Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km | Bike_All 7.849km | Spike_All 14.303km | Czas netto 15km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRAUN Grzegorz | 46 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M20 | 1 | M 3 | 00:02:22 | 00:26:31 | 00:29:06 | 00:52:48 | 00:55:15.60 | 3:41 | 16.3 (100%) | ||
2 | RYCAK Bartosz | 494 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | POLICE | M20 | 2 | M 8 | 00:02:33 | 00:26:44 | 00:29:22 | 00:53:27 | 00:56:00.95 | +00:00:45 (1.3%) | 3:44 | 16.1 (98.8%) | |
3 | WOJTKIEWICZ Mateusz | 680 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M20 | 3 | M 15 | 00:02:42 | 00:27:17 | 00:30:02 | 00:55:24 | 00:58:00.00 | +00:02:44 (4.7%) | 3:52 | 15.5 (95.1%) | |
4 | SZYMAŃSKI Łukasz | 568 | SKS POBIEROWO | POBIEROWO | M20 | 4 | M 24 | 00:02:32 | 00:27:43 | 00:30:30 | 00:56:26 | 00:59:03.65 | +00:03:48 (6.4%) | 3:56 | 15.2 (93.3%) | |
5 | BARTKOWIAK Janusz | 25 | K.B. MENTOR | POŁCZYN-ZDRÓJ | M20 | 5 | M 37 | 00:02:41 | 00:28:37 | 00:31:29 | 00:57:33 | 01:00:23.95 | +00:05:08 (8.5%) | 4:01 | 14.9 (91.4%) | |
6 | CENTKA Jakub | 69 | TEAM ŚWIĘTA | ŚWIĘTA | M20 | 6 | M 46 | 00:02:41 | 00:28:50 | 00:31:49 | 00:58:44 | 01:01:23.15 | +00:06:07 (10.0%) | 4:05 | 14.7 (90.2%) | |
7 | KRAWCZYK Mateusz | 287 | AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJ | KRYNICA ZDRÓJ | M20 | 7 | M 50 | 00:02:48 | 00:29:11 | 00:32:07 | 00:59:00 | 01:01:43.85 | +00:06:28 (10.5%) | 4:06 | 14.6 (89.6%) | |
8 | GIERLACH Jacek | 152 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 8 | M 90 | 00:02:57 | 00:30:35 | 00:33:43 | 01:03:30 | 01:06:36.05 | +00:11:20 (17.0%) | 4:26 | 13.5 (82.8%) | |
9 | KOSIŃSKI Mateusz | 269 | DRUŻYNA SZPIKU | SZCZECIN | M20 | 9 | M 94 | 00:03:05 | 00:31:55 | 00:35:02 | 01:03:58 | 01:06:45.15 | +00:11:29 (17.2%) | 4:27 | 13.5 (82.8%) | |
10 | LEŚNIEWSKI Konrad | 321 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M20 | 10 | M 102 | 00:02:54 | 00:30:41 | 00:33:52 | 01:04:03 | 01:07:18.40 | +00:12:02 (17.9%) | 4:29 | 13.4 (82.2%) | |
11 | ŁOWICKI Bartosz | 341 | PRUSZCZ BIEGA | PRUSZCZ GDAŃSKI | M20 | 11 | M 124 | 00:02:52 | 00:31:30 | 00:34:48 | 01:05:47 | 01:08:52.45 | +00:13:36 (19.8%) | 4:35 | 13.1 (80.4%) | |
12 | TAMAS Mateusz | 576 | GRZYBOWO | M20 | 12 | M 153 | 00:03:21 | 00:33:22 | 00:36:40 | 01:07:43 | 01:10:55.80 | +00:15:40 (22.1%) | 4:43 | 12.7 (77.9%) | ||
13 | ZAWADZKI Adrian | 681 | REGA TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M20 | 13 | M 162 | 00:02:31 | 00:32:26 | 00:35:37 | 01:08:33 | 01:11:39.50 | +00:16:23 (22.9%) | 4:46 | 12.6 (77.3%) | |
14 | CHMIELEWSKI Kamil | 73 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 14 | M 174 | 00:03:42 | 00:35:19 | 00:38:47 | 01:09:41 | 01:12:36.55 | +00:17:20 (23.9%) | 4:50 | 12.4 (76.1%) | |
15 | MAJDZIŃSKI Paweł | 350 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 15 | M 178 | 00:03:40 | 00:35:20 | 00:38:48 | 01:09:42 | 01:13:01.75 | +00:17:46 (24.3%) | 4:52 | 12.3 (75.5%) | |
16 | GERKE Mateusz | 148 | DŹWIRZYNO | M20 | 16 | M 185 | 00:03:29 | 00:34:53 | 00:38:17 | 01:10:20 | 01:13:23.65 | +00:18:08 (24.7%) | 4:53 | 12.3 (75.5%) | ||
