XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2018-10-07
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 259
Wystartowało : 193
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 193
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startu
   
1SKIBA Łukasz 250BYDGOSZCZM3000:00:00
2LUTOWSKI Wojciech 222TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
3DEROŃ Waldemar 1701 Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
4MAĆKOWSKI Maciej 124UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:00
5WILIŃSKI Sebastian 105CZARŻEM30Tak00:00:00
6WIĘCKOWSKI Dariusz 72AMS TriathlonBYDGOSZCZM3000:00:00
7RYMER Jakub 256BYDGOSZCZM3000:00:00
8GOŁATA Wojciech 3Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
9BINKOWSKI Adrian 199Professional HR/CB163GZINM30Tak00:00:00
10GÓRA Krystian 100FordonBYDGOSZCZM3000:00:00
11ŚLIWIŃSKI Łukasz 231M30Tak00:00:00
12KARNOWSKI Sebastian 101CZEMLEWOM30Tak00:00:00
13MULLERT Karol 242BYDGOSZCZM3000:00:00
14SYROCKI Michał 71WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM30Tak00:00:00
15ŚCIBAK Wojciech 263JFTC SUBYDGOSZCZM3000:00:00
16NARTOWSKI Lukasz 151NAWRAM3000:00:00
17GZYL Mikolaj 110Janusze triathlonu 'exodus' teamBYDGOSZCZM3000:00:00
18BIELEC Wojciech 76BYDGOSZCZM3000:00:00
19NALEŻYTY Piotr 94Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM3000:00:00
20SOBOCIŃSKI Kamil 153DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
21KUŚMIEREK Michał 17GZINM30Tak00:00:00
22BERNACKI Dominik 90CZARNOWOM3000:00:00
23LEŚNIAK Adrian 235BYDGOSZCZM3000:00:00
24BIELEC Michał 160BYDGOSZCZM3000:00:00
25POLIWODZIŃSKI Michał 179KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM3000:00:00
26NOWAKOWSKI Grzegorz 219DEAFBYDGOSZCZM3000:00:00
27KOSIŁO Marcin 127RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3000:00:00
28JANUS Dawid 228The Runners ŚwiecieŚWIECIEM3000:00:00
29WALUSIAK Miłosz 156Run PasjaBYDGOSZCZM3000:00:00
30TARGOWSKI Marcin 130MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:00
31KOCINIEWSKI Bartlomiej 89LKS JanowoJANOWOM30Tak00:00:00
32MANDRA Wojciech 68CZARŻEM30Tak00:00:00
33PRZYBORSKI Marcin 41BrakBYDGOSZCZM3000:00:00
34SOSIŃSKI Paweł 29GZINM30Tak00:00:00
35SOBCZAK Krzysztof 245BYDGOSZCZM3000:00:00
36ŚLIWIŃSKI Mariusz 159KS CZEMLEWOCZEMLEWOM30Tak00:00:00
37POTRZEBOWSKI Marek 65DEAFBYDGOSZCZM3000:00:00
38BORZYSZKOWSKI Grzegorz 6STARY FORDONBYDGOSZCZM3000:00:00
39KOCINIEWSKI Marcin 120LKS JanowoCZARŻEM30Tak00:00:00
40ZIELIŃSKI Radosław 18BYDGOSZCZM3000:00:00
41BLEJA Krystian 48PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3000:00:00
42MANDRA Marcin 13TORUŃM3000:00:00
43CIEŚLICKI Krzysztof 236BYDGOSZCZM3000:00:00
44TOMASZEWSKI Tomasz 232CZARNOWOM3000:00:00
45ADAMCZEWSKI Łukasz 119KOŁOBRZEGM3000:00:00
46KARWICKI Łukasz 25DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Yes00:00:00
47KALISZEWSKI Sławomir 1033KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
48CORREA Andrew 16OSTROMECKOM30Yes00:00:00
49KALISZEWSKI Wojciech 1043KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
Znaleziono 49 wynik(ów)