Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 267 |
Wystartowało : | 208 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 208 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLIWODZIŃSKI Michał | 144 | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
2 | KELER Krzysztof | 70 | Inowrocław Biega | INOWROCŁAW | M20 | 00:00:00 | ||
3 | NAWROCKI Mariusz | 129 | INOWROCŁAW | M30 | 00:00:00 | |||
4 | BŁASZKIEWICZ Marek | 268 | GZIN | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
5 | KOWALCZYK Robert | 256 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
6 | GURYN Wiktor | 263 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
7 | KUK Piotr | 262 | LKS Ostromecko | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
8 | KAPUSTA Maciej | 261 | M40 | 00:00:00 | ||||
9 | GULCZYŃSKI Adam | 260 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
10 | KRÓL Zbigniew | 259 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
11 | HERMANN Wojciech | 258 | HMM | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
12 | ZDUNICH Krzysztof | 255 | M40 | 00:00:00 | ||||
13 | ZAKRZEWSKI Mateusz | 254 | STRZYŻAWA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
14 | MACIEJEWSKI Wojciech | 253 | K.S. Wisełka | OSTROMECKA | M19 | Tak | 00:00:00 | |
15 | KARDASZ Arkadiusz | 252 | CIELE | M40 | 00:00:00 | |||
16 | KUNICKI Michał | 251 | Luks Start Nakło | NAKŁO | M19 | 00:00:00 | ||
17 | RATAJCZYK Przemysław | 148 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | ||
18 | NOWAK Waldemar | 132 | Tri-Amator Ewelina Nowak | BIAŁE BŁOTA | M50 | 00:00:00 | ||
19 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 208 | DOBROMIERZ | M40 | 00:00:00 | |||
20 | OSIECKI Grzegorz | 134 | KISIELICE | M60 | 00:00:00 | |||
21 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 181 | BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
22 | GOŁATA Wojciech | 42 | Wilcza Wataha | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | |
23 | ROSZAK Zbigniew | 154 | Wataha Łączy nas Bieganie | GNIEWKOWO | M30 | 00:00:00 | ||
24 | GOLA Grzegorz | 41 | tg sokół gniewkowo | MARKOWO | M40 | 00:00:00 | ||
25 | DĄBROWSKI Paweł | 28 | TORUŃ | M20 | 00:00:00 | |||
26 | RETECKI Krzysztof | 149 | LKS Bogmar Presto | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
27 | TARGOWSKI Marcin | 185 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
28 | KALISZEWSKI Sławomir | 61 | 3KR | BIAŁE BŁOTA | M30 | 00:00:00 | ||
29 | KALISZEWSKI Wojciech | 62 | 3KR | BIAŁE BŁOTA | M30 | 00:00:00 | ||
30 | ROSIAK Jarosław | 153 | 3KR | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
31 | SYROCKI Michał | 178 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
32 | ZIELIŃSKI Radosław | 204 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
33 | PAWŁOWSKI Radosław | 138 | ZIELONKA | M50 | 00:00:00 | |||
34 | PAWŁOWSKI Tomasz | 139 | ZIELONKA | M20 | 00:00:00 | |||
35 | BRĄŻKIEWICZ Rafał | 18 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
36 | BIELEC Wojciech | 9 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
37 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 205 | Decathlon Team Inowrocław | JANIKOWO | M50 | 00:00:00 | ||
38 | LEWANDOWSKI Władysław | 107 | INOWROCŁAW | M60 | 00:00:00 | |||
39 | RUTKOWSKI Tomasz | 158 | STRZYŻAWA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
40 | SKONIECZNY Marcin | 166 | Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-On The Move-Puszczalscy | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
41 | BORZYSZKOWSKI Grzegorz | 15 | STARY FORDON | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
42 | GLUGLA Mariusz | 40 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M40 | 00:00:00 | ||
43 | RUTKOWSKI Szymon | 159 | STRZYŻAWA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
44 | BOROWICZ Ireneusz | 14 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
45 | RUTKOWSKI Kamil | 160 | STRZYŻAWA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
46 | ROGOZIŃSKI Aleksander | 151 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
