Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin" |
Data : | 2017-03-12 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 960 |
Wystartowało : | 877 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 876 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | Powiat-K-OPEN | M-OPEN | Powiat-M-OPEN | N | WP | WP-K | D | K+M | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70+ | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Bike5_All 6km | Bike10_All 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STARŻYŃSKI Andrzej | 927 | Centrum eksportowe klementynka-Fertlek Gorzyce | KOWEL | M20 | 00:00:03 | 00:18:36 | 00:31:11 | |
2 | MARCHUK Sergii | 931 | SK KOVEL LKB RudNIK | KOVEL | M30 | 00:00:03 | 00:18:36 | 00:31:11 | |
3 | UKRAIŃSKI Sergii | 929 | SK KOVEL LKB RudNIK | LIVNR | M20 | 00:00:03 | 00:19:18 | 00:32:42 | |
4 | POBŁOCKI Piotr | 583 | UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORK | LĘBORK | M50 | 00:00:03 | 00:19:58 | 00:33:52 | |
5 | KNOMENKO Volodymyr | 928 | SK KOVEL LKB RudNIK | LUCK | M20 | 00:00:03 | 00:19:58 | 00:33:52 | |
6 | BORZĘCKI Norbert | 64 | KOSZALIN | KOSZALIN | M35 | 00:00:03 | 00:19:59 | 00:33:53 | |
7 | CZERNIEWSKI Marcin | 125 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | M20 | 00:00:04 | 00:20:13 | 00:34:24 | |
8 | ZWIĄZEK Paweł | 880 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M30 | 00:00:04 | 00:20:29 | 00:35:11 | |
9 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 836 | BIEGACZ Z JAROSŁAWCA | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:00:03 | 00:20:30 | 00:35:12 | |
10 | ROSZKOWSKI Tomasz | 634 | WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI | WARSZAWA | M30 | 00:00:05 | 00:20:54 | 00:35:37 | |
11 | WASILEWSKI Marek | 804 | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | PIŁA | M40 | 00:00:03 | 00:20:59 | 00:35:56 | |
12 | MANIKOWSKI Piotr | 465 | KPPSP ZŁOTÓW | ZŁOTÓW | M35 | 00:00:05 | 00:20:56 | 00:36:03 | |
13 | GÓRALSKI Marcin | 207 | GDYNIA | M35 | 00:00:04 | 00:21:19 | 00:36:37 | ||
14 | WYROZĘBSKI Łukasz | 857 | POLICE | M35 | 00:00:04 | 00:21:02 | 00:36:37 | ||
15 | POLAK Szymon | 585 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:04 | 00:21:40 | 00:37:14 | |
16 | BŁASZCZYK Zbigniew | 896 | SZCZECINEK | M40 | 00:00:09 | 00:21:23 | 00:37:16 | ||
17 | TERLIKOWSKI Grzegorz | 919 | STARGARD | M30 | 00:00:04 | 00:21:39 | 00:37:18 | ||
18 | OSOWSKI Tomek | 532 | NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO | DĘBNO | M20 | 00:00:04 | 00:21:32 | 00:37:23 | |
19 | KĘDZIERSKI Andrzej | 323 | SZCZECINEK | M35 | 00:00:03 | 00:21:24 | 00:37:34 | ||
20 | KRAUS Damian | 377 | CHROBRY GRYFICE | GRYFICE | M20 | 00:00:04 | 00:21:51 | 00:37:35 | |
21 | SIP Tomasz | 672 | GORZÓW WLKP. | M35 | 00:00:04 | 00:21:53 | 00:37:42 | ||
22 | SUCHENIA Piotr | 724 | INOV-8 TEAM / WWW.RUN-PASSION.PL | REDA | M35 | 00:00:05 | 00:22:23 | 00:38:02 | |
23 | EMILIT Grzegorz | 172 | DZIESIĄTKA BIAŁOGARD | KARLINO | M30 | 00:00:07 | 00:22:12 | 00:38:03 | |
24 | GESS Mariusz | 197 | GWIK SP. Z O.O. | GOLENIÓW | M40 | 00:00:05 | 00:22:14 | 00:38:05 | |
25 | KUBISZ Mateusz | 392 | KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓW | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:04 | 00:22:04 | 00:38:07 | |
26 | BARTKOWIAK Janusz | 29 | K.B. ZDRÓJ MENTOR | POŁCZYN ZDRÓJ | M20 | 00:00:04 | 00:22:04 | 00:38:07 | |
27 | NOWAK Daniel | 508 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M35 | 00:00:04 | 00:21:53 | 00:38:08 | |
28 | ŻMUDA Tomasz | 887 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG/SARBIA | M40 | 00:00:04 | 00:22:15 | 00:38:16 | |
29 | RUTKOWSKI Jan | 647 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | M40 | 00:00:09 | 00:22:25 | 00:38:19 | |
30 | WILCZEWSKI Krzysztof | 817 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | TYCHOWO | M30 | 00:00:09 | 00:22:18 | 00:38:19 | |
31 | WILCZEWSKI Mariusz | 818 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M30 | 00:00:08 | 00:22:19 | 00:38:21 | |
32 | LEŚNIEWSKI Konrad | 430 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M20 | 00:00:05 | 00:22:23 | 00:38:22 | |
33 | POBŁOCKA Katarzyna | 582 | UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORK | LĘBORK | K20 | 00:00:04 | 00:22:17 | 00:38:23 | |
34 | POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila | 581 | UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORK | LĘBORK | K20 | 00:00:04 | 00:22:16 | 00:38:24 | |
35 | SIECZKOWSKI Michał | 667 | SZCZECIN | M30 | 00:00:07 | 00:22:18 | 00:38:24 | ||
36 | PANASIUK Siergiei | 930 | SK KOVEL LKB RudNIK | KOVEL | M40 | 00:00:03 | 00:22:17 | 00:38:25 | |
37 | NAGLACKI Grzegorz | 499 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:00:03 | 00:22:07 | 00:38:25 | |
38 | GIBA Jacek | 198 | MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M45 | 00:00:04 | 00:22:19 | 00:38:25 | |
39 | WITKIEWICZ Eryk | 828 | BIAŁOGARD | M40 | 00:00:04 | 00:22:14 | 00:38:25 | ||
40 | KOPCEWICZ Robert | 350 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M50 | 00:00:03 | 00:22:06 | 00:38:30 | |
41 | KRAKOWSKI Piotr | 375 | KB PIAST MIĘDZYRZECZ | MIĘDZYRZECZ | M20 | 00:00:06 | 00:22:15 | 00:38:44 | |
42 | WOJNACH Andrzej | 837 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M45 | 00:00:08 | 00:22:22 | 00:38:47 | |
43 | BUCŁAW Piotr | 75 | JW 4094, 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M30 | 00:00:05 | 00:22:21 | 00:38:51 | |
44 | KUBIAK Piotr | 390 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | JASTROWIE | M35 | 00:00:03 | 00:22:19 | 00:38:56 | |
45 | KOTARSKI Wiesław | 361 | TKKF TYTAN POLICE | POLICE | M60 | 00:00:03 | 00:22:20 | 00:38:56 | |
46 | GARBACZ Krzysztof | 185 | GOLENIÓW | M45 | 00:00:05 | 00:22:29 | 00:38:59 | ||
47 | PROCHNA Krzysztof | 592 | MĘŻCZYZNA | FROMBORK | M45 | 00:00:07 | 00:22:49 | 00:39:10 | |
48 | SZOPIŃSKI Tomasz | 748 | KB BRYZA POSTOMINO | NAĆMIERZ | M30 | 00:00:04 | 00:22:29 | 00:39:13 | |
49 | BIEDRZYCKI Adam | 42 | CW FANZA KOŁOBRZEG | STARY BOREK | M30 | 00:00:05 | 00:22:27 | 00:39:19 | |
50 | PIECYK Robert | 915 | BT KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:05 | 00:22:28 | 00:39:20 | |
51 | BARAN Jacek | 25 | CHOJNA | M55 | 00:00:05 | 00:22:42 | 00:39:22 | ||
52 | DĄBROWSKI Robert | 135 | JW 2117 | ZIELENIEWO | M35 | 00:00:06 | 00:22:51 | 00:39:29 | |
53 | GŁUSZCZAK Kazimierz | 204 | TEAM KOPEĆ | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:00:04 | 00:22:20 | 00:39:30 | |
54 | GARSKI Kryspin | 188 | ŚWIAT PŁYTEK/SEXYRUNNERS | BYTÓW | M40 | 00:00:07 | 00:23:04 | 00:39:40 | |
55 | KRUKOWSKI Błażej | 382 | SŁAWNO | M35 | 00:00:08 | 00:22:51 | 00:39:42 | ||
56 | GOLIŃSKI Łukasz | 205 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M35 | 00:00:05 | 00:22:53 | 00:39:47 | |
57 | AUGUSTYNIAK Przemek | 19 | GRYFINO | M20 | 00:00:09 | 00:22:25 | 00:39:57 | ||
58 | BURDA Robert | 85 | KOSPEL | KOSZALIN | M40 | 00:00:09 | 00:23:06 | 00:39:59 | |
59 | ANTONOWICZ Wojciech | 14 | SZCZECIN | M50 | 00:00:11 | 00:23:13 | 00:40:09 | ||
60 | RATAJCZAK Janusz | 613 | DRAWSKO POMORSKIE | M55 | 00:00:05 | 00:22:59 | 00:40:10 | ||
61 | RUDNIKOWSKI Maciej | 639 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40 | 00:00:12 | 00:22:51 | 00:40:15 | |
62 | WALCZAK Maciej | 796 | QUAY POZNAŃ | POZNAŃ | M35 | 00:00:09 | 00:23:06 | 00:40:16 | |
63 | ULDYNOWICZ Łukasz | 790 | MLUKS MOKASYN PŁOTY | GRYFICE | M30 | 00:00:06 | 00:23:04 | 00:40:28 | |
64 | LUBIŃSKI Paweł | 440 | KORALEN TEAM | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:03 | 00:22:51 | 00:40:34 | |
65 | KALETA Sebastian | 305 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:08 | 00:23:28 | 00:40:34 | |
66 | TOMASZEWSKI Dawid | 773 | SZWLA STARGARD | SZCZECIN | M40 | 00:00:08 | 00:23:27 | 00:40:37 | |
67 | PAJDOSZ Rafał | 542 | KB BIAŁA BIEGA | BIAŁA PODLASKA | M40 | 00:00:08 | 00:23:33 | 00:40:39 | |
68 | PISKORZ Szymon | 574 | KP PSP GRYFICE | RYMAŃ | M30 | 00:00:07 | 00:23:24 | 00:40:41 | |
69 | MENTLAK Dariusz | 477 | KP PSP GRYFICE | GRYFICE | M35 | 00:00:06 | 00:23:25 | 00:40:42 | |
70 | BEMOWICZ Tomasz | 40 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:06 | 00:23:33 | 00:40:43 | |
71 | KISZ Przemysław | 332 | SZCZECIN | M40 | 00:00:08 | 00:23:26 | 00:40:43 | ||
72 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 43 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:05 | 00:23:36 | 00:40:46 | ||
73 | KIMASZEWSKI Kornel | 908 | KOŁOBRZEG | M16 | 00:00:14 | 00:23:18 | 00:40:47 | ||
74 | WEGNER Przemysław | 808 | USTKA | M35 | 00:00:14 | 00:23:38 | 00:40:48 | ||
75 | ODWROT Hubert | 514 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:00:10 | 00:23:31 | 00:40:49 | |
76 | CHWIEJ Marcin | 108 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:00:11 | 00:23:25 | 00:40:50 | ||
77 | STACHOWIAK Adrian | 708 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:09 | 00:23:26 | 00:40:54 | ||
78 | ZATORSKI Zbigniew | 867 | X---O---X | GRZYBOWO | M35 | 00:00:22 | 00:23:20 | 00:40:58 | |
79 | POTASZNIK Artur | 589 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:00:05 | 00:23:24 | 00:40:59 | |
80 | CHUDY Henryk | 104 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M60 | 00:00:07 | 00:23:09 | 00:41:00 | |
81 | BAJGERT Robert | 21 | VOLTAIX.PL | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:19 | 00:23:38 | 00:41:01 | |
82 | CHWALISZ Włodek | 106 | 3:33 TEAM | ŁOMNICA | M45 | 00:00:18 | 00:23:34 | 00:41:02 | |
83 | RYŚKIEWICZ Rafał | 651 | AZS PWSZ KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:07 | 00:23:04 | 00:41:09 | |
84 | ZIEMBIŃSKI Krzysztof | 873 | DRAWA DRAWSKO | DRAWSKO POMORSKIE | M35 | 00:00:11 | 00:23:49 | 00:41:15 | |
85 | FIAŁKA Maciej | 176 | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | JEZIORKI | M40 | 00:00:06 | 00:23:36 | 00:41:16 | |
86 | OSTASZEWSKI Paweł | 535 | GOLENIÓW | M40 | 00:00:17 | 00:23:46 | 00:41:16 | ||
87 | KOWALSKI Cezary | 367 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | M50 | 00:00:07 | 00:23:30 | 00:41:19 | |
88 | ŁOWICKI Bartosz | 443 | PRUSZCZ BIEGA | PRUSZCZ GDAŃSKI | M20 | 00:00:08 | 00:23:34 | 00:41:19 | |
89 | GIERLACH Jacek | 200 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:00:14 | 00:23:35 | 00:41:21 | |
90 | BIŃCZAK Tomasz | 49 | OWSB.PL | GDAŃSK | M40 | 00:00:06 | 00:23:53 | 00:41:27 | |
91 | REMBECKI Marcin | 620 | SŁUPSK | M30 | 00:00:30 | 00:23:28 | 00:41:27 | ||
92 | ANTOSIK Grzegorz | 16 | KB BRYZA POSTOMINO/JW 1223 | MASŁOWICE | M40 | 00:00:06 | 00:23:45 | 00:41:33 | |
93 | MYSZKOWSKI Jan | 497 | WAŁCZ | M55 | 00:00:12 | 00:23:52 | 00:41:38 | ||
94 | JASTAK Paweł | 286 | SZCZECIN | M35 | 00:00:13 | 00:23:51 | 00:41:44 | ||
95 | PRĘDKI Grzegorz | 591 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M30 | 00:00:04 | 00:23:55 | 00:41:45 | |
96 | BARCZAK Rafał | 26 | KPP ZŁOTÓW | ZŁOTÓW | M40 | 00:00:16 | 00:23:54 | 00:41:46 | |
97 | RAGAN Tomasz | 607 | TRZEBIATÓW | M35 | 00:00:19 | 00:23:52 | 00:41:53 | ||
98 | CICHOŃCZUK Antoni | 109 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | M65 | 00:00:05 | 00:23:55 | 00:41:56 | |
99 | CHARĘZA Marcin | 88 | ZAWADZKIEGO SZCZECIN | SZCZECIN | M35 | 00:00:36 | 00:23:57 | 00:41:57 | |
100 | KIERZNOWSKI Andrzej | 327 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M55 | 00:00:12 | 00:23:57 | 00:42:01 | |
