelikan szubin | SZUBIN | M60 | 00:00:00 | |
83 | LUZAK Mirosław | 109 | MWiK Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |
84 | RYMARKIEWICZ Małgorzata | 170 | Wii TEAM | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |
85 | KOZERA Sebastian | 190 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
86 | MALICKI Łukasz | 86 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
87 | KOWALIK Marcin | 218 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
88 | BIELEC Michał | 165 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
89 | KULPA Paulina | 202 | Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk | ŚWIECIE | K20 | 00:00:00 | |
90 | BRZEZIŃSKA Aleksandra | 180 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | ||
91 | BAZAK Cezary | 45 | CDiS-Z | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |
92 | KOHUTEK Violetta | 175 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | 00:00:00 | ||
93 | URBAŃSKI Andrzej | 158 | OSTROMECKO | M40 | 00:00:00 | ||
94 | WITT Wojciech | 197 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
95 | KALISZEWSKI Slawomir | 188 | niezrzeszony | BIAŁE BŁOTA | M30 | 00:00:00 | |
96 | BULIŃSKA Zuzanna | 11 | STRZYŻAWA | K40 | 00:00:00 | ||
97 | KUŚMIEREK Michał | 25 | GZIN | M20 | 00:00:00 | ||
98 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 228 | Run Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |
99 | JENDRZEJCZAK Karol | 100 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
100 | ŁOŚ Dariusz | 23 | ZAMOŚĆ | M50 | 00:00:00 | ||
101 | PIWOŃSKI Robert | 31 | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | TORUŃ | M30 | 00:00:00 | |
102 | GADOMSKA Maria | 57 | BYDGOSZCZ | K60 | 00:00:00 | ||
103 | SZULERECKI Marcin | 185 | GTW | PAPOWO TORUŃSKIE | M30 | 00:00:00 | |
104 | ARSENIUK Anna | 212 | T.S.OPATRUNKI Toruń | GÓRSK | K30 | 00:00:00 | |
105 | BUŚ Jagoda | 36 | OSTROMECKO | K20 | 00:00:00 | ||
106 | KRÓL Dariusz | 60 | GNIEZNO | M40 | 00:00:00 | ||
107 | BAGROWSKI Marek | 19 | niezrzeszony ratownik medyczy | JANOWO | M50 | 00:00:00 | |
108 | SOSIŃSKA Izabela | 14 | niezrzeszona | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 00:00:00 | |
109 | OBUCHOWICZ Weronika | 167 | SOLEC KUJAWSKI | K19 | 00:00:00 | ||
110 | BURKIEWICZ Paulina | 194 | Grupa Trzymająca Wazę | OSTRÓDA | K20 | 00:00:00 | |
111 | BLEJA Krystian | 5 | PGB Sportowa paczka | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
112 | OLENDER Tomasz | 70 | GRUDZIĄDZ | M20 | 00:00:00 | ||
113 | KARBOWNIK Marcin | 229 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 00:00:00 | |
114 | SZTEJKA Damian | 63 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
115 | KOTŁOWSKI Przemysław | 140 | MKSSP63 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
116 | URBAŃSKI Daniel | 54 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
117 | LUZAK Magdalena | 155 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | ||
118 | LUBOWIECKA Julia | 204 | OSTROMECKO | K16 | 00:00:00 | ||
119 | RYMARKIEWICZ Sławomir | 75 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
120 | KOCINIEWSKI Jacek | 84 | LKS Janowo | JANOWO | M40 | 00:00:00 | |
121 | BANACH Grzegorz | 34 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M50 | 00:00:00 | ||
122 | PAWSKA Elżbieta | 82 | NIEZRZESZONA | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |
123 | KOCINIEWSKI Jakub | 85 | LKS Janowo | JANOWO | M16 | 00:00:00 | |
124 | KALA Michał | 143 | ŁABISZYN | M30 | 00:00:00 | ||
125 | JAROCKA Beata | 13 | Niezrzeszona | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | 00:00:00 | |
126 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 220 | T.G.Sokół Gniewkowo | PAKOŚĆ | K30 | 00:00:00 | |
127 | BOSIACKI Mateusz | 137 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |
128 | KUZIOŁA Łukasz | 117 | OSTROMECKO | M30 | 00:00:00 | ||
129 | GRACZYK-GRZYBOWSKA Ilona | 219 | ACTI-VIT | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |
130 | WILIGALSKI Bartosz | 186 | KM Truchcik Łubianka | PIGŻA | M20 | 00:00:00 | |
131 | SKIBIŃSKI Jarosław | 223 | Kopanino | ZŁOTORIA | M40 | 00:00:00 | |
132 | ZAMIATOWSKA Kinga | 71 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |
133 | LEBA Rafał | 18 | niezrzeszony | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 00:00:00 | |
134 | NIKOŁAJEW Monika | 66 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
135 | ANDERSOHN Piotr | 164 | AWKS PITIK | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
136 | BAFIA Piotr | 77 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | ||
137 | RZEMEK Sławomir | 103 | ERZET | GZIN | M30 | 00:00:00 | |
138 | NOWACKI Michał | 114 | MARCONKOWO | M30 | 00:00:00 | ||
139 | DUTKOWSKI Tomasz | 116 | MMPJ | LUBAWKA | M30 | 00:00:00 | |
140 | MAĆKOWIAK Magdalena | 8 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | ||
141 | ŁATA Marcin | 224 | AZS CM UMK | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | |
142 | HALINIAK Dominik | 38 | Brak | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | 00:00:00 | |
143 | GRYLEWICZ Tomasz | 154 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
144 | ZBLEWSKI Tadeusz | 213 | 4 Run Team Bytów | BYTÓW | M30 | 00:00:00 | |
145 | KRUSZEWSKI Tadeusz | 173 | niezrzeszony | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 00:00:00 | |
146 | WIECZOREK Łukasz | 179 | www.bytpak.pl | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |
147 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 30 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |
148 | SZOPIŃSKI Rafał | 130 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
149 | BEREBECKI Roman | 182 | KB Lech Rypin | RYPIN 87-500 | M60 | 00:00:00 | |
150 | ŁATA Maria | 225 | AZS CM UMK | KRAKÓW | K20 | 00:00:00 | |
151 | KLÓSKA Jarosław | 87 | Anka Adaś Kamilka :) | NIEMCZ | M30 | 00:00:00 | |
152 | LIPOWSKI Jakub | 29 | LKS Dąbrowa Chełmińska | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | 00:00:00 | |
153 | DANIELSEN Vegard | 226 | AZS CM UMK | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |
154 | ŁUCZAK Paweł | 97 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |
155 | GRYŃ-MAŚLIJ Katarzyna | 215 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
156 | BŁAŻEJCZYK Łukasz | 93 | OSTROMECKO | M30 | 00:00:00 | ||
157 | PAWŁOWSKI Radosław | 94 | JFTC SU | ZIELONKA | M40 | 00:00:00 | |
158 | STĘPIEŃ Tomasz | 162 | SF Bydg | JARUŻYN | M40 | 00:00:00 | |
159 | SOBCZAK Krzysztof | 169 | run bdg | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
160 | ROSIAK Jaroslaw | 187 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |
161 | ŚWIĘCICKI Wojciech | 74 | AWKS Pitik | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
162 | BIERNACKI Bartosz | 181 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
163 | ZNAJMIECKI Marcin | 99 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | ||
164 | JANUS Dawid | 159 | ŚWIECIE | M20 | 00:00:00 | ||
165 | RAJCZYK Wiktoria | 198 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
166 | LUZAK Szymon | 141 | Restauracja Spiżarnia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |
167 | HALINIAK Bartosz | 40 | BRAK | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | 00:00:00 | |
168 | CZYŻAK Joanna | 56 | RUN Bydgoszcz | NOWY DWÓR | K40 | 00:00:00 | |
169 | GRAJEWSKI Mateusz | 178 | Run4Fun | ŚWIECIE | M30 | 00:00:00 | |
170 | SIMINSKI Wojciech | 51 | AWKS Pitik | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
171 | SZENK Marta | 134 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
