XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2019-10-06
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 267
Wystartowało : 208
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 208
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZENK Marta 179BYDGOSZCZK301K 100:00:0000:27:18.1000:27:18.10 3:3816,5
2NAWROCKA Sylwia 127Team Pasja - InowrocławINOWROCŁAWK302K 300:00:0000:31:20.0500:31:20.05+00:04:014:1014,4
3MICHALIK Joanna 119PBSLKBYDGOSZCZK303K 400:00:0000:32:23.4500:32:23.45+00:05:054:1913,9
4BOGDANOWICZ Patrycja 266Flow Dance StudioBYDGOSZCZK304K 500:00:0000:33:00.7000:33:00.70+00:05:424:2413,6
5BOROWICZ Anna 13BYDGOSZCZK305K 800:00:0000:34:33.1000:34:33.10+00:07:154:3613,0
6KALINOWSKA Lidia 58MAŁE CZYSTEK306K 1000:00:0000:35:09.0500:35:09.05+00:07:504:4112,8
7KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 102OSTROŁĘKAK307K 1100:00:0000:35:18.8000:35:18.80+00:08:004:4212,7
8FILIPSKA Paulina 34BYDGOSZCZK308K 1200:00:0000:35:42.3500:35:42.35+00:08:244:4512,6
9MISUN-NOWAK Katarzyna 123AMS TriathlonOSÓWIECK309K 1300:00:0000:35:43.9000:35:43.90+00:08:254:4512,6
10KLAWIKOWSKA Julita 71TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK3010K 1400:00:0000:35:49.7000:35:49.70+00:08:314:4612,6
11ZGLIŃSKA Anna 202Przebiegli Unisław i okoliceUNISŁAWK3011K 1500:00:0000:35:58.9500:35:58.95+00:08:404:4712,5
12KACZMAREK Anna 57BYDGOSZCZK3012K 1600:00:0000:36:07.2500:36:07.25+00:08:494:4812,5
13KUCIAK Angelika 224Chmielarz TeamPLUSKOWĘSYK3013K 2100:00:0000:36:24.5500:36:24.55+00:09:064:5112,4
14FRĄCKOWIAK Marta 35Krysport TeamMYŚLĘCINEKK3014K 2300:00:0000:36:46.3000:36:46.30+00:09:284:5412,2
15ROGOZIŃSKA Karolina 150BYDGOSZCZK3015K 2700:00:0000:37:48.9500:37:48.95+00:10:305:0211,9
16TARGOWSKA Małgorzata 184AZS UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3016K 2800:00:0000:39:22.9500:39:22.95+00:12:045:1411,4
17KWIATKOWSKA Małgorzata 105ZŁAWIEŚ WIELKAK3017K 3000:00:0000:39:26.2500:39:26.25+00:12:085:1511,4
18GOŁATA Agnieszka 44Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3018K 31Tak00:00:0000:39:39.3500:39:39.35+00:12:215:1711,3
19SOSIŃSKA Izabela 171GZINK3019K 33Tak00:00:0000:39:57.3500:39:57.35+00:12:395:1911,3
20ŚLIWIŃSKA Justyna 180UKS DąbrowaUNISŁAWK3020K 3400:00:0000:39:57.6000:39:57.60+00:12:395:1911,3
21ŁADNIAK Bernadeta 112CZARNOWOK3021K 3900:00:0000:41:07.9000:41:07.90+00:13:495:2810,9
22NIKOŁAJEW Monika 131BYDGOSZCZK3022K 4400:00:0000:43:17.9500:43:17.95+00:15:595:4610,4
23LIPOWSKA Agnieszka 269DĄBROWA CHELMINSKAK3023K 45Tak00:00:0000:43:26.7000:43:26.70+00:16:085:4710,4
24DZIEDZIC Agnieszka 29UNISŁAWK3024K 4600:00:0000:43:35.9500:43:35.95+00:16:175:4810,3
25ZAWADZKA Małgorzata 200DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3025K 47Tak00:00:0000:44:06.4500:44:06.45+00:16:485:5210,2
26KOWALIK Danuta 87DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3026K 48Tak00:00:0000:44:09.5000:44:09.50+00:16:515:5310,2
27KUCZYŃSKA Agnieszka 98GIERKOWOK3027K 5200:00:0000:46:08.5500:46:08.55+00:18:506:099,8
28POLIWKA Ula 238DĄBROWA CHELMINSKAK3028K 55Tak00:00:0000:48:25.6500:48:25.65+00:21:076:279,3
29WICHTOWSKA Ewa 193OSTROMECKOK3029K 57Tak00:00:0000:49:40.3000:49:40.30+00:22:226:379,1
30KUK Sylwia 99OSTROMECKOK3030K 58Tak00:00:0000:49:40.8500:49:40.85+00:22:226:379,1
31KUCHARCZYK Jolanta 264OSTROMECKOK3031K 59Tak00:00:0000:49:41.4500:49:41.45+00:22:236:379,1
Znaleziono 31 wynik(ów)