47 | ŁADNIAK Dariusz | 111 | CZARNOWO | M40 | 00:00:00 | |||
48 | KOTŁOWSKI Bartosz | 86 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
49 | KARNOWSKI Sebastian | 66 | CZEMLEWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
50 | POLAKOWSKI Tomasz | 143 | CICHORADZ | M30 | 00:00:00 | |||
51 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 76 | LKS Janowo | JANOWO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
52 | ŁOJEWSKI Mariusz | 113 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | JANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJ | M40 | Tak | 00:00:00 | |
53 | SKÓRCZ Tomasz | 168 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
54 | GRUBICH Arkadiusz | 49 | NIEMCZ | M40 | 00:00:00 | |||
55 | PIWOŃSKI Robert | 141 | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | |||
56 | KOCINIEWSKI Darek | 77 | LKS Janowo | JANOWO 67 | M40 | Tak | 00:00:00 | |
57 | KOCINIEWSKI Franciszek | 78 | LKS Janowo | JANOWO 67 | M20 | Tak | 00:00:00 | |
58 | KOCINIEWSKI Wojciech | 79 | LKS Janowo | JANOWO 67 | M19 | Tak | 00:00:00 | |
59 | KOCINIEWSKI Marcin | 274 | LKS Janowo | CZARŻE | M30 | Tak | 00:00:00 | |
60 | KOCINIEWSKI Jacek | 81 | LKS Janowo | JANOWO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
61 | SOSIŃSKI Paweł | 172 | GZIN | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
62 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 195 | AMS Triathlon | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
63 | WESTFALEWSKI Tomasz | 191 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
64 | WILK Krzysztof | 267 | BOLUMINEK | M70 | Tak | 00:00:00 | ||
65 | SKIBA Łukasz | 164 | Szymi Team | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
66 | BĄK Łukasz | 7 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
67 | MIKA Krystian | 122 | SZLICHTYNGOWA | M30 | 00:00:00 | |||
68 | KUŹMA Wojciech | 104 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
69 | HALINIAK Jakub | 51 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
70 | HALINIAK Filip | 52 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
71 | HALINIAK Dominik | 53 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
72 | BRZOZOWSKI Jarosław | 21 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M50 | 00:00:00 | ||
73 | BOJKE Mirosław | 12 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:00 | |||
74 | MACIEJEWSKI Zbigniew | 115 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | INOWROCŁAW | M50 | 00:00:00 | ||
75 | GZYL Mikolaj | 214 | janusze triathlonu 'Exodus' team | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
76 | KAWALEC Marcin | 69 | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
77 | MAĆKOWSKI Maciej | 116 | UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
78 | ZAKÓRZEWSKI Jacek | 249 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
79 | BASA Jacek | 6 | ROZBIEGANA KRUSZWICA | KRUSZWICA | M40 | 00:00:00 | ||
80 | WALUSIAK Miłosz | 189 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
81 | KUZIOŁA Łukasz | 226 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
82 | ŁUCZAK Paweł | 114 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
83 | BUŚ Szymon | 22 | LKS Ostromecko | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
84 | KLAWIKOWSKI Dawid | 72 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
85 | KRÓL Karol | 91 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
86 | DEROŃ Waldemar | 210 | 1 Pomorska Brygada Logistyczna Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
87 | POLIWODZIŃSKI Mateusz | 145 | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 | ||
88 | TRUDNOWSKI Janusz | 186 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:00 | ||
89 | CHMIELEWSKI Ireneusz | 26 | CZARNE STOPY SM.BYDGOSZCZ | TORUŃ | M50 | 00:00:00 | ||
90 | KOPIEC Mateusz | 84 | REPTOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
91 | KARBOWNIK Marcin | 65 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
92 | SOWIŃSKI Marcin | 173 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
93 | BARSZCZ Tomasz | 5 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
