Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2017-10-08 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 310 |
Wystartowało : | 235 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 235 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Open i wiekowe Mieszkańcy Dąbrowa Chełmińska |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTŁOWSKI Bartosz | 265 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 1 | M 5 | Tak | 00:00:00 | 00:23:37.20 | 00:23:37.20 | 3:08 | 19.1 (100%) | ||
2 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 108 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M20 | 2 | M 10 | 00:00:00 | 00:26:20.05 | 00:26:20.05 | +00:02:42 (10.3%) | 3:30 | 17.1 (89.5%) | ||
3 | BUŚ Szymon | 116 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 3 | M 14 | Tak | 00:00:00 | 00:27:25.55 | 00:27:25.55 | +00:03:48 (13.9%) | 3:39 | 16.4 (85.9%) | |
4 | PAWŁOWSKI Tomasz | 59 | ZIELONKA | M20 | 4 | M 21 | 00:00:00 | 00:28:22.60 | 00:28:22.60 | +00:04:45 (16.8%) | 3:46 | 15.9 (83.2%) | |||
5 | MAJEWICZ Michał | 221 | BYDGOSZCZ | M20 | 5 | M 29 | 00:00:00 | 00:29:44.70 | 00:29:44.70 | +00:06:07 (20.6%) | 3:57 | 15.1 (79.1%) | |||
6 | STĘPIEŃ Bogdan | 81 | Luxtorpedy | NOWY DWÓR | M20 | 6 | M 32 | Yes | 00:00:00 | 00:30:19.65 | 00:30:19.65 | +00:06:42 (22.1%) | 4:02 | 14.8 (77.5%) | |
7 | WENDA Dawid | 196 | Szkoła Jazdy TOMAS | BYDGOSZCZ | M20 | 7 | M 36 | 00:00:00 | 00:30:48.30 | 00:30:48.30 | +00:07:11 (23.3%) | 4:06 | 14.6 (76.4%) | ||
8 | KAWAŁA Mateusz | 87 | CHEŁMNO | M20 | 8 | M 39 | 00:00:00 | 00:31:14.90 | 00:31:14.90 | +00:07:37 (24.4%) | 4:09 | 14.4 (75.4%) | |||
9 | SMARZ Karol | 266 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | 9 | M 49 | Tak | 00:00:00 | 00:32:29.75 | 00:32:29.75 | +00:08:52 (27.3%) | 4:19 | 13.9 (72.8%) | ||
10 | WENDA Mateusz | 173 | Szkoła Jazdy Tomas | BYDGOSZCZ | M20 | 10 | M 51 | 00:00:00 | 00:32:35.55 | 00:32:35.55 | +00:08:58 (27.5%) | 4:20 | 13.8 (72.3%) | ||
11 | PŁOMIŃSKI Błażej | 300 | Wilki Wilczyn | UNISŁAW | M20 | 11 | M 53 | 00:00:00 | 00:32:42.55 | 00:32:42.55 | +00:09:05 (27.8%) | 4:21 | 13.8 (72.3%) | ||
12 | KUŚMIEREK Michał | 4 | GZIN | M20 | 12 | M 54 | Tak | 00:00:00 | 00:32:43.65 | 00:32:43.65 | +00:09:06 (27.8%) | 4:21 | 13.8 (72.3%) | ||
13 | KOCINIEWSKI Mateusz | 183 | LKS Janowo | JANOWO | M20 | 13 | M 63 | Tak | 00:00:00 | 00:33:11.80 | 00:33:11.80 | +00:09:34 (28.8%) | 4:25 | 13.6 (71.2%) | |
14 | KOCINIEWSKI Bartłomiej Jan | 184 | LKS Janowo | JANOWO | M20 | 14 | M 94 | Tak | 00:00:00 | 00:36:06.60 | 00:36:06.60 | +00:12:29 (34.6%) | 4:48 | 12.5 (65.4%) | |
15 | WESTFALEWSKI Tomasz | 210 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | 15 | M 95 | Tak | 00:00:00 | 00:36:07.10 | 00:36:07.10 | +00:12:29 (34.6%) | 4:48 | 12.5 (65.4%) | |
16 | HALINIAK Dominik | 134 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | 16 | M 98 | Tak | 00:00:00 | 00:36:24.75 | 00:36:24.75 | +00:12:47 (35.1%) | 4:51 | 12.4 (64.9%) | ||
17 | WALCZAK Paweł | 91 | BYDGOSZCZ | M20 | 17 | M 104 | 00:00:00 | 00:36:48.90 | 00:36:48.90 | +00:13:11 (35.8%) | 4:54 | 12.2 (63.9%) | |||
18 | KARBOWNIK Marcin | 64 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | 18 | M 121 | Tak | 00:00:00 | 00:38:22.20 | 00:38:22.20 | +00:14:45 (38.4%) | 5:06 | 11.7 (61.3%) | |
19 | BRZOZOWSKI Piotr | 45 | Brzoza Tri Team | BRZOZA | M20 | 19 | M 126 | 00:00:00 | 00:38:52.65 | 00:38:52.65 | +00:15:15 (39.2%) | 5:10 | 11.6 (60.7%) | ||
20 | WOJCIECHOWSKI Dawid | 72 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M20 | 20 | M 137 | Tak | 00:00:00 | 00:40:22.60 | 00:40:22.60 | +00:16:45 (41.5%) | 5:22 | 11.1 (58.1%) | ||
21 | KARBOWNIK Mateusz | 10 | Bogmar Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | 21 | M 144 | Tak | 00:00:00 | 00:40:50.25 | 00:40:50.25 | +00:17:13 (42.2%) | 5:26 | 11 (57.6%) |
Znaleziono 21 wynik(ów)