XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2018-10-07
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 259
Wystartowało : 193
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 193
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startu
   
1METTO David 246Zawisza BydgoszczBYDGOSZCZM2000:00:00
2KOTŁOWSKI Bartosz 202LKS OstromeckoOSTROMECKOM20Tak00:00:00
3SKIBA Łukasz 250BYDGOSZCZM3000:00:00
4LUTOWSKI Wojciech 222TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
5DEROŃ Waldemar 1701 Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
6STANKIEWICZ Błażej 165LKS OstromeckoBYDGOSZCZM4000:00:00
7GLUGLA Mariusz 139ŚWIECIEM4000:00:00
8PAWŁOWSKI Tomasz 22ZIELONKAM2000:00:00
9MAĆKOWSKI Maciej 124UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:00
10BUŚ Szymon 87LKS OstromeckoWARSZAWAM2000:00:00
11RETECKI Krzysztof 9Bogmar / PrestoOSTROMECKOM40Tak00:00:00
12WILIŃSKI Sebastian 105CZARŻEM30Tak00:00:00
13BUDNIK Bartosz 251INOWROCŁAWM1600:00:00
14BUKOWIŃSKI Michał 257BYDGOSZCZM4000:00:00
15WIĘCKOWSKI Dariusz 72AMS TriathlonBYDGOSZCZM3000:00:00
16RYMER Jakub 256BYDGOSZCZM3000:00:00
17MOROSZCZAK Bogumił 61Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM4000:00:00
18STANKIEWICZ Jacek 125BYDGOSZCZM2000:00:00
19PAWŁOWSKI Radosław 21JFTC SUZIELONKAM5000:00:00
20GOŁATA Wojciech 3Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
21BINKOWSKI Adrian 199Professional HR/CB163GZINM30Tak00:00:00
22ŁADNIAK Dariusz 214CZARNOWOM40Tak00:00:00
23ZAKRZEWSKI Mateusz 233STRZYŻAWAM16Tak00:00:00
24KRUSZEWSKI Tadeusz 234DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
24PRĄDZYŃSKI Marcin 161TRISPACEBYDGOSZCZM4000:00:00
26GÓRA Krystian 100FordonBYDGOSZCZM3000:00:00
27ŚLIWIŃSKI Łukasz 231M30Tak00:00:00
28TRZCIŃSKI Franciszek 102CHEŁMNOM5000:00:00
29KARNOWSKI Sebastian 101CZEMLEWOM30Tak00:00:00
30MULLERT Karol 242BYDGOSZCZM3000:00:00
31SYROCKI Michał 71WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM30Tak00:00:00
32STARSZAK Paweł 83DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
33ŚCIBAK Wojciech 263JFTC SUBYDGOSZCZM3000:00:00
34STARSZAK Seweryn 85DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
35KOCINIEWSKI Dariusz 114LKS JanowoDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
36NARTOWSKI Lukasz 151NAWRAM3000:00:00
37PAWŁOWSKI Kamil 23ZIELONKAM2000:00:00
38BAGROWSKI Marek 8UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWOM50Tak00:00:00
39KOCINIEWSKI Wojciech 116LKS JanowoJANOWO 67M16Tak00:00:00
40GZYL Mikolaj 110Janusze triathlonu 'exodus' teamBYDGOSZCZM3000:00:00
41BIELEC Wojciech 76BYDGOSZCZM3000:00:00
42NALEŻYTY Piotr 94Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM3000:00:00
43MUZIEWICZ Marcel 264UNISŁAWM1900:00:00
44GORGOL Tomasz 166LP500BYDGOSZCZM4000:00:00
45WILCZEWSKI Robert 142WOLFPACKTORUŃM4000:00:00
46SOBOCIŃSKI Kamil 153DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
47ĆWIKLIŃSKI Mikołaj 58Full Service LadiesBYDGOSZCZM2000:00:00
48ŚMIGLEWSKI Aleksander 88OSTROMECKOM20Tak00:00:00
49ROSIAK Jarek 230Trzej KrólowieBYDGOSZCZM4000:00:00
50GRYGIEL Damian 59MOZGOWINAM20Tak00:00:00
51KLINIKOWSKI Jacek 31KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4000:00:00
52KUŚMIEREK Michał 17GZINM30Tak00:00:00
53KOTŁOWSKI Przemysław 163MKS SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:00
54KRUCZKOWSKI Piotr 189FUJI KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5000:00:00
55KOHUTEK Artur 132DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
56HALINIAK Filip 149DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM19Tak00:00:00
57BERNACKI Dominik 90CZARNOWOM3000:00:00
58KOCINIEWSKI Łukasz 121LKS JanowoJANOWOM16Tak00:00:00
59LEŚNIAK Adrian 235BYDGOSZCZM3000:00:00
60BIELEC Michał 160BYDGOSZCZM3000:00:00
61POLIWODZIŃSKI Michał 179KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM3000:00:00
62NOWICKI Błażej 128GRUDZIĄDZM1900:00:00
63NOWAKOWSKI Grzegorz 219DEAFBYDGOSZCZM3000:00:00
