XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2018-10-07
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 259
Wystartowało : 193
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 193
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startu
   
1KOTŁOWSKI Bartosz 202LKS OstromeckoOSTROMECKOM20Tak00:00:00
2RETECKI Krzysztof 9Bogmar / PrestoOSTROMECKOM40Tak00:00:00
3WILIŃSKI Sebastian 105CZARŻEM30Tak00:00:00
4GOŁATA Wojciech 3Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
5BINKOWSKI Adrian 199Professional HR/CB163GZINM30Tak00:00:00
6ŁADNIAK Dariusz 214CZARNOWOM40Tak00:00:00
7ZAKRZEWSKI Mateusz 233STRZYŻAWAM16Tak00:00:00
8KRUSZEWSKI Tadeusz 234DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
9ŚLIWIŃSKI Łukasz 231M30Tak00:00:00
10KARNOWSKI Sebastian 101CZEMLEWOM30Tak00:00:00
11SYROCKI Michał 71WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM30Tak00:00:00
12STARSZAK Paweł 83DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
13STARSZAK Seweryn 85DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
14KOCINIEWSKI Dariusz 114LKS JanowoDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
15BAGROWSKI Marek 8UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWOM50Tak00:00:00
16KOCINIEWSKI Wojciech 116LKS JanowoJANOWO 67M16Tak00:00:00
17SOBOCIŃSKI Kamil 153DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
18ŚMIGLEWSKI Aleksander 88OSTROMECKOM20Tak00:00:00
19GRYGIEL Damian 59MOZGOWINAM20Tak00:00:00
20KUŚMIEREK Michał 17GZINM30Tak00:00:00
21KOHUTEK Artur 132DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
22HALINIAK Filip 149DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM19Tak00:00:00
23KOCINIEWSKI Łukasz 121LKS JanowoJANOWOM16Tak00:00:00
24WESTFALEWSKI Tomasz 164LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
25KOCINIEWSKI Franciszek 115LKS JanowoJANOWO 67M19Tak00:00:00
26RUTKOWSKI Tomasz 36BrakSTRZYŻAWAM40Tak00:00:00
27KOCINIEWSKI Bartlomiej 89LKS JanowoJANOWOM30Tak00:00:00
28KALEC Marcin 253OSTROMECKOM20Tak00:00:00
29ŚLIWIŃSKI Piotr 262GZINM20Tak00:00:00
30KOWALCZYK Robert 237OSTROMECKOM40Tak00:00:00
31MANDRA Wojciech 68CZARŻEM30Tak00:00:00
32SOSIŃSKI Paweł 29GZINM30Tak00:00:00
33KUZIOŁA Łukasz 225OSTROMECKOM40Tak00:00:00
34RUTKOWSKI Kamil 44BrakSTRZYŻAWAM19Tak00:00:00
35HALINIAK Jakub 148DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
36BANACH Grzegorz 82WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM50Tak00:00:00
37ŚLIWIŃSKI Mariusz 159KS CZEMLEWOCZEMLEWOM30Tak00:00:00
38HALINIAK Dominik 150DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM20Tak00:00:00
39KUK Bartłomiej Adam 126OSTROMECKOM16Tak00:00:00
40KOCINIEWSKI Marcin 120LKS JanowoCZARŻEM30Tak00:00:00
41RUTKOWSKI Szymon 37brakSTRZYŻAWAM16Tak00:00:00
42SZYDŁO Mariusz 168DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
43SZYDŁO Adam 169DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
44SZYDŁO Sławomir 167DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
45ZOLTEK Patryk 122DABROWA CHELMINSKAM20Tak00:00:00
46WILK Krzysztof 265BOLUMINEKM60Tak00:00:00
47KARWICKI Łukasz 25DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Yes00:00:00
48POZNAŃ Mateusz 56Full Service LadiesGZINM20Tak00:00:00
49CORREA Andrew 16OSTROMECKOM30Yes00:00:00
50BRODACKI Igor 261DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
51KUCHARCZYK Hubert 157OSTROMECKOM40Tak00:00:00
Znaleziono 51 wynik(ów)