101 | PAKULSKI Marcin | 543 | KOSZALIN | M40 | 00:00:49 | 00:24:27 | 00:42:01 | ||
102 | PROŚNIEWSKI Mirosław | 593 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M35 | 00:00:06 | 00:23:44 | 00:42:03 | |
103 | HOC Marek | 251 | LEGE ARTIS | BYDGOSZCZ | M35 | 00:00:12 | 00:24:41 | 00:42:04 | |
104 | UZNAŃSKI Wojciech | 794 | GMINA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:03 | 00:23:35 | 00:42:05 | |
105 | RYBIŃSKI Grzegorz | 649 | SZCZECIN | M30 | 00:00:09 | 00:24:08 | 00:42:05 | ||
106 | PAPIERSKA Iwona | 545 | SZCZECIN | K30 | 00:00:19 | 00:24:10 | 00:42:05 | ||
107 | WROTECKA Katarzyna | 851 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | K30 | 00:00:05 | 00:24:11 | 00:42:08 | |
108 | TOMCZAK Marek | 774 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M35 | 00:00:09 | 00:24:17 | 00:42:09 | |
109 | GROCHOWALSKI Rafał | 217 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M35 | 00:00:10 | 00:24:16 | 00:42:09 | |
110 | ZWOLIŃSKI Jan | 882 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M45 | 00:00:10 | 00:24:18 | 00:42:10 | |
111 | HARASIMOWICZ Sławek | 241 | NO GRAVITY | GOLENIÓW | M35 | 00:00:08 | 00:24:06 | 00:42:11 | |
112 | KOŚCIELNIAK Robert | 360 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:00:09 | 00:24:09 | 00:42:11 | |
113 | UZNAŃSKI Ryszard | 793 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:06 | 00:23:36 | 00:42:15 | |
114 | JAROSZEWICZ Grzegorz | 280 | PARKRUN SZCZECIN | POLICE | M40 | 00:00:09 | 00:24:10 | 00:42:18 | |
115 | KRAWCZYK Mateusz | 923 | Ambasador festiwalu biegowego w krynicy zdrój | ŁABĘDZIE | M20 | 00:00:28 | 00:24:11 | 00:42:21 | |
116 | KOSAKOWSKI Marian | 356 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M60 | 00:00:04 | 00:24:14 | 00:42:26 | |
117 | KROCZYŃSKI Sławomir | 379 | KOŁOBRZEG | M55 | 00:00:06 | 00:24:03 | 00:42:28 | ||
118 | KASPEROWICZ Dariusz | 316 | SZCZECIN | M40 | 00:00:16 | 00:23:50 | 00:42:32 | ||
119 | KONARSKI Bartosz | 346 | ERAKAWY RUNNERS | SZCZECIN | M40 | 00:00:27 | 00:24:23 | 00:42:32 | |
120 | SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz | 736 | RUNGRYF | GRYFICE | M50 | 00:00:05 | 00:24:13 | 00:42:35 | |
121 | SOBCZYK Łukasz | 686 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:06 | 00:23:55 | 00:42:35 | |
122 | OLEJNIK Przemek | 519 | NIEZRZESZONY | SZCZECIN | M45 | 00:00:14 | 00:23:53 | 00:42:35 | |
123 | BACHORSKI Tomasz | 20 | KS GRYF KIETRZ | STARA ZBLICHA | M45 | 00:00:27 | 00:23:55 | 00:42:38 | |
124 | MACIEJKO Witold | 454 | ZŁOCIENIEC | M55 | 00:00:06 | 00:23:54 | 00:42:41 | ||
125 | SZPITER Tomasz | 749 | OLAWS ZŁOTORYJA | ZŁOTORYJA | M45 | 00:00:15 | 00:24:26 | 00:42:41 | |
126 | WILK Daniel | 820 | KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP. | ŻELICHOWO | M45 | 00:00:08 | 00:24:11 | 00:42:54 | |
127 | SZLEGIER Dariusz | 745 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M40 | 00:00:06 | 00:24:21 | 00:43:02 | |
128 | MURAWSKA Wioletta | 495 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | K45 | 00:00:08 | 00:24:27 | 00:43:02 | |
129 | LIPIŃSKI Krzysztof | 437 | KOZIEGŁOWY | M55 | 00:00:08 | 00:24:13 | 00:43:03 | ||
130 | MICHALSKI Janusz | 484 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:00:16 | 00:24:55 | 00:43:03 | ||
131 | TCHÓRZEWSKI Marek | 770 | KOSZALIN | M45 | 00:00:09 | 00:24:31 | 00:43:04 | ||
132 | OSTROWSKI Marian | 922 | SENIOR 54 | ZŁOCIENIEC | M60 | 00:00:11 | 00:24:22 | 00:43:04 | |
133 | MAZUR Emiliusz | 474 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40 | 00:00:06 | 00:24:02 | 00:43:07 | |
134 | STEFANOWICZ Paweł | 714 | ORLEN RUNNING TEAM | KOSZALIN | M40 | 00:00:29 | 00:24:27 | 00:43:07 | |
135 | ANDRYSKOWSKI Zdzisław | 12 | LĘBORK | M45 | 00:00:06 | 00:24:07 | 00:43:10 | ||
136 | WALTER Przemysław | 801 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M45 | 00:00:10 | 00:24:30 | 00:43:12 | |
137 | KRASKIEWICZ Tomasz | 376 | BULK CARGO PORT SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:00:11 | 00:24:17 | 00:43:12 | |
138 | KOŹMIC Ryszard | 371 | WSAP SZCZECIN | POLICE | M60 | 00:00:10 | 00:24:14 | 00:43:14 | |
139 | OLESZCZAK Robert | 521 | KP PSP GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:00:06 | 00:24:04 | 00:43:15 | |
140 | KULIŃSKI Bogdan | 920 | DRUŻyna szpiku KGHI | GŁOGÓW | M55 | 00:00:09 | 00:24:23 | 00:43:17 | |
141 | RACZYŃSKI Kazimierz | 604 | Linux magazine team | KOSZALIN | M40 | 00:00:16 | 00:24:35 | 00:43:17 | |
142 | MUCHA Piotr | 493 | FIZJOBIEGACZE SZCZECIN | SZCZECIN | M35 | 00:00:22 | 00:24:38 | 00:43:17 | |
143 | WOJTYŚ Karolina | 840 | WRZEŚNIA | K30 | 00:00:07 | 00:24:34 | 00:43:19 | ||
144 | SURDACKI Piotr | 727 | MONIA TEAM | GRYFINO | M40 | 00:00:20 | 00:24:40 | 00:43:19 | |
145 | CIEKLIŃSKI Jacek | 899 | KARLINO | M30 | 00:00:37 | 00:25:10 | 00:43:20 | ||
146 | ZAWADZKI Damian | 870 | KB WYGAN | ZIELENIEWO | M35 | 00:00:12 | 00:24:49 | 00:43:25 | |
147 | CZEKIERDA Bartosz | 123 | GMINA DYGOWO | ŁYKOWO | M20 | 00:00:27 | 00:24:28 | 00:43:25 | |
148 | TROSNIAK Piotr | 778 | 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M45 | 00:00:14 | 00:24:46 | 00:43:26 | |
149 | KUCZERA Przemysław | 397 | HURPAGUNS TRIATHLON TEAM | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:23 | 00:25:05 | 00:43:29 | |
150 | KĘDZIELEWSKI Łukasz | 321 | ZAWADZKIEGO SZCZECIN | SZCZECIN | M35 | 00:00:36 | 00:24:37 | 00:43:34 | |
151 | GRUSZCZYŃSKI Dawid | 220 | RANGRYF | TRZESZYN | M30 | 00:00:30 | 00:24:29 | 00:43:35 | |
152 | HODERNY Adam | 253 | AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M40 | 00:00:31 | 00:24:29 | 00:43:35 | |
153 | PUCHAŁA Sławomir | 600 | BLUE TEAM PILA | PIŁA | M45 | 00:00:09 | 00:24:18 | 00:43:38 | |
154 | REKOWSKI Bartosz | 618 | STARGARD SZCZECIŃSKI | M16 | 00:00:10 | 00:24:32 | 00:43:39 | ||
155 | BEDNARCZYK Tomasz | 37 | TRZCIANKA | M30 | 00:00:19 | 00:25:05 | 00:43:40 | ||
156 | JAROCHOWICZ Norbert | 279 | NTS | NOWOGARD | M45 | 00:00:05 | 00:24:29 | 00:43:41 | |
157 | GRYCZKA Andrzej | 221 | KB WYGAN | BUDZISTOWO | M50 | 00:00:15 | 00:24:45 | 00:43:43 | |
158 | FELSKA Anna | 174 | MŻS WOŁCZA MAŁA | WOŁCZA MAŁA | K45 | 00:00:14 | 00:25:16 | 00:43:45 | |
159 | SZYMAŃSKI Przemysław | 754 | REWIZOR TRI | TRZCIANKA | M35 | 00:00:19 | 00:25:05 | 00:43:45 | |
160 | PRYK Rafał | 596 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:00:18 | 00:25:00 | 00:43:46 | |
161 | LASEK Bartosz | 417 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:00:26 | 00:25:05 | 00:43:46 | |
162 | LANGE Rafał | 416 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M30 | 00:00:12 | 00:25:18 | 00:43:48 | |
163 | PIŃSKI Piotr | 572 | KREISEL RUNNING TEAM | POZNAŃ | M30 | 00:00:18 | 00:24:58 | 00:43:53 | |
164 | GIEDRYS Wojtek | 199 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:00:19 | 00:25:00 | 00:43:53 | |
165 | GRABSZTUNOWICZ Robert | 214 | TT SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:00:14 | 00:25:36 | 00:43:54 | |
166 | MARCINIAK Robert | 467 | SZCZECIN | M40 | 00:00:06 | 00:24:52 | 00:43:55 | ||
167 | ROMEJ Elżbieta | 630 | ŁKB 'TRUCHT' ŁOBEZ | ŁOBEZ | K50 | 00:00:11 | 00:24:56 | 00:44:00 | |
168 | FRYDRYCH Wojciech | 181 | KB WYGAN | GRZYBOWO | M20 | 00:00:20 | 00:24:46 | 00:44:00 | |
169 | WYSZKOWSKI Marcin | 859 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:19 | 00:24:47 | 00:44:02 | |
170 | DOMAŃSKI Waldemar | 941 | RUN GRYF GRYFICE | GRYFICE | M35 | 00:00:23 | 00:25:26 | 00:44:05 | |
171 | LATUSZEK Sebastian | 418 | SZCZECIN | M20 | 00:00:23 | 00:25:13 | 00:44:08 | ||
172 | SMAGOWSKI Wojciech | 684 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | RĄBINO | M35 | 00:00:24 | 00:24:42 | 00:44:11 | |
173 | KAZIMIERSKI Piotr | 319 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:24 | 00:25:14 | 00:44:12 | ||
174 | BIAŁKOWSKI Marcin | 41 | HOSSA TEAM | GDYNIA | M40 | 00:00:31 | 00:25:18 | 00:44:14 | |
175 | PIETRZYK Tomasz | 569 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M35 | 00:00:10 | 00:24:54 | 00:44:16 | |
176 | FERENS Rafał | 953 | Miastko | MIASTKO | M30 | 00:00:11 | 00:23:54 | 00:44:22 | |
177 | RADOMINSKI Piotr | 606 | TANOWO | M45 | 00:00:15 | 00:25:10 | 00:44:24 | ||
178 | PASZKIEWICZ Grzegorz | 551 | SZCZECIN | M40 | 00:00:11 | 00:25:21 | 00:44:25 | ||
179 | RADAWIEC Kamil | 605 | SZCZECIN | M35 | 00:00:10 | 00:25:22 | 00:44:26 | ||
180 | ŚLIWA Marek | 933 | Nutrilite team | PRZECŁAW | M40 | 00:00:09 | 00:25:24 | 00:44:27 | |
181 | KRÓL Zbigniew | 381 | KB POŁCZYN-ZDRÓJ | POŁCZYN ZDRÓJ | M40 | 00:00:25 | 00:25:31 | 00:44:27 | |
182 | WILKOWSKI Krzysztof | 823 | KOSZALIN | M35 | 00:00:12 | 00:25:11 | 00:44:28 | ||
183 | SIWEK Piotr | 673 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M35 | 00:00:13 | 00:25:17 | 00:44:31 | |
184 | GUZIKIEWICZ Marcin | 233 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M35 | 00:00:18 | 00:25:15 | 00:44:32 | |
185 | CZYRNY Łukasz | 126 | KARNICE | M35 | 00:00:07 | 00:24:52 | 00:44:33 | ||
186 | JACHNIK Sabina | 268 | SZCZECIN | K45 | 00:00:07 | 00:25:04 | 00:44:37 | ||
187 | OLESZCZAK Piotr | 522 | OSP GRYFICE | GRYFICE | M16 | 00:00:06 | 00:25:21 | 00:44:43 | |
188 | RUSIECKI Henryk | 643 | HERMES GRYFINO | SZCZECIN | M60 | 00:00:27 | 00:25:26 | 00:44:48 | |
189 | NOWICKI Michał | 512 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:13 | 00:24:49 | 00:44:52 | |
190 | BURAK Piotr | 82 | TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M35 | 00:00:22 | 00:25:35 | 00:44:52 | |
191 | PLATA Tadeusz | 576 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M65 | 00:00:05 | 00:25:09 | 00:44:55 | |
192 | KIJO Patryk | 328 | SZCZECIN | M35 | 00:00:45 | 00:25:56 | 00:45:01 | ||
193 | GRUDOWSKI Konrad | 219 | SZCZECIN BUKOWE | SZCZECIN | M30 | 00:00:24 | 00:25:28 | 00:45:02 | |
194 | MORGIEWICZ Piotr | 492 | RUNGRYF GRYFICE | ZAGÓRCZE | M50 | 00:00:29 | 00:26:10 | 00:45:02 | |
195 | BARTOSZUK Adam | 30 | BT Kołobrzeg | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:05 | 00:25:10 | 00:45:05 | |
196 | PIECHOWSKI ( JUNIOR) Krzysztof | 566 | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | PIŁA | M16 | 00:00:07 | 00:25:22 | 00:45:05 | |
197 | PIECHOWSKI Krzysztof | 565 | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | PIŁA | M40 | 00:00:07 | 00:25:22 | 00:45:05 | |
198 | GLONEK Dariusz | 201 | WŁOCŁAWEK | M45 | 00:00:30 | 00:25:27 | 00:45:07 | ||
199 | KURAS Mariusz | 407 | OSTRÓDA | M40 | 00:00:13 | 00:25:21 | 00:45:08 | ||
200 | STĘPNIAK Grzegorz | 716 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | TRZEBIESZEWO | M45 | 00:00:14 | 00:25:09 | 00:45:09 | |
201 | SZULC Kamila | 753 | GDYNIA | K30 | 00:00:06 | 00:25:20 | 00:45:10 | ||
202 | CHAROWSKI Marcin | 89 | STARGARD | M35 | 00:00:13 | 00:25:28 | 00:45:10 | ||
203 | LENKIEWICZ Piotr | 425 | AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M35 | 00:00:30 | 00:25:42 | 00:45:12 | |
204 | PŁAŻALSKI Łukasz | 578 | RUNGRYF GRYFICE | BROJCE | M35 | 00:00:30 | 00:25:43 | 00:45:13 | |
205 | FIŁONOWICZ Monika | 179 | SZCZECINEK | K35 | 00:00:10 | 00:25:21 | 00:45:14 | ||
206 | WOJTYSIAK Marcin | 839 | GOLENIÓW | M20 | 00:00:09 | 00:25:15 | 00:45:18 | ||
207 | KUKIEŁA Tomasz | 399 | KOSZALIN | M35 | 00:00:16 | 00:25:42 | 00:45:21 | ||
208 | FILAROWSKI Stefan | 177 | GRUPA NURKÓW INŻYNIERII | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:26 | 00:26:16 | 00:45:21 | |
