Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2017-10-08 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 310 |
Wystartowało : | 235 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 235 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Open i wiekowe Mieszkańcy Dąbrowa Chełmińska |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIDOVODIVIC Olesia | 292 | MK Luchesk | IVANOFRANKOVSK | K20 | 1 | K 1 | 00:00:00 | 00:26:36.15 | 00:26:36.15 | 3:32 | 16.9 (100%) | |||
2 | YURCHUK Oksana | 289 | MK Luchesk | K20 | 2 | K 2 | 00:00:00 | 00:26:38.15 | 00:26:38.15 | +00:00:02 (0.1%) | 3:33 | 16.9 (100%) | |||
3 | DIATLOWA Yulia | 306 | Rawicz | OSTRÓW WLKP | K20 | 3 | K 3 | 00:00:00 | 00:26:40.10 | 00:26:40.10 | +00:00:03 (0.2%) | 3:33 | 16.9 (100%) | ||
4 | OKSENIUK Oksana | 287 | MK Luchesk | LUCK | K20 | 4 | K 5 | 00:00:00 | 00:27:20.05 | 00:27:20.05 | +00:00:43 (2.7%) | 3:38 | 16.5 (97.6%) | ||
5 | MALICKA-ZACNIEWSKA Agata | 273 | TORUŃ | K20 | 5 | K 6 | 00:00:00 | 00:29:37.95 | 00:29:37.95 | +00:03:01 (10.2%) | 3:56 | 15.2 (89.9%) | |||
6 | CHABROS Małgorzata | 126 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | K20 | 6 | K 16 | 00:00:00 | 00:36:02.85 | 00:36:02.85 | +00:09:26 (26.2%) | 4:48 | 12.5 (74.0%) | ||
7 | CHORZĘPA Martyna | 192 | BYDGOSZCZ | K20 | 7 | K 20 | 00:00:00 | 00:36:30.20 | 00:36:30.20 | +00:09:54 (27.1%) | 4:52 | 12.3 (72.8%) | |||
8 | KURBIEL-SYROCKA Aleksandra | 227 | WARSZAWA | K20 | 8 | K 21 | 00:00:00 | 00:36:43.40 | 00:36:43.40 | +00:10:07 (27.6%) | 4:53 | 12.3 (72.8%) | |||
9 | LUZAK Magdalena | 272 | Staff Enea Bydgoszcz Triathlon | BYDGOSZCZ | K20 | 9 | K 25 | 00:00:00 | 00:37:28.95 | 00:37:28.95 | +00:10:52 (29.0%) | 4:59 | 12 (71.0%) | ||
10 | SMAGAGOWSKA Anna | 79 | OTOWICE | K20 | 10 | K 27 | Tak | 00:00:00 | 00:38:01.80 | 00:38:01.80 | +00:11:25 (30.0%) | 5:04 | 11.8 (69.8%) | ||
11 | MAJEWICZ Sylwia | 145 | BYDGOSZCZ | K20 | 11 | K 29 | 00:00:00 | 00:38:11.65 | 00:38:11.65 | +00:11:35 (30.3%) | 5:05 | 11.8 (69.8%) | |||
12 | SADURSKA Agnieszka | 44 | OTOWICE | K20 | 12 | K 34 | Tak | 00:00:00 | 00:40:02.25 | 00:40:02.25 | +00:13:26 (33.6%) | 5:20 | 11.2 (66.3%) | ||
13 | OŚWIECIŃSKA Karolina | 86 | KOKOCKO | K20 | 13 | K 35 | 00:00:00 | 00:40:12.45 | 00:40:12.45 | +00:13:36 (33.8%) | 5:21 | 11.2 (66.3%) | |||
14 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 159 | BYDGOSZCZ | K20 | 14 | K 44 | 00:00:00 | 00:42:29.85 | 00:42:29.85 | +00:15:53 (37.4%) | 5:39 | 10.6 (62.7%) | |||
15 | MAĆKOWIAK Magdalena | 80 | Luxtorpedy | BYDGOSZCZ | K20 | 15 | K 47 | 00:00:00 | 00:43:36.35 | 00:43:36.35 | +00:17:00 (39.0%) | 5:48 | 10.3 (60.9%) | ||
16 | SOSIŃSKA Agata | 307 | BYDGOSZCZ | K20 | 16 | K 58 | 00:00:00 | 00:47:00.05 | 00:47:00.05 | +00:20:23 (43.4%) | 6:16 | 9.6 (56.8%) | |||
17 | GRABSKA Sylwia | 52 | Bydgoska Masa Krytyczna | BYDGOSZCZ | K20 | 17 | K 71 | 00:00:00 | 00:54:56.05 | 00:54:56.05 | +00:28:19 (51.6%) | 7:19 | 8.2 (48.5%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)