Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 267 |
Wystartowało : | 208 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 208 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BŁASZKIEWICZ Marek | 268 | GZIN | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
2 | KOWALCZYK Robert | 256 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
3 | KUK Piotr | 262 | LKS Ostromecko | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
4 | GULCZYŃSKI Adam | 260 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
5 | ZAKRZEWSKI Mateusz | 254 | STRZYŻAWA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
6 | MACIEJEWSKI Wojciech | 253 | K.S. Wisełka | OSTROMECKA | M19 | Tak | 00:00:00 | |
7 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 181 | BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
8 | GOŁATA Wojciech | 42 | Wilcza Wataha | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | |
9 | RETECKI Krzysztof | 149 | LKS Bogmar Presto | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
10 | SYROCKI Michał | 178 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
11 | RUTKOWSKI Tomasz | 158 | STRZYŻAWA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
12 | RUTKOWSKI Szymon | 159 | STRZYŻAWA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
13 | RUTKOWSKI Kamil | 160 | STRZYŻAWA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
14 | KOTŁOWSKI Bartosz | 86 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
15 | KARNOWSKI Sebastian | 66 | CZEMLEWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
16 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 76 | LKS Janowo | JANOWO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
17 | ŁOJEWSKI Mariusz | 113 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | JANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJ | M40 | Tak | 00:00:00 | |
18 | KOCINIEWSKI Darek | 77 | LKS Janowo | JANOWO 67 | M40 | Tak | 00:00:00 | |
19 | KOCINIEWSKI Franciszek | 78 | LKS Janowo | JANOWO 67 | M20 | Tak | 00:00:00 | |
20 | KOCINIEWSKI Wojciech | 79 | LKS Janowo | JANOWO 67 | M19 | Tak | 00:00:00 | |
21 | KOCINIEWSKI Marcin | 274 | LKS Janowo | CZARŻE | M30 | Tak | 00:00:00 | |
22 | KOCINIEWSKI Jacek | 81 | LKS Janowo | JANOWO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
23 | SOSIŃSKI Paweł | 172 | GZIN | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
24 | WESTFALEWSKI Tomasz | 191 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
25 | WILK Krzysztof | 267 | BOLUMINEK | M70 | Tak | 00:00:00 | ||
26 | HALINIAK Jakub | 51 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
27 | HALINIAK Filip | 52 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
28 | HALINIAK Dominik | 53 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
29 | KAWALEC Marcin | 69 | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
30 | ZAKÓRZEWSKI Jacek | 249 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
31 | KUZIOŁA Łukasz | 226 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
32 | KOPIEC Mateusz | 84 | REPTOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
33 | KARBOWNIK Marcin | 65 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
34 | STARSZAK Paweł | 175 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
35 | STARSZAK Seweryn | 176 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
36 | LIPOWSKI Jakub | 275 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
37 | KUK Bartłomiej | 101 | ŁKS Ostromecko | OSTROMECKO | M19 | Tak | 00:00:00 | |
38 | KUCHARCZYK Hubert | 97 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
39 | ŚLIWIŃSKI Piotr | 182 | GZIN | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
40 | STAŃCZAK Kamil | 174 | GZIN | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
41 | KOCINIEWSKI Mateusz | 82 | LKS Janowo | JANOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
42 | MROTEK Marcin | 124 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
43 | KOCINIEWSKI Łukasz | 83 | LKS Janowo | JANOWO | M19 | Tak | 00:00:00 |
Znaleziono 43 wynik(ów)