209 | DUDA Andrzej | 157 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:00:12 | 00:25:19 | 00:45:23 | ||
210 | ZAWADA Wiktor | 914 | GRYFICE | M30 | 00:00:27 | 00:25:19 | 00:45:24 | ||
211 | KSZCZANOWICZ Jacek | 389 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:43 | 00:26:04 | 00:45:24 | ||
212 | WIERZBICKI Jakub | 816 | ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30 | 00:00:10 | 00:25:18 | 00:45:29 | |
213 | KRAKOWIAK Sławomir | 374 | KOSZALIN | M40 | 00:00:16 | 00:25:44 | 00:45:31 | ||
214 | RYŻEWSKI Krzysztof | 910 | QUADIMODO RACING | MIRKÓW-WROCŁAW | M45 | 00:00:12 | 00:25:18 | 00:45:33 | |
215 | URBAŃSKI Tomasz | 791 | BIAŁOGARD | M45 | 00:00:13 | 00:25:52 | 00:45:33 | ||
216 | OLESZCZUK Karol | 523 | POŁCZYN ZDRÓJ | M45 | 00:00:17 | 00:26:00 | 00:45:35 | ||
217 | SZCZYGIELSKI Radosław | 738 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:18 | 00:26:05 | 00:45:35 | ||
218 | SKRZYPIEC Andrzej | 680 | MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:00:18 | 00:26:18 | 00:45:35 | |
219 | SKRZOS Tomasz | 679 | WARSZAWA | M40 | 00:00:20 | 00:25:21 | 00:45:35 | ||
220 | CIUPA Marcin | 114 | H2DESIGN | KOSZALIN | M40 | 00:00:16 | 00:25:17 | 00:45:38 | |
221 | SZCZECIŃSKI Mariusz | 733 | KRÓLICZKI W PLECAKU | PIŁA | M45 | 00:00:13 | 00:25:47 | 00:45:39 | |
222 | PITUŁA Waldemar | 575 | GORZÓW WLKP. | M40 | 00:00:11 | 00:25:29 | 00:45:41 | ||
223 | POLGUJ Piotr | 587 | MKL,PARKRUNSZCZECINEK | SZCZECINEK | M70 | 00:00:06 | 00:25:18 | 00:45:42 | |
224 | STASIOŁEK Tomasz | 711 | KLUB MIŁOŚNIKÓW ŻONY (CUDZEJ) | DOŁUJE/SZCZECIN | M45 | 00:00:26 | 00:26:21 | 00:45:42 | |
225 | KIELING Mariusz | 325 | GULKS BARWICE | BARWICE | M55 | 00:00:11 | 00:25:29 | 00:45:43 | |
226 | AUGUSTYNIAK Grzegorz | 18 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:27 | 00:25:55 | 00:45:43 | |
227 | SZULC Przemysław | 752 | PRZEMYSŁAW SZULC | ZBĄSZYŃ | M30 | 00:00:14 | 00:25:38 | 00:45:45 | |
228 | BIELECKI Andrzej | 46 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:00:19 | 00:25:45 | 00:45:47 | |
229 | ZIÓŁKOWSKI Leszek | 878 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M30 | 00:00:22 | 00:26:02 | 00:45:47 | |
230 | KOŁTUNIAK Hubert | 345 | GOLENIÓW | M35 | 00:00:10 | 00:26:10 | 00:45:48 | ||
231 | SZYDKOWSKI Witold | 955 | LIPKA | M55 | 00:00:10 | 00:25:56 | 00:45:50 | ||
232 | MARCZEWSKI Bartosz | 468 | SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIE | STARGARD | M35 | 00:00:35 | 00:26:11 | 00:45:50 | |
233 | BRZĄKAŁA Waldemar | 67 | KB KAMIEŃ POMORSKI | KAMIEŃ POMORSKI | M45 | 00:00:18 | 00:26:04 | 00:45:51 | |
234 | GRABSZTUNOWICZ Małgorzata | 215 | NIEZRZESZONA | SZCZECIN | K35 | 00:00:13 | 00:25:37 | 00:45:52 | |
235 | SZYMAŃSKI Marek | 755 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | KAMIEŃ POMORSKI | M30 | 00:00:17 | 00:26:06 | 00:45:52 | |
236 | KUSZ Radosław | 412 | KRÓLICZKI W PLECAKU | PIŁA | M40 | 00:00:12 | 00:25:48 | 00:45:54 | |
237 | SOSIN Tomasz | 698 | SZWLA | STARGARD | M55 | 00:00:17 | 00:26:07 | 00:45:55 | |
238 | CHOŁUJ Jarek | 96 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:23 | 00:26:27 | 00:45:55 | |
239 | WRÓBLEWSKI Grzegorz | 854 | SZCZECIN | M45 | 00:00:38 | 00:26:18 | 00:45:59 | ||
240 | CHOMONT Rafał | 97 | GOLENIÓW | M35 | 00:00:10 | 00:25:39 | 00:46:02 | ||
241 | PIECZYŃSKI Krzysztof | 567 | SZCZECIN | M60 | 00:00:05 | 00:25:48 | 00:46:06 | ||
242 | HOPPE Bronislaw | 256 | JW3937 MRZEŻYNO | CZAPLICE | M35 | 00:00:08 | 00:25:43 | 00:46:06 | |
243 | SOWISZ Cezary | 703 | SOWISZ TEAM | SZCZECIN | M50 | 00:00:29 | 00:26:16 | 00:46:07 | |
244 | BUCA Jakub | 73 | SZCZECIN | M50 | 00:00:29 | 00:26:29 | 00:46:07 | ||
245 | CZAPLIŃSKI Jacek | 120 | KOSZALIN | M35 | 00:00:24 | 00:26:09 | 00:46:10 | ||
246 | CIESIELSKI Dawid | 111 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M20 | 00:00:32 | 00:25:50 | 00:46:12 | |
247 | DURMAN Sławomir | 164 | STARGARD | M30 | 00:00:17 | 00:26:28 | 00:46:15 | ||
248 | FLORCZUK Marcin | 918 | KARATE KYOKUSHIN MORYŃ | STARE OBJEZIERZE | M35 | 00:00:27 | 00:26:47 | 00:46:22 | |
249 | ADAMCZEWSKI Marcel | 3 | MORYŃ | MORYŃ | M16 | 00:00:27 | 00:26:47 | 00:46:22 | |
250 | SZABLA Ewelina | 729 | KOSZALIN | K30 | 00:00:12 | 00:25:44 | 00:46:23 | ||
251 | DUDEK Mateusz | 159 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:19 | 00:26:09 | 00:46:24 | |
252 | ADAMCZYK Adam | 4 | ADS SZCZECIN | SZCZECIN | M60 | 00:00:26 | 00:25:51 | 00:46:26 | |
253 | DRZEWIECKI Arkadiusz | 155 | PARKRUN ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:00:29 | 00:26:20 | 00:46:26 | |
254 | WITCZUK Maciej Konrad | 934 | FSD run | SZCZECIN | M35 | 00:00:48 | 00:26:08 | 00:46:27 | |
255 | JONKO Wojciech | 289 | BIAŁOGARD | M65 | 00:00:18 | 00:25:41 | 00:46:28 | ||
256 | KUCHARCZYK Marcin | 394 | 3:33 TEAM | POZNAŃ | M35 | 00:00:20 | 00:26:17 | 00:46:28 | |
257 | HNITECKI Marek | 250 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:30 | 00:26:39 | 00:46:32 | ||
258 | HOŁYŃSKI Leszek | 255 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | PRZECŁAW | M30 | 00:00:25 | 00:26:14 | 00:46:35 | |
259 | TROCKI Robert | 777 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:31 | 00:26:37 | 00:46:37 | ||
260 | KOZYRA Paweł | 370 | RYTEL | M35 | 00:00:39 | 00:26:21 | 00:46:38 | ||
261 | DYBUS Thomas Henri | 166 | VFL FOSITE HELGOLAND | HELGOLAND | M45 | 00:00:17 | 00:26:26 | 00:46:39 | |
262 | KURKOWSKA Magdalena | 925 | DRZONOWO | K30 | 00:00:19 | 00:26:03 | 00:46:39 | ||
263 | KRUKOWSKI Adam | 383 | DRZONOWO | M30 | 00:00:19 | 00:26:03 | 00:46:39 | ||
264 | DUCHOWSKI Robert | 156 | 100% EKIPA GRYFINO | GRYFINO | M40 | 00:00:49 | 00:26:37 | 00:46:39 | |
265 | TWARÓG Eugeniusz | 785 | TEAM COLBERG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:52 | 00:26:51 | 00:46:41 | |
266 | BUCZKOWSKI Jacek | 76 | 8BREM | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:09 | 00:26:01 | 00:46:43 | |
267 | KULIK Sebastian | 943 | Grabowo | GRABOWO | M30 | 00:00:26 | 00:25:55 | 00:46:43 | |
268 | RUDNIK Jerzy | 638 | FLORIAN | CHOJNICE | M65 | 00:00:07 | 00:25:55 | 00:46:46 | |
269 | JAMROŻY Ryszard | 272 | TRUCHT ŁOBEZ | IŃSKO | M50 | 00:00:38 | 00:26:26 | 00:46:47 | |
270 | KASZTELAN Władysław | 317 | TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M35 | 00:00:26 | 00:26:13 | 00:46:50 | |
271 | PĘKAŁA Piotr | 562 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M45 | 00:00:21 | 00:26:35 | 00:46:52 | |
272 | STORCZYK-RAK Agnieszka | 717 | SZCZECINEK | K30 | 00:00:37 | 00:26:18 | 00:46:54 | ||
273 | POBŁOCKA Bożena | 580 | UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORK | LĘBORK | K45 | 00:00:05 | 00:26:34 | 00:47:02 | |
274 | SOBKOWIAK Robert | 689 | ŚWINOUJŚCIE | M45 | 00:00:34 | 00:26:14 | 00:47:06 | ||
275 | MICHALSKA Małgorzata | 483 | KURY Z WOLNEGO WYBIEGU . | ŚWINOUJŚCIE | K45 | 00:00:34 | 00:26:15 | 00:47:06 | |
276 | ROMANOWSKI Piotr | 628 | BRAK | ZIELONA GÓRA | M30 | 00:00:13 | 00:26:10 | 00:47:07 | |
277 | STACHOWIAK Ryszard | 707 | BIAŁOGARD | M60 | 00:00:07 | 00:25:52 | 00:47:09 | ||
278 | JARZYNA Roman | 282 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M45 | 00:00:08 | 00:26:11 | 00:47:10 | |
279 | KARCZ Artur | 310 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:11 | 00:27:26 | 00:47:10 | ||
280 | MIEDZIANOWSKI Mariusz | 486 | MARIUSZ MIEDZIANOWSKI | GOLENIÓW | M40 | 00:00:22 | 00:27:16 | 00:47:12 | |
281 | RAMA Janusz | 609 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:36 | 00:26:31 | 00:47:13 | ||
282 | STĘPIŃSKI Mirosław | 715 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:00:40 | 00:26:32 | 00:47:13 | |
283 | KUBLER Andrzej | 393 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M35 | 00:00:41 | 00:26:37 | 00:47:13 | |
284 | POLAŃSKI Dariusz | 586 | JW 3411 MRZEŻYNO | MRZEŻYNO | M45 | 00:00:11 | 00:27:26 | 00:47:15 | |
285 | PRZYCHÓDZKO Roman | 598 | KTC KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:24 | 00:26:31 | 00:47:15 | |
286 | PLEWA Piotr | 577 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M40 | 00:00:13 | 00:26:25 | 00:47:18 | |
287 | KISIEL Mariusz | 330 | MIECHĘCINO | M30 | 00:00:39 | 00:26:54 | 00:47:21 | ||
288 | KRACZKOWSKI Przemysław | 372 | KOSZALIN | M35 | 00:00:51 | 00:26:29 | 00:47:23 | ||
289 | PACZYŃSKA Joanna | 540 | WYSOKA KAMIEŃSKA | K30 | 00:00:33 | 00:26:39 | 00:47:28 | ||
290 | DOMAGAŁA Sławomir | 148 | BRZEŻNO | M35 | 00:00:19 | 00:26:21 | 00:47:30 | ||
291 | RUMISTRZEWICZ Artur | 642 | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:00:20 | 00:27:01 | 00:47:30 | ||
292 | RUMISTRZEWICZ Robert | 641 | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:00:19 | 00:27:02 | 00:47:31 | ||
293 | KUCZER Agata | 396 | STARGARD | K30 | 00:00:23 | 00:27:13 | 00:47:33 | ||
294 | NOWICKI Tomasz | 513 | SZWLA | STARGARD | M50 | 00:00:23 | 00:27:14 | 00:47:33 | |
295 | ADAMCZAK Krzysztof | 1 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M55 | 00:00:23 | 00:27:14 | 00:47:33 | |
296 | LITAROWICZ Adam | 438 | ------- | DRAWSKO POMORSKIE | M55 | 00:00:03 | 00:26:20 | 00:47:35 | |
297 | OTTO Michał | 539 | KOSZALIN | M30 | 00:00:13 | 00:26:16 | 00:47:35 | ||
298 | KOSIOREK Darek | 358 | PNIEWY | M50 | 00:00:15 | 00:26:23 | 00:47:35 | ||
299 | OSZMIAŃSKI Stanisław | 536 | KB BRYZA POSTOMINO | PAŁOWO | M55 | 00:00:27 | 00:26:00 | 00:47:35 | |
300 | AKIER Adrian | 9 | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:31 | 00:26:34 | 00:47:35 | ||
301 | STEFANIAK Piotr | 713 | ŁEBA MORS POLAND | LĘBORK | M55 | 00:00:15 | 00:27:01 | 00:47:36 | |
302 | WYSZCZELSKI Paweł | 858 | HQ MNCNE | STARGARD | M40 | 00:00:24 | 00:26:49 | 00:47:36 | |
303 | SZYMAŃSKI Piotr | 758 | ROSNOWO | M40 | 00:00:47 | 00:27:12 | 00:47:37 | ||
304 | MALINOWSKI Zbigniew | 462 | KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW | KOŁOBRZEG | M60 | 00:00:37 | 00:26:20 | 00:47:38 | |
305 | PRZYBYSZ Michał | 597 | MASZEWO | M30 | 00:00:45 | 00:26:52 | 00:47:38 | ||
306 | ADAMOWICZ Daniel | 7 | FUNDACJA KROK | SZCZECIN | M30 | 00:00:24 | 00:26:15 | 00:47:40 | |
307 | MATERKA Grzegorz | 473 | KLB KAMIEŃ POMORSKI | JARSZEWO | M50 | 00:00:36 | 00:27:20 | 00:47:40 | |
308 | WEREMIJ Sławek | 809 | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:00:18 | 00:26:54 | 00:47:41 | ||
309 | DĄBROWSKI Wiktor | 137 | SZCZYTNO | M20 | 00:00:11 | 00:27:15 | 00:47:42 | ||
310 | HARŁUKOWICZ Krzysztof | 242 | SZCZECIN | M40 | 00:00:08 | 00:26:46 | 00:47:43 | ||
311 | KOWALCZYK Mateusz | 364 | NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO | DĘBNO | M16 | 00:00:29 | 00:26:49 | 00:47:44 | |
312 | TELESIEWICZ Henryk | 950 | Groch-Bytów | SŁAWNO | M70 | 00:00:17 | 00:26:19 | 00:47:45 | |
313 | GASIEWICZ Damian | 192 | GOLICE | M20 | 00:00:50 | 00:27:28 | 00:47:47 | ||
314 | RÓŻAŃSKI Jacek | 635 | NIEZRZESZONY | MRZEŻYNO | M45 | 00:00:36 | 00:26:59 | 00:47:49 | |
315 | ŻARNOWSKA Katarzyna | 884 | PIŁA | K40 | 00:00:27 | 00:27:07 | 00:47:51 | ||
316 | HASS Artur | 245 | E-FIZJO | PIŁA | M35 | 00:00:10 | 00:26:47 | 00:47:52 | |
317 | SZUBERT Julia | 751 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K16 | 00:00:24 | 00:26:33 | 00:47:52 | |
318 | HASS Anita | 244 | E-FIZJO | PIŁA | K35 | 00:00:09 | 00:26:48 | 00:47:53 | |
319 | RATAJEWSKI Arkadiusz | 616 | ŚWIDWIN | M35 | 00:00:22 | 00:26:45 | 00:47:55 | ||
