XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2018-10-07
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 259
Wystartowało : 193
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 193
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startu
   
1BRZEZIŃSKA Aleksandra 252BYDGOSZCZK2000:00:00
2KOWALSKA Katarzyna 249WŁOCŁAWEKK3000:00:00
3SZENK Marta 5BYDGOSZCZK3000:00:00
4JAROCKA Beata 99DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK40Tak00:00:00
5NAGÓRSKA Elżbieta 241ŁOCHOWICEK4000:00:00
6PALACZ Wioletta 152BYDGOSZCZK4000:00:00
7BRZOZOWSKA Iwona 86UNISŁAWK4000:00:00
8PODBIELSKA Alina 46KM UMK ToruńTORUŃK4000:00:00
9RYMARKIEWICZ Małgorzata 145Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK3000:00:00
10GANDZIAROWSKA Anna 186OTOWICEK20Tak00:00:00
11KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 69OSTROŁĘKAK2000:00:00
12GÓRECKA Marta 135DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
13CABAJ Agata 24BYDGOSZCZK2000:00:00
14KANIEWSKA Alicja 91Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK5000:00:00
15RZEPKA Ewa 239WIELKI GŁĘBOCZEKK4000:00:00
16ZGLINSKA Anna 134UNISLAWK3000:00:00
17SOSIŃSKA Izabela 30GZINK30Tak00:00:00
18WOJCIECHOWSKA Emilia 155BYDGOSZCZK4000:00:00
19RADOWSKA Helena 144BYDGOSZCZK5000:00:00
20SOBOLEWSKA Aleksandra 108BYDGOSZCZK2000:00:00
21POTRZEBOWSKA Agata 10DEAFBYDGOSZCZK3000:00:00
22ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 109CHEŁMŻAK2000:00:00
23CZYŻAK Joanna 67AMSNOWY DWÓRK40Tak00:00:00
24GAPPA Karolina 203SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2000:00:00
25NUNZEK Agnieszka 131JANOWOK40Tak00:00:00
26CHABROS Anna 254ŚWIECIEK3000:00:00
27OŚWIECIŃSKA Karolina 258KOKOCKOK2000:00:00
28SAJUR Sylwia 240BYDGOSZCZK2000:00:00
29MIKSZTOWICZ Oliwia 74JANOWOK20Tak00:00:00
30FILIPSKA Paulina 96BYDGOSZCZK3000:00:00
31SIUDZIŃSKA Anna 62BBKTSBYDGOSZCZK30Yes00:00:00
32PANKANIN Agata 147LKS Dąbrowa ChełmińskaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK16Tak00:00:00
33ŁOŚ Katarzyna 244K5000:00:00
34ANDRZEJEWSKA Joanna 247DOBROMIERZK4000:00:00
35WIESE Katarzyna 51Full Service LadiesBYDGOSZCZK2000:00:00
36NIECHWIEJ Małgorzata 54FULL SERVICE LADIESTCZEWK3000:00:00
37ŁEMPICKA Ewelina 171Full Service LadiesREPTOWOK30Tak00:00:00
38ŚPICA Dorota 118BYDGOSZCZK5000:00:00
39GOŁATA Agnieszka 4Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
40STARSZAK Julia 84DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
41WOLANIN Ola 43SILNOK2000:00:00
42ZAWADZKA Małgorzata 260DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
43BODEK Małgorzata 267K2000:00:00
44SADURSKA Agnieszka 185PaniOTOWICEK20Tak00:00:00
45KIEC Dominika 38BYDGOSZCZK2000:00:00
46LUBOWIECKA-KUZIOŁA Sylwia 223OSTROMECKOK40Tak00:00:00
47CHABROS Małgorzata 227The Runners ŚwiecieŚWIECIEK2000:00:00
48BEDNARCZYK Joanna 80AXA Running TeamCZARNOWOK3000:00:00
49GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 19BYDGOSZCZK2000:00:00
50ROZMARYNOWICZ Anna 229LovelasyDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
51KNIOŁA Lucyna 49NAKŁO NAD NOTECIĄK5000:00:00
52GRABSKA Patrycja 20Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK2000:00:00
53NOWAKOWSKA Marta 218DEAFBYDGOSZCZK3000:00:00
54WASIELEWSKA Daria 226BYDGOSZCZK3000:00:00
55KACZMAREK Agnieszka 34BYDGOSZCZK4000:00:00
56KOZIOŁ Karina 60DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
57HOŁOWNIA-MLECZEK Izabela 53Full Service LadiesJAGODOWOK3000:00:00
58KUCHARCZYK Jola 158OSTROMECKOK30Tak00:00:00
59WILCZEWSKA Monika 143WOLFPACKTORUŃK3000:00:00
60CZAJKOWSKA Adriana 266BYDGOSZCZK2000:00:00
Znaleziono 60 wynik(ów)