172 | MAŁAWA Kasia | 149 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | ||
173 | RÓŻAŃSKI Karol | 124 | GTW | PAPOWO TORUŃSKIE | M30 | 00:00:00 | |
174 | ŚMIGLEWSKI Aleksander | 52 | lks Ostromecko | OSTROMECKO | M19 | 00:00:00 | |
175 | GZYL Mikolaj | 27 | 'Exodus' | BYGDOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
176 | MROZEK Rafał | 81 | CZARŻE | M40 | 00:00:00 | ||
177 | TRZCIŃSKI Franciszek | 131 | SiR START / MLKS Nadwiślanin Chełmno | CHEŁMNO | M50 | 00:00:00 | |
178 | KRYŚ Jacek | 128 | NOWY DWÓR | M50 | 00:00:00 | ||
179 | JARANOWSKI Andrzej | 132 | Mukl Brodnica | BRODNICA | M20 | 00:00:00 | |
180 | SZYSZKA Mariusz | 153 | 4Run Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
181 | KOWALSKI Remigiusz | 298 | Fordoniak | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
182 | CICHOŃSKA- BAZAK Marzena | 44 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
183 | KUBOWICZ Piotr | 120 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
184 | SMYKOWSKI Marcin | 192 | BIL | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |
185 | MURAS Michał | 163 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
186 | ŁOŚ Katarzyna | 24 | ZAMOŚĆ | K50 | 00:00:00 | ||
187 | CORREA Andrew | 35 | AUCKLAND | M20 | 00:00:00 | ||
188 | SZTUBECKA Agnieszka | 113 | LIPNO | K40 | 00:00:00 | ||
189 | OLENDER Bartłomiej | 299 | Fordoniak | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
190 | KOHUTEK Artur | 174 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 00:00:00 | ||
191 | OLSZEWSKI Marek | 297 | Fordoniak | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
192 | PODBIELSKA Alina | 32 | KM UMK Toruń | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | |
193 | KOCINIEWSKI Dariusz | 78 | LKS Janowo | JANOWO | M40 | 00:00:00 | |
194 | GRUBICH Arkadiusz | 12 | NIEMCZ | M30 | 00:00:00 | ||
195 | RETECKI Krzysztof | 10 | OSTROMECKO | M40 | 00:00:00 | ||
196 | STANKIEWICZ Błażej | 201 | LKS Ostromecko | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |
197 | KOCINIEWSKI Franciszek | 79 | LKS Janowo | JANOWO | M16 | 00:00:00 | |
198 | KOSIEDOWSKI Miłosz | 123 | OSTROMECKO | M20 | 00:00:00 | ||
199 | SZYDŁO Sławomir | 102 | MMPJ TEAM | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 00:00:00 | |
200 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 144 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |
201 | BARANOWSKI Damian | 151 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
202 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 227 | UKB Szubin | SZUBIN | M16 | 00:00:00 | |
203 | HALINIAK Andrzej | 37 | Brak | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M50 | 00:00:00 | |
204 | ZABROCKI Adam | 3 | OSÓWIEC | M30 | 00:00:00 | ||
205 | FALKOWSKI Ireneusz | 139 | brak | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |
206 | BASA Jacek | 53 | LIUKS KRUSZWICA | KRUSZWICA | M30 | 00:00:00 | |
207 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 49 | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
208 | GOSIEWSKI Krzysztof | 205 | LKS Ostromecko | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |
209 | SOSIŃSKI Paweł | 67 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 00:00:00 | ||
210 | KRÓL Zbigniew | 221 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
211 | PAWSKI Marcin | 83 | NIEZRZESZONY | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
212 | OSIECKI Grzegorz | 105 | KISIELICE | M60 | 00:00:00 | ||
213 | JANIK Roman | 73 | KWIDZYN BIEGA | KWIDZYN | M60 | 00:00:00 | |
214 | LEWICKI Marek | 122 | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 | ||
215 | DĘBSKI Adrian | 152 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 |
Znaleziono 215 wynik(ów)