320 | KLIMAS Agnieszka | 337 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | K30 | 00:00:24 | 00:26:34 | 00:47:57 | |
321 | OTOKA Kasia | 538 | MONIA TEAM | SZCZECIN | K40 | 00:00:20 | 00:26:47 | 00:47:59 | |
322 | SOKOŁOWSKI Maciej | 693 | KOSZALIN | M35 | 00:01:02 | 00:26:53 | 00:48:00 | ||
323 | PEŁECHATA Julita | 559 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:00:21 | 00:26:38 | 00:48:01 | ||
324 | STRUŚ Artur | 720 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M50 | 00:00:16 | 00:26:44 | 00:48:05 | |
325 | LEWANDOWSKI Piotr | 433 | SKB DZIK | POLICE | M35 | 00:00:32 | 00:26:58 | 00:48:05 | |
326 | WALERIAŃCZYK Roman | 798 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M45 | 00:00:33 | 00:27:12 | 00:48:06 | |
327 | RÓŻYCKI Edward | 636 | MUKS TORNADO | SZCZECIN | M60 | 00:00:22 | 00:27:27 | 00:48:08 | |
328 | TALAREK Robert | 769 | SZCZECIN | M40 | 00:00:35 | 00:27:19 | 00:48:08 | ||
329 | BRODZK Adam | 65 | POLICE | M35 | 00:01:00 | 00:27:25 | 00:48:08 | ||
330 | UKRAIŃSKI Sławomir | 789 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:10 | 00:26:58 | 00:48:10 | |
331 | KACZMARCZYK Stanisław | 297 | SZWLA | STARGARD | M55 | 00:00:17 | 00:27:05 | 00:48:13 | |
332 | WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata | 834 | KOŁOBRZEG | K45 | 00:00:14 | 00:26:48 | 00:48:15 | ||
333 | GROCHOWSKI Krzysztof | 218 | MASZEWO | M30 | 00:00:15 | 00:26:39 | 00:48:17 | ||
334 | ŁĄTKOWSKI Patryk | 893 | AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M16 | 00:00:21 | 00:26:38 | 00:48:19 | |
335 | WOŹNIAK Piotr | 848 | KOŁOBRZEG | M55 | 00:00:38 | 00:27:16 | 00:48:19 | ||
336 | KIK Andrzej | 329 | NIE MARNUJ TLENU | GDAŃSK | M70 | 00:00:31 | 00:26:48 | 00:48:20 | |
337 | HOC Dariusz | 252 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:12 | 00:26:51 | 00:48:21 | ||
338 | KOSIOR Piotr | 357 | KOSZALIN | M45 | 00:00:31 | 00:26:51 | 00:48:24 | ||
339 | GRYGORUK Cezary | 222 | SZCZECIN | M50 | 00:00:08 | 00:26:53 | 00:48:26 | ||
340 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 835 | INOWROCŁAW | M20 | 00:00:18 | 00:27:15 | 00:48:26 | ||
341 | FURMAN Tomasz | 182 | WARSZAWA | M50 | 00:00:42 | 00:27:25 | 00:48:28 | ||
342 | KOLANKOWSKI Andrzej | 340 | PIŁA | M55 | 00:00:27 | 00:27:29 | 00:48:29 | ||
343 | KAŹMIERCZAK Robert | 894 | NIEKANIN | M45 | 00:00:28 | 00:27:10 | 00:48:30 | ||
344 | DOBAK Stefan | 146 | KB SZAMOTUŁY | SZAMOTUŁY | M70 | 00:00:31 | 00:27:21 | 00:48:30 | |
345 | DZIKOWSKI Łukasz | 169 | GRA RUNNERS | GRYFICE | M35 | 00:00:42 | 00:27:46 | 00:48:30 | |
346 | WIATRZYK Krzysztof | 811 | DARŁOWO | DARŁOWO | M45 | 00:00:18 | 00:26:42 | 00:48:32 | |
347 | SZYMEROWSKI Łukasz | 761 | WEJHEROWO | M35 | 00:00:28 | 00:27:29 | 00:48:32 | ||
348 | KARTOSZ Mariusz | 315 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:00:40 | 00:26:53 | 00:48:32 | |
349 | BRZEZICKI Marcin | 70 | WOLIN | M40 | 00:00:12 | 00:27:22 | 00:48:33 | ||
350 | CHLEBOWSKI Adam | 92 | WYSOCKI-SKI TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M65 | 00:00:14 | 00:27:06 | 00:48:33 | |
351 | SZYMAŃSKI Mateusz | 756 | MIASTKO | M30 | 00:00:25 | 00:27:36 | 00:48:33 | ||
352 | SIENICKI Piotr | 668 | OPIUM | KOSZALIN | M40 | 00:00:36 | 00:27:30 | 00:48:35 | |
353 | WILIŃSKI Marek | 819 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M55 | 00:00:53 | 00:27:54 | 00:48:35 | |
354 | DARONIN Pavlo | 130 | GOLENIÓW | M35 | 00:00:45 | 00:27:44 | 00:48:38 | ||
355 | CIBORSKI Sławomir | 916 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:21 | 00:27:22 | 00:48:39 | ||
356 | BOJKOWSKI Janusz | 56 | KB BRYZA POSTOMINO | JEZIERZANY | M40 | 00:00:43 | 00:27:50 | 00:48:40 | |
357 | LENIO Dariusz | 423 | TYCHOWO | M35 | 00:00:04 | 00:27:09 | 00:48:44 | ||
358 | SZARYŃSKI Adam | 731 | IRONMAN | MIĘDZYZDROJE | M40 | 00:00:08 | 00:26:46 | 00:48:45 | |
359 | KOSECKA Katarzyna | 904 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K30 | 00:00:13 | 00:27:29 | 00:48:46 | |
360 | SIKORSKI Adam | 898 | SIKORROWO | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:13 | 00:27:30 | 00:48:46 | |
361 | JANKOWSKI Lech | 276 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M60 | 00:00:25 | 00:26:34 | 00:48:46 | |
362 | WYGANOWSKI Andrzej | 856 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M70 | 00:00:12 | 00:27:30 | 00:48:47 | |
363 | RONIJ Łukasz | 631 | ANDREW'S TEAM | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:16 | 00:27:15 | 00:48:47 | |
364 | SROKA Robert | 706 | TRZEBIATÓW | M40 | 00:00:32 | 00:27:35 | 00:48:48 | ||
365 | TUCHORSKA Julita | 783 | ZŁOCIENIEC | K30 | 00:00:12 | 00:27:01 | 00:48:49 | ||
366 | WALKER James | 799 | LONDON | M35 | 00:00:57 | 00:27:23 | 00:48:51 | ||
367 | WOLSKI Tomasz | 844 | SZCZECIN | M45 | 00:00:28 | 00:27:16 | 00:48:52 | ||
368 | RAŚ Ryszard Marek | 612 | EKO-WOD-KAN | SIANOŻĘTY | M65 | 00:00:05 | 00:26:58 | 00:48:53 | |
369 | CHRZANOWSKI Mariusz | 102 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:00:26 | 00:26:49 | 00:48:53 | ||
370 | BLOK Karol | 50 | ORTOPEDA-BLOK.PL | CHOJNICE | M35 | 00:00:34 | 00:27:56 | 00:48:58 | |
371 | PIELICH Konrad | 568 | SŁUPSK | M30 | 00:00:54 | 00:27:16 | 00:48:59 | ||
372 | ROGANOWSKA Danuta | 624 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30 | 00:00:21 | 00:27:45 | 00:49:00 | |
373 | SŁOWIŃSKI Roman | 683 | BIEGAMY RAZEM | GDYNIA | M55 | 00:00:07 | 00:26:46 | 00:49:01 | |
374 | ORZEŁ Jacek | 530 | DYGOWO | M45 | 00:00:36 | 00:27:30 | 00:49:01 | ||
375 | DURKOWSKI Dawid | 163 | SZCZECIN | M30 | 00:00:22 | 00:27:31 | 00:49:02 | ||
376 | MAŁKIŃSKI Józef | 464 | RWT W BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:42 | 00:27:34 | 00:49:03 | |
377 | PAWELEC Artur | 554 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M45 | 00:00:15 | 00:27:17 | 00:49:04 | |
378 | NOWAK Klaudia | 509 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K30 | 00:00:15 | 00:27:17 | 00:49:04 | |
379 | OSTAPKO Mateusz | 534 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | WYSOKA KAMIEŃSKA | M16 | 00:00:22 | 00:27:02 | 00:49:04 | |
380 | KLOSKOWSKI Dariusz | 338 | NIGHT RUNNERS | SŁUPSK | M40 | 00:00:17 | 00:27:15 | 00:49:05 | |
381 | GIERSZYŃSKI Marcin | 944 | Grabowo | GRABOWO | M20 | 00:00:24 | 00:27:43 | 00:49:05 | |
382 | GUDANIEC Radosław | 230 | TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:00:26 | 00:27:32 | 00:49:05 | |
383 | SPYCHAŁA Maciej | 705 | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | WRONKI | M40 | 00:00:46 | 00:27:41 | 00:49:08 | |
384 | KULINICZ Agnieszka | 403 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K35 | 00:00:16 | 00:27:38 | 00:49:12 | |
385 | KLASA Jan | 333 | NOŻYNO | M60 | 00:00:18 | 00:27:14 | 00:49:12 | ||
386 | LITWINOWICZ Beata | 905 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:38 | 00:27:37 | 00:49:12 | ||
387 | MICKIEWICZ Adam | 911 | JW 3937 | MRZEŻYNO | M30 | 00:00:08 | 00:27:04 | 00:49:13 | |
388 | TRZECIAK Dariusz | 781 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:41 | 00:28:08 | 00:49:13 | |
389 | TADROWSKI Tomasz | 767 | INOWROCŁAW | M40 | 00:00:30 | 00:27:35 | 00:49:16 | ||
390 | BARCZYKOWSKI Grzegorz | 27 | POZNAŃ | M40 | 00:00:32 | 00:27:53 | 00:49:16 | ||
391 | SIDORKIEWICZ Anna | 666 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | MIĘDZYWODZIE | K45 | 00:00:19 | 00:27:28 | 00:49:17 | |
392 | CHUDZIK Zbigniew | 105 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M55 | 00:00:14 | 00:27:34 | 00:49:18 | |
393 | SAPIKOWSKA Magdalena | 662 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K40 | 00:00:16 | 00:27:38 | 00:49:22 | |
394 | GRZELAK Sebastian | 226 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M50 | 00:00:17 | 00:27:35 | 00:49:22 | |
395 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 460 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:00:25 | 00:27:43 | 00:49:23 | ||
396 | GARSKA Joanna | 187 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K40 | 00:00:14 | 00:27:39 | 00:49:24 | |
397 | JABŁOŃSKI Arkadiusz | 267 | TYCHOWO | M40 | 00:00:40 | 00:27:45 | 00:49:24 | ||
398 | CZARNECKI Mirosław | 122 | ZŁOTÓW | M55 | 00:00:11 | 00:27:04 | 00:49:25 | ||
399 | SKOWROŃSKI Łukasz | 678 | KOBYLNICA | M45 | 00:00:22 | 00:27:40 | 00:49:25 | ||
400 | BRZEZICKA Kornelia | 69 | WOLIN | K30 | 00:00:11 | 00:27:38 | 00:49:26 | ||
401 | IWANIEC Dariusz | 261 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40 | 00:00:37 | 00:27:51 | 00:49:26 | |
402 | BANAŚ Adam | 24 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:11 | 00:27:27 | 00:49:29 | ||
403 | DAŚKO Marek | 131 | KOŁOBRZEG | M55 | 00:00:23 | 00:28:03 | 00:49:32 | ||
404 | KALUZYNSKI Piotr | 307 | WRONKI | M50 | 00:00:33 | 00:27:38 | 00:49:32 | ||
405 | MĘDEL Cezary | 479 | KOSZALIN | M40 | 00:00:17 | 00:27:49 | 00:49:34 | ||
406 | OPALIŃSKI Stanisław | 527 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M60 | 00:00:07 | 00:26:51 | 00:49:35 | |
407 | WRZESZCZ Piotr | 855 | SZCZECIN | M40 | 00:00:54 | 00:27:28 | 00:49:36 | ||
408 | CIESZYŃSKI Mariusz | 113 | BEAUTY-STUDIO LĘBORK | LĘBORK | M40 | 00:00:29 | 00:27:57 | 00:49:37 | |
409 | CIESZYŃSKI Marcin | 112 | LĘBORK | M35 | 00:00:29 | 00:27:57 | 00:49:37 | ||
410 | SATRO Piotr | 663 | KP PSP KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:36 | 00:27:29 | 00:49:37 | |
411 | TEKIEL Marcin | 771 | OSP DYGOWO | DYGOWO | M35 | 00:00:36 | 00:27:29 | 00:49:37 | |
412 | KWIATKOWSKI Grzegorz | 414 | DOWÓDZTWO 12SDZ | SZCZECIN | M40 | 00:00:35 | 00:26:29 | 00:49:38 | |
413 | MIECZKOWSKI Michał | 913 | KTC KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M55 | 00:00:25 | 00:27:55 | 00:49:39 | |
414 | ROGOŻA Ireneusz | 625 | KOSZALIN | M45 | 00:00:23 | 00:28:05 | 00:49:40 | ||
415 | PUŚCIAN Krzysztof | 601 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M40 | 00:00:45 | 00:27:51 | 00:49:40 | |
416 | KARCZEWSKI Krzysztof | 311 | AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M55 | 00:00:42 | 00:27:30 | 00:49:41 | |
417 | ŚWIETLIK Tomasz | 766 | KOSZALIN | M55 | 00:00:21 | 00:28:07 | 00:49:42 | ||
418 | KOTOWSKI Dominik | 362 | POLICE | M30 | 00:00:36 | 00:28:08 | 00:49:46 | ||
419 | CZEPUKOJĆ Wojciech | 124 | USTRONIE MORSKIE | M20 | 00:00:45 | 00:28:12 | 00:49:46 | ||
420 | ŁUKASZ Marcin | 448 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M20 | 00:00:33 | 00:27:53 | 00:49:47 | |
421 | WODNICKI Krzysztof | 832 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M30 | 00:00:35 | 00:27:36 | 00:49:49 | |
422 | BUZAŁA Walenty | 86 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M55 | 00:00:32 | 00:27:59 | 00:49:52 | |
423 | ORŁOWSKA Beata | 529 | BEAUTYZONE | KOŁOBRZEG | K45 | 00:00:37 | 00:28:13 | 00:49:53 | |
424 | KARKOWSKA Wiesława | 312 | BARANOWO | K55 | 00:00:15 | 00:27:46 | 00:49:54 | ||
425 | FILIPIAK Witold | 926 | OBRZYCKO | M50 | 00:00:15 | 00:27:46 | 00:49:54 | ||
426 | CHRZANOWSKI Bartłomiej | 103 | ZIELENIEWO | M30 | 00:00:41 | 00:28:01 | 00:49:54 | ||
427 | KISIEL Rafał | 331 | LEBIEGA BIEGA | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:39 | 00:27:45 | 00:49:55 | |
428 | WIELGAT Łukasz | 813 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M30 | 00:00:22 | 00:27:39 | 00:49:56 | |
429 | MRUGALSKA Magdalena | 937 | JW1223 | KOSZALIN | K20 | 00:00:30 | 00:27:42 | 00:49:56 | |
430 | SOBCZAK Kacper | 685 | SZCZECIN | M20 | 00:00:14 | 00:27:25 | 00:49:57 | ||