17 | AUGUSTYNIAK Jakub | 13 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 17 | M 192 | 00:03:28 | 00:33:53 | 00:37:18 | 01:10:10 | 01:13:39.10 | +00:18:23 (25.0%) | 4:54 | 12.2 (74.8%) | |
18 | STĘPA Bartosz | 531 | DRUŻYNA SZPIKU | POZNAŃ | M20 | 18 | M 202 | 00:03:22 | 00:33:55 | 00:37:27 | 01:10:58 | 01:14:05.45 | +00:18:49 (25.4%) | 4:56 | 12.1 (74.2%) | |
19 | LUBERAŃSKI Patryk | 333 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 19 | M 215 | 00:03:25 | 00:35:31 | 00:39:00 | 01:11:39 | 01:14:52.50 | +00:19:36 (26.2%) | 4:59 | 12 (73.6%) | |
20 | CZERWIŃSKI Marcin | 90 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 20 | M 235 | 00:03:15 | 00:34:09 | 00:37:53 | 01:13:33 | 01:16:31.95 | +00:21:16 (27.8%) | 5:06 | 11.8 (72.4%) | |
21 | KĘDZIORA Patryk | 246 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 21 | M 265 | 00:03:52 | 00:38:59 | 00:42:38 | 01:15:56 | 01:19:01.80 | +00:23:46 (30.1%) | 5:16 | 11.4 (69.9%) | |
22 | ŁYSOŃ Piotr | 345 | STARGARD | M20 | 22 | M 277 | 00:03:46 | 00:39:45 | 00:43:32 | 01:16:27 | 01:19:27.95 | +00:24:12 (30.5%) | 5:17 | 11.3 (69.3%) | ||
23 | ROSA Sebastian | 483 | SZCZYTNO | M20 | 23 | M 307 | 00:03:43 | 00:38:42 | 00:42:38 | 01:18:48 | 01:22:34.90 | +00:27:19 (33.1%) | 5:30 | 10.9 (66.9%) | ||
24 | SIELICKI Mateusz | 506 | GORAWINO | M20 | 24 | M 309 | 00:03:46 | 00:39:11 | 00:42:53 | 01:19:36 | 01:23:14.30 | +00:27:58 (33.6%) | 5:32 | 10.8 (66.3%) | ||
25 | DUSZYŃSKI Kamil | 118 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 25 | M 321 | 00:03:26 | 00:36:53 | 00:40:51 | 01:20:52 | 01:24:18.25 | +00:29:02 (34.5%) | 5:37 | 10.7 (65.6%) | |
26 | BIEDRZYCKI Dawid | 34 | KOŁOBRZEG | M20 | 26 | M 327 | 00:03:30 | 00:38:54 | 00:42:49 | 01:21:00 | 01:24:36.00 | +00:29:20 (34.7%) | 5:38 | 10.6 (65.0%) | ||
27 | MIELEWCZYK Radosław | 372 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 27 | M 337 | 00:03:54 | 00:39:57 | 00:44:02 | 01:21:20 | 01:25:10.95 | +00:29:55 (35.1%) | 5:40 | 10.6 (65.0%) | |
28 | CZEKIERDA Bartosz | 89 | GMINA DYGOWO | ŁYKOWO | M20 | 28 | M 340 | 00:02:35 | 00:31:56 | 00:35:21 | 01:22:05 | 01:25:24.45 | +00:30:08 (35.3%) | 5:41 | 10.5 (64.4%) | |
29 | GŁOWACKI Kamil | 157 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 29 | M 346 | 00:03:41 | 00:39:30 | 00:43:43 | 01:22:16 | 01:26:00.20 | +00:30:44 (35.7%) | 5:44 | 10.5 (64.4%) | |
30 | DĄBROWSKI Wiktor | 98 | PAŃSTWO DĄBREK | SZCZECIN | M20 | 30 | M 350 | 00:04:02 | 00:41:24 | 00:45:30 | 01:22:37 | 01:26:25.85 | +00:31:10 (36.1%) | 5:45 | 10.4 (63.8%) | |
31 | WENCŁAWSKI Michał | 606 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 31 | M 383 | 00:03:51 | 00:40:57 | 00:45:16 | 01:26:02 | 01:29:58.95 | +00:34:43 (38.6%) | 5:59 | 10 (61.3%) | |
32 | HOFMAN Mateusz | 194 | MONAR GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 32 | M 402 | 00:03:44 | 00:39:28 | 00:44:37 | 01:28:44 | 01:32:46.80 | +00:37:31 (40.4%) | 6:11 | 9.7 (59.5%) | |
33 | BARSZCZAK Tomasz | 23 | KOŁOBRZEG BIEGA | DŹWIRZYNO | M20 | 33 | M 426 | 00:04:26 | 00:46:07 | 00:50:30 | 01:34:57 | 01:39:47.95 | +00:44:32 (44.6%) | 6:39 | 9 (55.2%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
DNC | GŁOGOWSKI Adam | 155 | ATC-CARGO TEAM | GDYNIA | M20 | 00:02:17 | 00:10:27 | 00:12:53 | 00:58:51 | 01:01:48.90 | - | - (0.0%) |
Znaleziono 34 wynik(ów)