64KOSIŁO Marcin 127RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3000:00:00
65WESTFALEWSKI Tomasz 164LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
66KOCINIEWSKI Franciszek 115LKS JanowoJANOWO 67M19Tak00:00:00
67JANUS Dawid 228The Runners ŚwiecieŚWIECIEM3000:00:00
68MALEC Kamil 140SŁOMOWOM2000:00:00
69WOJCIECHOWSKI Jarosław 154BYDGOSZCZM4000:00:00
70RUTKOWSKI Tomasz 36BrakSTRZYŻAWAM40Tak00:00:00
71WALUSIAK Miłosz 156Run PasjaBYDGOSZCZM3000:00:00
72PIWOŃSKI Robert 45Parafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekTORUŃM4000:00:00
73RZEPKA Andrzej 238WIELKI GŁĘBOCZEKM4000:00:00
74TARGOWSKI Marcin 130MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:00
75TRUDNOWSKI Janusz 78BYDGOSZCZM7000:00:00
76KOCINIEWSKI Bartlomiej 89LKS JanowoJANOWOM30Tak00:00:00
77BIEŃKOWSKI Tomasz 95BYDGOSZCZM6000:00:00
78KALEC Marcin 253OSTROMECKOM20Tak00:00:00
79ŚLIWIŃSKI Piotr 262GZINM20Tak00:00:00
80SIUDA Marek 146BYDGOSZCZM4000:00:00
81KOWALCZYK Robert 237OSTROMECKOM40Tak00:00:00
82MANDRA Wojciech 68CZARŻEM30Tak00:00:00
83PRZYBORSKI Marcin 41BrakBYDGOSZCZM3000:00:00
84SOSIŃSKI Paweł 29GZINM30Tak00:00:00
85KUZIOŁA Łukasz 225OSTROMECKOM40Tak00:00:00
86ŁOŚ Dariusz 243M6000:00:00
87OSIECKI Grzegorz 141KISIELICEM6000:00:00
88KAMINSKI Stefan 15rekreacjaTORUNM7000:00:00
89SOBCZAK Krzysztof 245BYDGOSZCZM3000:00:00
90RUTKOWSKI Kamil 44BrakSTRZYŻAWAM19Tak00:00:00
91HALINIAK Jakub 148DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
92BANACH Grzegorz 82WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM50Tak00:00:00
93ŚLIWIŃSKI Mariusz 159KS CZEMLEWOCZEMLEWOM30Tak00:00:00
94BŁAŻEJEWSKI Dariusz 75Klub HDK ŚwiecieŚWIECIEM5000:00:00
95POTRZEBOWSKI Marek 65DEAFBYDGOSZCZM3000:00:00
96HALINIAK Dominik 150DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM20Tak00:00:00
97BRZOZOWSKI Jarosław 1BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5000:00:00
98BORZYSZKOWSKI Grzegorz 6STARY FORDONBYDGOSZCZM3000:00:00
99KUK Bartłomiej Adam 126OSTROMECKOM16Tak00:00:00
100ANDERSOHN Pawel 162PSGBYDGOSZCZM4000:00:00
101KOCINIEWSKI Marcin 120LKS JanowoCZARŻEM30Tak00:00:00
102DŁONIAK Edmund 79tg sokół gniewkowoGNIEWKOWOM7000:00:00
103FALKOWSKI Ireneusz 40BrakBYDGOSZCZM5000:00:00
104ZIELIŃSKI Radosław 18BYDGOSZCZM3000:00:00
105KRÓL Zbigniew 255BYDGOSZCZM4000:00:00
106RUTKOWSKI Szymon 37brakSTRZYŻAWAM16Tak00:00:00
107BLEJA Krystian 48PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3000:00:00
108SZYDŁO Mariusz 168DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
109SZYDŁO Adam 169DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
110SZYDŁO Sławomir 167DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
111MANDRA Marcin 13TORUŃM3000:00:00
112CIEŚLICKI Krzysztof 236BYDGOSZCZM3000:00:00
113MANISZEWSKI Zbigniew 215UNISŁAWM6000:00:00
114STRUTYŃSKI Włodzimierz 55FULL SERVICE LADIESPIGŻAM5000:00:00
114ZOLTEK Patryk 122DABROWA CHELMINSKAM20Tak00:00:00
116ANDRZEJEWSKI Paweł 248DOBROMIERZM4000:00:00
117JAWORSKI Janusz 66TOPORZYSKOM5000:00:00
118WILK Krzysztof 265BOLUMINEKM60Tak00:00:00
119OSZUBSKI Kazimierz 137BYDGOSZCZM4000:00:00
120TOMASZEWSKI Tomasz 232CZARNOWOM3000:00:00
121ZIĘTEK Paweł 42BYDGOSZCZM2000:00:00
122ADAMCZEWSKI Łukasz 119KOŁOBRZEGM3000:00:00
122UCIŃSKI Edward 113TTKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM7000:00:00
124KARWICKI Łukasz 25DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Yes00:00:00
125GOLA Grzegorz 73MARKOWOM4000:00:00
126POZNAŃ Mateusz 56Full Service LadiesGZINM20Tak00:00:00
127PERLIK Grzegorz 196BYDGOSZCZM6000:00:00
128KALISZEWSKI Sławomir 1033KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
129CORREA Andrew 16OSTROMECKOM30Yes00:00:00
130ANGIEL Władysław 106TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM7000:00:00
131BRODACKI Igor 261DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
132KALISZEWSKI Wojciech 1043KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
133KUCHARCZYK Hubert 157OSTROMECKOM40Tak00:00:00
Znaleziono 133 wynik(ów)