431 | MARECKI Marcin | 469 | 3:33 TEAM | POZNAŃ | M35 | 00:00:20 | 00:28:07 | 00:49:57 | |
432 | CZAPLICKI Paweł | 119 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:06 | 00:27:47 | 00:50:00 | |
433 | TYLL Grzegorz | 788 | PIŁA | M60 | 00:00:25 | 00:27:53 | 00:50:01 | ||
434 | KUŁAKOWSKI Dawid | 404 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:37 | 00:27:56 | 00:50:01 | |
435 | MICERSKI Tomasz | 481 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:38 | 00:27:55 | 00:50:01 | |
436 | BIELENIS Dariusz | 47 | BEZA TEAM | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:00:58 | 00:28:23 | 00:50:01 | |
437 | SZCZERBA Beata | 734 | BEZA TEAM | ŚWINOUJŚCIE | K40 | 00:00:59 | 00:28:21 | 00:50:01 | |
438 | ZIOMKO Rafał | 876 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:29 | 00:27:55 | 00:50:05 | ||
439 | MEISSNER Bogusław | 476 | ŚWIDWIN | M50 | 00:00:27 | 00:27:58 | 00:50:07 | ||
440 | CZYŻEWSKI Piotr | 128 | TKKF KOSZALIN | MĄCZNIK | M50 | 00:00:05 | 00:27:48 | 00:50:08 | |
441 | KACZOROWSKI Mieczysław | 301 | 109 SZPITAL WOJSKOWY | SZCZECIN | M45 | 00:00:13 | 00:28:10 | 00:50:08 | |
442 | GÓRECKA-MITORAJ Justyna | 208 | MAMY TO ! | CHOJNICE | K35 | 00:00:25 | 00:27:33 | 00:50:08 | |
443 | HRYCIÓW Paweł | 258 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M30 | 00:00:43 | 00:28:22 | 00:50:08 | |
444 | KUKIEŁKA Wojciech | 400 | OBROTY | M35 | 00:00:42 | 00:28:39 | 00:50:13 | ||
445 | WILKLISZ Wojciech | 821 | SZCZECIN BIEGA | SZCZECIN | M45 | 00:00:54 | 00:27:59 | 00:50:16 | |
446 | NACHYŁA Paweł | 498 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:00:45 | 00:28:14 | 00:50:17 | |
447 | TORCZ Karol | 776 | SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:23 | 00:27:57 | 00:50:18 | |
448 | CHWIEDUK Andrzej | 107 | KARLINO | M30 | 00:00:29 | 00:28:00 | 00:50:19 | ||
449 | LENARTOWICZ Stanisław | 422 | STARA ŁUBIANKA | M55 | 00:00:13 | 00:28:28 | 00:50:20 | ||
450 | BODYS Marek | 54 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M35 | 00:00:28 | 00:27:06 | 00:50:21 | |
451 | OGRODOWICZ Kasia | 517 | KAMIEŃ POM | MIĘDZYWODZIE | K30 | 00:00:19 | 00:28:00 | 00:50:22 | |
452 | GLOWACKA Daria | 202 | DRAWSKO POMORSKIE | K30 | 00:18:32 | 00:30:18 | 00:50:23 | ||
453 | WALTER Joanna | 800 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K45 | 00:00:30 | 00:28:18 | 00:50:24 | |
454 | ZŁOTNICKA-BŁASZCZYK Marta | 879 | GRYFICE | K30 | 00:00:36 | 00:28:03 | 00:50:24 | ||
455 | GRZESIUK Rafał | 229 | SZCZECIN | M40 | 00:00:49 | 00:28:31 | 00:50:25 | ||
456 | DEBERNY Mariusz | 138 | RESKO | M40 | 00:00:34 | 00:27:26 | 00:50:27 | ||
457 | ZDANIUKIEWICZ Grzegorz | 871 | WĘZEŁ ŁĄCZNOŚCI WAŁCZ | WAŁCZ | M55 | 00:00:51 | 00:28:30 | 00:50:28 | |
458 | DZIKOWSKI Karol | 170 | SZCZECIN | M30 | 00:00:43 | 00:28:02 | 00:50:29 | ||
459 | GODOŃ Piotr | 947 | Grabowo | GRABOWO | M30 | 00:00:25 | 00:28:29 | 00:50:31 | |
460 | BURDA Cezary | 84 | PIŁA | M40 | 00:00:20 | 00:28:19 | 00:50:35 | ||
461 | POKRYWIECKI Łukasz | 584 | PANORAMA DĘBNO | GUDZISZ | M20 | 00:00:34 | 00:28:42 | 00:50:35 | |
462 | PILECKI Robert | 571 | SZCZECIN | M35 | 00:00:32 | 00:28:40 | 00:50:37 | ||
463 | KAZIMIERSKA Żaneta | 318 | WOLIN | K45 | 00:00:39 | 00:28:08 | 00:50:38 | ||
464 | SOROCZYŃSKI Cezary | 697 | KOSZALIN | M45 | 00:00:11 | 00:27:52 | 00:50:40 | ||
465 | ZAWADA Andrzej | 868 | WYBRZEŻE OBJAZDA | WODNICA | M50 | 00:01:02 | 00:28:54 | 00:50:40 | |
466 | BUKOWIECKA-ANDRYSIAK Małgorzata | 80 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:19 | 00:27:56 | 00:50:41 | ||
467 | JAKUBOWSKI Mieczysław | 270 | KOŁOBRZEG BIEGA | ZIELENIEWO | M40 | 00:00:32 | 00:28:40 | 00:50:43 | |
468 | RATAJCZYK Monika | 614 | STRZELINKO | K30 | 00:00:33 | 00:28:16 | 00:50:43 | ||
469 | OKOŃ Stanisław | 518 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M50 | 00:00:35 | 00:28:33 | 00:50:44 | |
470 | GASEK Wiesław | 189 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M55 | 00:00:20 | 00:27:56 | 00:50:45 | |
471 | KULCZYK Katarzyna | 402 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWSKO | K35 | 00:00:23 | 00:28:18 | 00:50:48 | |
472 | ŚLUBOWSKI Dariusz | 763 | SZCZECIN | M40 | 00:00:47 | 00:28:59 | 00:50:48 | ||
473 | KALINOWSKI Krzysztof | 306 | KOŁOBRZEG | M55 | 00:00:28 | 00:28:30 | 00:50:50 | ||
474 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 62 | WOMEN'S FIGHT CLUB KOSZALIN | KOSZALIN | K35 | 00:00:10 | 00:27:49 | 00:50:51 | |
475 | PIECHOTA Robert | 564 | KOSZALIN | M45 | 00:00:22 | 00:27:03 | 00:50:51 | ||
476 | SZEWCZYKOWSKI Grzegorz | 743 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ / KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:33 | 00:27:59 | 00:50:53 | |
477 | ROJEK Michał | 626 | TRZYGŁÓW | M35 | 00:00:28 | 00:28:40 | 00:50:54 | ||
478 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 875 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M65 | 00:00:16 | 00:28:24 | 00:50:56 | |
479 | JANKOWSKI Jarosław | 275 | AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW | SADLNO | M45 | 00:00:53 | 00:28:59 | 00:50:57 | |
480 | KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela | 295 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K40 | 00:00:17 | 00:28:20 | 00:50:58 | |
481 | JAKIMA Szymon | 269 | SŁUPSK | M30 | 00:00:24 | 00:28:33 | 00:50:58 | ||
482 | MĘDEL Marta | 478 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40 | 00:00:17 | 00:28:25 | 00:51:00 | |
483 | KURZAJCZYK Joanna | 410 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | K45 | 00:00:12 | 00:28:13 | 00:51:02 | |
484 | NAROŻNIAK Mariusz | 501 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M35 | 00:00:23 | 00:27:34 | 00:51:03 | |
485 | AKIER Magdalena | 8 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:00:30 | 00:27:33 | 00:51:03 | ||
486 | GAZARKIEWICZ Michał | 194 | MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM | RUMIA | M40 | 00:00:25 | 00:29:01 | 00:51:06 | |
487 | GAWRYSIAK Przemysław | 193 | WŁODARKA | M40 | 00:00:48 | 00:28:54 | 00:51:09 | ||
488 | MAJCHRZAK Paweł | 936 | KB POŁCZYN-ZDRÓJ | POŁCZYN ZDRÓJ | M40 | 00:01:02 | 00:28:59 | 00:51:10 | |
489 | BIELAK Wojciech | 44 | USTRONIE MORSKIE | M16 | 00:00:25 | 00:28:28 | 00:51:15 | ||
490 | NITA Wiesław | 503 | VILLAGE PUNK RUN | PIECEWO | M45 | 00:00:45 | 00:28:37 | 00:51:15 | |
491 | DUDZIK Karolina | 162 | KOSZALIN | K30 | 00:00:44 | 00:28:35 | 00:51:21 | ||
492 | SZCZYGIEŁ Paweł | 740 | STARGARD | M30 | 00:00:17 | 00:28:04 | 00:51:28 | ||
493 | SZYNTOR Łukasz | 935 | GRA RUNNERS | GRYFICE | M30 | 00:00:42 | 00:28:44 | 00:51:29 | |
494 | KRAJEWSKI Józef | 373 | KALISZ | M55 | 00:00:43 | 00:28:48 | 00:51:38 | ||
495 | MARKOWSKI Andrzej | 470 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60 | 00:00:14 | 00:28:06 | 00:51:43 | |
496 | WITKA Piotr | 827 | ŁEBA MORS POLAND | GARCZEGORZE | M50 | 00:00:26 | 00:28:04 | 00:51:47 | |
497 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 211 | KOSZALIN | K35 | 00:00:21 | 00:28:03 | 00:51:49 | ||
498 | RUDZEWICZ Mariusz | 640 | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:00:39 | 00:28:12 | 00:51:50 | ||
499 | KURAS Piotr | 408 | SARBIA | M65 | 00:00:18 | 00:28:07 | 00:51:56 | ||
500 | ŁUKASIK Marek | 447 | WOŁCZKOWO | M35 | 00:00:49 | 00:29:20 | 00:51:56 | ||
501 | NIEWIDZIAJŁO Michał | 502 | DZIERŻONIÓW | M30 | 00:00:21 | 00:28:39 | 00:51:59 | ||
502 | JABŁOŃSKA Elżbieta | 263 | PARKRUN ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | K50 | 00:00:30 | 00:28:53 | 00:52:04 | |
503 | ŚWIERZKO Artur | 765 | GORZÓW WLKP. | M40 | 00:00:11 | 00:28:16 | 00:52:05 | ||
504 | BAJUK Zbigniew | 22 | SZCZECIN | M65 | 00:00:39 | 00:28:55 | 00:52:05 | ||
505 | OSOBNIAK Ryszard | 531 | KOSZALIN | KOSZALIN | M60 | 00:00:54 | 00:29:15 | 00:52:06 | |
506 | AKIER Tomasz | 10 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:29 | 00:28:06 | 00:52:09 | |
507 | RYSAK Adrian | 650 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M20 | 00:00:38 | 00:28:32 | 00:52:15 | |
508 | SERAFIN Paweł | 957 | DRAWSKO POMORSKIE | M30 | 00:01:00 | 00:28:57 | 00:52:18 | ||
509 | KOWALSKI Zbigniew | 366 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M55 | 00:00:33 | 00:28:56 | 00:52:23 | |
510 | ZAREMBSKI Dawid | 892 | RESKO | M30 | 00:00:34 | 00:26:54 | 00:52:26 | ||
511 | ZAWADZKA Marzena | 869 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | K45 | 00:00:55 | 00:29:36 | 00:52:28 | |
512 | PYTLARZ Waldemar | 603 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M50 | 00:00:55 | 00:29:35 | 00:52:28 | |
513 | GRABOWSKA Marta | 209 | ZŁOTÓW | K20 | 00:00:24 | 00:29:07 | 00:52:33 | ||
514 | CYNARSKI Marek | 118 | GAZOWNIK TEAM | JEZIORKI | M40 | 00:00:50 | 00:29:30 | 00:52:35 | |
515 | SZNABEL Alina | 747 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | K60 | 00:00:55 | 00:29:36 | 00:52:35 | |
516 | FAJER Markus | 173 | RAZ SZCZECIN | DOBRA SZCZECIŃSKA | M65 | 00:00:29 | 00:28:32 | 00:52:36 | |
517 | BŁAŻEWICZ Marta | 53 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:00:55 | 00:29:38 | 00:52:37 | ||
518 | PENDRAK Piotr | 561 | XX | KOŁOBRZEG | M60 | 00:00:48 | 00:29:46 | 00:52:40 | |
519 | PRYCIŃSKI Krzysztof | 595 | SUCHY LAS | M40 | 00:00:48 | 00:29:31 | 00:52:47 | ||
520 | BEDNARCZYK Piotr | 36 | ZIELENIEWO | M45 | 00:00:48 | 00:29:32 | 00:52:47 | ||
521 | BĄCZYK Monika | 33 | MONIA TEAM | SZCZECIN | K35 | 00:00:46 | 00:29:33 | 00:52:48 | |
522 | PTAK Katarzyna | 954 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:00:22 | 00:28:46 | 00:52:49 | ||
523 | BĄCZYK Adam | 34 | MONIA TEAM | SZCZECIN | M40 | 00:00:46 | 00:29:33 | 00:52:49 | |
524 | NAPIERAŁA Bogumił | 924 | Kora Koszalin | KARLINO | M50 | 00:00:41 | 00:29:22 | 00:52:53 | |
525 | DEREŃ Grzegorz | 143 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40 | 00:00:52 | 00:29:36 | 00:52:53 | |
526 | KĘPKA Mirosław | 324 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:00:53 | 00:29:36 | 00:52:53 | |
527 | MIGALSKA STANKIEWICZ Lucyna | 489 | GRYFICE | K35 | 00:00:30 | 00:28:49 | 00:52:55 | ||
528 | DEJNAK Mariola | 139 | GRYFICE | K55 | 00:00:30 | 00:28:49 | 00:52:55 | ||
529 | SKORUPA Edward | 676 | SZCZECINEK | M55 | 00:00:16 | 00:28:44 | 00:52:57 | ||
530 | WROTECKA Emilia | 852 | UJŚCIE | K30 | 00:00:18 | 00:29:17 | 00:52:58 | ||
531 | STACHOWSKI Andrzej | 709 | SZCZECIN | M45 | 00:00:57 | 00:29:39 | 00:52:58 | ||
532 | ZADROŻNY Szymon | 860 | RUNNERS OF WAŁCZ | WAŁCZ | M35 | 00:00:35 | 00:29:29 | 00:53:00 | |
533 | RUTKOWSKA Anna | 644 | WAŁCZ | K45 | 00:00:35 | 00:29:30 | 00:53:00 | ||
534 | ZIENCINA Marcin | 874 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:40 | 00:29:18 | 00:53:02 | ||
535 | KUCHARCZYK Robert | 395 | RUNGRYF | GRYFICE | M45 | 00:00:43 | 00:29:01 | 00:53:02 | |
536 | WOŁOWIEC Przemek | 845 | KOSZALIN | M35 | 00:00:22 | 00:30:02 | 00:53:05 | ||
537 | PEŁKA Janusz | 560 | KOSZALIN | M55 | 00:00:47 | 00:29:30 | 00:53:05 | ||
538 | WIŚNIEWSKA Magdalena | 824 | DRAWSKO POMORSKIE | K30 | 00:00:45 | 00:29:36 | 00:53:11 | ||
539 | GRANAT Jaroslaw | 216 | GORZÓW WLKP. | M50 | 00:00:48 | 00:29:47 | 00:53:11 | ||
540 | ŻYWOT Norbert | 890 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:57 | 00:29:36 | 00:53:14 | ||
541 | TOPOLIŃSKI Ireneusz | 775 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | M35 | 00:00:32 | 00:29:26 | 00:53:15 | |