94 | STARSZAK Paweł | 175 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
95 | STARSZAK Seweryn | 176 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
96 | STROMCZYŃSKI Wiesław | 177 | Tuptus Borówno | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
97 | KRYSZTOFIAK Michał | 93 | Ulung Team | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
98 | SMYKOWSKI Marcin | 169 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
99 | SMYKOWSKI Paweł | 170 | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 | |||
100 | KRAJEWSKI Tomasz | 88 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
101 | LIPOWSKI Jakub | 275 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
102 | BERNACKI Dominik | 8 | CZARNOWO | M30 | 00:00:00 | |||
103 | KRUCZKOWSKI Piotr | 92 | KRYSPORT TEAM | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
104 | KUK Bartłomiej | 101 | ŁKS Ostromecko | OSTROMECKO | M19 | Tak | 00:00:00 | |
105 | JABŁOŃSKI Marcin | 54 | KrysportTeam | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
106 | KRZYWDZIŃSKI Józef | 94 | Tkkf Instalator-Pelikan | SZUBIN | M40 | 00:00:00 | ||
107 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 95 | UKB Szubin | SZUBIN | M19 | 00:00:00 | ||
108 | NAWROCKI Jarosław | 128 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
109 | KAŁAMAJA Jakub | 63 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
110 | RYMER Jakub | 161 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
111 | BRATEK Andrzej | 16 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
112 | ANGIEL Władysław | 1 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M80 | 00:00:00 | ||
113 | FRYDRYCHOWSKI Piotr | 36 | Sokół Kleczew / LKB Braci Petk Lębork | KLECZEW | M20 | 00:00:00 | ||
114 | BARANOWSKI Damian | 4 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
115 | KUCHARCZYK Hubert | 97 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
116 | ŚLIWIŃSKI Michał | 183 | UKS 'Dąbrowa' | UNISLAW | M30 | 00:00:00 | ||
117 | BUTRYN Nikodem | 23 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
118 | SZCZEPANIAK Cezary | 246 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
119 | BIELEC Michał | 10 | SP 63 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
120 | CIEŚLICKI Krzysztof | 27 | SISU Team | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
121 | KALISZ Andrzej | 59 | Torunski Klub Triathlonowy | CHEŁMŻA | M50 | 00:00:00 | ||
122 | SIKORA Antoni | 241 | Żniński Klub Biegacza 1992 | PNIEWY | M70 | 00:00:00 | ||
123 | ŚLIWIŃSKI Piotr | 182 | GZIN | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
124 | MUSIAŁ Michał | 125 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
125 | DZIEDZIC Marcin | 30 | UNISŁAW | M30 | 00:00:00 | |||
126 | MIĘKCZYŃSKI Miłosz | 121 | Lupus Team | ZIELONCZYN | M30 | 00:00:00 | ||
127 | KRASIŃSKI Piotr | 89 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
128 | STAŃCZAK Kamil | 174 | GZIN | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
129 | KOCINIEWSKI Mateusz | 82 | LKS Janowo | JANOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
130 | MAŁKIŃSKI Józef | 228 | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | |||
131 | GOŁEMBIEWSKI Marek | 45 | SP44/XVLO MS Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
132 | MATERN Andrzej | 118 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M40 | 00:00:00 | ||
133 | MROTEK Marcin | 124 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
134 | KOCINIEWSKI Łukasz | 83 | LKS Janowo | JANOWO | M19 | Tak | 00:00:00 | |
135 | ORCHOLSKI Witold | 232 | T.S. Opatrunki Toruń | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | ||
136 | GODZIUK Roman | 211 | TORUŃ | M50 | 00:00:00 | |||
137 | KOTŁOWSKI Przemysław | 222 | MKS SP 63 BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
138 | MOCZYNSKI Leszek. | 230 | Fordon biega. | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
139 | ANDERSOHN Paweł | 206 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
140 | ANDERSOHN Maciej | 207 | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 |
Znaleziono 140 wynik(ów)