542 | MIELEWCZYK Leszek | 488 | LTS LĘBORK | LĘBORK | M60 | 00:00:38 | 00:29:58 | 00:53:18 | |
543 | JUSZCZAK Krzysztof | 294 | KOSZALIN | M60 | 00:01:07 | 00:29:22 | 00:53:19 | ||
544 | TROSZCZYŃSKA Izabela | 779 | OBORNIKI | K20 | 00:01:05 | 00:29:53 | 00:53:20 | ||
545 | BULAK Mateusz | 81 | PARKOWO | M20 | 00:01:05 | 00:29:52 | 00:53:21 | ||
546 | DENISIUK Krzysztof | 140 | SZCZECIN | SZCZECIN | M60 | 00:00:18 | 00:29:48 | 00:53:23 | |
547 | JANUS Grzegorz | 277 | RAMS TRAINING HOUSE/ RONIN GOLD TEAM | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:42 | 00:29:09 | 00:53:24 | |
548 | KUROWSKA Izabela | 949 | Fitoka | BERLANOWA | K35 | 00:00:22 | 00:30:07 | 00:53:25 | |
549 | ZASTAWA Adam | 866 | KLINISKA WIELKIE | M40 | 00:00:47 | 00:29:58 | 00:53:28 | ||
550 | JANISZEWSKI Mieczysław | 273 | BULK CARGO PORT SZCZECIN | SZCZECIN | M55 | 00:00:47 | 00:29:57 | 00:53:28 | |
551 | BIELEC Tomasz | 45 | USTRONIE MORSKIE | M20 | 00:00:51 | 00:29:44 | 00:53:32 | ||
552 | HOK Bożena | 254 | GRZYBOWO | K45 | 00:00:39 | 00:30:05 | 00:53:33 | ||
553 | BUCH Jacek | 74 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M50 | 00:00:37 | 00:29:35 | 00:53:36 | |
554 | ANKUDOWICZ Damian | 13 | ZŁOTÓW | M35 | 00:00:19 | 00:30:04 | 00:53:41 | ||
555 | GRABOWSKI Grzegorz | 213 | GDYNIA | M40 | 00:00:40 | 00:29:38 | 00:53:42 | ||
556 | CHODYNIECKI Krzysztof | 94 | SZCZECIN | M40 | 00:00:47 | 00:30:06 | 00:53:42 | ||
557 | DZIEKONSKI Jacek | 168 | ŚLĘZAK TEAM | KONSTANCIN JEZIORNA | M60 | 00:00:36 | 00:29:20 | 00:53:43 | |
558 | TRZECIAK Anna | 782 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K45 | 00:00:41 | 00:29:38 | 00:53:44 | |
559 | ŁUCZEJKO Sławomir | 444 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50 | 00:00:54 | 00:29:38 | 00:53:45 | |
560 | WARYSZ Dominik | 802 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M30 | 00:00:44 | 00:29:58 | 00:53:46 | |
561 | HŁYWA Beata | 248 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:26 | 00:30:02 | 00:53:48 | |
562 | SAK Piotr | 660 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:26 | 00:30:02 | 00:53:48 | ||
563 | KAZIMIERSKI Marek | 917 | GRZYBOWO | M30 | 00:00:44 | 00:29:42 | 00:53:50 | ||
564 | KRZEMIEŃ Ireneusz | 388 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:00:59 | 00:29:48 | 00:53:50 | ||
565 | MAJCHRZAK Paweł | 458 | SUNDAYBIKERS KARLINO TEAM | KARLINO | M40 | 00:00:42 | 00:29:49 | 00:53:53 | |
566 | DANOWSKI Maciej | 129 | FITNESS CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M40 | 00:00:42 | 00:30:01 | 00:53:54 | |
567 | HRYCAJ Tomasz | 257 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:36 | 00:30:02 | 00:53:55 | ||
568 | NOWAK-IGNACAK Monika | 510 | BIAŁOGARD | K40 | 00:00:35 | 00:30:26 | 00:53:58 | ||
569 | KIEŁKOWSKI Przemysław | 326 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:48 | 00:30:00 | 00:53:58 | ||
570 | SAJNÓG Joanna | 659 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K30 | 00:00:48 | 00:30:00 | 00:53:58 | |
571 | SZCZETYŃSKA Karolina | 735 | DRAWSKO POMORSKIE | K30 | 00:01:00 | 00:30:33 | 00:53:59 | ||
572 | ŚWIERCZ Dariusz | 764 | WAŁCZ | M50 | 00:00:22 | 00:28:45 | 00:54:01 | ||
573 | KOWALCZYK Piotr | 363 | KOSZALIN | M30 | 00:00:44 | 00:29:27 | 00:54:01 | ||
574 | JABŁOŃSKI Mirosław | 266 | PARKRUN ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:00:35 | 00:30:02 | 00:54:03 | |
575 | KRAWCZYK Nata | 378 | RUN NATKA | WEJHEROWO | K35 | 00:00:40 | 00:30:03 | 00:54:04 | |
576 | ZIELNIK Daniel | 872 | CZŁUCHÓW | M40 | 00:00:54 | 00:30:07 | 00:54:04 | ||
577 | MACIOSZEK Agnieszka | 455 | KARLINO | K40 | 00:00:37 | 00:29:08 | 00:54:05 | ||
578 | SZYMCZAK Amanda | 760 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:00:46 | 00:29:58 | 00:54:14 | ||
579 | ROSA Malwina | 632 | ŚWIDWIN | K30 | 00:00:44 | 00:30:16 | 00:54:15 | ||
580 | ADAMCZYK Arkadiusz | 6 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M45 | 00:00:11 | 00:30:24 | 00:54:16 | |
581 | WITKOWSKI Andrzej | 829 | GORZÓW WLKP. | M50 | 00:00:48 | 00:29:23 | 00:54:16 | ||
582 | JASIŃSKI Jarosław | 285 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:59 | 00:30:14 | 00:54:16 | ||
583 | KARNICKI Zygmunt | 314 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60 | 00:00:15 | 00:29:23 | 00:54:18 | |
584 | DUDZIAK Piotr | 160 | KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:24 | 00:29:35 | 00:54:20 | |
585 | JASIANOWSKI Łukasz | 283 | BTC ORZEŁ BIAŁOGARD | POŁCZYN ZDRÓJ | M20 | 00:00:07 | 00:28:57 | 00:54:21 | |
586 | ŻUKOWSKA Małgorzata | 888 | NTS | NOWOGARD | K30 | 00:00:38 | 00:30:04 | 00:54:21 | |
587 | KRÓL Marcin | 380 | MORZYCZYN | M40 | 00:00:42 | 00:29:30 | 00:54:21 | ||
588 | POTERALSKI Radosław | 590 | JOGGING ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:00:42 | 00:30:00 | 00:54:22 | |
589 | HANULA Piotr | 239 | BŁĘKITNYPATROL WWF | DARŁOWO | M40 | 00:00:21 | 00:29:45 | 00:54:23 | |
590 | JUSIŃSKA Anna | 895 | SŁAWOBORZE | K45 | 00:00:22 | 00:30:19 | 00:54:23 | ||
591 | LENKIEWICZ Stanisław | 424 | MARATON DEBNO | DĘBNO | M55 | 00:00:31 | 00:30:12 | 00:54:25 | |
592 | KOLANOWSKA Grażyna | 341 | BYDGOSZCZ | K55 | 00:00:34 | 00:30:12 | 00:54:27 | ||
593 | KOLANOWSKI Wojciech | 342 | BYDGOSZCZ | M55 | 00:00:34 | 00:30:12 | 00:54:27 | ||
594 | SAJA Przemysław | 658 | NOWOGARD | M30 | 00:00:34 | 00:30:33 | 00:54:31 | ||
595 | ADAMCZYK Piotr | 5 | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:00:38 | 00:30:09 | 00:54:31 | ||
596 | OSSES Wojciech | 533 | KUNA KOWANÓWKO | ROŻNOWO OBORNIKI | M35 | 00:00:27 | 00:30:38 | 00:54:34 | |
597 | DIDŁUCH Jacek | 144 | KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAM | KARŚCINO | M40 | 00:00:54 | 00:28:53 | 00:54:34 | |
598 | DROBEK Mateusz | 153 | BIAŁOGARD | M20 | 00:00:23 | 00:28:52 | 00:54:35 | ||
599 | RZEPKA Bartosz | 654 | KUNA KOWANÓWKO | OBORNIKI | M35 | 00:00:27 | 00:30:38 | 00:54:35 | |
600 | BARTECKA Ewelina | 28 | KUNA KOWANÓWKO | ROŻNOWO | K35 | 00:00:27 | 00:30:37 | 00:54:35 | |
601 | DRACZYŃSKI Zygmunt | 152 | LŁKB TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M65 | 00:00:39 | 00:30:04 | 00:54:35 | |
602 | SUJAK Włodzimierz | 725 | MARECKI VS EQUATOR | ZAŁOM | M55 | 00:01:01 | 00:30:37 | 00:54:38 | |
603 | KOZŁOWSKI Maciej | 369 | AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M40 | 00:00:17 | 00:30:37 | 00:54:40 | |
604 | JOŃCZYK Tadeusz | 290 | DLA IRKA | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:35 | 00:29:48 | 00:54:41 | |
605 | BARSZCZEWSKI Sabastian | 961 | BP WWF | MIELENKO | M40 | 00:00:19 | 00:29:46 | 00:54:43 | |
606 | KLEINSZMID Marta | 334 | OSP BIAŁY BÓR | BIAŁY BÓR | K40 | 00:00:20 | 00:30:22 | 00:54:43 | |
607 | KACZYŃSKI Henryk | 302 | GRYFICE | M60 | 00:00:12 | 00:29:08 | 00:54:46 | ||
608 | ARYS Krzysztof | 17 | AMATOR | DZWONOWO | M50 | 00:00:52 | 00:30:25 | 00:54:49 | |
609 | RZĄDKOWSKA Maria | 652 | USTKA | K40 | 00:00:21 | 00:30:25 | 00:54:50 | ||
610 | KAZUSEK Jan | 320 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | M65 | 00:00:46 | 00:30:28 | 00:54:52 | |
611 | LIPIŃSKI Błażej | 903 | TWÓJ STOMATOLOG | CHOJNICE | M30 | 00:00:35 | 00:30:04 | 00:54:53 | |
612 | WALCZAK Agnieszka | 797 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40 | 00:00:16 | 00:29:21 | 00:54:58 | |
613 | TRZEBA Monika | 780 | ŚWINOUJŚCIE | K35 | 00:00:18 | 00:29:57 | 00:54:58 | ||
614 | BOROWIEC Mariusz | 63 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:01:02 | 00:31:09 | 00:55:01 | ||
615 | MALINOWSKA Małgorzata | 461 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K55 | 00:00:21 | 00:30:10 | 00:55:04 | |
616 | WITA Filip | 825 | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | WOLSZTYN | M30 | 00:01:00 | 00:31:34 | 00:55:04 | |
617 | WRÓBLEWICZ Irena | 853 | NAKIELSKI KLUB BIEGACZA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K35 | 00:00:40 | 00:30:26 | 00:55:05 | |
618 | LĄCZAK Justyna | 419 | ASSECO ACTIVE TEAM | SZCZECIN | K35 | 00:00:30 | 00:30:04 | 00:55:07 | |
619 | KURZYMSKI Piotr | 411 | BIZON TEAM | SZCZECIN | M45 | 00:00:13 | 00:29:52 | 00:55:12 | |
620 | LEŚNIEWSKI Kazimierz | 429 | WŁOCŁAWEK | M75 | 00:00:16 | 00:30:40 | 00:55:12 | ||
621 | DRABARZ Michał | 151 | ZAWADZKIEGO SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:00:33 | 00:30:29 | 00:55:13 | |
622 | KACZYŃSKI Mirosław | 303 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:18 | 00:30:40 | 00:55:14 | ||
623 | KONKEL Joanna | 347 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K50 | 00:00:19 | 00:30:19 | 00:55:19 | |
624 | WIERZBICKA Agata | 815 | WROCŁAW | K30 | 00:00:19 | 00:30:15 | 00:55:20 | ||
625 | SODNOMGOMBO Alimaa | 691 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K55 | 00:00:09 | 00:30:03 | 00:55:27 | |
626 | WESOŁOWSKI Tomasz | 810 | KOSZALIN | M30 | 00:01:01 | 00:30:52 | 00:55:27 | ||
627 | PARADOWSKA Ewelina | 546 | ZA - BIEGANE BABECZKI. NOWOGARD | NOWOGARD | K30 | 00:00:34 | 00:31:18 | 00:55:28 | |
628 | SOWISZ Danuta | 702 | SOWISZ TEAM | SZCZECIN | K45 | 00:00:37 | 00:30:24 | 00:55:29 | |
629 | WIELGUS Marcin | 952 | WROCŁAW | M35 | 00:00:28 | 00:30:03 | 00:55:33 | ||
630 | DAWIDOWSKI Michał | 133 | ENDORFINA NOWOGARD | NOWOGARD | M35 | 00:00:28 | 00:31:16 | 00:55:34 | |
631 | MAZUREK Barbara | 475 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K35 | 00:00:59 | 00:30:14 | 00:55:35 | |
632 | PIÓRO Ewa | 573 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:40 | 00:30:54 | 00:55:39 | ||
633 | HELLER Zdzisław | 246 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60 | 00:00:51 | 00:30:23 | 00:55:39 | |
634 | CZARNECKA Teresa | 121 | SZCZECIN | K30 | 00:00:31 | 00:30:01 | 00:55:41 | ||
635 | SUPROŃ Izabela | 726 | BIAŁY BÓR | K35 | 00:00:21 | 00:30:21 | 00:55:43 | ||
636 | MIĄSEK Ryszard | 480 | MANOWO | M40 | 00:00:56 | 00:31:06 | 00:55:43 | ||
637 | WOJTANOWSKI Tomasz | 838 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M35 | 00:00:54 | 00:30:15 | 00:55:49 | |
638 | RUCZKO Sławomir | 637 | USAA RUCZKO | GDYNIA | M40 | 00:00:16 | 00:30:20 | 00:55:51 | |
639 | GZELA Olga | 236 | BABECZKI KOSZALIN, ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K35 | 00:00:15 | 00:30:05 | 00:55:53 | |
640 | WILKOSZ Tomasz | 822 | HAIRBOX | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:35 | 00:31:56 | 00:55:57 | |
641 | SZUBERT Agnieszka | 750 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K35 | 00:00:44 | 00:31:36 | 00:56:06 | |
642 | SZŁAPKA Dariusz | 746 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:00:56 | 00:29:39 | 00:56:11 | ||
643 | ORYSIAK Tomasz | 951 | Grabowo | GRABOWO | M20 | 00:00:28 | 00:30:32 | 00:56:13 | |
644 | GŁOWACKI Jakub | 946 | Grabowo | GRABOWO | M20 | 00:00:28 | 00:30:32 | 00:56:13 | |
645 | KORNIOWSKA Ewelina | 353 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:56 | 00:31:28 | 00:56:13 | |
646 | KANTOR Łukasz | 309 | SZCZECIN | M35 | 00:00:37 | 00:30:13 | 00:56:14 | ||
647 | GUZIKOWSKI Tomasz | 234 | GUZIK TEAM | SZCZECIN | M35 | 00:00:19 | 00:30:27 | 00:56:17 | |
648 | CHOŚCIŃSKI Piotr | 100 | HAIRBOX | TORUŃ | M40 | 00:00:34 | 00:31:57 | 00:56:17 | |
649 | REMBARZ Piotr | 619 | MIASTKO | M30 | 00:01:01 | 00:31:07 | 00:56:24 | ||
650 | GAZARKIEWICZ Antoni | 195 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M65 | 00:00:40 | 00:30:53 | 00:56:25 | |
651 | LEWICKI Andrzej | 434 | MORYŃ | M60 | 00:00:23 | 00:31:00 | 00:56:26 | ||
652 | LEWANDOWSKI Mirosław | 432 | RASCH POLSKA GOLENIÓW | GOLENIÓW | M55 | 00:00:56 | 00:31:54 | 00:56:29 | |
653 | NOWAK Wiesław | 507 | ROWERY TUROWSKI | SZCZECIN | M65 | 00:00:54 | 00:30:58 | 00:56:30 | |
654 | HERBA Zbigniew | 247 | SZWLA | STARGARD | M60 | 00:00:53 | 00:30:58 | 00:56:31 | |
655 | OLESZEK Tomasz | 524 | RASCH POLSKA | GOLENIÓW | M45 | 00:00:56 | 00:32:04 | 00:56:32 | |
656 | HAŁAS Tomasz | 237 | SŁAWNO | M50 | 00:00:58 | 00:31:35 | 00:56:36 | ||
657 | ANTOSIEWICZ Robert | 15 | LULACLUB | OTWOCK | M45 | 00:00:38 | 00:31:15 | 00:56:45 | |
658 | MACIĄŻEK Jarosław | 450 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:50 | 00:31:44 | 00:56:49 | ||
659 | NIERYCHLEWSKI Maciej | 932 | BEZRZECZE | M40 | 00:00:10 | 00:30:55 | 00:56:50 | ||
660 | STRZELCZYK Wioletta | 721 | PIŁA | K40 | 00:00:11 | 00:30:38 | 00:56:50 | ||
661 | MACIĄŻEK Renata | 451 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:00:49 | 00:31:45 | 00:56:50 | ||
662 | KACPRZAK Seweryn | 296 | GOLENIÓW | M40 | 00:00:54 | 00:31:40 | 00:56:51 | ||
663 | CYBULSKI Michał | 117 | KB DZIK | POLICE | M30 | 00:00:39 | 00:31:38 | 00:56:52 | |
664 | OPACZYK Paweł | 526 | PRESTO TRAVEL | POZNAŃ | M60 | 00:00:55 | 00:31:31 | 00:56:52 | |
665 | GAJEWSKI Przemek | 183 | SZCZECIN | M35 | 00:01:03 | 00:32:31 | 00:56:53 | ||
666 | TYKA Edward | 787 | NIESTOWARZYSZONY | ŚWIETOCHŁOWICE | M70 | 00:00:44 | 00:31:18 | 00:56:59 | |
667 | WITKA Grażyna | 826 | ŁEBA MORS POLAND | GARCZEGORZE | K50 | 00:00:25 | 00:31:06 | 00:57:01 | |
668 | ŁANGOWSKA Iwona | 901 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K50 | 00:00:40 | 00:31:30 | 00:57:02 | |
669 | NITA Katarzyna | 504 | VILLAGE PUNK RUN | PIECEWO | K45 | 00:00:44 | 00:31:02 | 00:57:02 | |
670 | OGRODOWCZYK Jagoda | 516 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:00:43 | 00:31:03 | 00:57:03 | ||
671 | ŁAZARCZYK Wacław Bogdan | 441 | ROUTE 11 | KOŁOBRZEG | M60 | 00:00:47 | 00:32:12 | 00:57:04 | |
672 | MAJEWSKI Borys | 459 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:49 | 00:32:11 | 00:57:06 | ||
673 | MACKOWICZ Aneta | 457 | REHABILITACJA WOMP SZCZECIN | SZCZECIN | K40 | 00:00:33 | 00:31:37 | 00:57:08 | |
674 | SCHULZ Radek | 665 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:00:19 | 00:30:40 | 00:57:13 | |
675 | SZEWCZYK Monika | 742 | SZCZECIN | K20 | 00:00:31 | 00:31:41 | 00:57:13 | ||
676 | LENKIEWICZ Marta | 426 | AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | K30 | 00:00:41 | 00:31:26 | 00:57:16 | |
677 | BANAŚ Marcin | 23 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M35 | 00:01:01 | 00:31:40 | 00:57:18 | |
678 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 471 | RUNNERS OF WAŁCZ | WAŁCZ | M45 | 00:01:03 | 00:29:17 | 00:57:18 | |
679 | KACZMAREK Zenon | 298 | KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓW | KOŁOBRZEG | M65 | 00:00:33 | 00:31:37 | 00:57:22 | |
680 | GUDANIEC Dorota | 231 | TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K55 | 00:00:25 | 00:31:56 | 00:57:23 | |
681 | MŁYNAREK Piotr | 490 | WYSTĘP | M40 | 00:00:59 | 00:31:45 | 00:57:27 | ||
682 | SZELEŹNIAK Monika | 741 | RUMIA | K40 | 00:00:46 | 00:31:34 | 00:57:35 | ||
683 | DOMAŃSKI Adam | 150 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:55 | 00:32:01 | 00:57:36 | ||
684 | JASINOWSKA Emilia | 284 | GIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE | MIĘDZYCHÓD | K65 | 00:00:16 | 00:31:01 | 00:57:37 | |
685 | PAPACZEK Małgorzata | 544 | NOWY TOMYŚL | K30 | 00:01:02 | 00:33:08 | 00:57:37 | ||
686 | KUNA Dawid | 405 | WAŁCZ | M20 | 00:00:44 | 00:31:29 | 00:57:39 | ||
687 | JABŁOŃSKA Katarzyna | 264 | TYCHOWO | K40 | 00:00:40 | 00:31:14 | 00:57:42 | ||
688 | HAWRYLAK Piotr | 921 | ZIELENIEWO | M40 | 00:00:45 | 00:31:35 | 00:57:47 | ||
689 | ZAMARLIK Tomasz | 864 | BARDZO FAJNY KLUB | SZCZECIN | M35 | 00:00:48 | 00:29:45 | 00:57:48 | |
690 | HAPKE Piotr | 240 | WAŁECKA ŚCIEMA | WAŁCZ | M45 | 00:00:26 | 00:31:24 | 00:57:55 | |
691 | MAŁETKA Piotr | 902 | TEAM COLBERG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:40 | 00:31:53 | 00:57:56 | |
692 | WODNICKA Ewa | 831 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | K45 | 00:00:44 | 00:32:04 | 00:57:56 | |
693 | SIOŁA Danuta | 671 | GRA RUNNERS | GRYFICE | K40 | 00:00:42 | 00:30:48 | 00:57:58 | |
694 | ŻELAZEK Beata | 885 | KURY Z WOLNEGO WYBIEGU . | ŚWINOUJŚCIE | K45 | 00:00:56 | 00:31:46 | 00:57:58 | |
695 | SOBKOWIAK Magda | 688 | KURY Z WOLNEGO WYBIEGU . | ŚWINOUJŚCIE | K45 | 00:00:57 | 00:31:45 | 00:57:58 | |
696 | BĘDZIAK Jerzy | 938 | KOŁOBRZEG | M55 | 00:00:10 | 00:30:56 | 00:58:00 | ||
697 | PASZTOR Ania | 552 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:00:35 | 00:31:40 | 00:58:01 | ||
698 | PELC Marzena | 557 | RUN GRYF GRYFICE | GRYFICE | K40 | 00:00:44 | 00:32:04 | 00:58:04 | |
699 | BUDZICH Marcin | 77 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:51 | 00:32:28 | 00:58:04 | ||
700 | KRZANOWSKI Marcin | 387 | BIAŁOGARD | M35 | 00:01:03 | 00:32:18 | 00:58:04 | ||
701 | WACHHOLZ Beata | 795 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K45 | 00:00:46 | 00:32:19 | 00:58:08 | |
702 | PAJĄK Krzysztof | 541 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M55 | 00:01:03 | 00:32:18 | 00:58:15 | |
703 | KARMELITA Ewa | 313 | ŁOBZONKA WYRZYSK | WYRZYSK | K60 | 00:00:11 | 00:31:41 | 00:58:19 | |
704 | SKORUPA Justyna | 675 | SZCZECINEK | K20 | 00:00:15 | 00:31:09 | 00:58:20 | ||
705 | KORCZYK Joanna | 352 | KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWA CYKLISTÓW | KOŁOBRZEG | K30 | 00:00:53 | 00:32:12 | 00:58:22 | |
706 | WOLANT Adam | 842 | KTC KOŁOBRZEG ŚWIAT KÓŁEK | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:53 | 00:32:12 | 00:58:23 | |
707 | SOWA Krzysztof | 699 | SZCZECIN | M30 | 00:00:33 | 00:31:34 | 00:58:25 | ||
708 | BĄK Zbigniew | 35 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M35 | 00:00:34 | 00:31:32 | 00:58:30 | |
709 | WAWRZYNIAK Przemysław | 805 | 3:33 TEAM | STĘSZEW | M50 | 00:00:20 | 00:31:40 | 00:58:31 | |
710 | HARNER Jacek | 243 | POLICE | M30 | 00:00:39 | 00:31:39 | 00:58:42 | ||
711 | JEDLECKA Magdalena | 288 | LUB WYBIERZ Z LISTY | SŁUPSK | K40 | 00:00:50 | 00:32:52 | 00:58:50 | |
712 | ADAMCZEWSKA Ewelina | 2 | MORYŃ | MORYŃ | K35 | 00:00:35 | 00:31:44 | 00:58:51 | |
713 | RATAJEWSKA Agnieszka | 615 | FITOSKA | ŚWIDWIN | K35 | 00:00:22 | 00:31:17 | 00:58:57 | |
714 | WAWRZYNIAK Anna | 806 | 3:33 TEAM | STĘSZEW | K35 | 00:00:19 | 00:31:32 | 00:58:58 | |
715 | GRABOWSKI Marek | 212 | ZŁOTÓW | M50 | 00:00:25 | 00:32:00 | 00:59:00 | ||
716 | BARYLSKI Grzegorz | 31 | WITNICA | M40 | 00:00:35 | 00:31:44 | 00:59:00 | ||
717 | GRABOWSKA Elżbieta | 210 | ZŁOTÓW | K50 | 00:00:24 | 00:32:01 | 00:59:01 | ||
718 | OLSZYK Tadeusz | 525 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:00:41 | 00:31:41 | 00:59:01 | |
719 | KONOPIŃSKI Leszek | 348 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:00:41 | 00:31:41 | 00:59:02 | |
720 | LEKTARSKA Małgorzata | 421 | WROCŁAW | K35 | 00:00:21 | 00:32:11 | 00:59:03 | ||
721 | ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika | 171 | ŚWINOUJŚCIE | K40 | 00:00:52 | 00:32:43 | 00:59:05 | ||
722 | FIRLIK Mirosław | 180 | MIĘDZYWODZIE | M50 | 00:01:02 | 00:33:14 | 00:59:05 | ||
723 | DAWIDOWSKA Magdalena | 132 | NOWOGARD | K35 | 00:00:51 | 00:32:12 | 00:59:12 | ||
724 | HRYNIEWICZ Andrzej | 259 | GRZYBOWO | M55 | 00:00:52 | 00:32:44 | 00:59:17 | ||
725 | WOŹNIAK Jacek | 127 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:06 | 00:32:10 | 00:59:21 | ||
726 | SKWARK Krzysztof | 681 | SZCZECIN | M40 | 00:00:33 | 00:31:56 | 00:59:24 | ||
727 | LOBA Jerzy | 439 | DZIWNÓW | M65 | 00:01:04 | 00:33:04 | 00:59:24 | ||
728 | KWOCZ Krzysztof | 415 | RUNGRYF | GRYFICE | M50 | 00:01:03 | 00:32:19 | 00:59:27 | |
729 | LIPERTOWICZ Adrianna | 436 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | K40 | 00:01:02 | 00:32:21 | 00:59:28 | |
730 | WRONA Józef | 891 | PORTO-BRYGIER KRZYŻ | WIELEŃ | M75 | 00:00:41 | 00:32:54 | 00:59:32 | |
731 | REMPLAKOWSKI Krzysztof | 622 | WE RUN | ROSNOWO | M40 | 00:00:21 | 00:32:07 | 00:59:33 | |
732 | REMPLAKOWSKA Małgorzata | 621 | WE RUN | ROSNOWO | K35 | 00:00:21 | 00:32:07 | 00:59:34 | |
733 | GARGULIŃSKI Andrzej | 186 | NOWOGARD | M40 | 00:00:51 | 00:32:41 | 00:59:34 | ||
734 | SŁOMSKI Zenon | 682 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M70 | 00:00:55 | 00:32:17 | 00:59:36 | |
735 | BYKOWSKI Bogdan | 87 | BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORA | ZIELONA GÓRA | M65 | 00:00:46 | 00:32:05 | 00:59:42 | |
736 | KOŁAKOWSKI Dariusz | 344 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:00:53 | 00:33:44 | 00:59:44 | |
737 | STYCZYŃSKI Rafał | 722 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:10 | 00:32:23 | 00:59:49 | ||
738 | HNAT Rafał | 249 | RUNNERS OF WAŁCZ | WAŁCZ | M45 | 00:00:25 | 00:29:55 | 00:59:49 | |
739 | JAWORSKI Szymon | 287 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:09 | 00:32:24 | 00:59:51 | ||
740 | KRUPINIEWICZ Antoni | 384 | SKORPION | LEGIONOWO | M45 | 00:00:59 | 00:32:35 | 01:00:01 | |
741 | BORECKI Stanisław | 59 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M60 | 00:00:30 | 00:33:21 | 01:00:05 | |
742 | NAPIERAŁA Marcin | 500 | KOSZALIN | M35 | 00:01:01 | 00:33:34 | 01:00:05 | ||
743 | PYDYNOWSKA Elżbieta | 602 | KOŁOBRZEG | K55 | 00:00:55 | 00:32:59 | 01:00:08 | ||
744 | DOMAŃSKA Katarzyna | 149 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:55 | 00:32:59 | 01:00:08 | ||
745 | MALINOWSKI Mariusz | 463 | GORZÓW WLKP. | M40 | 00:00:59 | 00:33:04 | 01:00:10 | ||
746 | WASIAK Sylwester | 803 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M35 | 00:00:54 | 00:32:31 | 01:00:13 | |
747 | GRZELAK Karina | 225 | KOSZALIN | K40 | 00:00:37 | 00:32:50 | 01:00:14 | ||
748 | MACKOJĆ Agnieszka | 456 | RUNGRYF | GRYFICE | K45 | 00:00:45 | 00:33:07 | 01:00:15 | |
749 | GAŁKA Marcin | 184 | TRZEBIATÓW | M35 | 00:00:08 | 00:32:16 | 01:00:25 | ||
750 | OŚWIĘCIMSKA Ewelina | 537 | TRZEBIATÓW | K30 | 00:00:07 | 00:32:17 | 01:00:26 | ||
751 | RZOŃCA Izabela | 655 | ŚWINOUJŚCIE | K40 | 00:00:59 | 00:33:19 | 01:00:28 | ||
752 | KORCZ Sylwia | 351 | BEZA TEAM | ŚWINOUJŚCIE | K35 | 00:00:59 | 00:33:19 | 01:00:28 | |
753 | PAWŁOWSKA Urszula | 556 | SKWIERZYNKA | K30 | 00:01:00 | 00:33:37 | 01:00:30 | ||
754 | DMITRUK Andrzej | 145 | WAŁCZ | M50 | 00:00:24 | 00:31:49 | 01:00:31 | ||
755 | GRZESIUK Anna | 228 | SZCZECIN | K40 | 00:00:50 | 00:33:59 | 01:00:32 | ||
756 | OKOŁO-KUŁAK Ola | 940 | Grabowo | ŁOBEZ | K45 | 00:00:28 | 00:33:23 | 01:00:33 | |
757 | PRZYCHÓDZKO Sebastian | 841 | KTC KOŁOBRZEG ŚWIAT KÓŁEK | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:32 | 00:32:53 | 01:00:36 | |
758 | SZYMCZAK Monika | 759 | PIŁA | K30 | 00:00:16 | 00:32:02 | 01:00:38 | ||
759 | KACZOR Piotr | 300 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M40 | 00:00:29 | 00:32:56 | 01:00:38 | |
760 | PAVLIUTKIN Aleksandr | 553 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:33 | 00:32:47 | 01:00:39 | ||
761 | JANKOWSKI Remigiusz | 274 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:00:59 | 00:32:25 | 01:00:40 | ||
762 | HRYNIEWICZ Ewa | 260 | GRZYBOWO | K55 | 00:00:50 | 00:32:53 | 01:00:43 | ||
763 | WALTER Eliasz | 945 | Grabowo | GRABOWO | M20 | 00:00:25 | 00:31:22 | 01:00:48 | |
764 | LEPPERT Katarzyna | 427 | SZCZECIN | K30 | 00:00:43 | 00:33:15 | 01:00:49 | ||
765 | FILIPCZYK Mieczysław | 178 | NIEZRZESZONY | ŚWIDWIN | M55 | 00:00:12 | 00:32:12 | 01:00:50 | |
766 | ŁUKASIK Małgorzata | 446 | WOŁCZKOWO | K35 | 00:00:49 | 00:32:34 | 01:00:50 | ||
767 | STYGAR Ewa | 723 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:36 | 00:33:13 | 01:01:01 | ||
768 | CHROMICZ Katarzyna | 101 | SZCZECIN | K35 | 00:00:36 | 00:33:14 | 01:01:01 | ||
769 | UTRAJCZAK Daniel | 792 | POZNAŃ | M40 | 00:00:58 | 00:33:14 | 01:01:01 | ||
770 | DRZEWIECKA Agnieszka | 154 | PARKRUN ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | K45 | 00:00:52 | 00:33:27 | 01:01:04 | |
771 | RZYDUCH Piotr | 656 | RWT W BYDGOSZCZY | SUCHATÓWKA | M40 | 00:00:40 | 00:33:16 | 01:01:05 | |
772 | KUBIK Monika | 391 | GŁADYSZEWO | K40 | 00:01:01 | 00:34:14 | 01:01:07 | ||
773 | KAMIŃSKI Andrzej | 308 | NAKIELSKI KLUB BIEGACZA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M40 | 00:00:58 | 00:34:18 | 01:01:17 | |
774 | BEDNARZ Katarzyna | 38 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:41 | 00:33:20 | 01:01:19 | ||
775 | SIWEK Arleta | 674 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | K35 | 00:00:30 | 00:33:12 | 01:01:26 | |
776 | MIEKCZYNSKA Marta | 487 | KB.SPRINT.ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K35 | 00:00:21 | 00:33:01 | 01:01:29 | |
777 | JABŁOŃSKA Katarzyna | 262 | FIZJOTERAPIA | WŁOCŁAWEK | K30 | 00:00:58 | 00:34:16 | 01:01:30 | |
778 | JABŁOŃSKI Robert | 265 | FIZJOTERAPIA | WŁOCŁAWEK | M45 | 00:00:58 | 00:34:15 | 01:01:30 | |
779 | NOWACZYK Dorota | 505 | KOŁOBRZEG | K45 | 00:00:37 | 00:33:05 | 01:01:47 | ||
780 | CHAWZIUK Robert | 91 | PUSZCZYK BUKOWY | SZCZECIN | M55 | 00:00:48 | 00:33:49 | 01:01:53 | |
781 | CHAWZIUK Magdalena | 90 | PUSZCZYK BUKOWY | SZCZECIN | K45 | 00:00:46 | 00:33:52 | 01:01:57 | |
782 | GASIEWICZ Roman | 191 | GOLICE | M50 | 00:00:50 | 00:34:26 | 01:01:57 | ||
783 | GASIEWICZ Anna | 190 | GOLICE | K50 | 00:00:50 | 00:34:25 | 01:01:57 | ||
784 | SOKÓŁ Mirosław | 696 | DĘBNO | M45 | 00:00:50 | 00:34:25 | 01:01:57 | ||
785 | SOKÓŁ Katarzyna | 695 | DĘBNO | K45 | 00:00:49 | 00:34:26 | 01:01:58 | ||
786 | HANĆ Ryszard | 238 | SZCZECIN | M50 | 00:00:55 | 00:34:00 | 01:01:58 | ||
787 | ZIONTKOWSKA Jolanta | 877 | SZCZECIN | K55 | 00:00:55 | 00:33:59 | 01:01:58 | ||
788 | SADOWSKA Beata | 657 | SZCZECIN | K45 | 00:00:32 | 00:33:28 | 01:01:59 | ||
789 | BRYNDZA Piotr | 66 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:49 | 00:32:31 | 01:02:01 | ||
790 | PTASZYŃSKA Katarzyna | 599 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K60 | 00:00:42 | 00:33:53 | 01:02:02 | |
791 | GRABOWSKI Krzysztof | 958 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:52 | 00:33:51 | 01:02:03 | ||
792 | OLEJNIK Marzena | 520 | NIEZRZESZONA | SZCZECIN | K45 | 00:00:17 | 00:33:43 | 01:02:05 | |
793 | SERAFIN Justyna | 956 | DRAWSKO POMORSKIE | K30 | 00:01:00 | 00:33:38 | 01:02:07 | ||
794 | SERKIS Piotr | 942 | ŁOBEZ | M30 | 00:00:27 | 00:33:35 | 01:02:08 | ||
795 | HEJŁASZ Katarzyna | 939 | DRAWSKO POMORSKIE | K35 | 00:01:00 | 00:33:38 | 01:02:08 | ||
796 | LESZCZYŃSKI Roman | 428 | SO-BIEBIE-GAM | OSTROŁĘKA | M65 | 00:00:50 | 00:33:03 | 01:02:09 | |
797 | BRZOSTWOSKA Ewa | 72 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | K35 | 00:00:23 | 00:33:03 | 01:02:28 | |
798 | CHOŚCIŃSKA Agnieszka | 99 | HAIRBOX | TORUŃ | K40 | 00:00:34 | 00:34:24 | 01:02:39 | |
799 | TUDRUJ Andrzej | 784 | SŁUPSK | M40 | 00:00:20 | 00:32:30 | 01:02:46 | ||
800 | BURCHARDT Mirka | 83 | RWT W BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | K65 | 00:00:40 | 00:32:51 | 01:02:46 | |
801 | SOWIŃSKI Janusz | 701 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M55 | 00:00:45 | 00:32:36 | 01:03:05 | |
802 | SZCZYGIELSKI Michał | 739 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:43 | 00:34:31 | 01:03:07 | ||
803 | DEPTA Paweł | 141 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:58 | 00:34:34 | 01:03:12 | ||
804 | RZESZOTARSKI Jacek | 907 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:58 | 00:34:34 | 01:03:12 | ||
805 | WOŹNIAK Stanisław | 849 | KOŁOBRZEG | M65 | 00:00:44 | 00:33:44 | 01:03:16 | ||
806 | KOLASA Tomasz | 343 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:43 | 00:33:46 | 01:03:17 | ||
807 | KUPREWICZ Grzegorz | 406 | JW1223 | KOSZALIN | M30 | 00:00:13 | 00:33:56 | 01:03:23 | |
808 | ŁUKASZYK Eliza | 449 | HAIRBOX | KOŁOBRZEG | K30 | 00:00:31 | 00:33:06 | 01:03:23 | |
809 | ZAPIEC Aniela | 865 | WYSOKA | K60 | 00:00:31 | 00:34:10 | 01:03:27 | ||
810 | WORONA Przemek | 846 | NIERZESZONY | DRAWSKO POMORSKIE | M35 | 00:01:00 | 00:34:15 | 01:03:27 | |
811 | PASEK Paula | 548 | DUNOWO | K30 | 00:00:38 | 00:34:04 | 01:03:35 | ||
812 | BELL Ewa | 39 | LONDON | K35 | 00:00:57 | 00:34:45 | 01:03:35 | ||
813 | MANOWSKI Andrzej | 466 | DENTSU AEGIS RUNNERS | WARSZAWA | M45 | 00:00:39 | 00:32:34 | 01:03:37 | |
814 | BIERNACKI Rene | 48 | POLANICA ZDRÓJ | M70 | 00:00:57 | 00:35:03 | 01:03:37 | ||
815 | GAŁUSZKA Marcin | 909 | FINISZ MORĄG | MORĄG | M35 | 00:00:08 | 00:32:11 | 01:03:41 | |
816 | ROLINSKI Jan | 627 | FINISH LINERS | BERLIN | M35 | 00:01:06 | 00:34:36 | 01:03:49 | |
817 | KAINTOCH David | 304 | FINISH LINERS | BERLIN | M35 | 00:01:04 | 00:34:37 | 01:03:50 | |
818 | ŻABCZAK Jakub | 883 | POZNANIANKA | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:51 | 00:35:13 | 01:03:56 | |
818 | MASZEROWSKA Marta | 472 | POZNANIANKA | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:50 | 00:35:14 | 01:03:57 | |
820 | KURCZ Barbara | 409 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K45 | 00:00:59 | 00:34:50 | 01:03:57 | |
821 | KOZŁOWSKA Kinga | 368 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:00:58 | 00:34:36 | 01:04:00 | ||
822 | WĄSOWICZ Anna | 807 | STRAMNICA | K35 | 00:01:01 | 00:34:48 | 01:04:00 | ||
823 | KOLIKOW Antoni | 959 | KOŁOBRZEG | M16 | 00:00:14 | 00:35:39 | 01:04:05 | ||
824 | CSULITS Claudia | 115 | TREUEN | K45 | 00:00:45 | 00:34:21 | 01:04:09 | ||
825 | MACIEJEWSKA Anna | 906 | POZNAŃ | K40 | 00:00:42 | 00:34:37 | 01:04:14 | ||
826 | LEŚNIEWSKI Dominik | 900 | RAMS TRAINING HOUSE | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:43 | 00:34:20 | 01:04:18 | |
827 | ODWROT-LEGAWIEC Barbara | 515 | 3:33 TEAM | SZAMOTUŁY | K40 | 00:00:40 | 00:35:22 | 01:04:21 | |
828 | WIELIŃSKI Krzysztof | 814 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M65 | 00:00:56 | 00:35:26 | 01:04:34 | |
829 | WOSZCZYK Renata | 847 | SZCZECIN | K35 | 00:00:31 | 00:35:00 | 01:04:54 | ||
830 | JÓŹWICKA Aneta | 291 | SZCZECIN | K40 | 00:00:31 | 00:35:01 | 01:04:54 | ||
831 | ZAKRZEWSKI Tadeusz | 863 | DARGOCICE | M60 | 00:00:04 | 00:33:29 | 01:04:58 | ||
832 | SZARYŃSKA Natalia | 730 | IRONMAN | MIĘDZYZDROJE | K16 | 00:00:07 | 00:33:41 | 01:05:14 | |
833 | SALITA Lech | 661 | ALTOM GNIEZNO | GNIEZNO | M55 | 00:00:51 | 00:35:00 | 01:05:25 | |
834 | SIKORA Tomasz | 670 | ŚWIDWIN | M55 | 00:00:16 | 00:34:51 | 01:06:00 | ||
835 | WÓDCZAK Katarzyna | 850 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | K20 | 00:00:32 | 00:35:33 | 01:06:03 | |
836 | WŁODARCZYK Agnieszka | 830 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:00:37 | 00:37:29 | 01:06:08 | ||
837 | NOWICKI Sławomir | 511 | STARGARD | M55 | 00:00:47 | 00:35:43 | 01:06:15 | ||
838 | BRZEZIŃSKI Łukasz | 71 | BIAŁOGARD | M20 | 00:00:24 | 00:34:09 | 01:06:16 | ||
839 | KOSTRZEWA Joanna | 359 | SZWLA | STARGARD | K35 | 00:00:46 | 00:35:44 | 01:06:16 | |
840 | SOBUŚ Jacek | 690 | JESTESMYFAJNI.PL | SZCZECIN | M30 | 00:00:50 | 00:34:58 | 01:06:23 | |
841 | KUHN-ZAWADZKA Joanna | 398 | KRÓLICZKI W PLECAKU | PIŁA | K35 | 00:00:47 | 00:34:04 | 01:06:34 | |
842 | JAMROŻY Jagoda | 271 | WRZOSOWO | K20 | 00:00:31 | 00:35:26 | 01:06:49 | ||
843 | SCHMIDT Dariusz | 664 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:01:01 | 00:35:36 | 01:06:51 | ||
844 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 78 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K50 | 00:00:31 | 00:34:57 | 01:07:02 | |
845 | KULA Szymon | 401 | GDYNIA | M40 | 00:00:43 | 00:36:16 | 01:07:26 | ||
846 | MALINOWSKA Anna | 948 | Grabowo | ŁOBEZ | K35 | 00:00:26 | 00:38:10 | 01:07:27 | |
847 | DUSZA Anna | 165 | SZCZECIN | K45 | 00:00:43 | 00:35:49 | 01:07:28 | ||
848 | MURAWSKI Waldemar | 496 | SZCZECIN | M65 | 00:00:28 | 00:35:38 | 01:07:40 | ||
849 | JURCZAK Jarosław | 293 | KS HANZA GOLENIÓW | GOLENIÓW | M60 | 00:00:32 | 00:35:49 | 01:07:49 | |
850 | CHODOROWSKA Agnieszka | 93 | NIE ZRZESZONA | DĘBNO | K45 | 00:00:25 | 00:36:09 | 01:07:58 | |
851 | SKOWROŃSKA Dominika | 897 | KOBYLNICA | K16 | 00:00:24 | 00:37:23 | 01:08:05 | ||
852 | SKOWROŃSKA Anna | 677 | KOBYLNICA | K40 | 00:00:23 | 00:37:23 | 01:08:06 | ||
853 | MICHALSKA Agnieszka | 482 | ŚWINOUJŚCIE | K55 | 00:00:53 | 00:36:05 | 01:08:07 | ||
854 | GUZOWSKA Iwona | 235 | KS UZNAM | ŚWINOUJŚCIE | K50 | 00:00:53 | 00:36:05 | 01:08:07 | |
855 | KĘDZIERSKI Jarek | 322 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M45 | 00:00:22 | 00:35:16 | 01:08:13 | ||
856 | SZCZYGIELSKA Aleksandra | 737 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:00:39 | 00:36:36 | 01:08:43 | ||
857 | KLESZCZ Adam | 336 | PIŁA | M40 | 00:00:51 | 00:36:14 | 01:08:46 | ||
858 | KLESZCZ Bożena | 335 | PIŁA | K40 | 00:00:51 | 00:36:15 | 01:08:54 | ||
859 | KRYSA Krystian | 386 | KOŁOBRZEG | M16 | 00:00:52 | 00:36:20 | 01:09:15 | ||
860 | KRYSA Krzysztof | 385 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:00:52 | 00:36:20 | 01:09:15 | ||
861 | KACZMAREK Ewa | 299 | ZABRZE | K35 | 00:00:58 | 00:35:39 | 01:10:11 | ||
862 | WENCŁAW-JUSZCZAK Marta | 912 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:01:01 | 00:37:08 | 01:10:13 | ||
863 | RAMA Ewa | 610 | KOŁOBRZEG | K50 | 00:01:02 | 00:37:08 | 01:10:15 | ||
864 | CWAJDA Karolina | 116 | SZCZECIN | K20 | 00:00:33 | 00:38:45 | 01:10:21 | ||
865 | BRZESKA Magdalena | 68 | SZCZECIN | K20 | 00:00:33 | 00:38:45 | 01:10:34 | ||
866 | LEGAWIEC Paweł | 420 | 3:33 TEAM | SZAMOTUŁY | M45 | 00:00:40 | 00:37:29 | 01:10:34 | |
867 | KOPCEWICZ Henryk | 349 | CROWN GOLENIOW | GOLENIÓW | M60 | 00:00:55 | 00:37:19 | 01:10:49 | |
868 | DERENOWSKA Stefania | 142 | RUNGRYF | GRYFICE | K50 | 00:00:45 | 00:38:09 | 01:11:03 | |
869 | MACIEJEWSKA Grażyna | 452 | SZWLA | MARIANOWO | K55 | 00:00:48 | 00:38:25 | 01:11:21 | |
870 | BOMAK Dorota | 57 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:00:37 | 00:37:50 | 01:12:25 | ||
871 | PASEK Jan | 549 | DUNOWO | M60 | 00:00:12 | 00:37:46 | 01:12:47 | ||
872 | BORKOWSKA Ewa | 61 | ZŁOTÓW | K65 | 00:00:47 | 00:39:34 | 01:14:03 | ||
873 | SZCZEBLEWSKI Józef | 732 | MANOWO | M60 | 00:00:04 | 00:40:09 | 01:15:19 | ||
874 | MACIEJEWSKI Henryk | 453 | SZWLA | MARIANOWO | M75 | 00:00:47 | 00:39:26 | 01:16:18 | |
875 | ROSIŃSKA Janina | 633 | PABIANICE | K70+ | 00:00:05 | 00:45:47 | 01:28:52 | ||
876 | MORAWSKA Monika | 491 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:01:05 | 00:43:55 | 01:45:03 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
REKOWSKI Adam | 617 | PLK S.A. CENTRALA | STARGARD SZCZECIŃSKI | M55 | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 877 wynik(ów)